خرید دوچرخه 24

برای خرید دوچرخه 24 با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت شما میبایستی برای چند سوال اساسی و مهم تحقیق نموده و جوابهای درست و دقیق داشته باشید . 1.مهمترین مشخصات دوچرخه 24 چیست؟ 2. قیمت دوچرخه 24 در چه رنج است و چگونه تعیین میشود ؟ 3.بهترین برندهای تولید کننده دوچرخه 24 کدام هستند ؟ 4. از کدام فروشگاه دوچرخه را تهیه کنید ؟برای یافتن جوا...

خرید دوچرخه 24

برای خرید دوچرخه 24 با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت شما میبایستی برای چند سوال اساسی و مهم تحقیق نموده و جوابهای درست و دقیق داشته باشید . 1.مهمترین مشخصات دوچرخه 24 چیست؟ 2. قیمت دوچرخه 24 در چه رنج است و چگونه تعیین میشود ؟ 3.بهترین برندهای تولید کننده دوچرخه 24 کدام هستند ؟ 4. از کدام فروشگاه دوچرخه را تهیه کنید ؟برای یافتن جواب این سوالات و خرید دوچرخه 24 متناسب با بودجه خود در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات ارزشمندی در مورد آن ارائه دهیم. در هنگام خرید دوچرخه 24 حتما توجهع داشته باشید که این محصول برای چه رده سنی مناسب هست و بعد از مدتی شما میبایستی به فکر تهیه یک دوچرخه دیگر باشید. دوچرخه 24 به دو صورت توصیف می شود. یک دوچرخه ای با چرخ هایی به قطر 24 اینچ که برای ره سنی نوجوان طراحی و تولید میشود. دوچرخه 24 در طبقه بندی دوچرخه ها یک دوچرخه بچگانه بحساب می آید اما بعضی بزرگسالان با قد بسیار کوتاه نیز می توانند سوار آنها بشوند. به طور کل 4 نوع دوچرخه 24 داریم، اول دوچرخه 24 کوهستان، دوم دوچرخه 24 کورسی، دوچرخه 24 شهری و دوچرخه 24 دو منظوره.

مهمترین مشخصات دوچرخه 24

بطور کلی از جمله مهمترین ویژگیهای یک دوچرخه 24 میتوان به طراحی دقیق و استاندارد اشاره کرد، فراهم کردن محصولی با کیفیت و استاندارد برای کودک و نوجوان از مهمترین مشخصات دوچرخه 24 است. یک دوچرخه 24 برای کودکان زیادی با بازه قدی گسترده مناسب است. نکته قابل توجه محل دقیق قرارگیری قطعات پیچیده تر مثل کمک فنر، سیستم دنده و سیستم ترمز در این دسته دوچرخه هاست. جدایی از دوچرخه های بچگانه نیز کم کم در این رده شروع می شود که در بین مهم ترین مشخصات دوچرخه 24 است،. حالت درست نشستن صحیح یکی دیگر از مهم ترین مشخصات دوچرخه 24 است که باعث می شود کودک شما با اعتماد بنفس روی دوچرخه خود بنشیند و سلامت آنها در هنگام دوچرخه سواری تضمین شود. مورد دیگری که در زمره مهمترین مشخصات یک دوچرخه 24 است قطعات بکار رفته در سیستم دنده، سیستم ترمز ، دوشاخ و .... است که نقش اساسی در تعیین کیفیت دوچرخه و نوع سواری آن دارد. همواره قطعات بکاررفته از برندهای معتبر مثل شیمانو ، کندا ، زووم و .... یک آرامش خاطر به لحاظ کیفی برای خریدار ایجاد میکنند و نوید خرید یک محصول با کیفیت و بی دردسر را می دهد. از جمله دیگر مشخصات دوچرخه 24 شامل ویژگی های دوچرخه کوهستان، شهری، دومنظوره و کورسی نیز می شوند که بسته به نیاز و استفاده انتخاب می شوند. همانطور که احتمالا آگاه هستید شاخص inseam فاصله بین مچ پا تا قسمت داخلی ران است. زین در دوچرخه 24 دو تا سه اینچ از inseam بالاتر قرار گرفته است که با افزایش انعطاف از فشار به زانو جلوگیری می کند.


قیمت دوچرخه 24

قیمت دوچرخه 24 مثل دیگر دوچرخه ها، با توجه به معیارهای مختلفی محاسبه می شود و تحت تاثیر فقط سایز آن نیست. یکی از عواملی که بر روی قیمت یک دوچرخه 24 تاثیر گذار است نوع طراحی آن می باشد که برای استفاده شهری ، کوهستان یا کورسی تولید شده است ! دوچرخه 24 کوهستان یک دوچرخه پیشرفته است که برای بچه های 9 تا 13 سال  مناسب است. قیمت دوچرخه 24 کوهستان تحت اشعاع ویژگی های یک دوچرخه کوهستان سایز 26 یا 29 مثل سیستم دنده و ترمز بالاست. این دوچرخه ها زمینه ساز یک تفریح به یاد ماندنی برای فرزندتان می شوند زیرا پرداختن به گشت و گذار در محیط خارج از شهر آن هم در کنار پدر و مادر مثل به وقوع پیوستن یک رویاست. قیمت دوچرخه شهری 24 به ترتیب بعد از کورسی و دومنظوره از تمام انوع دیگر کم تر است. البته توجه داشته باشید که این مقایسه فقط بین تولیدات یک برند صدق می کند و ممکن است از برندی به برند دیگر متفاوت باشد. مثلا دوچرخه های 24 شهری جاینت از دوچرخه 24 کوهستان 24 جاینت ارزان قیمت تر است. نکته بعد اینکه این مسئله کلی است . فاکتورهای بسیار مهم دیگری نیز وجود دارند که نقش مهمی در تعیین قیمت دوچرخه 24 ایفا می کنند. مثلا جنس بدنه و یا برند قطعات که تاثیر مسقیم بر قیمت دوچرخه 24 دارند. قطعا دوچرخه های استیل از دوچرخه های آلومینیوم ارزانتر هستند در حالیکه کربن و تیتانیوم گران ترین هستند. قطعات سیستم دنده شیمانو قطعا از برندهای چینی گرانتر است ، یا ترمز دیسک هیدرولیک نسبت به ترمز دیسک مکانیک و ترمز ویبریک قیمت بالاتری دارد. در نهایت باید گفت که قیمت دوچرخه 24 با توجه به موارد بالا تعیین خواهد شد.

خرید اینترنتی دوچرخه 24

صورت گرفتن خرید های گوناگون در فضای اینترنت ثمره پیشرفت فزاینده تکنولوژی است، پیشرفتی که شامل آنلاین شاپ های دوچرخه نیز می شود. بر حزر باشید که باید با آمادگی به خرید اینترنتی دوچرخه 24 بپردازید. به این صورت که از قبل نوع، برند و مدل دوچرخه دلخواهتان را انتخاب کنید. این سبب می شود که در میان ده ها برند و مدل گیج نشده و با آگاهی دوچرخه مناسبتان را برگزینید. خرید اینترنتی دوچرخه 24 معایب و مزایایی دارد که تنها در صورت آگاهی از آنها، یک خرید لذت بخش صورت میگیرد. هر دوچرخه دوست حق دارد با آگاهی از این مسائل به خرید اینترنتی دوچرخه 24 بپردازد. مزایای خرید اینترنتی عبارتند از : 1. در فضای اینترنت با چندین فروشگاه آنلاین روبرو هستید. همه اینها روی هم تنوعی بی نظیر به شما ارائه می کند که به سختی در یک فروشگاه واقعی یافت می شود. 2.بهترین قیمت ها و تخفیف ها در فروشگاه های اینترنتی پیدا می شوند. فرصت هایی که به ندرت در دنیای واقعی گیر می آیند. 3.مجبور به خروج از منزل نیستید. چه کسی دلش میخواهد در هوای آلوده، خیابان های شلوغ و ترافیک سنگین پایش را از خانه بیرون بگذارد؟


فروش دوچرخه 24

مشتریان دوچرخه 24 بیشتر کودک و نوجوان خواهند بود، پس یک فروشنده باید سطح توضیح خود را به اندازه فهم یک کودک نگه دارد. فروش دوچرخه 24 به همین دلیل حساسیت ویژه ای دارد، اینکه کودک هم باید مخاطب قرار گیرد و در فرآیند خرید نقش داشته باشد. فروش دوچرخه 24 زمانی موفق است که فروشنده هم والدین، هم کودک را در حیطه توجه قرار دهند. اینگونه فروش فقط از شخصی متخصص و کار بلد با روابط عمومی بالا بر می آید، پس به خاطر اعتبار فروشگاه خودتان هم که شده، در استخدام پرسنل دقت به خرج دهید. فراموش نکنید که شناسایی و تایید سایز از حیاتی ترین مراحل در فروش دوچرخه 24 است. این یک لحظه سرنوشت ساز برای کودک یا نوجوان است. سرنوشتی که با دستان شما رقم میخورد.

بهترین برندهای تولید دوچرخه 24

دوچرخه 24 توسط تقریبا تمام برندها تولید می شود. اما محصول هر برند، کیفیت متمایزی دارد زیرا ساخت و منتاژ دوچرخه ها را به روش اختصاصی خود انجام می دهند. بهترین دوچرخه 24 توسط چند غول اصلی صنعت دوچرخه سازی ساخته می شود. جاینت : بدون شک جاینت بعنوان بزرگترین تولید کننده دوچرخه در دنیا بهترین دوچرخه ها از جمله دوچرخه 24 را به بازار عرضه می دارد. دوچرخه های جاینت به قدرت بالا در عین حال کم بودن وزن میان علاقمندان محبوب است. مهندسین در جاینت همواره به توسعه محصولات خود می اندیشند که به سبب آن تکنولوژی های مدرن را ابداع می کنند. المپیا :برند المپیا قدیمی ترین برند دوچرخه در بازار ایران است، برندی که بعد از دهه ها حضور مقام خود را در میان برندهای دیگر استوار ساخته و حالا پرفروش ترین برند دوچرخه در بازار ایران است. المپیا دوچرخه های 24 خود را با بدنه هایی از آلومینیوم یا کربن می سازد، همچنین از قطعات شیمانو در ساختار خود استفاده می کند. این برند بر خلاف کیفیت خارق‌العاده قیمت مناسبی دارد که محبوبیت آنرا چند برابر می کند.

بیشتر

دوچرخه 24  

 • دوچرخه کوهستان ولو پرو سایز 24 مدل VELOPRO...

  برای نوجوانان که در سن رشد قرار دارند ورزش کردن و بخصوص دوچرخه سواری میتواند نقش به سزایی در رشد ذهنی و فکری آنها داشته باشد و آنها را برای زندگی در اجتماع آماده سازد.خرید دوچرخه خوب و با کیفیت علاوه بر زیبایی ظاهری بسیار به طراحی دقیق و استفاده از قطعات با کیفیت بستگی دارد که در این زمینه قطعات دوچرخه 24 ولوپرو از شاخصه های ممتازی برخوردار است.

  7,690,000 تومان 7,860,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ویوا سایز 24 مدل 2446 VIVA SENATOR

  خرید دوچرخه ویوا مدل VORTEX سایز 24 از جمله بهترین گزینه ها برای یک دوچرخه سواری فوق العاده مطلوب به حساب می آید. این دوچرخه ویوا 24 از ظاهری زیبا برخوردار است و دارای کمک فنر در قسمت جلو و سیستم دنده 21 سرعته شیمانو به همراه زین راحت سواری مناسبی را به دوچرخه سوار میدهد. 

  8,030,000 تومان 8,230,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ویوا سایز 24 مدل 2410 VIVA SPINNER

  دوچرخه ویوا مدل SPINNER  با طراحی مناسبی که دارد یک گزینه بسیار خوش ساخت و با کیفیت برای دوچرخه سواری در محیط شهری و کوهستانی می باشند. این محصول با بهره گیری از لوازم شیمانو که در کیفیت زبانزد هستند در کنار فریم آلومینیومی و بسیار سبک و مقاوم میتواند بهترین گزینه برای خرید دوچرخه 24 باشد.

  7,960,000 تومان 8,280,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه بونیتو 24 مدل استرانگ 2 دی...

  دوچرخه بچه گانه بونیتو مدل 24 Strong 2d از دوچرخه های با کیفیت در بازار ایران است.این دوچرخه کودک با ارائه کیفیت بسیار بالا به کودکان ، آنان را علاقه مند به دوچرخه سواری می کند.این دوچرخه کودک بونیتو که در سبک دومنظوره طراحی شده است ، راندمان سواری بسیار بالایی در هر مسیر به کودکان ارائه می دهد.

  4,490,000 تومان 4,680,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان 24 ولو پرو مدل VELOPRO 24...

  دوچرخه های برند ولو پرو که از کیفیت بسیار خوب و قابل توجهی برخوردار است با قیمت رقابتی و طراحی بسیار چشم نواز به بازار عرضه شده اند. این دوچرخه ها د نگاه اول شما را مجذوب زیبایی و طراحی بی نقص خود میکند. تمام این عوامل سبب شده تا محصولات این برند جایگاه ویژه را در بازار و در بین خریداران داشته باشد. پس اگر به فکر خرید یک دوچرخه خوب هستید محصولات این برند...

  7,750,000 تومان 7,920,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان ولو پرو سایز 24 مدل VELOPRO...

  اگر به فکر خرید یک دوچرخه 24 بسیار زیبا و خوش ساخت و خوش کیفیت هستید که برای نوجوانان انگیزه مضاعفی در جهت دوچرخه و ورزش کردن ایجاد کند حتما این دوچرخه زیبا و بسیار با کیفیت را مد نظر داشته باشید . این دوچرخه با بهره گیری از بهترین قطعات ساخت شرکت شیمانو و ترمزهای دیسکی کیفیت سواری بسیار مطلوبی را به ارمغان می آورد.

  7,680,000 تومان 7,990,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان ولو پرو سایز 24 مدل VELOPRO...

  دوچرخه های برند ولوپرو که از تازه واردهای بازار دوچرخه ایران است در کنار طراحی زیبا و کیفیت بالا از قطعات بسیار با کیفیت و برند در ساخت بهره می برد و میتواند به عنوان یک دوچرخه 24 سبک کوهستان برای نوجوانان مطح باشد و آنها را به دوچرخه سواری تشویق نماید.

  7,660,000 تومان 7,900,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 24 کودک رویال مدل Royal 2436 R400

  اگر به دنبال خرید دوچرخه کوهستان سایز 24 برای کودک خود هستید، این دوچرخه رویال گزینه ایده آلی برای شما است. استفاده از آلومینیوم برای طراحی فریم این دوچرخه ، وزن این دوچرخه کودک کوهستان را کاهش داده است. در کنار استفاده از آلومینیوم برای طراحی فریم استفاده از قطعات بسیار باکیفیت شیمانو در افزایش کیفیت سواری این دوچرخه تاثیر به سزایی داشته است

  6,730,000 تومان 6,950,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 24 رویال مدل Royal 2458

  اگر قصد خرید دوچرخه 24 باکیفیت را دارید و انگیزه شما از خرید این دوچرخه ورزشکار کردن فرزندتان است، این دوچرخه رویال می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.استفاده از سیستم دنده شیمانو، فریم آلومینیومی و استفاده از تایر کندا برروی این دوچرخه کودک، کیفیت دوچرخه کودک رویال سایز 24 مدل 2458 را به صورت چشم گیری افزایش داده است.

  6,650,000 تومان 6,850,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 24 اینفینیتی مدل Infinity 24 v

  دوچرخه INFINITY یک دوچرخه 24 در سبک کوهستان است. از نکات قابل توجه درمورد این دوچرخه 24 قیمت مناسب آن است که در بین دوچرخه های کوهستان امری کمیاب است. این دوچرخه ارزان قیمت بر خلاف قیمت نسبتا پایین، در کیفیت و کارایی حرف های زیادی برای گفتن دارد، آنقدر که می توان آنرا بهترین مدل دوچرخه ارزان قیمت دانست. جنس آلومینیومی بدنه و سیستم های به روز از مشخصاتی...

  6,490,000 تومان 6,760,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه المپیا سایز 24 مدل بیانچی | Olympia...

  دوچرخه سواری داخل یا خارج از شهر می تواند سرگرم کننده باشد، اما تصور کنید انجام همین فعالیت همراه با خانواده چقدر می تواند کودک شما را به وجد بیاورد. با خرید دوچرخه کوهستان المپیا BIANCHI 24 می توانید یک فرصت عالی در اختیار نوجوان خود بگذارید تا دوچرخه سواری در شهر و کوهستان را تجربه کند. بدنه مشتحکم و زیبا در کنار سیستم دنده 21 سرعته و دوشاخ کمک فنر دار...

  4,550,000 تومان 4,750,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان ولو پرو سایز 24 مدل VELOPRO...

  دوچرخه های برند Velopro که به تازگی وارد بازار ایران شده است از کیفیت بسیار بالا در ساخت و طراحی زیبا و چشم نوازی برخوردار هستند. این دوچرخه های زیبا با استفاده از بهترین قطعات از برند شیمانو و سایر برندهای برتر در زمینه تولید قطعات دوچرخه تجهیز گشته اند تا شما از کیفیت بالای دوچرخه خود راضی باشید و بتوانید دوچرخه سواری مطلوبی را تجربه کنید  

  7,670,000 تومان 7,900,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف