دوچرخه 14 بچه گانه (کودک)

این سایز از دوچرخه کودک یک دوچرخه فانتزی برای سنین 3 تا 6 سال استفاده می‌گردد و در دسته‌های دوچرخه پسرانه و دوچرخه دخترانه با مدل‌های زیبا و رنگ‌بندی مختلف تولید و عرضه می‌گردد. این دوچرخه ها برای کودکان شما به بهترین شیوه طراحی گردیده است تا آنها به شوق آورده و به انجام دوچرخه‌سواری به عنوان یک فعالیت بدنی مفید برای آن...

دوچرخه 14 بچه گانه (کودک)

این سایز از دوچرخه کودک یک دوچرخه فانتزی برای سنین 3 تا 6 سال استفاده می‌گردد و در دسته‌های دوچرخه پسرانه و دوچرخه دخترانه با مدل‌های زیبا و رنگ‌بندی مختلف تولید و عرضه می‌گردد. این دوچرخه ها برای کودکان شما به بهترین شیوه طراحی گردیده است تا آنها به شوق آورده و به انجام دوچرخه‌سواری به عنوان یک فعالیت بدنی مفید برای آن‌ها، ترغیب نماید. دوچرخه‌سواری برای کودکان علاوه بر منافع بسیار زیادی که در جهت حفظ سلامتی فیزیکی دارد به رشد آنها بسیار کمک خواهد کرد.

اما موضوعی که در مورد دوچرخه 14 قابل تامل است، عدم وجو.د قطعات آن در بازار به سبب آن‌که این سایز یک ساایز استاندارد برای ایران نیست. تنها مدل‌های اندک و انگشت شماری از این سایز توسط برندهایی همچون قناری وارد و عرضه شده‌اند. اصولا سایزهای استاندارد بازار ایران شامل دوچرخه 12 و دوچرخه 16 است. پس اگر قصد خرید دوچرخه 14 دارید حتما این نکته را مد نظر داشته باشید. 

بیشتر

دوچرخه 14 

 • دوچرخه-بچه-گانه-قناری-14-مدل-ام-جی-دینو-Canary-Mgdino-14
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه قناری 14 مدل ام جی...

  این مدل یک دوچرخه کودک دخترانه از برند قناری است . این دوچرخه با استفاده از متریال بسیار سبک وزن و مقاوم منیزیوم ساخته شده است که از آهن سخت تر و از آلومینیوم سبک تر است.این دوچرخه با طراحی زیبا و منحصر بفرد خود جذابیت بالایی برای کودکان دارد و اشتیاق آنها را برای دوچرخه سواری بالا می برد. 

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  سازنده
  سایز چرخ