خرید کلاه دوچرخه 

با توجه به اینکه ایمنی در هنگام دوچرخه‌سواری اولین اصل اساسی و توصیه شده است بنابراین همواره به همه دوچرخه‌سواران توصیه می‌شود که حتما از کلاه دوچرخه سواری استفاده کنند. خرید کلاه دوچرخه‌سواری از مواردی هست که در هنگام خرید دوچرخه باید مورد اشاره فروشنده و یا خریدار قرار گیرد و حتما یک کلاه استاندارد به دوچرخه‌سوار پیشنهاد داده...

خرید کلاه دوچرخه 

با توجه به اینکه ایمنی در هنگام دوچرخه‌سواری اولین اصل اساسی و توصیه شده است بنابراین همواره به همه دوچرخه‌سواران توصیه می‌شود که حتما از کلاه دوچرخه سواری استفاده کنند. خرید کلاه دوچرخه‌سواری از مواردی هست که در هنگام خرید دوچرخه باید مورد اشاره فروشنده و یا خریدار قرار گیرد و حتما یک کلاه استاندارد به دوچرخه‌سوار پیشنهاد داده شود. کلاه دوچرخه‌سواری نوعی کلاه است که برای کاهش شدت اثرات ضربه ناشی از افتادن دوچرخه‌سوار به سر او استفاده می‌شود و به نوعی طراحی می‌شود که کاهش دید دوچرخه سوار را به حداقل برساند تا او در هنگام استفاده از کلاه کمترین مشکل دید را داشته باشد. همواره این جمله را مد نظر داشته باشید که خرید کلاه دوچرخه‌‌سواری به معنی خرید سلامتی شما خواهد بود و این موضوع اصلا جای بحث ندارد پس حتما با دقت کافی به آن نگاه کنید. مکانیزم عملکرد کلاه ایمنی دوچرخه ساده است: در هنگام برخورد، فوم انرژی ضربه را جذب کرده و پخش می کند و از سر در "منطقه ضربه" محافظت می‌نماید و به طور دائم سبب تغییر شکل فوم خواهد گردید و کلاه ایمنی چرخه را به یک محصول یکبار مصرف تبدیل می کند. پس از هر ضربه‌ای باید کلاه تعویض شود و خرید کلاه جدید توضیه می‌شود زیرا کلاهی که در معرض ضربه قرار گرفته برای محافظت دوباره بهبود نمی یابد. 

بسیاری از کشورها استانداردهای آزمایشی دقیق دارند که کلاه ایمنی دوچرخه باید حتما این استانداردها را پاس کند، در غیر این صورت نمی‌توان آنها را خریداری کرد. این بدان معنی است که تمام کلاه های ایمنی موجود در بازار از استانداردهای ایمنی مختلفی برخوردار هستند. حتی برخی از تولیدکنندگان در این زمینه تلاش و تحقیق بیشتری می‌کنند و درصدد محافظت بیشتری هستند. به عنوان مثال، برخی از کلاه‌های ایمنی دوچرخه دارای سیستم حفاظت از ضربه چند جهته (MIPS) هستند که نیروهای چرخشی روی سر را در هنگام تصادف کاهش می‌دهد و خطر ضربه مغزی را به حداقل می‌رساند. کلاه ایمنی نیز بر اساس هدف متفاوت است (به عنوان مثال کلاه ایمنی دوچرخه کوهستان، کلاه ایمنی دوچرخه کودک نوپا و غیره) و شما می‌بایستی با توجه به نوع و سبک دوچرخه‌سواری خود اقدام به خرید بهترین کلاه دوچرخه برای خود بنمایید.

تحقیقات علمی که  در حال انجام است نشان داده که تاثیر حفاظتی کلاه ایمنی دوچرخه در صورت بروز حادثه بسیار مهم و قابل توجه است و نیز  استفاده از کلاه ایمنی بر رفتار دوچرخه سواران تاثیر داشته است.

 •  در نظر داشته باشید حتی زمین خوردن زمانیکه سرعت دوچرخه سوار کم است در مسیرهای متفاوت دوچرخه سواری، ممکن است موجب رسیدن آسیب شدید به مغز او شود.
 •  دقت کنید کلاهی که انتخاب کرده اید با میزان محافظت از مناطقی که برای شما مهم است و در ازای هزینه انجام شده، بیشترین تطابق را داشته باشد. بیشترین تطابق یعنی کلاه به درستی روی سرتان قرار بگیرد، همه قسمت های سر را بپوشاند، از گذاشتن کلاه روی سر احساس راحتی به شما دست بدهد نه اینکه فقط سبک باشد. کلاه ایمنی تحت هیچ شرایطی نباید حتی یک اینچ از روی سرتان جا به جا شود و به هیچ وجه نباید از روی سرتان بیفتد.
 • حتی اگر در سخت ترین مسیرها رکاب بزنید. اگر حاضرید برای سلامتیتان بیشتر وقت بگذاید لطفا به خواندن ادامه دهید...
 • دوچرخه سواران حرفه ای و دقیق نیز ممکن است هر 4500 مایل یک بار به زمین بخورند یا تصادف کنند، % 75 مرگ و میرهای حوادث دوچرخه سواری ناشی از آسیب به ناحیه سر بوده است.

انواع کلاه دوچرخه‌سواری

همانطور که بیان شد بسته به سبک دوچرخه‌سواری، کلاه نیز متفاوت و برای آن نوع طراحی وتولید می‌شود، زیرا در هر سبکی از دوچرخه‌سواری با توجه به سرعت، سختی مسیر و نوع ضربات احتمالی می‌بایستی پوشش و ایمنی و وزن متفاوتی برای کلاه در نظر گرفته شود. بنابراین انوع کلاه دوچرخه‌سواری را می‌توان به صورت زیر دسته بندی کرد:

 1. کلاه دوچرخه کوهستان: در سبک کوهستان آنچه واضح است به دلیل سختی مسیر و وجود عوامل تشدید کننده خطر می‌بایستی کلاه دوچرخه کوهستان از مقاومت بالاتر و پوشانندگی بیشتر بخصوص در قسمت عقب برخوردارد باشد. در این سبک وجود حفرهای هوایی زیاد خیلی ضروری نیست اما داشتن رگلاژ در پشت کلاه برای تنظیم دقیق و همچنین بند زیری جهت فیکس کردن کلاه بر روی سر دوچرخه‌سوار از اهمیت بالایی برخوردار است.
 2. کلاه دوچرخه کورسی: کلاه این سبک دوچرخه همانطور که مشخص است باید آیرودینامیک خوب و وزن سبکی داشته باشد تا بتواند کمترین مقاوت را در برابر باد داشته و از طرفی فشاری به گردن دوچرخه‌سوار در مسیرهای طولانی وارد نسازد. هم‌چنین داشتن حفرهای هوایی برای تهویه مناسب در این کلاه‌ها همواره مد نظر قرار می‌گیرد تا باد را به راحتی از خود عبور دهد.
 3. کلاه دوچرخه BMX: در این نوع کلاه برای حفاظت از سر در برابر ضربه‌های جدی طراحی می‌شود. در این نوع کلاه اصلا تهویه هوا مد نظر نیست و هم‌چنین وزن بیشتری نسبت به سایر سبک‌ها دارد و اصولا پیج رگلاژ در پشت حذف می‌شود و به‌جای آن کشیدگی کلاه در قسمت عقب بیشتر خواهد بود.
 4. کلاه دوچرخه شهری: کلاه دوچرخه شهری ترکیبی از چند سبک بالا است، یعنی حفاظت خوب و کامل، تهویه مناسب و وزن کم. این نوع کلاه اصولا قابلیت نصب چراغ برای هشدار دارند.

قیمت کلاه دوچرخه‌سواری

با توجه به آنچه در بالا بیان شد، کلاه دوچرخه در سبک‌های مختلفی بنابر نیاز دوچرخه‌سوار طراحی و تولید می‌شوند و هر یک از این سبک‌ها خصوصیات منحر بفردی دارند. بنابراین جنس متریال بکار رفته و تکنولوژی‌های خاصی را در تولید آنها بکار می‌برند و همین موضوع سبب می‌شود که قیمت کلاه دوچرخه‌سواری در هر سبکی متفاوت باشد. از طرف دیگر هر برندی که در ساخت کلاه فعالیت می‌کند نیز استاندرادها و تکنولوژی‌های مخصوصی در ساخت محصول خود دارد که این موارد نیز مستقیما بر روی قیمت کلاه دوچرخه‌سواری تاثیر خواهد داشت. در مجموع باید گفت که بهترین کلاه دوچرخه‌سواری کلاهی است که بتواند با توجه به نیاز هر سبکی بهترین راندمان آن سبک را رائه دهد که خوب البته قیمت بالاتری نسبت به رقبا خواهد داشت.

بیشتر

کلاه دوچرخه  

 • کلاه دوچرخه سواری جاینت مدل بی‌ام‌ایکس|...

  Giant Vault یک کلاه ایمنی سبک وزن برای دوچرخه‌سواری ایمن است که مناسب برای طیف گسترده‌ای از سبک‌های دوچرخه‌سواری از جمله رفت و آمد شهری، حرکات نمایشی و .... می‌باشد، با استفاده از سیستم تسمه‌ای آسان و قفل سگک‌های بادامک برای قفل نگه‌داشتن موقعیت سر شما نقش اساسی در حفظ ایمنی شما خواهد داشت.

  579,000 تومان 610,000 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه‌سواری انرژی مدل ENERGI HB3-7 Helmet
  خرید محصول
  کلاه دوچرخه‌سواری انرژی مدل ENERGI HB3-7...

  کلاه دوچرخه‌سواری کوهستان انرژی مدل HB3-7 یک کلاه حرفه‌ای واقعی با حفره‌های مناسب برای افزایش تهویه و راحتی استفاده از آن است. این کلاه با توجه به متریال بکار رفته در ساخت، قدرت مقاومت بالایی نسبت به طراحی سبک وزن آن بسیار چشم‌گیر داشته و با دوام بالایی که دارد دوچرخه‌سواران را به شدت به خود علاقه‌مند کرده است. 

  1,440,000 تومان 1,540,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه‌سواری انرژی مدل ENERGI HB90...

  یکی از اساسی‌ترین استانداردهای کلاه دوچرخه‌سواری مقاومت نسبت به ضربه است. کلاه دوچرخه‌سواری انرژی مدل HB90 این استاندارد را به خوبی رعایت کرده و استحکام بالایی در برابر ضربات مستقیم و زواویه‌دار از خود نشان می‌دهد تا سلامت دوچرخه‌سوار تضمین شود. این محصول با طراحی زیبا و رنگبندی جذاب یک انتخاب عالی برای حفظ ایمنی در دوچرخه‌سواری است.

  1,490,000 تومان 1,580,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه‌سواری انرژی مدل ENERGI MV35...

  کلاه دوچرخه‌سواری یکی از لوازم ایمنی بوده که استفاده از آن بسیار ضروری است. کلاه دوچرخه‌سواری انرژی مدل ENERGI MV35 با استحکام بالایی که دارد در صورت اصابت ضربه به کلاه، ضربات را به خوبی جذب می‌کند و از آسیب به سرتان جلوگیری می‌کند. همچنین به سبب وزن بسیار کم آن استفاده راحت و بی‌دردسری را برای دوچرخه‌سوار دارد.

  1,230,000 تومان 1,320,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه سواری جاینت مدل پرسیوت |Giant...

  کلاه دوچرخه‌سواری کورسی جاینت مدل Pursuit با جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا طراحی و تولید شده است. این کلاه کورسی با وزن بسیار کم و استحکام فوق‌العاده بالا شما را از هر گونه آسیب‌دیدگی محفاظت می‌کند. حفره‌های موجود بر روی این کلاه کورسی اجازه ورود و خروج هوا را می‌دهد تا شما در هنگام دوچرخه‌سواری حس کلافگی نکنید.

  2,299,000 تومان 2,460,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه سواری جاینت مدل اَلای |Giant...

  وزن کم، مقاومت بالا، آیرودینامیک فوق‌العاده از ویژگی‌های منحصر به‌فرد کلاه دوچرخه‌سواری کوهستان جاینت مدل Ally است. این کلاه کوهستان با پوشش کامل سر و مقاومت بسیار بالا در صورت وقوع حادثه شما را از آسیب‌دیدگی حفظ می‌کند بنابراین شما می‌توانید با حس امینت بالاتری به دوچرخه‌سواری پرداخته و از این ورزش مفرح لذت ببرید.

  1,275,000 تومان 1,350,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه سواری لیمار 797 | Limar 797...

  لیمار 797 یک کلاه دوچرخه سواری بوده که به کمک تکنولوژی Monoshell Slick Fit ساخته شده است. استفاده از مواد اولیه مرغوب در تولید این کلاه و هم‌چنین طراحی منحصر به‌فرد آن باعث شده تا یک کلاه دوچرخه کاملا ایرودینامیک، بسیار سبک و فوق‌العاده راحت در اختیار کاربران قرار گیرد. سیستم تهویه متشکل از 19 سوراخ، پدهای ضد‌باکتری با قابلیت شست‌شو و ریگلاژ پیچی از دیگر...

  2,265,000 تومان 2,420,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه‌سواری راکی مدل ROCKY MV16 Helmet

  رعایت ایمنی حین دوچرخه‌سواری از واجباتی است که هرگز نباید آن را فراموش کنید. کلاه دوچرخه‌سواری ROCKY MV16 وزنی بسیار سبک و استحکام بالایی دارد. این استحکام با فوم تراکم بالایی که در ساخت این دوچرخه به کار رفته تامین می‌شود. طراحی ایرودینامیک آن باعث می‌شود که به راحتی مقاومت باد را شکسته و شتاب بگیرید.

  499,000 تومان 560,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  تخفیف تا 1402-03-08
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه‌سواری انرژی مدل ENERGI KS29...

  سبک، مقاوم، ایرودینامیک حرفه‌ای، زیبا همه این‌ها از ویژگی‌های کلاه دوچرخه‌سواری انرژی مدل ENERGI KS29 است که چشم‌ها را به خود خیره و سلامت شما را تضمین می‌کند. این محصول مناسب برای آقایان و بانوان بوده و برای دوچرخه سواری در مسیرهای دومنظوره مناسب می‌باشد.

  1,399,000 تومان 1,530,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه‌سواری راکی مدل ROCKY MV32

  از حیاتی‌ترین لوازم جانبی که باید هر دوچرخه‌سوار مبتدی و حرفه‌ای هنگام سواری از آن استفاده کند، کلاه دوچرخه‌سواری است. برخی کلاه‌ها با ویژگی‌های بسیار عالی که دارند حس بهتر و امنیت بیشتری به دوچرخه‌سوار تزریق می‌کنند. کلاه دوچرخه‌سواری راکی مدل ROCKY MV32 یکی از محصولاتی است که در کنار قیمت مناسب و مقرون به‌صرفه از کیفیت خوبی برخوردار است.

  515,000 تومان 550,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina MYTHOS...

  کلاهی با ایمنی و طراحی زیبا و هم‌چنین از یک کمپانی معتبر با نام آلپینا که به دلیل استفاده از حرارت بالا در تولید پلی‌کربنات پوسته خارجی کلاه‌های خود برای دوچرخه‌سواران ایمنی بیشتر و هم‌چنین وزن کمتر را به ارمغان می‌آورد. کلاه دوچرخه‌سواری MYTHOS 3.0 LE که مناسب برای سبک کوهستان بوده، به سبب کیفیت بالا و کم وزن بودن یکی از بهترین کلاه‌های این برند است.

  3,990,000 تومان 4,150,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه سواری جاینت مدل دستریکت |Giant...

  جاینت برای سواری در شهر اقدام به تولید کلاه‌های مخصوص سواری شهری کرده است. کلاه دوچرخه شهری جاینت مدل District یکی از این محصولات است. این کلاه دوچرخه‌سواری شهری با وزن بسیار کم، رنگ‌بندی بسیار زیبا و پدهای ضد باکتری و میکروب یکی از محبوب‌ترین کلاه‌های شهری جاینت است.

  779,000 تومان 820,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه‌سواری راک‌براس Rockbros WT-027...

  کلاه راک‌برای WT-027 محصولی از برند Rockbros طراحی شده برای دوچرخه‌سواری سبک کوهستانی و دومنظوره شهری کوهستانی می‌باشد. از جمله خصوصیات بارز این محصول می‌توان به وزن بسیار اندک (حدود 205 گرم)، طراحی زیبا و آیرودینامیک، ریگلاژ پشتی و بند زیر چانه‌ای سگکی اشاره کرد.

  1,215,000 تومان 1,245,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina MYTHOS...

  از جمله محصولات پرفروش از برند معتبر آلپینا که یک برند آلمانی و بسیار با کیفیت در بازار کلاه دوچرخه‌سواری است باید به کلاه MYTHOS 3.0 اشاره کرد که به دلیل تناسب قیمت و کیفیت بسیار بالا و ایمنی خوبی که برای دوچرخه‌سوار به همراه دارد از محبوب‌ترین مدل‌های این برند گشته است. این کلاه دوچرخه‌سواری مناسب برای سبک کوهستان است.

  3,475,000 تومان 3,540,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه سواری لیمار 767 | Limar 767...

  خرید کلاه دوچرخه‌سواری برای کسانی که قصد دارند در رشته کوهستان فعالیت کنند ضروری است، چرا که ریسک آسیب دیدن بسیار بالاست و اکثر مصدومیت‌های جدی به سر وارد می‌شود. به همین منظور ما کلاه دوچرخه لیمار مدل 767 را به شما معرفی می‌کنیم. این محصول یک کلاه دوچرخه‌سواری کوهستان فوق‌العاده مستحکم و در عین حال سبک است که با بهره‌گیری از تکنولوژی Monoshell ساخته شده...

  2,070,000 تومان 2,200,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه‌سواری انرژی مدل ENERGI HB3-9...

  کلاه دوچرخه‌سواری HB3-9 از آن دسته کلاه‌های پرطرفدار از برند خوش‌نام انرژی می‌باشد که زیبایی و کیفیت را در کنار قیمت مناسب ارائه می‌دهد. این کلاه با پوشش کاملی که دارد نقش خود را در محافظت از سر شما را به خوبی ایفا کرده و جنس داخلی این کلاه از یونولیت فشرده یا همان EPS است که باعث سبکی بی‌نظیر این کلاه می‌شود.

  1,280,000 تومان 1,360,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه سواری لیمار مدل برگ ای‌ام |...

  این کلاه دوچرخه‌سواری مناسب رشته کوهستان است و تمامی تست‌های معتبر از جمله NTA 8776 را با موفقیت پشت سر گذاشته است. بهره گیری از تکنولوژی In-mould در ساخت این مدل حداکثر استحکام را بدون افزایش وزن برای آن به ارمغان آورده است تا شاهد بهترین کلاه دوچرخه‌سواری باشیم. سیستم تهویه نیز عملکردی خیره کننده دارد و در کنار طراحی ارگونومیک بهترین شرایط را برای راحتی...

  3,290,000 تومان 3,490,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه سواری لیمار مدل اسکرم بلر |...

  کلاه دوچرخه‌سواری لیمار مدل Scrambler مناسب انواع سبک‌های دوچرخه‌سواری است و در هر شرایطی محافطت کامل از سر را برای شما فراهم می‌کند. سیستم تهویه قدرتمند این مدل آن را برای سواری در گرم‌ترین روزهای سال آماده می‌کند تا از این نظر بهترین کلاه دوچرخه‌سواری در میان محصولات هم رده باشد. در این کلاه با کاهش چشمگیر و وزن و استفاده از پدهای نرم ضد باکتری به راحتی...

  1,930,000 تومان 2,150,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه‌سواری انرژی مدل ENERGI HB98...

  از جمله لوزم ایمنی فوق‌العاده مهم در دوچرخه‌سواری، کلاه ایمنی می‌باشد که بتواند از سر در برابر ضربات احتمالی محافظت و مراقبت کند. کلاه دوچرخه‌سواری انرژی مدل HB98 با مقاومت بالایی که در برابر ضربات مستقیم و زاویه‌دار دارد، نگرانی‌های شما را رفع می‌کند.

  1,390,000 تومان 1,530,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه‌سواری انرژی مدل ENERGI HB20...

  کلاه دوچرخه‌سواری انرژی مدل HB20 تمام پارامتر‌های مورد نیاز برای دوچرخه‌سواری شهر و کوهستان را دارد که این باعث می‌شود بدون ذره‌ای نگرانی از سلامتی خود به سواری بپردازید. شکل ایرودینامیکی این کلاه به شما اجازه می‌دهد از باد پیشی بگیرید و اوج لذت دوچرخه‌سوارای ایمن را تجربه کنید.

  1,369,000 تومان 1,490,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه‌سواری کوهستان راکی مدل ROCKY MV23

  کلاه دوچرخه‌سواری Mv23 یک محصول خوش ساخت و باکیفیت مناسب برای سبک کوهستان و شهری بوده که در دسته محصولاتی اقتصادی ارزان‌قیمت قرار می‌گیرد. این کلاه برای افرادی که به دنبال خرید کلاه دوچرخه ایمن، با وزن سبک، زیبا و اقتصادی هستند یک گزینه ایده‌آل است.

  460,000 تومان 495,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه سواری جاینت مدل استریک | Giant...

  کلاه دوچرخه‌سواری کوهستانی جاینت مدل Streak ساخته شده با فوم فشرده، در عین ارائه وزن بسیار کم، مقاومت بسیار زیاد و قابل توجهی را داشته و جزوه بهترین کلاه‌های کوهستانی دینا است. این کلاه کوهستانی با ارائه کیفیت بسیار بالا و پوشش کامل سر شما را از هر گونه آسب دیدگی حفظ می کند.

  1,250,000 تومان 1,320,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina D-ALTO

  از مهم‌ترین نکاتی که حین سواری باید رعایت شود، حفظ ایمنی می‌باشد و استفاده از کلاه دوچرخه‌سواری بسیار ضروری است. در خرید کلاه باید دقت کافی داشت تا در صورت بروز حادثه بتواند به خویی از جمجه محافظت کند. کلاه دوچرخه‌سواری آلپینا مدل D-ALTO از برترین محصولات کمپانی آلپینا می‌باشد و مناسب برای سواری در کوهستان است. 

  3,710,000 تومان 3,810,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاه دوچرخه سواری آلپینا مدل Alpina D-ALTO LE

  کلاه دوچرخه D-ALTO LE که محصول کمپانی بزرگ آلپینا می‌باشد دارای لبه های اضافی ای برای حذف و کنترل فشارهای اعمالی جانبی می‌باشد و پدهایی را نیز دارا می‌باشد که خاصیت آنتی باکتریال دارند و درکل کلاهی زیبا با مزایای بسیار است که ما به شما پیشنهاد می کنیم.

  4,020,000 تومان 4,100,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف