مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

ارسال

%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84.jpg

  • ارسال محصولات خریداری شده  در کوتاهترین زمان ممکن و با هماهنگی کامل با خریدار صورت خواهد گرفت. محصولات خریداری شده حداکثر طی 2 روز کاری و برای دوچرخه تا 3 روز کاری بعد از انبار فروشگاه و با توجه به شیوه ارسال مدنطر خریدار ارسال خواهد شد.

برای ارسال محصولات حجیم مثل دوچرخه امکان ارسال از طریق تیپاکس و پست فراهم گشته که بسته به انتخاب مشتریان صورت خواهد گرفت و برای محصولات دیگر و کم حجم‌تر مثل لوازم یدکی امکان ارسال با پست و تیپاکس وجود خواهد داشت.

  • تمامی محصولات خریداری شده توسط شما مشتری محترم، قبل از ارسال توسط همکاران بخش خدمات ما کنترل شده تا مشکلی از لحاظ ظاهری (وجود خط و خش، رنگ پریدگی، ضربه و...) بر روی محصول وجود نداشته باشد و تنها بعد از تایید نهایی محصول برای شما ارسال خواهد شد تا با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به خرید اقدام فرمایید. 

از لحاط بسته بندی محصولات جهت حفظ سلامت خاطر نشان میشود که تمامی محصولات با پک استاندارد و مستحکم ارسال می‌شوند که بدیهی است این بسته بندی‌ها از لحاظ استحکام برای حفظ سلامت محصول در طول پورسه ارسال از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند. 

  • بعد از ارسال محصولات خریداری شده، بیجک مرسوله برای خریدار پیامک خواهد شد تا بتواند از طریق بیجک لحظه به لحظه از فرآیند ارسال با خبر باشد.

  • پس از پردازش سفارش و تحویل به حامل، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش متغیر است. (لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های تیپاکس و پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد). در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله خود از طریق سایت شرکت حامل رهگیری کنید.

پرداخت درمحل: امکان پرداخت در محل نیز مقدور است با قبول شرایط زیر:

  • مبلغ 10 درصد سفارش به عنوان بیعانه و قطعیت خرید از شما دریافت خواهد شد. (این مبلغ از کل سفارش کسر شده و قابل عودت نیست)
  • هزینه ارسال مرسوله مطابق تعرفه شرکت حامل محاسبه شده و در هنگام تحویل کالا از مشتری دریافت خواهد شد.
  • در مورد دوچرخه مبلغی که در سفارش شما به عنوان ارسال محاسبه می‌شود مربوط به هزینه مونتاژ و بسته‌بندی خواهد بود. در مورد سایر محصولات این مبلغ مربوط به هزینه بسته‌بندی است.

با انتخاب هر یک از روش های ارسال مدت زمان تحویل کالا از جانب ما به شرکت حمل 2 تا 5روز کاری خواهد بود.

  • پیشنهاد ما برای حمل دوچرخه استفاده از روش تیپاکس می‌باشد، زیرا از آنجا که قوانین و مقررات شرکت پست حداکثر حجم مرسولات 100 سانتی متر (1 متر) می باشد لذا در برخی موارد بسته به نوع کالا و صلاحدید فروشگاه برای جلوگیری از هر گونه آسیب احتمالی، ارسال محصولات بزرگ مثل دوچرخه مطابق صلاحدید فروشگاه از دو طریق خواهد بود: 1 .طی 2 بسته صورت خواهد گرفت که یک بسته شامل چرخ های جلو عقب و بسته دیگر سایز ملحقات دوچرخه است. 2. طی یک بسته به صورت نیمه مونتاژ همچنین مد نظر داشته باشید که دوچرخه ها بنا بر انتخاب شما در صورت امکان نیمه مونتاژ (با دریافت هزینه) یا بصورت قطعات منفصله CKD به دست شما می رسند. (این نکته قابل ذکر است که برای برخی از محصولات امکان مونتاژ موجود نیست).

در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا تیپاکس انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست یا باربری و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد باتوجه به اینکه مطابق مواد 386 و 387 قانون تجارت کلیه مشکلات ناشی از حمل کالا بر عهده متصدی حمل و نقل بوده و فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد و در صورت بروز مشکل میبایست طی تماس فوری با آریا چرخ اشکال اعلام شود و با هماهنگی فروشگاه صورتجلسه خسارت با شرکت متصدی حمل بار انجام شود . آریا چرخ همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. مشتریان می توانند در مرحله ثبت سفارش و استعلام، از بین روشهای ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد.

توجه : چنانچه مشتری محترم به هر علت از تحویل گرفتن کالا سفارش گذاشته شده در فروشگاه ما، امتناع کند و یا در صورت عودت کالا به هر علت به غیر از موارد معیوبی و مورد پذیرش فروشگاه، هزینه حمل رفت و برگشت کالا به عهده خریدار محترم خواهد بود.

توجه : چنانچه مشتری محترم هر شیوه حملی به غیر از تیپاکس و پست را درخواست کرده و مورد پذیرش قرار گیرد، هزینه ارسال به صورت پس‌کرایه از ایشان دریافت خواهد شد. مبلغی که خریدار در فاکتور به عنوان هزینه ارسال پرداخت شده به منظور جابجایی تا دفتر، انبار واسط حمل در نظر گرفته می‌شود.

در هر صورت ما تمام تلاشمان را در جهت رضایتمندی شما دوچرخه سواران محترم به کار خواهیم بست . 

منو

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم