خرید ترمز دوچرخه

ترمز دوچرخه از اساسی‌ترین قطعات بکار رفته در آن است که به سبب اهمیت آن در کنترل و هندلینگ دوچرخه در مسیرهای مختلف بسیار حساس و مورد توجه می‌باشد. زمانی که قصد انتخاب و خرید ترمز دوچرخه دارید خواهید دید که انواع مختلفی از سیستم ترمز دوچرخه شامل : 1.ترمز لقمه (ویبریک) 2.ترمز دیسک مکانیک (دیسک سیم) 3. ترمز دیسک هیدرولیک (دیسک روغنی...

خرید ترمز دوچرخه

ترمز دوچرخه از اساسی‌ترین قطعات بکار رفته در آن است که به سبب اهمیت آن در کنترل و هندلینگ دوچرخه در مسیرهای مختلف بسیار حساس و مورد توجه می‌باشد. زمانی که قصد انتخاب و خرید ترمز دوچرخه دارید خواهید دید که انواع مختلفی از سیستم ترمز دوچرخه شامل : 1.ترمز لقمه (ویبریک) 2.ترمز دیسک مکانیک (دیسک سیم) 3. ترمز دیسک هیدرولیک (دیسک روغنی) در لول‌های مختلف و برای سبک‌های مختلف از دوچرخه‌ها تولید و عرضه شده‌اند که هر روز آپدیت و به روز‌آوری می‌شوند تا دوچرخه‌سواران بهترین عملکرد خود را در مسیرهای جاده و یا کوهستان به نمایش بگذارند. امروزه  خرید ترمز در سیستم‌های مختلف یکی از موارد برای ارتقا دوچرخه است و اکثر دوچرخه ‌سوارن زمانی که به فکر ارتقا سیستم دوچرخه خود هستند اولین مورد خرید یک سیستم ترمز رده بالاتر است. باید به این نکته اشاره کرد که همواره ترمز دیسک هیدرولیک به معنای بهتر بودن نیست و استفاده از هر نوع ترمز به سبب نوع دوچرخه و کاربرد آن دوچرخه تعیین خواهد شد. شما برای خرید ترمز دوچرخه در انواع مختلف می‌توانید با مراجعه به سایت ما به بررسی، مقایسه و خرید بهترین مدل سیستم ترمز دوچرخه بپردازید.


قیمت ترمز دوچرخه

به صورت کاملا تنگاتنگی قیمت ترمز دوچرخه ارتباط مستقیم با نوع آن ترمز دارد، به عنوان مثال ترمزهای لقمه‌ای یا ویبریک از ترمز دیسک مکانیک ارزان‌تر بوده و ترمز دیسک هیدرولیک از ترمز دیسک مکانیک گران‌تر است. ترمز دیسکی هیدرولیک به سرعت در حال تسخیر بازار است، همچنین با استفاده گسترده از این نوع ترمز در دوچرخه‌های جاده‌ای باعث می‌شود به طور فزاینده‌ای ترمزهای کالیپری و ترمزهای ویبریک به عنوان ارزان‌ترین سیستم ترمز برای دوچرخه‌های ارزان‌تر باقی بمانند، اگرچه برخی از تیم‌های سطح بالای کورسی خارج از دوره مسابقه هنوز روی ترمزهای لقمه‌ای مسابقه می‌دهند. برای یافتن بهترین قیمت ترمز دوچرخه در انواع مختلف می‌توانید با کارشناسان فروش آریا چرخ در تماس باشید.

بیشتر

ترمز دوچرخه 

 • ست ترمز دیسک هیدرولیک دوچرخه شیمانو مدل...

  ترمز دیسک هیدرولیک SHIMANO DEORE BL-M6100 با درگیر شدن سریع تر ترمز و حرکت آزادانه و با شعاع کمتر کتی امکان استفاده راحت‌تر را ارائه می‌دهد تا بتوانید روی مسیر پیش رو متمرکز بمانید. همچنین استفاده از اهرم I-SPEC EV محدوده تنظیم گسترده‌تری را برای تنظیم فرآهم می‌کند.

  8,190,000 تومان 8,440,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ست ترمز دیسک هیدرولیک دوچرخه شیمانو مدل Shimano BL-MT200 Hydraulic Disc Brake
  خرید محصول
  ست ترمز دیسک هیدرولیک دوچرخه شیمانو مدل...

  ترمز دیسک هیدرولیک شیمانو MT200 یک محصول فوق‌العاده قدرتمند ودقیق برای دوچرخه کوهستان بوده که در مسیرهای سخت و ناهموار امنیت دوچرخه‌سوار را تامیین می‌نماید. این ترمز هیدرولیکی به لطف کالیپر 2 پیستونه و تکنولوژی ONE WAY BLEEDING عملکرد بی‌نقصی را برای دوچرخه‌سوار به ارمغان می‌آورد.

  1,670,000 تومان 1,720,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • مشخصات، خرید و قیمت ست ترمز بندي هيدروليك شيمانو SHIAMNO SLM315
  خرید محصول
  ست ترمز بندي هيدروليك شيمانو SHIAMNO SL-M315

  یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین دغدغه‌های دوچرخه‌سواران برخورداری از یک سیستم ترمز کاربردی و کیفیت بالا است؛ چرا که می‌تواند ایمنی آنها را مخصوصاً در مسیرها و جاده‌های ناهموار کوهستانی و شیب‌دار تضمین کند. درصورتی‌که به ایمنی و امنیت خود در حین رکاب‌زنی اهمیت می‌دهید، پیشنهاد ما به شما آن است که از ست ترمز بندي هيدروليك شيمانو SHIAMNO SLM315 استفاده کرده و با...

  2,890,000 تومان 2,960,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف