خرید کامپیوتر و کیلومتر‌سنج دوچرخه

از جمله لوازم جانبی که به ارتقا کیفیت دوچرخه‌سواری شما کمک می‌نماید کامپیوتر دوچرخه است، با خرید کیلومتر شمار دوچرخه یا کامپیوتر دوچرخه قادر خواهید بود به اطلاعات بسیار زیاد و فوق‌العاده مفیدی در ارتباط با دوچرخه‌سواری و سلامت فیزیکی بدنتان دسترسی پیدا کنید. با کیلومتر شمار (کیلومتر سنج) دوچرخه به اطلاعاتی نظیر...

خرید کامپیوتر و کیلومتر‌سنج دوچرخه

از جمله لوازم جانبی که به ارتقا کیفیت دوچرخه‌سواری شما کمک می‌نماید کامپیوتر دوچرخه است، با خرید کیلومتر شمار دوچرخه یا کامپیوتر دوچرخه قادر خواهید بود به اطلاعات بسیار زیاد و فوق‌العاده مفیدی در ارتباط با دوچرخه‌سواری و سلامت فیزیکی بدنتان دسترسی پیدا کنید. با کیلومتر شمار (کیلومتر سنج) دوچرخه به اطلاعاتی نظیر کل مسافت طی شده در زمان دوچرخه‌سواری ، بیشترین، کمترین و متوسط سرعت حرکت دوچرخه، میزان کالری مصرفی و ... اشراف خواهید داشت. همچنین خرید کامپیوتر دوچرخه اطلاعت بیشتر مثل میزان دور پا دوچرخه‌سوار، شیب مسیر، ارتفاع، دما ، و یکسری اطلاعات تخصصصی دیگر را به شما ارائه می‌دهد .این اطلاعات به شما در برنامه ریزی صحیح برای دوچرخه سواری بهینه، کمک شایانی می‌نماید.

مکانیسم عملکرد کامپیوتر دوچرخه

این خالی از لطف نیست که قبل از خرید کامپیوتر دوچرخه کمی در مورد مکانیسم آن‌هم بدانید. مکانیسم و عملکرد در اکثر کامپیوترهای دوچرخه از یک اصل کلی پیروی می‌کند و آن‌هم عبارت است از : یک آهنربای کوچک به یک پره متصل می‌شود، سنسور سیمی یا بی‌سیم روی دوشاخ جلو در همان ارتفاع و هم‌تراز با آهنربا نصب می‌گردد، اعمال تنظیمات دور چرخ (بر حسب اینچ یا سانتی‌متر) روی کاپیوتر یا کیلومتر دوچرخه، آهنربا با هر چرخش از روبروی سنسور عبور کرده و یک گشتاور تولید می‌کندو در نهایت سیگنال به کامپیوتر دوچرخه و صفحه نمایش در زمان واقعی (به عنوان مثال به عنوان مسافت سفر یا سرعت فعلی) مخابره می شود.

آپشن‌های کامپیوتر دوچرخه

با توسعه صنعت لوازم جانبی دوچرخه، شاهد برخی تغییرات و به‌روز رسانی‌های بسیار جالب و کاربردی برای کیلومتر دوچرخه هستیم که به تکامل عملکرد آن بسیار کمک نموده و در برخی موراد دوچرخه‌سواری را از افزایش تعداد اکسسوری بی‌نیاز نموده است. کامپیوترهای دوچرخه مدرن عملکردهای بسیار بیشتری را ارائه می‌دهند، که امکان ایجاد پروفایل‌های فعالیت ورزشی و رقابت، پشتیبانی از بهبود عملکرد هدفمند و موارد دیگر را فراهم می‌کنند. داده ها به ترتیب فیلدهای داده را می‌توان در نماهای آموزشی با قابلیت تنظیم جداگانه نمایش داد و کامپیوتر می‌تواند راه‌هایی را برای بهبود عملکرد شما پیشنهاد دهد. علاوه بر مسافت طی شده، کیلومترهای دوچرخه دارای ارتفاع سنج نیز افزایش ارتفاع را بر حسب متر و درصد شیب ثبت می‌کنند و هم‌چنین می‌توانند مشخصات ارتفاع را به صورت گرافیکی نمایش دهند. کامپیوترهای دوچرخه هوشمند با GPS ویژگی های اضافی را ارائه می دهند. کاپیوترهای دوچرخه هوشمند دارای اتصال بالایی هستند، به این معنی که می توانید داده ها را برای ارزیابی بعدی به تلفن هوشمند، تبلت یا رایانه شخصی خود منتقل کنید. سنسور ضربان قلب نیز از جمله موارد کاربردی در کیلومترهای جدید است، این لوازم جانبی تجزیه و تحلیل جامع آموزشی را امکان‌پذیر می‌کند، بنابراین می‌توانید تمرین خود را متمرکز کرده و عملکرد را افزایش دهید.از طرف دیگر پاور‌متر از جامع‌ترین و در عین حال گران‌قیمت‌ترین افزونه‌ها برای کامپیوترهای دوچرخه هستند. با اتصال کامپیوتر دوچرخه خود به تلفن هوشمند خود، می‌توانید اطلاعات عملکرد و فاصله خود را در هر کجا که هستید در فضای ابری خصوصی یا عمومی ذخیره کرده و به آنها دسترسی داشته باشید.


قیمت کیلومتر (کامپیوتر) دوچرخه

همانطور که در بالا به تفصیل بیان شد در حال حاضر دنیای پیرامون اکسسوری‌های دوچرخه متحول گشته و این تحول بنابر نیازهای دوچرخه‌سواران بوده است. در شاخه کیلومتر دوچرخه شاهد برخی تکنولوژی‌ها و آپشن‌های جدید هستیم که مستقیم بر روی قیمت تاثیرگذار هستند. بطورکلی قیمت کیلومتر باسیم ارزان‌تر از قمیت کیلومتر بی‌سیم بوده و هرچه برتعداد عملکردها و قابلیت‌های یک کامپیوتر افزوده می‌شود قیمت آن نیز گران‌تر خواهد شد. نکته مهم: قبل از خرید، بررسی کنید که کامپیوتر دوچرخه شامل چه کارکردی است! برخی از دستگاه‌ها به‌صورت استاندارد دارای حسگر و یا بند ضربان قلب هستند و برخی دیگر لوازم جانبی اختیاری به‌عنوان بسته‌ای دارند، که البته بر قیمت آن‌ها موثر خواهد بود. آن‌ها را با یک سرعت سنج دوچرخه سازگار ترکیب کنید و می‌توانید به داده های فعلی، میانگین و تاریخی خود دسترسی داشته باشید. هموراه برای انتخاب یک کامپیوتر دوچرخه به نیازهای خود توجه کامل داشته باشید و این محصول را بر اساس نیازتان انتخاب و خریداری نمایید چرا که گاهی اوقات به علت قیمت‌ بالا شاید یک کامپیوتر بسیار پیشرفته کارایی آن‌چنانی برای شما نداشته باشد.

بیشتر

کامپیوتر و کیلومتر شمار دوچرخه 

 • کامپیوتر دوچرخه سیمی سیگما مدل BC 16.12...

  یکی از مفیدترین ابزار دوچرخه‌سواران برای داشتن اطلاعات دقیق می‌توانند استفاده کنند، کامپیوتر دوچرخه سیمی BC 16.12 CAD از برند مطرح و پرآوازه سیگما است که با سابقه درخشان خود در تولید لوازم جانبی دوچرخه توانسته محبوبیت بالایی کسب کند و سهم بزرگی از بازار را در اختیار بگیرد. این محصول برا 16 کارکرد متنوع برای نمایش اطلاعات مورد نیاز طراحی و تولید شده است.

  1,369,000 تومان 1,390,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کامپیوتر دوچرخه سیگما مدل SIGMA BC 12.12 STS

  کیلومترشمار دوچرخه SIGMA BC 12.12 STS از جمله محصولات بسیار محبوب برای دوچرخه‌سواری حرفه‌ای است که تمام اطلاعات مورد نیاز شما در جهت زیر نظر داشتن کیفیت و کمیت دوچرخه‌سواری را ارائه می‌دهد. زیبایی ظاهری، کیفیت بالا و ویژگی‌های کاربردی این محصول دست به دست هم دادند که آن را به یک کامپیوتر دوچرخه حرفه‌ای بدل کند.     

  1,545,000 تومان 1,585,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کامپیوتر دوچرخه سیگما مدل SIGMA BC 16.12 STS

  کمپانی سیگما این بار به سراغ تولید یک کامپیوتر دوچرخه 16 کاره رفته و با امکاناتی که در آن گنجانده، دوچرخه‌سواران از همه‌چیز بی‌نیاز ساخنه و باعث شده تا تمرکز دوچرخه‌سواران فقط روی پیشرفت و افزایش راندمان در دوچرخه‌سواری باشد. کامپیوتر دوچرخه SIGMA BC 16.12 یک کیلومتر‌شمار و یا دقیق‌تر کامپیوتر رحفه‌ای برای دوچرخه‌سواری هدفمند است.

  1,795,000 تومان 1,855,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کامپیوتر دوچرخه بی‌سیم کت‌آی مدل Cat Eye...

  کامپیوتر دوچرخه بی‌سیم Strada WireLess Slim یک اکسسوری بسیار محبوب و پرفروش و کاربردی از برند مطرح Cat Eye است که به لطف طراحی زیبا، باریک، کوچک و سبک ساخت کشور ژاپن بوده و قیمت منطقی با توجه به کارایی و کیفیت خود دارد. این محصول دارای یک سنسور آنالوگ و برای هر نوع دوچرخه قابل استفاده است. پس اگر به دنبال یک کامپیوتر دوچرخه با قابلیت و کیفیت بالا و قیمت...

  1,345,000 تومان 1,390,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کامپیوتر دوچرخه سیگما مدل SIGMA BC 5.16

  این کیلومتر شمار که محصول یکی از مطرح‌ترین و بهترین کمپانی ارائه دهنده لوازم جانبی دوچرخه با نام سیگما (SIGMA) می‌باشد، از مقرون به‌صرفه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین کیلومتر شمارها به محسوب شده و استفاده از ویژگی‌های بی‌نظیر این کیلومتر شمار، اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

  639,000 تومان 665,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کامپیوتر دوچرخه سیگما مدل SIGMA BC 7.16

  کامپیوتر 7 کاره‌ی مدل BC 7.16 از محصولات کمپانی Sigma بوده که از کیفیت و امکانات خوبی برخوردار است و برای افرادی که به‌تازگی قصد خرید کامپیوتر یا کیلومترشمار دوچرخه دارند مناسب است. این کامپیوتر دوچرخه از نوع سیمی، با قابلیت ضدآب و 7 کارایی مهم  با قیمت بسیار مناسب به بازار عرضه شده است.

  890,000 تومان 919,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کامپیوتر دوچرخه سیگما مدل SIGMA BC 9.16

  کمپانی سیگما یک محصول دیگر از سری کامپیوتر دوچرخه را ارائه داده است که از نظر کیفیت و کارایی در سطح بالایی می‌باشد. همچنین این کامپیوتر نسبت به مدل BC 7.16 امکانات بیشتر و کاربردی در خود جای داده است که باعث علاقه‌مندی بیشتر دوچرخه‌سواران به این کامپیوتر دوچرخه گردیده. 

  995,000 تومان 1,030,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کامپیوتر دوچرخه سیمی کت‌آی مدل Cat Eye...

  کامپیوتر دوچرخه Velo7 از برند محبوب و معروف Cat Eye یک محصول فوق‌العاده با کیفیت و کاربردی برای دوچرخه‌سواری آماتور و نیمه حرفه‌ای است که در کنار 7 ویژگی کاربردی، اتصال سیمی و صفحه نمایش بزرگ و خوانا، قیمت بسیار مناسب و مقرون بصرفه دارد تا دوچرخه‌سواران از یک محصول مناسب و دقیق بهره ببرند.

  655,000 تومان 690,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کامپیوتر دوچرخه سیمی کت‌آی مدل Cat Eye...

  کامپیوتر دوچرخه Enduro تولید برند Cat Eye محصولی با کیفیت بالا و دقیق و 9 کارکرد اصلی است. این کامپیوتر با یک صفحه نمایش جدید و بزرگ اطلاعات مورد نیاز را با بهترین حالت به دوچرخه‌سوار نمایش داده و نصب و جداسازی آن به راحتی هر چه تمام صورت می‌گیرد. هم‌چنین تمام کارکردهای مورد نیاز از قبل به صورت برنامه‌ریزی شده و از طریق یک دکمه اصلی صورت می‌گیرد.

  895,000 تومان 925,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کامپیوتر دوچرخه سیگما مدل Sigma BC 8.12

  کمپانی سیگما یکی از برترین برندها در حوضه لوازم جانبی می‌باشد که در سال‌های اخیر توانسته با تولیدات با کیفیت خود طرفداران پر و پا قرص زیادی پیدا کند. کامپیوتر دوچرخه سیگما مدل Sigma BC 8.12 از بهترین محصولات این کمپانی می‌باشد و با 8 ویژگی کاربردی که در خود جای داده است انتخاب خوبی برای کسانی است که به دنبال خرید کیلومتر شمار دوچرخه می‌باشند.

  705,000 تومان 720,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کامپیوتر دوچرخه سیمی کت‌آی مدل Cat Eye...

  کامپیوتر دوچرخه Velo 9 یک محصول بسیار مفید برای دوچرخه‌سواری از برند پرآوازه Cat Eye با 9 عملکرد اصلی می‌باشد که از کیفیت بسیار بالا در کنار قیمت منطقی برخوردار است. این کامپیوتر دوچرخه از سری محصولاتی است که اتصال آن از طریق سیم بوده و دقت بالایی در محاسبه و ارائه ارقام داده دارد.

  755,000 تومان 785,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کامپیوتر دوچرخه بی‌سیم کت‌آی مدل Cat Eye...

  کامپیوتر دوچرخه بی‌سیم مدل Micro WireLess از برند بسیار معتبر ژاپنی Cat Eye محصولی کاربردی و باکیفیت برای انواع سبک‌های دوچرخه از جمله دوچرخه‌سواری کوهستان و کورسی است که شامل 9 عملکرد اصلی و مورد نیاز دوچرخه‌سوار است. صفحه نمایش بزرگ و خوانا در کنار نور پس زمینه برای دید در شب، هم‌چنین حالت توقف ساعت برای ردیابی زمان رفت‌ و آمد یا یک دوره آموزشی است.

  1,595,000 تومان 1,660,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت