خرید پایه‌قمقمه و بست‌قمقمه دوچرخه

بست قمقمه دوچرخه را می‌توان بر روی تنه نصب کرد و با نصب یک آداپتور اضافه حتی بر روی فرمان و یا لوله زین نصب کرد. پایه قمقمه برای نگهداری قمقمه در دسترس دوچرخه سوار بدون مزاحمت استفاده می‌شود . انواع بست‌قمقمه در مدل‌های مختلف تولید می‌شود، آن‌چه که در هنگام خرید پایه قمقمه باید توجه داشت راحتی در استفاده و کیفی...

خرید پایه‌قمقمه و بست‌قمقمه دوچرخه

بست قمقمه دوچرخه را می‌توان بر روی تنه نصب کرد و با نصب یک آداپتور اضافه حتی بر روی فرمان و یا لوله زین نصب کرد. پایه قمقمه برای نگهداری قمقمه در دسترس دوچرخه سوار بدون مزاحمت استفاده می‌شود . انواع بست‌قمقمه در مدل‌های مختلف تولید می‌شود، آن‌چه که در هنگام خرید پایه قمقمه باید توجه داشت راحتی در استفاده و کیفیت است. هم‌چنین جا‌قمقمه دوچرخه با استفاده از متریال متفاوتی مثل آلومینیوم یا کربن تولید می‌شود که دوچرخه‌سوار با توجه سطح استفاده خود از دوچرخه و نوع نیاز اقدام به انتخاب آن خواهد کرد. به‌صورت کلی اغلب بست‌قمقمه در مدل‌های مختلف از متریالی نظیر پلاستیک و آلومینیوم (که ارزان‌تر هستند) یا کربن (که گران‌تر هست) تولید می‌شوند اما میزان حرفه‌ای بودن یا کارایی آن‌ها به هیچ وجه به متریال تولیدی بشتگی ندارد بدان معنا که لزوما پایه‌قمقمه کربن که گران‌تر هست بهتر نمی‌باشد، بلکه کاملا به نوع استافده و تولید آن بستگی دارد.انواع مدل‌های بست قمقمه را می‌توانید در فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی دوچرخه آریا چرخ بیابید.

چرا بست‌قمقمه؟

هنگام دوچرخه‌سواری به علت افت سطح مایعات بدن ورزشکار استفاده از مایعات و بخصوص آب بسیار حیاتی و مهم است، برای این منظور و تامین حد معقول سطح مایعات نیاز به داشتن قمقمه آب هست، از طرفی دغدغه حمل وسائل در هنگام دوچرخه‌سواری موضوعی است که محدودیت‌ جدی برای دوچرخه‌سوار ایجاد می‌‌کند. برای حل این مشکل استفاده از پایه‌قمقمه راه حلی است که بسیار مفید و کاربردی می‌باشد. وسیله‌ای سبک و ساده و حتی زیبا که شاهده ارائه انواع مدل‌ها با رنگبندی جذاب از آن هستیم. حتی برای دوچرخه‌سواری حرفه‌ای که مدت زمان بیشتری به پدال‌زدن می‌پردازند و خب قطعا به میزان بیشتری مایعات در طول دوچرخه‌سواری خود نیاز دارند سعی شده تا با تعدد قمقمه و پایه‌قمقمه نیاز آن‌ها رفع شود و حتی در بعضی مواقع با یک آداپتور اضافی یک یا چند پایه‌قمقمه بر روی فرمان یا لوله زین نصب می‌کنند.

بیشتر

بست قمقمه و پایه قمقمه دوچرخه 

 • پایه قمقمه دوچرخه فلزی SF 63097

  خرید یک پایه قمقه مناسب و برای دوچرخه‌سواری امری بسیار ضروری است. پایه قمقمه دوچرخه SF 63097 به سبب ساخته شدن از فلز بسیار سبک و با استحکام بالا است. طراحی آن به گونه‌ای است که به راحتی قابل نصب و استفاده می‌باشد.

  44,000 تومان 55,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • بست قمقمه دوچرخه جاینت مدل Giant AirWay Sport

  بست قمقمه دوچرخه از برند جاینت با کیفیت ساخت بسیار بالا و طراحی شیک و زیبا، یک گزینه مناسب برای دوچرخه سواری در سبک‌های مختلف و مناسب برای هر نوع قمقمه استاندارد با قابلیت دسترسی آسان برای دوچرخه سوار.

  389,000 تومان 405,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تبدیل پایه قمقمه دوچرخه مدل Gub g21

  یکی از سخت‌ترین کارها برای دوچرخه سواران حرفه‌ای و آماتور برداشتن قمقمه از روی تنه دوچرخه است. همچنین این احتمال وجود دارد که به دلیل نصب ابزارآلاتی همچون کیف‌های وسط تنه بر روی دوچرخه دیگر جایی برای نگه داشتن قمقمه نداشته باشید. در این زمان بهترین کار استفاده از تبدیل یا بست قمقمه است که دسترسی شما را ساده‌تر از همیشه به قمقمه ممکن می‌سازد. تبدیل پایه...

  265,000 تومان 290,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پایه قمقمه دوچرخه جاینت مدل Giant airway...

  نوشیدن آب و مایعات در حین دوچرخه‌سواری یکی از اصلی‌ترین کارهایی است که سبب تقویت تنفس و افزایش بازدهی می‌شود. انواع بطری و قمقمه را می‌توان توسط پایه‌هایی بر روی دوچرخه قرار داد. اگر به دنبال یک ‌پایه قمقمه باکیفیت و بادوام می‌گردید، پایه قمقمه دوچرخه جاینت مدل Giant airway sport sidepull برای شما بهترین کارایی را خواهد داشت.

  419,000 تومان 440,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پایه قمقمه دوچرخه وایب مدل Vibe V0050

  پایه قمقمه وایب 0050 یک محصول زیبا و خوش قیمت بوده که برای انواع مدل‌های دوچرخه قابل استفاده است. این بست قمقمه به سبب ساخته شدن از آلومینیوم بسیار سبک و با استحکام بالا است. طراحی آن به گونه‌ای است که به راحتی قابل نصب و استفاده می‌باشد.

  82,000 تومان 102,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پایه قمقمه انرژی مدل Energi cl-075/b

  یکی از پرکاربردترین و ضروری‌ترین لوازم جانبی در حین دوچرخه‌سواری را می‌توان پایه قمقمه معرفی کرد. فرقی نمی‌کند که شما یک دوچرخه‌سوار غیرحرفه‌ای باشید و یا حرفه‌ای، در هر دو صورت لازم است تا بدن خود را در حین دوچرخه‌سواری هیدراته نگه‌دارید. به‌این‌ترتیب عضلات شما تضعیف نشده و انرژی بیشتری برای طی کردن ادامه مسیر خواهند داشت. یکی از بهترین انواع پایه‌ی...

  349,000 تومان 377,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پایه قمقمه پلاستیکی جاینت مدل Giant ProWay

  این بست قمقمه جاینت با طراحی زیبا و اصولی جهت استفاده راحت، تولید از بهترین متریال یک گزینه بسیار مناسب جهت استفاده برای انواع دوچرخه شهری ، کوهستان و دومنظوره است. همچنین رنگبندی متنوع این بست قمقمه با هرنوع ترکیب رنگی برای دوچرخه قابل ست کردن است.

  345,000 تومان 365,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پایه قمقمه دوچرخه انرژی مدل Energi cl-097

  یکی از ضروری‌ترین لوازم جانبی که در حین دوچرخه‌سواری کاربرد زیادی دارد و دوچرخه‌سواران حرفه‌ای و آماتور از آن استفاده می‌کنند، پایه قمقمه دوچرخه عنوان می‌شود. برای برخورداری از یک بست قمقمه کاربردی و باکیفیت پیشنهاد ما به شما خرید پایه قمقمه دوچرخه انرژی مدل Energi cl-097 است.

  290,000 تومان 330,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • بست قمقمه زفال مدل ZEFAL PULSE A2

  دوچرخه‌سواری ورزشی است که در کنار مفرح بودن، بعد از مدتی باعث می‌شود سواره احساس تشنگی کند که اگر ارضاء نشود هم سلامتی دوچرخه‌سوار و هم لذت سواری را تهدید می‌کند. بنابراین قمقمه یکی از واجبات دوچرخه‌سواری است که حمل آن بدون یک پایه قمقمه با‌کیفیت ممکن نیست. بست قمقمۀ سبک و محکم PULSE A2 می‌تواند بطری شما با هر اندازه که دارد تا هرکجا بخواهید حمل کند.

  315,000 تومان 340,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • بست قمقمه دوچرخه وایب مدل Vibe vb0040

  پایه قمقمه وایب مدل 0040 محصولی خوش قیمت و در عین حال با کیفیت است. این بست قمقمه از ساختار ترکیبی شامل پلاستیک و آلومینیوم ساخته شده است. وزن آن بسیار سبک بوده و به راحتی بر روی تمام انواع دوچرخه قابل نصب است.

  79,000 تومان 99,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • بست قمقمه دوچرخه انرژی مدل Energi Cl-087

  در زمان دوچرخه‌سواری یکی از لوازم جانبی ضروری که به‌همراه‌داشتن آن از اهمیت زیادی برخوردار است، ازاین‌جهت آن را با یک بست بر روی دوچرخه می‌توان فیکس کرد و در زمان موردنیاز، استفاده لازم را از آن برد. بست قمقمه انرژی مدل Energi Cl-087 یکی از انواع این محصولات است که با طراحی مناسب و کیفیت ساخت بالا، می‌تواند دغدغه‌های شما را در زمان دوچرخه‌سواری کاهش دهد.

  299,000 تومان 320,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پایه قمقمه دوچرخه جاینت مدل Giant arx...

  باتوجه‌به اینکه قمقمه آب با هدف مصرف نوشیدنی در زمان دوچرخه‌سواری تولید شده، بست قمقمه دوچرخه نیز باید از جنسی باشد که بتواند به‌راحتی قمقمه را در محل خود ثابت نگه داشته و از جداشدن آن در حین رکاب‌زنی جلوگیری کند. ما پایه قمقمه دوچرخه جاینت مدل Giant arx sport sidepull را به‌صورت تضمین شده در اختیارتان قرار داده و این اطمینان را به شما می‌دهیم که کمک‌...

  379,000 تومان 395,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پایه قمقمه دوچرخه زفال مدل Zefal Alu Plast

  ورزش کردن و دوچرخه‌سواری اصولی دارد که باید رعایت شود. نوشیدن آب جزو این اصول است و در صورت عدم رعایت باعث آسیب به بدن شما می‌شود. برای در دسترس بودن قمقمه و نوشیدن مداوم آب پایه قمقمه دوچرخه زفال مدل Zefal Alu Plast به کمک شما خواهد آمد. استحکام و کیفیت این محصول بسیار بالا است.

  305,000 تومان 345,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • بست قمقمه دوچرخه وایب مدل Vibe vb0020

  بست قمقمه وایب مدل 0020 محصولی باکیفیت و در عین حال خوش قیمت است، بررسی نکات زیر را از دست ندهید: اتصال آسان از طریق پیچتوانایی نگهداری قمقمه‌های مختلفدارای فریم پلاستیک تقویت شدهکیفیت و دوام بالا در عین انعطاف پذیریدسترسی به قمقمه بدون توجه به مدل فریمساخت چین

  89,000 تومان 100,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پایه قمقمه پلاستیکی جاینت مدل proway sidepull r
  خرید محصول
  پایه قمقمه پلاستیکی جاینت مدل proway...

  پایه قمقمه پلاستیکی جاینت مدل proway sidepull r

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • بست چرخشی پایه قمقمه تاپیک topeak
  خرید محصول
  بست چرخشی پایه قمقمه تاپیک TOPEAK

  بست چرخشی پایه قمقمه تاپیک topeak

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • بست پایه قمقمه روی فرمان و زین تاپیک topeak
  خرید محصول
  بست پایه قمقمه روی فرمان و زین تاپیک TOPEAK

  بست پایه قمقمه روی فرمان و زین تاپیک topeak

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • پایه قمقمه مفتولی 5mm جاینت
  خرید محصول
  پایه قمقمه دوچرخه جاینت Giant gateway 5mm

  پایه قمقمه دوچرخه جاینت مدل 5mm از جمله اکسسوری های مورد علاقه دوچرخه سواران است که سازگار با طیف گسترده ای از بطری های آب ساخته شده و کارایی بالایی هم برای دوچرخه سواران آماتور و هم حرفه ای دارد. 

  179,000 تومان 205,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • پایه قمقمه مفتولی 4mm جاینت
  خرید محصول
  پایه قمقمه مفتولی 4mm جاینت

  پایه قمقمه مفتولی 4mm جاینت در رنگبندی جذاب

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • پایه قمقمه الیت مدل PARON
  خرید محصول
  پایه قمقمه الیت مدل PARON

  پایه قمقمه الیت مدل PARON ساخت ایتالیا و جنس پلاستیک

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • بست پایه قمقمه دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS quick release
  خرید محصول
  بست پایه قمقمه دوچرخه برند اس کی اس مدل...

  بست پایه قمقمه دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS quick release این بست پایه قمقمه یک وسیله کارامد و مهم برای هر دوچرخه و دوچرخه سواری است این پایه قمقمه را در بهترین شرایط نگه میدارد.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • بست پایه قمقمه دوچرخه برند اس کی اس مدل sks top cage plastic
  خرید محصول
  بست پایه قمقمه دوچرخه برند اس کی اس مدل...

  بست پایه قمقمه دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS TOP CAGE PLASTIC این بست پایه قمقمه بهترین انتخاب دوچرخه سواران برای دوچرخه خودشان است تا همیشه قمقمه خود را دردسترس داشته باشند.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • بست پایه قمقمه دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS WIRE CAGE
  خرید محصول
  بست پایه قمقمه دوچرخه برند اس کی اس مدل...

  بست پایه قمقمه دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS WIRE CAGE این بست پایه قمقمه از کمپانی SKS عالی ترین گزینه برای دوچرخه سواران است به راحتی نصب شده و بسیار مقاوم است.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • بست پایه قمقمه دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS SLIDECAGE BOTTLE CAGE
  خرید محصول
  بست پایه قمقمه دوچرخه برند اس کی اس مدل...

  بست پایه قمقمه دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS SLIDECAGE BOTTLE CAGE شرکت sks این بست پایه قمقمه را از بهترین متریال دنیا برای راحتی دوچرخه سواران طراحی و تولید کرده است.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف