منظور از دوچرخه بزرگسال محصولاتی هستند که با سایز چرخ 26 به بالا تولید می‌شوند. این دسته از محصولات از حالت تفریحی محض خارج می‌شوند. بیشتر استفاده هدفمند در کنار تفریح در ساخت و عرضه آن‌ها مدنظر است. به همین سبب است که اکثر مدل‌های این دسته را به عنوان دوچرخه حرفه‌ای نیز می‌شناسند. اصولا راندمان و بازدهی آن‌ها بسیار مطلوب می‌باشد. بیشتر مدل‌های ...

منظور از دوچرخه بزرگسال محصولاتی هستند که با سایز چرخ 26 به بالا تولید می‌شوند. این دسته از محصولات از حالت تفریحی محض خارج می‌شوند. بیشتر استفاده هدفمند در کنار تفریح در ساخت و عرضه آن‌ها مدنظر است. به همین سبب است که اکثر مدل‌های این دسته را به عنوان دوچرخه حرفه‌ای نیز می‌شناسند. اصولا راندمان و بازدهی آن‌ها بسیار مطلوب می‌باشد. بیشتر مدل‌های تولیدی در این دسته در سبک دومنظوره یا کوهستان هستند. حال اگر تمایل دارید تا اطلاعات دقیق‌تر و کامل‌تری در مورد دوچرخه حرفه‌ای بزرگسال کسب کنید در ادامه با ما همراه باشید تا مطالب جذابی را برای شما بازگو کنیم.

قیمت دوچرخه بزرگسال

محصولات بزرگسال در سایزهای متنوعی تولید می‌شوند و منظور از آن سایز چرخ‌ها شامل 26، 27.5، 28 و 29 بر حسب اینج بوده و مضاف بر برندهای متعددی نیز اقدام به تولید و عرضه دوچرخه‌های بزرگسال می‌نمایند. اما چه عامل یا عواملی بر روی قیمت دوچرخه بزرگسال تاثیر گذار است؟ در پاسخ به این سئوال بیایید تا یک دوچرخه را به چند زیر مجموعه تقسیم کنیم و ببینیم که چه تاثیری بر قیمت دارند

 1. فریم: دو عامل بر روی قیمت فریم تاثیرگذار است : آلیاز که هرچه سبک‌تر و مقاوم‌تر باشد گرانتر خواهد بود، مثلا کربن گرانترین و در رده بعد آلومینیوم و در آخر آهن است. برند پارامتر بعدی است که تاثیر مستقیم بر روی قیمت دارد، هرچه برند، فریم‌های دقیق‌تر و اصولی‌تری تولید کند قیمت آن هم بالاتر خواهد بود بنابراین تاثیر برند و آلیاژ در ساخت فریم مستقیما بر روی قیمت دوچرخه بزرگسال تاثیر خواهد گذاشت.
 2. سیستم دنده: در یک حالت کلی نوع سیستم سرعت که شامل چند دنده و چه رده‌ای باشد تعیین کننده است، مثلا قیمت سیتم دنده 21 سرعته از 24 سرعته ارزانتر می‌باشد. مورد بعدی در سیستم دنده مربوط به برند سازنده است مثلا برندهای چینی قیمت ارزانتری از شیمانو دارند، پس برند و نوع دقیق سیستم دنده دو پارامتر مطرح در تعیین قیمت دوچرخه بزرگسال هستند.
 3. سیستم تعلیق: اصلا وجود یا عدم وجود سیستم تعلیق بحث اول در این مورد است زیرا برخی سبک‌های دوچرخه بزرگسال مثل دوچرخه‌های تخصصی شهری اصولا فاقد سیستم تعلیق هستند و در مقابل دوچرخه‌های کوهستان دارای یک سیستم تعلیق در جلو و یا دو کمک شامل دوشاخ کمک‌فنر دار و کمک وسط هستند که این خود قیمت دوچرخه را تحت تاثیر قرار می‌دهد. مورد بعدی نوع کمک فنر از لحاظ فنری یا بادی و آپش‌های موجود در آن است و در آخر برند که همیشه مطرح است. نتیجه آنکه در مورد سیستم تعلیق سه پارامتر شامل وجود یا عدم وجود، آپشن و برند بر روی قیمت دوچرخه بزرگسال موثر است.
 4. سیستم ترمز: همانند سایر موارد سیستم ترمز هم از چند جانب متغیر است. ترمزهای لقمه‌ای ارزن‌ترین نوع ترمز، در رده بعد ترمز دیسک مکانیک و در آخر ترمزهای هیدرولیکی هستند که گرانترین نوع می‌باشند. از دیگر سو برندهای مختلف تولیدکننده نیز با توجه به کیفیت و فن‌آوری‌های مورد استفاده، قیمت متفاوتی را پیشنهاد می‌دهند و این عوامل مستقیم تعیین قیمت دوچرخه بزرگسال نقش ایفا می‌کند.
 5. ویل ست: خود شامل چند قطعه از جمله تایر، تیوپ، طوقه، توپی، پره است که در هر مورد وجود ویژگی‌های خاص و برندهای مختلف نقش کلیدی در تعیین قیمت دارند.
مطابق آن‌چه بیان شد عوامل مختلفی در تعیین قیمت دوچرخه بزرگسال هستند که هر یک از این پارامترها خود بستگی به موراد متعدد و مختلفی دارند

خرید دوچرخه بزرگسال

شما برای تصمیم‌گیری در مورد خرید دوچرخه بزرگسال کار سختی پیش رو ندارید به شرط آنکه اطلاعات کافی در مورد نحوه کارکرد و پارامترهای مهم و تاثیرگذار بر کیفیت دوچرخه و دوچرخه‌سواری داشته باشید. پس ما سعی می‌کنیم این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهیم تا هرچه راحت‌تر و دقیق‌تر اقدام به خرید دوچرخه بزرگسال نمایید. همه افراد برای رفت آمد به محل کار از وسایل نقلیه عمومی یا وسایل نقلیه شخصی استفاده می‌کنند، اما استفاده از دوچرخه برای رفت آمد به محل کار انتخاب هوشمندانه‌ای برای کاهش هزینه‌ها و در کنار آن ورزش کردن است. باید گفت که خرید دوچرخه برای بزرگسالان امری است که در رابطه با اهداف خاص صورت می‌گیرد، اهدافی مثل: ورزش کردن، رفت و آمدهای درون شهری هدفمند و یا تفرح که البته این اهداف قابل تمایز نیستند و چه بهتر که فرد با توجه به تمام این موارد اقدام به خرید دوچرخه نماید. 

انواع دوچرخه بزرگسال

همانطور که قبلا هم اشاره شد دوچرخه‌های بزرگسال بر اساس سایز چرخ‌ها به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌شوند و این دسته‌بندی فارغ از نوع کاربری یا همان سبک دوچرخه است. از انواع دوچرخه بزرگسال می‌توان به دوچرخه 26، 27.5، 28، 29 و دوچرخه بانوان (زنانه) اشاره کرد. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که سایز چرخ اولا ارتباطی با قد فرد نداشته (قد فرد تعیین کننده سایز فریم است) و دوما هر سایز چرخ برا اساس هدف خاصی طراحی و تولید می‌شود. 

دوچرخه 26

دوچرخه‌هایی مناسب برای کوهستان و شهر هستند، این سایز از دوچرخه بزرگسال، سواری مناسبی در مسیرهای شهری و کوهستانی به شما ارائه می‌دهد و به این نکته نیز باید اشاره کرد که دوچرخه 26 برای افراد آماتور که تازه قصد دوچرخه‌سواری دارند مناسب است و برای افرادی که کمی حرفه‌ای‌تر می‌اندیشند سایز 27.5 انتخاب مناسبتری است.

دوچرخه 27.5

محصولات این سایز بهره‌وری بالاتری نسبت به سایز 26 دارند و برای استفاده دومنظوره گزینه فوق‌العاده‌ای هستند. دوچرخه‌های دومنظوره هم برای استفاده در مسیرهای مسطح و آسفالته شهری مناسب بوده و هم در مسیرهای سخت و خشن آفرودی کارایی خوبی دارند.

دوچرخه 28

دوچرخه 28 یک سایز تخصصی برای سبک شهری و سبک کورسی است، البته اخیرا با حضور سبک توریستی نیز باید آن‌را هم در نظر گرفت. این سایز از دوچرخه بزرگسال با ارائه بالاترین راندمان در مسیرهای شهری و آنرودی می‌تواند وسیله مناسبی برای رفت و آمد در مسیرهای شهری باشد، بعلاوه در دوچرخه‌های مسابقه‌ای نیز کارایی بالایی از خود نشان می‌دهد.

دوچرخه 29

دوچرخه 29 محصولی است که برای افراد حرفه‌ای پیشنهاد می‌شود، این سایز اصولا در مسابقات کوهستان و یا تمرینات مورد استفاده قرار می‌گیرد. دوچرخه‌هایی هستند که برای سواری در مسیرهای سخت کوهستانی طراحی و تولید شده‌اند. از دوچرخه 29 با نام دوچرخه مسابقه‌ای نیز یاد می‌شود و دوچرخه‌های سایز 29 با ایجاد گشتاور بسیار بالا هر مسیر کوهستانی را با بالاترین راندمان ممکن می‌پیمایند.

دوچرخه بانوان (زنانه)

دوچرخه مخصوص بانوان ، مدل‌هایی هستند که طراحی متناسب با آناتومی بدن بانوان دارند، این مدل‌ها به صرف داشتن انحنا در فریم تبدیل به دوچرخه بانوان نمی‌شوند بلکه طراحی زین، فاصله زین تا فرمان و بسیاری از موارد دیگر در یک دوچرخه زنانه نقش دارد. هدف از طراحی این سبک دقیقا ایجاد تجربه بهتر و اصولی برای بانوان است.

نکته اصلی در خرید دوچرخه بزرگسال، انتخاب دوچرخه متناسب با نیاز است و بحث مهم دیگر در انتخاب و خرید دوچرخه انتخاب فریم باکیفیت بالا و مناسب با قد شماست. برای گرفتن مشاوره رایگان می‌توانید با کارشناسان ما در آریا چرخ تماس بگیرید..

دوچرخه حرفه ای بزرگسال

در میان مدل‌های زیادی که با عنوان دوچرخه بزرگسال تولید و عرضه می‌گردند، همواره برخی مدل‌های به عنوان دوچرخه حرفه ای شناخته می‌شوند. حال حنظور از دوچرخه حرفه ای چیست، اصلا یک دوچرخه حرفه ای چه تفاوتی با مدل‌های معمولی دارد؟ این سئوالاتی است که اکثر خریداران با آن موجه هستند. پس در ادامه با توصیحات دقیق و فنی سعی می‌کنیم تا شما را با این مدل‌ها به صورت دقیق آشنا سازیم. دوچرخه حرفه ای به صورت کلی به محصولی اطلاق می‌شود که از لحاظ فریم و قطعات به کار گرفته شده در ساخت در سطوح بالایی از تکنولوژی هستند. منظور از تکنولوژی بالا در ساخت دوچرخه حرفه ای در دو بعد قابل تصور می‌باشد. اول آنکه این تکنولوژی خود در طراحی و ساخت فریم نسان می‌دهد و سبب ساخت فریم‌های دقیق‌تر، سبک‌تر، آیرودینامیک‌تر می‌شود که در نهایت کارایی بالاتری نسبت به دوچرخه معولی ارائه می‌دهد. دوم تکنولوژی پیشرفته در قطعات دوچرخه حرفه ای که مربوط به تعداد دنده، ترمزهای پیشرفته، چرخ‌ها مجهز و ... می‌گردد. قطعات پیشرفته و حرفه ای اصولا از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند و خوب برای مصارف خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند. حال که یک تعرف جامع و کامل نسبت به دوچرخه حرفه ای ارائه دادیم نوبت به شناخت انواع مدل‌ها است.

دوچرخه حرفه ای کوهستان

اکثرا هنگامی که صحبت از دوچرخه حرفه ای به میان می‌آید ناخودآگاه به یاد دوچرخه‌های کوهستان می‌افتند. یک دوچرخه حرفه ای کوهستان از چند بابت مهم با دوچرخه کوهستان معمولی متفاوت است. اول بحث طراحی و ساخت فریم است که مستقیما بر کیفیت سواری تاثیر دارد. همچنین استفاده از متریال نیز مهم است. در دوچرخه‌های حرفه ای کوهستان اصولا از آلومینیوم و یا کرین در ساخت فریم استفاده می‌شود. سیستم دنده دوچرخه حرفه ای کوهستان از تعداد دنده‌های بیشتر و بیشتر در قسمت خودرو برخوردار است تا بتواند در مسیرهای کوهستانی سخت و یا در مسابقات به خوبی عمل کند. ترمزها در این مدل اصولا از نوع دیسک هیدرولیکی هستند که قدرت توقف بسیار بالایی دارند. اما سیستم تعلیق در یک دوچرخه حرفه ای کوهستان نیز بسیار مهم است. میزان تراول یا بازی کمک در این مدل‌ها بسیار زیاد بوده و اصولا از 10 سانتی‌متر بیشتر است. برخی مدل‌های رده بالا نیز از سیستم تعلیق دو کمک استفاده می‌کنند.

دوچرخه حرفه ای کورسی (جاده)

می‌توان گفت در یک دید عامیانه تمامی افراد به دوچرخه کورسی به چشم یک دوچرخه حرفه ای نگاه می‌کنند. اما توجه داشته باشید که واقعیت امر دیگری است. یک دوچرخه حرفه ای کورسی بسیار از یک مدل معمولی است. اصولا دوچرخه حرفه ای آن هم در سبک کورسی بسیار گران‌قیمت بوده و مخصوص مسابقات است. این مدل‌ها به سبب حساسیت بالا در آیرودینامیک اکثر در شرایط خاصی طراحی می‌شوند. مثلا جاینت برای طراحی دوچرخه‌های حرفه ای کورسی خود از اتاق باد بهره می2برد. قابل ذکر است تمامی تولیدات حرفه ای در این سبک از کربن ساخته می‌شوند. سیستم دنده مورد استفاده با طبق‌های بزرگ و خودروهای کوچک از جمله سایر مشخصات آن‌ها است. حتی برخی از بالاترین مدل2ها از سیستم دنده برقی بهره می‌برند. اخیرا استفاده از ترمزهای دیسکی در این دوچرخه‌ها نیز مرسوم شده است.


تعیین قیمت دوچرخه حرفه ای

با توجه به آنچه که در بالا در مورد انواع دوچرخه حرفه ای گفته شد حال وضعیت قیمت به چه نحوی است؟ جواب ساده است. قیمت دوچرخه حرفه ای به تمام دلایلی که گفته شد نسبت به دوچرخه‌های معمولی گرانتر است. گاهی تفاوت قیمت دوچرخه حرفه ای به اندازه قیمت چندین مدل مشابه است. اما نمی‌توان به هیچ عنوان یک قیمت مشخص را برای آن‌ها در نظر گرفت. زیرا بازه قیمتی کاملا به موراد مورد استفاد در ساخت بستگی دارد. هر چه سطح بالاتر از تکنولوژی، متریال سبک‌تر در ساخت استفاده شود، قطعا قیمت هم بالاتر خواهد رفت. اما چطور این موارد بر روی قیمت دوچرخه حرفه ای تاثیر می‌گذارند؟ برای جواب به این سئوال بازهم باید با دسته‌بندی عوامل تاثیرگذار، به یک بررسی اصولی پرداخت.

فریم و تاثیر بر قیمت دوچرخه حرفه ای

تنه یا همان فریم از دو جهت بر روی قیمت موثر است. اولین مورد بحث مهندسی و طراحی ساخت می‌باشد. اصولا هز جه مهندسی با تکنولوژی پیشرفته‌تر مثل اتاق باد در طراحی استفاد شده باشد قیمت دوچرخه حرفه ای بالاتر است. مورد بعدی نوع متریال مصرفی است. حتما مطلع هستید که استفاده از کربن قطعا سبب قیمت بالاتر می‌گردد. حال در نظر داشته باشید که برندهایی مثل جاینت از چندین نوع آلومینیوم و همینطور انواع مختلفی از کربن نیز در محصولات آن‌ها مشاهده می‌شود.

قطعات و قیمت دوچرخه حرفه ای

اما این قطعات هستند که تاثیر اصلی را قیمت دارند. تعداد بسیار بسیار زیادی قطعه در کنار هم و در قالب چندین سیستم با هم همکاری دارند. مسلما استفاده از قطعات رده بالا که قیمت بالایی هم دارند سبب افزایش قیمت دوچرخه حرفه ای خواهد شد. بلاخره همانطور که از نام آن پیداست باید توقع قطعات حرفه ای از آن داشته باشیم. قطعات در مورد دوچرخه‌های کوهستان و کورسی متفاوت هستند و هر کدام بنابر سبک مورد نظر استفاده می‌شوند. اما در کل شاید بتنوان گفت که سیستم دنده بالاترین تاثیر را بر روی قیمت دوچرخه حرفه ای دارد. 

بیشتر

دوچرخه بزرگسال 

 • دوچرخه کوهستان 27.5 مارلین مدل فالکون |...

  دوچرخه کوهستان مارتین مدل FALCON با ظاهری زیبا و کارایی بی‌بدیل، به سوارکار کمک می‌کند تا مسیرهای خاکی و باریک کوهپایه‌ها را طی کند.این دوچرخه 27.5 مشخصات متعددی برای سازش با شرایط کوهستانی دارد، بعنوان مثال دوشاخ کمک فنر‌دار و تنه آهنی. این دوچرخه ارزان قیمت برای اشخاص یا وضعیت اقتصادی مختلف مناسب است. پس با خیالی آسوده قیمت دوچرخه کوهستان را پرداخت کنید...

  5,890,000 تومان 5,990,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت تالون 3 لیمیتد سایز 27.5 | (GIANT TALON 3 Limited 27.5 (2020
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان جاینت تالون 3 لیمیتد سایز...

  اگر علاقه مند به دوچرخه سواری در مسیر های کوهستانی هستید اما نمی دانید چه دوچرخه برای سواری شما مناسب است ، حتما دوچرخه تالون 3 لیمیتد را تهیه کنید.این دوچرخه کوهستان جاینت با ارائه راندمان بسیار بالا در مسیر های کوهستانی ،شمارا علاقه مند به کاوش در کوهستان می کند.

  22,690,000 تومان 22,990,000 تومان موجود
  6 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 27.5 اوربیتز مدل وکتور | Orbitz...

  با دوچرخه کوهستان  ORBITZ VECTOR 27.5 علاوه بر گشت و گذار در کوهستان، رفت و آمدهای روزانه خود را نیز به یک ماجراجویی هیجان‌انگیز تبدیل کنید. این دوچرخه 27.5 آهنی به دوشاخ کمک فنردار قفل‌شونده مجهز شده و سیستم ترمز دو دیسکی بر آن نصب شده، امکاناتی که از یک دوچرخه کوهستان حرفه‌ای انتظار می‌رود.

  5,960,000 تومان 6,110,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان انرژی 27.5 مدل Energi 2.0...

  دوچرخه کوهستان انرژی مدل 27.5 2.0 MANTIS با ابزار تخصصی طوری مهندسی شده که در سواری بر رِنج وسیعی از مسیرهای جور و واجور، تواناست. هنگام مرور مشخصات دوچرخه کوهستانِ به عناوین عالیِ متعددی بر می‌خوریم مثلاً جنس کربنی تنه، دوشاخ کمک‌فنر‌دار و ترمزهای دیسکی هیدرولیکی و برجستگی سیستم دنده 30 سرعته که کاملاً مشهود است. غیر از اینها دلایل راضی‌کنندهٔ بسیاری...

  18,190,000 تومان 18,750,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 اوربیتز مدل اسپرینت| Orbitz 26...

  دوچرخه 26 orbitz مدل sprint با تنه آلیاژی بسیار مقاوم و بادوام به همراه سیستم دنده قدرتمند، لذت دوچرخه‌سواری مثال زدنی را برای دوچرخه‌سوار به ارمغان می‌آورد. این دوچرخه 26 از کیفیت معقول و قیمت مثال زدنی بهره می‌برد و تبدیل به یک انتخاب عقلایی برای دوچرخه سواران شده است.

  5,810,000 تومان 5,900,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 اوربیتز مدل وکتور | Orbitz 26...

  فریم دوچرخه 26 orbitz مدل vector، از جنس آلیاژی مستحکم و بادوام در برابر ضربات وخوردگی به همراه قطعات بسیار باکیفیت ساخته شده است که در عین حال از قیمتی مناسب برخوردار می‌باشد. این دوچرخه با ارگونومی خاص نه تنها برای آقایان بلکه برای خانم ها نیز مناسب است و در مسیرهای کوهستان و همچنین شهری سواری نرم و روانی را به همراه دارد.

  5,840,000 تومان 5,920,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه اورلرد 27.5 کوهستان مدل OVERLORD...

  دوچرخه اورلرد مدل OVERLORD 27501-D یک دوچرخه کوهستان است که قابلیت جذب چشم های زیادی را به خود دارد. این دوچرخه از بدنه ای آلومینیومی تشکیل شده که از سبک ترین و مقاوم ترین فلزهاست، درحالیکه که قیمت مناسبی را نیز دارد. دوچرخه 27.5 مذکور برای افزایش امنیت شما خریدار عزیز همچنین به سیستم ترمز دیسکی تجهیز شده است. خرید دوچرخه کوهستان را بر اساس اطلاعات کاملی...

  9,710,000 تومان 9,990,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت سایز 26 مدل اویه | (2022) Giant 26 Oyea
  خرید محصول
  دوچرخه جاینت سایز 26 مدل اویه | (2022)...

  با دوچرخه کوهستان جاینت OYEA 2.0به نرمی و با سرعت از بین باریکه‌ها، روی سنگلاخ‌ها و لا‌به‌لای درختان عبور کنید و حتی رفت و آمدهای روزانهٔ خود در شهر را انجام دهید. قدرت بالای این دوچرخه کوهستان حاصل ویژگی‌هایی همچون فریم آلومینیومی، دوشاخ کمک فنردار و سیستم دنده 21 سرعته است. پس یک دوچرخه سوار می‌تواند با اطمینان به کارآمدی OYEA 0.2 سفر خود را آغاز کند.

  11,650,000 تومان 11,900,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 کوهستان مارلین مدل پلاس 500 |...

  دوچرخه 26 کوهستان MARLIN دوچرخه‌ایست که تمام مشخصات یک دوچرخه کوهستان حرفه‌ای را در خود جای داده اما با قیمت شگفت‌انگیزی عرضه می‌شود که خود ویژگی منحصر‌بفردی است. تنه این دوچرخه کوهستان ارزان قیمت از آهنِ مستحکم ساخته شده و سیم‌کشی نیز از داخل آن صورت گرفته است. همچنین دوشاخ این وسیله که کمک‌فنردار و قفل شونده در پیچ و تاب‌های کوهستان، سربالایی و...

  5,790,000 تومان 5,970,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان 27.5 ویل هورس | Wheel Horse...

  دوچرخه 27.5 مدل wheel horse زمینه هیجان انگیزترین و آرام ترین سواری ممکن را برای شما فراهم می‌کند، آن هم در ازای قیمتی مناسب. این دوچرخه کوهستان ویزگی‌هایی دارد که این دوچرخه 27.5 را برای جنگیدن با محیط‌های کوهستانی آماده می‌کند، مشخصات فنی این دوچرخه شامل دوشاخ کمک‌فنردار،سیستم دنده 21 سرعته و سیستم ترمز مکانیکی دیسکی می‌شود.

  8,490,000 تومان 8,750,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 27.5 اوربیتز مدل اسپرینت | Orbitz...

  دوچرخۀ کوهستانORBITZ SPRINT وسیله ایست که قابلیت‌های لازم برای رقم زدن یک تجربۀ بی‌نظیر در کوهستان یا شهر را دارد. برای مثال دوشاخ کمک فنردار و قفل شوندۀ این دوچرخه 27.5 باعث یک سواریِ نرم صرف نظر از نوع مسیر می‌شود و فریم آهنی خیال دوچرخه‌سوار را از جانب استحکام راحت می‌کند.

  5,950,000 تومان 6,100,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان اورلرد سایز 27.5 مدل...

  برند overloed در ایران نامی تازه نیست و حتی می‌توان گفت محصولاتش به کیفیت و قیمت مناسب مشهور است. فریم آلومینیومی دوچرخه کوهستان OVERLORD BUGATTI 1.0-D بصورت ویژه طراحی شده و قطعات آن مثل سیستم دنده شیمانو 21 سرعته و سیستم ترمز دیسکی مکانیکی، طوری برچیده و چیدمان شده‌اند‌‌ تا این دوچرخه با آمادگی به میدانِ جنگ با شرایط کوهستان برود.

  9,640,000 تومان 9,940,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  سال ساخت