خرید دوچرخه کودک ، سازنده آینده کودکان

دوچرخه از جمله وسایل نقلیه ای است که ارتباط تنگاتنگی با سلامتی دارد. خرید دوچرخه کودک ، باعث می‌شود تا کودکان با ورزش مانؤس شوند و ساختن خاطره خوش در ذهن آنان باعث می‌شود تا در آینده به ورزش کردن علاقه‌مند شوند و سلامتی خود را در بالاترین حد ممکن نگه دارند. به هنگام خرید دوچرخه کودک باید به نکات زیادی توجه ...

خرید دوچرخه کودک ، سازنده آینده کودکان

دوچرخه از جمله وسایل نقلیه ای است که ارتباط تنگاتنگی با سلامتی دارد. خرید دوچرخه کودک ، باعث می‌شود تا کودکان با ورزش مانؤس شوند و ساختن خاطره خوش در ذهن آنان باعث می‌شود تا در آینده به ورزش کردن علاقه‌مند شوند و سلامتی خود را در بالاترین حد ممکن نگه دارند. به هنگام خرید دوچرخه کودک باید به نکات زیادی توجه کرد تا کودک علاوه بر لذت بردن از دوچرخه سواری ، آسیب نبیند و همیشه برای ورزش کردن مشتاق باشد. در ادامه به انتخاب سایز مناسب دوچرخه ، معرفی انواع برند دوچرخه کودک و معرفی بهترین برند دوچرخه کودک می‌پردازیم تا شما بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید.


انواع دوچرخه کودک براساس سایز تایر :

دوچرخه کودک براساس سایز تایر به دوچرخه 12 ، دوچرخه 14 ، دوچرخه 16 ، دوچرخه 20 و دوچرخه 24 تقسیم می‌شود.در ادامه به معرفی انواع دوچرخه بچه گانه براساس سایز تایر و شیوع انتخاب دوچرخه مناسب با قد کودک شما می‌پردازیم.

دوچرخه 12 :

دوچرخه 12 ، به دوچرخه هایی با سایز تایر 12 اطلاق می‌شود.این سبک از دوچرخه کودک برای کوکان با قد 89 تا 105 سانتی متر مناسب است.برخی از افراد خرید دوچرخه را متناسب با سن دوچرخه عرضه می‌کنند و برای دوچرخه 12 ، سن 2 تا 5 سال را در نظر می‌گیرند اما خرید دوچرخه با توجه به قد ، انتخاب مناسب تری خواهد بود.

دوچرخه 14 :

دوچرخه 14 که شاید شما اسم آن را کمتر نسبت به سایر دوچرخه ها شنیده باشید برای کودکان با قد 92 تا 110 سانتی متر مناسب است.دوچرخه 14 به صورت خیلی محدود وارد ایران می‌شود.این سیک از دوچرخه کودک مشتریان زیادی ندارد و یافتن قطعات آن کمی سخت تر از سایر دوچرخه ها است.اگر به دنبال خرید دوچرخه 14 هستید و تصمیم شما قطعی است برای صحولت در یافتن قطعات ، خرید دوچرخه 14 قناری به شما پیشنهاد می‌شود.

دوچرخه 16 :

دوچرخه 16 یکی از پر طرفدار ترین دوچرخه های کودک در دنیاست.انتخاب دوچرخه 16 برای کودکان با قد 100 تا 115 مناسب است.دوچرخه 16 در هیچ کدام از مدل ها دارای سیستم دنده نیست .اگر به دنبال خرید دوچرخه 16 هستید و در بین برندی های متنوع موجود در بازار سر درگم شده اید ، خرید دوچرخه قناری 16 و خرید دوچرخه راپیدو 16 می‌تواند شما را از خرید راضی کند.

دوچرخه 20 :

دوچرخه 20 ، دوچرخه ای طراحی شده برای کودکان در رنج سنی 6 تا 9 سال با قد 112 تا 130 است.دوچرخه 20 در مدل های بدون سیستم دنده و با سیستم دنده طراحی و تولید می‌شوند.به هنگام خرید دوچرخه 20 به این نکته توجه کنید که استفاده از سیستم دنده نیاز به آموزش دارد پس برای راحتی در استفاده ، بهتر است دوچرخه 20 بدون سیستم دنده تهیه کنید.

دوچرخه 24 :

به هنگام خرید دوچرخه کودک ، دوچرخه 24 را تنها به صورت دنده‌ای مشاهده خواهید کرد.دوچرخه 24 برای نوجوانان در سن 9 تا 12 سال با قد 125 تا 145 مناسب است.البته به این نکته نیز توجه کنید که فریم دوچرخه های 24 دارای سایز بندی هستند از این رو توجه به سایز فریم در خرید دوچرخه 24 بسیار مهم است.


انواع دوچرخه کودک براساس برند :

دوچرخه های کودک موجود در بازار ایران به دو دسته برند و غیربرند تقسیم می‌شوند.دوچرخه کودک غیر برند دارای قیمت و کیفیت پایین تری نسبت به دوچرخه های برند هستند. پس اگر به دنبال خرید دوچرخه کودک ارزان قیمت هستید برند هایی مثل برند راپیدو ، ویوا ، فلش ، اینتنس و مانزی انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. یکی از بهترین برند های تولید کننده دوچرخه کودک ، برند قناری است.کیفیت خارق العاده دوچرخه قناری و ارائه گارانتی برروی دوچرخه های قناری ، این برند ژاپنی را از سایر برند ها متمایز کرده است.شاید قیمت دوچرخه کودک قناری به نسبت سایر برند ها بالاتر باشد اما کیفیت برند های چینی با قناری قابل مقایسه نیست. اگر به فکر سلامتی کودک خود هستید ، خرید دوچرخه قناری قطعا بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

دوچرخه دخترانه و تفاوت آن با دوچرخه اسپرت :

تفاوت در جنسیت ، تفاوت در آناتومی و متفاوت بودن نسبت قد بالا تنه به پایین تنه ، طراحان دوچرخه را به فکر طراحی دوچرخه دخترانه انداخت. دوچرخه به صرف داشتن رنگ جذاب برای دختران و داشتن سبد به یک دوچرخه دخترانه تبدیل نمی‌شود. رعایت اصول خاص در طراحی فریم و داشتن زاویه بندی مناسب دوچرخه ، باعث تبدیل شدن یک دوچرخه به دوچرخه دخترانه می‌شود. دوچرخه های دخترانه کاملا از تمامی زوایا با سایر دوچرخه ها متفاوت هستند و شناخت آنها نیاز به دانش خاصی ندارد و کاملا از لحاظ چشمی قابل شناسایی است و این تفوات ها به سبب سلیقه دختران است . همواره تمام وسایل دخترانه از جمله دوچرخه دارای ظرافتهای خاص متناسب با روحیه و سلیقه دختران هستند .


خرید دوچرخه بچه گانه :

در مورد دوچرخه بچه گانه یک طبقه بندی کلی وجود دارد که آنها را به دو دسته : 1. دوچرخه پسرانه 2. دوچرخه دخترانه تقسیم میکند . پس در اولین گام هنگام خرید دوچرخه بچه گانه شما باید انتخاب کنید که به کدام نوع دوچرخه بچه گانه برای خرید نیاز دارید . گام بعدی هنگام خرید دوچرخه بچه گانه انتخاب برند یا مارک تجاری است که خوب قطعا دوچرخه های برند مثل دوچرخه قناری از کیفیت بالاتر و خوب قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند و در قیاس با آن ، دوچرخه های غیر برند از کیفیت پایینتر و به دنبال آن قیمت ارزانتر بهره میبرند . در مجموع باید گفت که خرید دوچرخه بچه گانه یک پروسه جالب و جذاب برای والدین است که میبایستی حتما سلیقه کودک خود و جنسیت وی را در نظر داشته و سعی در خرید بهترین مدل دوچرخه بچه گانه داشته باشند تا از هزینه های بعدی مثل تعمییر و تعویض قطعات جلوگیری نمایند .

خرید دوچرخه دخترانه :

در بررسی برای خرید دوچرخه دخترانه باید اذعان داشت که دوچرخه های دخترانه به سبب ظاهر از بقیه دوچرخه ها متفاوت هستند . این محصولات با ترکیب رنگی مورد علاقه دختران یعنی صورتی ، بنفش و... تولید و عرضه میشوند . فریم آنها از لحاظ میله بالایی یک انحنا داشته تا دختر خانم ها به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند . در هنگام خرید دوچرخه دخترانه توجه داشته باشید که اصولا قیمت دوچرخه دخترانه از بقیه مدلها بالاتر است و این به سبب استفاده از برخی قطعات مثل تایر های رنگی ، گریپ های رنگی و سایر متعلقات و تزئیناتی است که به سبب زیبایی بیشتر بر روی دوچرخه دخترانه نصب میشود . 

خرید دوچرخه پسرانه : 

اما خرید دوچرخه پسرانه امری بسیار ساده و آسان است . دوچرخه پسرانه اصولا ساده و با طراحی اسپرت هستند و قیمت آنها در مقایسه با دوچرخه دخترانه ارازنتر است . این محصولات دارای تنوع بالا بوده و با توجه به سلیقه پسران طراحی و تولید میشوند . اصولا در دوچرخه پسرانه تمرکز بر روی مقاوت بالاتر بوده و همچنین سایز بندی آنها با سایر دوچرخه ها یکسان است . در هنگام خرید دوچرخه پسرانه حتما به کیفیت و قیمت مناسب توجه ویژه ای داشته باشید زیرا خرید دوچرخه خوب به معنا استفاده راحت و بی دردسر برای کودک و عدم تحمیل هزینه های بعدی برای والدین است .

خرید اینترنتی دوچرخه کودک - بچه گانه 

بسیاری از ما با این سوال روبرو هستیم که اصلا چرا خرید اینترنتی دوچرخه کودک ؟ به چه علت محصول خود را از یک فروشگاه فیزیکی خریداری نمکنیم ؟ جواب ساده و روشن است . شما با خرید اینترنتی دوچرخه بچه گانه از بسیاری از هزینه های جانبی مثل رفت و آمد ، معطلی در ترافیک ، خستگی و .... جلوگیری خواهید نمود ، همچنین با خرید اینترنتی شما میتوانید مدلهای بسیار متنوع تر را ببینید ، مقایسه کنید و در نهایت انتخاب کنید . شاید مهمترین بحث در خرید اینترنتی دوچرخه کودک اینست که شما میتوانید بهترین قیمت را در میان تعداد زیادی عرضه کننده که در حال دقابت هستند بیابید و محصول مورد نظر خود را بهترین قیمت خرید نمایید و آن را در محل مورد نظر خود دریافت کنید . برند های زیادی دوچرخه کودک را تولید و روانه بازار می‌کنند اما باکیفیت ترین دوچرخه کودک در بازار ایران دوچرخه قناری است.خرید دوچرخه قناری می‌تواند کودک شما را عاشق ورزش کردن کند و او را از بازی با موبایل و کم تحرکی دور کند.اگر به دنبال خرید دوچرخه کودک هستید و همچنان سر درگم هستید همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا خرید بهترین دوچرخه کودک را تجربه کنید.

مهمترین مشخصات دوچرخه کودک - بچه گانه

پارامترهای متعددی است که در هنگام خرید باید به آنها توجه داشت . از جمله مهمترین مشخصات دوچرخه کودک (بچه گانه ) میتوان به کیفیت ساخت آن اشاره کرد . کیفیت ساخت دوچرخه ها متفاوت است و این مسئله به تفاوت در قیمت و طول عمر و هزینه های جانبی منجر خواهد شد . منظور از کیفیت مواردی همچون آلیاز مورد استفاده ، نوع جوشکاری ، قطعات بکار رفته و ... است . قطعا مسخصات دوچرخه کودک در مدلهای مختلف و از مارکهای مختلف متفاوت هستند ، اما آنچه که مهم است توجه به حداقل های مورد نیاز برای یک کالای با کیفیت است . در این مورد شما باید حتما از فروشنده بخواهید تا موارد مهم را برای شما توضیح داده و همچنین اقدام به مقایسه نماید . مورد بعدی از مهمترین مشخصات یک دوچرخه کودک طراحی ظاهری آن است که شامل شکل ظاهری ، ترکیب رنگی و طراحی استیکرهاست ، حتما برای فرزند خود از رنگهای شاد و جذاب خرید کنید تا آنها به دوچرخه سواری مشتاق شوند . رعایت نکات ایمنی مهم ترین نکته به هنگام دوچرخه سواری است . کودکان توجه کمتری به نسبت افراد بزرگسال به محیط اطراف خود دارند از این رو ، آموزش آنها و خرید لوازم ایمنی برای آنها بسیار مهم است.از جمله لوازم ایمنی لازم برای کودکان ، کلاه دوچرخه و دستکش است.برای خرید لوازم ایمنی دوچرخه برای کودکان به فکر تهیه بالاترین کیفیت باشید و در این زمینه به فکر خرید اقتصادی نباشید.

بیشتر

دوچرخه بچه گانه - کودک 

 • دوچرخه بچه گانه المپیا 12 مدل Olympia 12205

  زیبا و ایمن تعریف مختصری از این دوچرخه کودک 12 است. ویژگی‌های متنوعی که در این دوچرخه المپیا مدل 1205 وجود دارد می‌تواند شما را به خرید دوچرخه کودک تشویق نماید. به عنوان مثال بخش‌هایی همچون سبد و صندوق برای کودک فوق‌العاده جذاب است. از سوی دیگر بغل بند‌های تقویت شده و پشتی باعث آسان‌تر شدن سواری می‌شوند. گلگیر‌های بلند و قاب تمام فلزی محافظ زنجیر نقاط قوت...

  2,190,000 تومان 2,350,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 16 مدل آر 95 |...

  دوچرخه کودک راپیدو مدل R95 از دوچرخه های کودک راپیدو با کیفیت سواری بسیار بالا است.فریم این دوچرخه راپیدو با استفاده از استیل بسیار مقاوم و سبک طراحی و تولید شده است.چرخه های کمکی بسیار روان با کیفیت بسیار بالا ،حس سواری بسیار لذت بخشی به شما ارائه می دهد و کودک شما را برای همیشه دوچرخه سوار می کند.

  2,650,000 تومان 2,860,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک استار 16 مدل STAR 16044

  اگر قصد دارید با خرید دوچرخه کودک ورزش دوچرخه سواری را به فرزند خود معرفی کنید، ما دوچرخه استار مدل 16044 را به شما معرفی می‌کنیم. این دوچرخه دخترانه فوق‌العاده زیبا برای سنین 4 تا 8 سال مناسب می‌باشد. از مهم‌ترین ویژگی‌های این مدل می‌توان به پشتی، بغل بند، صندوق و سبد اشاره کرد. علاوه بر آن طراحی استاندارد و ایمنی بالای این دوچرخه می‌تواند جزو نقاط قوت...

  2,700,000 تومان 2,880,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا 12 مدل Olympia 1240

  دوچرخه بچه گانه المپیا مدل 1240 برای گروه سنی 3 تا 6 سال طراحی شده است. این دوچرخه 12 از یک بدنه فلزی مستحکم بهره می برد و امکانات متنوعی دارد که آن را به گزینه ای ایده آل برای کودک شما تبدیل می کند. ظاهر جذاب و رنگ منحصر به فرد این دوچرخه نیز می تواند مشوق فرزند شما باشد. بنابراین اگر در حال برنامه ریزی برای خرید دوچرخه کودک هستید، توصیه می کنیم این...

  2,480,000 تومان 2,600,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 24 کوهستان مونرو مدل فیوچر | Monro...

  دوچرخه کوهستان MONRO FUTURE 24 از عالی‌ترین گزینه‌ها جهتِ ارتقاء به سطوح حرفه‎‌ای‎‌تر دوچرخه‌سواری کوهستان برای یک دوچرخه‌سوار نوجوان بحساب می‌آید. 8 سرعته بودن سیستم دندۀ کلاجدار این دوچرخه کوهستان ارزان قیمت اما با با‌کیفیت، یکی از بهترین ویژگی‌های فنی آن است چرا که مسیر تبدیل شدنِ یک نوجوان تازه‌کار به یک دوچرخه‌سوار حرفه‌ای را هموار می‌کند.

  6,200,000 تومان 6,500,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 24 کوهستان مونرو مدل تمپو | Monro...

  دوچرخه کوهستان MONRO TEMPO 24 با بهترین قطعات آمیخته شده تا مسرت و امنیت نوجوان از آغاز سفر تا مقصد ضمانت شود. این مجموعه از قطعات باکیفیت باعث ظهور مشخصات منحصربفردی می‌شوند که به دوچرخه‌سوار قدرت عبور از انواع مسیر را می‌بخشد. مثلا سیستم دندۀ 24 سرعته یکی از مشخصات دوچرخه کوهستان MONRO TEMPO 24 می‌باشد که در کنار دوشاخ کمک فنردار، گذر از انواع مسیرهای...

  6,150,000 تومان 6,450,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک قناری 16 مدل هانی | Canary...

  دوچرخه قناری از قدیمی ترین برندهای دوچرخه کودک بازار ایران است که از لحاظ کیفی بی شک از بقیه رقیبان پیشی گرفته و خود را به عنوان پیشرو در بازار دوچرخه کودک مطرح کرده است . همواره دوچرخه قناری از لحاظ کیفیت و طراحی زبان زد بوده و مدلهای مختلف این دوچرخه برای نسل ها در یک خانواده کار میکند و حتی به ارث می رسد .

  4,150,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 16 مدل آر 98 |...

  فریم دوچرخه مهم ترین بخش هر دوچرخه است.فریم دوچرخه کودک مدل R98 با استفاده از استیل با بالا ترین نسبت مقاومت به وزن طراحی و تولید شده است.بغل بند بسیار مقاوم و تقویت شده در این دوچرخه کودک ،سواری برای کودکان را بسیار آسان و راحت می کند و آنان را برای همیشه علاقه مند به دوچرخه سواری می کند.

  2,660,000 تومان 2,870,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 20 مدل آر 91 |...

  دوچرخه راپیدو مدل R91 یکی از دوچرخه های بچه گانه راپیدو است.فریم این دوچرخه راپیدو ساخته شده از استیل بسیار مقاوم و سبک طراحی و تولید شده است.تایر های سایز 20 این دوچرخه کودک راندمان بسیار بالایی را به کودک ارائه می دهد و اشتیاق کودکان را به ورزش بیش از پیش می کند.

  3,170,000 تومان 3,360,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا 16 مدل Olympia 16198

  با خرید دوچرخه کودک Olympia مدل 16198 فرزندان خود را به سمت ورزش دوچرخه سواری سوق دهید. این دوچرخه دخترانه 16 برای گروه سنی 4 تا 8 سال مناسب است. با وجود چرخ‌های کمکی و پشتی، این دوچرخه می‌تواند انتخابی ایده‌آل برای دوچرخه سواران تازه کار باشد. از سوی دیگر امکاناتی همچون ترمز بندی ویبریک، تایر تیوب PONLY، سبد، صندوق و قاب محافظ زنجیر کیفیت سواری و ایمنی...

  2,950,000 تومان 3,050,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری سایز 16 مدل فلاینگ...

  یک دوچرخه کودک بسیار پرطرفدار از برند قناری که از لحاظ طراحی واقعا منحصر به فرد بوده و شما را در نگاه اول شیفته خود می سازد.کیفیت فوق العاده این دوچرخه در کنار استفاده از کمک فنر در دوشاخ جلو و در زیر زین به راحتی هر چه بیشتر این دوچره کمک میکند.اگر به دنبال یک دوچرخه خاص برای کودک خود هستید ، پس حتما به این دوچرخه فکر کنید . 

  5,200,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 20 مدل آر 92 |...

  دوچرخه بچه گانه مدل R92 یکی از دوچرخه های برند راپیدو با کیفیت بسیار بالا است.فریم بسیار سبک این دوچرخه کودک راپیدو با راندمان بسیار بالا ،کودک شما را به ورزش علاقه مند می کند.تایر های سایز 20 این دوچرخه کودک راندمان بسیار بالایی به هنگام دوچرخه سواری به کودک ارائه می دهد.

  3,150,000 تومان 3,350,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف