دوچرخه کودک سایز 16

این دوچرخه بچه گانه که عمدتا برای کودکان در سنین 5 تا 8 سال مناسب می باشد و در دو دسته دوچرخه پسرانه و دوچرخه دخترانه با تنوع مدل بسیار زیاد و رنگبندی متنوع تولید می گردد. کودکان در این سن با شناخت نسبی بیشتری که پیدا کرده اند تقریبا خودشان می توانند برای انتخاب دوچرخه تصمیم بگیرند و این مسیله کار والدین را بسیار راحت می کند....

دوچرخه کودک سایز 16

این دوچرخه بچه گانه که عمدتا برای کودکان در سنین 5 تا 8 سال مناسب می باشد و در دو دسته دوچرخه پسرانه و دوچرخه دخترانه با تنوع مدل بسیار زیاد و رنگبندی متنوع تولید می گردد. کودکان در این سن با شناخت نسبی بیشتری که پیدا کرده اند تقریبا خودشان می توانند برای انتخاب دوچرخه تصمیم بگیرند و این مسیله کار والدین را بسیار راحت می کند. قطعا استفاده از دوچرخه در این سنین کمک شایانی به سلامت فیزیکی وذهنی فرزاندان شما خواهد نمود پس همواره آنها را به انتخاب و داشتن یک دوچرخه برای پر کردن اوقات فراغتشان ترغیب نمایید و حتی المکان کمتر از دیوایس های الکترونیکی نطیر تبلت برای آنها استفاده کنید .


خرید دوچرخه 16

این دوچرخه برای کودکان 4 تا 6 سال ایده آل است که قدی در بازۀ 100 تا 120 سانتی متر دارند. اگر قصد خرید دوچرخه 16 را دارید یعنی اینکه فرزندتان کمی با دوچرخه سواری آشنا شده است، زیرا کودک برای دوچرخه 12 اینچی خود زیادی بزرگ شده است. خرید دوچرخه در این سن بسیار مهم است زیرا با یافته های قبلی،کودک آمادگی یادگرفتن دوچرخه سواری را دارد.حالا که سایز کودک به این اندازه رسیده است،به این معناست که او می تواند در خرید دوچرخه 16 خود،به والدین کمک کند. در خرید دوچرخه 16 توجه داشته باشید زمانیکه فروشنده شمارا به سمت وسیله ای راهنمایی می کند،حتما نظر فرزندتان را بپرسید.این وسیله چه از لحاظ ظاهر و چه از لحاظ فنی(احتمالا از این بخش سر در نمی اورد اما باید نظر خود را بدهد) مورد تایید کودک باشد. حالا که اعتماد بنفس کودک خود را تقویت کرده اید به خاطر بسپارید ،هنگام خرید دوچرخه 16 به سراغ دوچرخه های بدون کمک چرخ نروید یا کمک چرخ های دوچرخه را جدا نکنید.چند بار افتادن و چند زخم در ابتدا،می تواند فرزند خردسال شمارا دلسرد کند. مطمئن شوید فرزندتان به هدایت دوچرخه با فرمان،استفاده از کتی ترمز و پدال زدن عادت کرده،سپس اقدام به آموزش دوچرخه سواری کند. هنگام خرید دوچرخه 16 در میدان دادن به کودک زیاده روی نکنید،برای او بودجه محدود تعیین کنید تا با جلوتر نرفتن از آن و حذف دوچرخه های گران تر در ذهن خود،بعد از خرید دوچرخه 16 احساس غرور و رضایت چندین برابر کند.

خرید اینترنتی دوچرخه 16

خرید اینترنتی دوچرخه 16 امروز ساده تر از هر روز دیگر است،شاید اولین انتخاب نباشد اما در اکثر موارد بهترین انتخاب است. منابع برای تعیین سایز کودکتان بیش از پیش در دسترس است،و بعد از اینکه به نتیجه رسیدید قصد خرید اینترنتی دوچرخه 16 را دارید ،جستجو برای مدل را آغاز کنید.برای نمونه دوچرخه 16 راپیدو از بهترین ها در بازارِ حالِ حاضر است. خرید اینترنتی دوچرخه 16 از آنجایی بهتر است که شمارا در هوای سرد و گرم از خانه بیرون نمی کشد.

مهمترین مشخصات دوچرخه 16

از مهمترین مشخصات دوچرخه 16 فریم آن است که عمدتا از آلومینیوم یا استیل تولید می شود،آلومینیوم سبک تر و مقاوم تر، و به همین مقدار گران تر است.کمک چرخ ها،قاب زنجیر و کتی ترمز به احتمال زیاد وجود دارند،زیرا کودک حالا توانایی فشار دادن کتی ترمز روی فرمان را دارد. در بعضی موارد قطعاتی مانند پشتی صندلی،قاب زنجیر و یا سبد جلو وجود دارد.


قیمت دوچرخه 16

این مطلب صحیح است که دوچرخه کودک از دیگر دوچرخه ها ثابت تر و مجموعا پایین تر است،اما باید توجه داشته باشید که کیفیت و کارایی، ارزان بفروش نمی رسند.قیمت دوچرخه 16 هم از این امر مستثنا نیست.قیمت دوچرخه 16 در فروشگاه ما هم با از  دوچرخه ای به دوچرخه دیگر فرق می کند،اما این بازه وسیع است و سعی شده برای مشتریان با هر بودجه ،امکان خرید فراهم شود. کودک استار و راپیدو پایین ترین قیمت دوچرخه 16 در فروشگاه را دارند،در حالیکه قیمت دوچرخه 16 قناری به مراتب بالاتر است. در ارزش گذاری های یک دوچرخه 16 موارد بسیاری دخیل هستند،جنس بدنه یکی از این عوامل است.بدنه دوچرخه قناری خاص و شکیل ،و از جنس منیزیم طراحی شده است،به همین دلیل قیمت دوچرخه 16 قناری بالاست.

برای انتخاب و خرید دوچرخه کودک مناسب برای فرزند دلبندتان با فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ ما در تماس باشید.

بیشتر

دوچرخه 16 

 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 16 مدل آر 95 |...

  دوچرخه کودک راپیدو مدل R95 از دوچرخه های کودک راپیدو با کیفیت سواری بسیار بالا است.فریم این دوچرخه راپیدو با استفاده از استیل بسیار مقاوم و سبک طراحی و تولید شده است.چرخه های کمکی بسیار روان با کیفیت بسیار بالا ،حس سواری بسیار لذت بخشی به شما ارائه می دهد و کودک شما را برای همیشه دوچرخه سوار می کند.

  2,650,000 تومان 2,860,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک استار 16 مدل STAR 16044

  اگر قصد دارید با خرید دوچرخه کودک ورزش دوچرخه سواری را به فرزند خود معرفی کنید، ما دوچرخه استار مدل 16044 را به شما معرفی می‌کنیم. این دوچرخه دخترانه فوق‌العاده زیبا برای سنین 4 تا 8 سال مناسب می‌باشد. از مهم‌ترین ویژگی‌های این مدل می‌توان به پشتی، بغل بند، صندوق و سبد اشاره کرد. علاوه بر آن طراحی استاندارد و ایمنی بالای این دوچرخه می‌تواند جزو نقاط قوت...

  2,700,000 تومان 2,880,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک قناری 16 مدل هانی | Canary...

  دوچرخه قناری از قدیمی ترین برندهای دوچرخه کودک بازار ایران است که از لحاظ کیفی بی شک از بقیه رقیبان پیشی گرفته و خود را به عنوان پیشرو در بازار دوچرخه کودک مطرح کرده است . همواره دوچرخه قناری از لحاظ کیفیت و طراحی زبان زد بوده و مدلهای مختلف این دوچرخه برای نسل ها در یک خانواده کار میکند و حتی به ارث می رسد .

  4,150,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 16 مدل آر 98 |...

  فریم دوچرخه مهم ترین بخش هر دوچرخه است.فریم دوچرخه کودک مدل R98 با استفاده از استیل با بالا ترین نسبت مقاومت به وزن طراحی و تولید شده است.بغل بند بسیار مقاوم و تقویت شده در این دوچرخه کودک ،سواری برای کودکان را بسیار آسان و راحت می کند و آنان را برای همیشه علاقه مند به دوچرخه سواری می کند.

  2,660,000 تومان 2,870,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا 16 مدل Olympia 16198

  با خرید دوچرخه کودک Olympia مدل 16198 فرزندان خود را به سمت ورزش دوچرخه سواری سوق دهید. این دوچرخه دخترانه 16 برای گروه سنی 4 تا 8 سال مناسب است. با وجود چرخ‌های کمکی و پشتی، این دوچرخه می‌تواند انتخابی ایده‌آل برای دوچرخه سواران تازه کار باشد. از سوی دیگر امکاناتی همچون ترمز بندی ویبریک، تایر تیوب PONLY، سبد، صندوق و قاب محافظ زنجیر کیفیت سواری و ایمنی...

  2,950,000 تومان 3,050,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری سایز 16 مدل فلاینگ...

  یک دوچرخه کودک بسیار پرطرفدار از برند قناری که از لحاظ طراحی واقعا منحصر به فرد بوده و شما را در نگاه اول شیفته خود می سازد.کیفیت فوق العاده این دوچرخه در کنار استفاده از کمک فنر در دوشاخ جلو و در زیر زین به راحتی هر چه بیشتر این دوچره کمک میکند.اگر به دنبال یک دوچرخه خاص برای کودک خود هستید ، پس حتما به این دوچرخه فکر کنید . 

  5,200,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا 16 مدل Olympia 16191

  با خرید دوچرخه کودک Olympia مدل 16 فرزندان خود را به سمت ورزش دوچرخه سواری سوق دهید. این دوچرخه سایز 16 جذاب برای گروه سنی 4 تا 8 سال مناسب است. با وجود چرخ های کمکی و پشتی، این دوچرخه می تواند انتخابی ایده آل برای دوچرخه سواران تازه کار باشد. از سوی دیگر امکاناتی همچون سبد، صندوق و قاب محافظ زنجیر کیفیت سواری و ایمنی دوچرخه بچه گانه المپیا را ارتقا می دهد.

  2,700,000 تومان 2,870,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه بلست استار سایز 16 | Blast...

  قصد خرید دوچرخه سایز 16 دارید اما نمی‌دانید که چه مدلی را تهیه کنید؟ بی‌شک دوچرخه کودک بلست مدل استار بهترین خرید دوچرخه کودک سایز 16 است. قیمت بسیار مناسب این دوچرخه اما کیفیت بسیار بالا، خرید این دوچرخه کودک را به بهترین خرید زندگی شما تبدیل می‌کند. علاوه بر قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا، امکانات بسیار زیاد این دوچرخه، شما را هرگز از خرید این دوچرخه...

  2,450,000 تومان 2,650,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک قناری سایز 16 مدل موون|Canary...

  دوچرخه بچگانه قناری moon یکی از محصولات برند نام آشنای قناری است که ظاهر آن شوق کودک و کیفیت آن سلامت او را، تضمین می‌کند. این دوچرخه قناری ویژگی‌های منحصر بفردی مثل فریم منیزیمی و قطعات پلاستیکی ضد حساسیت را در خود جای داده، مشخصاتی که گردهم آوردن آن‌ها تنها از برندی مانند قناری بر می‌آید. این دوچرخه 16 در رنگ‌های صورتی، قرمز، نارنجی و آبی عرضه می‌شود تا...

  4,490,000 تومان 4,630,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 16 مدل اسپیس نامبر...

  دوچرخه کودک قناری مدل Space No.1 سایز 16 مناسب برای سن از 5 سال به بالا و با یک تنه استیل کلاسیک که شور و شوق دوچرخه سواری را در کودکان ایجاد می کند. این مدل دوچرخه بچه گانه قناری از محبوبترین مدلهای قناری بوده که جذابیت بالایی را برای کودکان و حتی والدین آنها دارد و از کیفیت مثال زدنی در ساخت و طراحی برخوردار است.

  3,990,000 تومان 4,100,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 16 مدل اسپیس شاتل |...

  دوچرخه کودک قناری اغلب به دلیل داشتن ظاهر متفاوت از سایر رقبا به راحتی قابل شناخت است . این مدل از دوچرخه قناری با یک بدنه منیزیومی یکی از شاهکارهای این برند ژاپنی است . این دوچرخه بچه گانه قناری یکی از بهترین و زیباترین مدلهای دوچرخه قناری است که طرفداران بسیار زیادی دارد و از استقبال بسیار خوبی برخوردار بوده است.

  6,390,000 تومان 6,580,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه دخترانه تراویس سایز 16 مدل 1606 |...

  دوچرخه دخترانۀ TRAVIS 1606 دخترتان را از خردسالی به سمت دوچرخه‌سواری و زندگی سالم هدایت می‌کند. این دوچرخه کودک تمام صورتی می‌تواند با ارائه امکاناتی مثل پشتی، قاب زنجیر و طبق قامۀ چهارگوش یک محصول با کیفیت، زیبا و با سواری لذت‌بخش باشد و در نتیجه لبخندی زیبا برای دختر کوچکتان به ارمغان بیاورد.

  3,090,000 تومان 3,250,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف