نکات مهم به هنگام خرید چراغ دوچرخه :

دوچرخه سواری به هنگام شب نیازمند به استفاده از چراغ است. چراغ دوچرخه در مدل های متنوعی طراحی وتولید می‌شوند و برای خرید چراغ دوچرخه باید به نکات بسیار زیادی توجه کرد.برای خرید بهترین چراغ دوچرخه این مطلب را مطالعه کنید تا از دوچرخه سواری ایمن در شب لذت بیشتری ببرید.

محل نصب چراغ دوچرخه :

اولین نکته به هنگام ...

 نکات مهم به هنگام خرید چراغ دوچرخه :

دوچرخه سواری به هنگام شب نیازمند به استفاده از چراغ است. چراغ دوچرخه در مدل های متنوعی طراحی وتولید می‌شوند و برای خرید چراغ دوچرخه باید به نکات بسیار زیادی توجه کرد.برای خرید بهترین چراغ دوچرخه این مطلب را مطالعه کنید تا از دوچرخه سواری ایمن در شب لذت بیشتری ببرید.

محل نصب چراغ دوچرخه :

اولین نکته به هنگام خرید چراغ دوچرخه، مکان نصب چراغ است.برخی از چراغ ها قابلیت نصب برروی فرمان و لوله زین دارند و برخی از چراغ ها قابلیت نصب برروی کلاه و بازو دارند. از این بین چراغ هایی که قابلیت نصب برروی فرمان و لوله زین دارند، بهترین گزینه برای خرید لامپ دوچرخه است.

قدرت نوردهی  :

قدرت روشنایی چراغ براساس لومن سنجیده می‌شود. هرچه میزان نوردهی چراغ بیشتر باشد، دید بیشتری به هنگام دوچرخه سواری خواهید داشت. نکته قابل توجه در مورد چراغ دوچرخه با میزان نوردهی بالا قیمت بالای این محصولات است.

رنگ روشنایی :

چراغ خطر دوچرخه، معمولا رنگ قرمز دارد و رنگ قرمز برای خطر بهترین نوع نور پردازی است.چراغ جلو رنگ های متنوع تری دارد و رنگ سفید بهترین گزینه برای خرید چراغ جلو دوچرخه است.

منبع تغذیه چراغ دوچرخه :

چراغ دوچرخه در دوسبک، باتری و شارژی طراحی و تولید می‌شوند.چراغ های باتری قیمت کمتری به نسبت چراغ شارژی دوچرخه دارند اما حسن خرید چراغ شارژی بی نیاز بودن از تعویض مرتب باتری است. البته گفتن این نکته که چراغ های شارژی میزان نوردهی بالاتری نیز دارند خالی از لطف نیست.

میزان نوردهی چراغ دوچرخه :

این پارامتر ارتباط مستقیم با قدرت نوردهی دارد. هرچه میزان نوردهی چراغ دوچرخه بالاتری باشد، چراغ مسافت بیشتری را روشن خواهد کرد.

مقاومت در برابر آب :

از نکات بسیار برای خرید لامپ دوچرخه، ضد آب بودن آن است.اگر مسیر دوچرخه سواری شما، آب هوایی مرطوب دارد خرید چراغ دوچرخه ضد آب به شدت به شما توصیه می‌شود.

قیمت چراغ دوچرخه :

قیمت چراغ دوچرخه به عوامل بالا و برند چراغ بستگی دارد. از معتبر ترین برند هایی که چراغ دوچرخه را طراحی وتولید می‌کنند می‌توان به برند سیگما، اوکی و جاینت اشاره کرد. اگر به سلامتی خود اهمیت می‌دهید به هنگام خرید لوازم ایمنی دوچرخه هیچگاه به قیمت آن توجه نداشته باشید و بهترین برند را تهیه کنید. فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ مجموعه کاملی از چراغ های دوچرخه را در کنار هم گرد آورده است. برای مشاهده قیمت به روز چراغ دوچرخه، مارا دنبال کنید.

بیشتر

چراغ دوچرخه  

 • ست چراغ جلو و عقب شارژی دوچرخه اوکی (OK)...

  ست لامپ دوچرخه اوکی مدل 1000628 ایمنی شما را در طول شب تامین می کند. این ست از یک چراغ جلو با دو لامپ ال ای دی و پرتوی نور 10 متر به همراه چراغ عقب دارای 3 لامپ ای ای دی قرمز و پرتوی نور 15 متر تشکیل شده است. چنین ترکیبی می تواند سایر وسایل نقلیه حاضر در جاده را از وجود شما مطلع کند و خطرات احتمالی را تا حد ممکن کاهش دهد. توصیه می کنیم در کنار سایر لوازم...

  370,000 تومان 430,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ست چراغ جلو و عقب شارژی دوچرخه اوکی (OK)...

  ست چراغ دوچرخه اوکی شما را برای دوچرخه سواری در جاده های تاریک یا مه آلود آماده می کند. چراغ جلوی این ست با پرتوی نور 40 متری برای سواری در طول شب ضروری است. از سوی دیگر چراغ عقب متشکل از 3 عدد لامپ ال ای دی قرمز با زاویه دید 240 درجه حضور شما را به اطلاع سایر وسایل نقلیه می رساند تا هیچ خطری شما را تهدید نکند. وجود چنین بخش هایی در کنار سایر لوازم ایمنی...

  480,000 تومان 520,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • چراغ عقب دوچرخه اوکی (OK) مدل 1000442 شارژی

  متشکل از سه عدد لامپ ال ای دی با زاویه دید 240 درجه، چراغ عقب دوچرخه اوکی مدل 1000442 حداکثر ایمنی را در جاده های تاریک برای شما مهیا خواهد کرد. وجود یک باتری قابل شارژ و قابلیت اخطار در زمان اتمام شارژ این اکسسوری دوچرخه را نسبت به سایر مدل های مشابه متمایز می کند. برخورداری از بست اورسایز و نصب آسان به صورت افقی یا عمودی از دیگر ویژگی هایی است که قبل از...

  190,000 تومان 208,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • چراغ جلو عقب شارژی XC-122170

  چراغ جلو عقب شارژی XC-122142

  389,000 تومان 410,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ست چراغ جلو و عقب دوچرخه اوکی (OK) مدل...

  اگر قصد دارید دوچرخه سواری در طول شب را تجربه کنید، توصیه می کنیم با خرید چراغ دوچرخه اوکی مدل 1000632 ایمنی خود را تضمین کنید. این محصول در واقع یک ست متشکل از چراغ جلو و عقب می باشد که قدرت دید شما را در جاده افزایش می دهد. وجود این چراغ ها به عنوان یکی از مهم ترین لوازم ایمنی دوچرخه می تواند موقعیت شما را به اطلاع سایر وسایل نقلیه در حال تردد برساند و...

  183,000 تومان 200,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ست چراغ جلو و عقب دوچرخه اوکی (OK) مدل...

  با خرید چراغ دوچرخه اوکی مدل 1000631 کمترین هزینه را برای حفظ ایمنی خود پرداخت خواهید کرد. این ست همچنین شما را برای دوچرخه سواری در طول شب و جاده های تاریک مجهز می کند. چراغ جلو این ست با بهره گیری از لامپ ال ای دی 1 واتی پرتوی نور 25 متری را ارائه می دهد. از سوی دیگر 5 عدد لامپ ال ای دی قرمز رنگ با نور فلاشری شش مرتبه ای به عنوان چراغ عقب دوچرخه موقعیت...

  195,000 تومان 210,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • چراغ عقب دوچرخه اوکی (OK) مدل 1000616

  چراغ عقب دوچرخه OK مدل 1000616 انتخابی مناسب برای حفظ امنیت دوچرخه سواران در طول شب است. این چراغ به عنوان یک اکسسوری دوچرخه به راحتی در قسمت عقب دوچرخه نصب می شود و با ارائه حالت های نوردهی مختلف از بروز تصادف جلوگیری می کند. این مدل دارای سه عدد لامپ ال ای دی قرمز رنگ است، مصرف انرژی آن تنها به یک باتری نیم قلم ختم می شود، و برد فوق العاده بالایی دارد.

  195,000 تومان 210,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • چراغ عقب شارژی سیگما مدل Sigma Nugget Flash

  چراغ عقب شارژی سیگما مدل Sigma Nugget Flash چراغ عقب شارژي از کمپانی سیگما که جزو بهترین کمپانی های سازنده لوازم جانبی می باشد و دارای ویژگی هایی از قبیل دید تا 400 متر ، ماندگاري شارژ در حات روشنایي مداوم تا 8 ساعت و ... می باشد.

  594,000 تومان 620,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • چراغ عقب شارژی سیگما مدل Sigma Nugget II...

  چراغ عقب شارژی سیگما مدل Sigma Nugget II Flash چراغ عقب شارژي محصولی از کمپانی سیگما که دارای خضوضیت دید تا 400 متر ، ماندگاري شارژ در حات روشنایي مداوم تا 8 ساعتو چندین خضوضیت دیگر می باشد.

  547,000 تومان 570,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • چراغ جلو سیگما مدل Sigma Quadro X

  چراغ جلو سیگما مدل Sigma Quadro X چراغ جلو دوچرخه محصولی دیگر از کمپانی بزرگ سیگما دارای لامپ 0.5 وات قوي دید تا 400 متر، همراه با سه عدد باطري الكالاین.

  449,000 تومان 470,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • چراغ جلو شارژی سیگما مدل Sigma ROADSTER USB

  چراغ جلو شارژی سیگما مدل Sigma ROADSTER USB چراغ جلو شارژي دوچرخه سواری از شرکت سیگما با روشنایی تا 30 متر و ضد آب وعلاوه بر این ها دارای چندین ویژگی دیگر.

  918,000 تومان 960,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • چراغ دوچرخه جاینت مدل نومن+ اسپارک|Giant...

  برای دوچرخه سواری در شب یکی از ضروری ترین وسایل ایمنی چراغ است.چراغ دوچرخه مدل Numen+ Spark با قدرت 40،Lumen میزان دید شما در شب را به طور شگفت انگیزی افزایش می دهد.با نصب این چراغ بر روی دوچرخه خود نگران تصادف کردن در شب نباشد و با خیالت راحت به دوچرخه سواری بپردازید.

  319,000 تومان 340,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت