دوچرخه سایز 24 

دوچرخه سایز 24 که برای نوجوانان مناسب می باشد . در مدلهای دوچرخه دخترانه و دوچرخه پسرانه با رنگبندی زیبا تولید و عرضه میگردد. این دوچرخه های کم کم خود را از رده دوچرخه های کودک و دوچرخه های بچه گانه جدا کرده و برای نوجوانان تولید می گردد و از لحاظ شکل ظاهری بسیار به دوچرخه بزرگسال نزدیک شده و شمایل آنها ر ا در طراحی محصول پیدا کر...

دوچرخه سایز 24 

دوچرخه سایز 24 که برای نوجوانان مناسب می باشد . در مدلهای دوچرخه دخترانه و دوچرخه پسرانه با رنگبندی زیبا تولید و عرضه میگردد. این دوچرخه های کم کم خود را از رده دوچرخه های کودک و دوچرخه های بچه گانه جدا کرده و برای نوجوانان تولید می گردد و از لحاظ شکل ظاهری بسیار به دوچرخه بزرگسال نزدیک شده و شمایل آنها ر ا در طراحی محصول پیدا کرده و در اغلب موارد با سیستم دنده و کمک فنر جلو ارایه می گردد.

لذا برای انتخاب دوچرخه مناسب از فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ در تماس باشید.

بیشتر

دوچرخه سایز 24  

 • اگر تصمیم گرفتید که دوچرخه سواری را به کودکتان بیاموزید قبل از هرچیزی انتخاب یک دوچرخه ایمن و راحت اولویت شما می باشد.انتخاب این دوچرخه از کمپانی ویوا یک انتخاب فوق العاده برای شماست که هم زیبایی و هم کیفیت را برای یک دوچرخه سواری لذت بخش فراهم می کند.

  3,752,500 تومان 3,950,000 تومان 5% موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انتخاب یک دوچرخه راحت و زیبا بهترین راه است برای اینکه فرزندتان را به دوچرخه سواری علاقه مند کنید و او را از نشستن جلوی تلویزیون و کامپیوتر و .. نجات دهید. دوچرخه ویوا مدل CONCORD  بهترین گزینه برای دوچرخه سواری فرزند شماست .

  3,733,500 تومان 3,930,000 تومان 5% موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه المپیا سایز 24 مدل Olympia boxer 2 disk دوچرخه کودک المپیا در سایز 24 که دارای ویژگی هایی از قبیل تنه آهنی تک کمک و دسته دنده کلاجی شیمانو EF500 و چندین ویژگی دیگر که ما به شما این محصول را پیشنهاد می کنیم.

  2,795,200 تومان 2,945,200 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  دوچرخه فلش سایز 24 مدل Flash Hyper 1

  2,680,000 تومان 2,880,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کودک اینتنس مدل چمپیون تو دی سایز Intense Champion 2D 24 دوچرخه ای با نام چمپیون تو دی محصول دیگری از برند محبوب دوچرخه سازی اینتنس Intense که دارای یک تنه آلومینیومی با کیفیت می باشد. این دوچرخه ایمنی و زیبایی را در کنار قیمت مناسب به شما ارائه می دهد تا بتوانید با صرف هزینه ای بسیار مناسب به آنچه می خواهید دست یابید.

  2,300,000 تومان 2,550,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچگانه اینتنس مدل چمپیون وان وی سایز Intense Champion 1V 24 دوچرخه بچگانه جذاب و خوش نقش از سری چمپیون وان وی تنه آلومینیومی با سایز 24 محصول برند دوچرخه ی اینتنس Intense که از برند های مطلوب در بازار می باشد. با این دوچرخه بسیار مقرون به صرفه ، ایمن و زیبا از دوچرخه سواری بسیار لذت خواهید برد.

  2,200,000 تومان 2,450,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان کودک جاینت ایکس تی سی سایز 24 (GIANT XTC SL JR 24 (2020 این دوچرخه جاینت با سایز مناسب کودک خود، تجربه ای خارج از جاده و با کیفیت را به ویژه برای دوچرخه سواران کودک به جای خواهد گذاشت.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کوهستان کودک جاینت ایکس تی سی سایز 24+ (GIANT XTC JR 24 + (2020 تایر های بزرگ، سرگرمی بزرگ. این دوچرخه کوهستان سایز خردسال، کشش و ثبات زیادی دارد و به دوچرخه سواران کودک، اعتماد به نفس بالا بردن مهارت ها و سرگرمی بیشتر در دوچرخه سواری خارج از شهر را می دهد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کوهستان کودک جاینت ایکس تی سی سایز 24 (GIANT XTC JR DISC 24 (2020 دوچرخه کوهستان جاینت، بهترین شاهکار دوچرخه off-road در نوع خود است،که با بدنه آلومینیوم، سیستم تعلیق جلو و ترمزهای دیسکی، آماده برای پشت سر گذاشتن پستی و بلندی های خارج از شهر و لذت بردن از دوچرخه سواری کوهستان است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کوهستان کودک جاینت ایکس تی سی سایز 24 (GIANT XTC JR 24 (2020 گزینه ای مناسب برای دوچرخه سواری سبک trail و همچنین بهترین گزینه برای آمادگی کودکان علاقه مند به دوچرخه سواری خارج از شهر، دوچرخه جاینت مدل XTC JR.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کوهستان کودک جاینت ایکس تی سی سایز 24 (GIANT XTC JR 24 LITE (2020 این دوچرخه کوهستان کودک با وزنی سبک، با خودرو های بسیار و دارای ساختی بادوام است، این دوچرخه برای مسیرهای تپه ای و ناهموار مناسب است و برای شما دوچرخه سواری خاطره سازی را فراهم می کند.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کودک فلش مدل هایپر 7 سایز Flash Hyper7 24 دوچرخه بسیار با کیفیت با نام هایپر7 محصول برند خوش آوازه فلش FLASH که از شهرت خوبی در ایران برخوردار است. این دوچرخه دارای تنه آلومینیوم 6061 و همچنین دارای قطعات بسیار با کیفیت شیمانو SHIMANO می باشد. نیاز شما به دوچرخه سواری با استفاده از این دوچرخه 24 کاملا برطرف خواهد شد.

  تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  سیستم ترمز
  سایز چرخ
  جنس بدنه
  سال ساخت