دوچرخه بچه گانه (کودک) سایز 14

این سایز از دوچرخه کودک یک دوچرخه فانتزی برای سنین 3 تا 6 سال استفاده می گردد و در دسته های دوچرخه پسرانه و دوچرخه دخترانه با مدلهای زیبا و رنگبندی مختلف تولید و عرضه میگردد. این دوچرخه ها برای کودکان شما به بهترین شیوه طراحی گردیده است تا آنها به شوق آورده و به انجام دوچرخه سواری به عنوان یک فعالیت بدنی مفید برای ...

دوچرخه بچه گانه (کودک) سایز 14

این سایز از دوچرخه کودک یک دوچرخه فانتزی برای سنین 3 تا 6 سال استفاده می گردد و در دسته های دوچرخه پسرانه و دوچرخه دخترانه با مدلهای زیبا و رنگبندی مختلف تولید و عرضه میگردد. این دوچرخه ها برای کودکان شما به بهترین شیوه طراحی گردیده است تا آنها به شوق آورده و به انجام دوچرخه سواری به عنوان یک فعالیت بدنی مفید برای آنها ، ترغیب نماید. دوچرخه سواری برای کودکان علاوه بر منافع بسیار زیادی که در جهت حفظ سلامتی فیزیکی دارد به رشد آنها بسیار کمک خواهد کرد . 

در این بین آنچه ضروری و مهم است انتخاب سایز صحیح و برند با کیفیت برای فرزند شماست به گونه ای که بتوانند بهترین پاسخگویی را داشته باشد، پس برای خرید دوچرخه کودک از فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ با ما در تماس باشید.

بیشتر

دوچرخه 14 

 • دوچرخه-بچه-گانه-قناری-14-مدل-ام-جی-دینو-Canary-Mgdino-14
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه قناری 14 مدل ام جی...

  این مدل یک دوچرخه کودک دخترانه از برند قناری است . این دوچرخه با استفاده از متریال بسیار سبک وزن و مقاوم منیزیوم ساخته شده است که از آهن سخت تر و از آلومینیوم سبک تر است.این دوچرخه با طراحی زیبا و منحصر بفرد خود جذابیت بالایی برای کودکان دارد و اشتیاق آنها را برای دوچرخه سواری بالا می برد. 

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  سازنده
  سایز چرخ