خرید آچار دوچرخه

از جمله موارد کاربردی برای هر دوچرخه سوار داشتن یک ست آچار دوچرخه است که به وی کمک شایانی در نگهداری و سلامت دوچرخه می کند . شما به عنوان یک دوچرخه سوار نیاز خواهید داشت که به مرور زمان و در اثر استفاده مکرر از دوچرخه برخی از سرویس و رسیدگی های سطحی را خودتان انجام دهید و یا اینکه برخی مواقع بعضی از تنظیمات سطحی را متناسب با است...

خرید آچار دوچرخه

از جمله موارد کاربردی برای هر دوچرخه سوار داشتن یک ست آچار دوچرخه است که به وی کمک شایانی در نگهداری و سلامت دوچرخه می کند . شما به عنوان یک دوچرخه سوار نیاز خواهید داشت که به مرور زمان و در اثر استفاده مکرر از دوچرخه برخی از سرویس و رسیدگی های سطحی را خودتان انجام دهید و یا اینکه برخی مواقع بعضی از تنظیمات سطحی را متناسب با استفاده مد نظرتان به صورت شخصی انجام دهید . در اینجاست که داشتن یک دسته ابزار دوچرخه خوب کمک شایانی به شما خواهد نمود . اصولا دسته آچار دوچرخه در سایزهای کوچکی به بازار عرضه می شوند تا دوچرخه سوار بتواند به راحتی آنها را همراه داشته باشد و در صورت لزوم استفاده کند.

فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی دوچرخه آریا چرخ

بیشتر

آچار دوچرخه 

 • دسته آچار جاینت Giant MINI 2 FOLDING TOOL

  یک دوچرخه سوار علاوه بر الزامات امنیتی مثل کلاه ایمنی، کفش مناسب، دست کش و زانو‌بند، باید یک دسته آچار فنی ایده‌آل را با خود حمل کند، زیرا حادثه هیچوقت خبر نمی‌کند. دسته ابزار MINI 2 FOLDING TOOL یک وسیله کاربردی و خوش‌دست است که درون خود 8 آچار بسیار مفید را جای می‌دهد.

  345,000 تومان 380,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دسته آچار دوچرخه پرو مدل PRO TOOLPRO 330

  یک دوچرخه‌سواری لذت‌بخش و امن زمانی میسر می‌شود که بعلاوه دوچرخه با کیفیت، لوازم‌جانبی کارا نیز مهیا باشد. لوازم‌جانبی دوچرخه بسیارند مثل کلاه ایمنی، کفش مناسب و آچار مخصوص . آچار مشتی 8 کاره TOOLPRO330 هر زمان که لازم باشد مهره‌ها و پیچ‌ها را محکم کنید یا بعضی قطعات تعمییر و جایگزین نموده و دوباره به مسیر خود ادامه دهید . 

  490,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دسته آچار مشتی دوچرخه پرو مدل PRO TOOLPRO 200

  دوچرخه‌سواری یک ورزش هیجان‌انگیز است، اما زمانی بهترین بازده را دارد که تمام جوانب احتیاط را رعایت کنید. دسته‌آچار مشتی TOOLPRO200 از بسیاری از جهات می‌تواند در لیست احتیاطاتی شما برای یک دوچرخه‌سواری هیجان‌انگیز قرار بگیرد. بدنه این آچار مشتی 20 کاره از آلومینیوم مرغوب تهیه شده است که نوید یک دسته ابزار مستحکم را می‌دهد.

  865,000 تومان 880,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دسته ابزار مشتی دوچرخه پرو مدل PRO TOOLPRO...

  آچار مشتی از بهترین و کاربردی‌ترین لوازم‌جانبی در صنعت دوچرخه است. هرچه مسیر طولانی‌تر و سخت‌تر باشد، احتمال شُل شدن پیچ و مهره‌های دوچرخه بیش‌تر است، از آن‌جا که بررسی و تعمیر این مهره‌ها فقط با ابزار تخصصی ممکن است، یک آچار مشتی جانبی از الزامات سفر با دوچرخه می‌باشد. آچار مشتی 10 کاره TOOLPRO 210 یک ابزار همه‌کاره و قابل‌حمل برای تعمیر دوچرخه شماست.

  275,000 تومان 295,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دسته آچار دوچرخه 6 کاره پرو مدل PRO...

  یکی از مدرن‌ترین و کارا‌ترین لوازم جانبی دوچرخه آچار مشتی است. این وسیله به دلایل بسیار یک کمک بزرگ به دوچرخه‌سوار است. آچار مشتی MINITOOL 6 یک محصول جدید است که در اندازه کوچک‌تر طراحی شده و ابزار کم‌تر اما به همان اندازه کاربردی را در جای داده است.

  225,000 تومان 235,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • جعبه آچار جاینت جغجغه‌ای TOOL GIANT...

  هرچه دوچرخه‌سوار حرفه‌ای‌تر فکر کند، مسلما به ابزارهای حرفه‌ای‌تری نیاز پیدا خواهد کرد. دسته آچار GIANT PATCHET MULTI TOOL دقیقا همان مقصود ما از ابزار حرفه‌ایست. دسته ابزار که از ضروریات مراقبت از یک دوچرخه است، به شما کمک می‌کند در صورت لزوم تغییرات ضروری را در دوچرخه خود ایجاد کنید.

  695,000 تومان 750,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دسته آچار جاینت Giant TOOLSHED 11

  تصور کنید در حال لذت از سواری خود و در میانه مسیر، ناگهان متوجه شوید یکی از اتصالات در قسمت پیچ لق می‌خورد، برای بیرون آمدن از چنین شرایطی چه برنامه‌ای دارید؟ دسته آچار TOOLSHED 11 یکی راه‌حل‌های اقتصادی و بسیار معقول برای حل این گونه مشکلات است.

  795,000 تومان 870,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دسته آچار دوچرخه 15 کاره پرو مدل PRO...

  لوازم‌جانبی دوچرخه برای اهداف گوناگونی طراحی و تولید می‌شوند. یک دوچرخه‌سوار در مسیرهای مختلف با موانع زیادی برخورد می‌کند و این سبب می‌شود که پیچ و مهره‌ها در اتصالات شُل شوند. این دقیقا زمانی است که آچار مشتی 15 کاره MINI TOOL 15 FUNCTIONS به کار یک دوچرخه‌سوار می‌آید.

  750,000 تومان 775,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • آچار خودرو برند پرو به همراه آچار...

  آچار خودرو برند پرو به همراه آچار نگهدارنده مدلPRO  TOOLPR0130 

  755,000 تومان 790,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دسته ایزار دوچرخه تاپیک مدل Alien XS
  خرید محصول
  دسته ایزار دوچرخه تاپیک مدل Alien XS

  دسته ایزار دوچرخه تاپیک مدل Alien XS

  فعلا موجود نیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دسته ابزار آلن کربن تاپیک مدل Nano torqbar
  خرید محصول
  دسته ابزار آلن کربن تاپیک مدل Nano torqbar

  دسته ابزار آلن کربن تاپیک مدل Nano torqbar

  فعلا موجود نیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دسته ابزار آلن تاپیک مدل hexus II
  خرید محصول
  دسته ابزار آلن تاپیک مدل hexus II

  دسته ابزار آلن تاپیک مدل hexus II

  فعلا موجود نیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته