دوچرخه کوهستان

یکی از پرطرفدار ترین و پرفروش ترین سبک های دوچرخه ، دوچرخه کوهستان است . این دوچرخه ها برای مسیرهای آفرودی طراحی و ساخته شده اند . این دوچرخه ها در ظاهر با خیلی از دوچرخه ها یکسان هستند اما دوچرخه کوهستان برخی ویژگی های منحصر به فرد دارند نظیر سیستم تعلیق جلو و یا سیستم تعلیق کامل جلو و عقب ، سیستم ترمزهای قدرتمند دیسکی ، و خودروه...

دوچرخه کوهستان

یکی از پرطرفدار ترین و پرفروش ترین سبک های دوچرخه ، دوچرخه کوهستان است . این دوچرخه ها برای مسیرهای آفرودی طراحی و ساخته شده اند . این دوچرخه ها در ظاهر با خیلی از دوچرخه ها یکسان هستند اما دوچرخه کوهستان برخی ویژگی های منحصر به فرد دارند نظیر سیستم تعلیق جلو و یا سیستم تعلیق کامل جلو و عقب ، سیستم ترمزهای قدرتمند دیسکی ، و خودروهای تعداد بالا برای دوچرخه سواری بهتر در مسیرهای پر شیب کوهستانی . دوچرخه های کوهستانی در محدوده وسیعی از قیمت به بازار ارائه می شوند از دوچرخه کوهستان ارزان قیمت گرفته تا بهترین دوچرخه کوهستان لوکس و گران قیمت برای استفاده های منحصر بفرد و خاص که بسیار زیبا و جذاب هستند .

اصولا دوچرخه کوهستان با تعداد 7 و 8 و 9 و یا 10 خودرو عقبی به بازار عرضه می شدند اما اخیرا با پیشرفت های حاصل شده خودردو های 11 و 12 سرعته نیز برای دوچرخه کوهستان استفاده می شند که کمک شایانی به دوچرخه سواری در مسیرهای پر شیب می کند. دوچرخه کوهستان اصولا تایرهای با عاج درشت و پهنا فاق بالا دارد تا در مسیرهای کوهستانی بهتر عمل کنند . از جمله زیر شاخه های دوچرخه کوهستان می توان به دوچرخه اندرو Enduro ، دوچرخه دانهیل Dwonhill و.... اشاره کرد که خود سبک های جالب و جذابی هستند . 

بیشتر

دوچرخه کوهستان 

لیست مقایسه محصولات

انصراف