مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

ضمانت اصل بودن کالا

با توجه به آن‌که در حال حاضر وجود گارانتی و بخصوص ضمانت اصالت کالا برای خریدار بسیار اهمیت دارد و همچنین وجود کالاهای کپی و مشابه اصل سبب شده تا در هنگام خرید برای مصرف کننده دریافت گارانتی و یا ضمانت اهمیت بالایی داشته باشد. بنابراین ما در آریا چرخ با کمال صداقت تمام موارد مهم در رابطه با ضمانت و گارانتی محصولات را با شما در میان گذاشته و برای شما به صورت کامل توضیح می‌دهیم.

آیا کالاهایی که در سایت آریا چرخ بفروش می رسد اصل هستند؟

  • بله – کالاهایی که در آریا چرخ بفروش می‌رسد، دارای ضمانت اصالت است. مگر مواردی که ذکر شده باشد کالای غیر اصلی.
  • آریا چرخ اصالت همه کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که آریا چرخ برای تامین کالاهای ارائه شده در وب‌سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای گارانتی معتبر که هیچ‌گونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده‌ است را از آریا چرخ خریداری می‌کنند.

ضمانت اصالت کالا

شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آن‌ها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می‌کنند و اسامی آنها در سایت این وزارت‌خانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند. بنابراین گارانتی اینگونه شرکت‌ها، گارانتی معتبر محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وب‌سایت آریا چرخ توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. بنابراین کلیه کالاهایی که در آریا چرخ عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیراصلی در سایت آریا چرخ به فروش نمی‌رسد. از این رو است که آریا چرخ اصل بودن همه محصولات موجود در وب‌سایت را تضمین می‌کند.

منو

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم