دسته دنده (شیفتر) دوچرخه 

این قطعه از سیستم سرعت دوچرخه وظیفه انتقال فرمان را به شانژمانو طبق انداز دارد ، به این صورت که با استفاده از یک سیم (یا بی سیم) باعث به حرکت در آمدن شانژمان و طبق انداز شده و به تعویض دنده دوچرخه می انجامد . انواع مختلفی از دسته دنده یا شیفتر برای دوچرخه های کوهستان و کورسی وجود دارد که هرکدام با ویژگی های منحصر به فرد...

دسته دنده (شیفتر) دوچرخه 

این قطعه از سیستم سرعت دوچرخه وظیفه انتقال فرمان را به شانژمانو طبق انداز دارد ، به این صورت که با استفاده از یک سیم (یا بی سیم) باعث به حرکت در آمدن شانژمان و طبق انداز شده و به تعویض دنده دوچرخه می انجامد . انواع مختلفی از دسته دنده یا شیفتر برای دوچرخه های کوهستان و کورسی وجود دارد که هرکدام با ویژگی های منحصر به فردی تولید و عرضه می گردند.

از جمله برندهای معتبر در تولید دسته دنده یا شیفتر می توان به شیمانو SHIMANO و اسرم SRAM اشاره کرد.

بیشتر

دسته دنده  

 • دسته دنده چپ شیمانو مدل Shimano SL-TX50-L, LEFT 3-SP
  خرید محصول
  دسته دنده چپ شیمانو مدل Shimano SL-TX50-L,...

  دسته دنده چپ شیمانو مدل Shimano SL-TX50-L, LEFT 3-SP دسته دنده چپ 3 سرعته شیمانو که دارای صفحه ی Optical نمایش دهنده دنده می باشد و دارای خاصیت تغییر دنده آسان و تعویض دنده آسان می باشد.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دسته دنده موتوری شیمانو مدل Shimano SL-RS36-L, 3-SP
  خرید محصول
  دسته دنده موتوری شیمانو مدل Shimano...

  دسته دنده موتوری شیمانو مدل Shimano SL-RS36-L, 3-SP دسته دنده چپ 3 سرعته محصولی از کمپانی شیمانو همراه با کابل داخلی نصب شده و کپسول دستی و انتهایی و مناسب برای دسته قطر 22.2 میلی متر 

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دسته دنده موتوری شیمانو مدل Shimano SL-RS36-7R 7-SP
  خرید محصول
  دسته دنده موتوری شیمانو مدل Shimano...

  دسته دنده موتوری شیمانو مدل Shimano SL-RS36-7R 7-SP دسته دنده موتوری 7 سرعته محصولی از کمپانی شیمانو با رنگ سیاه و تغییر شاخص SIS و نمایشگر دنده ومناسب برای دسته قطر 22.2 میلی متر همراه با کابل داخلی نصب شده و کپسول دستی و انتهایی (فاقد مسکن) که درکل دارای کیفیت و قیمت مناسبی می باشد.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دسته دنده شیمانو چپ Shimano SL-M3100 left 3sp

  دسته دنده یا شیفتر شیمانو مدل SL-M3100 یک محصول کاربردی و خوش ساخت با طراحی ارگونومیک دقیق برای تعویض دنده دقیق وسریع انواع دوچرخه کوهستان تولید شده است. این دسته دنده مناسب برای سیستم سرعت 10*3 بوده و دارای دو اهرم جهت افزایش و کاهش دنده است.

  420,000 تومان 445,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت