قیمت دوچرخه شهری

در این سبک محصولات همانند سایز سبک‌ها، قیمت وابستگی مستقیم با پارامترهایی همچون فریم، سیستم‌های دنده، تعلیق و ... دارد. در مجموع باید اذعان داشت که تمام پارامترهای تشکیل دهنده یک دوچرخه شهری مستقیما بر روی قیمت آن تاثیر دارند. اما قیمت دوچرخه شهری بسیار مناسب بوده و ارزش خرید بالایی دارد. پس اگر بودجۀ بالایی در نظر ندارید و قصد ...

قیمت دوچرخه شهری

در این سبک محصولات همانند سایز سبک‌ها، قیمت وابستگی مستقیم با پارامترهایی همچون فریم، سیستم‌های دنده، تعلیق و ... دارد. در مجموع باید اذعان داشت که تمام پارامترهای تشکیل دهنده یک دوچرخه شهری مستقیما بر روی قیمت آن تاثیر دارند. اما قیمت دوچرخه شهری بسیار مناسب بوده و ارزش خرید بالایی دارد. پس اگر بودجۀ بالایی در نظر ندارید و قصد ندارید مبلغ زیادی اختصاص دهید و ازطرفی به دنبال روشی اقتصادی برای انجام سفرهای درون شهری خود هستید، جای نگرانی نیست. زیرا قیمت دوچرخه شهری در مقایسه با انواع دوچرخه های دیگر با ثبات‌تر و به نسبت پایین‌تر است. در واقع، یکی از وجوه تمایز با سایر سبک‌ها قیمت دوچرخه شهری است. زیرا در این سبک عمدتا از سیستم‌های رده بالا و گران قیمت کوهستان و کورسی استفاده نمی‌شود و همچنین از فریم‌های گران‌قیمت کربنی استفاده نمی‌شود. در واقع قیمت یک دوچرخه شهری به جهت سادگی و عدم نیاز به آپشن‌های خاص بسیار مناسب و اقتصادی است.

علت تفاوت در قیمت دوچرخه شهری

تفاوت در برند سازنده، سیستم دنده و سیستم ترمز اصلی‌ترین دلایل در یاجاد تفاوت قیمت در دوچرخه‌های شهری است. هرچه برند معتبرتر با تکنولوژی‌های به‌روزتر، هر چه سیستم نده رده بالاتر با تعداد دنده‌های بیشتر باشد شاهد افزایش قیمت خواهیم بود. از طرفی قطعا سیستم ترمز دیسک از ترمز لقمه گران‌تر است. اما یک دسته‌بندی برای انواع دوچرخه شهری از لحاظ طراحی و ساخت مربوط به استفاده از کمک فنر (بخصوص در دوشاخ جلو) و تولیدات کاملا بدون کمک فنر است. اصولا به هر میزان کمک فنر در دوچرخه کمتر استفاده شده باشد هدر رفت انرژی کمتر خواهد بود و در مقابل نرمی کمتری هم خواهد داشت. در اینصورت شاهد دو نوع دوچرخه شهری با تفاوت قیمت مربوط به دوشاخ خواهیم بود. از انواع محصولات شهری کاملا خشک میتوان به Giant Escape , Giant FastRod , Giant Cross اشاره کرد که بسیار سریع و با گشتاور بالایی حرکت می‌کنند و نوع دیگر تولیدات شهری با کمک‎‌فنر می‌توان به Giant Cypres اشاره کرد که یک محصول بسیار عالی و خوش رکاب و نرم است و قطعا سواری با آن لبخند را بر روی لب شما خواهد آورد. بنابراین به غیر از برند، سیستم دنده و سیستم ترمز، نقش سیستم تعلیق در تفاوت قیمت انواع دوچرخه‌ شهری قابل ملاحظه است.


خرید دوچرخه شهری

همه‌ی افراد برای سفر در شهری و انجام کار های روزانه خود نیازمند استفاده از وسیله نقلیه هستند. وسیله نقلیه هرچه ارزان‌تر و خرابی کمتری داشته باشد، محبوب‌تر خواهد بود. از این رو دوچرخه شهری بهترین انتخاب برای سفرهای درون شهری است. خرید دوچرخه شهری برای رفت آمد به محل کار علاوه بر کاهش هزینه‌ها، بدن را در برابر بیماری ایمن می‌کند. دوچرخه شهری محبوب‌ترین و رایج‌ترین سبک بوده و این نوع محصولات عموما برای مسیرهای هموار و مسطح ساخته می‌شوند. بطور کلی برای سواری‌های کابردی تولید شده و در مقایسه با محصولاتی که انحصارا برای هدفی مانند سواری کوهستان و یا سواری مسابقه‌ای عرضه می‌شوند به صورت فزاینده مورد استقبال قرار گرفته‌اند. باید گفت خرید دوچرخه شهری در واقع یک عمل در جهت رشد و ارتقا سلامت جامعه است، چرا که نگرانی‌ها بین ساکنین زمین درمورد مسائل محیط زیستی و آسیب‌ها به زیستگاه جانداران متعدد درحال افزایش است. 

خرید اینترنتی دوچرخه شهری

به هنگام خرید دوچرخه اینترنتی شهری ابتدا باید به استاندارد بودن فریم توجه کرد. انتخاب بدون توجه به این امر موجب نارضایتی شما و عملکرد نامطلوب خواهد شد و شما را از ورزش کردن دور می‌کند. نکته مهم دیگر به هنگام خرید دوچرخه شهری ، انتخاب سایز فریم متناسب با قد شماست. هر برند چارت سایز متناسب با خود را دارد پس حتما سایز فریم متناسب با قد خود را تهیه کنید. بی‌گمان خرید دوچرخه شهری به جهت استفاده بعنوان وسیله نقلیه درون شهری و یا تفریح و ورزش از مفرح‌ترین و شادترین خریدهای هر فرد محسوب می‌شود که با کمی دقت و ریزبینی خاطره خوشی در ذهن باقی خواهد گذاشت. در هنگام خرید اینترنتی از آنجا که شما محصول را از نزدیک مشاهده و بررسی نمی‌کنید پس حتما با نکته سنجی تمام جوانب فنی و طراحی را بررسی نموده و راهنمایی کامل را از فروشنده بخواهید. 


فروشگاه اینترنتی آریا چرخ به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه‌های دوچرخه در ایران طیف گسترده‌ای از بهترین دوچرخه‌های شهری را برای انتخاب فرآهم آورده است. شما برای آگاهی از قیمت دوچرخه شهری و خرید آن می‌توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

مهمترین مشخصات دوچرخه شهری

ویژگی مشترک بین تمام محصولات شهری تایر های سایز 28 است و به آن‌ها دوچرخه 28 نیز گفته می‌شود . تایرهایی با قطر 28 اینچ به شما کمک می‌کند تا سواری سرعتی‌تری در مسیرهای مسطح  داشته باشید و ناهمواری‌ها را به آسانی پشت سر بگذارید. از دیگر ویژگی‌های این سبک، داشتن طبق‌قامه با تعداد دندانه بسیار زیاد است. این سبک در اکثر مدل‌ها دارای سیستم تعلیق نیست اما در برخی از مدل‌های خاص دارای یک سیستم تعلیق در بخش دوشاخ جلو می‌باشند. از مشخصه‌های دیگر دوچرخه شهری ترکبند، گلگیر و زین پهن می‌باشد تا شما به راحتی بتوانید در مسیرهای شهری تردد کنید و وسایل مورد نیاز  را با خود حمل کنید. در ادامه به بررسی دقیق مشخصات دوچرخه شهری می‌پردازیم.

 • فریم : فریم یا بدنه قسمتی از دوچرخه است که بوسیله آن اجزا همه باهم در ارتباطند از همین رو این بخش اسکلت هم خوانده می‌شود تا اهمیت آن پررنگ‌تر شود. فریم محصولات مختلف ویژگی‌هایی دارد که آن وسیله را برای هدف تعیین شده مناسب کند. برای نمونه سبک کوهستان برای مسیرهای سنگلاخی و کوهستانی تولید می‌شوند که بازتاب دهنده نیاز شخص سوارکار به بدنه‌ای سبک همچینین مجهز به کمک فنر است. پس در دوچرخه شهری نیز بعد از جمع آوری اطلاعات بررسی هر یک از آنها و تلاش در تطابق نیاز شهروندان، با یک به یکِ خصوصیات، فریمی تولید می‌شود که اشخاص با اعتماد کامل به کارایی آن، به خیابان‌ها می‌آیند. بدنه این سبک فشرده تر یا با اصطلاح رایج تر جمع و جورتر است. به این معنی که زوایا در این بدنه تندتر هستند. در هندسه فریم هر درجه تغییر در زوایای بدنه بیانگر اضافه شدن یک ویژگی سرعت است و در این بین تولیدات شهری از این تغییرات مستثنا نیست. با تیز تر شدن زوایا، دو عامل بسیار مهم در هندسه فریم به نامهای slack  و reach  تغییر می‌کنند که هردو از مهمترین معیارهای تعیین سایز مناسب شخص هستند. reach  فاصله افقی میان توپی تنه تا نقطه میانی لوله بالایی و stack فاصله عمودی از توپی تنه تا میانه لوله بالایی است. این دو اصلی‌ترین واحد اندازه‌گیری هستند که سایز و حالت نشستن شمارا تعیین می‌کنند. به عبارت ساده تر slack نشانگر طول وسیله و reach نمایانگر عرض آن است. همچنین با تیز شدن زوایه ای مثل head angle بین طول دوشاخ و خط فرضیِ میان دوچرخ، دوچرخه سریع تر حرکت می کند. علاوه بر این، اکثر محصولات شهری به‌صورت step through طراحی می شوند به این معنی که لوله بالایی فریم پایین تر یا به عبارت دیگر خمیده، شکل می‌گیرند. چنین مدل بدنه ای در تولید دوچرخه شهری پیاده می شود تا شخص به راحتی پیاده و سوار شود. این طراحی بخصوص همچنین حالت نشستن قائمی را برای سوارکار فراهم کرده و اورا در آرامش و راحتی به مقصد می رساند.
 • قطعات : در ساخت این مدل قبل از هر مطلب دیگری تولیدکننده به گزینش اجزا و قطعاتی فکر می‌کند که از بهم پیوستن آنها عملکردی برآید توانمند در ایجاد راحت ترین وسیله برای سوارکار به این صورت که شخص از سفر درون شهری خود گلایه‌ای نداشته باشد. فرمان عموما خمیده بوده و به علت کرپی فرمانِ بلندتر، بالاتر تعبیه می‌شود. فرار از ترافیک هم برای سوارکاران امری مشکل نیست چرا که فرمان‌ها عموما طول کمتری دارند و اشخاص می‌توانند از میان صف‌های طولانی از ماشین‌ها عبور کنند. در این محصولات زین پهن‌تر هست که تاثیراتش نیاز به بیان شدن ندارد. از آنجا که اصولا برای انجام خرید روازانه، مدرسه رفتن یا رفتن به محل کار لباس ورزشی نمی‌پوشیم و برعکس با لباس‌های راحت و یا رسمی هستیم، پس برای سالم نگه داشتن لباس‌هایمان در هر سواری، دوچرخه‌های شهری با قاب زنجیرو گلگیر تجهیز می‌شوند. این دو به همین صورت از زنجیر و تایر محافظت می‌کنند تا سوارکار در باران و گِل باز نماند. در نگاه جزئی تر به قطعات دوچرخه شهری متوجه می شویم که طبق‌های جلو بزرگتر هستند و دندانه‌های بیشتری دارند تا با ایجاد گشتاور بیشتر سرعت را افزایش دهند. این امر از خستگی فرد هنگام پدال‌زنی جلوگیری می‌کند. این تولیدات اصولا دنده‌های زیادی ندارد به همین دلیل خودروها هم از 8 یا نهایتا 9 بالا نمی‌رود به هرحال برای خیابان های آسفالت شدۀ شهر طراحی شده‌اند. معمولا ترمز از نوع ویبریک کارگذاشته می‌شود که هم اطمینان حاصل شود و هم ثبات قیمت حفظ شود. البته لازم به ذکر است که دوچرخه شهری با ترمز هیدرولیک هم وجود دارد.

بهترین دوچرخه شهری

در حال حاضر برندهای زیادی دوچرخه شهری تولید می‌کنند و روانه بازار می‌کنند اما بسیار از این برند های هیچ استانداردی را در تولیدات خود رعایت نمی‌کنند و محصولات خود را به صرف داشتن لوازم رده بالا و به خصوص شانژمان رده بالا به فروش می‌رسانند. برند جاینت به عنوان بزرگترین تولید کننده دوچرخه و لوازم دوچرخه در دنیا شناخته می‌شود که انواع بهترین دوچرخه شهری را در دنیا تولید و به بازار عرضه می‌کند. اگر به دنبال خرید بهترین دوچرخه شهری هستید ، قطعا خرید دوچرخه شهری جاینت گزینه ایده‌آلی است. سایر برندها دیگر مثل اسکات، ویوا و اورلرد هم در رده‌های بعدی قرار دارند.

بیشتر

دوچرخه شهری 

 • دوچرخه شهری بانوان لیو فلوریش 4|Liv...

  دوچرخه بانوان Flourish 4 یک دوچرخه شهری تخصصی از بزرگ‌ترین و معتبرترین برند دوچرخه‌سازی دنیا یعنی جاینت است. طراحی تخصصی متناسب با فیزیک بانوان، وزن بسیار اندک، سواری باکیفیت از جمله موارد مهم در این محصول جذاب می‌باشد. ویژگی‌های فنی این دوچرخه شامل سیستم دنده شیمانو، ترمز ویبریک و چرخ‌های سایز 28 هستند که در ادامه بیشتر به آن‌ها خواهیم پرداخت.

  28,490,000 تومان 28,940,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه شهری جاینت اسکیپ 2 سیتی دیسک |...

  دوچرخه اسکیپ 2 سیتی دیسک یک سواری شهری لذت بخش را به شما ارائه می دهد.با این دوچرخه در شهر سفر کنید و تناسب اندام خود را حفظ کنید.Escape 2 city Disc با یک فریم آلومینیومی بسیار سبک به همراه ترمز های دیسکی بالاترین راندمان در دوچرخه سواری را به شما ارائه می دهد تا از سواری لذت ببرید.

  42,290,000 تومان 42,770,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت شهری روام دیسک 2 | GIANT Roam...

  اگر به دنبال ماجراجویی در طبیعت و کوهستان هستید و در کنار آن می‌خواهید که مسیرهای شهری و بین‌شهری را نیز با صرف کمترین انرژی و به‌سادگی طی کنید، دوچرخه ROAM ۲ دیسک جاینت می‌تواند گزینه مناسبی برایتان باشد. این دوچرخه با وجود این که در سبک شهری طراحی شده، اما به‌واسطه ویژگی‌های خاص خود برای تمامی مسیرهای موجود از جمله آسفالت و خاکی با هدف تفریح و ورزش...

  44,680,000 تومان 45,540,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت اسکیپ 2 - Giant Escape 2 city - 2018
  حراج!
  خرید محصول
  دوچرخه جاینت اسکیپ 2 سیتی | (Giant Escape...

  برای تولید دوچرخه شهری اسکیپ 2 از یک بدنه آلومینیومی سبک وزن ALUXX که طراحی شده برای چرخهای سایز 700 می باشد، استفاده شده. هندسه پایدار در طراحی این دوچرخه پدال زدن را برای شما بسیار لذت بخش می نماید ، حتی با وجود ترکبند و خورجین عقب بر روی آن دوچرخه سواری در مسیرهای طولانی را بسیار راحت می کند. این دوچرخه مجهز به گلگیر و ترکبند عقب برای استفاده روز مره...

  خروج‌از‌خط‌تولید ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه جاینت مدل سایپرس دی ایکس | (Giant...

  یکی از بهترین دوچرخه شهری های موجود در بازار که شما را دوچرخه سوار خواهد نمود دوچرخه جاینت مدل سایپرس دی ایکس  2018 - Giant cypress DX است. این دوچرخه با ظاهر زیبای خود از جمله دوچرخه های کلاسیک شهری به شمار میاید که تداعی کننده ترکیب طراحی مدرن و کلاسیک میباشد. با این دوچرخه متوجه گذر زمان نخواهید شد و فقط در مسیر لذت می برید .

  3 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه-شهری-جاینت-انی-رود-ادونسد-1-GIANT-ANY-ROAD-ADVANCED-1-2018
  حراج!
  خرید محصول
  دوچرخه شهری کرین جاینت مدل انی رود ادونسد...

  اگر در فکر خرید دوچرخه برای گردش و تفریح هستید، ما دوچرخه جاینت مدل انی رود ادونسد 1 را به شما پیشنهاد می دهیم. با وجود فریم کربن و طراحی ژئومتریک، سواری با این دوچرخه شهری جدید لذت بخش تر از همیشه خواهد بود. علاوه بر آن، بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته در Giant AnyRoad Advanced 1 باعث شده است این دوچرخه عملکرد بدون نقصی در جاده های آسفالت، سنگریزه یا...

  خروج‌از‌خط‌تولید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه شهری جاینت مدل تافرود اس ال آر جی...

  دوچرخه جاینت مدل تافرود اس ال آر جی ایکس 0 دشوار ترین ماجراجویی ها را به تجربه ای لذت بخش تبدیل می کند. این دوچرخه شهری ارزان قیمت دارای فریمی متشکل از سبک ترین نوع آلومینیوم است و به دوشاخ جلو کربن مجهز شده است تا بتواند مرز های محدودیت را جابجا کند. علاوه بر آن، بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های شرکت جاینت در طراحی و ساخت Giant ToughRoad SLR GX 0 آن را...

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه شهری جاینت مدل تافرود اس ال آر 1 |...

  اگر قصد دارید با خرید دوچرخه به گشت و گذار در طبیعت بپردازید، می توانید روی امکانات دوچرخه جاینت مدل تافرود اس ال آر 1 حساب کنید. این دوچرخه شهری / توریستی نه تنها روی جاده های آسفالت، بلکه در مسیر های دشوار و زمخت نیز سواری روان و لذت بخشی را رقم می زند. برخورداری از فریم آلومینیوم فوق سبک، دوشاخ جلو کامپوزیتی، سیستم دنده و ترمز قدرتمند، و باربند های جلو...

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه شهری جاینت مدل تافرود اس ال آر 2 |...

  رسیدن به انتهای جاده آسفالت پایان ماجراجویی های شما نیست. با دوچرخه جاینت مدل تافرود اس ال آر 2 می توانید محدودیت ها را پشت سر بگذارید و دوچرخه سواری سریع و روان در مسیرهای چالش برانگیز را تجربه کنید. این دوچرخه شهری ارزان قیمت دارای بدنه ای از جنس آلومینیوم فوق سبک است و از دوشاخ جلو کامپوزیتی به همراه لاسیتک های بدون تیوب و سیستم زین ضد لرزش بهره می برد. 

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه شهری جاینت مدل روم 1 دیسک | (GIANT...

  دوچرخه جاینت مدل روم 1 دیسک در عین سادگی دارای قابلیت های متنوع است. با وجود بدنه ای از جنس آلومینیوم فوق سبک و فرمان صاف، Giant Roam 1 Disk ترکیبی از بهترین ویژگی های دوچرخه شهری و دوچرخه کوهستان را در اختیار شما قرار می دهد. کافیست پس از خرید دوچرخه نقشه ای برای گردش ترتیب دهید و از دوچرخه سواری روی جاده های آسفالت، مسیر های کوهستانی، سنگلاخ ها و حتی...

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه شهری جاینت مدل روم 1 دیسک | (GIANT...

  دوچرخه جاینت مدل روام 2 دیسک (ROAM 2 DISK (2018 طراحی دقیق و مثال زدنی کمپانی جاینت برای این مدل از دوچرخه ، قطعا شما را شگفت زده خواهد نمود . دوچرخه ای روان و کارآمد برای استفاده شهری و جاده با ترمزهای قدرتمند دیسکی و چرخ های سایز 700 که گشتاور بالایی تولید نموده و دوچرخه سواری در مسافت های بالا را برای شما آسان و همراه با لذت خواهد نمود

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچر خه جاینت مدل سدونا دی ایکس (SEDONA DX...

  دوچر خه جاینت مدل سدونا دی ایکس - SEDONA DX - 2018 اوج راحتی و لذت در دوچرخه سواری در مسیر های شهری و حتی جاده ها و مسیر های سخت و خشن خارج از شهر ، همراه با این دوچرخه به تناسب اندام خود دست یابید و رفت و آمدهای شهری خود را با دوچرخه انجام دهید . این دوچرخه همواره بهترین همراه شما خواهد بود تا از تک تک لحضات دوچرخه سواری خود لذت ببرید

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه-جاینت-ای-آر-ایکس-1-2018-ARX-1
  حراج!
  خرید محصول
  دوچرخه جاینت مدل ای آر ایکس 1 | (Giant ARX...

  اگر در فکر خرید دوچرخه سریع و قابل اعتماد برای جاده های چالش برانگیز هستید، دوچرخه جاینت مدل ای آر ایکس 1 را جزو گزینه های اصلی خود بدانید. فرمان صاف و سیستم چرخ سایز 27.5 این دوچرخه دومنظوره را آماده خوشگذارنی با تجربه حداکثر سرعت کرده است. همچنین با وجود فریم سبک آلومینیومی و قطعات درجه یک از بهترین برند ها شما می توانید تا ساعت ها از دوچرخه سواری لذت...

  خروج‌از‌خط‌تولید ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه جاینت مدل ای آر ایکس 2 - 2018 - ARX 2 - 2018
  حراج!
  خرید محصول
  دوچرخه جاینت مدل ای آر ایکس 2 | (Giant ARX...

  دوچرخه جاینت مدل ای آر ایکس 2 - GIANT ARX 2 2018 این دوچرخه برای شما اعتماد به نفس و راحتی خاصی برای سواری در هر مسیری را به ارمغان می آورد . دوچرخه قابل استفاده برای دوچرخه سواری شهری و دوچرخه سواری کوهستان با طراحی خاص از کمپانی معتبر جاینت.

  خروج‌از‌خط‌تولید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه جاینت مدل ای تی ایکس الیت 0 |...

  دوچرخه ATX با فرم خاص بدنه و فرمان محور های تعادلی خود ، شخصیتی جدید از سری دوچرخه های ATX را نمایان کرد. این دوچرخه ها به شدت خوش دست و راحت هستند و بواسطه هندسه خاص زوایای بین زین و فرمان ، به هیچ عنوان احساس خستگی در طول مسیر متوجهتان نخواهد شد و با دوشاخ کمکدار جلویی احساس خوبی در سطوح ناهموار خواهید داشت.

  4 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوجرخه جاینت مدل سایپرس دی ایکس - Giant 2019 cypress DX
  خرید محصول
  دوچرخه جاینت مدل سایپرس دی ایکس - Giant...

  دوجرخه جاینت مدل سایپرس دی ایکس - Giant 2019 cypress DX HERE’S YOUR INVITATION TO RIDE. WITH ITS RELAXING UPRIGHT POSITIONING, ALONG WITH A SUSPENSION FORK AND SEATPOST TO SMOOTH OUT ROUGH ROADS OR PATHS, CYPRESS MAKES IT EASY.

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه جاینت مدل روام 2 دیسک - Giant 2019 ROAM 2 DISK
  خرید محصول
  دوچرخه جاینت مدل روام 2 دیسک - Giant 2019...

  دوچرخه جاینت مدل روام 2 دیسک - Giant 2019 ROAM 2 DISK دوچرخه روام دیسک برای ماجرجویی های چندمنظوره طراحی و ساخته شده . از مسیر های صاف شهری گرفته تا مسیرهای خاکی و شنی خارج از شهر ، شما قادر خواهید بود در هر مسیر از دوچرخه سواری لذت ببرید.

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه جاینت مدل Momentium Iride Rocker King
  خرید محصول
  دوچرخه جاینت مدل Momentium Iride Rocker King

  دوچرخه جاینت مدل Momentium Iride Rocker King این دوچرخه با تایر های پهن برای دوچرخه یسواری تفریحی در ساحل و داخل شهر مناسب بوده و شما می توانید با کنترل فوق العاده ای که این دوچرخه دارد به راحتی به دوچرخه سواری بپردازید .

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه جاینت مدل Momentium Iride Rocker 1
  خرید محصول
  دوچرخه جاینت مدل ای راید راکر |(2017)...

  دوچرخه جاینت مدل Momentium Iride Rocker 1 دوچرخه ای با تایر های بسیار پهن و زیبا برای استفاده در شهر و ساحل . دوچرخه ای بدون محدودیت برای هر نوع مسیر که با نگاه کردن به آن لبخند بر روی لبان شما نقش خواهد بست.

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه جاینت مدل Momentium Iride Rocker 3
  خرید محصول
  دوچرخه جاینت مدل Momentium Iride Rocker 3

  دوچرخه جاینت مدل Momentium Iride Rocker 3 دوچرخه ای از مجموعه دوچرخه های تایر پهن تولیدی شرکت جاینت با ظاهری زیبا و استفاده کارآمد برای مسیرهای شهری و ساحلی که هرگز از حرکت باز نمی ایستد.

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه شهری انرژی مدل STIRRNG سایز 28
  خرید محصول
  دوچرخه شهری انرژی مدل STIRRNG سایز 28

  دوچرخه شهری انرژی مدل STIRRNG  یک دوچرخه شهری بسیار خوش قیمت و با کیفیت ساخت قابل قبول که برای رفت و آمدهای شهری می توانید از آن استفاده کنید . این دوچرخه با چرخ های سایر 700 سواری روانی را به شما هدیه می دهد.

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه جاینت مدل Giant Anyrod 1(2017)
  خرید محصول
  دوچرخه جاینت مدل Giant Anyroad 1 2017

  دوچرخه جاینت مدل Giant Anyroad 1 2017 دوچرخه سواری در مسیر های صاف یا خاکی و سخت در جاده های بارانی یا روزهای آفتابی ، شما در حالت با این دوچرخه جاینت می توانید از دوچرخه سواری خود لذت ببرید . این دوچرخه سبک X-Road برای شما در هر مسیری بالاترین راندمان را دارد.

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه جاینت مدل Giant Escape R3 (2017)
  خرید محصول
  دوچرخه جاینت مدل Giant Escape R3 2017

  دوچرخه جاینت مدل Giant Escape R3 2017 یک دوچرخه شهری خاص و بسیار سبک وزن با کیفیت سواری منحصر به فرد که شما می توانید از آن برای دوچرخه سواری در مسیرهای شهری و جاده صاف بین شهری و مسیر های طولانی استفاده کنید .

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه برقی جاینت مدل Giant ENTOUR E+ 1 CS...

  دوچرخه برقی جاینت مدل Giant ENTOUR E+ 1 CS 2020 بمنظور اینکه شما علاوه بر استفاده از انرژی خود نیروی کمکی ای داشته باشید دوچرخه هایی به وجود آمده با نام دوچرخه برقی ( دوچرخه شارژی ) که به شما کمک می کند تا با آسایش ، سهولت و پرستیژ به تمام شهرها سفر کنید. هر روز رفت و آمد داشته باشیدیا مسیری طولانی را برای تفریح طی کنید. قدرت ماندگار و فناوری Smart Assist...

  0 نقد(ها)
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف