خرید دستکش دوچرخه‌سواری

همانطور که در مورد لباس مطرح است، خرید دستکش دوچرخه‌سواری هم بنابر نوع و سبک دوچرخه متفاوت است، مثلا دستکش‌های کامل برای دوچرخه کوهستان و دستکش نیمه برای دوچرخه کورسی و تور ایده‌آل هستند. از جمله اکسسوری‌های مهم برای یک دوچرخه‌سوار استفاده از دستکش دوچرخه‌سواری استاندارد است. خرید دستکش دوچرخه سواری از چندین جهت اهمیت دار...

خرید دستکش دوچرخه‌سواری

همانطور که در مورد لباس مطرح است، خرید دستکش دوچرخه‌سواری هم بنابر نوع و سبک دوچرخه متفاوت است، مثلا دستکش‌های کامل برای دوچرخه کوهستان و دستکش نیمه برای دوچرخه کورسی و تور ایده‌آل هستند. از جمله اکسسوری‌های مهم برای یک دوچرخه‌سوار استفاده از دستکش دوچرخه‌سواری استاندارد است. خرید دستکش دوچرخه سواری از چندین جهت اهمیت دارد: 1.ایمنی دوچرخه‌سوار در هنگام بروز حادثه را تامین می‌کند. 2.هنگام دوچرخه‌سواری به راحتی دست بر روی فرمان کمک خواهد کرد. 3.در فصل سرما، دما دست دوچرخه‌سوار را که در معرض باد سرد قرار دارد در حالت تعادل نگه می‌دارد. به همین دلایل که ذکر شد انتخاب و خرید دستکش دوچرخه‌سواری خوب بسیار مهم و اساسی است. ما در فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی دوچرخه آریا چرخ طیف گسترده‌ای از دستکش‌های مردانه و دستکش‌های زنانه در سایزهای دستکش‌های نیمه و کامل را برای شما فرآهم آوردیم تا به راحتی محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

تفاوت دستکش دوچرخه کوهستان و دوچرخه کورسی

زمانی‌که در حال انتخاب هستید و قبل از خرید دستکش، باید در نظر بگیرید که کدام کاربرد و چه شرایطی برای دستکش دوچرخه شما ابده‌آل است. دستکش دوچرخه کورسی بدون انگشت انتخاب خوبی برای دوچرخه‌سواری جاده‌ای هستند. اما اگر مسیرها و زمین‌های سخت و خشن آفرودی را برای دوچرخه‌سواری مد نظر دارید، خرید دستکش‌های دوچرخه‌سواری کامل نه تنها در زمستان بهتر هستند، زیرا محافظت بیشتر و حتی چسبندگی بیشتری را ارائه می دهند. تناسب جنسیتی نیز مطرح هستند، به عنوان مثال، تفاوت‌هایی بین دستکش‌های دوچرخه‌سواری زنانه و مردانه وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. علاوه بر این، دستکش دوچرخه کودکان نه تنها کوچکتر است، بلکه از نظر تناسب نیز متفاوت است. و طرح های آنها به طور طبیعی مطابق با ترجیحات بچه‌ها است. علاوه بر این، طیف وسیعی از ویژگی‌های خاص نیز برای مدل های مختلف دستکش در بازار وجود دارد، مانند دستکش‌های دوچرخه سواری راحت با بالشتک ژله ای. دستکش های مخصوص فری راید یا سراشیبی نیز می‌توانند دارای محافظ های یکپارچه برای حداکثر ایمنی باشند.


قیمت دستکش دوچرخه‌سواری

همانطور که به تفصیل در بالا ذکر شد برای هر سبکی از دوچرخه یک نوع دستکش وجود دارد و در ادامه نیز قیمت دستکش دوچرخه‌سواری برای هر نوع نیز متفاوت است، هم‌چنین نباید از جنس الیاف و متریالی که در تولید استفاده می‌شود و تاثیری که بر قیمت دارند غافل شد زیرا مستقیما قیمت دستکش را تغییر خواهند داد. به همین عبت است که شناخت و درک تفاوت بین انواع و نوع می‌تواند کمک شایانی در انتخاب درست محصول با بهترین قیمت داشته باشد، پس این مطلب را کمی مفصل‌تر برای شما توضیح می‌دهیم:

 • قیمت دستکش زمستانه: در فصل سرما هدف اصلی استفاده از دستکش دوچرخه عایق محافظت از دستان شما در برابر دمای پایین، درست تا نوک انگشتان است. برای زمستان، از مدل‌هایی با عایق سبک به لطف مواد ضد باد گرفته تا انواع با عایق بسیار مؤثر Primaloft. مناسب هستند. از آنجایی که پاییز و زمستان نه تنها سرد، بلکه روزهای بارانی و مرطوب زیادی را نیز به همراه دارند، دستکش ضد آب گزینه مناسبی برای دستکش دوچرخه‌سواری هستند. پوشش داخلی دستکش دوچرخه باید بتواند رطوبت را جذب کند، بدون اینکه سرما و رطوبت به دستکش وارد شود. بنابر موارد گفته شده می‌توان انتظار داشت که قیمت دستکش زمستانه بالاتر باشد.
 • قیمت دستکش دوچرخه کوهستان: در مورد قیمت دستکش دوچرخه کوهستان و سواری آفرودی باید گفت که دستکش‌های دوچرخه سواری کوهستان عمدتاً دستکش های دوچرخه سواری بلند یا تمام انگشت هستند. اما برای تابستان یا دوچرخه‌های ماراتن و کراس کانتری، دستکش‌های سبک‌تر و دارای تهویه بهتر توصیه می‌شود. به طور کلی سطح کف دست باید تا حد امکان کمتر درز داشته باشد و از مواد چسبنده تشکیل شده باشد. چند نکته برای انتخاب دستکش دوچرخه کوهستان: دستکش های دوچرخه کوهستانی نباید گشاد باشند و باید در نظر داشت در نهایت، آنها نقطه تماس مستقیم بین دستان شما و دوچرخه هستند. باید فضای کمی در نوک انگشتان وجود داشته باشد، در غیر این صورت ممکن است نقاط فشار ناخوشایندی بین انگشتان ایجاد شود. برای ورزش‌های گرانشی، بهتر است از دستکش های دوچرخه با محافظ های یکپارچه و محافظ پشت دست استفاده کنید. بنابراین با توجه به نوع متریال بکار رفته در ساخت قیمت دستکش دوچرخه کوهستان متفاوت خواهد بود و اصولا از دستکش دوچرخه کورسی گرانتر است.
 • قیمت دستکش دوچرخه کورسی: در مورد بررسی قیمت دستکش دوچرخه کورسی باید بیان داشت که برای این سبک دستکش نیمه مناسب است و  در دستکش‌های نیمه انگشتی، دو بند انگشت آخر را آزاد می‌کنند. هنگام دوچرخه‌سواری کورسی باید دستکش مانند پوست دوم احساس شود. بالای دست دارای تهویه مناسب و راحتی بالایی را فراهم کند. اگر در تابستان نیز از دستکش دوچرخه‌سواری استفاده می‌کنید، تهویه خوب مهم است. سطح داخلی کاملا صاف بوده و هیچ چین و چروکی نباید ایجاد شود، حتی زمانی که دستان شما در حالت چنگ زدن هستند، در غیر این صورت ممکن است نقاط فشار روی کف دست ایجاد شود.
بیشتر

دستکش دوچرخه سواری 

 • دستكش دوچرخه سواری شيمانو Shimano thin...

  دستكش دوچرخه سواری شيمانو  Shimano thin cw7u107005، کامل و انگشت دار می‌باشد که توسط برند محبوب شیمانو طراحی و تولید شده است.این دستکش دوچرخه‌سواری محافظت مناسبب برای دستان در برابر عوامل آزار‌دهنده‌ای همچون تعریق بحساب می‌آید.

  415,000 تومان 435,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دستكش دوچرخه سواری شيمانو Shimano...

  دستكش دوچرخه سواری شيمانو  Shimano neoprene cw6u107505، یک دستکش کامل و با کیفیت است و با قیمت عالی خود انتخاب مناسبی برای دوچرخه‌سواران است. هنگام استفاده دوخت محکم، جنس عالی و چسب‌های مرغوب را در این دستکش به چشم می‌خورد. 

  399,000 تومان 420,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دستكش دوچرخه سواری شيمانو Shimano wind...

  دستکش دوچرخه‌سواری در دسته لوازم‌جانبی قرار می‌گیرد و یکی از مهم‌ترین لوازم ایمنی محسوب می‌شود به همین دلیل استفاده از آن در هر سبک دوچرخه‌سواری پیشنهاد می‌شود. دستكش دوچرخه سواری شيمانو  Shimano wind protector cw7u1076 محصولی از کمپانی مطرح شیمانو می‌باشد که طرفداران زیادی دارد.

  424,000 تومان 445,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دستکش کامل جاینت مدل Giant Podium lf

  PODIUM LF یک جفت دستکش دوچرخه‌سواری کامل و انگشت دار می‌باشد که توسط برند مطرح جاینت تولید شده است. دستکش دوچرخه‌سواری جاینت PODIUM LF یک گارد مناسب برای دستان در برابر عوامل آزار‌دهنده‌ای همچون تعریق بحساب می‌آید. این دستکش‌ها در سایزها مختلف در دسترس همه دوچرخه‌سواران قرار دارند.

  298,000 تومان 308,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دستکش کامل دوچرخه‌سواری جاینت مدل Giant...

  عرصه فعالیت لیو در ساخت و صادرات دوچرخه خلاصه نمی‌شود بلکه خطوط تولید دیگر محصولات مربوط به دوچرخه نیز در کارخانجات این ساب برند وجود دارند. یک گروه از این محصولات لوازم جانبی می‌باشد که در اینجا قصد داریم از میان آنها به معرفی دستکش کامل لیو Signature LF liv بپردازیم، دستکشی که از الیاف ضد حساسیت و باکیفیت تولید می‌شود.

  280,000 تومان 310,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دستکش کامل جاینت مدل Giant elevate lf

  بهتر است بدانید که یک جفت دستکش دوچرخه‌سواری تنها ظاهر شما را به یک دوچرخه‌سوار حرفه‌ای تبدیل نمی‌کند بلکه در کل سواری را با‌کیفیت‌تر و لذت‌بخش‌تر می‌سازد. دستکش دوچرخه‌سواری جاینت Elevate LF از بهترین الیاف ساخته شده و از دستان دوچرخه‌سوار در سفرهای بلند و کوتاه بخوبی محافظت می‌کند.

  310,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دستکش دوچرخه‌سواری کامل جاینت مدل Giant...

  دستکش کامل دوچرخه‌سواری جاینت مدل STREAK LF یک محصول بسیار باکیفیت و خش قیمت مناسب برای دوچرخه‌سواری کوهستان است که به سبب محافظت کامل از دست و انگشتان ، کفی ژل و دوخت محکم و دولایه، یک پیشنهاد بسیار عالی برای دوستداران این رشته مفرح و هیجانی است.

  285,000 تومان 295,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دستکش دوچرخه‌سواری کامل جاینت مدل Giant...

  دستکش دوچرخه‌سواری جاینت مدل All Mountain محصولی است که با توجه به نیازها و استانداردهای مورد نظر برای دوچرخه‌سواری کوهستان طراحی و تولید شده است تا حفاظت کامل از دست را داشته باشد. این دستکش همچنین به سبب استفاده از الیاف استاندارد از هرگونه حساسیت پوستی به دور بوده و با قیمت مناسبی که دارد بک انتخاب مناسب می‌باشد.

  289,000 تومان 299,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دستکش کامل دوچرخه‌سواری جاینت مدل Giant...

  دستکش کامل جاینت TOUR-LF در دسته لوازم جانبی قرار می‌گیرد که با توجه مشخصات منحصربفردش استفاده از آن به لذت دوچرخه‌سواری می‌افزاید. دستکش دوچرخه‌سواری از آنجایی اهمیت دارد که در صورت ، دستان سواره را خشک نگهداشته تا راحت گریپ‌های فرمان را بگیرد، وظیفه‌ای که دستکش جاینت TOUR-LF بخوبی از پس آن بر می‌آید.

  285,000 تومان 310,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دستکش کامل جاینت مدل transfer lf
  خرید محصول
  دستکش کامل جاینت مدل transfer lf

  دستکش کامل جاینت مدل transfer lf

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دستکش کامل لیو مشکی بنفش
  خرید محصول
  دستکش کامل لیو مشکی بنفش

  کش کامل لیو با کفی ژله ای  – دارای سوراخ هایی جهت تهویه هوا– دارای پد تقویت شده AVS و ژل در کف دست– دارای قسمت های سیلیکونی در زیر انگشتان جهت بهتر گرفتن فرمان– قابلیت سفت تر یا آزادتر کردن مطابق با اندازه دست– امکان استفاده از موبایل هنگام در دست داشتن دستکش

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دستکش نیمه کف ژل REDDO
  خرید محصول
  دستکش نیمه کف ژل REDDO

  دستکش نیمه کف ژل REDDO ساخت چین در رنگبندی متنوع

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دستکش کامل جاینت مدل Giant Realm
  خرید محصول
  دستکش کامل جاینت مدل Giant Realm

  دستکش کامل جاینت مدل Giant Realm Trial Gloves Green 

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دستکش نیمه جاینت مدل Giant Eleate SF
  خرید محصول
  دستکش نیمه جاینت مدل Giant Eleate SF

  دستکش نیمه جاینت مدل Giant Eleate SF دستکش نیمه دوچرخه سواری مردانه از برند جاینت . برای استفاده های روزمره با جنس بسیار عالی و دوخت مقاوم .

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دستکش نیمه لیو مدل Liv Signature SF
  خرید محصول
  دستکش نیمه لیو مدل Liv Signature SF

  دستکش نیمه لیو مدل Liv Signature SF

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دستکش کامل لیو مدل Liv Mossa Gloves
  خرید محصول
  دستکش کامل لیو مدل Liv Mossa Gloves

  دستکش کامل لیو مدل Liv Mossa Gloves

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دستکش کامل لیو مدل Liv Chica Gloves
  خرید محصول
  دستکش کامل لیو مدل Liv Chica Gloves

  دستکش کامل لیو مدل Liv Chica Gloves یک دستکش بسیار با کیفیت برای بانوان دوچرخه سوار با کفی راحت و قابلیت تاچ موبایل

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دستکش نیمه جاینت Giant Rev SF
  خرید محصول
  دستکش نیمه جاینت Giant Rev SF

  دستکش نیمه جاینتGiant Rev SF دستکش نیمه دوچرخه سواری جاینت با تهویه بسیار عالی جهت استفاده روزمره برای دوچرخه سوارن که از سواری خود لذت ببرند.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل هوریزن |Giant Horizon LF Gloves
  خرید محصول
  دستکش دوچرخه جاینت مدل هورایزن |Giant...

  برای ورزش دوچرخه سواری یکی از مهم ترین وسایل ایمنی ،دسکش است.شما بسته به نوع استفاده خود باید اقدام به انتخاب دستکش کنید.دسکش Horizon LF جاینت یک دستکش کوهستان جاینت است.این دستکش تمام پنجه مناسب کوهستان شما را از آسیب دیدگی حفظ می کند و سواری ایمنی را برای شما به ارمغان می آورد.

  268,000 تومان 289,000 تومان ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف