خرید دوچرخه

در فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ شما رنج متنوعی از قیمت دوچرخه را در انواع سبک های دوچرخه شامل دوچرخه برقی ، دوچرخه شهری ، دوچرخه کوهستان ، دوچرخه کورسی ، دوچرخه ساحلی را خواهید یافت. انواع دوجرخه شهری ارزان قیمت ، دوچرخه جاینت ، دوچرخه ارزان قیمت 26 و همچنین اگر نیاز دارید تا بر اساس سایز به خرید دوچرخه مورد نظر خودتان بپردازید ،...

خرید دوچرخه

در فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ شما رنج متنوعی از قیمت دوچرخه را در انواع سبک های دوچرخه شامل دوچرخه برقی ، دوچرخه شهری ، دوچرخه کوهستان ، دوچرخه کورسی ، دوچرخه ساحلی را خواهید یافت. انواع دوجرخه شهری ارزان قیمت ، دوچرخه جاینت ، دوچرخه ارزان قیمت 26 و همچنین اگر نیاز دارید تا بر اساس سایز به خرید دوچرخه مورد نظر خودتان بپردازید ، سایز های مختلف دوچرخه شامل دوچرخه 26 ، دوچرخه 27.5 ، دوچرخه 700 و دوچرخه 29 را در گستره انتخاب خود خواهید داشت که هر کدام از آنها برای یک نوع استفاده خاص طراحی و تولید گشته اند . شما می توانید با مطالعه دقیق نسبت به انتخاب بهترین دوچرخه با ضمانت عالی ترین قیمت در فروشگاه ما دوچرخه را متناسب با نیاز خودتان انتخاب کنید . 

دوچرخه به عنوان وسیله نقلیه پاک در کشور های اروپایی شناخته می‌شود و بسیاری از افراد در کشور های مختلف از دوچرخه برای رفت و آمد در سطح شهری استفاده می‌کنند.استفاده از دوچرخه به عنوان وسیله نقیله علاوه بر کاهش هزینه های زندگی نقش مؤثری در افزایش سلامتی روحی و روانی شما دارد از این رو خرید دوچرخه می‌تواند تحول عظیمی در زندگی شما ایجاد کند.در ادامه مطلب به معرفی انواع سبک دوچرخه و روش انتخاب دوچرخه متناسب با نیاز شما می‌پردازیم تا بتوانید بهترین دوچرخه مطابق با نیاز خود را تهیه کنید.


انواع دوچرخه :

ورزش و علم ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند و این نکته  را باید گفت که دوچرخه و دوچرخه سواری نیز از این قاعده مثتثنی نبوده‌اند.با گسترش علم و پیشرفت تکنولوژی در صنعت دوچرخه ، لفظ انواع دوچرخه در این زمینه رواج پیدا کرده است.طراحی دوچرخه در سبک های متفاوت به علت تفاوت در مسیر دوچرخه سواری به وجو آمده است.درا دامه به معرفی انواع سبک دوچرخه می‌پردازیم.

دوچرخه کوهستان :

همانطور از اسم این سبک از دوچرخه مشخص است ، این سبک از دوچرخه برای سواری در مسیر های با شیب زیاد استفاده می‌شود.دوچرخه کوهستان فریم کشیده تری نسبت به سایر سبک های دوچرخه دارند.از دیگر ویژگی های دوچرخه کوهستان می‌توان به سیستم تعلیق اشاره کرد.دوچرخه های کوهستان بسته به سبک سواری آنها دارای یک یا دو سیستم تعلیق هستند.از دیگر ویژگی های دوچرخه کوهستان می‌توان به تایر پهن با سطح اصطکاک بالا با زمین اشاره کرد.

دوچرخه شهری :

دوچرخه شهری ، دوچرخه‌‌ای است که برای سواری در سطح شهر طراحی شده اند.این سبک از دوچرخه با ارائه سواری لذت بخش در مسیر های شهری شما را علاقه‌مند به دوچرخه سواری می‌کنند.از ویژگی های دوچرخه شهری می‌‌توان به نداشتن سیستم تعلیق در اکثر مدل ها و تایر های سایز 28 اشاره کرد.

دوچرخه دومنظوره :

دوچرخه دومظنوره دوچرخه‌ای با مشخصات فنی بین دوچرخه کوهستان و دوچرخه شهری است.این دوچرخه می‌تواند انتخاب مناسبی برای افرادی باشد که می‌خواهند هر مسیر سواری را به چالش بکشند.با استفاده از دوچرخه دومنظوره ، کوهستان را در نوردید و هر مسیر شهری را با بالاترین سرعت بپیمایید.از ویژگی های به خصوص دوچرخه دومنظوره می توان به سیستم تعلیق در بخش دوشاخ و تایر های سایز 26 و 27.5 اشاره کرد.

دوچرخه کورسی :

دوچرخه کورسی درسالیان گذشته تنها در پیست مخصوص استفاده می‌شده‌اند اما با گسترش علم و ایجاد تحول عظیم در صنعت دوچرخه ، استفاده از دوچرخه کورسی را در مسیر های شهری و آسفالته را نیز میّسر کرده است.در طراحی فریم دوچرخه کورسی تایر نزدیک ترین حالت ممکن را به فریم دارد و این طراحی باعث شده تا دوچرخه های کورسی نسل جدید در ایجاد شتاب خارق العاده باشند.

دوچرخه ساحلی :

این سبک از دوچرخه که طراحی خاص و جذاب خود را دارند ، در طراحی تایر و طوقه با دیگر سبک های دوچرخه تفاوت عمده ای دارند.تایر های پهن این سبک از دوچرخه مانع از فرورفتن تایر در زمین می‌شوند و برای دوچرخه سواری در مسیر‌های ساحلی و مسیرهای خاکی بسیار مناسب  هستند.

دوچرخه BMX  :

از دوچرخه بی ام ایکس با نام دوچرخه سبک نمایشی نیز یاد می‌شود.دوچرخه BMX دارای فریمی خشک و بدون کمک فنر است.سیستم ترمز دوچرخه های این سبک تفاوت جزئی با دیگر سبک های دوچرخه دارند.از دیگر ویژگی های دوچرخه BMX می توان به بدون دنده بودن آن اشاره کرد.

دوچرخه بانوان :

دوچرخه مخصوص بانوان به علت تفاوت در آناتومی بدن بانوان و آقایان طراحی و تولید شده اند.مشهود ترین تفاوت این سبک از دوچرخه با سایر سبک ها، دارا بودن انحنا در بخش بالایی فریم است اما دوچرخه به صرف داشتن فریم دارای انحنا برای استفاده بانوان مناسب نیست بلکه سیستم کاملی از زین ، دوشاخ ، فاصله زین تا فرمان و فاصله زین تا پدال این تفاوت را به وجود می‌آورد.

دوچرخه برقی :

این سبک از دوچرخه که به تازگی در بازار دوچرخه رواج پیدا کرده‌اند ، شامل طیف عظیمی از سبک های دوچرخه سواری می‌شوند.از انواع دوچرخه برقی می‌توان به دوچرخه برقی کوهستان ، دوچرخه برقی شهری و دوچرخه برقی کورسی  اشاره کرد.ویژگی مشترک همه دوچرخه های برقی استفاده از موتور و باتری برای کمک به دوچرخه سوار و افزایش راندمان به هنگام دوچرخه سواری است.

دوچرخه کودک :

دوچرخه کودک طیف گسترده‌ای از دوچرخه با سایز تایر های متنوع را شامل می‌شود.از انواع دوچرخه بچه گانه می توان به دوچرخه 12 ، دوچرخه 14 ، دوچرخه 16 ، دوچرخه 20 و دوچرخه 24 اشاره کرد.بهترین برند دوچرخه کودک در ایران ، برند قناری است.برای خرید دوچرخه کودک باکیفیت بسیار بالا پیشنهاد فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ به شما خرید دوچرخه قناری است.


دسته بندی دوچرخه براساس سایز تایر :

باور غلطی که در خرید یا فروش دوچرخه وجود دارد این است که افراد براساس قد خود دوچرخه را با سایز تایر 26 ، 27.5 و 29 خریداری می‌کنند.سایز تایر تعیین کننده سبک دوچرخه سواری شما است و ارتباطی بین سایز تایر و انتخاب دوچرخه بزرگسال نیست.در ادامه به کاربر دوچرخه با سایز متفاوت می‌پردازیم پس با همراه باشید تا خرید بهترین دوچرخه را در زندگی خود تجربه کنید.

دوچرخه 26 :

دوچرخه سایز 26 ، دوچرخه کوهستان و دوچرخه دومنظوره است.خرید دوچرخه هایی با قطر چرخ 26 به افرادی پیشنهاد می‌شود که برای انجام ورزش هوازی دوچرخه سواری را انتخاب کرده‌اند پیشنهاد می‌شود.دیگر افرادی که می‌توانند از دوچرخه 26 استفاده کنند ، افراد بزرگسالی هستند که می‌خواهند به تازگی دوچرخه را شروع کنند و به فکر ورزش حرفه‌ای نیستند.

دوچرخه 27.5 :

به مانند دوچرخه 26 ، طراحی دوچرخه 27.5 برای سواری کوهستان و دومنظوره است اما تفاوت عمده دوچرخه 27.5 با دوچرخه 26 در ایجاد گشتاور و پیمود مسافت های طولانی با صرف انرژی کمتر است.اگر مسافت های طولانی شهری و پیمود مسیر های کوهستانی جزوء علایق شماست ، خرید دوچرخه 27.5 به شما پیشنهاد می‌شود.

دوچرخه 28 :

دوچرخه هایی با سایز تایر 28 یا سایز تایر 700 دوچرخه های شهری و دوچرخه های کورسی هستند.این سبک از دوچرخه دارای تایر های 28 اینچی هستند و سطح اصطکاک تایر دوچرخه 28 با زمین بسیار کم است و تایر های آنها اغلب بدون عاج هستند و سطح صافی دارند.

دوچرخه 29 :

دوچرخه هایی با قطر تایر 29 اغلب برای مسابقه استفاده می‌شوند و استفاده از لفظ دوچرخه مسابقه ای برای این سبک از دوچرخه لفظ درستی است.خرید دوچرخه 29 به افرادی پیشنهاد می‌شود که در گذشته ورزش دوچرخه سواری را به صورت جدی انجام داده‌اند زیرا به حرکت در آوردن دوچرخه 29 و استفاده از آنها برای افرد مبتدی کمی سخت و دشوار است.


راهنما خرید دوچرخه :

مهم ترین مطلب به هنگام خرید دوچرخه ، انتخاب بهترین دوچرخه مطابق با نیاز است.انتخاب غلط ، شما را از ورزش کردن و دوچرخه سواری دور می‌‌کند و شما را از خرید دوچرخه پیشمان خواهد کرد.

از دیگر مطالب مهم به هنگام انتخاب دوچرخه ، قیمت دوچرخه است.برند های گوناگونی در ایران وجود دارند که طیف گسترده‌ای از قیمت را می‌توان در آنها مشاهده کرد و شما برای مشاهده قیمت انواع دوچرخه کافیست با فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ همراه باشید..

آخرین مطلب به هنگام انتخاب دوچرخه ، انتخاب و خرید دوچرخه مطابق با قد شماست.اشتباه در انتخاب سایز دوچرخه می‌تواند آسیب جدی به ستون فقرات و مفاصل شما وارد کند که در آینده باعث ایجاد اختلال در زندگی شما شود.

برند های سازنده دوچرخه :

برند های زیادی در بازار ایران وجود دارند اما باکیفیت ترین و مشهور ترین برند در دنیای دوچرخه ، دوچرخه جاینت است.این برند با استفاده از بروز ترین تکنولوژی ها در کنار استفاده از سبک ترین و مقاوم ترین مواد در طراحی فریم دوچرخه‌های خود ،در این صنعت بی رقیب است.

از دیگر برند های مطرح در زمینه تولید دوچرخه می‌توان به دوچرخه ویوا ، دوچرخه فلش ، دوچرخه اینتنس ، دوچرخه بونیتو و ..... اشاره کرد.

قیمت دوچرخه :

باتوجه به گسترده بودن دوچرخه های موجود در بازار ایران ، طبیعتا دوچرخه دارای تنوع قیمت است.دوچرخه های چینی دارای قیمت پایین تری نسبت به دوچرخه های برند هستند.شما در فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ می‌توانید لیست قیمت دوچرخه های موجود در بازار ایران را مشاهده کنید و برای خرید دوچرخه متناسب بانیاز خود اقدام کنید.

بیشتر

دوچرخه  

 • دوچرخه کوهستان جاینت تالون 3 سایز 29...

  دوچرخه جاینت 29 مدل تالون 3 2021 از جمله دوچرخه های کوهستانی تولید شده توسط جاینت است.فریم فوف العاده سبک این دوچرخه کوهستان ، سواری بسیار لذت بخشی را در هر مسیر به شما ارائه می‌دهد.استفاده از سیستم دنده شیمانو و ترمز های تکترو در افزایش راندمان سواری شما در کوهستان تاثیر به سزایی دارد.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 27.5 کوهستان جاینت تالون 3 |(2021)...

  برای سواری در مسیر کوهستانی و مسیر های جاده ای از بهترین انتخاب برای شما ، دوچرخه تالون 3 2021 است.فریم ساخته شده از آلومینیوم ، استفاده از سیستم دنده شیمانو و ترمز های هیدرولیک Tektro TKD 143 این دوچرخه جاینت را در هر مسیری بینظیر کرده است.با انتخاب این دوچرخه کوهستان ، از دوچرخه سواری لذت بیشتری ببرید.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت تالون 2 سایز 27.5...

  از سری دوچرخه های کوهستان می‌توان به دوچرخه جاینت 27.5 مدل Talon 2 2021 اشاره کرد.فریم بسیار سبک آلومینیوم با طراحی بسیار دقیق و مهندسی شده ، استفاده از سیستم دنده شیمانو و ترمز های هیدرولیک Tektro TKD 143 کیفیت این دوچرخه کوهستان جاینت را به شدت افزایش داده است.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت تالون 3 لیمیتد سایز...

  اگر علاقه مند به دوچرخه سواری در مسیر های کوهستانی هستید اما نمی دانید چه دوچرخه برای سواری شما مناسب است ، حتما دوچرخه تالون 3 لیمیتد را تهیه کنید.این دوچرخه کوهستان جاینت با ارائه راندمان بسیار بالا در مسیر های کوهستانی ،شمارا علاقه مند به کاوش در کوهستان می کند.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 29 کوهستان جاینت تالون 2 |(2021) 29...

  سواری در مسیر‌های کوهستانی و لذت بردن از مسیر‌های کوهستانی با خرید دوچرخه کوهستان باکیفیت امکان پذیر است.دوچرخه کوهستان جاینت تالون 2 29 2021 با فریم بسیار سبک و مقاوم ، سیستم دنده شیمانو و سیستم ترمز Tektro TKD 143 تمام نیاز های شما را در مسیر کوهستانی برطرف می‌کند.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 27.5 کوهستان جاینت تالون 4 |(2021)...

  دوچرخه جاینت مدل تالون 4 از دوچرخه های دومنظوره با کیفیت سواری فوق العاده در کوهستان است.فریم بسیار سبک این دوچرخه به شما این امکان را می‌دهد تا در هر مسیری بالاترین راندمان سواری را داشته باشید.نکته قابل توجه درباره این دوچرخه کوهستان جاینت استفاده از سیستم دنده شیمانو با کارایی بسیار بالا است.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه المپیا 12 مدل Olympia 12205

  زیبا و ایمن تعریف مختصری از این دوچرخه کودک 12 است. ویژگی های متنوعی که در این دوچرخه المپیا مدل 1205 وجود دارد می تواند شما را به خرید دوچرخه کودک تشویق نماید. به عنوان مثال بخش هایی همچون سبد و صندوق برای کودک فوق العاده جذاب است. از سوی دیگر بغل بند های تقویت شده و پشتی باعث آسان تر شدن سواری می شوند. گلگیر های بلند و قاب تمام فلزی محافظ زنجیر نقاط قوت...

  2,190,000 تومان 2,350,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه راپیدو سایز 16 مدل 3 آر 15...

  دوچرخه کودک راپیدو مدل 3R15 لذت واقعی دوچرخه سواری را به کودک شما هدیه می دهد. این دوچرخه دارای بدنه فلزی محکم و امکانات ایمنی متنوع است. علاوه بر آن جذابیت های ظاهری که در این دوچرخه کودک ارزان قیمت به چشم می خورد می تواند شادی و نشاط را برای کودکان به ارمغان بیاورد. بنابراین اگر در فکر خرید دوچرخه کودک هستید، توصیه می کنیم این محصول را یکی از گزینه های...

  2,420,000 تومان 2,630,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه شهری جاینت سایپرس دی ایکس | (Giant...

  یکی از بهترین دوچرخه های شهری جاینت سایپرس دی ایکس است.این دوجرخه با یک زین پهن شهری به همراه فریم آلومینیومی بسیار سبک و مقاوم برای یک سواری بسیار لذت بخش شهری طراحی شده است.هر فردی به نوبه خود می تواند از این دوچرخه شهری کلاسیک لذت ببرد و رفته رفته به یک دوچرخه سوار حرفه ای تبدیل شود.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 16 مدل آر 95 |...

  دوچرخه کودک راپیدو مدل R95 از دوچرخه های کودک راپیدو با کیفیت سواری بسیار بالا است.فریم این دوچرخه راپیدو با استفاده از استیل بسیار مقاوم و سبک طراحی و تولید شده است.چرخه های کمکی بسیار روان با کیفیت بسیار بالا ،حس سواری بسیار لذت بخشی به شما ارائه می دهد و کودک شما را برای همیشه دوچرخه سوار می کند.

  2,650,000 تومان 2,860,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه شهری جاینت مدل روام 3 دیسک | (2021)...

  کافیست مسیر خود را انتخاب کنید و اجازه دهید دوچرخه جاینت مدل روم 3 دیسک با عملکرد خود شما را شگفت زده کند. این دوچرخه دومنظوره به یک فریم آلومینیومی سبک و قطعات درجه یک اصلی مجهز شده است. همین موضوع باعث می شود ثبات و کنترل لازم جهت سواری در مسیر های ناهموار و گل آلود فراهم شود. از سوی دیگر عنصر چابکی در هنگام سواری روی سطوح آسفات و جاده های شهری به وضوح...

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه راپیدو سایز 16 مدل 2 آر 27...

  دوچرخه کودک راپیدو مدل 2 آر 27 شیرین ترین خاطره ها را برای فرزند شما رقم خواهد زد. این دوچرخه 16 از بدنه ای مستحکم با طراحی فوق العاده جذاب بهره می برد. علاوه بر آن وجود بخش هایی همچون بغل بند، قاب محافظ زنجیر، طبق قامه چهارگوش و فرمان BMX کیفیت دوچرخه سواری با این مدل را تضمبن می کند. با خرید دوچرخه بچه گانه راپیدو بهترین راه را برای آشنایی کودک با این...

  2,425,000 تومان 2,625,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  سال ساخت