خرید کامپیوتر و کیلومتر‌سنج دوچرخه

از جمله لوازم جانبی که به ارتقا کیفیت دوچرخه‌سواری شما کمک می‌نماید کامپیوتر دوچرخه است، با خرید کیلومتر شمار دوچرخه یا کامپیوتر دوچرخه قادر خواهید بود به اطلاعات بسیار زیاد و فوق‌العاده مفیدی در ارتباط با دوچرخه‌سواری و سلامت فیزیکی بدنتان دسترسی پیدا کنید. با کیلومتر شمار (کیلومتر سنج) دوچرخه به اطلاعاتی نظیر...

خرید کامپیوتر و کیلومتر‌سنج دوچرخه

از جمله لوازم جانبی که به ارتقا کیفیت دوچرخه‌سواری شما کمک می‌نماید کامپیوتر دوچرخه است، با خرید کیلومتر شمار دوچرخه یا کامپیوتر دوچرخه قادر خواهید بود به اطلاعات بسیار زیاد و فوق‌العاده مفیدی در ارتباط با دوچرخه‌سواری و سلامت فیزیکی بدنتان دسترسی پیدا کنید. با کیلومتر شمار (کیلومتر سنج) دوچرخه به اطلاعاتی نظیر کل مسافت طی شده در زمان دوچرخه‌سواری ، بیشترین، کمترین و متوسط سرعت حرکت دوچرخه، میزان کالری مصرفی و ... اشراف خواهید داشت. همچنین خرید کامپیوتر دوچرخه اطلاعت بیشتر مثل میزان دور پا دوچرخه‌سوار، شیب مسیر، ارتفاع، دما ، و یکسری اطلاعات تخصصصی دیگر را به شما ارائه می‌دهد .این اطلاعات به شما در برنامه ریزی صحیح برای دوچرخه سواری بهینه، کمک شایانی می‌نماید.

مکانیسم عملکرد کامپیوتر دوچرخه

این خالی از لطف نیست که قبل از خرید کامپیوتر دوچرخه کمی در مورد مکانیسم آن‌هم بدانید. مکانیسم و عملکرد در اکثر کامپیوترهای دوچرخه از یک اصل کلی پیروی می‌کند و آن‌هم عبارت است از : یک آهنربای کوچک به یک پره متصل می‌شود، سنسور سیمی یا بی‌سیم روی دوشاخ جلو در همان ارتفاع و هم‌تراز با آهنربا نصب می‌گردد، اعمال تنظیمات دور چرخ (بر حسب اینچ یا سانتی‌متر) روی کاپیوتر یا کیلومتر دوچرخه، آهنربا با هر چرخش از روبروی سنسور عبور کرده و یک گشتاور تولید می‌کندو در نهایت سیگنال به کامپیوتر دوچرخه و صفحه نمایش در زمان واقعی (به عنوان مثال به عنوان مسافت سفر یا سرعت فعلی) مخابره می شود.

آپشن‌های کامپیوتر دوچرخه

با توسعه صنعت لوازم جانبی دوچرخه، شاهد برخی تغییرات و به‌روز رسانی‌های بسیار جالب و کاربردی برای کیلومتر دوچرخه هستیم که به تکامل عملکرد آن بسیار کمک نموده و در برخی موراد دوچرخه‌سواری را از افزایش تعداد اکسسوری بی‌نیاز نموده است. کامپیوترهای دوچرخه مدرن عملکردهای بسیار بیشتری را ارائه می‌دهند، که امکان ایجاد پروفایل‌های فعالیت ورزشی و رقابت، پشتیبانی از بهبود عملکرد هدفمند و موارد دیگر را فراهم می‌کنند. داده ها به ترتیب فیلدهای داده را می‌توان در نماهای آموزشی با قابلیت تنظیم جداگانه نمایش داد و کامپیوتر می‌تواند راه‌هایی را برای بهبود عملکرد شما پیشنهاد دهد. علاوه بر مسافت طی شده، کیلومترهای دوچرخه دارای ارتفاع سنج نیز افزایش ارتفاع را بر حسب متر و درصد شیب ثبت می‌کنند و هم‌چنین می‌توانند مشخصات ارتفاع را به صورت گرافیکی نمایش دهند. کامپیوترهای دوچرخه هوشمند با GPS ویژگی های اضافی را ارائه می دهند. کاپیوترهای دوچرخه هوشمند دارای اتصال بالایی هستند، به این معنی که می توانید داده ها را برای ارزیابی بعدی به تلفن هوشمند، تبلت یا رایانه شخصی خود منتقل کنید. سنسور ضربان قلب نیز از جمله موارد کاربردی در کیلومترهای جدید است، این لوازم جانبی تجزیه و تحلیل جامع آموزشی را امکان‌پذیر می‌کند، بنابراین می‌توانید تمرین خود را متمرکز کرده و عملکرد را افزایش دهید.از طرف دیگر پاور‌متر از جامع‌ترین و در عین حال گران‌قیمت‌ترین افزونه‌ها برای کامپیوترهای دوچرخه هستند. با اتصال کامپیوتر دوچرخه خود به تلفن هوشمند خود، می‌توانید اطلاعات عملکرد و فاصله خود را در هر کجا که هستید در فضای ابری خصوصی یا عمومی ذخیره کرده و به آنها دسترسی داشته باشید.


قیمت کیلومتر (کامپیوتر) دوچرخه

همانطور که در بالا به تفصیل بیان شد در حال حاضر دنیای پیرامون اکسسوری‌های دوچرخه متحول گشته و این تحول بنابر نیازهای دوچرخه‌سواران بوده است. در شاخه کیلومتر دوچرخه شاهد برخی تکنولوژی‌ها و آپشن‌های جدید هستیم که مستقیم بر روی قیمت تاثیرگذار هستند. بطورکلی قیمت کیلومتر باسیم ارزان‌تر از قمیت کیلومتر بی‌سیم بوده و هرچه برتعداد عملکردها و قابلیت‌های یک کامپیوتر افزوده می‌شود قیمت آن نیز گران‌تر خواهد شد. نکته مهم: قبل از خرید، بررسی کنید که کامپیوتر دوچرخه شامل چه کارکردی است! برخی از دستگاه‌ها به‌صورت استاندارد دارای حسگر و یا بند ضربان قلب هستند و برخی دیگر لوازم جانبی اختیاری به‌عنوان بسته‌ای دارند، که البته بر قیمت آن‌ها موثر خواهد بود. آن‌ها را با یک سرعت سنج دوچرخه سازگار ترکیب کنید و می‌توانید به داده های فعلی، میانگین و تاریخی خود دسترسی داشته باشید. هموراه برای انتخاب یک کامپیوتر دوچرخه به نیازهای خود توجه کامل داشته باشید و این محصول را بر اساس نیازتان انتخاب و خریداری نمایید چرا که گاهی اوقات به علت قیمت‌ بالا شاید یک کامپیوتر بسیار پیشرفته کارایی آن‌چنانی برای شما نداشته باشد.

بیشتر

کامپیوتر و کیلومتر شمار دوچرخه 

 • کامپیوتر دوچرخه سیمی کت‌آی مدل Cat Eye...

  کامپیوتر دوچرخه Velo 9 یک محصول بسیار مفید برای دوچرخه‌سواری از برند پرآوازه Cat Eye با 9 عملکرد اصلی می‌باشد که از کیفیت بسیار بالا در کنار قیمت منطقی برخوردار است. این کامپیوتر دوچرخه از سری محصولاتی است که اتصال آن از طریق سیم بوده و دقت بالایی در محاسبه و ارائه ارقام داده دارد.

  655,000 تومان 685,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کامپیوتر دوچرخه سیمی کت‌آی مدل Cat Eye...

  کامپیوتر دوچرخه Velo7 از برند محبوب و معروف Cat Eye یک محصول فوق‌العاده با کیفیت و کاربردی برای دوچرخه‌سواری آماتور و نیمه حرفه‌ای است که در کنار 7 ویژگی کاربردی، اتصال سیمی و صفحه نمایش بزرگ و خوانا، قیمت بسیار مناسب و مقرون بصرفه دارد تا دوچرخه‌سواران از یک محصول مناسب و دقیق بهره ببرند.

  555,000 تومان 590,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کامپیوتر دوچرخه سیمی کت‌آی مدل Cat Eye...

  کامپیوتر دوچرخه Enduro تولید برند Cat Eye محصولی با کیفیت بالا و دقیق و 9 کارکرد اصلی است. این کامپیوتر با یک صفحه نمایش جدید و بزرگ اطلاعات مورد نیاز را با بهترین حالت به دوچرخه‌سوار نمایش داده و نصب و جداسازی آن به راحتی هر چه تمام صورت می‌گیرد. هم‌چنین تمام کارکردهای مورد نیاز از قبل به صورت برنامه‌ریزی شده و از طریق یک دکمه اصلی صورت می‌گیرد.

  795,000 تومان 825,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کامپیوتر دوچرخه بی‌سیم کت‌آی مدل Cat Eye...

  کامپیوتر بی‌سیم Velo wireless یک محصول حرفه‌ای و کاربردی از برند معتبر Cat Eye بوده که بسیار دقیق اطلاعات مورد نیاز دوچرخه‌سوار را به نمایش می‌گذراد. این محصول ساخت کشور ژاپن بوده و یک کامپیوتر 8 کاره با 10 ویژگی کاربردی است. خرید این کامپیوتر با کیفیت را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا سطح دوچرخه‌سواری خود را بالا برده و به صورت حرفه‌ای این ورزش را دنبال کنید.

  940,000 تومان 985,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کامپیوتر دوچرخه با سیم جاینت مدل continuum 7
  خرید محصول
  کامپیوتر دوچرخه با سیم جاینت مدل continuum 7

  کامپیوتر دوچرخه با سیم جاینت مدل continuum 7

  فعلا موجود نیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • کامپیوتر دوچرخه بی سیم جاینت مدل axact 9w
  خرید محصول
  کامپیوتر دوچرخه بی سیم جاینت مدل axact 9w

  کامپیوتر دوچرخه بی سیم جاینت مدل axact 9w

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • کامپیوتر دوچرخه زیگما مدل BC 8.12
  خرید محصول
  کامپیوتر دوچرخه زیگما مدل BC 8.12

  کامپیوتر دوچرخه زیگما مدل BC 8.12 سیمی

  فعلا موجود نیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • کامپیوتر دوچرخه بی سیم اسکورپیون CP-3000W
  خرید محصول
  کامپیوتر دوچرخه بی سیم اسکورپیون CP-3000W

  کامپیوتر دوچرخه بی سیم اسکورپیون CP-3000W ساخت تایوان 

  فعلا موجود نیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • کامپیوتر سیگما مدل SIGMA ROX 5.0
  خرید محصول
  کامپیوتر سیگما مدل SIGMA ROX 5.0

  کامپیوتر سیگما مدل SIGMA ROX 5.0

  فعلا موجود نیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • کامپیوتر سیگما مدل SIGMA ROX 6.0 CAD
  خرید محصول
  کامپیوتر سیگما مدل SIGMA ROX 6.0 CAD

  کامپیوتر سیگما مدل  SIGMA ROX 6.0 CAD

  فعلا موجود نیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • كیلومترشمار دوچرخه سیگما مدل SIGMA BC 5.12
  خرید محصول
  کامپیوتر دوچرخه سیگما مدل SIGMA BC 5.12

  كیلومترشمار دوچرخه سیگما مدل SIGMA BC 5.12 ما در آریا چرخ همیشه سعی بر آن داریم که بهترین محصولات را برای شما به ارمغان بیاوریم و به این جهت این کیلومترشمار که از محصولات کمپانی SIGMA می باشد را به شما معرفی میکنیم.

  فعلا موجود نیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • كیلومترشمار دوچرخه سیگما مدل SIGMA BC 12.12
  خرید محصول
  کامپیوتر دوچرخه سیگما مدل SIGMA BC 12.12

  كیلومترشمار دوچرخه سیگما مدل SIGMA BC 12.12 این کیلومترشمار از محصولات کمپانی SIGMA می باشد که از بهترین کمپانی های سازنده لوازم جانبی دوچرخه می باشد.

  فعلا موجود نیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت