خرید دوچرخه

خرید دوچرخه یک فرآیند پیچیده و نیازمند اطلاعات دقیق در مورد 1. انواع دوچرخه و مدلهای مختلف دوچرخه 2. مشخصات دوچرخه در مدلهای مختلف 3. قیمت دوچرخه از برندهای تولید کننده دوچرخه است. با جمع آوری اطلاعات دقیق در موارد مذکور و در نهایت بیان دقیق نوع نیاز به دوچرخه سواری در مسیرهای مختلف ، خواهید توانست بهترین مدل دوچرخه را انتخاب نموده و...

خرید دوچرخه

خرید دوچرخه یک فرآیند پیچیده و نیازمند اطلاعات دقیق در مورد 1. انواع دوچرخه و مدلهای مختلف دوچرخه 2. مشخصات دوچرخه در مدلهای مختلف 3. قیمت دوچرخه از برندهای تولید کننده دوچرخه است. با جمع آوری اطلاعات دقیق در موارد مذکور و در نهایت بیان دقیق نوع نیاز به دوچرخه سواری در مسیرهای مختلف ، خواهید توانست بهترین مدل دوچرخه را انتخاب نموده و از میان صدها مدل دوچرخه اقدام به خرید دوچرخه مناسب خود نمایید . از میان انواع دوچرخه در مدلهای مختلف قطعا مدل متناسب با نیاز هر فرد یک مدل منحصر و یکتا است ، که با شناخت دقیق از مشخصات دوچرخه و نوع کاربری دوچرخه آن مدل قابل شناسایی خواهد بود و در نهایت یافتن ارزانترین قیمت دوچرخه نیازمند جستجو در میان تعداد زیادی فروشگاه دوچرخه است که از اعتبار بالا برخوردار هستند. 

همانگونه که بیان شد خرید دوچرخه مناسب یکی از دغدغه های اصلی دوچرخه سواران است اما شما در فروشگاه آریا چرخ با خیال راحت میتوانید اقدام به خرید بهترین دوچرخه متناسب با نیاز خود بفرمایید . همواره در فرآیند انتخاب و خرید بهترین دوچرخه میبایستی موارد مهم را در رابطه با این موضوع مد نظر قرار دهید که ما سعی میکنیم این موارد را به درستی و در کمال صداقت برای شما بیان کنیم . با توجه به تنوع بسیار بالا انواع دوچرخه فروشگاه آریا چرخ به جهت خرید دوچرخه شما کار بسیار راحتی خواهید داشت. در ادامه متوانید با مطالعه موارد زیر به راحتی اقدام به خرید دوچرخه نمایید . 

خرید دوچرخه می‌تواند تحول عظیمی در زندگی افراد ایجاد کند زیرا استفاده از دوچرخه به عنوان وسیله نقیله علاوه بر کاهش هزینه های زندگی نقش مؤثری در افزایش سلامتی روحی و روانی انسان دارد در ادامه مطلب به معرفی انواع سبک دوچرخه و روش انتخاب دوچرخه متناسب با نیاز شما می‌پردازیم تا بتوانید بهترین دوچرخه مطابق با نیاز خود را تهیه کنید.


انواع دوچرخه :

ورزش و علم ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند و این نکته  را باید گفت که دوچرخه و دوچرخه سواری نیز از این قاعده مستثنی نبوده‌اند.با گسترش علم و پیشرفت تکنولوژی در صنعت دوچرخه ، لفظ انواع دوچرخه در این زمینه رواج پیدا کرده است.طراحی دوچرخه در سبک های متفاوت به علت تفاوت در مسیر دوچرخه سواری به وجو آمده است که همین مهم سبب شده تا افراد در هنگام خرید دوچرخه به دنبال شناخت انواع دوچرخه باشند . در ادامه به معرفی انواع سبک دوچرخه می‌پردازیم.

دوچرخه کوهستان :

همانطور از اسم این سبک از دوچرخه مشخص است ، این سبک از دوچرخه برای سواری در مسیر های با شیب زیاد استفاده می‌شود.دوچرخه کوهستان فریم کشیده تری نسبت به سایر سبک های دوچرخه دارند.از دیگر ویژگی های دوچرخه کوهستان می‌توان به سیستم تعلیق اشاره کرد.دوچرخه های کوهستان بسته به سبک سواری آنها دارای یک یا دو سیستم تعلیق هستند.از دیگر ویژگی های دوچرخه کوهستان می‌توان به تایر پهن با سطح اصطکاک بالا با زمین اشاره کرد.

دوچرخه شهری :

دوچرخه شهری ، دوچرخه‌‌ای است که برای سواری در سطح شهر طراحی شده اند.این سبک از دوچرخه با ارائه سواری لذت بخش در مسیر های شهری شما را علاقه‌مند به دوچرخه سواری می‌کنند.از ویژگی های دوچرخه شهری می‌‌توان به نداشتن سیستم تعلیق در اکثر مدل ها و تایر های سایز 28 اشاره کرد.

دوچرخه دومنظوره :

دوچرخه دومظنوره دوچرخه‌ای با مشخصات فنی بین دوچرخه کوهستان و دوچرخه شهری است.این دوچرخه می‌تواند انتخاب مناسبی برای افرادی باشد که می‌خواهند هر مسیر سواری را به چالش بکشند.با استفاده از دوچرخه دومنظوره ، کوهستان را در نوردید و هر مسیر شهری را با بالاترین سرعت بپیمایید.از ویژگی های به خصوص دوچرخه دومنظوره می توان به سیستم تعلیق در بخش دوشاخ و تایر های سایز 26 و 27.5 اشاره کرد.

دوچرخه کورسی :

دوچرخه کورسی درسالیان گذشته تنها در پیست مخصوص استفاده می‌شده‌اند اما با گسترش علم و ایجاد تحول عظیم در صنعت دوچرخه ، استفاده از دوچرخه کورسی را در مسیر های شهری و آسفالته را نیز میّسر کرده است.در طراحی فریم دوچرخه کورسی تایر نزدیک ترین حالت ممکن را به فریم دارد و این طراحی باعث شده تا دوچرخه های کورسی نسل جدید در ایجاد شتاب خارق العاده باشند.

دوچرخه ساحلی :

این سبک از دوچرخه که طراحی خاص و جذاب خود را دارند ، در طراحی تایر و طوقه با دیگر سبک های دوچرخه تفاوت عمده ای دارند.تایر های پهن این سبک از دوچرخه مانع از فرورفتن تایر در زمین می‌شوند و برای دوچرخه سواری در مسیر‌های ساحلی و مسیرهای خاکی بسیار مناسب  هستند.

دوچرخه BMX  :

از دوچرخه بی ام ایکس با نام دوچرخه سبک نمایشی نیز یاد می‌شود.دوچرخه BMX دارای فریمی خشک و بدون کمک فنر است.سیستم ترمز دوچرخه های این سبک تفاوت جزئی با دیگر سبک های دوچرخه دارند.از دیگر ویژگی های دوچرخه BMX می توان به بدون دنده بودن آن اشاره کرد.

دوچرخه بانوان :

دوچرخه مخصوص بانوان به علت تفاوت در آناتومی بدن بانوان و آقایان طراحی و تولید شده اند.مشهود ترین تفاوت این سبک از دوچرخه با سایر سبک ها، دارا بودن انحنا در بخش بالایی فریم است اما دوچرخه به صرف داشتن فریم دارای انحنا برای استفاده بانوان مناسب نیست بلکه سیستم کاملی از زین ، دوشاخ ، فاصله زین تا فرمان و فاصله زین تا پدال این تفاوت را به وجود می‌آورد.

دوچرخه برقی :

این سبک از دوچرخه که به تازگی در بازار دوچرخه رواج پیدا کرده‌اند ، شامل طیف عظیمی از سبک های دوچرخه سواری می‌شوند.از انواع دوچرخه برقی می‌توان به دوچرخه برقی کوهستان ، دوچرخه برقی شهری و دوچرخه برقی کورسی  اشاره کرد.ویژگی مشترک همه دوچرخه های برقی استفاده از موتور و باتری برای کمک به دوچرخه سوار و افزایش راندمان به هنگام دوچرخه سواری است.

دوچرخه کودک :

دوچرخه کودک طیف گسترده‌ای از دوچرخه با سایز تایر های متنوع را شامل می‌شود.از انواع دوچرخه بچه گانه می توان به دوچرخه 12 ، دوچرخه 14 ، دوچرخه 16 ، دوچرخه 20 و دوچرخه 24 اشاره کرد.بهترین برند دوچرخه کودک در ایران ، برند قناری است.برای خرید دوچرخه کودک باکیفیت بسیار بالا پیشنهاد فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ به شما خرید دوچرخه قناری است.


مشخصات دوچرخه

منظور از مشخصات دوچرخه بیان ویژگیهایی در مورد مهمترین قطعات تشکیل دهنده یک دوچرخه است . این قطعات به ترتیب اهمیت عبارتند از : فریم دوچرخه ، سیستم دنده ، سیستم ترمز ، سیستم تعلیق و برخی دیگر از قطعات مثل چرخها و تایرهاست مهمترین بخش مشخصات یک دوچرخه ، فریم یا تنه دوچرخه است که باید طراحی دقیق حساب شده داشته باشد تا قطعات دیگر راندمان حداکثری را ارائه دهند . سیستم دنده نیز شامل قطعاتی مثل خودرو،شیفتر،زنجیر،شانژمان و طبق انداز است که اصئلا از برند شیمانو و با کیفیت بالا هستند . درمورد دوشاخ و سایز قطعات نیز میبایستی یک مجموعه منسجم را انتخاب کرد تا از دوچرخه و دوچرخه سواری لذت برد. در مجموع باید گفت که از مشخصات اصلی دوچرخه در درجه اول فریم و در درجه بعدی قطعات دنده و ترمز است .


دسته بندی دوچرخه براساس سایز تایر :

باور غلطی که در خرید یا فروش دوچرخه وجود دارد این است که افراد براساس قد خود دوچرخه را با سایز تایر 26 ، 27.5 و 29 خریداری می‌کنند.سایز تایر تعیین کننده سبک دوچرخه سواری شما است و ارتباطی بین سایز تایر و انتخاب دوچرخه بزرگسال نیست.در ادامه به کاربر دوچرخه با سایز متفاوت می‌پردازیم پس با همراه باشید تا خرید بهترین دوچرخه را در زندگی خود تجربه کنید.

دوچرخه 26 :

دوچرخه سایز 26 ، دوچرخه کوهستان و دوچرخه دومنظوره است.خرید دوچرخه هایی با قطر چرخ 26 به افرادی پیشنهاد می‌شود که برای انجام ورزش هوازی دوچرخه سواری را انتخاب کرده‌اند پیشنهاد می‌شود.دیگر افرادی که می‌توانند از دوچرخه 26 استفاده کنند ، افراد بزرگسالی هستند که می‌خواهند به تازگی دوچرخه را شروع کنند و به فکر ورزش حرفه‌ای نیستند.

دوچرخه 27.5 :

به مانند دوچرخه 26 ، طراحی دوچرخه 27.5 برای سواری کوهستان و دومنظوره است اما تفاوت عمده دوچرخه 27.5 با دوچرخه 26 در ایجاد گشتاور و پیمود مسافت های طولانی با صرف انرژی کمتر است.اگر مسافت های طولانی شهری و پیمود مسیر های کوهستانی جزوء علایق شماست ، خرید دوچرخه 27.5 به شما پیشنهاد می‌شود.

دوچرخه 28 :

دوچرخه هایی با سایز تایر 28 یا سایز تایر 700 دوچرخه های شهری و دوچرخه های کورسی هستند.این سبک از دوچرخه دارای تایر های 28 اینچی هستند و سطح اصطکاک تایر دوچرخه 28 با زمین بسیار کم است و تایر های آنها اغلب بدون عاج هستند و سطح صافی دارند.

دوچرخه 29 :

دوچرخه هایی با قطر تایر 29 اغلب برای مسابقه استفاده می‌شوند و استفاده از لفظ دوچرخه مسابقه ای برای این سبک از دوچرخه لفظ درستی است.خرید دوچرخه 29 به افرادی پیشنهاد می‌شود که در گذشته ورزش دوچرخه سواری را به صورت جدی انجام داده‌اند زیرا به حرکت در آوردن دوچرخه 29 و استفاده از آنها برای افرد مبتدی کمی سخت و دشوار است.


خرید اینترنتی دوچرخه :

در فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ شما رنج متنوعی از قیمت دوچرخه را برای مدل دوچرخه مشاهده خواهید نمود تا بتوانید به راحتی اقدام به خرید اینترنتی دوچرخه نموده و از انواع دوچرخه  شامل دوچرخه برقی ، دوچرخه شهری ، دوچرخه کوهستان ، دوچرخه کورسی ، دوچرخه ساحلی یک مدل را انتخاب نمایید. انواع دوجرخه شهری ارزان قیمت ، دوچرخه جاینت ، دوچرخه ارزان قیمت 26 و همچنین اگر نیاز دارید تا بر اساس سایز به خرید اینترنتی دوچرخه مورد نظر خودتان بپردازید ، سایز های مختلف دوچرخه شامل دوچرخه 26 ، دوچرخه 27.5 ، دوچرخه 700 و دوچرخه 29 را در گستره انتخاب خود خواهید داشت که هر کدام از آنها برای یک نوع استفاده خاص طراحی و تولید گشته اند . شما می توانید با مطالعه دقیق نسبت به انتخاب بهترین دوچرخه با ضمانت قیمت عالی در فروشگاه ما اقدام نموده و یک تجربه شیرین و لذت بخش برای خرید اینترنتی دوچرخه را داشته باشید .


راهنما خرید دوچرخه :

مهم ترین مطلب به هنگام خرید دوچرخه ، انتخاب بهترین دوچرخه مطابق با نیاز است.انتخاب غلط ، شما را از ورزش کردن و دوچرخه سواری دور می‌‌کند و شما را از خرید دوچرخه پیشمان خواهد کرد. از دیگر مطالب مهم به هنگام انتخاب دوچرخه ، قیمت دوچرخه است.برند های گوناگونی در ایران وجود دارند که طیف گسترده‌ای از قیمت را می‌توان در آنها مشاهده کرد و شما برای مشاهده قیمت انواع دوچرخه کافیست با فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ همراه باشید..آخرین مطلب به هنگام انتخاب دوچرخه ، انتخاب و خرید دوچرخه مطابق با قد شماست.اشتباه در انتخاب سایز دوچرخه می‌تواند آسیب جدی به ستون فقرات و مفاصل شما وارد کند که در آینده باعث ایجاد اختلال در زندگی شما شود.

برند های سازنده دوچرخه :

برند های زیادی در بازار ایران وجود دارند اما باکیفیت ترین و مشهور ترین برند در دنیای دوچرخه ، دوچرخه جاینت است.این برند با استفاده از بروز ترین تکنولوژی ها در کنار استفاده از سبک ترین و مقاوم ترین مواد در طراحی فریم دوچرخه‌های خود ،در این صنعت بی رقیب است.از دیگر برند های مطرح در زمینه تولید دوچرخه می‌توان به دوچرخه ویوا ، دوچرخه فلش ، دوچرخه اینتنس ، دوچرخه بونیتو و ..... اشاره کرد.

قیمت دوچرخه :

باتوجه به گسترده بودن دوچرخه های موجود در بازار ایران ، طبیعتا دوچرخه دارای تنوع قیمت است.دوچرخه های چینی دارای قیمت پایین تری نسبت به دوچرخه های برند هستند.شما در فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ می‌توانید لیست قیمت دوچرخه های موجود در بازار ایران را مشاهده کنید و برای خرید دوچرخه متناسب بانیاز خود اقدام کنید.


فروش دوچرخه

فروش و خرید دوچرخه با بهترین قیمت و مطابق سلیقه کاربر یکی از تخصصهای ما در فروشگاه آریا چرخ است. ما همواره سعی داریم با کمال صداقت با تخصیص زمان کافی در جهت مشاوره به مشتریان محترم یک تجربه شیرین را برای آنها رغم بزنیم و همچنین ما نیز از فروش دوچرخه به آنها رضای بوده و با توان مضاعف به کار خود ادامه دهیم . زیرا در زمینه فروش و بخصوص فروش دوچرخه میبایست با دقت کافی و صبر و حوصله تمام موارد را برای مشتریان محترم واضح و آشکار ساخت .

بیشتر

دوچرخه  

 • دوچرخه بچه گانه قناری سایز 16 مدل فلاینگ...

  یک دوچرخه کودک بسیار پرطرفدار از برند قناری که از لحاظ طراحی واقعا منحصر به فرد بوده و شما را در نگاه اول شیفته خود می سازد.کیفیت فوق العاده این دوچرخه در کنار استفاده از کمک فنر در دوشاخ جلو و در زیر زین به راحتی هر چه بیشتر این دوچره کمک میکند.اگر به دنبال یک دوچرخه خاص برای کودک خود هستید ، پس حتما به این دوچرخه فکر کنید . 

  4,999,000 تومان 5,200,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 12 مدل فیری‌استایل|...

  بهترین برند دوچرخه در سبک کودک و در بازار ایران بی گمان دوچرخه های برند قناری است. دوچرخه بچه گانه قناری نه تنها از کیفیت بسیار بالایی در ساخت برخوردار است بلکه با طراحی دقیق و رنگبندی زیبا برای کودکان بسیار جذاب است و آنها را برای دوچرخه سواری به شوق می آورد . دوچرخه های قناری با گارانتی 1 ساله شرکت انرژی موتور ارائه می شوند.

  3,600,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 16 مدل فیری استایل |...

  بدون شک برند قناری با کیفیت ترین دوچرخه های کودک را در بازار کشور عرضه می کند . دوچرخه های قناری از تمامی جهات مثل طراحی ، کیفیت مواد مورد استفاده ، رنگبندی ، خدمات پس از فروش و... با اختلاف بسیار زیادی از مابقی دوچرخه های بازار برتر می باشد .دوچرخه مدل Free Style از محبوب ترین مدلهای این برند است که از یک سبک پایه دوچرخه الهام گرفته شده است . 

  4,190,000 تومان 4,300,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 16 مدل اسپیس نامبر...

  دوچرخه کودک قناری مدل Space No.1 سایز 16 مناسب برای سن از 5 سال به بالا و با یک تنه استیل کلاسیک که شور و شوق دوچرخه سواری را در کودکان ایجاد می کند. این مدل دوچرخه بچه گانه قناری از محبوبترین مدلهای قناری بوده که جذابیت بالایی را برای کودکان و حتی والدین آنها دارد و از کیفیت مثال زدنی در ساخت و طراحی برخوردار است.

  3,990,000 تومان 4,100,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا 16 مدل Olympia 16191...

  با خرید دوچرخه کودک Olympia مدل 16 فرزندان خود را به سمت ورزش دوچرخه سواری سوق دهید. این دوچرخه سایز 16 جذاب برای گروه سنی 4 تا 8 سال مناسب است. با وجود چرخ های کمکی و پشتی، این دوچرخه می تواند انتخابی ایده آل برای دوچرخه سواران تازه کار باشد. از سوی دیگر امکاناتی همچون سبد، صندوق و قاب محافظ زنجیر کیفیت سواری و ایمنی دوچرخه بچه گانه المپیا را ارتقا می دهد.

  2,700,000 تومان 2,870,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 12 مدل هانی | CANARY...

  دوچرخه های کودک قناری بی شک بهترین کیفیت ممکن را برای یک دوچرخه مناسب کودک دارا هستند . این دوچرخه ها علاوه بر کیفیت بالا از طراحی زیبا و منحصر به فردی برخوردار هستند که کودکان را به شوق می آورد . برای دوچرخه سواری به آنها اشتیاق داده و سبب لذت بردن فرزند دلبند شما از دوچرخه سواری خواهد شد.

  3,690,000 تومان 3,850,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه دخترانه تراویس سایز 20 مدل 2006 |...

  تمام والدینِ مسئولیت پذیر باید از کم‌تحرکی فرزندشان بر حزر باشند زیرا موجب بیماری‌های روحی و جسمی بسیاری مثل اضافه وزن می‌شوند. با خرید دوچرخه دخترانه TRAVIS 2006 انگیزۀ ورزش کردن را در دخترتان زنده کنید. این دوچرخه بچگانه به پشتی، سبد و صندق مجهز است تا ضمن حفظ ایمنی فرزندتان، دوچرخه سواری راحتی را تجربه کند.

  3,400,000 تومان 3,550,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری سایز 16 مدل بولدوزر...

  دوچرخه کودک قناری مدل BullDozer سایز 16 انتخاب خوبی برای فرزند دلبند شما جهت تشویق او به ورزش کردن است. بی شک بالاترین کیفیت ممکن دوچرخه های بچه گانه در بازار کشور متعلق به برند قناری است که در این عرصه یکه تازی می کند . دوچرخه قناری مدل بولدوزر از جدیدترین محصولات این برند با طراحی بسیار زیبا است .

  4,550,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت تالون 3 لیمیتد سایز...

  اگر علاقه مند به دوچرخه سواری در مسیر های کوهستانی هستید اما نمی دانید چه دوچرخه برای سواری شما مناسب است ، حتما دوچرخه تالون 3 لیمیتد را تهیه کنید.این دوچرخه کوهستان جاینت با ارائه راندمان بسیار بالا در مسیر های کوهستانی ،شمارا علاقه مند به کاوش در کوهستان می کند.

  18,350,000 تومان 18,650,000 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 12 مدل فلاینگ‌بیر |...

  دوچرخه های کودک برند قناری قطعا با کیفیت ترین دوچرخه کودک بازار ایران هستند که با بهترین و زیباترین طراحی از بهترین متریال در ساخت بهره می برند و این مدل یکی از زیباترین و پرفروش ترین مدلهای دوچرخه قناری است. با این دوچرخه زیبا و منحصر بفرد ، کودک دلبند خود را به ذوق آورده و شادی و نشاط را به وی هدیه دهید.

  4,790,000 تومان 4,990,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک قناری 16 مدل جنی | Canary...

  قناری تولید کننده تخصصی ترین دوچرخه مخصوص کودکان میباشد. اولین دوچرخه قناری 45 سال پیش از ژاپن وارد ایران شد. امروزه دوچرخه بچه گانه قناری با تکنولوژی مدرن روانه بازار میگردد. دوچرخه کودک قناری مدل جنی Jenny به صورت تخصصی به عنوان یک دوچرخه دخترانه طراحی وتولید شده است.این محصول بی‌نظیر برای کودک دلبند شما یک انتخاب عالی است .

  4,490,000 تومان 4,650,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت 29 مدل تالون 3 لیمیتد...

  کاوش در کوهستان و داشتن راندمان سواری بالا را با دوچرخه جاینت تالون 3 لیمتد 29 تجربه کنید.این دوچرخه کوهستان جاینت با طراحی خارق العاده فریم ،سختی دوچرخه سواری در کوهستان را برای شما به حداقل می‌رساند.با خرید دوچرخه کوهستان Talon 3 Limitd 29 مسیر های کوهستانی و شهری را صرف کمترین انرژی بپیمایید و از دوچرخه سواری لذت ببرید.

  18,310,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  سال ساخت