انتخاب دوچرخه بر اساس کارایی مورد نظر 

هر کدام از مدلهای دوچرخه که تولید می شوند بر اساس یک هدف مشخص جهت بر آورده شدن نیاز دوچرخه سوار است . کمپانی های مطرح تولید دوچرخه همواره در تلاش هستند تا بهترین دوچرخه ها را برای بر طرف ساختن نیاز دوچرخه سواران ، از بهترین متریال طراحی و تولید نمایند . بسته به هدف انواع دوچرخه به چند دسته: دوچرخه کورسی ، د...

انتخاب دوچرخه بر اساس کارایی مورد نظر 

هر کدام از مدلهای دوچرخه که تولید می شوند بر اساس یک هدف مشخص جهت بر آورده شدن نیاز دوچرخه سوار است . کمپانی های مطرح تولید دوچرخه همواره در تلاش هستند تا بهترین دوچرخه ها را برای بر طرف ساختن نیاز دوچرخه سواران ، از بهترین متریال طراحی و تولید نمایند . بسته به هدف انواع دوچرخه به چند دسته: دوچرخه کورسی ، دوچرخه کوهستان و دوچرخه شهری ، دوچرخه سایکل دسته بندی می شوند . 

هر کدام از دوچرخه های ذکر شده در بالا برای هدف خاصی با در نظر گرفتن نیاز دوچرخه تولید می شوند ، شما اگر قصد دارید در مسیر های شهری و آسفالته دوچرخه سواری کنید بهترین گزینه برای شما دوچرخه شهری است ، اگر قصد دارید یک دوچرخه برای شهر و خارج شهر در مسیرهای آفرودی داشته باشید شما نیاز به یک دوچرخه دومنظوره (کوهستان) دارید . پس برای انتخاب هر چه بهتر دوچرخه باید از قبل نوع استفاده خود را تعیین کنید . برای دریافت مشاوره با در تماس باشید .

بیشتر

بر اساس نوع دوچرخه 

 • دوچرخه کورسی جاینت تی سی ار ادونسد اس ال 2...

  دوچرخه تی سی آر ادونسد اس ال 2 کی او ام یکی از شاهکار های شرکت دوچرخه سازی جاینت است.این دوچرخه بدون هیچ محدودیتی می تواند هر مسیری از جمله مسیر های کوهستانی و درون شهری را با بالاترین کیفیت سواری بپیماید.وزن فوق العاده کم،انتقال نیرو سریع و راندمان هوایی بالا از دیگر ویژگی های این دوچرخه است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت تی سی ار ادونسد اس ال 0...

  شرکت دوچرخه سازی جاینت از تی سی ار ادونسد اس ال 0 دیسک با نام تولد یک افسانه رونمایی کرد.طراحی دوباره فریم کامپوزیت باعث شده تا فریم این دوچرخه بسیار سبک،مقاومت بالا و آیرودینامیک فوق العاده داشته باشد.استفاده از ترمز های دیسکی به جاینت سواران کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن دوچرخه را متوقف کنند.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت تی سی آر ادونسد پرو 1...

  دوچرخه جاینت تی سی آر ادونسد پرو 1 از مسیر های آموزشی روزانه تا بزرگترین مسابقات جهان یکی از بهترین انتخاب هاست.فریم کاپوزیت کربن به روز شده با تکنولوژی پیشرفته در فرم دهی فریم ،استفاده از ویل سیستم پیشرفته جدید این دوچرخه را بسیار سبک و کار آمد برای هر نوع مسیری کرده است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت پروپل ادونسد 1 دیسک...

  شرکت بزرگ جاینت با استفاده از فناوری WheelSystem و AeroSystem اقدام به طراحی فریم و ویل سیستم پروپل ادونسد 1 دیسک کرده است.ساخت یک فریم کامپوزیت کربن یک پارچه با مقاومت بالا و وزن بسیار کم این دوچرخه را به یک موشک واقغی تبدیل کرده است.مقاومت بالا فریم این دوچرخه و آیرودینامیک بودن آن ،این دوچرخه را مناسب برای مسیر های جاده ای و کوهستانی کرده است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت پروپل ادونسد 2 دیسک...

  جاینت بزرگترین شرکت تولید دوچرخه در دنیا با استفاده از تکنولوژی  WheelSystem و AeroSystem،فریم و ویل ست پروپل ادونسد 1 دیسک را طراحی کرده است.ساخت فریم کامپوزیت کربن دوچرخه کورسی پروپل ادونسد 2 دیسک با مقاومت بالا و وزن کم این دوچرخه را به یک موشک واقغی تبدیل کرده است. آیرودینامیک بودن این دوچرخه باعث شده تا بتوان سرعت های بالا را با این دوچرخه تجربه کرد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت تی سی ار ادونسد اس ال 1...

  شرکت دوچرخه سازی جاینت از تی سی ار ادونسد اس ال1 دیسک به عنوان یکی از شاهکار های خود رونمایی کرد.استفاده از مواد  کامپوزیت کربن باعث شده تا فریم این دوچرخه بسیار سبک،مقاومت بالا و آیرودینامیک فوق العاده داشته باشد.استفاده از ترمز های دیسکی این امکان را به دوچرخه سوار می دهد تا در هر شرایطی به آسانی دوچرخه را متوقف کند.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت تی سی ار ادونسد پرو 0...

  دوچرخه جاینت مدل تی سی ار ادونسد پرو 0 دیسک از صعود تا فرود،مسیر های کوهستانی تا مسیر های هموار همه را با بی نظیر ترین کیفیت سواری می پیمایید.فریم کامپوزیت کربن بسیار سبک با مقاومت بالا و شکل دهی جدید فریم همگی در کنار هم این دوچرخه را به یکی از بی نظیر ترین دوچرخه های جهان تبدیل کرده است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت تی سی ار ادونسد پرو 0...

  دوچرخه جاینت مدل تی سی ار ادونسد پرو 0 دیسک کی او ام هر نوع مسیری را بالاترین کیفیت می پیمایید.این دوچرخه مسیر های صاف تا مسیر های کوهستانی را با بالاترین راندمان می پیمایید.فریم این دوچرخه از مواد کامپوزیت کربن با بالاترین کیفیت ساخته شده است.طراحی فریم این دوچرخه با تکنولوژی های نوین جاینت طراحی شده است که زیبایی و راندمان بالایی را به این دوچرخه می بخشد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت تی سی ار ادونسد پرو 1...

  دوچرخه جاینت مدل تی سی ار ادونسد پرو 1 دیسک یکی دیگر از دوچرخه های سری تی سی ار است.این دوچرخه کورسی طوری طراحی شده است که هر مسیری را بتوان با آن رکاب زد.فریم کامپوزیت کربن با نسبت سختی به وزن بالا و طراحی خارق العاده فریم این دوچرخه را به یکی از منحصر به فرد ترین دوچرخه های کورسی جاینت تبدیل کرده است. 

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت تی سی ار ادونسد پرو 1...

  دوچرخه کورسی جاینت مدل تی سی ار ادونسد پرو 1 دیسک کی او ام به علت ساختار فریم،دوشاخ و فرمان هر مسیری اعم از کوهستانی تا مسیر های صاف شهری را با سرعت بالا می پیماید .فرمان این دوچرخه از مواد کامپوزیت کربن با بالاترین کیفیت ساخته شده است.تایر های پهن تر نسبت به دیگر دوچرخه های کورسی  جاینت کنترل بر روی این دوچرخه را به صورت چشم گیری افزایش داده است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت تی سی ار ادونسد پرو 2...

  دوچرخه جاینت مدل تی سی ار ادونسد پرو 2 دیسک یک دوچرخه سبک کورسی است.فریم کامپوزیت کربن این دوچرخه بسیار سبک و در عین حال بسیار مقاوم است.این دوچرخه به علت ساختار فریم و تکتولوژی های به کار رفته در آن مناسب برای مسیر های هموار جاده ای  است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت تی سی ار ادونسد پرو تیم...

  دوچرخه جاینت مدل تی سی ار ادونسد پرو تیم با توجه به تکنولوژی های فوق پیشرفته جاینت ساخته شده است.تکنولوژی های مورد استفاده در این دوچرخه،این دوچرخه را مناسب برای هر نوع مسیری کرده است.دوچرخه سواران حرفه ای از این دوچرخه برای مسابقات توردو فرانس استفاده می کنند،علت  استفاده از این دوچرخه  پدال خور بسیار عالی این دوچرخه در مسیر های هموار جاده ای و مسیر های...

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته