دوچرخه کودک سایز 16

این دوچرخه بچه گانه که عمدتا برای کودکان در سنین 5 تا 8 سال مناسب می باشد و در دو دسته دوچرخه پسرانه و دوچرخه دخترانه با تنوع مدل بسیار زیاد و رنگبندی متنوع تولید می گردد. کودکان در این سن با شناخت نسبی بیشتری که پیدا کرده اند تقریبا خودشان می توانند برای انتخاب دوچرخه تصمیم بگیرند و این مسیله کار والدین را بسیار راحت می کند....

دوچرخه کودک سایز 16

این دوچرخه بچه گانه که عمدتا برای کودکان در سنین 5 تا 8 سال مناسب می باشد و در دو دسته دوچرخه پسرانه و دوچرخه دخترانه با تنوع مدل بسیار زیاد و رنگبندی متنوع تولید می گردد. کودکان در این سن با شناخت نسبی بیشتری که پیدا کرده اند تقریبا خودشان می توانند برای انتخاب دوچرخه تصمیم بگیرند و این مسیله کار والدین را بسیار راحت می کند. قطعا استفاده از دوچرخه در این سنین کمک شایانی به سلامت فیزیکی وذهنی فرزاندان شما خواهد نمود پس همواره آنها را به انتخاب و داشتن یک دوچرخه برای پر کردن اوقات فراغتشان ترغیب نمایید و حتی المکان کمتر از دیوایس های الکترونیکی نطیر تبلت برای آنها استفاده کنید .


خرید دوچرخه 16

این دوچرخه برای کودکان 4 تا 6 سال ایده آل است که قدی در بازۀ 100 تا 120 سانتی متر دارند. اگر قصد خرید دوچرخه 16 را دارید یعنی اینکه فرزندتان کمی با دوچرخه سواری آشنا شده است، زیرا کودک برای دوچرخه 12 اینچی خود زیادی بزرگ شده است. خرید دوچرخه در این سن بسیار مهم است زیرا با یافته های قبلی،کودک آمادگی یادگرفتن دوچرخه سواری را دارد.حالا که سایز کودک به این اندازه رسیده است،به این معناست که او می تواند در خرید دوچرخه 16 خود،به والدین کمک کند. در خرید دوچرخه 16 توجه داشته باشید زمانیکه فروشنده شمارا به سمت وسیله ای راهنمایی می کند،حتما نظر فرزندتان را بپرسید.این وسیله چه از لحاظ ظاهر و چه از لحاظ فنی(احتمالا از این بخش سر در نمی اورد اما باید نظر خود را بدهد) مورد تایید کودک باشد. حالا که اعتماد بنفس کودک خود را تقویت کرده اید به خاطر بسپارید ،هنگام خرید دوچرخه 16 به سراغ دوچرخه های بدون کمک چرخ نروید یا کمک چرخ های دوچرخه را جدا نکنید.چند بار افتادن و چند زخم در ابتدا،می تواند فرزند خردسال شمارا دلسرد کند. مطمئن شوید فرزندتان به هدایت دوچرخه با فرمان،استفاده از کتی ترمز و پدال زدن عادت کرده،سپس اقدام به آموزش دوچرخه سواری کند. هنگام خرید دوچرخه 16 در میدان دادن به کودک زیاده روی نکنید،برای او بودجه محدود تعیین کنید تا با جلوتر نرفتن از آن و حذف دوچرخه های گران تر در ذهن خود،بعد از خرید دوچرخه 16 احساس غرور و رضایت چندین برابر کند.

خرید اینترنتی دوچرخه 16

خرید اینترنتی دوچرخه 16 امروز ساده تر از هر روز دیگر است،شاید اولین انتخاب نباشد اما در اکثر موارد بهترین انتخاب است. منابع برای تعیین سایز کودکتان بیش از پیش در دسترس است،و بعد از اینکه به نتیجه رسیدید قصد خرید اینترنتی دوچرخه 16 را دارید ،جستجو برای مدل را آغاز کنید.برای نمونه دوچرخه 16 راپیدو از بهترین ها در بازارِ حالِ حاضر است. خرید اینترنتی دوچرخه 16 از آنجایی بهتر است که شمارا در هوای سرد و گرم از خانه بیرون نمی کشد.

مهمترین مشخصات دوچرخه 16

از مهمترین مشخصات دوچرخه 16 فریم آن است که عمدتا از آلومینیوم یا استیل تولید می شود،آلومینیوم سبک تر و مقاوم تر، و به همین مقدار گران تر است.کمک چرخ ها،قاب زنجیر و کتی ترمز به احتمال زیاد وجود دارند،زیرا کودک حالا توانایی فشار دادن کتی ترمز روی فرمان را دارد. در بعضی موارد قطعاتی مانند پشتی صندلی،قاب زنجیر و یا سبد جلو وجود دارد.


قیمت دوچرخه 16

این مطلب صحیح است که دوچرخه کودک از دیگر دوچرخه ها ثابت تر و مجموعا پایین تر است،اما باید توجه داشته باشید که کیفیت و کارایی، ارزان بفروش نمی رسند.قیمت دوچرخه 16 هم از این امر مستثنا نیست.قیمت دوچرخه 16 در فروشگاه ما هم با از  دوچرخه ای به دوچرخه دیگر فرق می کند،اما این بازه وسیع است و سعی شده برای مشتریان با هر بودجه ،امکان خرید فراهم شود. کودک استار و راپیدو پایین ترین قیمت دوچرخه 16 در فروشگاه را دارند،در حالیکه قیمت دوچرخه 16 قناری به مراتب بالاتر است. در ارزش گذاری های یک دوچرخه 16 موارد بسیاری دخیل هستند،جنس بدنه یکی از این عوامل است.بدنه دوچرخه قناری خاص و شکیل ،و از جنس منیزیم طراحی شده است،به همین دلیل قیمت دوچرخه 16 قناری بالاست.

برای انتخاب و خرید دوچرخه کودک مناسب برای فرزند دلبندتان با فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ ما در تماس باشید.

بیشتر

دوچرخه 16 

 • دوچرخه بچه گانه راپیدو سایز 16 مدل 3 آر 15...

  دوچرخه کودک راپیدو مدل 3R15 لذت واقعی دوچرخه سواری را به کودک شما هدیه می دهد. این دوچرخه دارای بدنه فلزی محکم و امکانات ایمنی متنوع است. علاوه بر آن جذابیت های ظاهری که در این دوچرخه کودک ارزان قیمت به چشم می خورد می تواند شادی و نشاط را برای کودکان به ارمغان بیاورد. بنابراین اگر در فکر خرید دوچرخه کودک هستید، توصیه می کنیم این محصول را یکی از گزینه های...

  2,420,000 تومان 2,630,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه راپیدو سایز 16 مدل 2 آر 27...

  دوچرخه کودک راپیدو مدل 2 آر 27 شیرین ترین خاطره ها را برای فرزند شما رقم خواهد زد. این دوچرخه 16 از بدنه ای مستحکم با طراحی فوق العاده جذاب بهره می برد. علاوه بر آن وجود بخش هایی همچون بغل بند، قاب محافظ زنجیر، طبق قامه چهارگوش و فرمان BMX کیفیت دوچرخه سواری با این مدل را تضمبن می کند. با خرید دوچرخه بچه گانه راپیدو بهترین راه را برای آشنایی کودک با این...

  2,425,000 تومان 2,625,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 16 مدل آر 93...

  دوچرخه کودک راپیدو مدل R93 یکی از دوچرخه های کودک راپیدو با کیفیت بسیار بالاست.این دوچرخه کودک با فریم استیل بسیار سبک و مقاوم سواری بسیار لذت بخشی را به کودکان ارائه می دهد.چرخ های کمکی این دوچرخه کودک بسیار دقیق و مقاوم طراحی شده اند تا کودک به آسانی به دوچرخه سواری بپردازد.

  2,640,000 تومان 2,850,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 16 مدل آر 95 |...

  دوچرخه کودک راپیدو مدل R95 از دوچرخه های کودک راپیدو با کیفیت سواری بسیار بالا است.فریم این دوچرخه راپیدو با استفاده از استیل بسیار مقاوم و سبک طراحی و تولید شده است.چرخه های کمکی بسیار روان با کیفیت بسیار بالا ،حس سواری بسیار لذت بخشی به شما ارائه می دهد و کودک شما را برای همیشه دوچرخه سوار می کند.

  2,650,000 تومان 2,860,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 16 مدل آر 98 |...

  فریم دوچرخه مهم ترین بخش هر دوچرخه است.فریم دوچرخه کودک مدل R98 با استفاده از استیل با بالا ترین نسبت مقاومت به وزن طراحی و تولید شده است.بغل بند بسیار مقاوم و تقویت شده در این دوچرخه کودک ،سواری برای کودکان را بسیار آسان و راحت می کند و آنان را برای همیشه علاقه مند به دوچرخه سواری می کند.

  2,660,000 تومان 2,870,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک استار 16 مدل STAR 16044

  اگر قصد دارید با خرید دوچرخه کودک ورزش دوچرخه سواری را به فرزند خود معرفی کنید، ما دوچرخه استار مدل 16044 را به شما معرفی می کنیم. این دوچرخه دخترانه فوق العاده زیبا برای سنین 4 تا 8 سال مناسب می باشد. از مهم ترین ویژگی های این مدل می توان به پشتی، بغل بند، صندوق و سبد اشاره کرد. علاوه بر آن طراحی استاندارد و ایمنی بالای این دوچرخه می تواند جزو نقاط قوت...

  2,700,000 تومان 2,880,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک استار 16 مدل STAR 16022

  دوچرخه بچه گانه استار مدل 16022 برای محدوده سنی بین 4 تا 8 سال طراحی شده است. این دوچرخه 16 دارای ظاهری فوق العاده جذاب است و از لحاظ کیفیت نیز جزو محصولات درجه یک محسوب می شود. وجود پشتی، بغل بند و قاب محافظ زنجیر از خصوصیات برجسته این دوچرخه کودک است. اگر قصد دارید برای خرید دوچرخه کودک اقدام کنید، به شما توصیه می کنیم این مدل را جزو گزینه های اصلی خود...

  2,460,000 تومان 2,620,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک استار 16 مدل 16040 | STAR 16040

  دوچرخه استار 16 مدل 16040 از کیفیت بسیار بالای برخوردار بوده و برای کودکان 4 تا 8 سال مناسب است. این دوچرخه کودک برای سواری در مکان های مختلف از جمله پارک ها و بوستان ها طراحی شده است. از مزیت های برجسته این دوچرخه می توان به لاستیک پهن، سبد، صندوق، قاب محافظ زنجیر و طوقه های آلومینیومی اشاره کرد. با وجود چنین خصوصیات خرید دوچرخه بچه گانه استار ارزش هزینه...

  2,449,000 تومان 2,600,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا 16 مدل Olympia 16198

  با خرید دوچرخه کودک Olympia مدل 16198 فرزندان خود را به سمت ورزش دوچرخه سواری سوق دهید. این دوچرخه دخترانه 16 برای گروه سنی 4 تا 8 سال مناسب است. با وجود چرخ های کمکی و پشتی، این دوچرخه می تواند انتخابی ایده آل برای دوچرخه سواران تازه کار باشد. از سوی دیگر امکاناتی همچون ترمز بندی ویبریک، تایر تیوب PONLY، سبد، صندوق و قاب محافظ زنجیر کیفیت سواری و ایمنی...

  2,950,000 تومان 3,050,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک قناری 16 مدل هانی | Canary...

  دوچرخه قناری از قدیمی ترین برندهای دوچرخه کودک بازار ایران است که از لحاظ کیفی بی شک از بقیه رقیبان پیشی گرفته و خود را به عنوان پیشرو در بازار دوچرخه کودک مطرح کرده است . همواره دوچرخه قناری از لحاظ کیفیت و طراحی زبان زد بوده و مدلهای مختلف این دوچرخه برای نسل ها در یک خانواده کار میکند و حتی به ارث می رسد .

  3,760,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 16 مدل اسپیس شاتل |...

  دوچرخه کودک قناری اغلب به دلیل داشتن ظاهر متفاوت از سایر رقبا به راحتی قابل شناخت است . این مدل از دوچرخه قناری با یک بدنه منیزیومی یکی از شاهکارهای این برند ژاپنی است . این دوچرخه بچه گانه قناری یکی از بهترین و زیباترین مدلهای دوچرخه قناری است که طرفداران بسیار زیادی دارد و از استقبال بسیار خوبی برخوردار بوده است.

  5,980,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا 16 مدل Olympia 16191

  با خرید دوچرخه کودک Olympia مدل 16 فرزندان خود را به سمت ورزش دوچرخه سواری سوق دهید. این دوچرخه سایز 16 جذاب برای گروه سنی 4 تا 8 سال مناسب است. با وجود چرخ های کمکی و پشتی، این دوچرخه می تواند انتخابی ایده آل برای دوچرخه سواران تازه کار باشد. از سوی دیگر امکاناتی همچون سبد، صندوق و قاب محافظ زنجیر کیفیت سواری و ایمنی دوچرخه بچه گانه المپیا را ارتقا می دهد.

  2,700,000 تومان 2,870,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف