پدال و رکاب دوچرخه

پدال ، رکاب و یا پنجه دوچرخه یکی از مهمترین اجزا دوچرخه برای دوچرخه سواری مفرح و لذت بخش می باشد . پدال دوچرخه از اجزایی است که در دو نقطه چپ و راست با بدن دوچرخه سوار در تماس است و واسطه انتقال قدرت شما به سیستم گشتاوری را برعهده دارند . انتخاب یک رکاب دوچرخه خوب می تواند تا حدود زیادی بر روی بازدهی دوچرخه سواری شما تاثیر داش...

پدال و رکاب دوچرخه

پدال ، رکاب و یا پنجه دوچرخه یکی از مهمترین اجزا دوچرخه برای دوچرخه سواری مفرح و لذت بخش می باشد . پدال دوچرخه از اجزایی است که در دو نقطه چپ و راست با بدن دوچرخه سوار در تماس است و واسطه انتقال قدرت شما به سیستم گشتاوری را برعهده دارند . انتخاب یک رکاب دوچرخه خوب می تواند تا حدود زیادی بر روی بازدهی دوچرخه سواری شما تاثیر داشته باشد . پنجه دوچرخه سواری از جمله لوازم جانبی دوچرخه است که می بایستی با یک دید حرفه ای و دقیق انتخاب شود . به طور کلی در یک دسته بندی عمومی پدال دوچرخه به دو دسته پدال های معمولی (ساده یا بدون قفل) و پدال های قفل شونده (پدال لوک) تقسیم میشوند . از جمله برندهای معتبری که در زمینه ساخت پدال و رکاب دوچرخه فعالیت میکنند می توان به شیمانو ، ولگو ، یونیون اشاره کرد.

بیشتر

پدال دوچرخه 

 • پدال قفلی کوهستان جی یو بی | GUB M101 MTB...

  پدال لوک قفل شو GUB M101 یک پدال بسیار با کیفیت و مناسب برای دوچرخه سواری کوهستان در مسیرهای سخت و خشن است. این پدال از برند معتبر GUB مناسب برای کفش های کوهستان و از جنس آلومینیوم می باشد که بسیار روان و مستحکم است.عملکرد بی نظیر این پدال راحتی ولذت دوچرخه سواری شما را چندین برابر افزایش میدهد .

  1,449,000 تومان 1,645,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پدال لوک قفلی کورسی شیمانو مدل Shimano...

  پدال لوک قفلی کورسی شیمانو مدل Shimano PD-R550, SPD-SL, BLACK پدال لوک قفلی شیمانو که متناسب برای دوچرخه سواران علاقه مند به دوچرخه سواری کورسی می باشد و علاوه بر آن دارای محور پدال فولاد کرومی و پوشش بدنه پدال پلاستیک می باشد

  2,205,000 تومان 2,250,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پدال قفلی یکطرفه پرومند مدل Promen PD-F91

  استفاده از پدال قفلی از نوع یکطرفه برای تجربه بهتر در هنگام دوچرخه‌سواری امری است که در اکثر دوچرخه سواران مورد توجه است. استفاده از پدال قفلی به میزان قابل توجهی راندمان پدال زدن شما افزایش داده و از هدر رفت انرژی شما جلوگیری می‌کند تا شما به هنگام دوچرخه‌سواری لذت بیش‌تری را تجربه کنید .

  1,650,000 تومان 1,790,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پدال لوک کوهستان شیمانو Shimano PD-M505

  پدال لوک کوهستان شیمانو مدل PD-M505 یک محصول مناسب برای دوچرخه‌سواران مبتدی که به تازگی قصد استفاده از پدال قفل‌شو دارند، طراحی و تولید گشته است. این محصول با انواع کفش‌های محصوص دوچرخه‌سواری قابلت مچ شدن دارد و از کیفیت بالایی برخوردار است، پس اگر به دنبال یک پنجه لوک خوش قیمت و با کیفیت هستید این محصول را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

  1,445,000 تومان 1,470,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پدال قفل‌شو شیمانو مدل Shimano PD-ME700

  پدال قفل‌شو شیمانو مدل ME700 یک محصول تخصصی برای انواع دوچرخه است که با از پلتفرم عریض دو طرفه با قابلیت سازگاری بالا با انواع کفش دوچرخه‌سواری ساخته شده است. این محصول به سبب محور بولبرینگی از نرمی بالا در حرکت و استحکام فوق‌العاده برخوردار است تا کمترین اصطکاک و بالاترین راندمان را برای شما به ارمغان آورد.

  1,765,000 تومان 1,790,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پدال لوک کورسی شیمانو مدل PD-R540
  خرید محصول
  پدال لوک کورسی شیمانو مدل PD-R540

  پدال لوک کورسی شیمانو مدل PD-R540

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • پدال لوک کوهستان شیمانو PD-M520
  خرید محصول
  پدال لوک کوهستان شیمانو Shimano PD-M520

  پدال قفل‌شو شیمانو مدل M520 یکی از محصولات شیمانو مناسب برای دوچرخه کوهستان می‌باشد. این پدال قفل‌شو شیمانو مناسب برای دوچرخه کوهستان بوده و عملکرد بسیار خوبی در کنار قیمت با انواع کفش‌های مخصوص دوچرخه‌سواری کوهستان همخوانی دارد.

  1,559,000 تومان 1,585,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • پدال لوک قفلی کوهستان UNION مدل 5400
  خرید محصول
  پدال لوک قفلی کوهستان UNION مدل 5400

  پدال لوک قفلی کوهستان UNION مدل 5400 Clipless SPD RACE pedalBody: Aluminum, polished Size: 80 × 65mmWeight: 310 gram/pairCleat: UM-1 inclusive, Shimano 51 compatible.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • پدال لوک قفلی کوهستان UNION مدل 5650
  خرید محصول
  پدال لوک قفلی کوهستان UNION مدل 5650

  پدال لوک قفلی کوهستان UNION مدل 5650 SP-5650Function: Clipless low profile "mud free" MTB pedalBody: aluminium, black coatedAxle: CrMo-steelBearing: adjustale ball typeSize: 82 x 59 mmWeight: 334 gram/pairCleat: UM-1 inclusive, Shimano 51 compatible.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • پدال شیمانو مدل Shimano PD-R9100, DURA-ACE, SPD SL
  خرید محصول
  پدال شیمانو مدل Shimano PD-R9100,...

  پدال شیمانو مدل Shimano PD-R9100, DURA-ACE, SPD SL پدال دوچرخه محصول کمپانی شیمانو و از سری Dura Ace با طراحی و کیفیت بالا و با تعادل بهینه و استحکام بالا و بدنه کامپوزیت با قالب تزریقی

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • پدال با پل پدال شیمانو مدل (Shimano PD-9000 -W/CLEAT (SM-SH12
  خرید محصول
  پدال با پل پدال شیمانو مدل (Shimano...

  پدال با پل پدال شیمانو مدل (Shimano PD-9000 -W/CLEAT (SM-SH12  پدال با پل پدال شیمانو مدل 9000 با بدنه کامپوزیت کربن و صفحه بالای استیل  و همچنین وزن کم که همه ی و همه به کیفیت بالای این محصول می افزاید.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • پدال لوک قفلی کورسی شیمانو مدل Shimano PD-R8000 ULTEGRA SPD-SL(SM-SH11)I PACK
  خرید محصول
  پدال لوک قفلی کورسی شیمانو مدل Shimano...

  پدال لوک قفلی کورسی شیمانو مدل Shimano PD-R8000 ULTEGRA SPD-SL(SM-SH11)I PACK پدال لوک قفلی دوچرخه از کمپانی شیمانو از سری Ultegra که مناسب برای دوچرخه سواری در مسیر کورسی می باشد و همچنین دارای بدنه کامپوزیت کربن، اسپیندل فولاد کرومیم

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت