دوچرخه کورسی ، سرعت بی حد و مرز !!

بسیار از افراد فکر می‌کنند که دوچرخه کورسی تنها برای سواری در پیست دوچرخه مناسب است اما دوچرخه کورسی ، برای سواری های شهری و بین شهری می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. برای دست یابی به بیشتر سرعت در مسیر های جاده‌ای و آسفالته قطعا دوچرخه کورسی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود و شما میتوانید سواری دلچسبی را تجربه کنی...

دوچرخه کورسی ، سرعت بی حد و مرز !!

بسیار از افراد فکر می‌کنند که دوچرخه کورسی تنها برای سواری در پیست دوچرخه مناسب است اما دوچرخه کورسی ، برای سواری های شهری و بین شهری می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. برای دست یابی به بیشتر سرعت در مسیر های جاده‌ای و آسفالته قطعا دوچرخه کورسی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود و شما میتوانید سواری دلچسبی را تجربه کنید .


دوچرخه کورسی چیست ؟

بسیاری از افراد گمان می‌کنند که دوچرخه به صرف داشتن فرمان کوتاه و شکل خاص ، دوچرخه کورسی است اما این فکر اشتباه است ، دوچرخه به مانند ماشین یک سیستم است و تمام اجزاء تعیین کننده نوع سواری دوچرخه هستند.فریم مهم ترین و تعیین کننده ترین بخش دوچرخه ، در سبک سواری است.فریم دوچرخه کورسی به گونه طراحی و تولید می‌شوند که تایر نزدیک‌ترین حالت ممکن را به فریم داشته باشد.نزدیکی تایر به فریم باعث می‌شود که دوچرخه سوار بتواند به سرعت های بالا دستیابد. تایر دوچرخه های کورسی همگی سایز 28 هستند .استفاده از تایر های 28 اینچی برروی دوچرخه کورسی علاوه برافزایش گشتاور ، به شما کمک می‌کند تا ناهمواری های مسیر را بدون آسیب دیدگی پشت سر بگذارید.ویژگی بسیار مهم دوچرخه کورسی ، دوشاخ بدون کمک فنر و خشک است.بدون کمک فنر بودن دوشاخ هدر رفت انرژی شمارا کاهش می‌دهد و سرعتی تر شدن سواری شما کمک شایانی می‌کند. ترمز های دوچرخه کورسی در اکثر مدل ها ویبریک یا همان ترمز های لقمه‌ای است.استفاده از ترمز های لقمه‌ای به معنی بی کیفیت بودن این سبک از دوچرخه نیست بلکه به علت استفاده خاص این سبک از دوچرخه ، ترمز های ویبریک پاسخ گوی نیاز شما برای سواری در مسیر های شهری است. سیستم دنده دوچرخه کورسی تفاوت بسیار زیادی با دوچرخه کوهستان دارد.برای مثال شما برروی دوچرخه کوهستان سیستم دنده Shimano Alivio را مشاهده می‌کنید اما از سیستم دنده Shimano Sora در دوچرخه کورسی استفاده می‌شود.این تفاوت به علت سبک سواری دوچرخه است و به معنای بی کیفیت بودن سیستم دنده ها نیست.

مهمترین مشخصات دوچرخه کورسی

از مهم ترین مشخصات دوچرخه کورسی نداشتن کمک فنر در جلو یا عقب دوچرخه است. این سبب می شود که هدر رفت انرژی حذف شود و تمام انرژی به چرخ ها منتقل می شود، این مسئله نمایانگر تمرکز سازندگان بر سرعت دوچرخه کورسی است. تایرهای نسبتا باریک نیز از مهمترین مشخصات دوچرخه کورسی است که با شکستن انرژی باد، به وسیله شتاب و به تعادل تسهیل می بخشد. فرمان را هم می توان از مهمترین مشخصات دوچرخه کورسی دانست، زیرا حالتی افتاده در قسمت گریپ ها دارد به این معنی که دوچرخه کورسی به راحتی از روی ظاهر قابل شناسایی است.


خرید دوچرخه کورسی

دوچرخه کورسی برای مسیرهای صاف و بعضا نیمه هموار،با سرعت بالا طراحی و توزیع می شود.دوچرخه های کورسی از گران ترین دوچرخه ها به حساب می آیند و عمدتا برای اهدافِ مسابقه ای ،مورد استفاده قرار می گیرند.در خرید دوچرخه کورسی باید هدف خود را به روشنی تعیین کنید،چرا که دوچرخه های کورسی انواع مختلفی دارند،برای مثال اگر از خرید دوچرخه کورسی هدفی به جز رفت و آمد های عادی همراه با سفرهای گهگاه به خارج از شهر ندارید، خرید دوچرخه کورسی ADVNCED TCR PRO برای شما یک هزینه هنگفت و اضافه است.با اهداف ذکر شده بنظر می رسد یک دوچرخه CONTEND برازنده شماست.اما اگر قصد خرید دوچرخه کورسی برای شکستن رکوردهای سرعت در مسابقات یا رکورد های شخصی را دارید، باید دستتان را بیشتر در جیب خود فرو کنید.TCR ADVANCED می تواند برای شروع انتخاب معقولی باشد. در خرید دوچرخه کورسی به فریم و وزن آن توجه ویژه داشته باشید. دوچرخه کورسی باید سبک باشد و قوانین هندسه در طراحی آن رعایت شده باشد.

قیمت دوچرخه کورسی :

عوامل بسیار زیادی در تعین قیمت دوچرخه کورسی دخیل هستند که مهم ترین آن فریم است.در برخی از مدل های دوچرخه کورسی از کربن برای طراحی فریم استفاده شده است.دوچرخه کورسی کربن قیمت بالاتری به نسبت دوچرخه کورسی آلومینیویم یا استیل دارد.از دیگر عوامل تعیین کننده می توان به سیستم دنده ، سیستم ترمز ، تکنولوژی هایی مانند تکنولوژی لوله زین دیفیوز و تکنولوژی فرمان دیفیوز اشاره کرد.شما برای مشاهده قیمت دوچرخه کورسی می‌توانید در انتها صفحه به کاوش بپردازید.

خرید اینترنتی دوچرخه کورسی

خرید اینترنتی دوچرخه کورسی ،این روزها غیر ممکن نیست بلکه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، هر روز یک آنلاین شاپ در گوشه و کنار شهر تاسیس می شود. شایان ذکر است این تعدد به نفع خریدِ اینترنتی دوچرخه کورسی تمام نمی شود،چرا که صفحاتی زیادی به قصد کلاهبرداری ایجاد می شوند و باید بسیار مراقب بود. اگر قصد خرید اینترنتی دوچرخه کورسی را دارید ابتدا باید در مورد وسیله ای که می خواهید با در نظر گرفتن هدف و بودجه خود را تحقیق کنید، و ریز به ریزِ برند و جنس سیستم ها مثل سیستم ترمز و شیفتر، بدنه و دیگر قطعات را سرچ کنید، تا با برندها و محصولات آشنا شوید و برند دلخواه خود را انتخاب کنید.اگر با آمادگی خرید اینترنتی دوچرخه کورسی را انجام دهید،از خرید خود مایوس نخواهید شد.

برند های سازنده دوچرخه کورسی :

همانند دیگر سبک های دوچرخه سواری که برند های زیادی اقدام به تولید آنها می‌کنند دوچرخه کورسی هم توسط برند های بسیار زیادی تولید می‌شود.شما می‌توانید دوچرخه کورسی ویوا ، دوچرخه کورسی جاینت ، دوچرخه کورسی فلش و ... را در فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ مشاهده کنید و خرید بهترین دوچرخه کورسی را تجربه کنید.برای دریافت مشاره رایگان خرید دوچرخه می‌‌توانید با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

 

بیشتر

دوچرخه کورسی (جاده) 

 • دوچرخه کورسی جاینت مدل تی سی آر ادونسد 3...

  دوچرخه کورسی Giant TCR Adv Disc 3 2022 یک دوچرخه منحصر‌بفرد با طراحی اختصاصی و مدرن به همراه برخورداری از تکنولوژی روز دنیا است که برای برنده شدن در مسابقات حرف اول را می‌زند. این دوچرخه به سبب آیرودینامک دقیق خود به شما حداکثر کنترل و کارایی در هنگام دوچرخه‌سواری ارائه می‌کند تا شما در هنگام دوچرخه‌سواری در مسیرهای سرعتی خود را از بقیه متمایز نمایید.

  82,500,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کورسی جاینت Giant TCX ADVANCED PRO...

  با خرید دوچرخه کورسی جاینت TCX ADVANCED PRO 2 هیجان را به زندگی خود وارد کنید. این دوچرخه رکوردشکن آماده شده تا تعریفی نوین از شتاب به دوچرخه دوستان ارائه کند. مشخصات دوچرخه کورسی TCX ADVANCED PRO 2 یکی از دیگری درخشان تر و برجسته تر هستند. بعنوان مثال بدنه، دوشاخ خشک و سیستم چرخ این دوچرخه کورسی جاینت کاملا کربنی است. 

  97,350,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاده جاینت کربن مدل دیفای ادونسد 2...

  با گزینش و خرید دوچرخه کورسی جاینت DEFY ADVANCED 2، یعنی شما وسیله‌ای دارید درخورِ گشت و گذار بر مسیرهای متنوع، در وضعیت‌های آب و هوایی گوناگون. این دوچرخه کورسی جاینت را می‌توان بهترین مدل دوچرخه کورسی دانست زیرا بدنه کامپوزیت کربن، ترمز دیسکی و تکنولوژی‌های انحصاری جاینت در آن بکار رفته تا یک دوچرخه کورسی جاینت با قابلیت‌های فراوان به طرفداران سرعت...

  81,600,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کورسی جاینت تی‌سی‌آر مدل Giant TCR...

  جاینت در سال 2022 با معرفی و عرضۀ باکیفیت‌ترین دوچرخه‌ها در انواع مختلف انتظار طرفداران بی‌شمار خود در جهان را خرسند ساخته است. یکی از این محصولات فوق‌العاده، دوچرخه کورسی جاینت TCR Advanced disc 2 SEمی‌باشد که عضو جدید خانوادۀ بزرگ TCRبحساب می‌آید، دوچرخه‌ای که از سیستم‌های شیمانو تا تکنولوژی‌های متعدد بکارگرفته شده در آن، نوید یک سواری منحصر‌بفرد را...

  107,250,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کورسی جاینت تی سی آر مدل (2022)...

  دوچرخه کورسی جاینت TCR Advanced disc 1 kom حاصل سالها مطالعه و تحقیق متخصصین این برند در راستای ارتقاء کیفیت تولیداتش می‌باشد. مشخصات دوچرخه کورسی TCR Advanced disc 1 kom مانند فریم و دوشاخ کامپوزیت، سیستم‌های شیمانو و تکنولوژی‌های بروز، هرکس که روی آن می‌نشیند را به یک قهرمان تبدیل می‌کند.

  108,900,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کورسی جاینت تی‌سی‌آر مدل (2022)...

  با دوچرخه کورسی جاینت TCR Advanced disc 2 kom مثل باد از کنار رقبا یا از میان ترافیک‌های درون شهری عبور کرده و تا خود مقصد، چست و چابک، پدال بزنید. عواملی مانند تکنولوژی‌ Advanced-Grade Composite، همچنین سیستم ترمز و سیستم دنده shimano 105 سبب آفرینش بهترین مدل دوچرخه کورسی شده که محبوبیتی چشمگیر در میان دوچرخه‌دوستان دارد.

  89,100,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کورسی جاینت ریولت مدل (2022) Giant...

  مشخصات کورسی جاینت Revolt Advanced 3 بر پایۀ علوم نوین و با کمک مجرب‌ترین متخصصین در کنار هم چیده شده اند تا سال 2022 به کام دوچرخه‌سواران کورسی هم شیرین شود. این دوچرخه کورسی جاینت آمیزه‌ای است از برترین قطعات مانند لولۀ زین D-fuse، سیستم‌های شیمانو و تکنولوژی‌هایی مثل Advanced-Grade Composite، که نویدبخش سفری با‌شکوه به کورسی می‌باشد.

  79,200,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کورسی جاینت تی‌سی‌آر مدل (2022)...

   چرا بهتر و سالم‌تر از دوچرخه‎‌سواری با سرعتی باور‌نکردنی برای تخلیه انرژی و سر حال آمدن؟ و چه انتخابی بهتر از دوچرخه کورسی جاینت TCR Advanced 2 kom برای تحقق این هدف؟ اما چه دلایلی پشت این پیشنهاد پنهان است؟ ده‌ها مورد شگفت‎‌انگیز مثل فریم کامپوزیت، تکنولوژی tubless و سیستم‌های شیمانو مابین مشخصات دوچرخه کوهستان مورد بحث وجود دارند که اساس این پیشنهاد...

  75,900,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت مدل پروپل ادونس اس ال 0 - 2018 -Propel Advanced sl 0 Disk -2018
  خرید محصول
  دوچرخه جاینت مدل پروپل ادونسد اس ال 0 |...

  تعریف شما از سرعت چیست؟ یک پیروزی فوق العاده، یک حمله موثر، سریعتر رفتن با تقلای کمتر؟!! ما با خانواده Propel جاینت به تعریف جدیدی از سرعت دست یافته ایم؛ سرعت یعنی دستیابی به هرآنچه روزی غیرممکن به نظر می رسید. برای تحقق این تعریف در دوچرخه های کفی رو فوق سرعتی پروپل ادونسد اس ال 0، کارخانه بزرگ جاینت بر سه اصل کلیدی "تماما ائرودینامیک"،"کنترل...

  خروج‌از‌خط‌تولید ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه جاینت مدل پروپل ادونس پرو 1 - 2018 -Propel Advanced pro 1 -2018
  خرید محصول
  دوچرخه جاینت مدل پروپل ادونسد پرو 1 |...

  تعریف شما از سرعت چیست؟ یک پیروزی فوق العاده، یک حمله موثر، سریعتر رفتن با تقلای کمتر؟!! ما با خانواده Propel جاینت به تعریف جدیدی از سرعت دست یافته ایم؛ سرعت یعنی دستیابی به هرآنچه روزی غیرممکن به نظر می رسید. برای تحقق این تعریف در دوچرخه های کفی رو پروپل ادونسد پرو 1، کارخانه بزرگ جاینت بر سه اصل کلیدی "تماما ائرودینامیک"،"کنترل کامل"،"کارایی بینظیر"...

  خروج‌از‌خط‌تولید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه جاینت مدل پروپل ادونس دیسک - 2018 -Propel Advanced Disk -2018
  خرید محصول
  دوچرخه جاینت مدل پروپل ادونسد دیسک |...

  تعریف شما از سرعت چیست؟ یک پیروزی فوق العاده، یک حمله موثر، سریعتر رفتن با تقلای کمتر؟!! ما با خانواده Propel جاینت به تعریف جدیدی از سرعت دست یافته ایم؛ سرعت یعنی دستیابی به هرآنچه روزی غیرممکن به نظر می رسید. برای تحقق این تعریف در دوچرخه های کفی رو پروپل ادونسد دیسک، کارخانه بزرگ جاینت بر سه اصل کلیدی "تماما ائرودینامیک"،"کنترل کامل"،"کارایی بینظیر"...

  خروج‌از‌خط‌تولید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه جاینت مدل پروپل ادونس 1 | (Propel Advanced 1 (2018
  حراج!
  خرید محصول
  دوچرخه جاینت مدل پروپل ادونس 1 | (Propel...

  تعریف شما از سرعت چیست؟ یک پیروزی فوق العاده، یک حمله موثر، سریعتر رفتن با تقلای کمتر؟!! ما با خانواده Propel جاینت به تعریف جدیدی از سرعت دست یافته ایم؛ سرعت یعنی دستیابی به هرآنچه روزی غیرممکن به نظر می رسید. برای تحقق این تعریف در دوچرخه های کفی رو پروپل ادونسد 1، کارخانه بزرگ جاینت بر سه اصل کلیدی "تماما ائرودینامیک"،"کنترل کامل"،"کارایی بینظیر" تمرکز...

  خروج‌از‌خط‌تولید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف