محصولات جدید

 • دوچرخه دومنظوره جاینت 29 مدل تالون 4...

  دوچرخه کوهستان جاینت تالون 4 29 از دوچرخه های دومنظوره جاینت است.طراحی این دوچرخه به گونه‌ای انجام شده است که برای سواری در کوهستان بی‌نظیر باشد.فریم بسیار سبک آلومینیومی ، سیستم دنده شیمانو و ترمز های تکترو به کار رفته برروی این دوچرخه ، کیفیت سواری شما را به صورت چشم گیری افزایش می‌دهد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کوهستان جاینت 27.5 مدل تالون 4...

  دوچرخه جاینت مدل تالون 4 از دوچرخه های دومنظوره با کیفیت سواری فوق العاده در کوهستان است.فریم بسیار سبک این دوچرخه به شما این امکان را می‌دهد تا در هر مسیری بالاترین راندمان سواری را داشته باشید.نکته قابل توجه درباره این دوچرخه کوهستان جاینت استفاده از سیستم دنده شیمانو با کارایی بسیار بالا است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه دومنظوره جاینت 29 تالون 3 |(2021)...

  دوچرخه جاینت 29 مدل تالون 3 2021 از جمله دوچرخه های کوهستانی تولید شده توسط جاینت است.فریم فوف العاده سبک این دوچرخه کوهستان ، سواری بسیار لذت بخشی را در هر مسیر به شما ارائه می‌دهد.استفاده از سیستم دنده شیمانو و ترمز های تکترو در افزایش راندمان سواری شما در کوهستان تاثیر به سزایی دارد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کوهستان جاینت 27.5 مدل تالون 3...

  برای سواری در مسیر کوهستانی و مسیر های جاده ای از بهترین انتخاب برای شما ، دوچرخه تالون 3 2021 است.فریم ساخته شده از آلومینیوم ، استفاده از سیستم دنده شیمانو و ترمز های هیدرولیک Tektro TKD 143 این دوچرخه جاینت را در هر مسیری بینظیر کرده است.با انتخاب این دوچرخه کوهستان ، از دوچرخه سواری لذت بیشتری ببرید.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه دومنظوره جاینت 29 مدل تالون 2...

  سواری در مسیر‌های کوهستانی و لذت بردن از مسیر‌های کوهستانی با خرید دوچرخه کوهستان باکیفیت امکان پذیر است.دوچرخه کوهستان جاینت تالون 2 29 2021 با فریم بسیار سبک و مقاوم ، سیستم دنده شیمانو و سیستم ترمز Tektro TKD 143 تمام نیاز های شما را در مسیر کوهستانی برطرف می‌کند.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کوهستان جاینت 27.5 مدل تالون 2...

  از سری دوچرخه های کوهستان می‌توان به دوچرخه جاینت 27.5 مدل Talon 2 2021 اشاره کرد.فریم بسیار سبک آلومینیوم با طراحی بسیار دقیق و مهندسی شده ، استفاده از سیستم دنده شیمانو و ترمز های هیدرولیک Tektro TKD 143 کیفیت این دوچرخه کوهستان جاینت را به شدت افزایش داده است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه دومنظوره جاینت 29 مدل تالون 1...

  دوچرخه کوهستان جاینت 29 مدل Talon 1 2021 برای پیروزی در هر مسابقه‌ای کفایت می‌کند.طراحی فوق العاده فریم ، استفاده از مناسب ترین سیستم دنده برای سواری کوهستان و سیستم ترمز بی بدیل Tektro TKD 143 این دوچرخه جاینت را نسبت به همتایان خود برتر ساخته است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کوهستان جاینت 27.5 مدل تالون 1...

  دوچرخه کوهستان تالون 1 در سبک تریل طراحی و تولید شده است.برای کاوش در کوهستان و بالارفتن از مسیر های کوهستانی قطعا از بهترین انتخاب ها برای شما خرید دوچرخه جاینت تالون 1 2021 است.این دوچرخه با ارائه بالاترین کیفیت سواری به شما ، شما را علاقه‌مند به دوچرخه سواری می‌کند.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه دومنظوره جاینت 29 تالون 0 |(2021)...

  اگر مسیر دوچرخه سواری شما مسیر های کوهستانی سخت است و هدف شما از دوچرخه سواری در کوهستان پیروزی در مسابقه است ، دوچرخه کوهستان تالون 0 29 2021 انتخاب شایسته ای برای شماست.با این دوچرخه جاینت در هر مسابقه‌ای پیروز باشید و از دوچرخه سواری لذت ببرید.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کوهستان جاینت 27.5 مدل تالون 0...

  برای سواری در مسیر های کوهستانی و داشتن راندمان بالا ، استفاده از دوچرخه کوهستان ضروری است.دوچرخه جاینت Talon 0 2021 با استفاده از سبک ترین آلومینیوم موجود طراحی و تولید شده است.برای داشتن سواری لذت بخش در کوهستان ، تالون 0 از بهترین انتخاب های برای شماست.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه-کوهستان-ویوا-سایز-26-مدل-لویس-VIVA-Louis-26
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان ویوا سایز 26 مدل لویس |...

  خرید دوچرخه کودک امری بسیار حساس و ضروری است.اگر به دنبال انتخاب و خرید دوچرخه مناسب برای کودک خود هستید ، دوچرخه ویوا Louis به شما پیشنهاد می‌شود.فریم بسیار سبک آلومینیومی ، استفاده از سیستم دنده شیمانو در کنار استفاده از ترمز های ویبریک این دوچرخه کودک را بی‌بدیل کرده است.

  تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کوهستان گالانت سایز 27.5 مدل GALANT...

  برای دوچرخه سواری در مسیرهای مسطح و نرم شهری و تفریح در مسیرهای خارج از جاده سخت و خشن شما می توانید از دوچرخه های سایز 27.5 استفاده کرده و بهترین کیفیت سواری را تجربه کنید.اگر به تازگی تصمیم به دوچرخه سواری گرفتید،این دوچرخه گالانت می تواند برای شما یک گزینه مناسب باشد تا وارد دنیای پر هیجان دوچرخه سواری شوید.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی

لیست مقایسه محصولات

انصراف