خرید توپ تنه دوچرخه 

یکی از اجزای اصلی دوچرخه که طبق قامه را به تنه دوچرخه متصل می کند . توپ تنه دوچرخه این امکان را فراهم می کند تا طبق قامه به روانی و راحتی حرکت کند . توپ تنه در قسمت پایینی تنه و محل اتصال تنه پایی با لوله زین ، قرار می گیرد . توپ تنه دوچرخه در انواع مختف با استفاده متنوع برای انواع دوچرخه کوهستان و دوچرخه کورسی و در رده های ...

خرید توپ تنه دوچرخه 

یکی از اجزای اصلی دوچرخه که طبق قامه را به تنه دوچرخه متصل می کند . توپ تنه دوچرخه این امکان را فراهم می کند تا طبق قامه به روانی و راحتی حرکت کند . توپ تنه در قسمت پایینی تنه و محل اتصال تنه پایی با لوله زین ، قرار می گیرد . توپ تنه دوچرخه در انواع مختف با استفاده متنوع برای انواع دوچرخه کوهستان و دوچرخه کورسی و در رده های مختلف کیفی تولید و عرضه می شوند که هر کدام با یک طبق قامه مخصوص همخوانی دارند . از جمله معتبر ترین تولید کنندگان توپ تنه دوچرخه می توان به کمپانی شیمانو و اسرم اشاره کرد . ما در فروشگاه اینترنتی قطعات دوچرخه آریا چرخ سعی کرده ایم تا محصولات متنوعی را در این شاخه جمع آوری و در اختیار شما مصرف کننده محترم قرار دهیم .

بیشتر

توپ تنه دوچرخه 

 • توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-ES300,...

  توپ تنه شیمانو BB-UN300 یک محصول بسیرا باکیفیت و با راندمان بالا بوده که خصوصیات مهم آن عبارتند از:عملکرد بهینه شده بولبرینگی براکت پایین مربعی پایداری بهتر خط زنجیر با تثبیت کننده خط زنجیر جنس آلومینیوم وزن 280 گرم نوع کوهستان

  835,000 تومان 940,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-ES300,...

  توپ تنه دوچرخه یکی از مهم‌ترین قطعات دوچرخه می‌باشد که نباید آن را نادیده گرفت. این یک براکت جایگزین Shimano است. نصب آن آسان است. محور بزرگ با هشت اسپلین یک رابط سفت و سخت تر بین بازوی خودرو و براکت پایین را فراهم می کند. تمام این‌ها سبب می‌شود تا سواری دلچسبی را تجربه کنید.

  فعلاموجودنیست موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • توپ تنه دوچرخه شیمانو آلتوس مدل Shimano...

  استفاده از توپ تنه اوریجینال شبمانو سبب بهبود چشمگیر عملکرد و بازدهی دوچرخه‌سواری می‌گردد. از جمله ویژگی‌های اصلی این شیفتر می‌توان موارد زیر عنوان کرد:کمک به افزایش بهره‌وری با راندمان بسیار بالا نوع براکت پائینی با روزه انگلیسی BSA مناسب برای قالب تنه با قطر 68 و 73 میلی‌متر رابط اسپیندل هالوتک II مناسب برای دوچرخه‌های کوهستان پایه روزه آلومینیومی

  756,000 تومان 796,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-R9100, RIGHT & LEFT ADAPTER-BSA
  خرید محصول
  توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-R9100, RIGHT...

  توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-R9100, RIGHT & LEFT ADAPTER-BSA توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-R9100 مخصوص خودروهای 11 سرعته Dura Ace است. این دستگاه از یاطاقان توپ های کوچک برای به حداقل رساندن وزن استفاده می کند و با استفاده از فناوری Hollowtech II برای ثبات بیشتر و راندمان چرخشی کار می کند. BB-R9100 در یک نسخه برای BSA و ITA در دسترس است.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-R9100, RIGHT & LEFT ADAPTER-ITALIAN
  خرید محصول
  توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-R9100, RIGHT...

  توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-R9100, RIGHT & LEFT ADAPTER-ITALIAN این توپی تنه شیمانو مدل Shimano BB-R9100 به ویژه برای خودرو های 11 سرعته Dura Ace طراحی شده است. این توپی یک بلبرینگ کوچک برای کم کردن وزن دارد و از فناوری Hollowtech II برای ثبات بیشتر و راندمان چرخشی استفاده می کند. BB-R9100 در یک نسخه برای BSA و موضوعات ITA در دسترس است.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • توپ تنه شیمانو مدل Shimano ULTEGRA SM-BBR60,(BSA) RIGHT & LEFT
  خرید محصول
  توپ تنه شیمانو مدل Shimano ULTEGRA...

  توپ تنه شیمانو مدل Shimano ULTEGRA SM-BBR60,(BSA) RIGHT & LEFT توپ تنه شیمانو مدل Shimano SM-BBR60 یک براکت از نوع BSA یا ITA است و برای Ultegra، 105، FC-CX70 و همچنین دیگر خودرو های 24 میلیمتری Hollowtech II توصیه می شود. این دستگاه با وزن کم متقاعد می شود، اما به اندازه خود با دوام است.  

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-RS500, RIGHT & LEFT ADAPTER-BSA
  خرید محصول
  توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-RS500, RIGHT...

  توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-RS500, RIGHT & LEFT ADAPTER-BSA براکت پایین توپی تنه شیمانو، مدل Shimano BB-RS500 برای خودرو 24 میلیمتری Hollowtech II از سری Tiagra و Sora و برای مدلهای بی نظیر متعددی توصیه می شود. بسته به نسخه، در قاب Road با رشته های براکت پایین BSA و عرض پوسته 68 میلی متر یا در قاب هایی با براکت های پایین ITA با عرض پوسته 70 میلی متر...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • توپ تنه شیمانو مدل Shimano DURA ACE BB-7700 BSA
  خرید محصول
  توپ تنه شیمانو مدل Shimano DURA ACE...

  توپ تنه شیمانو مدل Shimano DURA ACE BB-7700 BSA توپ تنه شیمانو، مدل Shimano Dura Ace BB-7700 یک براکت پایین Octalink 8 است که برای ده ها سال در خدمت است. کاملاً متناسب با خودرو Dura Ace Track FC-7710 است. محور توخالی جعلی سرد آن باعث افزایش سختی می شود.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-MT800-PA PRESS FIT MTB, RIGHT & LEFT ETC
  خرید محصول
  توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-MT800-PA...

  توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-MT800-PA یک براکت پایین برای نصب فشار در قاب ها با عرض پوسته 89 تا 92 میلی متر و قطر براکت 41 میلی متر پایین است. برای استفاده از خودرو XT  ،SLX و Hollowtech II با قطر محور 24 میلی متر توصیه می شود. فنجان های یاتاقان از رزین ساخته شده اند.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • توپ تنه شیمانو مدل Shimano SM-BB71-41A-FOR MTB
  خرید محصول
  توپ تنه پرسی شیمانو مدل Shimano...

  توپ تنه پرسی شیمانو مدل Shimano توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-R9100, RIGHT & LEFT ADAPTER-BSA توپی Shimano SM-BB71-41A یک براکت پایین پرسی با کاربرد های دوچرخه کوهستان است. این توپ تنه، به عنوان یک نوع پرس برای خودرو های Saint و ZEE ، همچنین برای خودرو های قدیمی با سرعت 10 XT نیز توصیه می شود. فناوری Hollowtech II با قطر محور 24 میلی متر ، ثبات ویژه...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-MT800, RIGHT & LEFT , ETC, W/TL-FC25
  خرید محصول
  توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-MT800, RIGHT...

  توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-MT800, RIGHT & LEFT , ETC, W/TL-FC25 توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-MT800 یک براکت پایین BSA است که برای خودرو های XT، SLX  و 24 میلی متر Hollowtech II توصیه می شود. و در پوسته های براکت که عرض 68 یا 73 میلی متر دارند، جای می گیرد. فنجان های یاتاقان از آلومینیوم سبک ساخته شده و آنودایز شده اند.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-MT500-PA PRESS FIT MTB, RIGHT & LEFT ETC
  خرید محصول
  توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-MT500-PA...

  توپ‌تنه شیمانو BB-MT500-PA (یک براکت پایین) با عرض پوسته 68.73 یک توپ‌تنه Press-fit , HOLLOWTECH II است که سری محصولات Shimano Deore بوده و راندمان بالایی را در در هنگام ایجاد گشتاور در کنار بهترین حالت چرخشی ارائه می‌دهد و کمترین اصطکاک را دارد تا از هدر رفت انرژی جلوگیری کند.

  635,000 تومان 670,000 تومان ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • توپ تنه شیمانو مدل Shimano SM-BB52,R&L ADAPTER(BSA)
  خرید محصول
  توپ تنه شیمانو مدل Shimano SM-BB52,R&L...

  توپ تنه شیمانو مدل Shimano SM-BB52,R&L ADAPTER(BSA) این مدل توپ تنه شیمانو یک براکت پایین محبوب Shimano است که به عنوان مثال در خودرو های بی شماری از جمله Alivio ، Deore و ZEE مورد استفاده قرار میگیرد. یاتاقان 24 میلی متر آن (Hollowtech II) نسبت به سختی و وزن، بازده چرخشی بهینه را ارائه می دهد.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت