درباره دوچرخه برقی بیشتر بدانید

دوچرخه برقی اساسا نوعی از دوچرخه است که به یک موتور مجهز شده تا نیروی محرک را بهبود بخشیده و در پدال زدن کمک می‌کند. موارد زیادی از دوچرخه‌های الکتریکی در بازار سرتاسر دنیا مشاهده می‌شوند. اما در نهایت تمام آن‌ها به نیروی پدال انسانی نیاز دارند که وجه تمایز بین موتور سیکلت برقی و دوچرخه برقی است. مدل‌های برقی در س...

درباره دوچرخه برقی بیشتر بدانید

دوچرخه برقی اساسا نوعی از دوچرخه است که به یک موتور مجهز شده تا نیروی محرک را بهبود بخشیده و در پدال زدن کمک می‌کند. موارد زیادی از دوچرخه‌های الکتریکی در بازار سرتاسر دنیا مشاهده می‌شوند. اما در نهایت تمام آن‌ها به نیروی پدال انسانی نیاز دارند که وجه تمایز بین موتور سیکلت برقی و دوچرخه برقی است. مدل‌های برقی در سرتاسر دنیا محبوبیت ویژه‌ای یافته‌اند زیرا وضعیت محیط  زیست حالا به یک تهدید عمومی تبدیل شده و استفاده از وسایل نقلیه بدون سوخت فسیلی یکی از راهکارهاست. این محصولات معمولا قابلیت طی مسافت‌های مختلف با سرعت 25 تا 32 کیلومتر بر ساعت را دارند که کاملا به باتری آن‌ها بستگی دارد. امروزه دوچرخه‌های برقی با استفاده‌های گوناگون و طراحی‌های مختلفی تولید می‌شوند از دوچرخه برقی ارزان قیمت تا دوچرخه برقی‌های بسیار گران‌قیمت و لاکچری، دوچرخه برقی شهری تا دوچرخه برقی کوهستان تخصصی همگی طراحی‌های منحصر بفرد و جذابی دارند. از مدل‌هایی که دارای یک موتور برقی کوچک هستند و پدال‌زدن را ساده‌تر می‌کنند تا مدل‌هایی که به یک موتورسیکلت کوچک (موتورگازی) نزدیکترند. به هرحال تا زمانی که فرد می‌تواند پدال بزند، دوچرخه برقی محسوب می‌گردد و به عنوان موتورسیکلت برقی شناخته نمی‌شود. اغلب کشورها قوانین متفاوتی برای این طبقه‌بندی‌ها دارا هستند. درمورد تاریخچه این سبک نمی‌توان با قاطعیت صحبت کرد. در دهه 90 میلادی تقاضا برای مجوز ثبت اختراع آن‌ها در ایالت متحده بالا رفت. تا اینکه شخصی با نام بالتون بالاخره جواز مورد نیاز برای ثبت دوچرخه تک موتوره خود را کسب کرد. بعدها ابداع این سبک طرفداران خاص خود را پیدا کرد به گونه ای که چندین پروانه ثبت اختراع از آن دوره برجای مانده است. البته این عطش میان مخترعان به ابداع قطعات مدرن نیز منجر شد که حالا در صنعت تولید دوچرخه برقی کاملا آشکار هستند.


دوچرخه برقی، قیمت انواع بهترین دوچرخه برقی با کیفیت عالی

خرید دوچرخه برقی در هر سبکی نظیر کوهستان و شهری نیازمند داشتم اطلاعات کامل در مورد برند و قیمت است. صراحتا باید خاطر نشان کرد که قیمت دوچرخه برقی چندان ارزان نیست اما سوال واقعی اینجاست که آیا واقعا گران قیمت هستند یا ارزشمند؟ البته باید دقت کنید که در مقایسه با وسایل نقلیه متفاوت، قیمت دوچرخه برقی می‌تواند کم یا زیادتر باشد. برای مثال از قیمت یک اتومبیل یا موتور سیکلت کمتر است. برای پاسخ به سوال پیشین باید فاکتورهای متعدد و مهمی را بازگو کرد تا شما با ذهنیتی درست یه بررسی قیمت بپردازید.

 1. تولید یک دوچرخه برقی زمانبر تر از یک مدل معمولی است و اجزا و قطعات آن بسیار گران قیمت هستند. تنها با در نظر گرفتن ساخت و نصب قطعات آن مثل موتور، کنترل کننده موتور، باتری و شارژر و .. خواهید دانست که طراحی چنین محصولی، هزینه هنگفتی را به دنبال دارد که باید در قیمت‌گذاری مورد توجه قرار گیرد.
 2. قیمت دوچرخه برقی بدلیل ضد آب بودن هم بالا می رود. بالاخره آب بزرگترین دشمن وسیله ایست که با برق کار می کند و این مدل‌ها باید 100 درصد ضد آب باشد.
 3. ساخت یک دوچرخه برقی نیروی انسانی ساده و متخصص می‌طلبد. این مدل‌ها طراحی معمولی ندارند زیرا می‌بایست مشخصات گوناگونی اعم از طراحی منحصربفرد، سیم کشی تخصصی، نصب دقیق اجزاء و لوله‌گذاری مناسب را باید در خود بگنجانند. بنابراین نیروی انسانی درگیر در هر قسمت فرآیند ساخت، وظیف سنگینی دارند و با وظیف شناسی بهترین عملکرد را تقدیم کنند.
 4. سیم کشی نیز بر قیمت دوچرخه برقی اثر می‌گذارد. این سیم های ضد آب توسط مهندسین در سرتاسر فریم داده می شوند تا یک اجرای بی نقض را از دوچرخه شاهد باشیم.
 5. در آخر شایان ذکر است که میزان آلوده کنندگی دوچرخه‌های برقی صفر است. یعنی این محصولات تمام این ویژگی‌های بی نظیر را دارا هستند اما ذره‌ای آسیب به محیط زیست وارد نمی‌کنند. از آنجایی که ممکن است بدانید وسیله‌های محیط زیست دوست، مشخصات ویژه‌ای دارند که معمولا با قیمتی سنگین بدست می آید.

قیمت دوچرخه برقی در انواع مختلف چگونه است

همانطور که توضیح داده شد دوچرخه برقی در مدل‌ها و سبک‌ها گوناگونی تولید و عرضه می‌گردند. حال گذشته از سبک، وجود تفاوت در برخی قطعات بر روی قیمت تاثیرگذار هستند. عاملی نظیر نوع و توان موتور، باتری، کنترل کننده و سیم‌کشی از موارد الکترونیکی هستند که تغییر در آن‌ها مستقیما قیمت دوچرخه برقی را متاثر خواهد ساخت. گذشته از این موارد عوامل اصلی و همیشگی برای یک دوچرخه شامل تنه، دوشاخ، سیستم دنده و ترمز و در نهایت ویل‌ست نیز در تعیین قیمت کارساز هستند. بعد از دانستن این موضوعات باید از دید دیگری نیز به قیمت نگاه داشت، بطور کلی با ثابت دانستن تمام این موارد قیمت دوچرخه برقی در سبک شهری و کوهستان به چه صورت است؟ برای توضیح بیشتر در ادامه موضوع را بررسی می‌کنیم.

قیمت دوچرخه برقی کوهستان

دوچرخه برقی کوهستان یک گزینه بی‌نظیر برای دوستداران طبیعت است. این دسته دقیقا همان هدف سبک معمول کوهستان را دنبال می‌کند در حالیکه انرژی کمتری را از فرد می‌گیرند و بازده بهتری دارد. یک دوچرخه برقی کوهستان باید وزن تمام قطعات نصب شده معمول، بعلاوه قطعات الکترونیکی را حمل کند. پس درمورد یک دوچرخه برقی کوهستان در مرحله اول وزن پایین فریم و در مرحله دوم قدرت بالای آن یک اصل جدا نشدنی است. باتری با ماندگاری‌های مختلف، موتور با توان گوناگون، نمایشگر و موارد دیگر در کنار سیستم دنده، ترمز و چرخ ها این مجموعه را شکل می‌دهند که اغلب نسبت به سایر سبک‌ها قیمت بالاتری دارند. این سبک در مدل‌های مختلف با سرعت‌های مختلف تولید می‌شوند. مثلا مدل HARDTRAIL یا FULL SUSPENSION. بنابراین در مورد سبک کوهستان به دلیل ملاحضات بیان شده، بدانید که قیمت بالاتری نسبت به سایرین دارد.

قیمت دوچرخه برقی شهری

دوچرخه برقی شهری که برای رفت و آمد های داخل شهر طراحی شده‌اند و قیمت آن‌ها در مقایسه با سایر سبک‌های تخصصی ارزان‌تر است. محصولاتی که در تولید با توجه ویژه بر راحتی فرد روبرو هستند. مانند بالاتر قرار گرفتن فرمان برای راست‌تر بودن حالت نشستن فرد یا زین پهن و نرم تر که از خستگی جلوگیری می‌کنند. بدنه این مدل عمدتا با یک فرو رفتگی طراحی می‌شود تا سوار و پیاده شدن از آن ساده‌تر باشد. این تولیدات بدلیل فرمان کوچک‌تر، برای عبور از ترافیک شهری مناسب هستند. در اکثر موارد در سایه حفظ زیبایی بصری باتری بصورت داخلی جایگذاری می‌شود. دوچرخه برقی شهری معمولا به ترکبند مجهز شده تا وسایل مثل کیسه های خرید را حمل کند. قیمت دوچرخه برقی شهری علیرغم آنکه بدنه محکم‌تری دارد تا در صورت حمل بارهای سنگین آسیب نبیند اما بازهم بسیار مقرون بصرفه است. نمایشگر هم اصولا بر فرمان، یا بدنه و یا هردو نصب می شود تا برای چک کردن موارد اساسی به دردسیر نیفتید.


خرید دوچرخه برقی

شیوه اینترنتی برای خرید دوچرخه برقی یک گزینه آسان و ایده‌آل است. این نوع خرید امتیازات ویژه‌ای دارد. مثلا در صورت خرید آنلاین شما فرصت دارید شاهد قیمت‌های پایین‌تر، تنوع گسترده تر و تجربه لذت‌بخش‌تر باشید. البته اینکه خیلی از خریداران هنوز به خرید از فروشگاه‌های محلی علاقمندند نیز قابل درک است. باید دقت کنید که در خرید دوچرخه برقی باید معیارهای زیادی را در نظر داشت تا بهترین نتیجه ممکن حاصل شود. مشخصا اولین گام برای خرید تعیین سبک است، چرا که در انواع کوهستان، شهری و کورسی تولید می‌شوند و هر کدام با توجه به نوع اهداف مختلفی را دنبال می‌کنند. توجه داشته باشید که بدلیل کمیاب‌تر بودن این محصولات همه فروشگاه‌ها، مدل مورد پسند شما را ندارند پس فروشگاه‌هایی که محصول مورد نظر شما را عرضه می‌نمایند را شناسایی کنید. سایز یکی از حیاتی‌ترین معیارها برای خرید دوچرخه مناسب است. شاید اغراق نباشد بگوییم در میان تمام نکاتی که باید هنگام خرید دوچرخه برقی رعایت شود، انتخاب سایز مناسب حیاتی‌ترین است. این قسمت در فضای مجازی سخت‌تر از خرید در فروشگاه محلی است، زیرا شما دیگر امتیاز امتحان کردن سایزهای مختلف را ندارید. پس بهتر است که با یک کارشناس تماس بگیرید امری که در آریا چرخ فراهم شده است.

مهمترین مشخصات در خرید دوچرخه برقی

 • موتور: موتور از مهمترین مشخصات دوچرخه برقی است که هنگام خرید باید در نظر داشته باشید. موتور معمولا با توجه به نقطه قرارگیری آن نام‌گذاری می‌شود و با توجه به توان طبقه‌بندی می‌گردد. مثلا mid drive motor همانطور که از نامش برمی‌آید در وسط و در چرخ عقب نوع rear wheel و جلو نوع front wheel قرار می‌گیرد. موتور دوچرخه برقی معمولا توانی کمتر از 1000 وات دارد. بطور خلاصه می‌توان گفت که توان بالای موتور به شتاب بالاتر و اجرای با کیفیت تر در شیب‌ها ختم می‌گردد. عملکرد موتور نیز تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی چنبشی است تا چرخ‌ها به حرکت دربیایند.
 • باتری: یکی دیگر از مهمترین مشخصات دوچرخه برقی، باتری بوده که وظیفه تامین انرژی موتور را داراست. این که این وظیفه تا چه درجه از کیفیت صورت گیرد به کارایی باتری بستگی دارد. باتری در میان مشخصات قرار دارد که در چندین نوع باتری لیتیومی، سرب اسیدی_خشک، نیکل نکادمیوم و .. به بازار عرضه می‌شود. باتری‌های لیتیومی یونی امروزه محبوبترین انتخاب تولیدکنندگان بحساب می‌آید.
 • کنترل کننده موتور: اگر در لیست مشخصات دوچرخه برقی، موتور قلب آن باشد، کنترل کننده موتور مغز آن خواهد بود. این عضو حیاتی، بر عوامل زیادی نظارت می‌کند تا فرد دوچرخه را تحت کنترل کامل داشته باشد. قابلیت اتصال به فرمان و داشتن سنسور کمک رکاب در ایجاد تمایز بین کنترل کننده‌های خوب و بی‌کیفیت بسیار موثر است. این دو از بایدها در عملکرد یک کنترل کننده موتور کارا هستند. پس توجه کنید که کنترل کننده را قبل از خرید به خوبی برررسی کنید.

فروش دوچرخه برقی

در فروش دوچرخه برقی بعلاوه قواعد بازاریابی باید به موارد بسیاری در این حوزه تسلط داشت. همانطور که پیش تر شاهد بودید در ساختار این محصولات شاهد وجود قطعات، سیستم‌ها و طراحی‌های منحصربفرد هستیم که با دوچرخه‌های معمول متفاوت هستند، بنابراین یک فروشنده موظف است برای فروش اطلاعات خود را بروز و کامل نگه دارد تا هیچ سوالی از سمت خریدار بی‌جواب نماند. خطوط تولید دوچرخه‌های برقی در تمام انواع آن مثل کوهستان، شهری و کورسی توسط بزرگترین برندها تا برندهای گمنام‌تر، قابل دسترس است. فروش همچنین به یک شناخت جامع از برندهای گوناگون نیاز دارد، حال چه برند دوچرخه، چه برند قطعات و حتی در موارد بسیاری تکنولوژی‌ها.

بیشتر

دوچرخه برقی  

 • دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Road-E+1 (28MPH
  خرید محصول
  دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Road-E+1 (28MPH

  دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Road-E+1 (28MPH With its purpose-built geometry, excellent weight distribution and integrated power, Road-E+ keeps you going strong on busy commutes and all sorts of road adventures.

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه برقی جاینت مدل Giant PRIME E+ 3 LDS
  خرید محصول
  دوچرخه برقی جاینت مدل Giant PRIME E+ 3 LDS

  دوچرخه برقی جاینت مدل Giant PRIME E+ 3 LDS با موتور قدرتمند یاماها ژاپن  باتری لیتیوم 

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Explore E+ 2 GTS (25Km/H
  خرید محصول
  دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Explore E+ 2...

  دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Explore E+ 2 GTS (25Km/H موتور مرکزی Giant SyncDrive pro با گشتاور 80 نیوتن متر لیتیوم یون Giant Energy pak 400 9 سرعته Shimano Alivio/Acera دیسک هیدرولیک

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه برقی جاینت مدل Giant (Explore E+ 3 GTS (20MPH
  خرید محصول
  دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Explore E+ 3...

  دوچرخه برقی جاینت مدل Giant (Explore E+ 3 GTS (20MPHتیپ موتور :موتور مرکزی Giant SyncDrive pro با گشتاور 80 نیوتن متر نوع باتری :لیتیوم یون Giant Energy pak 400 دو شاخه :کمکدار SR Suntour EX ست دنده :9 سرعته Shimano Alivio/Acera ست ترمز :دیسک هیدرولیک

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant ToughRoad E+ GX (20MPH
  خرید محصول
  دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant ToughRoad E+...

  دوچرخه برقی (Giant ToughRoad E+ GX (20MPHتیپ موتور :موتور مرکزی Giant SyncDrive Sport با گشتاور 80 نیوتن مترنوع باتری :لیتیوم یون Giant Energy pak 500دو شاخه :آلیاژ آلومینیوم سبک ALUXX SLست دنده :Sram Apexست ترمز :دیسک هیدرولیک

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه برقی جاینت مدل Giant (Dirt-E+ 0 Pro (25Km/H
  خرید محصول
  دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Dirt-E+ 0 Pro...

  دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Dirt-E+ 0 Pro (25Km/HGiant SyncDrive Pro central motor, performance tuned Giant EnergyPak500 lithium-ion battery for longest range Fox 34 Float Performance 120mm suspension fork Shimano Full XT 11sp groupset Color: Black / Blue

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Dirt-E+ 1 Pro (20MPH
  خرید محصول
  دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Dirt-E+ 1 Pro...

  دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Dirt-E+ 1 Pro (20MPHGiant SyncDrive Pro, 20mph, 80Nm torque, powered by Yamaha Giant PedalPlus 4-sensor technology Giant EnergyPak 500 ALUXX SL-grade aluminum frame Shimano SLX 1x11-speed shifting with Shimano hydraulic disc brakes

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Dirt-E+ 2 (20MPH
  خرید محصول
  دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Dirt-E+ 2 (20MPH

  دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Dirt-E+ 2 (20MPHتیپ موتور :موتور مرکزی Giant SyncDrive Sport با گشتاور 80 نیوتن مترنوع باتری :لیتیوم یون Giant Energy pak 500دو شاخه :کمکدار SR Suntour XCR 32 با ریموت قفل شو 120 میلیمتر حرکتست دنده :18 سرعته Shimano Deoreست ترمز :دیسک هیدرولیک

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Dirt-E+ 3 Power (25Km/H
  خرید محصول
  دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Dirt-E+ 3...

  دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Dirt-E+ 3 Power (25Km/H The all-new Dirt-E+ lets you tap into an added boost of power to help you tackle the toughest terrain. The compact SyncDrive Sport motor delivers a smooth and instantaneous boost that blends seamlessly with your own pedaling power—so you can ride stronger and longer, even on steep and challenging trails

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه برقی جاینت مدل Giant FULL-E+ 1 SX PRO
  خرید محصول
  دوچرخه برقی جاینت مدل Giant FULL-E+ 1 SX PRO

  دوچرخه برقی جاینت مدل Giant FULL-E+ 1 SX PRO With its all-new SyncDrive Pro motor and proven Maestro suspension performance, the Full-E+ SX Pro delivers smooth, confident performance on rowdy trails. Climbing or descending, it gives you the power and confidence to push new limits in your off-road adventures

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Full-E+ 1.5 Pro (25Km/H
  خرید محصول
  دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Full-E+ 1.5...

  دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Full-E+ 1.5 Pro (25Km/H Powered by the new central SyncDrive Pro motor, this incredibly capable trail bike gives you a massive 80Nm torque to conquer steep climbs and enjoy every aspect of your off-road adventures

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه برقی جاینت مدل Giant (Full-E+ 3 (20MPH
  خرید محصول
  دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Full-E+ 3 (20MPH

  دوچرخه برقی جاینت مدل Giant (Full-E+ 3 (20MPH Save some energy on the climbs and enjoy big mountain descents with this versatile full-suspension E-bike. The frame is engineered with lightweight and strong ALUXX SL aluminum that features 140mm of smooth Maestro rear suspension and a SyncDrive Sport motor that’s powered by Yamaha

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه برقی بانوان جاینت مدل (Giant Vall-E+3 (20MPH
  خرید محصول
  دوچرخه برقی بانوان جاینت مدل (Giant...

  دوچرخه برقی بانوان جاینت مدل (Giant Vall-E+3 (20MPH Reach those mountain peaks and descend to the valleys below. Vall-E+ is a versatile, pedal-assist mountain bike that can do it all with ease, from mountainous adventures to daily cruising.

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Quick-E+ (28MPH
  خرید محصول
  دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Quick-E+ (28MPH

  دوچرخه برقی جاینت مدل (Giant Quick-E+ (28MPH This innovative E-bike lets you move fast in urban environments. With a top speed of 45 kph, Quick-E+ lets you shed minutes off the time it takes you to get to work. It also helps you tackle longer distances than you can with a traditional bicycle.

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه برقی جاینت مدل Giant ENTOUR E+ 0...

  دوچرخه برقی جاینت مدل Giant ENTOUR E+ 0 LDS 2020 دوچرخه برقی ( دوچرخه شارژی ) به شما کمک می کند تا با آسایش ، سهولت و پرستیژ به تمام شهرها سفر کنید. هر روز رفت و آمد داشته باشید ، یا مسیری طولانی را برای تفریح طی کنید. قدرت ماندگار و فناوری Smart Assist ، Entour E + جدیدرا شکست ناپذیر می کند.  

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه برقی جاینت مدل Giant ENTOUR E+ 1 CS...

  دوچرخه برقی جاینت مدل Giant ENTOUR E+ 1 CS 2020 بمنظور اینکه شما علاوه بر استفاده از انرژی خود نیروی کمکی ای داشته باشید دوچرخه هایی به وجود آمده با نام دوچرخه برقی ( دوچرخه شارژی ) که به شما کمک می کند تا با آسایش ، سهولت و پرستیژ به تمام شهرها سفر کنید. هر روز رفت و آمد داشته باشیدیا مسیری طولانی را برای تفریح طی کنید. قدرت ماندگار و فناوری Smart Assist...

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه برقی جاینت مدل Giant ENTOUR E+ 1 RS...

  دوچرخه برقی جاینت مدل Giant ENTOUR E+ 1 RS GTS 2020 کمپانی جاینت ، دوچرخه برقی ( دوچرخه شارژی ) را ارائه میدهد که به شما کمک می کند تا با آسایش ، سهولت و پرستیژ به تمام شهرها سفر کنید. هر روز رفت و آمد داشته باشید ، یا مسیری طولانی را برای تفریح طی کنید. قدرت ماندگار و فناوری Smart Assist و Entour E + سری جدیدیست که می توان از آن با نام شکست ناپذیر یاد کرد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه برقی جاینت مدل Giant ENTOUR E+ 1 RS...

  دوچرخه برقی جاینت مدل Giant ENTOUR E+ 1 RS LDS 2020 کمپانی بزرگ جاینت تقدیم می کند، دوچرخه برقی ( دوچرخه شارژی ) که به شما کمک می کند تا با سهولت ، آسایش و پرستیژ به تمام شهرها سفر کنید. هر روز با این دوچرخه در رفت و آمد باشید ، یا مسیری طولانی را برای تفریح طی کنید. قدرت ماندگار و فناوری Smart Assist ، Entour E + سری جدیدیست که می توان از آن با نام شکست...

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه برقی جاینت مدل Giant ENTOUR E+ 2 2020

  دوچرخه برقی جاینت مدل Giant ENTOUR E+ 2 2020 غول دوچرخه سازی ، کمپانی جاینت ، دوچرخه برقی ( دوچرخه شارژی ) را تولید کرده است که به شما کمک می کند تا با آسایش ، سهولت و با پرستیژ به تمام شهرها سفر کنید. مسیری طولانی را بمنظور تفریح طی کنید و یا هر روز در رفت و آمد باشید. قدرت ماندگار و فناوری Smart Assist ، Entour E + جدیدرا شکست ناپذیر می کند.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه برقی جاینت مدل (2020) GIANT REVOLT...

  دوچرخه برقی جاینت مدلGIANT REVOLT E+  2020 PRO   از خیابان های شهرتا جاده های پر از دست انداز ، این دوچرخه برقی همه کاره به شما این قدرت را می دهد که به در جاده های خاکی و شنی به راحتی دوچرخه سواری کنید . این دوچرخه برقی جاینت محدودیت های مسیر را برای شما تبدیل به فرصت های بی نظیری برای گشت گذار و دوچرخه سواری همراه با تفریح میکند.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه برقی جاینت مدل (GIANT EXPLORE E+1...

   دوچرخه برقی جاینت مدل  GIANT EXPLORE E+1 GTS 2020 مقصد خود را انتخاب کنید و شادی را در سفر کشف کنید. این دوچرخی برقی جاینت جدید یک دوچرخه ایده آل برای مسیر های چند منظوره ی شهری و کوهستانی است  ، که با افزایش قدرت پدال زدن می توانید در دوردست ها سرگرم دوچرخه سواری شوید. یک دوچرخه شارژی همه کاره و بسیار مفرح برای همه دوستداران دوچرخه سواری.  

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه برقی جاینت مدل اکسپلور (GIANT...

   دوچرخه برقی جاینت مدل اکسپلور (GIANT EXPLORE E+1 STA (2020 مقصد خود را انتخاب کنید و شادی را در سفر کشف کنید. این دوچرخی برقی جاینت جدید یک دوچرخه ایده آل برای مسیر های چند منظوره ی شهری و کوهستانی است  ، که با افزایش قدرت پدال زدن می توانید در دوردست ها سرگرم دوچرخه سواری شوید. یک دوچرخه شارژی همه منظوره  و خیلی مفرح برای همه علاقمندان به دوچرخه سواری.  

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه برقی جاینت مدل اکسپلور (GIANT...

   دوچرخه برقی جاینت مدل اکسپلور (GIANT EXPLORE E+3 GTS (2020 مقصد خود را برای یک سفر و کشف کردن انتخاب کنید. این دوچرخی برقی جاینت جدید یک دوچرخه ایده آل برای مسیر های چند منظوره ی شهری و کوهستانی است  ، که با افزایش قدرت پدال زدن می توانید در دوردست ها به دوچرخه سواری بپردازید. یک دوچرخه شارژی همه منظوره  و خیلی شاد برای همه علاقمندان به دوچرخه سواری.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه برقی جاینت مدل اکسپلور (GIANT...

   دوچرخه برقی جاینت مدل اکسپلور (GIANT EXPLORE E+3 STA (2020 برای یک سفر خوب و کشف کردن راه مقصد خود را انتخاب کنید. این دوچرخی برقی جاینت جدید یک دوچرخه ایده آل برای مسیر های چند منظوره ی شهری و کوهستانی است  ، که با افزایش قدرت پدال زدن می توانید در دوردست ها به دوچرخه سواری سرگرم شوید. یک دوچرخه شارژی همه کاره  و خیلی پرهیجان برای همه علاقمندان به...

  0 نقد(ها)
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  سال ساخت