دوچرخه شهری

استفاده از بهترین دوچرخه شهری به عنوان وسیله نقلیه کاری است که اکثر مردم دنیا به خاطر دلایلی چون ارزان بودن،ترافیک شهری و آلودگی هوا به آن روی آورده اند. و این امری فراگیر حتی در بین چهره های مشهور دنیاست که از دوچرخه شهری برای رفت و آمد های شهری خود استفاده می کنند.در واقع استفاده ازدوچرخه امروزه به عنوان نوع تفکر مدرن در جوامع مختل...

دوچرخه شهری

استفاده از بهترین دوچرخه شهری به عنوان وسیله نقلیه کاری است که اکثر مردم دنیا به خاطر دلایلی چون ارزان بودن،ترافیک شهری و آلودگی هوا به آن روی آورده اند. و این امری فراگیر حتی در بین چهره های مشهور دنیاست که از دوچرخه شهری برای رفت و آمد های شهری خود استفاده می کنند.در واقع استفاده ازدوچرخه امروزه به عنوان نوع تفکر مدرن در جوامع مختلف دنیا شناخته می شود. خرید دوچرخه شهری نیازمند اطلاعات کافی دو مورد این سبک از دوچرخه است اطلاعاتی از قبیل نوع طراحی ، وسایل وقطعات و .... که بری روی قیمت دوچرخه شهری تاثیر گذار هستند.

شاید بتوان گفت پرکاربردترین نوع دوچرخه‌ها، دوچرخه‌های شهری هستند. اگر بخواهیم تعریفی از این دوچرخه‌ها داشته باشیم، نوعی از دوچرخه است که برای طی مسافت‌های مختلف شهری طراحی شده است، این طراحی به گونه‌ای است که بهره‌وری دوچرخه‌ در محیط‌های شلوغ را به بالاترین حد خود می‌رساند. از طرفی معمولا این نوع دوچرخه‌ها برای حمل وسایل روزمره مثل کیف، ساک و... هم مناسب‌سازی شده‌اند. از تعریف کلی که بگذریم، می‌رسیم به مشخصات اصلی دوچرخه‌های شهری، این نوع دوچرخه‌ها معمولا برای کاربری آسان و بدون دردسر از جنس‌های سبک مثل آلومنیوم، فیبر کربن یا ترکیبی از فلزات سبک ساخته می‌شوند، این موضوع باعث راحتی در حمل و نقل آن‌ها می‌شود. از طرف دیگر محیط شهری به دلیل نداشتند پستی و بلندی‌های متعدد، نیاز به وجود دنده و کمک فنر را هم کم می‌کند پس در نتیجه دوچرخه شهری می‌تواند بی‌نیاز به این دو بخش باشد.

برای دریافت راهنمایی و مشاوره جهت خرید بهترین دوچرخه شهری از فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ لطفا با ما در تماس باشید.

 

بیشتر

دوچرخه شهری 

 • دوچرخه شهری جاینت اسکیپ 2 | (Giant Escape...

  سری دوچرخه های جاینت مدل اسکیپ برای سفر های درون شهری،برون شهری و تناسب اندام و سرگرمی بسیار مناسب هستند.چرخ های سایز 28 در کنار فریم بسیار سبک آلومینیومی Aluxx،این دوچرخه را مناسب برای مسیر های جاده ای طولانی کرده است.زین بسیار نرم شهری در کنار ترمز های ویبریک سواری این دوچرخه را برای لذت بخش کرده است.

  9,700,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه شهری جاینت اسکیپ 1 | (Giant Escape...

  سری دوچرخه های جاینت مدل اسکیپ برای سفر های درون شهری،برون شهری و تناسب اندام و سرگرمی بسیار مناسب هستند.فریم آلومینیوم  Aluxx بسیار سبک ، چرخ های سایز 700 این دوچرخه را مناسب برای سفر در جاده کرده است.استفاده از ترمز های ویبریک و زین شهری استفاده از این دوچرخه جاینت را بسیار لذت بخش کرده است.

  تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت مدل ای راید راکر |(2017)...

  دوچرخه جاینت مدل Momentium Iride Rocker 1 دوچرخه ای با تایر های بسیار پهن و زیبا برای استفاده در شهر و ساحل . دوچرخه ای بدون محدودیت برای هر نوع مسیر که با نگاه کردن به آن لبخند بر روی لبان شما نقش خواهد بست.

  14,800,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت اسکیپ 2 سیتی | (Giant Escape...

  برای تولید دوچرخه شهری اسکیپ 2 از یک بدنه آلومینیومی سبک وزن ALUXX که طراحی شده برای چرخهای سایز 700 می باشد، استفاده شده. هندسه پایدار در طراحی این دوچرخه پدال زدن را برای شما بسیار لذت بخش می نماید ، حتی با وجود ترکبند و خورجین عقب بر روی آن دوچرخه سواری در مسیرهای طولانی را بسیار راحت می کند. این دوچرخه مجهز به گلگیر و ترکبند عقب برای استفاده روز مره...

  تماس بگیرید موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه هیبریدی ویوا سایز 28 مدل VIVA HYBRID 1

  دوچرخه ویوا مدل HYBRID1 از سری دوچرخه‌های هیبریدی این شرکت است که از کیفیت بالایی برخوردار است. دوچرخه های هیبریدی به لحاظ کارایی بین دوچرخه های کوهستان و شهری قرار میگیرند و معمولا تایر هایی پهن تر از سری شهری و نازکتر از سری کوهستان دارند این دوچرخه با قابلیت های مختلفی که دارد به شما این امکان را می‌دهد که با استفاده از آن راحتی و رضایت بیشتری را در...

  تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوجرخه جاینت مدل سایپرس دی ایکس | (Giant...

  یکی از بهترین دوچرخه شهری های موجود در بازار که شما را دوچرخه سوار خواهد نمود دوچرخه جاینت مدل سایپرس دی ایکس  2018 - Giant cypress DX است. این دوچرخه با ظاهر زیبای خود از جمله دوچرخه های کلاسیک شهری به شمار میاید که تداعی کننده ترکیب طراحی مدرن و کلاسیک میباشد. با این دوچرخه متوجه گذر زمان نخواهید شد و فقط در مسیر لذت می برید .

  3 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه جاینت مدل تافرود اس ال آر جی ایکس 0...

  دوچرخه جاینت مدل تافرود اس ال آر جی ایکس 0 - TOUGHROAD SLR GX 0 -2018 دوچرخه ای با تنه استثنایی سبک وزن و مقاوم جاینت ، دوشاخ دست ساز کامپوزیت کربن ، چرخ های سایز 700 که گشتاور بالایی را به شما در جاده های صاف می دهد . 

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه جاینت مدل تافرود اس ال آر 1 -...

  دوچرخه جاینت مدل تافرود اس ال آر 1 - TOUGHROAD SLR 1 -2018 دوچرخه ای با فریم استثنایی که سبک وزن و مقاوم است و تولید شده توسط کمپانی جاینت ، دوشاخ دست ساز کامپوزیت کربن  ، چرخ های سایز 700 که گشتاور بالایی را به شما در جاده های صاف می دهد 

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه جاینت مدل تافرود اس ال آر 2 -...

  دوچرخه جاینت مدل تافرود اس ال آر 2 - TOUGHROAD SLR 2 -2018 دوچرخه ای با یک بدنه سبک و فوق العاده که توسط کمپانی جاینت طراحی وتولید گشته ، همراه با  دوشاخ دست ساز کامپوزیتو چرخ های سایز 700 که گشتاور بالایی را به شما در جاده های صاف می دهد این دوچرخه را به یک مدل دوست داشتنی تبدیل نموده است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه جاینت مدل روام 1 دیسک - ROAM 1 DISK...

  دوچرخه جاینت مدل روام 1 دیسک - ROAM 1 DISK - 2018 یک طراحی دقیق از سوی جاینت و حساب شده برای دوچرخه شهری و استفاده در مسیرهای طولانی همراه با لوازم و قطعات شیمانو یک دوشاخ کمک فنر دار در قسمت جلو که به شما سواری راحت و کنترل بهتری را بر روی دوچرخه می دهد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه جاینت مدل روام 2 دیسک (ROAM 2 DISK...

  دوچرخه جاینت مدل روام 2 دیسک (ROAM 2 DISK (2018 طراحی دقیق و مثال زدنی کمپانی جاینت برای این مدل از دوچرخه ، قطعا شما را شگفت زده خواهد نمود . دوچرخه ای روان و کارآمد برای استفاده شهری و جاده با ترمزهای قدرتمند دیسکی و چرخ های سایز 700 که گشتاور بالایی تولید نموده و دوچرخه سواری در مسافت های بالا را برای شما آسان و همراه با لذت خواهد نمود

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچر خه جاینت مدل سدونا دی ایکس (SEDONA DX...

  دوچر خه جاینت مدل سدونا دی ایکس - SEDONA DX - 2018 اوج راحتی و لذت در دوچرخه سواری در مسیر های شهری و حتی جاده ها و مسیر های سخت و خشن خارج از شهر ، همراه با این دوچرخه به تناسب اندام خود دست یابید و رفت و آمدهای شهری خود را با دوچرخه انجام دهید . این دوچرخه همواره بهترین همراه شما خواهد بود تا از تک تک لحضات دوچرخه سواری خود لذت ببرید

  0 نقد(ها)
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف