منظور از دوچرخه بزرگسال محصولاتی هستند که با سایز چرخ 26 به بالا تولید می‌شوند. این دسته از محصولات از حالت تفریحی محض خارج می‌شوند. بیشتر استفاده هدفمند در کنار تفریح در ساخت و عرضه آن‌ها مدنظر است. به همین سبب است که اکثر مدل‌های این دسته را به عنوان دوچرخه حرفه‌ای نیز می‌شناسند. اصولا راندمان و بازدهی آن‌ها بسیار مطلوب می‌باشد. بیشتر مدل‌ه...

منظور از دوچرخه بزرگسال محصولاتی هستند که با سایز چرخ 26 به بالا تولید می‌شوند. این دسته از محصولات از حالت تفریحی محض خارج می‌شوند. بیشتر استفاده هدفمند در کنار تفریح در ساخت و عرضه آن‌ها مدنظر است. به همین سبب است که اکثر مدل‌های این دسته را به عنوان دوچرخه حرفه‌ای نیز می‌شناسند. اصولا راندمان و بازدهی آن‌ها بسیار مطلوب می‌باشد. بیشتر مدل‌های تولیدی در این دسته در سبک دومنظوره یا کوهستان هستند. حال اگر تمایل دارید تا اطلاعات دقیق‌تر و کامل‌تری در مورد دوچرخه حرفه‌ای بزرگسال کسب کنید در ادامه با ما همراه باشید تا مطالب جذابی را برای شما بازگو کنیم.

بررسی دوچرخه بزرگسال

محصولات بزرگسال در سایزهای متنوعی تولید می‌شوند و منظور از آن سایز چرخ‌ها شامل 26، 27.5، 28 و 29 بر حسب اینج بوده و مضاف بر برندهای متعددی نیز اقدام به تولید و عرضه دوچرخه‌های بزرگسال می‌نمایند. اما چه عامل یا عواملی بر روی قیمت دوچرخه بزرگسال تاثیر گذار است؟ در پاسخ به این سئوال بیایید تا یک دوچرخه را به چند زیر مجموعه تقسیم کنیم و ببینیم که چه تاثیری دارند:

 1. فریم: دو عامل بر روی قیمت فریم تاثیرگذار است : آلیاز که هرچه سبک‌تر و مقاوم‌تر باشد گرانتر خواهد بود، مثلا کربن گرانترین و در رده بعد آلومینیوم و در آخر آهن است. برند پارامتر بعدی است که تاثیر مستقیم بر روی قیمت دارد، هرچه برند، فریم‌های دقیق‌تر و اصولی‌تری تولید کند قیمت آن هم بالاتر خواهد بود بنابراین تاثیر برند و آلیاژ در ساخت فریم مستقیما بر روی قیمت دوچرخه بزرگسال تاثیر خواهد گذاشت.
 2. سیستم دنده: در یک حالت کلی نوع سیستم سرعت که شامل چند دنده و چه رده‌ای باشد تعیین کننده است، مثلا قیمت سیتم دنده 21 سرعته از 24 سرعته ارزانتر می‌باشد. مورد بعدی در سیستم دنده مربوط به برند سازنده است مثلا برندهای چینی قیمت ارزانتری از شیمانو دارند، پس برند و نوع دقیق سیستم دنده دو پارامتر مطرح در تعیین قیمت دوچرخه بزرگسال هستند.
 3. سیستم تعلیق: اصلا وجود یا عدم وجود سیستم تعلیق بحث اول در این مورد است زیرا برخی سبک‌های دوچرخه بزرگسال مثل دوچرخه‌های تخصصی شهری اصولا فاقد سیستم تعلیق هستند و در مقابل دوچرخه‌های کوهستان دارای یک سیستم تعلیق در جلو و یا دو کمک شامل دوشاخ کمک‌فنر دار و کمک وسط هستند که این خود قیمت دوچرخه بزرگسال را تحت تاثیر قرار می‌دهد. مورد بعدی نوع کمک فنر از لحاظ فنری یا بادی و آپش‌های موجود در آن است و در آخر برند که همیشه مطرح است. نتیجه آنکه در مورد سیستم تعلیق سه پارامتر شامل وجود یا عدم وجود، آپشن و برند بر روی قیمت دوچرخه بزرگسال موثر است.
 4. سیستم ترمز: همانند سایر موارد سیستم ترمز هم از چند جانب متغیر است. ترمزهای لقمه‌ای ارزن‌ترین نوع ترمز، در رده بعد ترمز دیسک مکانیک و در آخر ترمزهای هیدرولیکی هستند که گرانترین نوع می‌باشند. از دیگر سو برندهای مختلف تولیدکننده نیز با توجه به کیفیت و فن‌آوری‌های مورد استفاده، قیمت متفاوتی را پیشنهاد می‌دهند و این عوامل مستقیم تعیین قیمت دوچرخه بزرگسال نقش ایفا می‌کند.
 5. ویل ست: خود شامل چند قطعه از جمله تایر، تیوپ، طوقه، توپی، پره است که در هر مورد وجود ویژگی‌های خاص و برندهای مختلف نقش کلیدی در تعیین قیمت دارند.
مطابق آن‌چه بیان شد عوامل مختلفی در تعیین قیمت دوچرخه بزرگسال هستند که هر یک از این پارامترها خود بستگی به موراد متعدد و مختلفی دارند

خرید دوچرخه بزرگسال

تجربه خرید دوچرخه بزرگسال

شما برای تصمیم‌گیری در مورد خرید دوچرخه بزرگسال کار سختی پیش رو ندارید به شرط آنکه اطلاعات کافی در مورد نحوه کارکرد و پارامترهای مهم و تاثیرگذار بر کیفیت دوچرخه و دوچرخه‌سواری داشته باشید. پس ما سعی می‌کنیم این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهیم تا هرچه راحت‌تر و دقیق‌تر اقدام به خرید دوچرخه بزرگسال نمایید. همه افراد برای رفت آمد به محل کار از وسایل نقلیه عمومی یا وسایل نقلیه شخصی استفاده می‌کنند، اما استفاده از دوچرخه برای رفت آمد به محل کار انتخاب هوشمندانه‌ای برای کاهش هزینه‌ها و در کنار آن ورزش کردن است. باید گفت که خرید دوچرخه برای بزرگسالان امری است که در رابطه با اهداف خاص صورت می‌گیرد، اهدافی مثل: ورزش کردن، رفت و آمدهای درون شهری هدفمند و یا تفرح که البته این اهداف قابل تمایز نیستند و چه بهتر که فرد با توجه به تمام این موارد اقدام به خرید دوچرخه نماید. 

انواع مختلف دوچرخه بزرگسال

همانطور که قبلا هم اشاره شد دوچرخه‌های بزرگسال بر اساس سایز چرخ‌ها به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌شوند و این دسته‌بندی فارغ از نوع کاربری یا همان سبک دوچرخه است. از انواع دوچرخه بزرگسال می‌توان به دوچرخه 26، 27.5، 28، 29 و دوچرخه بانوان (زنانه) اشاره کرد. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که سایز چرخ اولا ارتباطی با قد فرد نداشته (قد فرد تعیین کننده سایز فریم است) و دوما هر سایز چرخ برا اساس هدف خاصی طراحی و تولید می‌شود. 

 • دوچرخه 26: دوچرخه‌هایی مناسب برای کوهستان و شهر هستند، این سایز از دوچرخه بزرگسال، سواری مناسبی در مسیرهای شهری و کوهستانی به شما ارائه می‌دهد و به این نکته نیز باید اشاره کرد که دوچرخه 26 برای افراد آماتور که تازه قصد دوچرخه‌سواری دارند مناسب است و برای افرادی که کمی حرفه‌ای‌تر می‌اندیشند سایز 27.5 انتخاب مناسبتری است.
 • دوچرخه 27.5: محصولات این سایز بهره‌وری بالاتری نسبت به سایز 26 دارند و برای استفاده دومنظوره گزینه فوق‌العاده‌ای هستند. دوچرخه‌های دومنظوره هم برای استفاده در مسیرهای مسطح و آسفالته شهری مناسب بوده و هم در مسیرهای سخت و خشن آفرودی کارایی خوبی دارند.
 • دوچرخه 28: یک سایز تخصصی برای سبک شهری و سبک کورسی است، البته اخیرا با حضور سبک توریستی نیز باید آن‌را هم در نظر گرفت. این سایز از دوچرخه بزرگسال با ارائه بالاترین راندمان در مسیرهای شهری و آنرودی می‌تواند وسیله مناسبی برای رفت و آمد در مسیرهای شهری باشد، بعلاوه در دوچرخه‌های مسابقه‌ای نیز کارایی بالایی از خود نشان می‌دهد.
 • دوچرخه 29: دوچرخه 29 محصولی است که برای افراد حرفه‌ای پیشنهاد می‌شود، این سایز اصولا در مسابقات کوهستان و یا تمرینات مورد استفاده قرار می‌گیرد. دوچرخه‌هایی هستند که برای سواری در مسیرهای سخت کوهستانی طراحی و تولید شده‌اند. از دوچرخه 29 با نام دوچرخه مسابقه‌ای نیز یاد می‌شود و دوچرخه‌های سایز 29 با ایجاد گشتاور بسیار بالا هر مسیر کوهستانی را با بالاترین راندمان ممکن می‌پیمایند.
 • دوچرخه بانوان (زنانه): دوچرخه مخصوص بانوان ، مدل‌هایی هستند که طراحی متناسب با آناتومی بدن بانوان دارند، این مدل‌ها به صرف داشتن انحنا در فریم تبدیل به دوچرخه بانوان نمی‌شوند بلکه طراحی زین، فاصله زین تا فرمان و بسیاری از موارد دیگر در یک دوچرخه زنانه نقش دارد. هدف از طراحی این سبک دقیقا ایجاد تجربه بهتر و اصولی برای بانوان است.
نکته اصلی در خرید دوچرخه بزرگسال، انتخاب دوچرخه متناسب با نیاز است و بحث مهم دیگر در انتخاب و خرید دوچرخه انتخاب فریم باکیفیت بالا و مناسب با قد شماست. برای گرفتن مشاوره رایگان می‌توانید با کارشناسان ما در آریا چرخ تماس بگیرید..

دوچرخه-حرفه-ای

شناخت مدل‌های دوچرخه بزرگسال

در میان مدل‌های زیادی که با عنوان دوچرخه بزرگسال تولید و عرضه می‌گردند، همواره برخی مدل‌های به عنوان دوچرخه حرفه ای شناخته می‌شوند. حال حنظور از دوچرخه حرفه ای چیست، اصلا یک دوچرخه حرفه ای چه تفاوتی با مدل‌های معمولی دارد؟ این سئوالاتی است که اکثر خریداران با آن موجه هستند. پس در ادامه با توصیحات دقیق و فنی سعی می‌کنیم تا شما را با این مدل‌ها به صورت دقیق آشنا سازیم. دوچرخه حرفه ای به صورت کلی به محصولی اطلاق می‌شود که از لحاظ فریم و قطعات به کار گرفته شده در ساخت در سطوح بالایی از تکنولوژی هستند. منظور از تکنولوژی بالا در ساخت دوچرخه حرفه ای در دو بعد قابل تصور می‌باشد. اول آنکه این تکنولوژی خود در طراحی و ساخت فریم نسان می‌دهد و سبب ساخت فریم‌های دقیق‌تر، سبک‌تر، آیرودینامیک‌تر می‌شود که در نهایت کارایی بالاتری نسبت به دوچرخه معولی ارائه می‌دهد. دوم تکنولوژی پیشرفته در قطعات دوچرخه حرفه ای که مربوط به تعداد دنده، ترمزهای پیشرفته، چرخ‌ها مجهز و ... می‌گردد. قطعات پیشرفته و حرفه ای اصولا از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند و خوب برای مصارف خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند. حال که یک تعرف جامع و کامل نسبت به دوچرخه حرفه ای ارائه دادیم نوبت به شناخت انواع مدل‌ها است.

محبوب مثل دوچرخه کوهستان

اکثرا هنگامی که صحبت از دوچرخه حرفه ای به میان می‌آید ناخودآگاه به یاد دوچرخه‌های کوهستان می‌افتند. یک دوچرخه حرفه ای کوهستان از چند بابت مهم با دوچرخه کوهستان معمولی متفاوت است. اول بحث طراحی و ساخت فریم است که مستقیما بر کیفیت سواری تاثیر دارد. همچنین استفاده از متریال نیز مهم است. در دوچرخه‌های حرفه ای کوهستان اصولا از آلومینیوم و یا کرین در ساخت فریم استفاده می‌شود. سیستم دنده دوچرخه حرفه ای کوهستان از تعداد دنده‌های بیشتر و بیشتر در قسمت خودرو برخوردار است تا بتواند در مسیرهای کوهستانی سخت و یا در مسابقات به خوبی عمل کند. ترمزها در این مدل اصولا از نوع دیسک هیدرولیکی هستند که قدرت توقف بسیار بالایی دارند. اما سیستم تعلیق در یک دوچرخه حرفه ای کوهستان نیز بسیار مهم است. میزان تراول یا بازی کمک در این مدل‌ها بسیار زیاد بوده و اصولا از 10 سانتی‌متر بیشتر است. برخی مدل‌های رده بالا نیز از سیستم تعلیق دو کمک استفاده می‌کنند.

دوچرخه حرفه ای کورسی (جاده) مناسب برای مسابقات

می‌توان گفت در یک دید عامیانه تمامی افراد به دوچرخه کورسی به چشم یک دوچرخه حرفه ای نگاه می‌کنند. اما توجه داشته باشید که واقعیت امر دیگری است. یک دوچرخه حرفه ای کورسی بسیار از یک مدل معمولی است. اصولا دوچرخه حرفه ای آن هم در سبک کورسی بسیار گران‌قیمت بوده و مخصوص مسابقات است. این مدل‌ها به سبب حساسیت بالا در آیرودینامیک اکثر در شرایط خاصی طراحی می‌شوند. مثلا جاینت برای طراحی دوچرخه‌های حرفه ای کورسی خود از اتاق باد بهره می2برد. قابل ذکر است تمامی تولیدات حرفه ای در این سبک از کربن ساخته می‌شوند. سیستم دنده مورد استفاده با طبق‌های بزرگ و خودروهای کوچک از جمله سایر مشخصات آن‌ها است. حتی برخی از بالاترین مدل2ها از سیستم دنده برقی بهره می‌برند. اخیرا استفاده از ترمزهای دیسکی در این دوچرخه‌ها نیز مرسوم شده است.


تعیین قیمت دوچرخه بزرگسال چگونه است

با توجه به آنچه که در بالا در مورد انواع دوچرخه حرفه ای گفته شد حال وضعیت قیمت به چه نحوی است؟ جواب ساده است. قیمت دوچرخه حرفه ای به تمام دلایلی که گفته شد نسبت به دوچرخه‌های معمولی گرانتر است. گاهی تفاوت قیمت دوچرخه حرفه ای به اندازه قیمت چندین مدل مشابه است. اما نمی‌توان به هیچ عنوان یک قیمت مشخص را برای آن‌ها در نظر گرفت. زیرا بازه قیمتی کاملا به موراد مورد استفاد در ساخت بستگی دارد. هر چه سطح بالاتر از تکنولوژی، متریال سبک‌تر در ساخت استفاده شود، قطعا قیمت هم بالاتر خواهد رفت. اما چطور این موارد بر روی قیمت دوچرخه حرفه ای تاثیر می‌گذارند؟ برای جواب به این سئوال بازهم باید با دسته‌بندی عوامل تاثیرگذار، به یک بررسی اصولی پرداخت.

فریم و تاثیر بر قیمت دوچرخه بزرگسال: تنه یا همان فریم از دو جهت بر روی قیمت موثر است. اولین مورد بحث مهندسی و طراحی ساخت می‌باشد. اصولا هز جه مهندسی با تکنولوژی پیشرفته‌تر مثل اتاق باد در طراحی استفاد شده باشد قیمت دوچرخه حرفه ای بالاتر است. مورد بعدی نوع متریال مصرفی است. حتما مطلع هستید که استفاده از کربن قطعا سبب قیمت بالاتر می‌گردد. حال در نظر داشته باشید که برندهایی مثل جاینت از چندین نوع آلومینیوم و همینطور انواع مختلفی از کربن نیز در محصولات آن‌ها مشاهده می‌شود.

قطعات و قیمت دوچرخه بزرگسال: اما این قطعات هستند که تاثیر اصلی را قیمت دارند. تعداد بسیار بسیار زیادی قطعه در کنار هم و در قالب چندین سیستم با هم همکاری دارند. مسلما استفاده از قطعات رده بالا که قیمت بالایی هم دارند سبب افزایش قیمت دوچرخه حرفه ای خواهد شد. بلاخره همانطور که از نام آن پیداست باید توقع قطعات حرفه ای از آن داشته باشیم. قطعات در مورد دوچرخه‌های کوهستان و کورسی متفاوت هستند و هر کدام بنابر سبک مورد نظر استفاده می‌شوند. اما در کل شاید بتنوان گفت که سیستم دنده بالاترین تاثیر را بر روی قیمت دوچرخه حرفه ای دارد. 

بیشتر

دوچرخه بزرگسال 

 • دوچرخه کوهستان جاینت تالون 3 لیمیتد سایز...

  اگر علاقه مند به دوچرخه سواری در مسیر های کوهستانی هستید اما نمی دانید چه دوچرخه برای سواری شما مناسب است ، حتما دوچرخه تالون 3 لیمیتد را تهیه کنید.این دوچرخه کوهستان جاینت با ارائه راندمان بسیار بالا در مسیر های کوهستانی ،شمارا علاقه مند به کاوش در کوهستان می کند.

  26,300,000 تومان 28,940,000 تومان موجود
  6 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 29 ترینکس مدل Trinx 29 M1000 PRO

  دوچرخه 29 کوهستانی ترنکس مدل M1000 Pro برای شما که به دوچرخه‌سواری حرفه‌ای فکر می‌کنید به عنوان گزینه‌ای برای خرید بهترین دوچرخه کوهستان است.. ویژگی‌های کلیدی این دوچرخه 29 عبارتند از:فریم آلومینیومی 6061 سبک و مستحکم سیستم دنده 30 سرعته دوشاخ جلو کمک‌فنردار قفل‌شو و تنظیمی ترمزبندی دیسک هیدرولیک توپ تنه بلبریگی طوقه دوجداره آلومینیومی توپی چرخ بلبرینگی

  15,490,000 تومان 15,680,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه المپیا سایز 26 مدل بوکسر 2 دیسک|...

  چنانچه به دنبال یافتن یک دوچرخه 26 خوب و خوش کیفیت هستید و از یک برند نام آشنا، دوچرخه 26 المپیا مدل Boxer محصولی بسیار خوب و خوش قیمت است که برای استفاده در مسیرهای مسطح شهری و یا مسیرهای سخت و خشن کوهستانی می‌تواند کیفیت خوبی را به شما ارائه دهد.

  8,780,000 تومان 9,500,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان انرژی 27.5 مدل Energi 2.0...

  دوچرخه کوهستان انرژی مدل 27.5 2.0 MANTIS با ابزار تخصصی طوری مهندسی شده که در سواری بر رِنج وسیعی از مسیرهای جور و واجور، تواناست. هنگام مرور مشخصات دوچرخه کوهستانِ به عناوین عالیِ متعددی بر می‌خوریم مثلاً جنس آلومینیوم یکپارچه تنه، دوشاخ کمک‌فنر‌دار و ترمزهای دیسکی هیدرولیکی و برجستگی سیستم دنده 30 سرعته که کاملاً مشهود است. غیر از اینها دلایل...

  20,500,000 تومان 21,060,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 کوهستان توربو مدل پیک | Turbo 26...

  این دوچرخه کوهستان به سبب مشخصات فنی خوب و بهره‌مندی از ویژگی‌های زیر برای استفاده در مسیرهای مسطح شهری و یا کوهستانی بسیار مناسب و کارا است.فریم مستحکم و سبک آلومینیومی سیستم دنده 21 سرعته شیمانو اوریجینال دوشاخ کمک‌فنردار قفل‌شو و تنظیمی ترمزبندی V_brake توپ تنه بلبرینگی طوقه آلومینیومی دوجداره 5 سانتی

  10,900,000 تومان 11,500,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان راکی سایز 26 مدل Rocky...

  با استفاده از محصولاتی مطمئن ایمن و استاندارد که توسط برندهای معتبر دنیا و تحت کنترل تیم‌های نظارت و مهندسی تهیه شده باشند، می‌توان به راحتی از آسیب‌های ثانویه دوچرخه‌سواری جلوگیری کرد. دوچرخه Rocky R2608-v سایز 26 یکی از محصولات خاص و جدید راکی است که با ویژگی‌های به‌خصوص خود می‌تواند ایمنی شما را در حین مسیر به‌خوبی برآورده سازد:بدنه آهنی مقاوم...

  6,230,000 تومان 6,680,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 اوربیتز مدل وکتور | Orbitz 26...

  فریم دوچرخه 26 orbitz مدل vector، از جنس آلیاژی مستحکم و بادوام در برابر ضربات وخوردگی به همراه قطعات بسیار باکیفیت ساخته شده است که در عین حال از قیمتی مناسب برخوردار می‌باشد. این دوچرخه با ارگونومی خاص نه تنها برای آقایان بلکه برای خانم ها نیز مناسب است و در مسیرهای کوهستان و همچنین شهری سواری نرم و روانی را به همراه دارد.

  7,500,000 تومان 7,580,000 تومان موجود
  3 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت 27.5 رینکون 2| (2022)...

  با معرفی دوچرخه کوهستان جاینت منحصر بفرد RINCON 2 27.5 آمده‌ایم تا نظر شما را به امتیازات این دوچرخۀ فوق‌العاده جلب کنیم و در پروسۀ انتخاب به شما یاری رسانیم. مشخصات دوچرخه کوهستان RINCON 2 27.5 همانند فریم فوق‌العاده، سیستم ترمز دیسکی سیمی و شیفترهای 21 سرعته، در کیفیت حرف اول را می‌زنند و این دوچرخه را به یک وسیلۀ کاملاً مطیع و تحت فرمان دوچرخه‌سوار...

  25,310,000 تومان 25,880,000 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان 27.5 اورلرد مدل Overlord...

  هیچ‌چیز به اندازه یک دوچرخه‌سواری نمی‌تواند انرژی لازم را برای شروع یک هفته پرکار دیگر در اختیارمان بگذارد؛ اما این مورد در شرایطی است که محصول مورداستفاده ما کیفیت کافی را داشته و متناسب با نیازی که خریداری شده بتواند پاسخگویی موردنیاز را داشته باشد. برند اورلورد با سیستم سنجش و کنترل کیفی شدید و دقیق خود، دست به تولید دوچرخه جدید خود با مدل ETX 020-D...

  8,480,000 تومان 9,000,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان اینتنس سایز 26 مدل Intense...

  این دوچرخه در کنار این‌که نیاز شما را در سواری روزانه بر طرف می‌کند ، از قیمت مناسبی نیز برخوردار است که باعث اطمینان خاطر شما از یک خرید به صرفه می‌شود. از جمله ویژگی‌های این دوچرخه عبارتند از:فریم آلومینیومی سیستم دنده 21 سرعته کلاچدار ترمزبندی دیسک مکانیک دوشاخ جلو کمک‌فنر دار تایر کندا 26 توپ تنه بلبرینگی

  7,990,000 تومان 8,150,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره فلش سایز 26 مدل...

  دوچرخه 26 دو منظوره مناسب برای مسیرهای شهری و کوهستانی، اولترا 6 محصول کمپانی مشهور و محبوب FLASH که بخاطر ساخت دوچرخه های با کیفیت و در عین حال اقتصادی مشهور است و در ایران هم طرفداران زیادی دارد. این محصول با تنه آلومینیومی 6061 و هم‌چنین سیستم دنده 21 سرعته شیمانو و دوشاخ کمک‌فنر دار خواهد توانست انتظارات شما از دوچرخه‌سواری با این دوچرخه 26 برآورده سازد.

  11,170,000 تومان 11,470,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره ویوا سایز 27.5 مدل...

  دوچرخه دومنظوره ویوا مدل BLAZE-18 سایز 27.5 دوچرخه ای نیمه حرفه ای، مناسب علاقمندان سواری در جاده های ناهموار کوهستانی است. ویوا در نو آوری در طراحی و کیفیت بالای ساخت در بین ایرانیان مشهور و محبوب است. تنوع بالای تولیدات و استفاده از قطعات بسیار باکیفیت برندهای مطرحی همچون شیمانو ، RST،ZOOM و این اطمینان را به شما میدهد که میتوانید از یک دوچرخه سواری با...

  18,740,000 تومان 19,500,000 تومان موجود
  3 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 کوهستان المپیا مدل ردبول 2 دیسک...

  دوچرخه المپیا مدل ردبول 2 دیسک شما را در هر نوع جاده ای اعم از کوهستانی یا شهری همراهی خواهد کرد. این محصول مزیت‌های زیادی دارد و از ویژگی‌های مهم این محصول:فریم مستحکم آلیاژ آهنی سیستم دنده 21 سرعته کلاچ‌دار ترمز دیسک مکانیک دوشاخ جلو کمک‌فنردار ‌تایر Wanda 26*2.35 توپ تنه بلبرینگی

  7,350,000 تومان 8,100,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ترینکس 27.5 مدل Trinx 27.5 M1000 Elite

  دوچرخه ترینکس M1000 Elite از جمله محصولات کمپانی دوچرخه‌سازی ترینکس است که برای دوچرخه‌سواری در مسیرهای کوهستانی و مسیرهای مسطح شهری طراحی و تجهیز گشته است. ویژگی‌های مهم این دوچرخه 27.5 عبارتند از:فریم آلومینیومی 6061 سبک و مستحکم سیستم دنده 30 سرعته دوشاخ جلو کمک‌فنردار قفل‌شو و تنظیمی ترمزبندی دیسک هیدرولیک توپ تنه بلبریگی طوقه دوجداره آلومینیومی

  14,999,000 تومان 15,210,000 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 کوهستان اینفینیتی | Infinity 26 V

  اگر قصد خرید یک دوچرخه ارزان قیمت در سبک کوهستان  را دارید، دوچرخه 26 مدل INFINITY می‌تواند انتظارات شما را برآورده کند. خرید دوچرخه INFINITY مزیت‌های خود را داراست. سر‌آمدترین ویژگی این وسیله فریم خوش‌ساخت آن است که از آلومینیوم ساخته شده است. آلومینیوم سبک، اما در برابر ضربه و خوردگی بسیار مقاوم است. 

  8,729,000 تومان 8,990,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه المپیا سایز 26 مدل پژو 307 |...

  دوچرخه کوهستان اکنون بیشترین متقاضی را در سرتاسر دنیا دارد. برندهای مختلف هم در حال توسعه خط تولید دوچرخه کوهستان هستند تا دوچرخه دوستان را راضی نگه دارند. دوچرخه 26 کوهستان Peugeot 307 17 از تولیدات برند محبوب المپیا است که قابلیت های فراوانی دارد. مهندسین المپیا از تجربه و دانش اندوخته خود طی سالها حضور در این صنعت اقدام به تولید محصولات با کیفیت مینمایند.

  10,700,000 تومان 11,100,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  تخفیف تا 1402-06-30
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 کوهستان مارلین مدل فالکن MARLIN...

  قصد خرید دوچرخه کوهستان دارید و بدنبال یک معامله فوق‌العاده و منصفانه هستید؟ تا انتها با ما همراه شوید تا با معرفی دوچرخه کوهستان MARLIN FALCON 26 شما را به مراد دلتان برسانیم. مشخصات دوچرخه کوهستان مورد اشاره شامل مواردی مانند سیستم دندۀ کلاجدار 8 سرعته و دوشاخ کمک فنردار و قفل‌شونده می‌شوند که سواری را دلنشین و با کیفیت‌تر می‌سازند.

  7,440,000 تومان 7,540,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت 29 رینکون 2 | (2022)...

  دوچرخه جاینت کوهستان RINCON 2 29 با قابلیت‌های فراوانش می‌تواند نقش یک هم‌سفر با وفا را بخوبی اجرا کرده و از دامنه تا قله با شما همراه شود. مشخصات دوچرخه کوهستان جاینت RINCON 2 29 مانند فریم ALUXX، سیستم ترمز دیسکی سیمی و متمایز‌تر از همه سیستم دندۀ 21 سرعته هستند که این وسیلۀ زیبا را به بهترین مدل دوچرخه کوهستان تبدیل کرده‌اند.

  25,310,000 تومان 25,880,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بانوان لیو تمپت 2 سایز 27.5 | Liv...

  برای دوچرخه‌سواری در مسیرهای آفرودی و خاررج شهر و یا دوچرخه‌سواری برای انجام امور روزمره در مسیرهای شهری، دوچرخه بانوان Liv Tempt 2 محصولی ایده‌آل و خوش‌رکاب برای انوان علاقه‌مند به ورزش و حفظ تناسب اندام است. این دوچرخه از یک فریم آلومینیوم سبک و مستحکم در کنار سیستم دنده 9*2 شیمانو، ترمز دیسک هیدرولیک بهره می‌برد.

  37,890,000 تومان 38,320,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه شهری بانوان لیو فلوریش 4|Liv...

  دوچرخه بانوان Flourish 4 یک دوچرخه شهری تخصصی از بزرگ‌ترین و معتبرترین برند دوچرخه‌سازی دنیا یعنی جاینت است. طراحی تخصصی متناسب با فیزیک بانوان، وزن بسیار اندک، سواری باکیفیت از جمله موارد مهم در این محصول جذاب می‌باشد. ویژگی‌های فنی این دوچرخه شامل سیستم دنده شیمانو، ترمز ویبریک و چرخ‌های سایز 28 هستند که در ادامه بیشتر به آن‌ها خواهیم پرداخت.

  28,490,000 تومان 28,940,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت رینکون 1 سایز 27.5 |Giant...

  برای دوچرخه‌سواری شهری و یا کوهستان، اگر قصد خرید دوچرخه دومنظوره دارید، دوچرخه جاینت Rincon 1 2022 محصولی خوش‌رکاب و باکیفیت بوده که می‌تواند تمام خواسته‌های شما را پاسخگو باشد. این دوچرخه مجهز به سیستم دنده 24 سرعته شیمانو، ترمز دیسک هیدرولیک، دوشاخ کمک‌فنر دار سوار بر یک فریم آلومینیومی مستحکم و سبک ساخت جاینت است.

  28,430,000 تومان 28,930,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه المپیا سایز 27.5 مدل اسپرت‌استیل...

  به عنوان گزینه‌ای برای خرید یک دوچرخه کوهستان دومنظوره که جهت رفت و آمد در شهر و یا کشف مسیرهای هیجان‌انگیز طبیعیت دوچرخه المپیا Sprt Steel یک مورد ایده‌آل محسوب می2شود. این دوچرخه 27.5 مزیت‌های همچون تجهیز به سیستم دنده شیمانو 21 سرعته، ذوشاخ کمک‌فنر دار، ترمز دیسک سیم برخوردار بوده که در کنار قیمت مناسب سبب شده تا توجه بسیاری از خریدار به آن جلب شود.

  9,330,000 تومان 9,880,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت رینکون 1 سایز 29 | Giant 29...

  برای سواری در مسیرهای هیجان‌انگیز کوهستان و یا طبیعت‌گردی اگر به دنبال یک دوچرخه 29 باکیفیت و خوش قیمت از برترین برندها هستید، دوچرخه جاینت Rincon 1 سایز 29 می‌تواند گزینه‌ای ایده‌آل و قابل اعتماد برای شما باشد. این محصول مزیت‌هایی همچون سیستم دنده 24 سرعته شیمانو، ترمزهای دیسک هیدرولیک شیمانو و دوشاخ جلو کمک‌فنر دار دارد.

  28,490,000 تومان 28,930,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 27.5 سان‌اسپید مدل پرو 100 |...

  اگر به دنبال خرید یک محصول با کیفیت و زیبا هستید، دوچرخه 27.5 پرو 100 محصولی ایده‌آل بوده با ویژگی های مهم:فریم آلومینیومی مستحکم و سبک سیستم دنده 24 سرعته شیمانو اوریجینال دوشاخ جلو کمک‌فنردار قفل‌شو و تنظیمی ترمز قدرتمند دیسک هیدرولیک  طوقه دوجداره آلومینیومی توب تنه بلبرینگی

  13,900,000 تومان 16,150,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  تخفیف تا 1402-06-30
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  سال ساخت