دوچرخه 16 پرفروش‌ترین سایز دوچرخه کودک

این دوچرخه بچه گانه که عمدتا برای کودکان در سنین 4 تا 7 الی 8 سال مناسب می‌باشد و در دو دسته دوچرخه پسرانه و دوچرخه دخترانه با تنوع مدل بسیار زیاد و رنگبندی جذاب تولید می‌گردد. از آن‌جا که کودکان در این سنین از توانایی جسمی خوب و قابل توجهی برخوردار شده و می‌توانند به راحتی از یک دوچرخه 16 استفاده نمای...

دوچرخه 16 پرفروش‌ترین سایز دوچرخه کودک

این دوچرخه بچه گانه که عمدتا برای کودکان در سنین 4 تا 7 الی 8 سال مناسب می‌باشد و در دو دسته دوچرخه پسرانه و دوچرخه دخترانه با تنوع مدل بسیار زیاد و رنگبندی جذاب تولید می‌گردد. از آن‌جا که کودکان در این سنین از توانایی جسمی خوب و قابل توجهی برخوردار شده و می‌توانند به راحتی از یک دوچرخه 16 استفاده نمایند و همچنین با شناخت نسبی بیشتری که پیدا کرده‌اند تقریبا خودشان می‌توانند برای انتخاب دوچرخه‌ای که دوست دارند، تصمیم بگیرند، این مسیله کار والدین را بسیار راحت می‌نماید و به همین جهات پرفروش‌ترین سایزهای دوچرخه ودک است. قطعا استفاده از دوچرخه 16 در این سنین کمک شایانی به سلامت فیزیکی و ذهنی فرزاندان شما خواهد نمود پس همواره آن‌ها را به انتخاب و داشتن این وسیله مفید برای پر کردن اوقات فراغتشان ترغیب نمایید و حتی‌المکان کمتر از دیوایس‌های الکترونیکی نطیر تبلت به جهت سرگرمی ایشان استفاده کنید.


دوچرخه 16، قیمت انواع دوچرخه سایز 16، کیفیت عالی

خرید دوچرخه سایز 16 در انواع مدل‌های جذاب دوچرخه دخترانه و پسرانه از برندهای مطرح در کنار ارزانترین قیمت!!! شاید تصور کنید که همواره قیمت دوچرخه بچه گانه از دوچرخه‌های بزرگسال ارزانتر است، اما دقت نمایید که مدل‌هایی از دوچرخه 16 با امکانات و متریال خاص وجود دارند که قیمت آن‌ها حتی از دوچرخه بزرگسال بیشتر است و قیمت دوچرخه 16 هم از این امر مستثنا نیست. در یک حالت کلی و با ثابت در نظر گرفتن قطعات و متریال مورد استفاده قطعا قیمت دوچرخه 16 از سایز 12 بیشتر و در مقایسه با سایز 20 کمتر خواهد بود. اما در واقعیت قیمت به عواملی نظیر متریال مورد استفاده در ساخت، قطعات استفاده شده در سیستم پیشرانه، کیفیت سیستم ترمز، کیفیت چرخ‌ها و آپسن‌های مورد استفاده بستگی دارد. در ادامه کمی به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

عواملی که بر قیمت دوچرخه 16 تاثیر دارند

رنجی قیمتی برای این سایز گستردگی بالایی ندارند، مگر برندهای مطرح یا استفاده از متریال خاص مانند منیزیوم در ساخت، اما در حالت کلی و بدون در نظر گرفتن این عوامل قیمت این محصولات به هم نزدیک خواهند بود. برای درک بهتر و شناخت دقیق‌تر دوچرخه 16 و نحو تعیین قیمت جهت بررسی و انتخاب در هنگام خرید، دانستن عواملی که بر روی کیفیت و قیمت تاثیر دارند در هنگام مقایسه و خرید بسیار مفید خواهد بود. البته باید توجه داشت که میزان اثر بخشی هر کدام از این عوامل به نسبت سهری که در ساخت دارند متفاوت خواهد بود. حال کمی دقیق‌تر به موضوع بنگریم:

 1. متریال مورد استفاده در ساخت: ا این عامل نقش پر رنگی در تعیین قیمت دوچرخه 16 دارد. اصولا محصولات این سایز از استیل، آیومینیوم یا منیزیوم تولید می‌شوند.  بیشترین سهم از تولید را استیل دارد و خوب ارزانترین قیمت هم همینطور، آلومینیوم کمی لوکس، سبک‌تر و مقاوم‌تر است و خوب قیمت گرانتری هم دارد. اما اخیرا استفاده از آلیاژ فانتزی منیزیوم باب شده که از آهن مقاوم‌تر و از آلومینیوم سبک‌تر است و لوکس‌ترین در نوع خود. قاعدتا محصولات تولید شده با این متریال گرانتر از بقیه هستند.
 2. قطعات سیستم پیشرانه و سیستم ترمز: سیستم پیشرانه شامل قطعاتی مهم نظیر خوردو، رنجیز، طبق‌قامه، توپ تنه است و این قطعات در همکاری با هم وظیفه اصلی انتقال قدرت و حرکت دادن دوچرخه را بر عهده دارند. مشخصا هر چه کیفیت این قطعات بالاتر و در حد استاندارد باشد قیمت دوچرخه 16 بالاتر خواهد. دقیقا سیستم ترمز که شامل کتی‌ها و ترمز است مانند سیستم پیشرانه عمل کرده و به همان نحو بر قیمت تاثیر دارند. اما این موارد بسیار مهم هستند و حتما سعی کنید محصولی که حداقل کیفیت و استاندارد لازم در این دو مورد را دارد انتخاب نمایید.
 3. چرخ‌ها: شامل توپی، طوقه، پره، تایر و تیوپ برای چره‌های جلو عقب هستند. این که از چه جنس و چه برندی باشند و چه کیفیتی را برای دوچرخه به ارمغان بیاورند قطعا بر روی قیمت دوچرخه 16 هم تاثیر دارند. طوقه آلومینیوم، تایرهای برند و ... از عواملی هستند که می‌تواند کیفیت بالاتری را به ارمغان بیاورد.
اگر به دنبال خرید بهترین دوچرخه 16 با قیمت منصفانه و مقرون بصرفه هستید، ما در فروشگاه آریا چرخ سعی کردیم بهترین محصولات را با ارزانترین قیمت مهیا نماییم. چنانچه برای خرید دوچرخه 16 نیاز به دریافت مشاوره دارید با کارشناسان ما در آریا چرخ تماس بگیرید.

خرید دوچرخه 16

همانطور که بیان شد، این سایز برای کودکان 4 تا 7 الی 8 سال ایده آل است که قدی در بازۀ 100 تا 120 سانتی‌متر دارند. اگر قصد خرید دوچرخه 16 را دارید، به احتمال زیاد فرزندتان کمی با دوچرخه‌سواری آشنا شده است، زیرا کودک با آشنایی و استفاده از سایز کوچکتر و رش د فکری جسمی خود برای دوچرخه 12 اینچی خود زیادی بزرگ شده است. خرید دوچرخه در این سن بسیار مهم است زیرا با یافته‌های قبلی،کودک آمادگی یادگرفتن و رشد را دارد. حالا که ایشان در راه رشد قرار دارند و به اندازه این سایز رسیده‌اند، به این معناست که او می‌تواند در خرید دوچرخه 16 خود،به والدین کمک کند. توجه داشته باشید زمانی‌که فروشنده شما را به سمت محصولی راهنمایی می‌کند، حتما نظر فرزندتان را جویا شوید، زیر اوست که باید با علاقه از آن محصول استفاده نماید. این وسیله چه از لحاظ ظاهر و چه از لحاظ فنی (احتمالا از این بخش درک دررستی ندارد اما باید نظر خود را بدهد) مورد تایید کودک باشد. حالا که اعتماد بنفس کودک خود را تقویت کرده‌اید به خاطر بسپارید ،هنگام خرید دوچرخه 16 به سراغ مدل‌های بدون چرخ کمکی نروید یا تا حد امکان بغلبند را جدا نکنید. چند بار افتادن و چند زخم در ابتدا، می‌تواند فرزند خردسال شما را دلسرد نماید. مطمئن شوید فرزندتان به هدایت دوچرخه با فرمان، استفاده از کتی ترمز و پدال زدن عادت کرده، سپس اقدام به آموزش دوچرخه‌سواری بدون کمکی نمایید. هنگام خرید دوچرخه 16 در میدان دادن به کودک زیاده روی نکنید، برای او بودجه محدود تعیین کنید تا با جلوتر نرفتن از آن و حذف محصولات گرانتر در ذهن خود، احساس غرور و رضایت چندین برابر کند.

چرا خرید اینترنتی دوچرخه 16

خرید اینترنتی امروز سادهتر از هر روز دیگر است، شاید اولین انتخاب نباشد اما در اکثر موارد بهترین انتخاب است. منابع برای تعیین سایز کودکتان بیش از پیش در دسترس است، بسیار ساده و تنها با چند کلیک می‌توانید از بین ده‌ها فروشگاه که محصولات زیادی را به فروش می‌گذارند، بهترین مدل را از لحاظ کیفی و قیمتی در نظر گرفته و بعد از اینکه به نتیجه رسیدید قصد خرید اینترنتی دوچرخه 16 را دارید، جستجو برای معتبرترین فروشگاه با بهترین قیمت را آغاز کنید. برای مثال انواع مدل‌های دوچرخه 16 از برند قناری جزو بهترین‌ها در بازارِ حالِ حاضر است. از محسنات دیگر اینترنتی دوچرخه 16 می‌توان به کاهش هزینه‌های رفت و امد و جستجو اشاره کرد که بسیار مهم می‌باشد. شما می‌توانید به راحتی هر محصولی که در نظر دارید در اسرع وقت به آدرس خواسته شده تحویل بگیرید.

بهترین دوچرخه 16 را چگونه خریداری کنیم

اگر به دنبال آن هستید که برای فرزند دلبندتان بهترین دوچرخه 16 خریداری کنید نگران نباشید. با در نظر داشتن چند موضوع ساده به نیت خود خواهدی رسید. 1. حتما سعی کنید از برندهای معتبر خرید کنید. زیرا استانداردهای لازم در زمینه تولید را رعایت می‌کنند. مثلا از مواد بازیافتی که منجر به حساسیت پوستی می‌شوند در تولید استفاده نمی‌کنند. 2. حتما در موقوع خرید دوچرخه 16 به این نکته که تناسب قد، سلیقه و جنسیت فرزند خود را رعایت نمودید مطمئن باشید. 3. به آپشن‌هایی مثل سبد، ترکبند، پشتی و ... اهمت زیادی ندارند و فقط در بحث زیبایی بیشتر استفاده می‌شوند. هیچگاه کیفیت را فدای آن‌‌ها ننمایید.

بیشتر

دوچرخه 16 

 • دوچرخه بچه گانه قناری سایز 16 مدل فلاینگ...

  یک دوچرخه کودک بسیار پرطرفدار از برند قناری که از لحاظ طراحی واقعا منحصر به فرد بوده و شما را در نگاه اول شیفته خود می سازد.کیفیت فوق العاده این دوچرخه در کنار استفاده از کمک فنر در دوشاخ جلو و در زیر زین به راحتی هر چه بیشتر این دوچره کمک میکند.اگر به دنبال یک دوچرخه خاص برای کودک خود هستید ، پس حتما به این دوچرخه فکر کنید . 

  6,650,000 تومان 7,050,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 16 مدل فیری استایل |...

  بدون شک برند قناری با کیفیت ترین دوچرخه های کودک را در بازار کشور عرضه می کند . دوچرخه های قناری از تمامی جهات مثل طراحی ، کیفیت مواد مورد استفاده ، رنگبندی ، خدمات پس از فروش و... با اختلاف بسیار زیادی از مابقی دوچرخه های بازار برتر می باشد .دوچرخه مدل Free Style از محبوب ترین مدلهای این برند است که از یک سبک پایه دوچرخه الهام گرفته شده است . 

  5,290,000 تومان 5,390,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 16 مدل اسپیس نامبر...

  دوچرخه کودک قناری مدل Space No.1 سایز 16 مناسب برای سن از 5 سال به بالا و با یک تنه استیل کلاسیک که شور و شوق دوچرخه سواری را در کودکان ایجاد می کند. این مدل دوچرخه بچه گانه قناری از محبوبترین مدلهای قناری بوده که جذابیت بالایی را برای کودکان و حتی والدین آنها دارد و از کیفیت مثال زدنی در ساخت و طراحی برخوردار است.

  5,290,000 تومان 5,570,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری سایز 16 مدل بولدوزر...

  دوچرخه کودک قناری مدل BullDozer سایز 16 انتخاب خوبی برای فرزند دلبند شما جهت تشویق او به ورزش کردن است. بی شک بالاترین کیفیت ممکن دوچرخه های بچه گانه در بازار کشور متعلق به برند قناری است که در این عرصه یکه تازی می کند . دوچرخه قناری مدل بولدوزر از جدیدترین محصولات این برند با طراحی بسیار زیبا است .

  5,890,000 تومان 6,190,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا 16 مدل Olympia 16191...

  با خرید دوچرخه کودک Olympia مدل 16 فرزندان خود را به سمت ورزش دوچرخه سواری سوق دهید. این دوچرخه سایز 16 جذاب برای گروه سنی 4 تا 8 سال مناسب است. با وجود چرخ های کمکی و پشتی، این دوچرخه می تواند انتخابی ایده آل برای دوچرخه سواران تازه کار باشد. از سوی دیگر امکاناتی همچون سبد، صندوق و قاب محافظ زنجیر کیفیت سواری و ایمنی دوچرخه بچه گانه المپیا را ارتقا می دهد.

  3,690,000 تومان 3,860,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک تراویس سایز 16 مدل Travis 16-02

  دوچرخه بچه گانه تراویس مدل 1602 محصولی زیبا و با کیفیت مناسب برای کودکان از سن حدود 5 سال می‌باشد. این دوچرخه 16 به سبب تنه مستحکم، رنگ‌بندی متنوع و زیبا، چرخ‌های بغلبند تقویت شده و قطعات محرکه بسیار با کیفیت در کنار قیمت معقول و مقرون به‌صرفه یک گزینه بسیار قابل توجه برای خرید دوچرخه کودک سایز 16 است.

  3,420,000 تومان 3,630,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه بلست استار سایز 16 | Blast...

  قصد خرید دوچرخه سایز 16 دارید اما نمی‌دانید که چه مدلی را تهیه کنید؟ بی‌شک دوچرخه کودک بلست مدل استار بهترین خرید دوچرخه کودک سایز 16 است. قیمت بسیار مناسب این دوچرخه اما کیفیت بسیار بالا، خرید این دوچرخه کودک را به بهترین خرید زندگی شما تبدیل می‌کند. علاوه بر قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا، امکانات بسیار زیاد این دوچرخه، شما را هرگز از خرید این دوچرخه...

  3,270,000 تومان 3,470,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه دخترانه تراویس سایز 16 مدل 1606 |...

  دوچرخه دخترانۀ TRAVIS 1606 دخترتان را از خردسالی به سمت دوچرخه‌سواری و زندگی سالم هدایت می‌کند. این دوچرخه کودک تمام صورتی می‌تواند با ارائه امکاناتی مثل پشتی، قاب زنجیر و طبق قامۀ چهارگوش یک محصول با کیفیت، زیبا و با سواری لذت‌بخش باشد و در نتیجه لبخندی زیبا برای دختر کوچکتان به ارمغان بیاورد.

  3,850,000 تومان 4,010,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک تراویس سایز 16 مدل Travis 16-03

  برای کودک خرید دوچرخه یکی از خاطره‌های بسیار شیرینی است که شاید همیشه به‌یاد داشته باشد، دوچرخه کودک تراویس مدل 03-16 محصولی بسیار زیبا و با‌کیفیت و در عین حال خوش‌قیمت است که این خاطره شیرین را برای کودک شما جاودانه خواهد کرد.

  3,400,000 تومان 3,610,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک قناری 16 مدل جنی | Canary...

  قناری تولید کننده تخصصی ترین دوچرخه مخصوص کودکان میباشد. اولین دوچرخه قناری 45 سال پیش از ژاپن وارد ایران شد. امروزه دوچرخه بچه گانه قناری با تکنولوژی مدرن روانه بازار میگردد. دوچرخه کودک قناری مدل جنی Jenny به صورت تخصصی به عنوان یک دوچرخه دخترانه طراحی وتولید شده است.این محصول بی‌نظیر برای کودک دلبند شما یک انتخاب عالی است .

  5,880,000 تومان 6,320,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه دخترانه سایز 16 تراویس 1607 |...

  TRAVIS 2007 یک دوچرخه دخترانه سایز 20 است که با طرح‌ها و برچسب‌های رنگارنگ آماده شده تا دختر شما را به یک ورزشکار تبدیل کند و اوقات‌فراغت وی را به بهترین نحو پر‌کند. این دوچرخه دخترانه با وجود قابلیت‌های گوناگون مثل پشتی، زینِ راحت و قاب تمام فلزی یک انتخاب بی‌بدیل در زندگی شما و دخترتان است.

  3,880,000 تومان 4,050,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه دخترانه تراویس سایز 16 مدل Travis...

  دوچرخه دخترانه تراویس 1605 با طراحی مخصوص سبک دوچرخه دخترانه و رنگ‌بندی زیبا و چشم نواز، فطعات با کیفیت و ساخت دقیق و مستحکم گزینه‌ای ابده‌آل برای خرید دوچرخه دخترانه مناسب برای سنین حدود 5 سال به بالا است. این دوچرخه دخترانه از جمله محصولات خوش ساختی است که قیمت منطقی و مناسبی دارد و پیشنهاد ما به شما هست.

  3,720,000 تومان 3,900,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک قناری سایز 16 مدل گلگسی|...

  دوچرخه کودک قناری مدل galaxy شادترین خاطرات را در ذهن کودک به یادگار می‌گذارد. فریم منیزیمی این دوچرخه 16 تیز و سبک به‌گونه‌ای طراحی و ساخته شده تا شیطنت‌های فرزندتان را به‌خوبی پاسخگو باشد. در ساخت این دوچرخه تمام حساسیت‌هایی که این گروه سنی دارد مورد توجه قرار داده شده و حاصل دوچرخه‌ای تمام و کمال برای کودکان است.

  8,220,000 تومان 8,360,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راک سایز 16 مدل Rock Rm-1602-Hr

  دوچرخه بچه‌گانه Rock 1602 یک دوچرخه 16 مناسب برای سنین بالاتر از 5 سال می‌باشد که در دو رنگ قرمز و آبی با بدنه زیبا و آپشن‌های جذاب برای کودک نظیر سبد جلو، ترکبند و صندوق عقب به همراه پشتی زین تولید و عرضه شده است. هم‌چنین این دوچرخه کودک به چرخ‌های بغلبند یا همان کمکی مجهز شده تا کودک در هنگام دوچرخه‌سواری تعادل کافی داشته باشد.

  3,730,000 تومان 3,900,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه وینو سایز 16 مدل Vino H015

  با دوچرخه بچه گانه 16 وینو مدل H015 کودک خود را بیش از هر زمان دیگری شاداب‌تر، اجتماعی و فعال‌تر خواهید دید. دارای صندوق و پشتی و سبد بغل‌بندهای تقویت شده قاب زنجیر فلزی کامل فریم آلیاژی مستحکم و زیبا طوقه آلومینیومی ترمز لقمه‌ای

  3,440,000 تومان 3,650,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک اوکی سایز 16 مدل OK HR510

   طراحی متفاوت، زیبایی فوق‌العاده، ارگونومی استاندارد و کیفیت بالای این دوچرخه از جمله مواردی است که ما را مصمم به خرید آن می‌کند. ویژگی‌های کلیدی این محصول عبارتند از:تنه آهنی مقاوم و زیبا  دارای محافط زنجیر جذاب ترمز لقمه‌ای باکیفیت دارای بغل‌بندهای باکیفیت دارای صندوق و پشتی و سبد طوقه آلومینیومی

  3,690,000 تومان 3,950,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک اوکی سایز 16 مدل OK HR201

  یکی از تخصصی‌ترین برندهای تولیدکننده دوچرخه در ایران را می‌توان اوکی نامید که مخصوصاً بهترین و متناسب‌ترین انواع دوچرخه کودکانه را طراحی تولید و عرضه می‌کند. دوچرخه HR201 از محصولات محبوبی بوده که به واسطه ویژگی‌های خوب می‌تواند برای والدینی که به دنبال خرید دوچرخه کودک هستند یک گزینه ایده‌آل باشد. بدنه آهن استاندارد و مستحکم  دارای محافط زنجیر کامل...

  3,680,000 تومان 4,050,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه دخترانه سایز 16 المپیا مدل پانتر...

  یک دوچرخه دخترانه بسیار زیبا با طراحی ورنگ‌بندی جذاب و دلربا که فرزند شما دلبسته خود می‌کند، مشخصات محصول در یک نگاه:فریم زیبا و مستحکم طوقه آلومینیوم رنگی پره موتوری تایرهای رنگی بغلبند تقویت شده پشتی، سبد، صندوق

  4,080,000 تومان 4,400,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک سایز 16 راکی مدل Rocky 16 hr206

  برای تبدیل شدن به یک والد نمونه خرید یک دوچرخه تنها کافی نیست؛ بلکه انتخاب آن متناسب با سن و آناتومی بدن کودک است که حیاتی و مهم می‌باشد. دوچرخه راکی مدل 206 hr در سایز ۱۶ یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید با اطمینان خاطر از ویژگی‌های مثبتش آن برای کودک خود خریداری کنید:فریم زیبا و مستحکم طوقه آلومینیوم رنگی پره رنگی تایرهای پهن بغلبند تقویت...

  3,260,000 تومان 3,700,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه دخترانه اوکی سایز 16 مدل Ok HR 950

  محصولات اوکی جزو پرفروش‌ترین‌ دوچرخه‌های کودکانه بازار هستند. این برند هم اکنون نیز با محصول جدید خود یعنی دوچرخه دخترانه اوکی hr 950 در سایز ۱۶ و رنگ بنفش زیبا، ترکیبی از کیفیت و جذابیت را ارائه کرده است. این محصول با برخورداری از بدنه‌ای سبک در کنار سیستم تعلیق کاربردی و استاندارد و ویژگی‌های کلیدی خود، لذت یک سواری راحت و آسان را در اختیار شما قرار...

  3,870,000 تومان 4,270,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 16 مدل آر 95 |...

  دوچرخه کودک راپیدو مدل R95 از دوچرخه های کودک راپیدو با کیفیت سواری بسیار بالا است.فریم این دوچرخه راپیدو با استفاده از استیل بسیار مقاوم و سبک طراحی و تولید شده است.چرخه های کمکی بسیار روان با کیفیت بسیار بالا ،حس سواری بسیار لذت بخشی به شما ارائه می دهد و کودک شما را برای همیشه دوچرخه سوار می کند.

  3,290,000 تومان 3,690,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  تخفیف تا 1402-07-04
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 16 مدل آر 98 |...

  فریم دوچرخه مهم ترین بخش هر دوچرخه است.فریم دوچرخه کودک مدل R98 با استفاده از استیل با بالا ترین نسبت مقاومت به وزن طراحی و تولید شده است.بغل بند بسیار مقاوم و تقویت شده در این دوچرخه کودک ،سواری برای کودکان را بسیار آسان و راحت می کند و آنان را برای همیشه علاقه مند به دوچرخه سواری می کند.

  3,490,000 تومان 3,700,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه المپیا سایز 16 مدل Olympia...

  دوچرخه المپیا 16187 در واقع یک دوچرخه کودک 16 است که از امکانات متنوعی همچون سبد، صندوق و پشتی بهره می‌برد. بدنه این دوچرخه با رعایت اصول ژئومتریک طراحی شده است و با فیزیک بدن کودکان 4 تا 8 سال سازگار می‌باشد. جهت سهولت سواری و جلوگیری از زمین خوردن برای این دوچرخه بچه گانه بغل بندهایی با قابلیت جدا شدن در نظر گرفته شده است. با وچود چنین ویژگی هایی قیمت...

  3,490,000 تومان 3,740,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا 16 مدل Olympia 16821

  دوچرخه المپیا 16 مدل 16228 مناسب گروه سنی 4 تا 8 سال است. این دوچرخه کودک با ارائه سطح بالایی از ایمنی و استحکام می‌تواند تا چندین سال پاسخگوی تمام نیاز‌های فرزندان شما باشد. وجود صندوق، سبد و پشتی راحت از جمله امکانات این دوچرخه هستند که باعث جذابیت آن می‌شوند. علاوه بر آن قاب زنجیر فلزی و گلگیر‌های بلند در نظر گرفته شده برای این دوچرخه بچگانه ارزان قیمت...

  3,480,000 تومان 3,630,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف