خرید عینک دوچرخه

هنگام دوچرخه‌سواری خرید و استفاده از وسائل از ایمنی دوچرخه‌سواری اهیمت ویژه‌ای دارد و یکی از آن‌ها خرید عینک دوچرخه‌سواری است. استفاده از عینک دوچرخه‌سواری مناسب و استاندارد یکی از مهم‌ترین تجهیزات دوچرخه‌سواری است که باید موقع خرید به آن توجه کرد چرا که این وسیله شما را از خطرات و صدمات جدی احتمالی برای چشم حفظ خواهد کرد. از آن...

خرید عینک دوچرخه

هنگام دوچرخه‌سواری خرید و استفاده از وسائل از ایمنی دوچرخه‌سواری اهیمت ویژه‌ای دارد و یکی از آن‌ها خرید عینک دوچرخه‌سواری است. استفاده از عینک دوچرخه‌سواری مناسب و استاندارد یکی از مهم‌ترین تجهیزات دوچرخه‌سواری است که باید موقع خرید به آن توجه کرد چرا که این وسیله شما را از خطرات و صدمات جدی احتمالی برای چشم حفظ خواهد کرد. از آنجا که چشم شما از جمله اعضای مهم بدن شما می‌باشد لذا می‌بایستی توجه ویژه‌ای به آن داشته باشید. خرید یک عینک دوچرخه مناسب و استاندارد چشم را در برابر گرد و خاک و غبار و خطرات احتمالی دیگر حفاظت می‌کند به خصوص در ورزش‌هایی مانند دوچرخه‌سواری که شما با سرعت در حال حرکت هستید و خطرات بی‌شماری چشم شما که تنها عضو از بدن است که لایه محافظ یا پوست ندارد را تهدید می‌کند. بهترین راه برای پیشگیری از بیماری‌های چشمی نظیر آب مروارید و کراتیت است، که ناشی از تابش مستقیم و به چشم می‌باشد. مراقبت از چشم با خرید عینک‌های دوچرخه‌سواری تخصصی بهترین راه برای جلوگیری از آب مروارید است. همینطور گرمای نور خورشید بر روی چشم محافظت نشده می‌تواند باعث سوزش، التهاب و خشکی چشم شود که خستگی چشم را به همراه دارد.

مشخصات عینک دوچرخه‌سواری

از آنجا که تکنولوژی و علم در رشته محبوب دوچرخه‌سواری روز‌به‌روز در حال پیشرفت است، شاخه‌ها وابسته نیز در حال دگردیسی و به‌روز رسانی می‌باشند که اتفاقا در زمینه لوازم دوچرخه و بخصوص عینک‌ها مخصوص دوچرخه‌سواری شاهد این تکامل هستیم. اما در هر صورت برخی موارد مهم ابتدایی است که هر عینک مخصوص دوچرخه‌سواری باید به آنها مجهز باشد و به همین علت می‌بایستی شما با آن‌ها آشنا بوده و در هنگام خرید حتما مدنظر داشته باشید.

 • استفاده از لنزهای نشکن: اگر از عینک‌های معمولی استفاده کنید، در هنگام زمین خوردن یا برخورد جسم خارجی امکان شکستن لنز و آسیب به چشم بسیار بالا خواهد بود، به همین دلیل در عینک‌های دوچرخه‌سواری از لنزهای نشکن استفاده می‌شود.
 • کشیدگی و انحنا کامل: شکل خاص فریم عینک دوچرخه‌سواری پوشش کامل‌تری در برابر گرد و غبار، باد و نفوذ حشرات ایجاد کرده و از سمت دیگر میدان دید وسیع‌تری را برای دوچرخه‌سوار فراهم میآورد.
 • دسته (بازوهای) نرم و منعطف: فریم عینک دوچرخه‌سواری به گونه‌ای طراحی و تولید می‌شوند که بسیار نرم و قابل انعطاف اما در عین حال کاملا فیکس بر روی صورت دوچرخه‌سوار قرار می‌گیرند.

قیمت عینک دوچرخه‌سواری

قطعا در هنگام انتخاب، قیمت عینک دوچرخه‌سواری بر روی تصمیم شما تاثیر مستقیم خواهد داشت، اما همواره به این نکته توجه کافی داشته باشید که لزوما عینک‌های ارزان قیمت انتخاب مناسبی نیستند. بخصوص که با وجود اجناس تقلبی و فیک در بازار و صدمات جدی که لنز این محصولات به چشم وارد می‌نمایند می‌بایستی با دقت کامل عمل نمایید. به‌طور کلی بخش عمده‌ای از قیمت عینک دوچرخه‌سواری تحت تاثیر برند تولیدکننده آن است، از آنجا که هر برند متریال و تکنولوژی و طراحی خاصی را در ساخت و تولید به‌کار می‌برد و از طرفی هز برند قدرت و آوازه متفاوتی در بازار دارد بنابراین قیمت محصولات هر برند متفاوت خواهد بود. علاوه بر آنچه بیان شد. اما در حالت کلی عینک دوچرخه‌سواری نسبت به عینک‌های آفتابی قیمت متعادل‌تر و مقرون بصرفه‌تری دارند.

بیشتر

عینک دوچرخه  

 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Senax

  لوازم‌جانبی متعددی برای حفظ ایمنی و راحتی بیشتر دوچرخه‌سواران طراحی و تولید شده‌اند. از مهم‌ترین این لوازم بایستی به عینک دوچرخه‌سواری اشاره کرد که از چشم‌های دوچرخه‌سوار محافظت می‌کند. عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Senax محصولی از برند حرفه‌ای آلپینا یکی از عینک‌های محبوب میان دوچرخه‌سواران است.

  2,020,000 تومان 2,050,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina SENAX P

  استفاده از عینک مناسب دوچرخه‌ یکی از حیاتی‌ترین نکات هنگام دوچرخه‌سواری می‌باشد. زیرا خطرات و آسیب‌های زیادی هنگام سواری در انتظار چشم است. عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل SENAX P با استانداردهای بالا از کمپانی مطرح آلپینا طراحی شده است و عملکرد عالی در این موقعیت دارد.

  2,735,000 تومان 2,770,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Lenyo P

  خرید عینک دوچرخه‌سواری برای حفظ ایمنی و تجربه کیفیت بالاتر از سواری یک انتخاب مهم است. چشم یکی از حیاتی‌ترین اضای بدن است و باید از کاری که به آن آسیب وارد می‌کند دوری کرد. عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Lenyo P، با ویژگی‌های منحصر به فردش می‌تواند در این امر شما را یاری کند.

  2,240,000 تومان 2,310,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Draff

  یکی از مهم‌ترین لوازم جانبی که باید هنگام دوچرخه‌سواری استفاده شود عینک می‌باشد. مهم‌ترین خواندیم زیرا از چشم‌ها محافظت کرده هم‌چنین به بهبود دید نیز کمک می‌نماید، پس باید توجه ویژه‌ای به آن شود. عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Draff علاوه بر طراحی جذاب و کیفیت بالا قیمت منطقی هم دارد که یک انتخاب عالی برای شما خواهد بود.

  965,000 تومان 990,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Levity C

  یکی از لوازم‌جانبی که اغلب دوچرخه‌سواران حرفه‌ای همیشه به همراه دارند عینک دوچرخه‌سواری است. زیرا کیفیت سواری خود را با این اکسسوری افزایش می‌دهند. عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Levity یک گزینه زیبا و ایده‌آل برای دوچرخه‌سوارانی است که قصد استفاده از این ابزار را دارند تا شرایط دید بهتر و محافظتی بهتری داشته باشند.

  1,040,000 تومان 1,070,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل +Alpina EYE-5...

  داشتن دید خوب و واضح از اساسی‌ترین نیازهای یک دوچرخه‌سوار است. به دلیل وجود گرد و غبار و وزش باد ممکن است مشکلاتی را حین سواری برای شما به‌وجود بیاورد. استفاده از عینک دوچرخه‌سواری بهترین روش‌ برای رفع این مشکل است. عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل +Alpina EYE-5 HR S CM یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید است. این محصول از کمپانی محبوب آلپینا می‌باشد و بسیار...

  2,910,000 تومان 2,955,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Keekor P

  یکی از محبوب‌ترین اکسسوری‌های دوچرخه‌سواری از مبتدی تا حرفه‌ای عینک است و نقش مهی را هنگام سواری ایفا می‌کند. برند محبوب آلپینا سال‌های طولانی است که رد زمینه لوازم جانبی دوچرخه‌سواری فعالیت می‌کند و با طراحی و تولید عینک‌های دوچرخه‌سواری مرغوب خود را در دل دوچرخه‌سواران سراسر جهان جا باز کرده است. عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Keekor P یکی از همین...

  2,215,000 تومان 2,240,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل +Alpina Twist...

  عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل +Alpina Twist Five CM سبک وزن و با پوشش فول فریم خود راحتی و ایمنی کامل را به شما هدیه می‌دهد. طراحی و تولید این عینک به دست برند آلمانی معتبر و محبوب صورت گرفته و کیفیت قابل اطمینانی دارد. ویژگی‌های این محصول در کنار تکنولوژی‌های به کا رفته در آن یک گزینه عالی برای خرید به وجود آورده است.

  2,915,000 تومان 2,980,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Twist...

  عینک دوچرخه‌سواری با حضورش از چشمان شما که از با ارزش‌ترین دارایی‌های شما هستند، محافظت می‌کند. پس به هیچ‌وجه استفاده از آن‌را پشت و گوش نیندازید. عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Twist Three 2.0 VLاز کمپانی مطرح و آلمانی آلپینا می‌باشد و پس از ورود به بازار با ویژگی‌های عالی و قیمت منظقی توانست سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص دهد.

  2,229,000 تومان 2,270,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Don Hugo

  برای این‌که بتوانید یک سواری عالی را در هر زمان و مکانی تجربه کنید،بهتر است تا از برخی لوازم جانبی‌ها استفاده کنیید و یکی از مهم‌ترین آن‌ها عینک دوچرخه‌سواری است. عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Don Hugo با ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای که دارد می‌تواند این حس را به شما هدیه دهد.

  1,880,000 تومان 1,920,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل +ALPINA TWIST...

  آلپینا این بار به سراغ طراحی و تولید عینک دوچرخه‌سواری برای اشخاصی که صورت باریک‌تر مانند بانوان دارند، زده است. اندازه عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل +ALPINA TWIST FIVE HR S CM با صورت‌های بانوان کاملا سازگار است و هنگام استفاده احساس خوشایندی را به ایشان انتقال می‌دهد.

  3,055,000 تومان 3,100,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina +S-WAY QVM
  خرید محصول
  عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina +S-WAY...

  عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina +S-WAY QVM عینک دوچرخه سواری آلپینا از سری Pro Line دارای ویژگی هایی از قبیل حذف خطوط تار و نوربرگشتی اجسام و آینه ای و فتوکرومیک و بینی گیر قابل تنظیم و چندین خاصیت دیگراست.

  4,465,000 تومان 4,660,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina +S-WAY VLM
  خرید محصول
  عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina +S-WAY...

  عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina +S-WAY VLM عینک دوچرخه سواری آلپینا از سری Pro Line که نسبت به سری قبل بهتر است و آب گریز و فتوکرومیک و آینه ای و چندین خاصیت دیگر.

  3,929,000 تومان 4,100,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina +S-WAY VL
  خرید محصول
  عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina +S-WAY VL

  عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina +S-WAY VL عینک دوچرخه سواری آلپینا از سری Pro Line که دارای طراحی زیبا و قابلیت های خوبی می باشد.

  3,609,000 تومان 3,760,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina +EYE-5 HR VLM
  خرید محصول
  عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina +EYE-5...

  عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina +EYE-5 HR VLM عینک دوچرخه سواری آلپینا از سری Pro Line که ساخت قوی تری نسبت به سری های قبل دارا می باشد.

  3,164,000 تومان 3,295,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina +EYE-5 SHIELD VL
  خرید محصول
  عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina +EYE-5...

  عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina +EYE-5 SHIELD VL عینک دوچرخه سواری آلپینا از سری Pro Line که از نظر طراحی و ساخت مدل خوبی به شمار می رود و آب گریز و فتوکرومیک و دارای چندین ویژگی دیگر نیز می باشد.

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina +EYE-5 HR VL
  خرید محصول
  عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina +EYE-5...

  عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina +EYE-5 HR VL

  2,969,000 تومان 3,080,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina +S-WAY-CM
  خرید محصول
  عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina +S-WAY-CM

  عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina +S-WAY-CM عینک دوچرخه سواری آلپینا از سری Pro Line که مدل پلاس S-Way می باشد و جزو سرای های اخر از این سری می باشد و علاوه بر ویژگی های معمول از غبار روی لنز جلوگیری و تمیزشوندگی بالایی برخوردار است.

  2,475,000 تومان 2,560,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina S-WAY CM
  خرید محصول
  عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina S-WAY CM

  عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina S-WAY CM عینک دوچرخه سواری آلپینا از سری Pro Line که مدل معمولی S-Way است که دارای لنز سرامیکی و شیب قابل تنظیم و آینه ای می باشد.

  1,954,000 تومان 2,025,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina PHESO P
  خرید محصول
  عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina PHESO P

  عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina PHESO P عینک دوچرخه سواری آلپینا از سری Pro Line با ساخ و طراحی زیبا و ویژگی هایی از قبیل حذف بازتاب نور از اجسام و سطوح منعکس کننده نو و قابلیت شناور ماندن در آب و بند نگهدارنده عینک می باشد.

  1,649,000 تومان 1,710,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina PHESO
  خرید محصول
  عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina PHESO

  عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina PHESO عینک دوچرخه سواری آلپینا از سری Pro Line با شکل زیبا و قابلیت های خوب که دارای دم عینک قابل تنظیم و قابلیت تعویض لنز معیوب نیز می باشد .

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina DRIBS 3.0
  خرید محصول
  عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina DRIBS 3.0

  عینک دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina DRIBS 3.0 عینک دوچرخه سواری آلپینا از سری Pro Line که آخرین محصول از این سری می باشد.

  1,439,000 تومان 1,480,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • عینک دوچرخه‌سواری راکبراس مدل ROCKBROS SP32
  خرید محصول
  عینک دوچرخه‌سواری راک براس مدل ROCKBROS SP32

  عینک دوچرخه‌سواری نقش بزرگی هنگام سواری ایفا می‌کند و یکی از لوازم جانبی به شدت کاربردی و پرطرفدار دوچرخه‌سواران مبتدی و حرفه‌ای است. این عینک دوچرخه‌سواری آفتابی ویژگی‌های خارق العاده‌ای دارد که قطعا به شما در سواری حرفه‌ای کمک شایانی می‌کند تا بتوانید در ضمن محافظت از چشم خود از دوچرخه‌سواری لذت ببرید و قدرت بینایی خود را تحت شرایط مختلف افزایش بدهید.

  755,000 تومان 790,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • عینک دوچرخه‌سواری راک براس مدل ROCKBROS 0089
  خرید محصول
  عینک دوچرخه‌سواری راک براس مدل ROCKBROS 0089

  عینک دوچرخه‌سواری مانند کلاه یا کفش دوچرخه‌سواری باید مناسب با لوکیشن سواری باشد. عینک دوچرخه‌سواری راک براس مدل 0089 با لنزهای متنوع و فناوری‌های به‌روزی که در ساخت این عینک استفاده کرده نیاز شما از داشتن تعداد زیادی عینک برطرف کرده و دیگر ملزم به خرید عینک‌های متقاوت نخواهید بود.

  565,000 تومان 590,000 تومان ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف