خرید توپ تنه دوچرخه 

یکی از اجزای اصلی دوچرخه که طبق قامه را به تنه دوچرخه متصل می کند . توپ تنه دوچرخه این امکان را فراهم می کند تا طبق قامه به روانی و راحتی حرکت کند . توپ تنه در قسمت پایینی تنه و محل اتصال تنه پایی با لوله زین ، قرار می گیرد . توپ تنه دوچرخه در انواع مختف با استفاده متنوع برای انواع دوچرخه کوهستان و دوچرخه کورسی و در رده های ...

خرید توپ تنه دوچرخه 

یکی از اجزای اصلی دوچرخه که طبق قامه را به تنه دوچرخه متصل می کند . توپ تنه دوچرخه این امکان را فراهم می کند تا طبق قامه به روانی و راحتی حرکت کند . توپ تنه در قسمت پایینی تنه و محل اتصال تنه پایی با لوله زین ، قرار می گیرد . توپ تنه دوچرخه در انواع مختف با استفاده متنوع برای انواع دوچرخه کوهستان و دوچرخه کورسی و در رده های مختلف کیفی تولید و عرضه می شوند که هر کدام با یک طبق قامه مخصوص همخوانی دارند . از جمله معتبر ترین تولید کنندگان توپ تنه دوچرخه می توان به کمپانی شیمانو و اسرم اشاره کرد . ما در فروشگاه اینترنتی قطعات دوچرخه آریا چرخ سعی کرده ایم تا محصولات متنوعی را در این شاخه جمع آوری و در اختیار شما مصرف کننده محترم قرار دهیم .

بیشتر

توپ تنه دوچرخه 

 • توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-MT500-PA...

  توپ‌تنه شیمانو BB-MT500-PA (یک براکت پایین) با عرض پوسته 68.73 یک توپ‌تنه Press-fit , HOLLOWTECH II است که سری محصولات Shimano Deore بوده و راندمان بالایی را در در هنگام ایجاد گشتاور در کنار بهترین حالت چرخشی ارائه می‌دهد و کمترین اصطکاک را دارد تا از هدر رفت انرژی جلوگیری کند.

  505,000 تومان 540,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-R9100, RIGHT & LEFT ADAPTER-BSA
  خرید محصول
  توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-R9100, RIGHT...

  توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-R9100, RIGHT & LEFT ADAPTER-BSA توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-R9100 مخصوص خودروهای 11 سرعته Dura Ace است. این دستگاه از یاطاقان توپ های کوچک برای به حداقل رساندن وزن استفاده می کند و با استفاده از فناوری Hollowtech II برای ثبات بیشتر و راندمان چرخشی کار می کند. BB-R9100 در یک نسخه برای BSA و ITA در دسترس است.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-R9100, RIGHT & LEFT ADAPTER-ITALIAN
  خرید محصول
  توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-R9100, RIGHT...

  توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-R9100, RIGHT & LEFT ADAPTER-ITALIAN این توپی تنه شیمانو مدل Shimano BB-R9100 به ویژه برای خودرو های 11 سرعته Dura Ace طراحی شده است. این توپی یک بلبرینگ کوچک برای کم کردن وزن دارد و از فناوری Hollowtech II برای ثبات بیشتر و راندمان چرخشی استفاده می کند. BB-R9100 در یک نسخه برای BSA و موضوعات ITA در دسترس است.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • توپ تنه شیمانو مدل Shimano ULTEGRA SM-BBR60,(BSA) RIGHT & LEFT
  خرید محصول
  توپ تنه شیمانو مدل Shimano ULTEGRA...

  توپ تنه شیمانو مدل Shimano ULTEGRA SM-BBR60,(BSA) RIGHT & LEFT توپ تنه شیمانو مدل Shimano SM-BBR60 یک براکت از نوع BSA یا ITA است و برای Ultegra، 105، FC-CX70 و همچنین دیگر خودرو های 24 میلیمتری Hollowtech II توصیه می شود. این دستگاه با وزن کم متقاعد می شود، اما به اندازه خود با دوام است.  

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-RS500, RIGHT & LEFT ADAPTER-BSA
  خرید محصول
  توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-RS500, RIGHT...

  توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-RS500, RIGHT & LEFT ADAPTER-BSA براکت پایین توپی تنه شیمانو، مدل Shimano BB-RS500 برای خودرو 24 میلیمتری Hollowtech II از سری Tiagra و Sora و برای مدلهای بی نظیر متعددی توصیه می شود. بسته به نسخه، در قاب Road با رشته های براکت پایین BSA و عرض پوسته 68 میلی متر یا در قاب هایی با براکت های پایین ITA با عرض پوسته 70 میلی متر...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • توپ تنه شیمانو مدل Shimano DURA ACE BB-7700 BSA
  خرید محصول
  توپ تنه شیمانو مدل Shimano DURA ACE...

  توپ تنه شیمانو مدل Shimano DURA ACE BB-7700 BSA توپ تنه شیمانو، مدل Shimano Dura Ace BB-7700 یک براکت پایین Octalink 8 است که برای ده ها سال در خدمت است. کاملاً متناسب با خودرو Dura Ace Track FC-7710 است. محور توخالی جعلی سرد آن باعث افزایش سختی می شود.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-MT800-PA PRESS FIT MTB, RIGHT & LEFT ETC
  خرید محصول
  توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-MT800-PA...

  توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-MT800-PA PRESS FIT MTB, RIGHT & LEFT ETC توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-MT800-PA یک براکت پایین برای نصب فشار در قاب ها با عرض پوسته 89 تا 92 میلی متر و قطر براکت 41 میلی متر پایین است. برای استفاده از خودرو XT  ،SLX و Hollowtech II با قطر محور 24 میلی متر توصیه می شود. فنجان های یاتاقان از رزین ساخته شده اند.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • توپ تنه شیمانو مدل Shimano SM-BB71-41A-FOR MTB
  خرید محصول
  توپ تنه پرسی شیمانو مدل Shimano...

  توپ تنه پرسی شیمانو مدل Shimano توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-R9100, RIGHT & LEFT ADAPTER-BSA توپی Shimano SM-BB71-41A یک براکت پایین پرسی با کاربرد های دوچرخه کوهستان است. این توپ تنه، به عنوان یک نوع پرس برای خودرو های Saint و ZEE ، همچنین برای خودرو های قدیمی با سرعت 10 XT نیز توصیه می شود. فناوری Hollowtech II با قطر محور 24 میلی متر ، ثبات ویژه...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-ES300, SPLINED/HOLLOW- BSA -113
  خرید محصول
  توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-ES300,...

  توپ تنه شیمانو مدل Shimano BB-ES300, SPLINED/HOLLOW- BSA -113 این یک براکت جایگزین Shimano است. نصب آن آسان است. محور بزرگ با هشت اسپلین یک رابط سفت و سخت تر بین بازوی خودرو و براکت پایین را فراهم می کند.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • توپ تنه جلو شیمانو مدل Shimano HB-M8000, DEORE XT-DISC 32H
  خرید محصول
  توپی عقب شیمانو مدل Shimano HB-M8000,...

  توپی عقب شیمانو مدل Shimano HB-M8000, DEORE XT-DISC 32H به دنبال مسیر تکاملی دوچرخه سواری در کوهستان، Shimano DEORE XT M8000 ویژگی های 11 سرعته و عملکرد برتر را که در اجزای سطح بالای XTR یافت می شود ،را فراهم می کند و باعث افزایش عملکرد دوچرخه سواران enduro و cross-country در مسیرهای معمول یا مدارهای مسابقه می شود.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • توپی عقب شیمانو مدل Shimano FH-M8000 DEORE XT-DISC 32H 8/9/10/11
  خرید محصول
  توپی عقب شیمانو مدل Shimano FH-M8000 DEORE...

  توپی عقب شیمانو مدل Shimano FH-M8000 DEORE XT-DISC 32H 8/9/10/11 به دنبال مسیر تکاملی دوچرخه سواری در کوهستان، توپی عقب Shimano DEORE XT M8000 ویژگی های 11 سرعته و عملکرد برتر را که در اجزای سطح بالای XTR یافت می شود ، فراهم می کند و باعث افزایش عملکرد سواران enduro و cross-country در مسیرهای پیاده روی یا مدارهای مسابقه می شود.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • توپی عقب Shimano FH-T3000, 36H 8/9/10-SP
  خرید محصول
  توپی عقب Shimano FH-T3000, 36H 8/9/10-SP

  توپی عقب  Shimano FH-T3000, 36H 8/9/10-SP می چرخد ​​و می چرخد! چرخ عقب محکم و بادوام برای خودروها با خیال راحت و به سرعت جلو می رود.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت