قیمت دوچرخه 20

میانگین قیمت دوچرخه 20 در مقایسه با سایر دوچرخه‌های کودک با سایز پایین‌تر گرانتر خواهد بود. این موضوع امری منطقی است زیرا قطعا سایز 20 به سبب استفاده از میزان بیشتری متریال در ساخت قیمت بالاتری در مقایسه با سایز 12 و 16 دارد. از طرفی در تولیدات متنوعی که برای دوچرخه 20 وجود دارد شاهد ورود مدل‌های برخوردار از سیستم دنده و دوشاخ کمک...

قیمت دوچرخه 20

میانگین قیمت دوچرخه 20 در مقایسه با سایر دوچرخه‌های کودک با سایز پایین‌تر گرانتر خواهد بود. این موضوع امری منطقی است زیرا قطعا سایز 20 به سبب استفاده از میزان بیشتری متریال در ساخت قیمت بالاتری در مقایسه با سایز 12 و 16 دارد. از طرفی در تولیدات متنوعی که برای دوچرخه 20 وجود دارد شاهد ورود مدل‌های برخوردار از سیستم دنده و دوشاخ کمک‌فنر دار همانند دوچرخه بزرگسال هستیم. بنابراین دو دسته کاملا متمایز با قیمت کاملا مختلف را شاهد هستیم، دوچرخه 20 ساده و دوچرخه 20 دنده‌ای (حرفه‌ای) که قطعا قیمت مدل دنده‌ای از ساده گرانتر است. در هر صورت عوامل متعددی هستند که بر روی تعیین قیمت موثر هستند. برای روشن شدن موضوع این عوامل را بررسی خواهیم نمود.

چه عواملی قیمت دوچرخه را تعیین می‌کنند

همانطور که بیان شد عوامل متعددی در تعیین قیمت دوچرخه 20 نقش ایفا می‌کنند. از آنجا که دوچرخه از قطعات زیادی تشکیل شده که در قالب یک سیستم با هم همکاری می‌نمایند، لذا هر قطعه و هر جز به نوبه خود می‌تواند بر قیمت کل تاثیر داشته باشد. حال با توجه به میزان اهمیت و سهمی که در این سیستم دارند میزان تاثیر آن‌ها بر قیمت نیز متفاوت خواهد بود. مثلا قیمت دوچرخه 20 دنده‌ای به میزان زیادی تحت تاثیر سیستم دنده بوده ولی یک سایز 20 ساده از ناحیه سیستم پیشرانه خود تاثیر بسیار کمتری می‌پذیرد. به هر حال در زیر این موارد را بررسی خواهیم کرد، پس با دقت مطالعه بفرمایید.

 • مواد یا متریال: در ساخت قطعات مهم دوچرخه از چه متریالی استفاده شده؟ قطعاتی مثل تنه، دوشاخ، فرمان، کرپی فرمان طوقه از مهمترین قطعاتی هستند که جنس مواد مورد استفاده در ساخت آن‌ها به شدت با قیمت دوچرخه مرتبط است. استیل، آلومینیوم و اخیرا منیزیوم از جمله متریال مرسوم در ساخت هستند. گرانترین آن‌ها منیزیوم و بعد آلومینیوم و ارزنترین استیل است. علت تفاوت در قیمت آن‌ها در وزن و میزان مفاومت می‌باشد.
 • قطعات پیشرانه و ترمز: آیا دوچرخه دنده‌ای یا ساده؟ قطعا دوچرخه دنده گرانتر خواهد بود و در میان انواع دوچرخه‌ 20 دنده‌ای، مدل‌هایی که از سیستم دنده شیمانو استفاده می‌کنند گرانتر هستند. در مورد محصولات بدون دنده یا ساده هم قطعا اگر سیستم پیشرانه و ترمز از کیفیت خوب یا کیفیت پایین استفاده شده باشد، طبیعتا قیمت کل متفاوت خواهد شد. پیشنهاد می‌شود که حتما از محصولات با کیفیت خوب خرید کنید تا از هزینهای گزاف تعمییر و تعویض جلوگیری نموده و همچنین ایمنی کودک حفظ شود.
 • ویل‌ست: شامل چند قطعه محوری از جمله توپی، طوقه، تایر و تیوپ می‌شود. مانند سایر موارد کاملا مشخص است که بحث کیفیت و متریال و برند در این زمینه نیز نقش مهمی را داشته و به سسب افزایش کیفیت شاهد افزایش مبلغ قطعاه و در نهایت تاثیر بر روی قیمت خواهیم بود.

برند و قیمت دوچرخه 20

در تولیدات ارائه شده با سایز 20 بحث برند بسیار مهم و بر قیمت تاثیرگذار است. این برندهای معتبر هستند که با رعایت استانداردهای لازم بهترین شرایط را برای فرزندان ما فرآهم می‌آورند. منظور چیست؟ کاملا مشخص!! همانطور که بیان شد استفاده از بهترین مواد اولیه در ساخت که از بروز بسیاری از حساسیت‌ها جلوگیری می‌کند. بهترین کیفیت برای قطعات تا از هزینه‌های بعدی که اتفاقا بسیار بالا است جلوگیری شود. از همه مهمتر رعایت ایمنی در طراحی است. اما کیفیت هم درجه‌بندی داشته و برای بالابردن کارایی یک محصول اشخاص و عوامل زیادی دخالت دارند، در نتیجه زمان انرژی و وقت با اندازه های مختلف صرف هر مدل می‌شود. پس با پرداخت قیمت دوچرخه 20 شما در واقع هزینه کیفیت را می‌پردازید.

برای انتخاب دریافت راهنمای خرید و پیشنهاد بهترین قیمت دوچرخه 20 مناسب فرزند دلبندتان از فروشگاه اینترنتی آریا چرخ با ما در تماس باشید.

خرید دوچرخه 20

ابتدا در نظر داشته باشید که این سایز مناسب کودکان 6 تا 8 الی 9 سال با قد 115 تا 135 می‌باشد و این سایز محبوبترین سایز، در بین انواع دوچرخه کودک است. در خرید دوچرخه 20 باید این نکته را به خاطر سپرد که از این سایز، با توجه به نوع طبقه‌بندی می‌شوند. البته مواردی در سایزهای کوچکتر هم دیده شده است. مثل دوچرخه 20 کوهستان و دوچرخه 20 کورسی که بسیار زیبا و البته گران قیمت هستند. خرید دوچرخه 20 می‌تواند بسیار پیچیده تر از سایزهای دیگر باشد. از این سایز سیستم‌های پیچیده تر ظاهر می‌شوند، زیرا از این سن کودک می‌تواند معنی دوچرخه‌سواری و ماجراجویی را درک کند و نیاز به این سیستم ها کم‌کم پدیدار می‌شود. در خرید دوچرخه 20 علاوه بر نوع، به سیستم‌ها و قطعات نیز توجه کنید، چون فرزند شما قرار است اکتشاف خود در دنیای دوچرخه‌سواری را با این وسیله آغاز کند. اما موضوع دیگری که مطرح است بحث تفکیک مدل بر اساس جنسیت کودک می‌باشد. قطعا زمانی که قصد خرید دوچرخه 20 دارید بسیار مهم است که یک دوچرخه دخترانه می‌خواهید یا یک دوچرخه پسرانه؟! هر کدام ویژگی‌های خاص خود را داشته و مناسب با سلیقه ایشان طراحی و تولید می‌شوند.

خرید دوچرخه 20 دخترانه

دوچرخه 20 دخترانه کاملا منطبق بر سلیقه و فیزیک بدنی دختر خانم‌ها طراحی و تولید می‌گردد. از جمله مشخصه‌های بارز این محصولات استفاده از فریم‌هایی با انحنا مشخصا زیبا، قطعات رنگی مثل کتی، گریپ و تایرها و همچنین رنگبندی شاد و بیشتر متمایل به صورتی و سرخابی در آن‌ها دیده می‌شود. به دلایلی که ذکر شد قیمت این تولیدات نسبت به دوچرخه‌های پسرانه گرانتر هستند. اما در اکثر مواقع والدین و دختر خانم‌ها به سبب علاقه و زیبایی ظاهری ترجیح میدهند که اقدام به خرید دوچرخه 20 دخترانه نمایند. مدل‌های بسیار زیادی دوچرخه دخترانه در سایز 20 عرضه می‌گردند که بسیار جذاب می‌باشند. از بهترین برتدهای تولیدکننده قناری، ویوا و تراویس هستند که کیفیت بسیار خوبی را دارا می‌باشند. 

خریدد دوچرخه 20 پسرانه

دوچرخه پسرانه اصلا محدودیتی مثل شکل ظاهری و رنگ‌بندی ندارد (البته غیر از رنگ‌ها و مدل‌های دخترانه) منظور آن است که لزوما از تنه‌های خمیده یا رنگ‌های خاص استفاده نمی‌شود. خرید دوچرخه 20 پسرانه امری راحت‌تر بوده و قیمت این محصولات نیز در مقایسه با مدل دخترانه مشابه ارزانتر است. امروزه شاهد هستیم با ارائه دوچرخه دنده‌ای، تمایل بسیاری به خرید دوچرخه 20 پسرانه دنده‌ای در بازار ایجاد شده و کودکان دوست دارند تا دنیای والدین را با دوچرخه موشکافی نمایند.

بیشتر

دوچرخه 20 

 • دوچرخه دخترانه المپیا سایز 20 مدل Olympia...

  دوچرخه دخترانه المپیا 20214 محصولی زیبا با رنگ‌بندی جذاب برای دختر خانم‌ها بوده که از کیفیت بالا در کنار قیمت معقول برخوردار است. این محصول ویژگی‌های آپشن‌های هم‌چون سبد جلو، صندوق عقب، پشتی، تایرها و سردیته کتی‌های سفید داشته که یک ترکیب جذاب برای این دوچرخه دخترانه محسوب می‌شود و همین عوامل خرید این دوچرخه را معقول می‌سازد.

  3,270,000 تومان 3,450,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ویوا سایز 20 مدل 2082 VIVA TRAVEL

  دوچرخه ویوا مدل Travel سایز 20 یک دوچرخه کودک حرفه‌ای مناسب برای سن از 7 سال به بالا است. این دوچرخه ویوا ساخته شده از آلومینیوم بسیار سبک و مقاوم بوده و به قطعات باکیفیت شامل سیستم دنده 21 سرعته از برند معظم شیمانو، دوشاخ جلو کمک‌فنر دار از برند ZOOM مجهز گشته. طراحی این دوچرخه کودک دقیقا مطابق با دوچرخه کوهستان حرفه‌ای بسیار زیبا و چشم‌نواز است.

  8,110,000 تومان 8,350,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا 20 مدل Olympia 20110...

  دوچرخه بچگانه المپیا مدل 20110 برای رده سنی 7 تا 10 سال طراحی شده است. این دوچرخه کودک 20 به لطف برخورداری از امکانات متنوع همچون بغل بند، پشتی، سبد و صندوق گزینه ای ایده آل برای دوچرخه سواران تازه کار می باشد. یکی دیگر از خصوصیات برجسته این مدل سیستم چرخ مستحکم با طوقه های آلومینیومی و تایرهای پهن است که به روان تر شدن و کنترل آسان دوچرخه کمک می کند....

  2,870,000 تومان 2,980,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه دخترانه رامبو مدل 20100 سایز 20 |...

  طراحی و ساخت فوق‌العاده تنه با رنگ‌بندی جذاب و شاد دوچرخه دخترانه رامبو مدل 20101 سبب شده تا هر کودک به ورزش دوچرخه‌سواری تشویق و علاقه‌مند شود همچنین قطعات با کیفیت بکار رفته دراین دوچرخه دخترانه علاوه بر سواری مطلوب امنیت کافی را در زمان دوچرخه‌سواری برای کودک‌تان به ارمغان می‌آورد.

  2,950,000 تومان 3,100,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ویوا مدل اکسیژن سایز 20| Viva 20...

  دوچرخه کوهستان ویوا مدل oxygen 20 یک دوچرخهٔ مجهز شده به جدیدترین قطعات و ساخته شده از بهترین مواد اولیه است. اگر بخواهیم اشاره‌ای ریز به مشخصات دوچرخه کوهستان ویوا مدل اکسیژن بیندازیم می‌بینیم که فریم آلومینیومی، دوشاخ کمک‌فنردار و سیستم دنده شیمانو در میان‌آن‌ها خوش می‌درخشند. با این دوچرخه قطعا می‌توانید تجربیات زیبایی را از سواری در کوهستان رقم بزنید.

  7,740,000 تومان 7,990,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه اورلرد سایز 20 مدل...

  برای رسیدن به یک ترکیب بهینه از وزن و استحکام دوچرخه کودک اورلرد Space ATX مجهز گشته به تنه و دوشاخ آلومینیوم در کنار بهترین قطعات از معروف‌ترین برندها که کارکرد دقیق با بازدهی بالا داشته و طول عمر مفید آن‌ها بسیار زیاد می‌باشد، هم‌چنین استفاده از چرخ‌های بغلبند و ترمز دیسکی به جهت حفظ ایمنی کودک بوده. عوامل بیان شده سبب گشته که این مورد گزینه‌ای ابده‌آل...

  4,799,000 تومان 4,990,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه اورلرد سایز 20 مدل...

  دوچرخه کودک سایز 20 مناسب برای سنین 7 سال به بالا بوده و دوچرخه اورلرد سایز 20 مدل دوزر محصولی زیبا، باکیفیت و جذاب برای کودکان در این سنین می‌باشد. این دوچرخه مجهز به طوقه‌های اسپرت منیزیومی،ترمز دیسکی، چرخ‌های بغلبند به جهت حفظ تعادل و قاب زنجیر بوده و از بدنه‌ای مستحکم بهره می‌برد که در رنگ‌بندی متنوع به بازار عرضه شده است.

  4,260,000 تومان 4,520,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه سایز 20 اوربیتز مدل Orbitz...

  دوچرخه کودک اوربیتز مدل Sprint یک دوچرخه 20 حرفه‌ای مناسب برای کودکان از سنین 7 سال به بالا می‌باشد. این دوچرخه 20 جذاب با الهام از دوچرخه کوهستان بزرگسال طراحی و تولید شده است. از خصوصیات بارزا این دوچرخه می‌توان به سیستم دنده 24 سرعته کلاچ‌دار، ترمز دیسک مکانیک، طوقه دوجداره آلومینیومی، دوشاخ جلو کمک‌فنر دار اشاره نمود.

  5,590,000 تومان 5,780,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک سایز 20 اوربیتر مدل Orbitz 20...

  دوچرخه کودک حرفه‌ای اوربیتز مدل Vector دوچرخه 20 مناسب سنین 7 سال به بالا هست که بسیار شبیه به دوچرخه کوهستان بزرگسال طراحی و تولید گشته است. از خصوصیات بارز این دوچرخه بچه‌گانه باید به سیستم دنده 24 سرعته کلاچ‌دار، ترمزهای لقمه‌ای، دوشاخ قفل‌شو کمک‌فنر دار اشاره کرد که بسیار جذاب بوده و می‌تواند تجربه شیرینی برای کودک به همراه داشته باشد.

  5,390,000 تومان 5,530,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه دخترانه سایز 20 مدل Alibike 20NY-015A

  از جمله محصولات اقتصادی می‌توان به دوچرخه دخترانه AliBike سایز 20 اشاره کرد که طراحی ویژه و رنگ‌بندی مختص دختر خانم‌ها دارد. این دوچرخه 20 مناسب برای سنین از حدود 7 سال به بالا بوده و از یک فریم آهنی مستحکم ساخته شده است. چرخ‌های کمکی، سبد جلو، ترکبند و صندوق عقب، پشتی از جمله آپشن‌هایی می‌باشد که برای این دوچرخه دخترانه در نظر گرفته شده است.

  2,790,000 تومان 3,060,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه المپیا سایز 20 مدل سامر اس 80 |...

  دوچرخه بچه گانه المپیا مدل Summer S80 از دوچرخه های تولید شده با فریم آلیاژی بسیار سبک و مقاوم است.ساخت اصولی فریم در کنار استفاده از لوازم و قعطات دوچرخه اصولی ، دوچرخه سواری را برای فرزند شما بسیار لذت بخش می کند و فرزند شما را برای همیشه دوچرخه سوار می کند.

  5,099,000 تومان 5,300,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری سایز 20 مدل...

  دوچرخه بچه گانه قناری از باکیفیت ترین دوچرخه های موجود در بازار ایران است.کیفیت بسیار بالا در ساخت دوچرخه قناری و استفاده از مواد آلومینیومی بسیار سبک دوچرخه قناری مدل Explorer را از سایر دوچرخه های بچه گانه موجود در بازار ایران متمایز کرده است.

  6,070,000 تومان 6,250,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف