دوچرخه ساحلی

دوچرخه هایی با استایل خاص و غیر قابل توقف . در نگاه اول به این دوچرخه ها با تایر های فوق العاده زیبا و یهن ، لبخند بر لبان شما خواهد نشست . با خرید دوچرخه ساحلی از سواری در ساحل و کویر تا سواری مفرح در خیابانها ، کوچه ها و پارک های شهر را تجربه خواهید کرد و با این دوچرخه فقط ذوق زده خواهید شد . قیمت دوچرخه ساحلی در رنج متوسطی قرار د...

دوچرخه ساحلی

دوچرخه هایی با استایل خاص و غیر قابل توقف . در نگاه اول به این دوچرخه ها با تایر های فوق العاده زیبا و یهن ، لبخند بر لبان شما خواهد نشست . با خرید دوچرخه ساحلی از سواری در ساحل و کویر تا سواری مفرح در خیابانها ، کوچه ها و پارک های شهر را تجربه خواهید کرد و با این دوچرخه فقط ذوق زده خواهید شد . قیمت دوچرخه ساحلی در رنج متوسطی قرار دارد و گزینه مناسبی برای لذت بردن از دوچرخه سواری است. پس اگر به دنبال دوچرخه ای خاص و راحت و زیبا هستید حتما به این از دوچرخه ها توجه ای ویژه داشته باشید . ترکیبی زیبا و هوشمندانه از دوچرخه های شهری و کوهستان با تایرهای بسیار پهن که امکانات خاص سواری برای مکان های خاص را برای شما به همراه دارد .

برای مشاوره خرید این محصولات از فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ  با ما در تماس باشید.

بیشتر

دوچرخه ساحلی 

 • دوچرخه جاینت مدل Momentium Iride Rocker King
  خرید محصول
  دوچرخه جاینت مدل Momentium Iride Rocker King

  دوچرخه جاینت مدل Momentium Iride Rocker King این دوچرخه با تایر های پهن برای دوچرخه یسواری تفریحی در ساحل و داخل شهر مناسب بوده و شما می توانید با کنترل فوق العاده ای که این دوچرخه دارد به راحتی به دوچرخه سواری بپردازید .

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه جاینت مدل Momentium Iride Rocker 1
  خرید محصول
  دوچرخه جاینت مدل ای راید راکر |(2017)...

  دوچرخه جاینت مدل Momentium Iride Rocker 1 دوچرخه ای با تایر های بسیار پهن و زیبا برای استفاده در شهر و ساحل . دوچرخه ای بدون محدودیت برای هر نوع مسیر که با نگاه کردن به آن لبخند بر روی لبان شما نقش خواهد بست.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه جاینت مدل Momentium Iride Rocker 3
  خرید محصول
  دوچرخه جاینت مدل Momentium Iride Rocker 3

  دوچرخه جاینت مدل Momentium Iride Rocker 3 دوچرخه ای از مجموعه دوچرخه های تایر پهن تولیدی شرکت جاینت با ظاهری زیبا و استفاده کارآمد برای مسیرهای شهری و ساحلی که هرگز از حرکت باز نمی ایستد.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه ساحلی جاینت مدل (2020) GIANT YUKON 1

  دوچرخه ساحلی جاینت مدل (2020) GIANT YUKON 1 چرا شما دنباله رو مسیرهای مختلف هستید زمانی که خودتان می توانید مسیر خودتان را بسازید؟ تجربه دوچرخه سواری لذت بخش در مسیری که میخواهید را با دوچرخه های فت بایک جاینت تجربه کنید.هر زمان حتی رد روزهایی که برفی است به دوچرخه سواری و تجربه های جدید روی بیاورید. Giant yukon جدید شما را همراهی خواهد کرد .

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه ساحلی جاینت مدل یوکان (2020) GIANT...

  دوچرخه ساحلی جاینت مدل یوکان (2020) GIANT YUKON 2 چرا شما در جستجوی مسیرهای مختلف هستید درحالی که خودتان می توانید مسیر خودتان را بسازید؟ دوچرخه سواری در مسیری که میخواهید را با دوچرخه های فت بایک جاینت تجربه کنید..  حتی در روزهایی که برفی است به دوچرخه سواری و تجربه های جدید روی بیاورید. Giant yukon جدید شما را همراهی خواهد کرد .

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه ساحلی جاینت یوکان 1 | (2021) Giant...

  با خرید دوچرخه ساحلی جاینت یوکون 1 دیگر شرایطی محیط و سطح جاده اهمیتی نخواهد داشت. وجود لاستیک های پهن، بدنه آلومینیومی فوق سبک، طراحی بهینه شده و ظاهری جذاب این دوچرخهرا به گزینه ای ایده آل برای گردش در سطح شهر و به خصوص ساحل تبدیل کرده است. اما اگر در مناطق ساحلی زندگی نمی کنید، توصیه می کنیم YUKON 1 2021 را در روز های برفی یا روی شن های کویر امتحان...

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه ساحلی جاینت یوکان 2 | (2021) Giant...

  اگر دوست دارید در دوچرخه سواری هیچ محدودیتی نداشته باشید، ما دوچرخه ساحلی جاینت یوکون 2 را به شما پیشنهاد می کنیم. این دوچرخه دارای تایرهای پهن است تا مناسب سواری در ساحل، کویر، مسیرهای پوشیده از برف و حتی جاده های شهری باشد. از سوی دیگر طراحی بهینه YUKON 2 2021 می تواند تجربه ای لذت بخش از دوچرخه سواری برای شما رقم بزند. همچنین این دوچرخه از ظاهری جذاب و...

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  سازنده