خرید ساعت دوچرخه‌سواری 

تصمیم‌گیری و انتخاب برای خرید ساعت و یا کامپیوتر دوچرخه موضوعی است که بسیاری از افراد در آن مردد هستند. استفاده از ساعت در هنگام دوچرخه‌سواری به فرد برای در نظر داشتن سلامتی و وضعیت جسمانی کمک شایانی می‌کند. ساعت های دوچرخه سواری قابلیت های متعددی دارند مثل ضربان قلب لحظه اي و متوسط و ماكزیمم، ساعت، كرنومتر، شمارشگر معكوس...

خرید ساعت دوچرخه‌سواری 

تصمیم‌گیری و انتخاب برای خرید ساعت و یا کامپیوتر دوچرخه موضوعی است که بسیاری از افراد در آن مردد هستند. استفاده از ساعت در هنگام دوچرخه‌سواری به فرد برای در نظر داشتن سلامتی و وضعیت جسمانی کمک شایانی می‌کند. ساعت های دوچرخه سواری قابلیت های متعددی دارند مثل ضربان قلب لحظه اي و متوسط و ماكزیمم، ساعت، كرنومتر، شمارشگر معكوس ، ساعت هشدار، زمان تمرین ،تاریخ ، ضربان قلب نسبت به ضربان ماكزیمم، كالري سنج، مجموع كاركرد در هفته و ماه و ...  شما برای اینکه حرفه‌ای دوچرخه‌سواری کنید حتما به خرید یک ساعت مناسب دوچرخه‌سواری نیاز خواهید داشت. از سمت دیگر موضوعی مهم آنست که انتخاب و خرید بین ساعت مانیتور ضربان قلب، ساعت تناسب اندام، ساعت هوشمند، همیشه آسان نیست. حال سعی داریم با مطالب زیر امکان خرید ساعت مناسب برای دوچرخه‌سواری را برای شما آسان و راحت نماییم:

انواع ساعت ورزشی مناسب برای دوچرخه‌سواری

 • ساعت تناسب اندام : ضربان قلب و زمان را برای شما اندازه‌گیری می‌کند، حتی به عنوان یک مبتدی زمان تمرین تمرکز را برای شما هدفمند و منسجم می‌سازد.
 • ساعت T racker: این محصول همچنین به عنوان ردیاب فعالیت شناخته می شود، مناسب برای استفاده روزانه هر فرد است. شما آن را 24 ساعته بر روی مچ دست خود دارید و گام‌ها و کالری مصرفی شما را اندازه‌گیری می‌کند و خواب شما را تجزیه و تحلیل می‌کند.
 • ساعت‌های هوشمند هیبریدی: این مدل ساعت را  به همراه تلفن هوشمند و برنامه‌های ورزشی مخصوص به آن‌ها را برای رصد فعالیت‌های ورزشی و مدیریت رژیم تمرینی خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید موسیقی پخش کنید و از طریق ساعت تماس دریافت کنید.
 • ساعت‌های GPS Multisport: این مدل ساعت اسپرت همراهی عالی برای حرفه‌ای‌ها و ماجراجویان در فضای باز است. محکم، ضد آب و بادوام بوده و این نوع ساعت فقط داده‌های تناسب اندام زیادی را ارائه نمی دهد بلکه بسته به مدل، آن‌ها همچنین دارای ویژگی‌هایی مانند قطب‌نما، ارتفاع سنج و البته موقعیت یابی ماهواره‌ای فوق‌العاده دقیق (GPS، GLONASS یا Galileo) هستند.

قیمت انواع ساعت ورزشی

تا اینجا سعی کریدم اطلاعات نسبتا کاملی را در مورد انواع مختلف ساعت ورزشی و کارکردهای آن‌ها به شما ارائه دهیم. البته بحث انتخاب هر یک از گروه‌های مذکور از ساعت ورزشی بسته به نایز شما و قابلیت‌های آن محصول متضمن پرداخت قیمت متفاوتی است. قطعا قیمت ساعت ورزشی که کارایی بالاتری دارد نسبت به ساعتی که کارایی کمتر دارد گران‌تر خواهد بود، پس همواره به این نکته باید توجه داشت که لزوما انتخاب یک ساعت گران‌قیمت به معنای بهتر بودن آن نیست و شما می‌بایستی با توجه به نیاز خود در هنگام ورزش آن ساعت را انتخاب کنید. مورد دیگری که بر قیمت ساعت ورزشی تاثیرگذار است مربوط به برند تولیدکننده آن ساعت است. برندهای مختلف بسته به تکنولوژی‌های بکار گرفته در تولید محصولات، قابلیت‌های اختصاصی و سایر موارد قیمت‌های متفاوتی را پیشنهاد می‌دهند، از مشهورترین برندهای تولید ساعت ورزشی می‌توان به Garmin, Sigma اشاره کرد که بسیار مورد استفاده هستند.

بیشتر

ساعت دوچرخه 

 • ساعت مچي ضربان سنج سیگما مدل Sigma PC 26.14

  ساعت ورزشی Sigma PC26.14 یک اکسسوری ورزشی مناسب برای دوچرخه‌سواری بوده که به سبب قابلیت‌های فراوان و کاربردی بخصوص سنجش و مانیتور ضربان قلب برای ورزشکاران حرفه‌ای و افرادی که به سلامتی خود حساس هستند و از برنامه ورزشی خاصی پیروی می‌کنند بسیار مفید و کاربردی است.

  3,300,000 تومان 3,420,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ساعت مچي ضربان‌سنج سیگما مدل Sigma PC 3.11...

  ساعت را بر روی مچ خود ببندید، یک دکمه را فشار دهید و آماده ورزش و تحرک هستید. ساعت ورزشی PC 3.11 برای کسانی که به دنبال شروع تمرینات مبتنی بر تغییرات و دنبال کردن ضربان قلب هستند، چه در باشگاه، چه در پیاده‌روی یا دویدن، یک مانیتور ضربان قلب ایده‌آل است. PC 3.11 همچنین می تواند به‌عنوان کرونومتر در مواقعی که کمربند قفسه سینه بسته ‌نشده است استفاده شود.

  1,641,500 تومان 1,700,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ساعت مچي ضربان سنج سیگما مدل Sigma ID.GO...

  ساعت مچي ضربان سنج سیگما مدل Sigma ID.GO PC 22.13

  2,785,000 تومان 2,830,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ساعت مچي ورزشی ضربان‌سنج سیگما مدل Sigma...

  ساعت ورزشی Sigma یک ساعت همراه با ضربان‌سنج که برای پیاده‌روی ،دو‌میدانی و استفاده روزانه جهت تحت نظر داشتن سلامتی استفاده می‌شود. این محصول همچنین دارای قدم‌شمار و کالری‌سنج و نشانگر مقدار شارژ باقیمانده بوده که دقت بسیار بالایی در عملکرد دارد و در سه رنگ مشکی، صورتی و آبی به بازارا عرضه شده است.

  1,910,000 تومان 1,990,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ساعت سیگما مدلSIGMA ROX 7.0 GPS
  خرید محصول
  کامپیوتر سیگما مدلSIGMA ROX 7.0 GPS

  ساعت سیگما مدلSIGMA ROX 7.0 GPS 

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • ساعت سیگما مدل SIGMA ROX 10.0 GPS
  خرید محصول
  کامپیوتر سیگما مدل SIGMA ROX 10.0 GPS

  کامپیوتر سیگما مدل  SIGMA ROX 10.0 GPS

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • ساعت سیگما مدلSIGMA ROX 11.0 GPS
  خرید محصول
  کامپیوتر سیگما مدل SIGMA ROX 11.0 GPS

  کامپیوتر سیگما مدلSIGMA ROX 11.0 GPS 

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • ساعت مچي ضربان سنج سیگما مدل Sigma ID.GO ROUGE
  خرید محصول
  ساعت مچي ضربان سنج سیگما مدل Sigma ID.GO

  اگر به دنبال یک ساعت ورزشی ارزان‌قیمت اما با کیفیت و با قابلیت نمایش ضربان قلب هستید، ساعت Sigma ID.GO بهترین گزینه برای شماست. این محصول با کیفیت از بلت مخصوص و سنسور دور سینه اطلاعات مربوط به ضربان قلب را محاسبه و به شما نمایش می‌دهد.

  1,685,500 تومان 1,750,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • ساعت مچي ضربان سنج سیگما مدل Sigma ID.GO PLUM
  خرید محصول
  ساعت مچي ضربان سنج سیگما مدل Sigma ID.GO PLUM

  ساعت مچي ضربان سنج سیگما مدل Sigma ID.GO PLUM ساعت مچی به رنگ بنفش حرفه ای از سری ID.GO با قابلیت سنجش ضربان، کورنومتر، ساعت که علاوه بر این خصوصیات ضد آب تا عمق 1 متر به مدت 30 دقیقه و طول عمر باطری 2سال می باشد.

  1,485,500 تومان 1,550,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • ساعت مچي ضربان سنج سیگما مدل Sigma PC 10.11
  خرید محصول
  ساعت مچي ضربان سنج سیگما مدل Sigma PC 10.11

  ساعت مچي ضربان سنج سیگما مدل Sigma PC 10.11 ساعت مچی حرفه ای در دو رنگ خاکستری و بنفش با قابلیت ضربان سنجی به دوصورت و کورنومتر و سنجش کالری و زمان تمرین که از محصولات کمپانی سیگما می باشد.

  1,611,000 تومان 1,680,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • ساعت مچي ضربان سنج سیگما مدل Sigma PC 15.11
  خرید محصول
  ساعت مچي ضربان سنج سیگما مدل Sigma PC 15.11

  ساعت مچي ضربان سنج سیگما مدل Sigma PC 15.11 ساعت مچی حرفه ای در دو رنگ خاکستری و آبی با قابلیت سنجش ضربان و کالری و نسبت گیری ضربان ماکزیمم به ضربان فعلی و همچنین سنجش زمان تمرین و دور از کمپانی بزرگ سیگما می باشد.

  2,099,000 تومان 2,190,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • ساعت مچي ورزشی ضربان سنج سیگما مدل Sigma RC 1209
  خرید محصول
  ساعت مچي ورزشی ضربان سنج سیگما مدل Sigma...

  ساعت مچي ورزشی ضربان سنج سیگما مدل Sigma RC 1209 ساعت مچی ورزشی همراه با ضربان سنج از کمپانی سیگما که دارای دو رنگ مشکی و قرمز می باشد همچنین دارای کالری سنج و چراغ پس زمینه و سنجش مسافت طی شده نیز می باشد.

  3,110,000 تومان 3,245,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • ساعت مچي ورزشی ضربان سنج سیگما مدل Sigma RC 14.11
  خرید محصول
  ساعت مچي ورزشی ضربان سنج سیگما مدل Sigma...

  ساعت مچي ورزشی ضربان سنج سیگما مدل Sigma RC 14.11 ساعت مچی ورزشی همراه با ضربان سنج از کمپانی سیگما که در دو و میدانی نیز قابل استفاده است و در دو رنگ خاکستری و زرد وجود دارد و دارای چندین ویژگی دیگر نیز می باشد.

  3,537,000 تومان 3,690,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • ساعت مچي ورزشی ضربان سنج سیگما مدل Sigma ID.LIFE
  خرید محصول
  ساعت مچي ورزشی ضربان سنج سیگما مدل Sigma...

  ساعت مچي ورزشی ضربان سنج سیگما مدل Sigma ID.LIFE ساعت مچی ورزشی همراه با ضربان سنج از کمپانی سیگما که متناسب با دو و میدانی نیز می باشد و دارای ویژگی هایی از قبیل هشدار لرزشی، گام شمار، کالری سنج، ضد آب و دارای چندین ویژگی دیگر نیز می باشد.

  3,960,000 تومان 4,130,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • ساعت مچي ورزشی ضربان سنج سیگما مدل Sigma RC MOVE
  خرید محصول
  ساعت مچي ورزشی ضربان سنج سیگما مدل Sigma...

  ساعت مچي ورزشی ضربان سنج سیگما مدل Sigma RC MOVE ساعت مچی وورزشی همراه با ضربان سنج از کمپانی سیگما که متناسب با دو و میدانی نیز می باشد. و همچنین دارای چندین ویژگی دیگر از قبیل نمایش سرعت و کالری سنج و موقعیت یاب و... می باشد.

  4,370,000 تومان 4,560,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • ساعت مچي ورزشی ضربان سنج سیگما مدل +Sigma R1 BLUE COMFORTEX
  خرید محصول
  ساعت مچي ورزشی ضربان سنج سیگما مدل +Sigma...

  ساعت مچي ورزشی ضربان سنج سیگما مدل +Sigma R1 BLUE COMFORTEX این وسیله ی ورزشی از کمپانی سیگما که متناسب با دو و میدانی نیز می باشد. همچینین دارای ویژگی هایی مانند قابلیت اتصال با بلوتوث و موبایل، خاصیت ضد آب تا 3 اتمسفر و... می باشد.

  1,770,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  سازنده
  قیمت