دوچرخه جاینت ساخت کجاست

برند دوچرخه جاینت به عنوان بزرگترین و معتبرترین برند دوچرخه در جهان محصوب میشود ، دفتر اصلی این شرکت در کشور تایوان است و دوچرخه جاینت در کارخانه های این شرکت در کشورهای تایوان ، چین ، هلند  و مجارستان تولید میشود . تولید هر دوچرخه جاینت با یک ایده شروع می شود. از طرح اولیه روی کاغذ تا تکمیل بافت های کربن و لوله های آلومی...

دوچرخه جاینت ساخت کجاست

برند دوچرخه جاینت به عنوان بزرگترین و معتبرترین برند دوچرخه در جهان محصوب میشود ، دفتر اصلی این شرکت در کشور تایوان است و دوچرخه جاینت در کارخانه های این شرکت در کشورهای تایوان ، چین ، هلند  و مجارستان تولید میشود . تولید هر دوچرخه جاینت با یک ایده شروع می شود. از طرح اولیه روی کاغذ تا تکمیل بافت های کربن و لوله های آلومینیوم؛ از مواد اولیه تا محصول نهایی؛ همه ی محصولات جاینت یک ویژگی منحصر به فرد را به همراه دارند: ساخته شدن توسط تنها و بزرگترین برند دوچرخه که تمام مراحل خلق یک دوچرخه را تحت کنترل دارد. دوچرخه های جاینت طیف گسترده ای از محصولات را شامل می شوند ، از دوچرخه جاینت قیمت مناسب تا دوچرخه های بسیار گران قیمت تخصصی که برای بهترین دوچرخه سواران دنیا طراحی و تولید می شوند . هدف جاینت ایجاد بهترین تجربه سواری برای شما خواهد بود و این برای دوچرخه سواران حرفه ای، روزمره و یا ماجراجو تفاوتی نخواهد کرد. جاینت اولین تولیدکننده انبوه تنه آلومینیومی و اولین تولیدکننده تنه کربن برای استفاده همگان بوده است. 


خرید دوچرخه جاینت

اگر قصد خرید دوچرخه جاینت را دارید،ا ولا می توانید بابت انتخاب معقولتان به خود افتخار کنید، زیرا وجود برندهای نامعتبر و متعدد می توانست قضاوت شما را متاثر سازد اما شما بر قوه تصمیم گیری خود اتکا کردید، دوم اینکه حالا فقط برند را مشخص کرده اید و قسمت زیادی از مسیر باقی مانده است. در خرید دوچرخه جاینت حیطۀ انتخاب وسیع است چرا که تولیدات جاینت در با توجه به نوع، کارایی و سری طبقه بندی می شوند و هریک از این طبقه ها خود با در نظر گرفتن مدل ، بودجه، سایز و بعضا جنسیت گروهبندی می شوند. پس هنگام خرید دوچرخه جاینت برای جلوگیری از سرگیجه، بهتر است آماده وارد فروشگاه شوید یا سایت را آپلود کنید. در اینجا چند نکته را بازگو میکنیم تا در بخشی از مسیر خرید دوچرخه جاینت با شما همراه شویم.

 1. هدف خودرا شناسایی کنید. این شاید تاثیر گذارترین قدم در مسیر انتخاب و خرید دوچرخه جاینت است. برای هر هدف یک نوع دوچرخه وجود دارد تا هر شخص بهترین وسیله برای سواری خودرا پیدا کند. طبقه بندی دوچرخه های جاینت به شکل زیر است.
 • Road bike : دوچرخه های زیادی در این طبقه بندی قرار می گیرند زیرا دوچرخۀ متعلق به این گروه می تواند مسیرهای مسطح و یا با ناهمواری های سبک را طی کند. بعضی از این دوچرخه ها می توانند با سرعت خیره کننده خود،شمارا برنده یک مسابقه کند مانند racing bikes اما توجه در دوچرخه های دیگر روی راحتی شخص است مثل city bikes.کم پیش می آید روی این دوچرخه ها کمک فنر نصب شود.
 • Mountain bikes: با خرید دوچرخه جاینت مدل کوهستان می توانید با خیال راحت از جاده خارج شوید.این نوع دوچرخه می تواند با دو کمک فنر در جلو و عقب تولید شود،و یا اینکه با یک کمک فنر در جلو طراحی شود. این دوچرخه ها با پیچیدگی بیشتری تولید می شوند زیراسوارکار مدام با زمین های ناهموار،دره ها و پیچ های تند در تقابل است.
 • Cross & Gravel: دوچرخه های این گروه مختص ماجراجویان است.اگر می خواهید با خرید دوچرخه جاینت ،دل به طبیعت بزنید و از چشم اندازهای طبیعت لذت ببرید،باید یک مدل از این نوع دوچرخه را انتخاب کنید. این دوچرخه های برای همه مسیرهای خارج از جاده ای، در همه نوع آب و هوا مناسب ،تا وقتی که به به بخش های صخره ای کوهستان وارد نشوید.
 • Electric bikes : جاینت از هر نوع دوچرخه نام برده شده مدل الکتریکی آن هم ساخته است. این نوع دوچرخه ها سیستم های بیشتری دارند برای مثال موتور،در نتیحه سنگین تر هستند.اما برخلاف حدس شما این دوچه ها از خیلی از دوچرخه های دیگر سریع تر هستند.
 • Kids bikes :کودکان در جاینت از قلم نیفتاده اند.دوچرخه کودک جاینت در سایزهای 12،16،20،24،26تولید می شوند.
 1. برای خرید دوچرخه جاینت بعد از انتخاب نوع دوچرخه، مدل آن را انتخاب کنید.در این مورد می توانید با سرچ کردن در اینترنت مدلهای دسته خودرا بررسی کنید و با توجه به قطعات،لیستی از کارآمدترین ها در تناسب با نیازتان را ،تهیه کنید. توجه داشته باشید یک سری می تواند چند مدل داشته باشد ،مثل سری cross city disc که 4 مدل دارد.
 2. با توجه به بودجه خود،لیست را محدود کنید.
 3. برای خرید دوچرخه جاینت و یا دوچرخه های جاینت در لیست خود، اول فروشگاه های اطراف را شناسایی و سپس چک کنید آیا مدل دلخواه شمارا دارند.بعد از آن تصمیم بگیرید آیا قصد دارید آنلاین خرید دوچرخه جاینت را انجام دهید،یا تمایل دارید شخصا به فروشگاه بروید.اگر اولین تجربه خرید دوچرخه شماست،بهتر است برای گرفتن سایز مناسب،به فروشگاه بروید.
 4. در خرید دوچرخه جاینت باید بهترین سایز را برای خود انتخاب کنید زیرا در سواری شما تاثیر بسیار شگرفی دارد. فاصله شما تا پدال در نتیجه پدال زنی شما،فاصله شما تا فرمان در نتیجه تسلط شما بر هدایت دوچرخه و حالت نشستن شما بر زین، همه و همه از سایز صحیح،متاثر خواهند شد.
 5. برای خرید دوچرخه جاینت به معتبرترین فروشگاه اطرافتان مراجعه کنید.کارشناسان فروشگاه باید بتوانند شمارا به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند که سوادِ دوچرخه سواریِ زیادی می طلبد.این کارشناسان همچنین باید توانایی مشاوره دادن به شخص در مورد سایز،قطعات و نوع را داشته باشند.

مهمترین مشخصات دوچرخه جاینت برای خرید

هر دوچرخه ویژگی های بخصوص خود را داراست اما در اینجا از مهمترین مشخصات دوچرخه جاینت برای خرید چند مورد خاطر نشان شود. 1. فریم دوچرخه جاینت: با توجه به نیاز خود می توانید فریم آلومنیومی یا کربنی انتخاب کنید، در هر صورت به سبک بودن و سختی آن دقت کنید. 2. سیستم ها: سیستم ها از این جهت از مهمترین مشخصات دوچرخه جاینت برای خرید هستند که برند تولید کننده آنها می تواند تاثیر بسزایی در عملکرد وسیله داشته باشد. برندهای shimano  و  sram از پیشروان صنعت قطعات دوچرخه اند. 3. دوشاخ: دوشاخ می تواند فنردار یا بدون فنر باشد.هردو مزایای خودرا دارند و شما باید با در نظر گرفتن هدف خود، مناسب ترین دوشاخ را برگزید. دوشخ فنر دار برای استفاده در زمین های ناهموار بهتر است واگر مسیرتان به سنگلاخ ها نمی خورد، یک خرج اضافه است چون مراقبت از آن بسیار هزینه بر است.

خرید اینترنتی دوچرخه جاینت

زندگی در عصر اینترنت تغییراتی در سبک زندگی ما اعمال می کند که گریز از آنها، هر روز سخت تر از روزهای قبلی است. خرید آنلاین سالهاست پا به عرصه وجود گذاشته و حالا به اوج محبوبیت خود رسیده است.در این بین امکان خرید اینترنتی دوچرخه جاینت هم فراهم شده تا شخص بتواند با آسایش از صفحات مورد اطمینان خرید کند. خرید اینترنتی دوچرخه جاینت کار دوچرخه دوستان را بسیار ساده کرده است.تنها باید ابتدا تحقیق کنید تا بهترین مدل را انتخاب کنید،سپس با توجه به سایز و بودجه خود،دوچرخه جاینت خود را سفارش دهید. نکته قابل توجه  در خرید اینترنتی دوچرخه جاینت شمار زیاد کلاهبرداری های اینترنی است، لذا شایان ذکر است که شخص اعتبار سایت فروشنده را، از طریق درگاه های قانونی امن سنجیده و سپس اقدام به خرید کند.

دوچرخه جاینت بانوان 

بخش مهمی از تولیدات جاینت مربوط به دوچرخه بانوان است که به صورت تخصصی برای آنها طراحی و تولید میشود. دوچرخه مخصوص بانوان جاینت با ساب برند LIV به بازار عرضه میشود پس باید گفت برند دوچرخه جاینت مخصوص بانوان LIV است که مدلهای بسیار متنوعی نیز شامل میشوند و برای استفاده خانمها در مسیرها و نیازهای متفاوت و با توجه به آناتومی بدن آنها بالاترین کیفیت دوچرخه سواری را برای ایشان به همراه دارد. جاینت اعتقاد دارد که به علت تفاوت در ساختار بدنی آقایان و بانوان می بایستی دوچرخه های تخصصی متناسب با فیزیولوژی بانوان طراحی شود تا خانمها بتوانند از بالاترین کیفیت در دوچرخه سواری بهره ببرند .از جمله معروفترین مدلهای دوچرخه بانوان جاینت میتوان به مدل Tempt اشاره کرد که بسیار محبوب و پرطرفدار است.

بهترین مدل دوچرخه جاینت

دوچرخه های برند جاینت در مدلهای متنوع و گوناگونی قابل تهیه هستند و تمامی آنها در چند گروه طبقه بندی میشوند : دوچرخه کوهستان جاینت ، دوچرخه شهری جاینت ، دوچرخه کورسی جاینت که این محصولات هر کدام بنابر نیاز دوچرخه سواران تولید شده اند ، پس برای انتخاب بهترین مدل دوچرخه جاینت شما می بایستی اطلاعات دقیقی در مورد انواع سبکهای دوچرخه جاینت مطابق با نیاز خودتان داشته باشید . اما به هر حال ذکر این نکته قابل اهمیت است که تمام مدلهای این دوچرخه ساز جزو بهترین مدل دوچرخه در جهان محسوب میشوند که بیشترین تقاضا را در سطح جهان دارند . از جمله بهترین مدل دوچرخه جاینت در سبک کوهستان میتوان به مدلهای : دوچرخه جاینت تالون Giant Talon ، دوچرخه جاینت ATX و دوچرخه جاینت XTC  اشاره کرد . همچنین در سبک دوچرخه کورسی میتوان از مدلهای : دوچرخه کورسی جاینت TCR و دوچرخه کورسی Giant Propel نام برد . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات جاینت می توانید با ما درتماس باشید.


فروش دوچرخه جاینت

فروش دوچرخه جاینت بر عهده نمایندگی هایِ این مطرح ترین برند دوچرخه جهان است.جاینت فعالیت خودرا در دهۀ 70 آغاز کرد. کارخانه های دوچرخه های جهان در تایوان ،چین و هلند قرار دارند و تا سال 2014 این برند در 50 کشور بیش از 12 هزار نمایندگی دارد. فروش دوچرخه جاینت کار ساده ای نیست زیرا در 5 گروهبندی دوچرخه تولید شده بوسیله جاینت،26  نوع وجود دارد و هر کدام به گروه های کوچکتر مثل سری ،مدل و سایز تقسیم می شوند.همچنین قطعات خود دنیای پیچیده ایست که وجود برندهای متنوع بر پیچیدگی آن افزده است. کسی که فروش دوچرخه جاینت را بر عهده می گیرد، باید به تمام کلیات مثل نوع و همه جزئیات مثل شانژمان مسلط باشد.فردی باید فروش دوچرخه جاینت را برعهده بگیرد که بتواند به هر سوال از طرف خریدار پاسخ دهد و قطعا این سوالات درمورد آب و هوا نخواهد بود. همچنین در فروش دوچرخه جاینت باید توجه داشت به فرد بهترین سایز ارائه شود. در غیر اینصورت قصور فروشنده به پای جاینت نوشته خواهد شد. در فروش دوچرخه جاینت چند نکته باید رعایت شود.

 1. فروشنده باید با سوالات دقیق هدف شخص از سوارکاری را تشخیص دهد.
 2. در فروش دوچرخه جاینت مهم است بودجه شخص شناسایی شود تا بهترین راهنمایی برای فرد فراهم شود. باید ایده آل ترین سری و مدل به شخص معرفی شود.
 3. فروشنده باید تمام قطعات حیاتی و ویژگی های آنهارا،شرح دهد. به خریدار وقت داده شود تا با اندکی فکر کردن، بازه انتخاب خود را کوچکتر کند.
 4. فروشنده باید سایز مناسب را به وی معرفی کند. خریدار باید اجازه داشته باشد سوار وسیله شود تا از تناسب سایز،اطمینان حاصل شود. 
 5. فروش دوچرخه جاینت باید با حوصله انجام شود زیرا بعضی سوالات پاسخی بسیار ساده دارند و حتی ممکن است بنظرِ بعضی بدیهی بیایند،در حالیکه جواب بعضی سوالات ممکن است طولانی باشد. فروشنده در هر دو مورد باید با خونسردی تمام پاسخ شخص را بدهد.

قیمت دوچرخه جاینت

قیمت دوچرخه جاینت با توجه به نوع و مدل ،از وسیله ای به وسیله دیگر متفاوت است. همانطور که قبلا ذکر شده در وبسایت جاینت 5 گروه دوچرخه وجود دارد که این گروه ها مجموعا 26 نوع دوچرخه دارند و سپس مدل ها و سری ها آغاز می شوند. پس صلاح دانسته از هر کدام از این گروه ها مواردی بعنوان مثال بیان کنیم. در گروه اول یعنی road bikes ، دوچرخه شهری از با ثبات ترین قیمت ها چه در گروه خود و چه بین تمام دوچرخه های جاینت است.قیمت دوچرخه جاینت کورسی مثل advanced TCR از تمام هم گروهی های خود به مراتب بالاتر است. قیمت دوچرخه جاینت در بین دوچرخه های کوهستان نیز در تلاطم است. برای نمونه قیمت دوچرخه جاینت با فریم hardtail کمتر از دوچرخه های full suspension در همین طبقه بندی است که بعضی سری های آن بسیار گرانقیمت هستند. دوچرخه های adventure از دسته cross and gravel bikes هم می توانند به گروه پایین قیمت و یا حداقل با قیمت متعادل بپیوندند و دوچرخه gravel در این گروه رکورد قیمت هارا در وسعت همین گروه می شکند. قیمت دوچرخه جاینت در گروه الکتریکی هم در یک بازه در نوسان است.خلاصه اینکه دوچرخه های شهری و دوچرخه های hardtail از دیگر انواع دوچرخه کمتر است و دوچرخه های کورسی از تمام مدل ها و رده ها، بالاتر است.

بیشتر

دوچرخه جاینت GIANT 

 • دوچرخه کوهستان جاینت تالون 3 لیمیتد سایز...

  اگر علاقه مند به دوچرخه سواری در مسیر های کوهستانی هستید اما نمی دانید چه دوچرخه برای سواری شما مناسب است ، حتما دوچرخه تالون 3 لیمیتد را تهیه کنید.این دوچرخه کوهستان جاینت با ارائه راندمان بسیار بالا در مسیر های کوهستانی ،شمارا علاقه مند به کاوش در کوهستان می کند.

  18,350,000 تومان 18,650,000 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت 29 مدل تالون 3 لیمیتد...

  کاوش در کوهستان و داشتن راندمان سواری بالا را با دوچرخه جاینت تالون 3 لیمتد 29 تجربه کنید.این دوچرخه کوهستان جاینت با طراحی خارق العاده فریم ،سختی دوچرخه سواری در کوهستان را برای شما به حداقل می‌رساند.با خرید دوچرخه کوهستان Talon 3 Limitd 29 مسیر های کوهستانی و شهری را صرف کمترین انرژی بپیمایید و از دوچرخه سواری لذت ببرید.

  18,310,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 29 جاینت تالون 3 | GIANT 29 Talon 3...

  برای یک دوچرخه‌سواری با کیفیت در هر نوع مسیری، دوچرخه جاینت تالون 3 2022 یک گزینه مناسب و ارزنده است که حس خوب در کنار قدرت را به شما منتقل می‌کند. این دوچرخه جاینت در مسیرهای آسفالته شهری با ایجاد گشتاور و سرعت بالا و در مسیرهای کوهستانی با هرزگرد مناسب شما را یاری می‌کند تا بهترین خود را در دوچرخه‌سواری تجربه کنید.

  22,250,000 تومان 22,400,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت تالون 1 سایز 29 | GIANT Talon...

  بی‌گمان دوچرخه‌های جاینت مدل تالون از محبوب‌ترین و پرتقاضا‌ترین مدل‌های دوچرخه سبک دومنظوره جاینت در سراسر دنیاست که طرفداران بی‌شماری دارد. این محصول به سبب طراحی منحصر بفرد و دقیق فریم، سواری بسیار خوب و دلچسب از دیگر رقبا پیشی گرفته و تبدیل به یک دوچرخه مشهور و پرتقاضا گشته است.

  32,140,000 تومان 32,300,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه برقی جاینت مدل Giant PRIME E+ 3 LDS

  دوچرخه برقی جاینت مدل Giant PRIME E+ 3 LDS با موتور قدرتمند یاماها ژاپن  باتری لیتیوم 

  53,400,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه شهری جاینت اسکیپ 2 سیتی دیسک |...

  دوچرخه اسکیپ 2 سیتی دیسک یک سواری شهری لذت بخش را به شما ارائه می دهد.با این دوچرخه در شهر سفر کنید و تناسب اندام خود را حفظ کنید.Escape 2 city Disc با یک فریم آلومینیومی بسیار سبک به همراه ترمز های دیسکی بالاترین راندمان در دوچرخه سواری را به شما ارائه می دهد تا از سواری لذت ببرید.

  27,680,000 تومان 28,080,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت سایز 26 مدل اویه | (2022)...

  با دوچرخه کوهستان جاینت OYEA 2.0به نرمی و با سرعت از بین باریکه‌ها، روی سنگلاخ‌ها و لا‌به‌لای درختان عبور کنید و حتی رفت و آمدهای روزانهٔ خود در شهر را انجام دهید. قدرت بالای این دوچرخه کوهستان حاصل ویژگی‌هایی همچون فریم آلومینیومی، دوشاخ کمک فنردار و سیستم دنده 21 سرعته است. پس یک دوچرخه سوار می‌تواند با اطمینان به کارآمدی OYEA 0.2 سفر خود را آغاز کند.

  10,840,000 تومان 11,990,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت 29 رینکون 2 | (2022)...

  دوچرخه جاینت کوهستان RINCON 2 29 با قابلیت‌های فراوانش می‌تواند نقش یک هم‌سفر با وفا را بخوبی اجرا کرده و از دامنه تا قله با شما همراه شود. مشخصات دوچرخه کوهستان جاینت RINCON 2 29 مانند فریم ALUXX، سیستم ترمز دیسکی سیمی و متمایز‌تر از همه سیستم دندۀ 21 سرعته هستند که این وسیلۀ زیبا را به بهترین مدل دوچرخه کوهستان تبدیل کرده‌اند.

  16,860,000 تومان 16,990,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک جاینت مدل انیماتور اف/دبلیو 12...

  دوچرخه جاینت مدل Animator 12 یکی از دوچرخه های بچه گانه جاینت با کیفیت بسیار بالاست.این دوچرخه کودک با فریم آلومینیومی بسیار سبک و مقاومت بسیار بالا سواری بسیار لذت بخشی به کودکان ازائه می دهد.استفاده از این دوچرخه به قدری برای کودکان جذاب و دلنشین است که آنان را به ورزش و به خصوص دوچرخه سواری بسیار علاقه مند می کند.

  4,290,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت تالون 2 سایز 29 | GIANT Talon...

  برای سواری لذت‌بخش در مسیرهای آسفالته شهری و خاکی آفرودی، دوچرخه جاینت تالون 3 2022 با سایز چرخ‌های 29 و فریم مهندسی شده بالاترین راندمان را برای شما به همراه خواهد داشت. این محصول فوق‌العاده به لطف طراحی دقیق و سیستم‌های چندگانه سرعت، ترمز و تعلیق کارآمدی که دارد، پدال‌زدن را برای شما بیش از هر زمانی مفرح و جذاب خواهد نمود.

  24,540,000 تومان 24,700,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت سایز 24 مدل اویه | (2022)...

  دوچرخه کوهستان جاینت OYEA 2.0 24 وسیله‌‌ای مطمئن و حرفه‌ای در عین حال ساده برای اهداف تفریحی یا حرفه‌‌ای گزینۀ مطلوبی است. فریم بسیار سبک این دوچرخه از تکنولوژی ALUXX حاصل شده که بسیار برازندۀ یک دوچرخه کوهستان 24 محسوب می‌شود و سیستم دندۀ 21 سرعتۀ microshift را هم باید به محسنات این دوچرخه اضافه کرد.

  11,460,000 تومان 11,660,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت 27.5 رینکون 2| (2022)...

  با معرفی دوچرخه کوهستان جاینت منحصر بفرد RINCON 2 27.5 آمده‌ایم تا نظر شما را به امتیازات این دوچرخۀ فوق‌العاده جلب کنیم و در پروسۀ انتخاب به شما یاری رسانیم. مشخصات دوچرخه کوهستان RINCON 2 27.5 همانند فریم فوق‌العاده، سیستم ترمز دیسکی سیمی و شیفترهای 21 سرعته، در کیفیت حرف اول را می‌زنند و این دوچرخه را به یک وسیلۀ کاملاً مطیع و تحت فرمان دوچرخه‌سوار...

  16,860,000 تومان 16,990,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف