بررسی قیمت دوچرخه جاینت

قیمت دوچرخه جاینت با توجه به نوع و مدل و ورژن آن متفاوت است. همانطور که قبلا ذکر شده در وبسایت جاینت 5 گروه وجود داشته که این گروه‌ها مجموعا 26 سبک دارند و سپس مدل‌ها و سری‌ها آغاز می‌گردد. در گروه اول یعنی road bikes شامل گروه‌های دوچرخه کورسی، دوچرخه شهری است. محصولات کورسی همواره از لحاظ قیمتی از گرانترین‌ها هستند و تو...

بررسی قیمت دوچرخه جاینت

قیمت دوچرخه جاینت با توجه به نوع و مدل و ورژن آن متفاوت است. همانطور که قبلا ذکر شده در وبسایت جاینت 5 گروه وجود داشته که این گروه‌ها مجموعا 26 سبک دارند و سپس مدل‌ها و سری‌ها آغاز می‌گردد. در گروه اول یعنی road bikes شامل گروه‌های دوچرخه کورسی، دوچرخه شهری است. محصولات کورسی همواره از لحاظ قیمتی از گرانترین‌ها هستند و تولیدات شهری از با ثبات ترین قیمت‌ها بهره می‌برند چه در گروه خود و چه بین تمام دوچرخه‌های جاینت. قیمت دوچرخه جاینت کورسی مثل TCR که برای مسابقات طراحی و تولید شده از تمام هم گروهی‌های خود به مراتب بالاتر است. قیمت دوچرخه جاینت در بین دوچرخه‌های کوهستان نیز در تلاطم است. برای نمونه قیمت تولیدات با فریم hardtail کمتر از محصولات با فریم full suspension در همین طبقه‌بندی است که بعضی سری‌های آن بسیار گران‌قیمت هستند. محصولات adventure از دسته cross and gravel bikes هم می‌توانند به گروه قیمت متعادل بپیوندند و دوچرخه gravel در این گروه رکورد قیمت‌ها را در وسعت همین گروه می‌شکند. قیمت در گروه الکتریکی هم در یک بازه در نوسان است. خلاصه اینکه قیمت محصولات شهری و تولیدات hardtail از دیگر انواع ارزانتر و تولیدات کورسی از تمام مدل‌ها و رده‌ها گرانتر هستند.

بهترین مدل‌های ارزان قیمت دوچرخه جاینت

با توجه به وسعت زیاد تولیدات جاینت، در یک طبقه‌بندی کلی شامل: دوچرخه کوهستان جاینت، دوچرخه شهری جاینت، دوچرخه کورسی جاینت تقسیم می‌شوند که این محصولات هر کدام بنابر نیاز مشخصی تولید شده‌اند و قیمت بسته به فریم و قطعات متفاوت است، پس برای انتخاب بهترین مدل دوچرخه جاینت شما می‌بایستی اطلاعات دقیقی در مورد انواع سبک‌های تولیدی مطابق با نیاز خودتان داشته باشید. اما به هر حال ذکر این نکته قابل اهمیت است که تمام مدل‌ها جزو بهترین تولیدات محسوب می‌شوند که بیشترین تقاضا را در سطح جهان دارند. از جمله بهترین مدل دوچرخه جاینت با قیمت اقتصادی و ارزان در سبک کوهستان می‌توان به مدل‌های: جاینت تالون Giant Talon ، جاینت ATX و جاینت XTC  اشاره کرد. همچنین در سبک کورسی که البته قیمت‌های بالایی دارند میتوان از مدل‌های: کورسی جاینت TCR و Giant Propel نام بر . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت محصولات جاینت می‌توانید با ما درتماس باشید.

قیمت دوچرخه بانوان جاینت 

بخش مهمی از تولیدات جاینت مربوط به دوچرخه بانوان است که به صورت تخصصی برای آنها طراحی و تولید میشود. دوچرخه مخصوص بانوان جاینت با ساب‌برند LIV به بازار عرضه می‌شود پس باید گفت برند جاینت مخصوص بانوان LIV است که مدل‌های بسیار متنوعی نیز شامل می‌شوند. قیمت دوچرخه بانوان جاینت تفاوت مشهودی با محصولات آقایان ندارد و برای استفاده خانم‌ها در مسیرها و نیازهای متفاوت و با توجه به آناتومی بدن آنها بالاترین کیفیت را برای ایشان به همراه دارد. جاینت اعتقاد دارد که به علت تفاوت در ساختار بدنی آقایان و بانوان می‌بایستی محصولات تخصصی متناسب با فیزیولوژی بانوان طراحی شود تا خانم‌ها بتوانند از بالاترین کیفیت در سواری بهره ببرند، البته همانطور که گفته شد از بابت این تفاوت قیمت محصولات بانوان و آقایان تفاوت نداشته و این نشان دهنده اهمیتی است که برای این موضوع قائل شده. از جمله معروفترین مدل‌های بانوان جاینت میتوان به مدل Tempt اشاره کرد که بسیار خوش قیمت، محبوب و پرطرفدار است.


خرید دوچرخه جاینت

اگر قصد خرید دوچرخه جاینت را دارید، اولا می‌توانید بابت انتخابی معقول و درست به خود افتخار کنید، زیرا وجود برندهای نامعتبر و متعدد می‌توانست قضاوت شما را متاثر سازد اما شما بر قوه تصمیم‌گیری اتکا کردید، دوم اینکه حالا فقط برند را مشخص کرده‌اید و قسمت زیادی از مسیر باقی مانده است. در خرید دوچرخه جاینت حیطۀ انتخاب وسیع بوده چرا که تولیدات این برند با توجه به نوع، کارایی و سبک طبقه‌بندی می‌شوند و هریک از آن‌ها به نوبه خود با در نظر گرفتن مدل، بودجه، سایز و بعضا جنسیت گروه‌بندی می‌گردند! پس هنگام خرید دوچرخه جاینت برای جلوگیری از اشتباه، بهتر است حتما تحقیق نموده یا از فردی مطلع مشاوره بگیرید. در اینجا چند نکته را بازگو می‌کنیم تا در بخشی از با شما همراه شویم.

 1. هدف خودرا شناسایی کنید. این شاید تاثیر گذارترین قدم در مسیر انتخاب و خرید دوچرخه جاینت است. برای هر هدف یک نوع دوچرخه وجود دارد تا هر شخص بهترین وسیله برای سواری خودرا پیدا کند. 
 • Road bike : محصولات زیادی در این طبقه قرار می‌گیرند زیرا دوچرخۀ متعلق به این گروه می‌تواند مسیرهای مسطح و یا با ناهمواری‌های سبک را طی کند. بعضی از این تولیدات می‌توانند با سرعت خیره کننده خود، شمارا برنده یک مسابقه کنند مانند racing bikes اما توجه در تولیدات دیگر روی راحتی شخص است مثل city bikes. کم پیش می‌آید روی این دوچرخه‌ها کمک فنر نصب شود.
 • Mountain bikes: با خرید دوچرخه جاینت مدل کوهستان می‌توانید آسوده خاطر  از جاده خارج شوید و از سواری آفرود لذت ببرید. این نوع محصول می‌تواند با دو کمک‌فنر در جلو و عقب  یا اینکه با یک کمک‌فنر در جلو طراحی شود. این دوچرخه‌ها با پیچیدگی بیشتری تولید می شوند زیراسوارکار مدام با زمین های ناهموار،دره ها و پیچ های تند در تقابل است.
 • Cross & Gravel: تولیدات این گروه مختص ماجراجویان است. اگر می‌خواهید با خرید دوچرخه جاینت ،دل به طبیعت بزنید و از چشم‌اندازهای طبیعت لذت ببرید، باید یک مدل از این نوع محصولات را انتخاب کنید. این دوچرخه‌ها برای همه مسیرهای خارج از جاده ای، در همه نوع آب و هوا مناسب است تا وقتی که به به بخش‌های صخره‌ای کوهستان وارد نشوید.
 • Electric bikes : جاینت از هر نوع دوچرخه نام برده شده مدل الکتریکی آن هم ساخته است. این محصولات سیستم‌های بیشتری دارند برای مثال موتور، در نتیحه سنگین‌تر هستند. اما برخلاف حدس شما این دوچه ها بسیار سریع هستند.
 • Kids bikes : کودکان در جاینت از قلم نیفتاده‌اند، دوچرخه کودک جاینت در سایزهای 12،16،20،24،26 تولید می‌شوند.
 1. بعد از انتخاب سبک، مدل آن را انتخاب کنید .در این مورد می‌توانید با سرچ کردن در اینترنت و یا مشاوره با کارشناس، مدل‌های موجود در سبکی که انتخاب کردید را بررسی کنید و با توجه به قطعات، لیستی از کارآمدترین‌ها در تناسب با نیازتان تهیه کنید. توجه داشته باشید یک سبک مشخص مثل کوهستان می‌تواند چند مدل داشته باشد مثل تاون، فدوم و ...
 2. با توجه به بودجه خود،لیست را محدود کنید.
 3. برای خرید دوچرخه جاینت اول فروشگاه‌های اطراف را شناسایی و سپس چک کنید آیا مدل دلخواه شمارا دارند. سپس تصمیم بگیرید آیا قصد دارید آنلاین خرید را انجام دهید، یا تمایل دارید شخصا به فروشگاه بروید. به هر حال شما می‌توانید مدل‌های بیشتر با قیمت مناسبتر ار در فروشگاه آنلاین ببینید.
 4. بهترین سایز فریم را متناسب با قد، برای خود انتخاب نمایید زیرا در سواری شما تاثیر بسیار شگرفی دارد. فاصله شما تا پدال در نتیجه پدال زنی شما، فاصله شما تا فرمان در نتیجه تسلط شما بر هدایت و حالت نشستن شما بر زین، همه و همه از سایز صحیح متاثر خواهند شد.
 5. برای خرید دوچرخه جاینت به معتبرترین فروشگاه اطرافتان مراجعه کنید. کارشناسان فروشگاه باید بتوانند شمارا به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند که اطلاعات جامع و زیادی می‌طلبد. این کارشناسان همچنین باید توانایی مشاوره دادن به شخص در مورد سایز، قطعات و نوع را داشته باشند.

شناخت مهمترین مشخصات در جهت خرید دوچرخه جاینت

هر محصول ویژگی‌های بخصوص خود را داراست اما در اینجا از مهمترین مشخصات برای خرید که به کیفیت سواری مطلوب و لذت‌بخش خواهد انجامید چند مورد خاطر نشان شود. شما با در نظر داشتن این مشخصات و تطابق آن با نیاز خود خواهید توانست به راحتی انتخاب و تصمیم‌گیری نمایید. البته توجه کنید که به سبب تنوع بسیار بالا خرید دوچرخه جاینت کاری تخصصی خواهد بود.

 • فریم: فریم دوچرخه کاملا بر نوع سواری تاثیر خواهد داشت و اصولا تفاوت هر مدل در یک سبک مشخص فقط به سبب فریم است . از سمت دیگر با توجه به نیاز خود می‌توانید فریم آلومنیومی یا کربنی انتخاب کنید، در هر صورت به سبک بودن و سختی آن دقت کنید.
 • سیستم‌ها: از این جهت از مهمترین مشخصاتدوچرخه جاینت برای خرید هستند که سری ساخت و تعداد دندانه و خورشیدی‌ها در کنار برند تولیدکننده تاثیر بسزایی در عملکرد محصول دارد. برندهای shimano و sram از پیشروان صنعت قطعات دوچرخه‌اند.
 • دوشاخ: ممکن است فنردار یا بدون فنر باشد. هردو مزایای خودرا دارند و شما باید با در نظر گرفتن هدف خود، مناسب‌ترین دوشاخ را برگزید. دوشاخ فنر دار برای استفاده در زمین‌های ناهموار بهتر است واگر مسیرتان به سنگلاخ ها نمی‌خورد با وجود یک دوشاخ خشک از هدر رفت انرژی جلوگیری کنید.

خرید دوچرخه جاینت به روش آنلاین

زندگی در عصر اینترنت تغییرات زیادی در سبک زندگی نموده که گریز از آنها، هر روز سخت‌تر از روزهای قبل شده. خرید آنلاین سال‌هاست پا به عرصه وجود گذاشته و حالا به اوج محبوبیت خود رسیده است.در این بین امکان خرید اینترنتی دوچرخه جاینت به سبب آنلاین شاپ‌های متعدد و معتبر، فراهم شده تا بتوان با آسایش از صفحات مورد اطمینان خرید نمود. خرید اینترنتی کار را بسیار ساده کرده: نها باید ابتدا تحقیق کنید تا بهترین مدل را انتخاب کنید، سپس با توجه به سایز و بودجه خود، دوچرخه جاینت مورد نظر را سفارش دهید. نکته قابل توجه اعتبار سنجی فروشگاه است.


دوچرخه جاینت ساخت کجاست

برند دوچرخه جاینت به عنوان بزرگترین و معتبرترین برند دوچرخه در جهان محسوب می‌شود، دفتر اصلی این شرکت در کشور تایوان بوده و محصولات آن در کارخانه‌های این شرکت در کشورهای تایوان، چین، هلند و مجارستان تولید می‌شود . تولید هر دوچرخه جاینت با یک ایده شروع می‌شود. از طرح اولیه روی کاغذ تا تکمیل بافت‌های کربن و لوله‌های آلومینیوم؛ از مواد اولیه تا محصول نهایی؛ همه‌ی محصولات جاینت یک ویژگی منحصر بفرد را به همراه دارند: ساخته شدن توسط تنها و بزرگترین برند دوچرخه که تمام مراحل خلق محصول را تحت کنترل دارد. تولیدات جاینت طیف گسترده‌ای از محصولات را شامل می‌شوند، از دوچرخه جاینت قیمت مناسب تا محصولات بسیار گران قیمت تخصصی که برای بهترین ورزشکاران دنیا طراحی و تولید می‌شوند. هدف جاینت ایجاد بهترین تجربه سواری برای علاقه‌مندان خواهد بود و این برای دوچرخه‌سواری حرفه‌ای، روزمره و یا ماجراجویی تفاوتی نخواهد کرد. جاینت اولین تولیدکننده انبوه تنه آلومینیومی و اولین تولیدکننده تنه کربن برای استفاده همگان بوده است. 

فروش دوچرخه جاینت

فروش دوچرخه جاینت بر عهده نمایندگی‌هایِ این برند است. جاینت فعالیت خودرا در دهۀ 70 آغاز کرد. کارخانجات تولیدی در تایوان ،چین و هلند قرار دارند و تا سال 2014 این برند در 50 کشور بیش از 12 هزار نمایندگی داشته است. فروش دوچرخه جاینت کار ساده ای نیست زیرا در 5 گروه‌ با تنوع بسیار زیاد تولید می‌گردد.همچنین قطعات خود دنیای پیچیده ایست که وجود برندهای متنوع بر پیچیدگی آن افزده است. کسی که فروش محصولات حاینت را بر عهده می‌گیرد، باید به تمام کلیات مثل نوع و همه جزئیات مثل کارایی فریم و قطعات مثل شانژمان مسلط باشد. بتواند به هر سوال از طرف خریدار پاسخ دهد و قطعا این سوالات درمورد آب و هوا نخواهد بود. همچنین در فروش جاینت باید توجه داشت به فرد بهترین سایز ارائه شود. در غیر اینصورت قصور فروشنده به پای جاینت نوشته خواهد شد.

 1. فروشنده باید با سوالات دقیق هدف شخص از پدال‌زدن را تشخیص دهد.
 2. در فروش دوچرخه جاینت مهم است بودجه شخص شناسایی شود تا بهترین راهنمایی برای فرد فراهم شود. باید ایده‌آل ترین سری و مدل به شخص معرفی شود.
 3. فروشنده باید تمام قطعات حیاتی و ویژگی های آنهارا،شرح دهد. به خریدار وقت داده شود تا با اندکی فکر کردن، بازه انتخاب خود را کوچکتر کند.
 4. فروشنده باید سایز مناسب را به وی معرفی کند. خریدار باید اجازه داشته باشد سوار وسیله شود تا از تناسب سایز،اطمینان حاصل شود. 
 5. فروش دوچرخه جاینت باید با حوصله انجام شود زیرا بعضی سوالات پاسخی بسیار ساده دارند و حتی ممکن است بنظرِ بعضی بدیهی بیایند، در حالیکه جواب بعضی سوالات ممکن است طولانی باشد. فروشنده در هر دو مورد باید با خونسردی تمام پاسخ شخص را بدهد.
بیشتر

دوچرخه جاینت GIANT 

 • دوچرخه کوهستان جاینت تالون 3 لیمیتد سایز...

  اگر علاقه مند به دوچرخه سواری در مسیر های کوهستانی هستید اما نمی دانید چه دوچرخه برای سواری شما مناسب است ، حتما دوچرخه تالون 3 لیمیتد را تهیه کنید.این دوچرخه کوهستان جاینت با ارائه راندمان بسیار بالا در مسیر های کوهستانی ،شمارا علاقه مند به کاوش در کوهستان می کند.

  28,480,000 تومان 28,940,000 تومان موجود
  6 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت سایز 26 مدل اویه | (2022)...

  با دوچرخه کوهستان جاینت OYEA 2.0به نرمی و با سرعت از بین باریکه‌ها، روی سنگلاخ‌ها و لا‌به‌لای درختان عبور کنید و حتی رفت و آمدهای روزانهٔ خود در شهر را انجام دهید. قدرت بالای این دوچرخه کوهستان حاصل ویژگی‌هایی همچون فریم آلومینیومی، دوشاخ کمک فنردار و سیستم دنده 21 سرعته است. پس یک دوچرخه سوار می‌تواند با اطمینان به کارآمدی OYEA 0.2 سفر خود را آغاز کند.

  15,900,000 تومان 16,300,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک جاینت مدل انیماتور اف/دبلیو 12...

  دوچرخه جاینت مدل Animator 12 یکی از دوچرخه های بچه گانه جاینت با کیفیت بسیار بالاست.این دوچرخه کودک با فریم آلومینیومی بسیار سبک و مقاومت بسیار بالا سواری بسیار لذت بخشی به کودکان ازائه می دهد.استفاده از این دوچرخه به قدری برای کودکان جذاب و دلنشین است که آنان را به ورزش و به خصوص دوچرخه سواری بسیار علاقه مند می کند.

  7,290,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت 27.5 رینکون 2| (2022)...

  با معرفی دوچرخه کوهستان جاینت منحصر بفرد RINCON 2 27.5 آمده‌ایم تا نظر شما را به امتیازات این دوچرخۀ فوق‌العاده جلب کنیم و در پروسۀ انتخاب به شما یاری رسانیم. مشخصات دوچرخه کوهستان RINCON 2 27.5 همانند فریم فوق‌العاده، سیستم ترمز دیسکی سیمی و شیفترهای 21 سرعته، در کیفیت حرف اول را می‌زنند و این دوچرخه را به یک وسیلۀ کاملاً مطیع و تحت فرمان دوچرخه‌سوار...

  25,310,000 تومان 25,880,000 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت رینکون 1 سایز 29 | Giant 29...

  برای سواری در مسیرهای هیجان‌انگیز کوهستان و یا طبیعت‌گردی اگر به دنبال یک دوچرخه 29 باکیفیت و خوش قیمت از برترین برندها هستید، دوچرخه جاینت Rincon 1 سایز 29 می‌تواند گزینه‌ای ایده‌آل و قابل اعتماد برای شما باشد. این محصول مزیت‌هایی همچون سیستم دنده 24 سرعته شیمانو، ترمزهای دیسک هیدرولیک شیمانو و دوشاخ جلو کمک‌فنر دار دارد.

  28,490,000 تومان 28,930,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت 29 رینکون 2 | (2022)...

  دوچرخه جاینت کوهستان RINCON 2 29 با قابلیت‌های فراوانش می‌تواند نقش یک هم‌سفر با وفا را بخوبی اجرا کرده و از دامنه تا قله با شما همراه شود. مشخصات دوچرخه کوهستان جاینت RINCON 2 29 مانند فریم ALUXX، سیستم ترمز دیسکی سیمی و متمایز‌تر از همه سیستم دندۀ 21 سرعته هستند که این وسیلۀ زیبا را به بهترین مدل دوچرخه کوهستان تبدیل کرده‌اند.

  25,310,000 تومان 25,880,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بانوان لیو تمپت 2 سایز 27.5 | Liv...

  برای دوچرخه‌سواری در مسیرهای آفرودی و خاررج شهر و یا دوچرخه‌سواری برای انجام امور روزمره در مسیرهای شهری، دوچرخه بانوان Liv Tempt 2 محصولی ایده‌آل و خوش‌رکاب برای انوان علاقه‌مند به ورزش و حفظ تناسب اندام است. این دوچرخه از یک فریم آلومینیوم سبک و مستحکم در کنار سیستم دنده 9*2 شیمانو، ترمز دیسک هیدرولیک بهره می‌برد.

  37,890,000 تومان 38,320,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه شهری بانوان لیو فلوریش 4|Liv...

  دوچرخه بانوان Flourish 4 یک دوچرخه شهری تخصصی از بزرگ‌ترین و معتبرترین برند دوچرخه‌سازی دنیا یعنی جاینت است. طراحی تخصصی متناسب با فیزیک بانوان، وزن بسیار اندک، سواری باکیفیت از جمله موارد مهم در این محصول جذاب می‌باشد. ویژگی‌های فنی این دوچرخه شامل سیستم دنده شیمانو، ترمز ویبریک و چرخ‌های سایز 28 هستند که در ادامه بیشتر به آن‌ها خواهیم پرداخت.

  28,490,000 تومان 28,940,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه شهری جاینت اسکیپ 2 سیتی دیسک |...

  دوچرخه اسکیپ 2 سیتی دیسک یک سواری شهری لذت بخش را به شما ارائه می دهد.با این دوچرخه در شهر سفر کنید و تناسب اندام خود را حفظ کنید.Escape 2 city Disc با یک فریم آلومینیومی بسیار سبک به همراه ترمز های دیسکی بالاترین راندمان در دوچرخه سواری را به شما ارائه می دهد تا از سواری لذت ببرید.

  42,290,000 تومان 42,770,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک دخترانه جاینت مدل بلسِم...

  دوچرخه دخترانه Blessom برای کودکان 8-5 طراحی و تولید شده است.فریم آلومینیومی بسیار سبک و مقاوم این دوچرخه کودک سواری بسیار لذت بخشی را به کودکان ارائه می دهد.چرخ های کمکی با آیرودینامیک بالا علاوه بر حفظ تعادل آسان تر برای کودک ،دوچرخه سواری با کیفیت بسیار بالا را به کودک ارائه می دهد.

  8,300,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 29 جاینت تالون 3 | GIANT 29 Talon 3...

  برای یک دوچرخه‌سواری با کیفیت در هر نوع مسیری، دوچرخه جاینت تالون 3 2022 یک گزینه مناسب و ارزنده است که حس خوب در کنار قدرت را به شما منتقل می‌کند. این دوچرخه جاینت در مسیرهای آسفالته شهری با ایجاد گشتاور و سرعت بالا و در مسیرهای کوهستانی با هرزگرد مناسب شما را یاری می‌کند تا بهترین خود را در دوچرخه‌سواری تجربه کنید.

  34,290,000 تومان 34,760,000 تومان موجود
  3 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت ای‌تی‌ایکس سایز 27.5 | GIANT...

  دوچرخه جاینت ATX 27.5 2022 محصولی طراحی شده برای شروع دوچرخه‌سواری دومنظوره و یا استفاده معمولی و برای رفت‌و‌آمدهای ساده درون شهری و یا مسیرهای خاکی نرم و ساده است که می‌تواند تجربه‌ای لذت‌بخش را برای شما به ارمغان آورد. این دوچرخه دومنظوره به سبب طراحی دقیق و قطعات بسیار با کیفیت بکار رفته در ساخت آن بهترین بازدهی را دارد.

  22,990,000 تومان 23,400,000 تومان موجود
  3 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه زنانه لیو بلیس سایز 26|Liv 26 Bliss...

  کمپانی معتبر جاینت با تمرکز بالا بر روی ساخت و عرضه دوچرخه‌های تخصصی زنانه سعی دارد تا برند مختص بانوان خود با نام LIV بهترین تجربه دوچرخه‌سواری برای ایشان فرآهم آورد. دوچرخه زنانه Bliss 26 یک محصول دومنظوره مناسب برای مسیرهای شهری و کوهستان سبک است. این دوچرخه زنانه از جمله محصولات مناسب برای بانوان تازه‌کار و علاقه‌مند به دوچرخه‌سواری است.

  23,090,000 تومان 23,400,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت رینکون 1 سایز 27.5 |Giant...

  برای دوچرخه‌سواری شهری و یا کوهستان، اگر قصد خرید دوچرخه دومنظوره دارید، دوچرخه جاینت Rincon 1 2022 محصولی خوش‌رکاب و باکیفیت بوده که می‌تواند تمام خواسته‌های شما را پاسخگو باشد. این دوچرخه مجهز به سیستم دنده 24 سرعته شیمانو، ترمز دیسک هیدرولیک، دوشاخ کمک‌فنر دار سوار بر یک فریم آلومینیومی مستحکم و سبک ساخت جاینت است.

  28,430,000 تومان 28,930,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت مدل ای تی ایکس سایز 27.5 |...

  از بالا رفتن در سربالایی و پایین آمدن در سرازیری ، در خیابان های شهر تا اکتشاف مسیر در جنگل . دوچرخه ای برای هر محیطی و هر مسیری . خانواده دوچرخه های سری ATX جاینت یکی از محبوبترین سری از دوچرخه های این کمپانی معظم می باشد که خصوصیات منحر بفردی را دارد و برای شما یک خاظره شیرین از دوچرخه سواری به همراه دارد.  دوچرخه جاینت مدل ای تی ایکس

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه جاینت مدل ای تی ایکس 1 سایز 27.5 |...

  دوچرخه های جاینت مدل ای تی ایکس 1 سایز 27.5 طراحی شده برای از بین بردن محدودیت ها میباشد. از بالا رفتن در سربالایی و پایین آمدن در سرازیری ، در خیابان های شهر تا اکتشاف جاده ها و راه های کوهستان ها و یا جنگل ها ،دوچرخه ای برای هر محیطی و هر مسیری . خانواده دوچرخه های سری ATX جاینت یکی از محبوبترین سری از دوچرخه های این کمپانی بی همتا می باشد که خصوصیات...

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه جاینت مدل رینکون دیسک سایز 27.5 |...

  دوچرخه دو منظوره کوهستان جاینت مدل رینکون دیسک با برخورداری از بالاترین استاندارد های بین المللی و حرفه ای از جمله دست آورد های خارق العاده این کمپانی تایوانی به شمار می آید. این دوچرخه ها با بهره مندی از سیستم سرعت 24 مرحله ای در 3 سری 8 محوره ، ترمز های دیسک هیدرولیک ساخت کمپانی تکترو و بدنه ای با استفاده از آلیاژ های سبک و مستحکم میباشد.د

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه جاینت فدوم 3 سایز 27.5 | (Giant...

   دوچرخه فدوم 3 تک کمک ، برای ماجراجویی ها و دوچرخه سواری های مدرن کوهستانی ساخته شده است. این دوچرخه ها ترکیبی از اتلاف انرژی کم و کیفیت سواری در سربالایی های XC با قابلیت سواری در مسیر هایی فراتر از کراس کانتری می باشد. لوازم دوچرخه شیمانو بکار رفته در این دوچرخه به همراه کمک جلو 120 mm و زاویه پیشانی 67 درجه و محل اتصال مثلث عقب پایین تر، امکان تحمل و...

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه جاینت فدوم 2 سایز 29 | (GIANT...

  دوچرخه جاینت فدوم 2 با بدنه سبک آلومینیوم و چرخ های روان 29 اینچ ، آماده هست تا در مسیرهای کراس کانتری شما را همراهی کنند. طراحی جدید تنه و چرخ های 29 اینچ ، این دوچرخه را برای طیف گسترده ای از مسیرهای XC آماده کرده است. لوازم دوچرخه شیمانو نصب شده بر روی این دوچرخه به همراه کمک جلو mm 100 و پیشانی 69 درجه این مدل ترکیبی مناسب برای کراس کانتری می باشد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه جاینت تالون 1 سایز 27.5 | (GIANT...

  دوچرخه جاینت تالون 1 سایز 27.5 مدل 2018 یک دوچرخه حرفه ای در سبک تریل ، برای شما میباشد که بهترین کیفیت در دوچرخه سواری را مد نظر دارید . دوچرخه ای محبوب و پر فروش از بهترین مدل دوچرخه های تولید شده توسط کمپانی جاینت برای استفاده در مسیرهای سخت و خشن آفرودی و همچنین مسیرهای درون شهری .

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه جاینت تالون 2 سایز 27.5 | (GIANT...

   از مسیرهای سخت و ناهموار گرفته تا جاده های صاف . دوچرخه جاینت تالون 2 سایز 27.5 به شما هندلینگ کافی و راحتی بی نظیری در کنترل دوچرخه را ارایه می‌کند. دوچرخه جاینت تالون 2 سایز 27.5 مدل 2018 یک دوچرخه حرفه ای در سبک تریل برای شما میباشد که بهترین کیفیت در دوچرخه سواری را مد نظر دارید . دوچرخه ای محبوب و پر فروش از بهترین مدل دوچرخه های تولید شده توسط...

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه جاینت تالون 3 سایز 27.5 | (2018)...

  دوچرخه جاینت تالون 3 سایز 27.5 که محصول 2018 از برترین کمپانی صنعت دوچرخه جهان میباشد با طراحی بسیار دقیق و ساختار محکم خود بهترین انتخاب برای ماجراجویی های روزانه در مسیر های سخت و نا هموار میباشد. طراحی فرمان و جئومتریک بدنه آن بگونه ای است که با توجه به چرخ های سایز 27.5 بیشترین تعادل و تسلط را برای حرکات هیجان انگیز و پرش های کوتاه و بلند از موانع...

  5 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه جاینت اسکیپ 2 - Giant Escape 2 city - 2018
  حراج!
  خرید محصول
  دوچرخه جاینت اسکیپ 2 سیتی | (Giant Escape...

  برای تولید دوچرخه شهری اسکیپ 2 از یک بدنه آلومینیومی سبک وزن ALUXX که طراحی شده برای چرخهای سایز 700 می باشد، استفاده شده. هندسه پایدار در طراحی این دوچرخه پدال زدن را برای شما بسیار لذت بخش می نماید ، حتی با وجود ترکبند و خورجین عقب بر روی آن دوچرخه سواری در مسیرهای طولانی را بسیار راحت می کند. این دوچرخه مجهز به گلگیر و ترکبند عقب برای استفاده روز مره...

  خروج‌از‌خط‌تولید ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوجرخه جاینت مدل سایپرس دی ایکس | (Giant...

  یکی از بهترین دوچرخه شهری های موجود در بازار که شما را دوچرخه سوار خواهد نمود دوچرخه جاینت مدل سایپرس دی ایکس  2018 - Giant cypress DX است. این دوچرخه با ظاهر زیبای خود از جمله دوچرخه های کلاسیک شهری به شمار میاید که تداعی کننده ترکیب طراحی مدرن و کلاسیک میباشد. با این دوچرخه متوجه گذر زمان نخواهید شد و فقط در مسیر لذت می برید .

  3 نقد(ها)
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف