خرید دوچرخه کوهستان 

در مورد دوچرخه کوهستان به عنوان مورد علاقه ترین سبک دوچرخه سواری باید گفت دوچرخه کوهستان در سبک های متنوعی تولید می‌شوند و به علت طراحی خاص این سبک از دوچرخه و امکان استفاده از آنها در شهری و کوهستان ،مورد علاقه ترین سبک دوچرخه سواری در دنیا هستند.در ادامه به بررسی دقیق دوچرخه های کوهستان می‌پردازیم تا شما با توجه به نیاز خو...

خرید دوچرخه کوهستان 

در مورد دوچرخه کوهستان به عنوان مورد علاقه ترین سبک دوچرخه سواری باید گفت دوچرخه کوهستان در سبک های متنوعی تولید می‌شوند و به علت طراحی خاص این سبک از دوچرخه و امکان استفاده از آنها در شهری و کوهستان ،مورد علاقه ترین سبک دوچرخه سواری در دنیا هستند.در ادامه به بررسی دقیق دوچرخه های کوهستان می‌پردازیم تا شما با توجه به نیاز خود بهترین دوچرخه کوهستان متناسب با نیاز خود را تهیه کنید و از دوچرخه سواری لذتی بیش از پیش ببرید.

انواع دوچرخه کوهستان :

شاید شما فکر کنید که دوچرخه کوهستان همگی برای دوچرخه سواری در مسیر های کوهستانی مناسب هستند اما دوچرخه های کوهستان به علت تفاوت در طراحی فریم ، دسته بندی خاص خود را دارند.برخی از دوچرخه های کوهستان برای بالا رفتن از مسیر هایی با شیب تند طراحی شده و برخی برای پایین آمد از شیب های تند طراحی شده اند .در ادامه به بررسی دقیق هریک از سبک های دوچرخه سواری کوهستان می‌پردازیم تا شما خرید بهترین دوچرخه کوهستان را تجربه کنید.

دوچرخه کوهستان کراس (Cross country) :

دوچرخه های کوهستان سبک کراس ، بیشتر برای صعود طراحی شده اند.دوچرخه کوهستان سبک کراس به دو دسته اسپورت و کراس دسته بندی می‌شوند.دوچرخه های کوهستان اسپرت برای سواری در مسیر های شهری نیز مناسب هستند اما دوچرخه کوهستان سبک کراس فقط برای سواری در کوهستان مناسب هستند.شاید تشخیص دوچرخه کراس از روی فریم برای شما سخت باشد اما اگر به دوشاخ دوچرخه های سبک کراس نگاه کنید ، میزان بازی آنها را بین 100 تا 110 میلی متر در نظر گرفته اند.

دوچرخه کوهستان کراس به علت سبک سواری ، بیشترین طرفدار را در بین دوچرخه های کوهستان دارد.خرید این دوچرخه کوهستان به کسانی پیشنهاد می‌شود که به طبیعت گردی علاقه دارند و گاهی در مسیر های شهری به پدال زدن می‌پردازند.

دوچرخه کوهستان تریل (Trail) :

این از سبک دوچرخه ، کمی حرفه‌ای تر از دوچرخه کوهستان سبک کراس است.طراحی دوچرخه کوهستان سبک تریل به گونه ای انجام شده است که مسیر هایی با شیب 30 درجه را با بالاترین راندمان سواری بپیمایند.این سبک از دوچرخه کوهستان در برخی از مدل ها دارای دو کمک فنر و در برخی از مدل ها دارای یک کمک فنر است.

از راه های تشخیص دوچرخه کوهستان تریل ، میزان بازی کمک فنر جلو به میزان 100 تا 130 میلی متر است.خرید دوچرخه کوهستان تریل به افرادی پیشنهاد می‌شود که می خواهند مسیر های سخت کوهستان را با بالاترین راندمان سواری بپیمایند.استفاده از دوچرخه کوهستان تریل برای داشتن ورزش هوازی نیز انتخاب مناسبی خواهد بود.

دوچرخه کوهستان آل مونتاین (All Mountain) :

دوچرخه کوهستان سبک آل مونتاین ، برای سواری در مسیر های سخت کوهستانی مناسب است و برای سواری های شهری مناسب نیستند.با دوچرخه کوهستان آل مونتاین نهایت لذت را در کوهستان ببرید.از دوچرخه کوهستان آل مونتاین می‌توان برای پایین آمدن از مسیر های شیب دار نیز استفاده کرد.میزان بازی دوشاخ جلو در این سبک از دوچرخه کوهستان 140 تا 150 میلی متر است.

دوچرخه کوهستان اندرو (Enduro )  :

این سبک از دوچرخه کوهستان برای صعود کمی شما را اذیت می‌کند اما برای پایین آمدن از مسیر های شیب دار انتخاب مناسبی برای شما است.این سبک از دوچرخه کوهستان دارای فرمانی پهن تر به نسبت دوچرخه های معرفی شده در بالا است.کمک فنر دوچرخه کوهستان اندرو دارای بازی 160 تا 170 میلی متر است.اگر دوچرخه سوار حرفه‌ای نیستید ، خرید دوچرخه کوهستان سبک اندرو به شما پیشنهاد نمی‌شود.

دوچرخه کوهستان دانهیل ( DownHill ) :

تخصصی ترین سبک دوچرخه کوهستان ، سبک دانهیل است.طراحی این سبک از دوچرخه گونه‌ای انجام شده است که فقط و فقط برای پایین آمدن امدن از مسیر های با شیب زیاد طراحی شده اند.این سبک از دوچرخه کوهستان دارای پهن ترین فرمان در بین دوچرخه های کوهستان هستند.میزان بازی کمک فنر جلو دوچرخه های سبک دانهیل تا 200 میلی متر در نظر گرفته شده است.

دوچرخه کوهستان دانهیل که بسیاری از افراد به دنبال خرید آن هستند ، فقط برای سواری های کوهستان مناسب هستند و برای مسیر های شهری سواری مناسب ندارند پس اگر دوچرخه سواری حرفه‌ای نیستید ، خرید دوچرخه کوهستان کراس و تریل به شما پیشنهاد می‌شود تا از دوچرخه سواری لذت بیشتری ببرید و برای همیشه ورزش کار شوید.

برند های زیادی در بازار ایران وجود دارند اما برند جاینت ، به عنوان بزرگترین برند تولید کننده دوچرخه و لوزام جانبی دوچرخه در دنیا شناخته می‌شود.طراحی های بسیار دقیق و اصولی فریم دوچرخه در کنار داشتن وزن کم سواری خارق العاده‌ای را به شما ارائه می‌دهد.پس اگر به دنبال خرید بهترین دوچرخه کوهستان هستید ، دوچرخه کوهستان جاینت بهترین انتخاب برای شما خواهد بود

فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ مجموعه کاملی از دوچرخه های کوهستان از برند های مختلف را در کنار هم گرد آورده است.شما برای آگاهی از قیمت دوچرخه کوهستان و خرید دوچرخه می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و خرید بهترین دوچرخه کوهستان را در زندگی خود تجربه کنید.

بیشتر

دوچرخه کوهستان 

 • دوچرخه کوهستان جاینت تالون 3 سایز 29...

  دوچرخه جاینت 29 مدل تالون 3 2021 از جمله دوچرخه های کوهستانی تولید شده توسط جاینت است.فریم فوف العاده سبک این دوچرخه کوهستان ، سواری بسیار لذت بخشی را در هر مسیر به شما ارائه می‌دهد.استفاده از سیستم دنده شیمانو و ترمز های تکترو در افزایش راندمان سواری شما در کوهستان تاثیر به سزایی دارد.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 27.5 کوهستان جاینت تالون 3 |(2021)...

  برای سواری در مسیر کوهستانی و مسیر های جاده ای از بهترین انتخاب برای شما ، دوچرخه تالون 3 2021 است.فریم ساخته شده از آلومینیوم ، استفاده از سیستم دنده شیمانو و ترمز های هیدرولیک Tektro TKD 143 این دوچرخه جاینت را در هر مسیری بینظیر کرده است.با انتخاب این دوچرخه کوهستان ، از دوچرخه سواری لذت بیشتری ببرید.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت تالون 2 سایز 27.5...

  از سری دوچرخه های کوهستان می‌توان به دوچرخه جاینت 27.5 مدل Talon 2 2021 اشاره کرد.فریم بسیار سبک آلومینیوم با طراحی بسیار دقیق و مهندسی شده ، استفاده از سیستم دنده شیمانو و ترمز های هیدرولیک Tektro TKD 143 کیفیت این دوچرخه کوهستان جاینت را به شدت افزایش داده است.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت تالون 3 لیمیتد سایز...

  اگر علاقه مند به دوچرخه سواری در مسیر های کوهستانی هستید اما نمی دانید چه دوچرخه برای سواری شما مناسب است ، حتما دوچرخه تالون 3 لیمیتد را تهیه کنید.این دوچرخه کوهستان جاینت با ارائه راندمان بسیار بالا در مسیر های کوهستانی ،شمارا علاقه مند به کاوش در کوهستان می کند.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 29 کوهستان جاینت تالون 2 |(2021) 29...

  سواری در مسیر‌های کوهستانی و لذت بردن از مسیر‌های کوهستانی با خرید دوچرخه کوهستان باکیفیت امکان پذیر است.دوچرخه کوهستان جاینت تالون 2 29 2021 با فریم بسیار سبک و مقاوم ، سیستم دنده شیمانو و سیستم ترمز Tektro TKD 143 تمام نیاز های شما را در مسیر کوهستانی برطرف می‌کند.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 27.5 کوهستان جاینت تالون 4 |(2021)...

  دوچرخه جاینت مدل تالون 4 از دوچرخه های دومنظوره با کیفیت سواری فوق العاده در کوهستان است.فریم بسیار سبک این دوچرخه به شما این امکان را می‌دهد تا در هر مسیری بالاترین راندمان سواری را داشته باشید.نکته قابل توجه درباره این دوچرخه کوهستان جاینت استفاده از سیستم دنده شیمانو با کارایی بسیار بالا است.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت 29 مدل تالون 3 لیمیتد...

  کاوش در کوهستان و داشتن راندمان سواری بالا را با دوچرخه جاینت تالون 3 لیمتد 29 تجربه کنید.این دوچرخه کوهستان جاینت با طراحی خارق العاده فریم ،سختی دوچرخه سواری در کوهستان را برای شما به حداقل می‌رساند.با خرید دوچرخه کوهستان Talon 3 Limitd 29 مسیر های کوهستانی و شهری را صرف کمترین انرژی بپیمایید و از دوچرخه سواری لذت ببرید.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه دومنظوره جاینت 29 مدل تالون 1...

  دوچرخه کوهستان جاینت 29 مدل Talon 1 2021 برای پیروزی در هر مسابقه‌ای کفایت می‌کند.طراحی فوق العاده فریم ، استفاده از مناسب ترین سیستم دنده برای سواری کوهستان و سیستم ترمز بی بدیل Tektro TKD 143 این دوچرخه جاینت را نسبت به همتایان خود برتر ساخته است.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت تالون 4 سایز 29...

  دوچرخه کوهستان جاینت تالون 4 29 از دوچرخه های دومنظوره جاینت است.طراحی این دوچرخه به گونه‌ای انجام شده است که برای سواری در کوهستان بی‌نظیر باشد.فریم بسیار سبک آلومینیومی ، سیستم دنده شیمانو و ترمز های تکترو به کار رفته برروی این دوچرخه ، کیفیت سواری شما را به صورت چشم گیری افزایش می‌دهد.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بانوان لیو مدل تمپت 2 سایز 27.5 |...

  دوچرخه بانوان جاینت در قالب ساب برند لیو طراحی،تولید و به بازار عرضه می شوند.همواره دوچرخه های جاینت و یا لیو با بهترین کیفیت و بالاترین استانداردها به بازار عرضه می شوند تا تجربه ای بی نظیر از دوچرخه سواری را برای شما به ارمغان بیاورند.پس اگر به دنبال انتخاب یک دوچرخه زنانه با کیفیت و استاندارد هستید حتما دوچرخه های لیو را در الویت قرار دهید .

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بانوان لیو مدل تمپت 3 سایز 27.5 |...

  بر روی زین دوچرخه خود بنشینید و آماده شوید تا ماجراجویی جدیدی را آغاز کنید. دوچرخه های تمپت همان دوستی است که دری به سوی یک دنیای جدید برای شما باز می کند. دوچرخه های سری تمپت با داشتن یک فریم آلومینیومی سبک که مخصوص خانمها طراحی شده است و چرخهای سایز 27.5 که سرعت،کارایی و کنترل را ترکیب میکنند، و می تواند شما را در تمام مسیرهای زمین خاکی با راحتی تمام...

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت 29 مدل فدوم 2 |...

  با خرید دوچرخه کوهستان جاینت فدوم 2 شاهد پیشرفت چشمگیری در تجربه دوچرخه سواری کوهستان خواهید بود. این دوچرخه جاینت به یک فریم آلومینیومی با طراحی ژئومتریک مجهز شده است. از سوی دیگر بهره گیری از تکنولوژی های مدرن در قسمت های مختلف از جمله سیستم تعلیق و زین باعث شده است Giant Fathom 2 به حداکثر بهره وری، ثبات و سرعت در مسیر های شیب دار دست پیدا کند.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف