محصولات جدید

 • دوچرخه های مناسب مسابقات تعادل و نسبت سختی به وزن را در بیشترین حالت ممکن ارائه می دهند.TCR Advanced 1 pro compact همه ویژگی های ذکر شده را در بالاترین حد ممکن دارا است.فریم کامپوزیت کربن آیرودینامیک در کنار تایر های آیرودینامیک این دوچرخه را به یکی از محبوب ترین دوچرخه جاینت تبدیل کرده است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه جاینت مدل تی سی ار ادونسد پرو تیم با توجه به تکنولوژی های فوق پیشرفته جاینت ساخته شده است.تکنولوژی های مورد استفاده در این دوچرخه،این دوچرخه را مناسب برای هر نوع مسیری کرده است.دوچرخه سواران حرفه ای از این دوچرخه برای مسابقات توردو فرانس استفاده می کنند،علت  استفاده از این دوچرخه  پدال خور بسیار عالی این دوچرخه در مسیر های هموار جاده ای و مسیر های...

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه جاینت مدل تی سی ار ادونسد پرو 2 دیسک یک دوچرخه سبک کورسی است.فریم کامپوزیت کربن این دوچرخه بسیار سبک و در عین حال بسیار مقاوم است.این دوچرخه به علت ساختار فریم و تکتولوژی های به کار رفته در آن مناسب برای مسیر های هموار جاده ای  است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت مدل تی سی ار ادونسد پرو 1 دیسک کی او ام به علت ساختار فریم،دوشاخ و فرمان هر مسیری اعم از کوهستانی تا مسیر های صاف شهری را با سرعت بالا می پیماید .فرمان این دوچرخه از مواد کامپوزیت کربن با بالاترین کیفیت ساخته شده است.تایر های پهن تر نسبت به دیگر دوچرخه های کورسی  جاینت کنترل بر روی این دوچرخه را به صورت چشم گیری افزایش داده است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه جاینت مدل تی سی ار ادونسد پرو 1 دیسک یکی دیگر از دوچرخه های سری تی سی ار است.این دوچرخه کورسی طوری طراحی شده است که هر مسیری را بتوان با آن رکاب زد.فریم کامپوزیت کربن با نسبت سختی به وزن بالا و طراحی خارق العاده فریم این دوچرخه را به یکی از منحصر به فرد ترین دوچرخه های کورسی جاینت تبدیل کرده است. 

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه هیبریدی ویوا مدل HYBRID3 یک محصول دیگر از سری دوچرخه های برقی ویوا میباشد که همانند دیگر مدلها دارای امکانات و ویژگیهای خاص است.  این مدل دارای یک موتور برقی با قدرت 250 وات BRUSHIESS MOTOR میباشد که نیروی خود را از یک باتری 2600 میلی آمپری لیتیوم یونی شرکت سامسونگ میگیرد و میتواند با سرعت 25 کیلومتر بر ساعت مسافتی معادل 60 کیلومتر را طی کندو در...

  تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت مدل تی سی ار ادونسد پرو 0 دیسک کی او ام هر نوع مسیری را بالاترین کیفیت می پیمایید.این دوچرخه مسیر های صاف تا مسیر های کوهستانی را با بالاترین راندمان می پیمایید.فریم این دوچرخه از مواد کامپوزیت کربن با بالاترین کیفیت ساخته شده است.طراحی فریم این دوچرخه با تکنولوژی های نوین جاینت طراحی شده است که زیبایی و راندمان بالایی را به این دوچرخه می بخشد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه هیبریدی ویوا مدل HYBRID-2 یک دوچرخه با طرحی کلاسیک و برقی است که در سه حالت برقی،دستی و سرعتی قابل استفاده میباشد این سری از دوچرخه های ویوا از سیستم حرکتی 21 خاص بهره میبرد و نسبت به سایر مدها شتاب بیشتری دارد و در شیبهای تند راحتتر و با خستگی کمتر برای دوچرخه سوار حرکت میکند. این دوچرخه در حالت برقی با یکبار شارژ میتواند مسافتی معادل 60 کیلومتر...

  تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت مدل تی سی ار ادونسد پرو 0 دیسک از صعود تا فرود،مسیر های کوهستانی تا مسیر های هموار همه را با بی نظیر ترین کیفیت سواری می پیمایید.فریم کامپوزیت کربن بسیار سبک با مقاومت بالا و شکل دهی جدید فریم همگی در کنار هم این دوچرخه را به یکی از بی نظیر ترین دوچرخه های جهان تبدیل کرده است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه ویوا مدل HYBRID1 از سری دوچرخه‌های هیبریدی این شرکت است که از کیفیت بالایی برخوردار است. دوچرخه های هیبریدی به لحاظ کارایی بین دوچرخه های کوهستان و شهری قرار میگیرند و معمولا تایر هایی پهن تر از سری شهری و نازکتر از سری کوهستان دارند این دوچرخه با قابلیت های مختلفی که دارد به شما این امکان را می‌دهد که با استفاده از آن راحتی و رضایت بیشتری را در...

  تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • شرکت دوچرخه سازی جاینت از تی سی ار ادونسد اس ال1 دیسک به عنوان یکی از شاهکار های خود رونمایی کرد.استفاده از مواد  کامپوزیت کربن باعث شده تا فریم این دوچرخه بسیار سبک،مقاومت بالا و آیرودینامیک فوق العاده داشته باشد.استفاده از ترمز های دیسکی این امکان را به دوچرخه سوار می دهد تا در هر شرایطی به آسانی دوچرخه را متوقف کند.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • جاینت بزرگترین شرکت تولید دوچرخه در دنیا با استفاده از تکنولوژی  WheelSystem و AeroSystem،فریم و ویل ست پروپل ادونسد 1 دیسک را طراحی کرده است.ساخت فریم کامپوزیت کربن دوچرخه کورسی پروپل ادونسد 2 دیسک با مقاومت بالا و وزن کم این دوچرخه را به یک موشک واقغی تبدیل کرده است. آیرودینامیک بودن این دوچرخه باعث شده تا بتوان سرعت های بالا را با این دوچرخه تجربه کرد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی

لیست مقایسه محصولات

انصراف