مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد
فیلترها
دسته بندی
قیمت
تومان تومان
فیلتر

SIGMA

1,700,000 تومان
1,641,500 تومان
ساعت را بر روی مچ خود ببندید، یک دکمه را فشار دهید و آماده ورزش و تحرک هستید. ساعت ورزشی PC 3.11 برای کسانی که به دنبال شروع تمرینات مبتنی بر تغییرات و دنبال کردن ضربان قلب هستند، چه در باشگاه، چه در پیاده‌روی یا...
1,990,000 تومان
1,910,000 تومان
ساعت ورزشی Sigma یک ساعت همراه با ضربان‌سنج که برای پیاده‌روی ،دو‌میدانی و استفاده روزانه جهت تحت نظر داشتن سلامتی استفاده می‌شود. این محصول همچنین دارای قدم‌شمار و کالری‌سنج و نشانگر مقدار شارژ باقیمانده بوده که دقت...
5.0
1,110,000 تومان
1,081,000 تومان
چراغ عقب شارژي مدل Stereo محصول کمپانی مشهور سیگما که داراي 2 ال اي دي نیم وات ، ضد آب و دوام شارژ بالا با ویژگی دید تا 400 متر قابل استفاده در کوهستان، داخل شهر و جاده می باشد.
720,000 تومان
705,000 تومان
کمپانی سیگما یکی از برترین برندها در حوضه لوازم جانبی می‌باشد که در سال‌های اخیر توانسته با تولیدات با کیفیت خود طرفداران پر و پا قرص زیادی پیدا کند. کامپیوتر دوچرخه سیگما مدل Sigma BC 8.12 از بهترین محصولات این...
4.9
850,000 تومان
824,000 تومان
چراغ عقب شارژی سیگما مدل Sigma Nugget Flash چراغ عقب شارژي از کمپانی سیگما که جزو بهترین کمپانی های سازنده لوازم جانبی می باشد و دارای ویژگی هایی از قبیل دید تا 400 متر ، ماندگاري شارژ در حات روشنایي مداوم تا 8 ساعت و...
3,420,000 تومان
3,300,000 تومان
ساعت ورزشی Sigma PC26.14 یک اکسسوری ورزشی مناسب برای دوچرخه‌سواری بوده که به سبب قابلیت‌های فراوان و کاربردی بخصوص سنجش و مانیتور ضربان قلب برای ورزشکاران حرفه‌ای و افرادی که به سلامتی خود حساس هستند و از برنامه ورزشی...
3,245,000 تومان
3,110,000 تومان
ساعت مچي ورزشی ضربان سنج سیگما مدل Sigma RC 1209 ساعت مچی ورزشی همراه با ضربان سنج از کمپانی سیگما که دارای دو رنگ مشکی و قرمز می باشد همچنین دارای کالری سنج و چراغ پس زمینه و سنجش مسافت طی شده نیز می باشد.
3,690,000 تومان
3,537,000 تومان
ساعت مچي ورزشی ضربان سنج سیگما مدل Sigma RC 14.11 ساعت مچی ورزشی همراه با ضربان سنج از کمپانی سیگما که در دو و میدانی نیز قابل استفاده است و در دو رنگ خاکستری و زرد وجود دارد و دارای چندین ویژگی دیگر نیز می باشد.
4,130,000 تومان
3,960,000 تومان
ساعت مچي ورزشی ضربان سنج سیگما مدل Sigma ID.LIFE ساعت مچی ورزشی همراه با ضربان سنج از کمپانی سیگما که متناسب با دو و میدانی نیز می باشد و دارای ویژگی هایی از قبیل هشدار لرزشی، گام شمار، کالری سنج، ضد آب و دارای چندین...
4,560,000 تومان
4,370,000 تومان
ساعت مچي ورزشی ضربان سنج سیگما مدل Sigma RC MOVE ساعت مچی وورزشی همراه با ضربان سنج از کمپانی سیگما که متناسب با دو و میدانی نیز می باشد. و همچنین دارای چندین ویژگی دیگر از قبیل نمایش سرعت و کالری سنج و موقعیت یاب...
5.0
425,000 تومان
412,000 تومان
چراغ عقب سیگما مدل Sigma Cube Rider II چراغ عقب دوچرخه از کمپانی سیگما که داراي 5 ال اي دي ، دید تا 100 متر و ظاهری زیبا که دوچرخه تان را زیبا می کند.
5.0
فعلا‌موجود‌نیست
چراغ عقب سیگما مدل Sigma Tail Blazer چراغ عقب دوچرخه سواری از کمپانی بزرگ سیگما می باشد و داراي ال اي دي 0.5 وات ، دید تا 200 متر همراه با دو عدد باطري می باشد و علاوه برآن ظاهر زیبایی دارد که به دوچرخه ی شما جلوه می...
5.0
فعلا‌موجود‌نیست
چراغ عقب سیگما مدل Sigma Brakelight چراغ عقب کمپانی سیگما در سه رنگ مشکی، سفید، قرمز و همچنین چراغ ترمز ال اي دي قرمز ، پرتاب نور 100 متر می باشد.
4.9
310,000 تومان
302,000 تومان
چراغ عقب سیگما مدل Sigma Micro II, Red/LED Red چراغ عقب دوچرخه محصول کمپانی سیگما که دارای چراغ خطر با نور قرمز ، دید تا 50 متر قابل نصب بر روي كلاه و كوله پشتي (قرمز) می باشد.
5.0
فعلا‌موجود‌نیست
چراغ عقب شارژی سیگما مدل Sigma Nugget II Flash چراغ عقب شارژي محصولی از کمپانی سیگما که دارای خضوضیت دید تا 400 متر ، ماندگاري شارژ در حات روشنایي مداوم تا 8 ساعتو چندین خضوضیت دیگر می باشد.
2,190,000 تومان
2,099,000 تومان
ساعت مچي ضربان سنج سیگما مدل Sigma PC 15.11 ساعت مچی حرفه ای در دو رنگ خاکستری و آبی با قابلیت سنجش ضربان و کالری و نسبت گیری ضربان ماکزیمم به ضربان فعلی و همچنین سنجش زمان تمرین و دور از کمپانی بزرگ سیگما می باشد.
5.0
1,390,000 تومان
1,369,000 تومان
یکی از مفیدترین ابزار دوچرخه‌سواران برای داشتن اطلاعات دقیق می‌توانند استفاده کنند، کامپیوتر دوچرخه سیمی BC 16.12 CAD از برند مطرح و پرآوازه سیگما است که با سابقه درخشان خود در تولید لوازم جانبی دوچرخه توانسته محبوبیت...
4.8
1,680,000 تومان
1,635,000 تومان
کامپیوتر دوچرخه سیگما مدل BC 16.12 STS CAD یک اکسسوری زیبا و در عین حال حرفه‌ای برای انواع سبک‌های دوچرخه‌ می‌باشد و با داشتن آن می‌توانید اطلاعات زیادی را در دست داشته باشید تا بدان وسیله روند دوچرخه‌سواری خود را...
5.0
فعلا‌موجود‌نیست
چراغ جلو پر قدرت شارژی سیگما مدل Sigma BUSTER 2000 چراغ جلو پرقدرت شارژي مخصوص دوچرخه سواری از کمپانی سیگما که دارای خصوصیات زیادی از قبیل روشنایي تا 200 متر، دارای کلید کنترل چراغ بی سیم از روی فرمان برای زمانی که...
5.0
فعلا‌موجود‌نیست
چراغ جلو شارژی سیگما مدل Sigma BUSTER 600 چراغ جلو شارژي دوچرخه سواری از کمپانی سیگما دارای روشنایي تا 100 متر، داراي چهار حالت روشن، خاموش، چشمك زن و فلشر، حداكثر روشنایي تا 13 ساعتو...
5.0
فعلا‌موجود‌نیست
چراغ جلو شارژی سیگما مدل Sigma HEADLED II چراغ روی پیشانی شارژی دوچرخه سواری محصول کمپانی سیگما و دید تا 400متر و محدوده روشنایی تا 35 متر و 5حالت نوردهی و علاه براین دارای چندین ویژگی دیگر می باشد.

سیگما، به عنوان یک برند متخصص در تولید لوازم جانبی دوچرخه و به منظور رونق برند خود از لوگوی مدرن و معتبر جدیدی استفاده می‌کند. این لوگو ترکیبی از نماد یک قله کوه و مسیری است که دوچرخه سواران، صعود از آن‌ها را هدف خود قرار داده‌اند. این لوگو 40 سال اشتیاق به ورزش، فناوری و اصالت این برند را نشان می‌دهد.
این برند در تولید کامپیوتر دوچرخه دیجیتال پیش‌گام است. اما بیش از هر زمان دیگری روی طراحی و تولید دوچرخه تمرکز کرده است. لوازم جانبی برند سیگماSIGMA، همراهی مناسب برای ماجراجویی هستند. هدف این برند، تولید محصولات با کیفیت در حوزه دوچرخه است که دوچرخه سواران با لذتی بیشتر به ماجراجویی پرداخته و اهداف خود را در این مسیر دنبال کنند. آزادی، امنیت، پایداری و لذت دوچرخه سواری تمام چیزی است که یک دوچرخه سوار به دنبال آن است. سیگماSIGMA همراهی قابل اعتماد است که به شما برای سواری در هر جاده و مسیری حس امنیت می‌دهد.
Oxford یکی از بزرگ‌ترین توزیع کنندگان لوازم جانبی در بریتانیا است که برند سیگماSIGMA را به مجموعه گسترده خود اضافه کرده است. آکسفورد دارای شبکه‌های گسترده توزیع در بریتانیا است. این کار با هدف تبدیل این برند به یکی از بازیگران اصلی بازار لوازم جانبی الکترونیک در بریتانیا انجام شده است.


لوازم جانبی دوچرخه سیگما SIGMA

دوچرخه سواری به عنوان یک ورزش تفریحی پر طرفدار در میان مردم شناخته می‌شود. همچنین بسیاری از افراد، این ورزش را به صورت حرفه‌ای دنبال کرده و در مسابقات تخصصی شرکت می‌کنند. شرکت تولید کننده لوازم جانبی دوچرخه سیگما SIGMA با هدف افزایش سطح ایمنی دوچرخه و ارائه یک سواری مطلوب به دوچرخه سواران اقدام به تولید و عرضه محصولات و لوازم جانبی دوچرخه سواری کرده است. از مهم‌ترین محصولات تولیدی این برند می‌توان به چراغ دوچرخه، ساعت ورزشی، کامپیوتر دوچرخه، کیلومتر دوچرخه و نرم افزار های تجزیه و تحلیل برای ثبت پارامترهای مهم با بالاترین سطح کیفیت و تکنولوژی اشاره کرد.  

کیلومتر-دوچرخه-سیگما

 کیلومتر دوچرخه

کیلومتر دوچرخه که در قالب کامپیوتر دوچرخه طراحی شده است قادر است پارامترهای مهم از جمله سرعت لحظه‌ای دوچرخه سوار، میزان مسافت طی شده، دور پا متوسط و لحظه‌ای و غیره را اندازه گیری کرده و نمایش دهد. اگر قصد انجام تمرینات منظم هدفمند دوچرخه سواری را دارید این محصول می‌تواند بهترین همراه برای شما باشد.

ساعت ورزشی

از دیگر محصولات این برند می‌توان به انواع ساعت ورزشی اشاره کرد که قابلیت نمایش ضربان قلب، گام شمار و غیره را دارند. این ساعت‌ها در تنظیم یک برنامه منظم ورزشی جهت حفظ سلامت جسمانی شما نقش دارند.

چراغ دوچرخه

از دیگر محصولات برند سیگما می‌توان به انواع چراغ دوچرخه اشاره کرد که از نظر قدرت نوردهی، ابعاد، قدرت باتری و غیره با یکدیگر تفاوت دارند. چراغ دوچرخه جلو، چراغ عقب و هد لایت کلاه دوچرخه سواری از جمله محصولات این برند هستند.


خرید-چراغ-دوچرخه-سیگما

خرید لوازم جانبی دوچرخه سیگما SIGMA

فروشگاه آریا چرخ به عنوان نماینده محصولات برند سیگما در ایران شناخته می‌شود. این فروشگاه با راه اندازی سامانه اینترنتی خود سعی در ارائه خدمات به تمام دوستداران ورزش دوچرخه سواری در سراسر ایران دارد. در این فروشگاه اینترنتی می‌توانید انواع دوچرخه و لوازم جانبی دوچرخه سواری را با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت از مشهورترین برندهای جهان خریداری کنید. هدف این مجموعه ارائه تولیدات جهانی با کیفیت ممتاز و قیمت رقابتی است. همچنین این مجموعه امکان دریافت مشاوره تخصصی توسط کارشناسان خبره در این زمینه را میسر کرده است.

قیمت لوازم جانبی دوچرخه SIGMA

قیمت لوازم جانبی دوچرخه سیگما SIGMA بر اساس سطح تکنولوژی، مدل، قابلیت‌ها و غیره تعیین می‌شود. توجه داشته باشید که با توجه به سطح کیفی بالا و محصولات یونیک این برند همواره رنج قیمتی بالاتری نسبت به محصولات معموی را داراست. اما آنچه مهم می‌نماید تناسب قیمت و کیفیت است. در فروشگاه اینترنتی آریا چرخ می‌توانید طیف گسترده‌ای از لوازم جانبی برند SIGMA را با رنج قیمتی متفاوت مشاهده و بر اساس نیاز و بودجه خود خرید کنید. 

مشاهده بیشتربستن

منو

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم