خرید دوچرخه 20

برای خرید دوچرخه 20 ابتدا باید بدانید این سایز مناسب کودکان 7 تا 9 سال با قد 115 تا 135 است. این سایز محبوبترین ، در بین دوچرخه کودکان است.در خرید دوچرخه 20 باید این نکته را به خاطر سپرد که دوچرخه ها از این سایز، با توجه به نوع طبقه بندی می شوند.البته مواردی در سایزهای کوچکتر هم دیده شده است. مثل دوچرخه کوهستان 20 و دوچرخه کورسی 2...

خرید دوچرخه 20

برای خرید دوچرخه 20 ابتدا باید بدانید این سایز مناسب کودکان 7 تا 9 سال با قد 115 تا 135 است. این سایز محبوبترین ، در بین دوچرخه کودکان است.در خرید دوچرخه 20 باید این نکته را به خاطر سپرد که دوچرخه ها از این سایز، با توجه به نوع طبقه بندی می شوند.البته مواردی در سایزهای کوچکتر هم دیده شده است. مثل دوچرخه کوهستان 20 و دوچرخه کورسی 20.خرید دوچرخه 20 می تواند بسیار پیچیده تر از باقی دوچرخه ها باشد، به همین دلیل از فرزندتان بخواهی هدف خود را تعیین کند.همچینین از این سایز سیستم های پیچیده تر بر دوچرخه ظاهر می شوند،زیرا از این سن کودک می تواند معنی دوچرخه سواری و ماجراجویی را درک کند و نیاز به این سیستم ها کم کم پدیدار می شود. در خرید دوچرخه 20 علاوه بر نوع،به سیستم ها و قطعات نیز توجه کنید،چون فرزند شما قرار است اکتشاف خود در دنیای دوچرخه سواری را با این وسیله آغاز کند.همچنین سعی کنید در شناخت سیستم ها به او کمک کنید،البته باید بدانید سیستم های روی دوچرخه 20 ورژن ساده شده سیستم های دوچرخه بزرگسالان است. البته دوچرخه های کاملا ساده هم وجود دارند و اجباری بر یادگیری در سنین پایین نیست ، می توانید در صورتی که فرزندتان تمایل ندارد، اقدام به خرید دوچرخه 20 بدون سیستم اما با کیفیت بکنید.اگر در خرید دوچرخه 20 دقت به خرج دهید،احتمالا عرصه را برای قهرمانی های آینده فرزندتان آماده می کنید.

قیمت دوچرخه 20

میانگین قیمت دوچرخه 20 در مقایسه با دوچرخه های کودک با سایز پایین بیشتر است. لازم به ذکر است که در فروشگاه آریا چرخ بازه قیمت ها بسیار است و هر شخص با هر بودجه می تواند با دست پر از فروشگاه برود.برای نمونه قیمت دوچرخه 20 قناری مدل CANARY space shuttle از بالاترین هاست،این درحالی است که قیمت دوچرخه 20 کودک استار بسیار پایین تر است.کیفیت محصولات فروشگاه آریا چرخ تضمین شده اند و در آن شکی نیست،اما کیفیت هم درجه بندی دارد.برای بالابردن کارایی یک محصول اشخاص و عوامل زیادی دخالت دارند ،در نتیجه زمان انرژی و وقت با اندازه های مختلف صرف هر دوچرخه می شود. به این مثال توجه کنید: قیمت دوچرخه 20 با بدنه استیل از قیمت دوچرخه 20 با فریم آلومینیوم وفریم آلومینیوم از تنه کربن، کم تر است، اما به همان مقدار از مزایا هم کاسته می شود.مثلا کربن از هردو سبک تر است و در همین حین ارتعاشات زمین را دفع می کند. پس با پرداخت قیمت دوچرخه 20 شما در واقع هزینه کیفیت را می پردازید.

خرید اینترنتی دوچرخه 20

خرید اینترنتی دوچرخه 20 بسیار ساده و اگر با فرزندتان انجام می دهید،مفرح است. این سایز محبوبترین نوع در بین دوچرخه کودک است و به طبع تنوع بیشتری دارد ،زیرا شرکت ها در محبوبترین شاخه ،بیشترین انرژی را صرف می کنند.پس در خرید اینترنتی دوچرخه 20 بعد از به توافق رسیدن با فرزندتان بر مدل و طرح،فروشگاه های معتبر اطراف را پیدا،وارد سایت انها شده و خرید اینترنتی دوچرخه 20 را انجام دهید.

مهمترین مشخصات دوچرخه 20

دوچرخه 20 سرآغاز تقسیم بندی حرفه ای دوچرخه هاست.از مهمترین مشخصات دوچرخه 20 ظهور سیستم  بر نقاط مختلف آن است،هرچند این سیستم ها با سیستم های پیشرفته در دوچرخه بزرگسالان تفاوت دارد. دوشاخ فنردار هم از مهمترین مشخصات دوچرخه 20 است که البته در مدل های منتخب نصب می شود برای مثال کوهستان. سیستم دنده دوچرخه کوهستان معمولا در جلو تک سرعته و در عقب چند سرعته است، و با شیفتر کنترل می شود. برخی دوچرخه ها هم بدون این سیستم ها تولید می شوند و با توجه به درجه کیفیتشان، قیمت گذاری می شوند .

برای انتخاب و خرید دوچرخه بچه گانه (کودک) مناسب برای فرزند دلبندتان از فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ با ما در تماس باشید.

بیشتر

دوچرخه 20 

 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 20 مدل آر 91 |...

  دوچرخه راپیدو مدل R91 یکی از دوچرخه های بچه گانه راپیدو است.فریم این دوچرخه راپیدو ساخته شده از استیل بسیار مقاوم و سبک طراحی و تولید شده است.تایر های سایز 20 این دوچرخه کودک راندمان بسیار بالایی را به کودک ارائه می دهد و اشتیاق کودکان را به ورزش بیش از پیش می کند.

  3,170,000 تومان 3,360,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 20 مدل آر 92 |...

  دوچرخه بچه گانه مدل R92 یکی از دوچرخه های برند راپیدو با کیفیت بسیار بالا است.فریم بسیار سبک این دوچرخه کودک راپیدو با راندمان بسیار بالا ،کودک شما را به ورزش علاقه مند می کند.تایر های سایز 20 این دوچرخه کودک راندمان بسیار بالایی به هنگام دوچرخه سواری به کودک ارائه می دهد.

  3,150,000 تومان 3,350,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 20 مدل آر 93 |...

  دوچرخه بچه گانه راپیدو مدل R93 از دوچرخه های کودک با کیفیت بسیار بالا است.این دوچرخه کودک با فریم استیل بسیار سبک و مقاومت بسیار بالا ، راندمان دوچرخه سواری را برای کودکان به شدت افزایش می دهد.زین بسیار نرم و پهن این دوچرخه بسیار اصولی طراحی و تولید شده است تا کودک بسیار راحت و آسان به دوچرخه سواری بپردازد.

  3,150,000 تومان 3,370,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری سایز 20 مدل فری...

  دوچرخه سواری درسنین کم خاطرات به یاد ماندنی برای هر فردی به جای می گذارد.خرید دوچرخه باکیفیت بالا و سواری لذت بخش حس خوبی برای کودکان به جای می گذارد.برای خرید دوچرخه با کیفیت بالا و داشتن سواری لذت بخش از بهترین دوچرخه های پیشنهادی به شما ،دوچرخه های قناری است.

  4,590,000 تومان 4,700,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک تراویس 20 مدل TRAVIS 20-02

  با خرید دوچرخه بچه گانه تراویس اعتماد به نفس فرزند خود را تقویت کنید و علاقه به ورزش دوچرخه سواری را در وی برانگیزید. این مدل به سبب برخورداری از بدنه مستحکم آهنی، گلگیر‌های بلند و قاب محافظ زنجیر تمام فلزی می‌تواند دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد. از سوی دیگر امکانات متنوع همچون سبد، صندوق، پشتی و طبق قامه چهارگوش این دوچرخه کودک 20 را به انتخابی جذاب...

  3,090,000 تومان 3,210,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه دخترانه تراویس سایز 20 مدل 2006 |...

  تمام والدینِ مسئولیت پذیر باید از کم‌تحرکی فرزندشان بر حزر باشند زیرا موجب بیماری‌های روحی و جسمی بسیاری مثل اضافه وزن می‌شوند. با خرید دوچرخه دخترانه TRAVIS 2006 انگیزۀ ورزش کردن را در دخترتان زنده کنید. این دوچرخه بچگانه به پشتی، سبد و صندق مجهز است تا ضمن حفظ ایمنی فرزندتان، دوچرخه سواری راحتی را تجربه کند.

  3,400,000 تومان 3,550,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه راپیدو سایز 20 مدل 3 آر 27...

  به لطف برخورداری از ظاهری زیبا و منحصر به فرد، دوچرخه کودک راپیدو مدل 3R27 شور و نشاط مضاعفی در کودک شما به وجود می آورد. این مدل را با توجه به امکانات متنوع مانند بغل بندهای کاربردی، قاب محافظ مستحکم و زیبا، بدنه مقاوم و لوازم جانبی متعدد می توان بهترین دوچرخه کودک در میان محصولات هم رده دانست. کافیست در ادامه با این ویژگی ها بیشتر آشنا شوید تا به راحتی...

  2,770,000 تومان 2,960,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک بلست سایز 20 | Blast 20 Candy

  خرید دوچرخه کودک، نیازمند بررسی‌های بسیار دقیق است. کیفیت ساخت مناسب دوچرخه کودک در کنار رنگ‌بندی جذاب می‌تواند فرزند شما را علاقه‌مند به ورزش کردن کند. یکی از دوچرخه‌های کودک بسیار پرطرفدار با کیفیت ساخت بسیار بالا، دوچرخه Candy از برند Blast است. این دوچرخه کودک با رنگ‌بندی بسیار زیبا می‌تواند خرید مناسبی برای دختر خانم‌ها باشد.

  3,110,000 تومان 3,300,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری مدل جنی سایز 20 |...

  یک دوچرخه کودک بسیار زیبا با طراحی منحصر به فرد برای فرزند دلبند شما که او را برای دوچرخه سواری به شوق می آورد . طراحی اختصاصی و منحصربفرد دخترانه برای این دوچرخه در کنار استفاده از بالاترین کیفیت قطعات و ساخت سبب می شود تا کودک شما از دوچرخه و دوچرخه سواری لذت ببرد و به آن علاقمند باشد. پس شما می توانید آسوده خاطر محصولات قناری را انتخاب نمایید .

  5,570,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 20 مدل استرانگ...

  اگر به دنبال خرید دوچرخه کودک با کیفیت بسیار بالا هستید دوچرخه بونیتو سایز 20 مدل Strong 2D بهترین انتخاب برای کودک شما است.این دوچرخه کودکانه با ارائه بالاترین راندمان سواری در بین دوچرخه های بچه گانه ، کودک شما را علاقه مند به دوچرخه سواری می کند پس با خیال راحت دوچرخه کودک بونیتو را برای فرزند خود تهیه کنید.

  4,690,000 تومان 4,880,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک 20 تراویس مدل TRAVIS 20-01

  خرید دوچرخه کودک کار چندان ساده ای نیست، چرا که باید به مواردی همچون ایمنی، استحکام و ارگونومیک توجه داشته باشید. دوچرخه تراویس کد 20-01 با ارائه تمام ویژگی های مورد نظر می تواند بهترین دوچرخه کودک برای فرزند شما باشد. وجود پشتی، صندوق و سبد به همراه گلگیر های بلند و قاب محافظ زنجیر تمام فلزی از مهم ترین ویژگی های این مدل هستند. ضمن اینکه زیبایی ظاهری این...

  3,160,000 تومان 3,290,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 20 بچه گانه المپیا مدل اسپایدر 01 |...

  دوچرخه المپیا اسپایدر 01 یک دوچرخه بچه گانه سایز 20 در سبک کوهستان است که از کیفیت بسیار خوب و در عین حال قیمت مقرون بصرفه‌ای برخوردار است.این دوچرخه کودک به سبب طراحی چشم‌نواز در کنار قطعات با کیفیت و خوش‌ساخت خود می‌توانید یکی از بهترین گزینه‌ها جهت خرید دوچرخه کودک ارزان قیمت باشد.

  4,750,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف