خرید پایه‌قمقمه و بست‌قمقمه دوچرخه

بست قمقمه دوچرخه را می‌توان بر روی تنه نصب کرد و با نصب یک آداپتور اضافه حتی بر روی فرمان و یا لوله زین نصب کرد. پایه قمقمه برای نگهداری قمقمه در دسترس دوچرخه سوار بدون مزاحمت استفاده می‌شود . انواع بست‌قمقمه در مدل‌های مختلف تولید می‌شود، آن‌چه که در هنگام خرید پایه قمقمه باید توجه داشت راحتی در استفاده و کیفی...

خرید پایه‌قمقمه و بست‌قمقمه دوچرخه

بست قمقمه دوچرخه را می‌توان بر روی تنه نصب کرد و با نصب یک آداپتور اضافه حتی بر روی فرمان و یا لوله زین نصب کرد. پایه قمقمه برای نگهداری قمقمه در دسترس دوچرخه سوار بدون مزاحمت استفاده می‌شود . انواع بست‌قمقمه در مدل‌های مختلف تولید می‌شود، آن‌چه که در هنگام خرید پایه قمقمه باید توجه داشت راحتی در استفاده و کیفیت است. هم‌چنین جا‌قمقمه دوچرخه با استفاده از متریال متفاوتی مثل آلومینیوم یا کربن تولید می‌شود که دوچرخه‌سوار با توجه سطح استفاده خود از دوچرخه و نوع نیاز اقدام به انتخاب آن خواهد کرد. به‌صورت کلی اغلب بست‌قمقمه در مدل‌های مختلف از متریالی نظیر پلاستیک و آلومینیوم (که ارزان‌تر هستند) یا کربن (که گران‌تر هست) تولید می‌شوند اما میزان حرفه‌ای بودن یا کارایی آن‌ها به هیچ وجه به متریال تولیدی بشتگی ندارد بدان معنا که لزوما پایه‌قمقمه کربن که گران‌تر هست بهتر نمی‌باشد، بلکه کاملا به نوع استافده و تولید آن بستگی دارد.انواع مدل‌های بست قمقمه را می‌توانید در فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی دوچرخه آریا چرخ بیابید.

چرا بست‌قمقمه؟

هنگام دوچرخه‌سواری به علت افت سطح مایعات بدن ورزشکار استفاده از مایعات و بخصوص آب بسیار حیاتی و مهم است، برای این منظور و تامین حد معقول سطح مایعات نیاز به داشتن قمقمه آب هست، از طرفی دغدغه حمل وسائل در هنگام دوچرخه‌سواری موضوعی است که محدودیت‌ جدی برای دوچرخه‌سوار ایجاد می‌‌کند. برای حل این مشکل استفاده از پایه‌قمقمه راه حلی است که بسیار مفید و کاربردی می‌باشد. وسیله‌ای سبک و ساده و حتی زیبا که شاهده ارائه انواع مدل‌ها با رنگبندی جذاب از آن هستیم. حتی برای دوچرخه‌سواری حرفه‌ای که مدت زمان بیشتری به پدال‌زدن می‌پردازند و خب قطعا به میزان بیشتری مایعات در طول دوچرخه‌سواری خود نیاز دارند سعی شده تا با تعدد قمقمه و پایه‌قمقمه نیاز آن‌ها رفع شود و حتی در بعضی مواقع با یک آداپتور اضافی یک یا چند پایه‌قمقمه بر روی فرمان یا لوله زین نصب می‌کنند.

بیشتر

بست قمقمه و پایه قمقمه دوچرخه 

لیست مقایسه محصولات

انصراف