هیجان دوچرخه‌سواری موضوعی است که برای هر فرد قطعاً به عنوان محرکی در جهت خرید دوچرخه می‌باشد. از سمت دیگر با توجه به مبلغ ناچیزی که بابت قیمت دوچرخه پرداخت می‌شود، به شدت به سلامت روحی و جسمی فرد و جامعه کمک می‌نماید. قطعاً همگی با محسنات داشتن یک دوچرخه و پدال‌زدن تا حدودی آشنا هستیم. اما در ادامه مهمترین مباحثی که در این زمینه وجود دارد و ش...

هیجان دوچرخه‌سواری موضوعی است که برای هر فرد قطعاً به عنوان محرکی در جهت خرید دوچرخه می‌باشد. از سمت دیگر با توجه به مبلغ ناچیزی که بابت قیمت دوچرخه پرداخت می‌شود، به شدت به سلامت روحی و جسمی فرد و جامعه کمک می‌نماید. قطعاً همگی با محسنات داشتن یک دوچرخه و پدال‌زدن تا حدودی آشنا هستیم. اما در ادامه مهمترین مباحثی که در این زمینه وجود دارد و شاید برای شما نیاز به توضیح داشته باشد را آورده و بررسی می‌کنیم:

بهترین قیمت دوچرخه

قیمت دوچرخه

اما از جمله عواملی که نقش کلیدی در تصمیم‌گیری وانتخاب شما دارد قطعا قیمت دوچرخه است. این پارامتر بستگی به عوامل بسیار متعددی دارد که هرکدام با توجه به وزن، آلیاژ، فناوری و ... با توجه به سطح حرفه‌ای بودن خود بر روی قیمت دوچرخه تاثیر مسیقیم خواهند گذاشت. از طرف دیگر برند یک عوامل مهم دیگر بوده که به محصول شخصیت بخشیده و می‌تواند در استقبال و قیمت‌گذاری نقش داشته باشد. باتوجه به گسترده بودن دوچرخه‌های موجود در بازار ایران، طبیعتا تنوع قیمت دوچرخه بسیار زیاد بوده و لازم به ذکر است که محصولات چینی غیر برند دارای قیمت پایین‌تری نسبت به دوچرخه‌های برند هستند. شما در فروشگاه اینترنتی آریا چرخ می‌توانید یک لیست قیمت دوچرخه‌‌ از محصولات موجود در بازار ایران را مشاهده کنید. تمایز بین قیمت دوچرخه‌ها می‌تواند انواع آن‌ها نیز ریشه داشته باشد زیرا هر نوع سبک خاص کارکرد ویژه‌ای دارد که در قالب مشخصات فنی و تکنولوژی خاصی ظاهر می‌شود، مشخصاتی که هر محصول را برای شرایطی مختص به خود آماده می‌کند. آفرینش انواع دوچرخه استفاده از ابزار و قطعات خاصی را می‌طلبد که قطعاً خرج روی دست سازنده می‌گذارند و در بهای تمام شده آن، خود را نشان می‌دهند.

با نزدیک شدن به تصمیمِ خرید دوچرخه، این سوال کم کم در ذهن شکل می‌گیرد که چگونه بهترین قیمت را بیابم؟ زیرا هیچ‌کس تمایل ندارد با یک معاملهٔ بد، تجربه خود از سواری تا مدت‌ها خدشه‌دار ببیند. خیلی از افراد هنوز به اشتباه تصور می‌کنند که دوچرخه ارزان‌قیمت یعنی محصولی بی‌کیفیت، تصوری که سال‌هاست خلاف آن ثابت شده است. قیمت دوچرخه حرفه‌ای صرفاً همیشه بالا نیست و برندهای متعددی، تولیدات مدرن و با کیفیت روانهٔ بازار می‌کنند. اگر قصد دارید به دنبال بهترین قیمت بگردید دو راه پیش رو دارید تحقیق میدانی یا گشتی در صفحات مجازی که در هر صورت با کمی تفاوت در زمان، نتیجه می‌دهند.

جدول لیست قیمت دوچرخه

دوچرخه کوهستانقمیت دوچرخه 7 تا 60 میلیون
دوچرخه کودکقیمت دوچرخه 2 تا 4 میلیون
دوچرخه جاینتقیمت دوچرخه 15 تا 300 میلیون
دوچرخه ارزان قیمتقیمت دوچرخه 6 تا 10 میلیون
دوچرخه کورسیقیمت از 60 تا 200 میلیون
دوچرخه ساحلیقیمت از 8 تا 90 میلیون
دوچرخه برقیقیمت از 40 تا 160 میلیون
دوچرخه دخترانهقیمت دوچرخه 3 تا 5 میلیون
دوچرخه بزرگسالقیمت 6 تا 30 میلیون

ارتباط قیمت دوچرخه و قطعات

ارتباط قطعات و قیمت دوچرخه

همانطور که کاملا واضح است قیمت دوچرخه ارتباط مستقیم و تنگاتنگی با قطعات مورد استفاده در ساخت دارد. در واقع اگر فریم را بخشی جداگانه تصور کنیم، سایر موارد به کار گرفته شده در ساخت یک دوچرخه را می‌توانیم در گروه کلی قطعات بدانیم. منظور ما قطعاتی هست که شامل: سیستم دنده یا پیشرانه، سیستم ترمز، سیستم تعلیق، چرخ‌ها و ... است. با توجه به سطح تکنولوژی و برند هر یک از قطعات مسلما قیمت متفاوتی را برای آن‌ها می‌توانیم تصور نماییم و هر چه قطعات از سطح بالاتری برخوردار باشند قطعا گرانتر خواهند بود و این به معنای افزایش قیمت دوچرخه خواهد بود. نکته ظریفی را باید مورد اشاره قرار دهیم و آن هم موضوع سبک دوچرچخ است به این معنا که قیمت قطعات اصلا ارتباطی با سبک دوچرخه ندارد. به عنوان مثال قطعات دوچرخه کوهستان، شهری و یا کورسی می‌توانند در هر سطحی باشند و لزوم اینکه یک دوچرخه کوهستان بوده یا کورسی به این معنا نیست که قطعات گرانتری از سبک شهری دارد.

دوچرخه ارزان قیمت و باکیفیت

اخیرا با افزایش قیمت‌ها شاهد ورود و عرضه دوچرخه‌های ارزان قیمت اقتصادی هستیم که خوب در رنج کیفی متنوعی و با مارک‌های مختلفی هستند. لزوما یک دوچرخه ارازن قیمت به معنای یک محصول با کیفیت بد یا سطح کیفی پایین نیست، بلکه سعی شده تا با استفاده از قطعات غیر برند و ارزن‌تر در کنار فریم‌های اقتصادی یک محصول مناسب و متعادل تولید شود. برخی از برندها در کنار مدل‌های گران‌تر از مدل‌های ارزن ولی با کیفیت استفاده می‌کنند تا بازار این دسته از محصولات را برای خود حفظ نمایند. فروش و خرید دوچرخه با بهترین قیمت و مطابق سلیقه کاربر یکی از تخصص‌های ما در فروشگاه آریا چرخ بوده و ما همواره سعی داریم با کمال صداقت با تخصیص زمان کافی در جهت مشاوره به مشتریان محترم یک تجربه شیرین را برای آنها رغم بزنیم،  زیرا در زمینه فروش می‌بایست با دقت کافی و صبر و حوصله تمام موارد را برای مشتریان محترم واضح و آشکار ساخت.


فرصت طلایی برای خرید دوچرخه [جشنواره بهاره] انواع سایزها از بهترین برندها با ارزان‌ترین قیمت و تخفیف باورکردنی به همراه ارسال رایگان

با معرفی مدل‌های جدید 2023 از برندهای معتبر با طراحی جدید و قطعات به‌روز ما سعی نمودیم در جشنواره بهاره با ارائه برخی پروموشن‌های قابل توجه و تخفیفات ویژه به همراه ارسال رایگان فرتی طلایی را برای خرید دوچرخه از فروشگاه آریا چرخ فراهم آوریم. شما می‌توانید با خیال راحت و تضمین اصالت کالا اقدام نموده و محصول مورد نظر خود را درب منزل دریافت نمایید. خرید دوچرخه می‌تواند تحول عظیمی در زندگی افراد ایجاد کند زیرا استفاده از این وسیله محبوب به‌عنوان وسیله نقیله علاوه بر کاهش هزینه‌های زندگی نقش مؤثری در افزایش سلامتی روحی و روانی انسان خواهد داشت. خرید دوچرخه یک فرآیند پیچیده و نیازمند اطلاعات دقیق در مورد 1.انواع دوچرخه و مدل‌های مختلف 2.مشخصات دوچرخه در مدل‌های مختلف 3.قیمت دوچرخه از برندهای تولیدکننده است. با جمع‌آوری اطلاعات دقیق در موارد مذکور و در نهایت بیان دقیق نوع نیاز به دوچرخه‌سواری در مسیرهای مختلف، خواهید توانست بهترین مدل را انتخاب نموده و از میان صدها مدل اقدام به خرید دوچرخه مناسب خود نمایید. از میان انواع مدل‌های مختلف قطعا مدل متناسب با نیاز هر فرد یک مدل منحصر و یکتا است، که با شناخت دقیق از مشخصات محصول و نوع کاربری آن مدل قابل شناسایی خواهد بود و در نهایت یافتن ارزانترین قیمت دوچرخه نیازمند جستجو در میان تعداد زیادی فروشگاه است که از اعتبار بالا برخوردار هستند. 

همان‌گونه که بیان شد خرید دوچرخه مناسب یکی از دغدغه های اصلی علاقه‌مندان بوده اما شما در فروشگاه آریا چرخ با خیال راحت می‌توانید اقدام به خرید بهترین دوچرخه متناسب با نیاز خود نمایید. همواره در فرآیند انتخاب و خرید می‌بایستی موارد مهم را در رابطه با این موضوع مد نظر قرار دهید که ما سعی می‌کنیم این موارد را به درستی و در کمال صداقت برای شما بیان نماییم. با توجه به تنوع بسیار بالا و ارائه مشاوره تخصصی در فروشگاه آریا چرخ به جهت خرید دوچرخه، شما کار بسیار راحتی خواهید داشت. در ادامه می‌توانید با مطالعه موارد زیر به راحتی تصمیم‌گیری نمایید. 

خرید دوچرخه به صورت اینترنتی

در فروشگاه اینترنتی آریا چرخ شما رنج متنوعی از قیمت دوچرخه را برای مدل‌های مختلف و سبک‌های متفاوت مشاهده خواهید نمود تا بتوانید به راحتی اقدام به انتخاب نموده و از انواع سبک‌ها شامل دوچرخه برقی، دوچرخه شهری، دوچرخه کوهستان، دوچرخه کورسی، دوچرخه ساحلی یک مدل را انتخاب نمایید. هم‌چنین سایز های مختلف شامل دوچرخه 26، دوچرخه 27.5، دوچرخه 700 و دوچرخه 29 را در گستره انتخاب خود خواهید داشت که هر کدام از آنها برای یک نوع استفاده خاص طراحی و تولید گشته‌اند. بنابراین خواهید توانست به صورت دقیق نسبت به انتخاب بهترین دوچرخه با ضمانت قیمت عالی در فروشگاه ما اقدام نموده و یک تجربه شیرین و لذت بخش برای خرید اینترنتی را داشته باشید زیرا علاوه بر موارد گفته شده ما سعی کرده‌ایم تا با بسته‌بندی ایمن و استفاده از روش‌های ارسال فوری و مورد تایید کالای مورد نظر را در سریع‌ترین زمان ممکن به دست خریداران خود برسانیم.

راهنما خرید دوچرخه

مهم‌ترین مطلب به هنگام خرید، انتخاب بهترین دوچرخه مطابق با نیاز شما است. انتخاب غلط  شما را از ورزش کردن و پدال‌زدن دور می‌‌کند و شما را از خرید دوچرخه پیشمان خواهد کرد. از دیگر مطالب مهم به هنگام انتخاب، قیمت دوچرخه بوده که تاثیر زیادی دارد. برند های گوناگونی در ایران موجود هستند که طیف گسترده‌ای از قیمت را می‌توان در آنها مشاهده کرد و شما برای مشاهده قیمت انواع دوچرخه کافیست با فروشگاه اینترنتی آریا چرخ همراه باشید. آخرین مطلب و راهنمایی مورد نیاز به هنگام انتخاب محصول مطابق با یاز شما، مسیر مورد انتظار و قد شما در مطالب سایت درج شده و هم‌چنین می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید تا راهنمایی کاملی را به شما ارائه دهند زیرا اشتباه در انتخاب سایز می‌تواند آسیب جدی به ستون فقرات و مفاصل شما وارد کند که در آینده باعث ایجاد اختلال در زندگی شما شود.


انواع دوچرخه

ورزش و علم ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند و این نکته  را باید گفت که دوچرخه و دوچرخه‌سواری نیز از این قاعده مستثنی نبوده‌اند. با گسترش علم و پیشرفت تکنولوژی در صنعت، لفظ انواع دوچرخه در این زمینه رواج پیدا کرده است. طراحی در سبک های متفاوت به علت تفاوت در مسیر سواری به وجو آمده که همین مهم سبب شده تا افراد در هنگام خرید به دنبال شناخت انواع دوچرخه باشند. به همین سبب برای شناخت بهتر سعی داریم تا در ادامه به معرفی انواع سبک دوچرخه بپردازیم:

دوچرخه کوهستان

همان‌طور از اسم این سبک مشخص است برای سواری در مسیر های با شیب زیاد استفاده می‌شود. دوچرخه کوهستان فریم کشیده‌تری نسبت به سایر سبک‌ها داشته و هرزگرد بیشتری تولید می‌کنند.از دیگر ویژگی‌های دوچرخه کوهستان می‌توان به سیستم تعلیق اشاره نمود که بسته به سبک سواری آن‌ها دارای یک یا دو سیستم تعلیق هستند. مشخصه بارز دیگر در تایرهای و سایز و پهنای آن نهفته است.

دوچرخه شهری

دوچرخه شهری ، محصولی است که برای سواری در سطح شهر طراحی شده است. این سبک با ارائه سواری لذت‌بخش در مسیرهای مسطح و آسفالته شهری شما را علاقه‌مند به این ورزش مهیج و مفرح می‌کند. از ویژگی‌های دوچرخه شهری می‌‌توان به سیستم تعلیق با کترین تراول یا اصلا نداشتن تعلیق در اکثر مدل‌ها در کنار تایرهای سایز 28 و طبق‌های بزرگ برای ایجاد گشتاور بالا اشاره کرد.

دوچرخه دومنظوره

دوچرخه دومظنوره که اکثرا با آن آشنا هستیم، با مشخصات فنی بین سبک کوهستان و شهری می‌باشد. این سبک می‌تواند انتخاب مناسبی برای افرادی باشد که می‌خواهند هر مسیر سواری را به چالش بکشند زیرا شما قادر خواهدی بود با استفاده از دوچرخه دومنظوره، کوهستان را در نوردید و هر مسیر شهری را با بالاترین سرعت بپیمایید. از مشخصات به‌خصوص دوچرخه دومنظوره می‌توان به سیستم تعلیق در بخش دوشاخ و تایر های سایز 26 و 27.5 و 29 اشاره نمود.

دوچرخه کورسی

دوچرخه کورسی درسالیان گذشته تنها در پیست مخصوص استفاده می‌شده‌اند اما با گسترش علم و ایجاد تحول عظیم در این صنعت، استفاده از دوچرخه کورسی را در مسیرهای شهری و آسفالته را نیز میّسر شد. در طراحی فریم دوچرخه کورسی تایر نزدیک‌ترین حالت ممکن را به فریم دارد و این طراحی باعث شده تا دوچرخه های کورسی نسل جدید در کنار چرخ‌های سایز 700 و طبق‌های بزرگ برای ایجاد گشتاور بالا در ایجاد شتاب خارق‌العاده باشند.

دوچرخه ساحلی

این سبک که طراحی خاص و جذاب خود را دارند، در طراحی تایر و طوقه با دیگر سبک‌ها تفاوت عمده‌ای دارند. تایرهای پهن دوچرخه ساحلی مانع از فرورفتن تایر در شن، ماسه، برف و ...  می‌شوند و برای پدال‌زدن در مسیر‌های ساحلی و مسیرهای خاکی بسیار نرم نظیر صحرا  بسیار مناسب  هستند.

دوچرخه BMX

از دوچرخه بی‌ام‌ایکس با نام سبک نمایشی نیز یاد می‌شود. دوچرخه BMX دارای فریمی خشک و بدون کمک فنربوده، سیستم ترمز این سبک تفاوت جزئی با دیگر مدل‌ها دارند. از دیگر ویژگی‌های دوچرخه BMX می توان به سیستم دنده تک سرعته اشاره نمود که بر روی یک فریم بسیار سخت و محکم سوار شده است.

دوچرخه بانوان

دوچرخه زنانه یا بانوان به علت تفاوت در آناتومی بدن بانوان و آقایان طراحی و تولید شده‌اند. مشهودترین تفاوت این محصولات با سایر سبک‌ها، دارا بودن انحنا در بخش بالایی فریم می‌باشد، اما دوچرخه به صرف داشتن فریم دارای انحنا برای استفاده بانوان مناسب نیست بلکه یک طراحی دقیق با زوایا و طول‌های مهندسی شده در کنار سیستم کاملی از زین، دوشاخ ، فاصله زین تا فرمان و فاصله زین تا پدال این تفاوت را به وجود می‌آورد.

دوچرخه برقی

این مدل که به تازگی در بازار رواج پیدا کرده‌اند، شامل طیف عظیمی از سبک‌ها می‌شوند. از انواع دوچرخه برقی می‌توان به دوچرخه برقی کوهستان، دوچرخه برقی شهری و دوچرخه برقی کورسی  اشاره کرد. ویژگی مشترک همه آن‌ها استفاده از موتور و باتری برای کمک به رایدر و افزایش راندمان چه در شهر، چه کوه به هنگام پدال‌زدن است.

دوچرخه کودک

دوچرخه کودک طیف گسترده‌ای از محصولات با سایز تایرهای متنوع را شامل می‌شود و از انواع دوچرخه بچه‌گانه می توان به دوچرخه 12 ، دوچرخه 14 ، دوچرخه 16 ، دوچرخه 20 و دوچرخه 24 اشاره کرد. بهترین برند دوچرخه کودک در ایران، برند قناری بوده که تنوع مدل و سایزی بالایی دارد. برای خرید دوچرخه کودک باکیفیت بسیار بالا پیشنهاد فروشگاه آریا چرخ به شما خرید دوچرخه قناری است.


مشخصات دوچرخه

منظور از مشخصات دوچرخه بیان ویژگی‌هایی در مورد مهم‌ترین قطعات تشکیل دهنده آن است . این قطعات به ترتیب اهمیت عبارتند از: فریم، سیستم دنده، سیستم ترمز، سیستم تعلیق و برخی دیگر از قطعات مثل چرخ‌ها و تایرها. مهم‌ترین بخش مشخصات یک دوچرخه، فریم یا تنه بوده که باید طراحی دقیق حساب شده داشته باشد تا قطعات دیگر راندمان حداکثری را ارائه دهند. سیستم دنده نیز شامل قطعاتی مثل خودرو، شیفتر، زنجیر، شانژمان و طبق‌انداز است که اصولا از برند شیمانو و با کیفیت بالا هستند. درمورد دوشاخ و سایز قطعات نیز می‌بایستی یک مجموعه منسجم را انتخاب کرد تا از پدال‌زدن لذت برد. در مجموع باید گفت که از مشخصات اصلی در درجه اول فریم و در درجه بعدی قطعات دنده و ترمز است.

طبقه‌بندی بر مبانی مشخصات دوچرخه

باور غلطی که در خرید دوچرخه وجود دارد این است که افراد براساس قد خود دوچرخه را با سایز تایر 26 ، 27.5 و 29 خریداری می‌کنند. سایز تایر تعیین کننده سبک سواری شما می‌باشد و ارتباطی بین سایز تایر و انتخاب دوچرخه بزرگسال نیست. در ادامه به بررسی انواع سایزهای متفاوت می‌پردازیم، پس با همراه باشید تا اطلاعات خود در این زمینه را کامل نموده و از آن استفاده نمایید.

دوچرخه 26

دوچرخه 26، سایز معمولی از انواع مدل‌ها بخصوص دوچرخه کوهستان و دومنظوره است. خرید مدل‌ها با قطر چرخ 26 به افرادی پیشنهاد می‌شود که برای انجام ورزش هوازی دوچرخه‌سواری را انتخاب کرده‌اند. این سایز یک سایز استارتر و ابتدایی بوده و برای شروع جهت نوجوانان آماتور مناسب می‌باشد. دیگر افرادی که می‌توانند از این سایز استفاده کنند، افراد بزرگسالی هستند که می‌خواهند به تازگی پدال‌زدن را شروع کنند و به فکر ورزش حرفه‌ای نیستند.

دوچرخه 27.5

درباره طراحی دوچرخه 27.5 قابل ذکر است که بیشتر برای سواری کوهستان و دومنظوره در نظر گرفته شده، اما تفاوت عمده این سایز با دوچرخه 26 در ایجاد گشتاور و پیمود مسافت‌های طولانی با صرف انرژی کمتر است و هم‌چنین بازدهی بالاتر در هنگام سواری در مسیرهای آفرودی به سبب چرخ بزرگتر است. پس اگر مسافت‌های طولانی شهری و مسیرهای کوهستانی جزوء علایق شماست، خرید دوچرخه 27.5 به شما پیشنهاد می‌شود.

دوچرخه 28

محصولاتی با سایز تایر 28 یا 700 که این سایز اصولا برای سبک  دوچرخه‌های شهری و دوچرخه‌های کورسی در نظر گرفته می‌شوند که سرعت . گشتاور بالا ملاک اصلی در آن‌ها هستند.این سبک اصولا دارای فریم‌های تهاجمی و سیستم دنده با طبق‌های بزرگ هستند و در قسمت تایرها سعی شده تا تایرهایی با کمترین سطح اصطکاک و پترن نسبتا فلت استفاده شود. 

دوچرخه 29

دوچرخه‌هایی با قطر تایر 29 که اغلب برای مسابقه استفاده می‌شوند و استفاده از لفظ دوچرخه مسابقه‌ای برای این سبک، لفظ درستی است. خرید دوچرخه 29 به افرادی پیشنهاد می‌شود که در گذشته سابقه پدال‌زدن داشته و درحال رشد و پیشرفت هستند و قصد دارند به صورت حرفه‌ای این ورزش را دنبال نمایند. این سایز به افراد آماتور اصلا پیشنهاد نمی‌شود زیرا به حرکت درآوردن دوچرخه 29 و استفاده از آن‌ها برای افرد مبتدی کمی سخت و دشوار است.


بهترین مارک دوچرخه

مارک‌ها و برندهای زیادی در بازار ایران وجود دارند از جمله باکیفیت‌ترین و مشهورترین برند در دنیا که همان دوچرخه جاینت است. این برند با استفاده از بروزترین تکنولوژی‌ها در کنار استفاده از سبک‌ترین و مقاوم‌ترین مواد در طراحی فریم محصولات خود، در این صنعت بی‌رقیب می‌باشد. از دیگر مارک‌های محبوب در ایران دوچرخه ویوا هست که به سبب کیفیت خوب محصولات و استفاده از بهترین قطعات از برندهای معتبر در کنار قیمت معقول طرفداران زیادی در ایران دارد. دوچرخه اولرد مارک معروف دیگری است که در سال‌های اخیر با به‌روز رسانی محصولات خود و تجهیز آن‌ها با قطعات پیشرفته توانسته در بازار رقابت جدی با سایر برندهای مطرح داشته باشد، محصولات اورلرد در رنج قیمتی خود تقریبا بی‌رقیب هستند و بسیار مقرون به‌صرفه برای خریداران و دوچرخه دوستان. مارک‌های دیگری هم هستند که محصولات نسبتا خوب و در سطح کیفی متوسط تولید و عرضه می‌کنند، برای مثال می‌توان به فلش، بونیتو، ترینکس، المپیا و .... اشاره نمود. در هر صورت ما در آریا چرخ تنوعی بی‌نظیری از بهترین مارک دوچرخه و برندهای متوسط و خوب را برای شما گرد هم آوردیم تا شما بتوانید به راحتی محصول مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

بیشتر

دوچرخه  

 • دوچرخه بچه گانه قناری سایز 16 مدل فلاینگ...

  یک دوچرخه کودک بسیار پرطرفدار از برند قناری که از لحاظ طراحی واقعا منحصر به فرد بوده و شما را در نگاه اول شیفته خود می سازد.کیفیت فوق العاده این دوچرخه در کنار استفاده از کمک فنر در دوشاخ جلو و در زیر زین به راحتی هر چه بیشتر این دوچره کمک میکند.اگر به دنبال یک دوچرخه خاص برای کودک خود هستید ، پس حتما به این دوچرخه فکر کنید . 

  6,650,000 تومان 7,050,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 16 مدل فیری استایل |...

  بدون شک برند قناری با کیفیت ترین دوچرخه های کودک را در بازار کشور عرضه می کند . دوچرخه های قناری از تمامی جهات مثل طراحی ، کیفیت مواد مورد استفاده ، رنگبندی ، خدمات پس از فروش و... با اختلاف بسیار زیادی از مابقی دوچرخه های بازار برتر می باشد .دوچرخه مدل Free Style از محبوب ترین مدلهای این برند است که از یک سبک پایه دوچرخه الهام گرفته شده است . 

  5,290,000 تومان 5,390,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 16 مدل اسپیس نامبر...

  دوچرخه کودک قناری مدل Space No.1 سایز 16 مناسب برای سن از 5 سال به بالا و با یک تنه استیل کلاسیک که شور و شوق دوچرخه سواری را در کودکان ایجاد می کند. این مدل دوچرخه بچه گانه قناری از محبوبترین مدلهای قناری بوده که جذابیت بالایی را برای کودکان و حتی والدین آنها دارد و از کیفیت مثال زدنی در ساخت و طراحی برخوردار است.

  5,290,000 تومان 5,570,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری سایز 16 مدل بولدوزر...

  دوچرخه کودک قناری مدل BullDozer سایز 16 انتخاب خوبی برای فرزند دلبند شما جهت تشویق او به ورزش کردن است. بی شک بالاترین کیفیت ممکن دوچرخه های بچه گانه در بازار کشور متعلق به برند قناری است که در این عرصه یکه تازی می کند . دوچرخه قناری مدل بولدوزر از جدیدترین محصولات این برند با طراحی بسیار زیبا است .

  5,890,000 تومان 6,190,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 12 مدل فیری‌استایل|...

  بهترین برند دوچرخه در سبک کودک و در بازار ایران بی گمان دوچرخه های برند قناری است. دوچرخه بچه گانه قناری نه تنها از کیفیت بسیار بالایی در ساخت برخوردار است بلکه با طراحی دقیق و رنگبندی زیبا برای کودکان بسیار جذاب است و آنها را برای دوچرخه سواری به شوق می آورد . دوچرخه های قناری با گارانتی 1 ساله شرکت انرژی موتور ارائه می شوند.

  4,840,000 تومان 4,900,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت تالون 3 لیمیتد سایز...

  اگر علاقه مند به دوچرخه سواری در مسیر های کوهستانی هستید اما نمی دانید چه دوچرخه برای سواری شما مناسب است ، حتما دوچرخه تالون 3 لیمیتد را تهیه کنید.این دوچرخه کوهستان جاینت با ارائه راندمان بسیار بالا در مسیر های کوهستانی ،شمارا علاقه مند به کاوش در کوهستان می کند.

  26,300,000 تومان 28,940,000 تومان موجود
  6 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا 16 مدل Olympia 16191...

  با خرید دوچرخه کودک Olympia مدل 16 فرزندان خود را به سمت ورزش دوچرخه سواری سوق دهید. این دوچرخه سایز 16 جذاب برای گروه سنی 4 تا 8 سال مناسب است. با وجود چرخ های کمکی و پشتی، این دوچرخه می تواند انتخابی ایده آل برای دوچرخه سواران تازه کار باشد. از سوی دیگر امکاناتی همچون سبد، صندوق و قاب محافظ زنجیر کیفیت سواری و ایمنی دوچرخه بچه گانه المپیا را ارتقا می دهد.

  3,690,000 تومان 3,860,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 12 مدل هانی | CANARY...

  دوچرخه های کودک قناری بی شک بهترین کیفیت ممکن را برای یک دوچرخه مناسب کودک دارا هستند . این دوچرخه ها علاوه بر کیفیت بالا از طراحی زیبا و منحصر به فردی برخوردار هستند که کودکان را به شوق می آورد . برای دوچرخه سواری به آنها اشتیاق داده و سبب لذت بردن فرزند دلبند شما از دوچرخه سواری خواهد شد.

  4,990,000 تومان 5,270,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک تراویس سایز 16 مدل Travis 16-02

  دوچرخه بچه گانه تراویس مدل 1602 محصولی زیبا و با کیفیت مناسب برای کودکان از سن حدود 5 سال می‌باشد. این دوچرخه 16 به سبب تنه مستحکم، رنگ‌بندی متنوع و زیبا، چرخ‌های بغلبند تقویت شده و قطعات محرکه بسیار با کیفیت در کنار قیمت معقول و مقرون به‌صرفه یک گزینه بسیار قابل توجه برای خرید دوچرخه کودک سایز 16 است.

  3,420,000 تومان 3,630,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه بلست استار سایز 16 | Blast...

  قصد خرید دوچرخه سایز 16 دارید اما نمی‌دانید که چه مدلی را تهیه کنید؟ بی‌شک دوچرخه کودک بلست مدل استار بهترین خرید دوچرخه کودک سایز 16 است. قیمت بسیار مناسب این دوچرخه اما کیفیت بسیار بالا، خرید این دوچرخه کودک را به بهترین خرید زندگی شما تبدیل می‌کند. علاوه بر قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا، امکانات بسیار زیاد این دوچرخه، شما را هرگز از خرید این دوچرخه...

  3,270,000 تومان 3,470,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 12 مدل فلاینگ‌بیر |...

  دوچرخه های کودک برند قناری قطعا با کیفیت ترین دوچرخه کودک بازار ایران هستند که با بهترین و زیباترین طراحی از بهترین متریال در ساخت بهره می برند و این مدل یکی از زیباترین و پرفروش ترین مدلهای دوچرخه قناری است. با این دوچرخه زیبا و منحصر بفرد ، کودک دلبند خود را به ذوق آورده و شادی و نشاط را به وی هدیه دهید.

  6,290,000 تومان 6,800,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک قناری 12 مدل جنی | Canary...

  دوچرخه دخترانه قناری مدل Jenny مناسب برای استفاده کودکان در مسیر های آسفالت شهری است.مشخه های ویژه این محصول عبارتند از:طراحی اختصاصی بسیار زیبا برای دختران ترکبند عقب قاب زنجیر کامل فلزی تایرهای رنگی گریپ، کتی و روکش سیم رنگی سبد جلو

  5,290,000 تومان 5,640,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 12 مدل اسپیس‌نامبر 1...

  دوچرخه های بچه گانه قناری بی گمان با کیفیت ترین دوچرخه های حال حاضر بازار ایران هستند . در این میان دوچرخه کودک قناری مدل Space No.1 از محبوبت ترین مدل های تولیدی این برند است که با طراحی بی نظیر و رنگبندی جذاب برای همه کودکان شور و شوق دوچرخه سواری را ایجاد می کند . 

  5,070,000 تومان 5,320,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه دخترانه تراویس سایز 16 مدل 1606 |...

  دوچرخه دخترانۀ TRAVIS 1606 دخترتان را از خردسالی به سمت دوچرخه‌سواری و زندگی سالم هدایت می‌کند. این دوچرخه کودک تمام صورتی می‌تواند با ارائه امکاناتی مثل پشتی، قاب زنجیر و طبق قامۀ چهارگوش یک محصول با کیفیت، زیبا و با سواری لذت‌بخش باشد و در نتیجه لبخندی زیبا برای دختر کوچکتان به ارمغان بیاورد.

  3,850,000 تومان 4,010,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک تراویس سایز 16 مدل Travis 16-03

  برای کودک خرید دوچرخه یکی از خاطره‌های بسیار شیرینی است که شاید همیشه به‌یاد داشته باشد، دوچرخه کودک تراویس مدل 03-16 محصولی بسیار زیبا و با‌کیفیت و در عین حال خوش‌قیمت است که این خاطره شیرین را برای کودک شما جاودانه خواهد کرد.

  3,400,000 تومان 3,610,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک قناری 16 مدل جنی | Canary...

  قناری تولید کننده تخصصی ترین دوچرخه مخصوص کودکان میباشد. اولین دوچرخه قناری 45 سال پیش از ژاپن وارد ایران شد. امروزه دوچرخه بچه گانه قناری با تکنولوژی مدرن روانه بازار میگردد. دوچرخه کودک قناری مدل جنی Jenny به صورت تخصصی به عنوان یک دوچرخه دخترانه طراحی وتولید شده است.این محصول بی‌نظیر برای کودک دلبند شما یک انتخاب عالی است .

  5,880,000 تومان 6,320,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 29 ترینکس مدل Trinx 29 M1000 PRO

  دوچرخه 29 کوهستانی ترنکس مدل M1000 Pro برای شما که به دوچرخه‌سواری حرفه‌ای فکر می‌کنید به عنوان گزینه‌ای برای خرید بهترین دوچرخه کوهستان است.. ویژگی‌های کلیدی این دوچرخه 29 عبارتند از:فریم آلومینیومی 6061 سبک و مستحکم سیستم دنده 30 سرعته دوشاخ جلو کمک‌فنردار قفل‌شو و تنظیمی ترمزبندی دیسک هیدرولیک توپ تنه بلبریگی طوقه دوجداره آلومینیومی توپی چرخ بلبرینگی

  15,490,000 تومان 15,680,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه دخترانه تراویس سایز 20 مدل 2006 |...

  تمام والدینِ مسئولیت پذیر باید از کم‌تحرکی فرزندشان بر حزر باشند زیرا موجب بیماری‌های روحی و جسمی بسیاری مثل اضافه وزن می‌شوند. با خرید دوچرخه دخترانه TRAVIS 2006 انگیزۀ ورزش کردن را در دخترتان زنده کنید. این دوچرخه بچگانه به پشتی، سبد و صندق مجهز است تا ضمن حفظ ایمنی فرزندتان، دوچرخه سواری راحتی را تجربه کند.

  4,040,000 تومان 4,190,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 24 کوهستان مونرو مدل تمپو | Monro...

  دوچرخه کوهستان MONRO TEMPO 24 با بهترین قطعات آمیخته شده تا مسرت و امنیت نوجوان از آغاز سفر تا مقصد ضمانت شود. این مجموعه از قطعات باکیفیت باعث ظهور مشخصات منحصربفردی می‌شوند که به دوچرخه‌سوار قدرت عبور از انواع مسیر را می‌بخشد. مثلا سیستم دندۀ 24 سرعته یکی از مشخصات دوچرخه کوهستان MONRO TEMPO 24 می‌باشد که در کنار دوشاخ کمک فنردار، گذر از انواع مسیرهای...

  8,050,000 تومان 8,350,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 20 مدل آر...

  دوچرخه بچه گانه راپیدو مدل R93 از دوچرخه های کودک با کیفیت بسیار بالا است.این دوچرخه کودک با فریم استیل بسیار سبک و مقاومت بسیار بالا ، راندمان دوچرخه سواری را برای کودکان به شدت افزایش می دهد.زین بسیار نرم و پهن این دوچرخه بسیار اصولی طراحی و تولید شده است تا کودک بسیار راحت و آسان به دوچرخه سواری بپردازد.

  3,750,000 تومان 3,970,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه المپیا سایز 26 مدل بوکسر 2 دیسک|...

  چنانچه به دنبال یافتن یک دوچرخه 26 خوب و خوش کیفیت هستید و از یک برند نام آشنا، دوچرخه 26 المپیا مدل Boxer محصولی بسیار خوب و خوش قیمت است که برای استفاده در مسیرهای مسطح شهری و یا مسیرهای سخت و خشن کوهستانی می‌تواند کیفیت خوبی را به شما ارائه دهد.

  8,780,000 تومان 9,500,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک تراویس 20 مدل TRAVIS 20-02

  با خرید دوچرخه بچه گانه تراویس اعتماد به نفس فرزند خود را تقویت کنید و علاقه به ورزش دوچرخه سواری را در وی برانگیزید. این مدل به سبب برخورداری از بدنه مستحکم آهنی، گلگیر‌های بلند و قاب محافظ زنجیر تمام فلزی می‌تواند دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد. از سوی دیگر امکانات متنوع همچون سبد، صندوق، پشتی و طبق قامه چهارگوش این دوچرخه کودک 20 را به انتخابی جذاب...

  3,790,000 تومان 3,910,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه بلست سایز 12 مدل Blast Mini

  دوچرخه کودک بلست از جمله تولیدات این برند مطرح است که از کیفیت بالا در کنار قیمت مقرون بصرفه برخوردار است. طراحی و رنگ‌بندی زیبا و استفاده از قطعات با کیفیت در کنار وجود سبد جلو، ترک‌بند و پشتی صندلی مورد استفاده در این دوچرخه کودک سبب شده تا به گزینه اصلی برای بسیاری از والدین جهت خرید دوچرخه کودک ارزان قیمت تبدیل شود. این محصول می‌تواتند شور و شوق...

  3,515,000 تومان 3,600,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه دخترانه سایز 16 تراویس 1607 |...

  TRAVIS 2007 یک دوچرخه دخترانه سایز 20 است که با طرح‌ها و برچسب‌های رنگارنگ آماده شده تا دختر شما را به یک ورزشکار تبدیل کند و اوقات‌فراغت وی را به بهترین نحو پر‌کند. این دوچرخه دخترانه با وجود قابلیت‌های گوناگون مثل پشتی، زینِ راحت و قاب تمام فلزی یک انتخاب بی‌بدیل در زندگی شما و دخترتان است.

  3,880,000 تومان 4,050,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  سال ساخت