ارسال محصولات

 • - ارسال محصولات خریداری شده  در کوتاهترین زمان ممکن و با هماهنگی کامل با خریدار صورت خواهد گرفت.محصولات خریداری شده حداکثر طی 24 ساعت بعد از انبار فروشگاه و با توجه به شیوه ارسال مدنطر خریدار ارسال خواهد شد .
 • - برای ارسال محصولات حجیم مثل دوچرخه امکان ارسال از طریق پست ، تیپاکس و یا باربری فراهم گشته که بسته به انتخاب مشتریان صورت خواهد گرفت و برای محصولات دیگر و کم حجم تر مثل لوازم یدکی امکان ارسال با پست و تیپاکس وجود خواهد داشت .
 • تمامی محصولات خریداری شده توسط شما مشتری محترم ، قبل از ارسال توسط همکاران بخش خدمات ما کنترل شده تا مشکلی از لحاظ ظاهری (وجود خط و خش ، رنگ پریدگی و ضربه و...) بر روی محصول وجود نداشته باشد و تنها بعد از تایید نهایی محصول برای شما ارسال خواهد شد تا با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به خرید اقدام فرمایید. 
 • از لحاط بسته بندی محصولات جهت حفظ سلامت خاطر نشان میشود که تمامی محصولات با پک اصلی شرکت سازنده ارسال میشوند که بدیهی است این بسته بندی ها از لحاظ استحکام برای حفظ سلامت محصول در طول پورسه ارسال از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند.
 • بعد از ارسال محصولات موجود در سبد خرید ، بیجک مرسوله برای خریدار ارسال خواهد شد تا بتواند از طریق بیجک لحظه به لحظه از فرآیند ارسال با خبر باشد .
 • - یادآور میشود که ارسال رایگان محصولات تنها برای خریدهای بالاتر از یک میلیون تومان صورت خواهد گرفت و برای خریدهای کمتر از این مبلغ هزینه ارسال به عهده خریدار محترم خواهد بود .
 • پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش متغیر است. (لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد).در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله خود از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید:
  itemtracking.post.ir

  توجه: در مواردی که ارسال توسط شرکت پست انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در بازه زمانی اعلام شده و ارسال کد پیگیری از طریق ایمیل برای مشتری می باشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را تا سقف ممکن بیمه می نماید (در صورتیکه شرکت مربوطه بیمه ارسال داشته باشد) تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد.

  با انتخاب هر یک از روش های ارسال کالای شما با قیمت رایگانبرای خریدارانی که پرداخت انلاین و با درگاه اینترنتی انجام می دهند و برای آن دسته از خریدارانی که روش پرداخت در هنگام تحویل را انتخاب میکنند هزینه ارسال در صورت امکان با تخفیف ارسال خواهد شد به صورتی که نیمی از مبلغ را مشتری و نیمی از مبلغ را فروشگاه  پرداخت خواهد کرد. مدت زمان تحویل کالا بین 2 تا 7 روز کاری خواهد بود و با پست ارسال می شود .

  توجه : از آنجا که قوانین و مقررات شرکت پست حداکثر حجم مرسولات 100 سانتی متر (1 متر) می باشد لذا ارسال محصولات بزرگ مثل دوچرخه طی 2 بسته صورت خواهد گرفت که یک بسته شامل چرخ های جلو عقب و بسته دیگر سایز ملحقات دوچرخه است . همچنین مد نظر داشته باشید که دوچرخه ها به صورت بسته شده و مونتاژ شده به دست شما می رسند. در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا تیپاکس انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست یا باربری و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد باتوجه به اینکه مطابقمواد 386 و 387 قانون تجارت کلیه مشکلات ناشی از حمل کالا بر عهده متصدی حمل و نقل بوده و فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد و در صورت بروز مشکل میبایست طی تماس فوری با آریا چرخ اشکال اعلام شود و با هماهنگی فروشگاه صورتجلسه خسارت با شرکت متصدی حمل بار انجام شود . آریا چرخ همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد

  مشتریان می توانند در مرحله ثبت سفارش و استعلام، از بین روشهای ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد.

  توجه : چنانچه مشتری محترم به هر علت از تحویل گرفتن کالا سفارش گذاشته شده در فروشگاه ما ، امتناع کند و یا در صورت عودت کالا به هر علت به غیر از موارد معیوبی و مورد پذیرش فروشگاه ، هزینه حمل رفت و برگشت کالا به عهده خریدار محترم خواهد بود .

  برای سفارش های با روش پرداخت در محل واریز مبلغ بیعانه به صورت زیر مورد نیاز است تا فروشگاه از تصمیم شما برای خرید و عمل به قوانین سایت مطمئن باشد :

  برای خرید های تا سقف 1 میلیون تومان ، واریز بیعانه به مبلغ 50 هزار تومان

  برای خرید های بالاتر از یک میلیون تومان ، واریز بیعانه به مبلغ 100 هزار تومان

در هر صورت ما تمام تلاشمان را در جهت رضایتمندی شما دوچرخه سواران محترم به کار خواهیم بست .