قیمت دوچرخه 27.5 

دوچرخه 27.5 اصولا شامل مدل‌های کوهستان و یا دومنظوره است و مدل‌های یک شده تنوع بسیار زیاد و رنج قیمت بسیار گسترده‌ای دارند. این سایز اولین بار در سال 2007 ابداع شد و با همه‌گیری محبوبیت آن تا سال 2013 توسط 10 برند مطرح دنیا به تولید انبوه رسید. دوچرخه 27.5 سبک است و در شتاب گرفتن زبان‌زد است، چرا که مصرف انرژی و بازدهی در حالت ...

قیمت دوچرخه 27.5 

دوچرخه 27.5 اصولا شامل مدل‌های کوهستان و یا دومنظوره است و مدل‌های یک شده تنوع بسیار زیاد و رنج قیمت بسیار گسترده‌ای دارند. این سایز اولین بار در سال 2007 ابداع شد و با همه‌گیری محبوبیت آن تا سال 2013 توسط 10 برند مطرح دنیا به تولید انبوه رسید. دوچرخه 27.5 سبک است و در شتاب گرفتن زبان‌زد است، چرا که مصرف انرژی و بازدهی در حالت بهینه قرار دارد، همچنین سوارکار بر هدایت و کنترل وسیله، تسلط بیشتری دارد. قیمت دوچرخه 27.5 متغیر است اما می‌توان گفت رنج قیمت این سایز بسیار متنوع بوده از محصولات بسیار گران‌قیمت تا بودجه‌های نسبتا کم نیز محصولی وجود دارد. برای مثال زمانی که از یک برند معتبر با کیفیت بالا قیمت دوچرخه 27.5 را بررسی کنید قطعا بالاتر از سایر برندهای غیر مطرح با قطعات رده پایین‌تر خواهد بود. قیمت دوچرخه 27.5 توسط تولییدکنندگان به دلایل متنوع مثل مواد بکار رفته، طراحی، تولید و سیستم‌ها تعیین می شوند.

قیمت بهترین برندهای دوچرخه 27.5

برندهای زیادی مثل برند ویوا، برند جاینت، برند اسکات و بسیار از برندهای موجود در بازار، دوچرخه سایز 27.5 تولید می‌کنند اما برند جاینت با ساخت بهترین دوچرخه‌های 27.5 تحول عظیمی در صنعت و این سایز ایجاد کرد. قیمت دوچرخه 27.5 از برندهای معتبر به نسبت سایر برندهای ذکر شده بالاتر است اما نکته اصلی در تفاوت کیفیت ساخت و راندمان بین آن‌ها است. بنابرایناگر برای سلامتی خود اهمیت قائل هستید، قطعا به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما بهترین برند را انتخاب کنید هر چند که قیمت بهترین برندهای دوچرخه 27.5 نسبت به بقیه بالاتر است. طراحی فریم منحصر به فرد جاینت باعث شده تا تولیدات این برند دارای بالاترین راندمان سواری باشند و ورزشکار بتواند هر مسیر را به چالش بکشد. استفاده از آلومینیوم اختصاصی Aluxx درطراحی فریم انواع محصولات جاینت سبب شده تا بالاترین نسبت استحکام به وزن را ارائه دهند.

آیا قیمت دوچرخه 27.5 از 26 گرانتر است

در جواب باید گفت خیر، اصلا تفاوت سایز دلیلی بر تفاوت قیمت نیست. تنها تفاوت این دو سایز دو ویل‌ست و دوشاخ و آن هم از لحاظ اندازه و نه کیفیت یا متریال است، بنابراین در وحله اول اصلا دلیلی بر تفاوت قیمت دوچرخه 27.5 و 26 وجود ندارد. علل تفاوت قیمت را باید در موارد دیگر مثل تفاوت در سیستم‌های مختلف، برند تولیدکننده و تکنولوژی‌ها یافت. اما این امکان وجود دارد که به سبب تفاوت سبک شاهد تفاوت قیمتی باشیم. مثلا یک دوچرخه 27.5 تخصصی کوهستان از یک دوچرخه 27.5 دومنظوره گرانتر خواهد بود، زیرا تمام اجزا از قطعات گرانتر تولید گشته است.

فروشگاه اینترنتی آریا چرخ مجموعه کاملی از انواع مدل‌ها و برندهای دوچرخه 27.5 را در کنار هم گرد آورده است و شما می‌توانید برای آگاهی از قیمت دوچرخه 27.5 و خرید آن با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید دوچرخه 27.5 

دوچرخه‌هایی با سایز تایر 27.5 اینچ هستند و با پیدایش دوچرخه 27.5 به سبب راندمان بالاتر و در نتیجه کیفیت سواری بهتر محوببیت بالایی به عنوان مدل‌های دومنظوره پیدا کردند و خرید دوچرخه 27.5 افزایش یافت. دوچرخه سایز 27.5 گشتاور بسیار بالاتری به نسبت 26 به شما ارائه می‌دهد و شما با صرف انرژی کمتر می‌توانید مسافت طولانی‌تری را بپیمایید. تولیدات سایز تایر 27.5 در ایجاد شتاب اولیه بهتر از 26 عمل می‌کنند. تفاوت اصلی دوچرخه 27.5 و 26 این است که سایز 27.5 در مسافت های طولانی خستگی کمتری را داشته و در ایجاد شتاب ثانویه بسیار خب هستند. در ادامه به معرفی انواع دوچرخه سایز 27.5 و بررسی نقاط ظعف و قوت آن سعی میکنیم تا شما خرید دوچرخه 27.5 لذت‌بخشی را تجربه کنید.

خرید اینترنتی دوچرخه 27.5

زمینه خرید اینترنتی دوچرخه 27.5 با همه‌گیری فروشگاه‌های اینترنتی متنوع، بیش از پیش میسر گشته، خرید آنلاین دوچرخه 27.5 مزایای خود را دارد 1.‌سهولت در انتخاب، واریز و تحویل. فقط با چند کلیک سفارش خود را ثبت کنید 2.‌صرفه‌جویی در وقت و گاها هزینه. دیگر نیازی نیست که زمان زیادی از وقت با ارزش خود را صرف خرید دوچرخه کنید و هم‌چنین ممکن است با خرید آنلاین با معامله بهتری با قیمت مناسب‌تر مواجه شوید 3.‌خرید اینترنتی می‌تواند از این لحاظ بهتر باشد که با جستجو می‌توانید تنوع بیشتری را ببینید و سپس انتخاب کنید.


مهمترین مشخصات دوچرخه 27.5

از مهمترین مشخصات دوچرخه 27.5 قطعا چرخ‌های این سایز بوده که اصلا دلیل نام‌گذاری است و قطری 27.5 اینچی دارند. این سایز چرخ، مشخصه و ویژگی‌های را در محصولات ایجاد می‌کنند مثل راحتی در هندلیگ و نسبت بهینه مصرف انرژی و بازدهی برای مسیرهای دومنظوره شهری و کوهستانی. در حالت کلی هندسه فریم در این سایز کمی متفاوت خواهد شد و آن هم به علت ایجاد تغییرات مثبت در جهت کیفیت پدال‌زدن بالاتر و مطلوب‌تر با توجه به مسیرهای پیش بینی شده خواهد بود. این نوع دوچرخه هم می‌تواند تفریحی استفاده شود و هم با هدف مسابقه، فقط باید در انتخاب صحیح بر اساس مهمترین مشخصات فنی و تناسب قیمتی دقت داشت.

انواع مدل‌های دوچرخه 27.5

حال که در مور مشخصات دوچرخه 27.5 صحبت کردیم بهتر است که مدل‌های محبوب در این سایز را بشناسیم. در یک تقسیم‌بندی ساده می‌توانیم محصولات این سایز را بر اساس استفاده و نوع مسیرهای سواری به دو دسته زیر دسته‌بندی نماییم (البته این یک دسته‌بندی نسبی بوده و می‌تواند به انتخاب صحیح برای دوچرخه 27.5 به جهت استفاده و بجربه بهتر شما کمک کند): 

دوچرخه کوهستان

همانطور که در بالا اشاره شد دوچرخه 27.5 در ایجاد شتاب و گشتاور نسبت به 26 عمکلرد بهتری دارد از این رو برای طراحی دوچرخه کوهستان با راندمان و کیفیت سواری بسیار بالا از چرخ‌ها با سایز 27.5 استفاده می‌شود. استفاده از این سایز در دوچرخه کوهستان علاوه بر افزایش سطح اصطکاک شما با زمین، به شما کمک می‌کند تا بتوانید از ناهمواری‌های مسیر بدون آسیب دیدگی و با بالترین هندلینگ عبور کنید. به علت استفاده از چرخ‌های 27.5 در دوچرخه‌های کوهستان نسل جدید، شرکت‌های طراح دوشاخ به این فکر افتادند که دوشاخ های بلند تر با میزان تراول بیشتر را طراحی کنند از این رو دوشاخ در این محصولات قدرت تراول و مانور بیشتری به نسبت دوشاخ 26 دارد.

دوچرخه دومنظوره

دوچرخه دومنظوره تفاوت زیادی با دوچرخه کوهستان ندارند و از لحاظ ظاهری بسیار به هم نزدیک بوده اما تفاوت اصلی در طراحی فریم و مشخصه‌های برخی قطعات است. همانند دوچرخه کوهستان، دوچرخه دومنظوره 27.5 در ایجاد شتاب بسیار خوب عمل می‌کنند، اما دوچرخه دومنظوره 27.5 به سبب طراحی فریم و مشخصه‌های قطعات می‌تواند کیفیت سواری بهتری را برای مسیرهای شهری ارائه کند. خرید دوچرخه دومنظوره به افرادی پیشنهاد می‌شود که مسیر پدال‌زدن آنها بیشتر مسیرهای شهری بوده و گاهی در مسیرهای کوهستانی به دوچرخه‌سواری می‌پردازند.

بیشتر

دوچرخه 27.5  

 • دوچرخه کوهستان المپیا سایز 27.5 استنس...

  آشنایی با دوچرخه کوهستان المپیا STANCE 27.5، پایانی است خوش بر جستجوی شما برای خرید بهترین دوچرخه‌ کوهستان ارزان قیمت. مشخصات دوچرخه کوهستان مذکور زمانی دلنشین‌تر می‌نمایند که به برند شیمانو و ترمز دو‌دیسکه در میان آن‌ها برمی‌خورید، با در نظر گرفتن همین ویژگی‌ها مطمئن باشید این دوچرخه قطعا در کوهستان گرد و خاک به پا خواهد کرد.

  7,470,000 تومان 7,900,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  تخفیف تا 1401-09-16
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان ویوا سایز 27.5 المنت مدل...

  ویوا برندی بسیار با نفوذ در بازار دوچرخۀ ایران است که هم از لحاظ کیفیت و هم قیمت مشتری پسند بحساب می‌آید. دوچرخه کوهستان ویوا ELEMENT 27.5، یکی از محصولات برتر این برند محسوب می‌شود زیرا ظرافتی چشم‌نواز روی ساخت این دوچرخه کوهستان 27.5 متمرکز شده که ماحصل آن تشکیل مجموعه‌ای از بهترین‌ها مانند دوشاخ کمک فنردار  EASING MLO و سیستم دنده شیمانو است.

  9,560,000 تومان 9,950,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  تخفیف تا 1401-09-16
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان ویوا سایز 27.5 رتلر 100...

  دوچرخه کوهستان  ویوا RATTLER 27.5 مثل یک جنگنده به دل کوهستان می‌زند و دوچرخه‌سوار را به هر کجا اراده کند با خود می‌برد. فریم این دوچرخه کوهستان 27.5 از فلز آلومینیوم ساخته شده، سیستم دندۀ آن شیمانو است و سیستم ترمزی از نوع v-break بر آن نصب شده که همگی با هم در کنار ده‌ها مشخصۀ قابل توجه دیگر، یک دوچرخه حرفه‎‌ای در عین حال اقتصادی ساخته‌اند.

  9,600,000 تومان 10,000,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه اورلرد سایز 27.5 مدل کانورس 4 |...

  دوچرخه 27.5 اورلرد مدل Converse 4.0-D یک دوچرخه کوهستان دومنظوره بسیار باکیفیت و خوش قیمت و مناسب برای استفاده در مسیرهای شهری و کوهستانی است. فریم آلومینیومی، سیستم دنده شیمانو، توپ تنه بولبرینگی و ترمز دیسک هیدرولیک از جمله مشخصات مهم این محصول است که نشان دهنده کیفیت عالی آن بوده و در راستای رقابت با سایر مارک‌ها از قیمت معقول و مناسبی برخوردار است.

  13,790,000 تومان 14,230,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه اورلرد سایز 27.5 مدل فاستر 4 |...

  دوچرخه 27.5 استانداردترین سایز برای استفاده دومنظوره است، دوچرخه اورلرد Foster 4.0-D یک دوچرخه 27.5 بسیار با کیفیت و خوش قیمت برای استفاده دومنظوره است. نقاط قوت این محصول شامل فریم آلومینیومی سبک و مقاوم با کابل‌کشی از داخل تنه، سیستم دنده 27 سرعته شیمانو، ترمز قدرتمند دیسک هیدرولیک، دوشاخ کمک‌فنر دار با قابلیت تنظیمی و قفل‌شو هستند.

  13,880,000 تومان 14,290,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه اورلرد سایز 27.5 مدل سوپرمی 4 |...

  چه برای استفاده در مسیرهای مسطح شهری نیاز به یک دوچرخه سرعتی داشته باشید و چه بخواهید در مسیرهای هیجان‌انگیز کوهستان به تفریح بپردازید و بدون خستگی صعود و فرود در کوهستان را تجربه نمایید، دوچرخه اورلرد Superme 4.0-D یک انتخاب ایده‌آل برای شما خواهد بود. با این دوچرخه 27.5 در هر مسیری به راحتی پدال بزنید و لذت ببرید.

  13,850,000 تومان 14,270,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه اورلرد سایز 27.5 مدل بوگاتی 4 |...

  آپشن‌های کامل و کاربردی، قطعات بسیار با کیفیت از معتبرترین برندها، فریم زیبا، سبک و مقاوم از جمله مزیت‌های دوچرخه اورلرد Bugatti 4.0-D است. این دوچرخه 27.5 محصولی ایده‌آل برای دوچرخه‌سواری در مسیرهای مسطح و آسفالته شهری همچنین جاده‌های خرج شهر در مسیرهای سنگلاخی و آفرودی است که طعم شیرین سک سواری دلچسب را به همراه دارد.

  13,840,000 تومان 14,250,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه اورلرد سایز 27.5 مدل فاستر 1 |...

  برای افرادی که تازه قصد دارند تا دوچرخه‌سواری بپردازند و به دنبال یک دوچرخه با کیفیت و در عین حال خوش قیمت هستید، پس دوچرخه اورلرد Foster 1.0-D یک گزینه ایده‌آل برای شما خواهد بود. این دوچرخه 27.5 برای پدال‌زدن در خیابان‌های شهر و یا جاده‌های خاکی و سنگلاخی بیرون شهر می‌تواند کیفیت سواری مطلوب و لذت‌بخشی را برای شما به ارمغان آورد.

  8,950,000 تومان 9,250,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه المپیا سایز 27.5 مدل اسپرت‌استیل...

  به عنوان گزینه‌ای برای خرید یک دوچرخه کوهستان دومنظوره که جهت رفت و آمد در شهر و یا کشف مسیرهای هیجان‌انگیز طبیعیت دوچرخه المپیا Sprt Steel یک مورد ایده‌آل محسوب می2شود. این دوچرخه 27.5 مزیت‌های همچون تجهیز به سیستم دنده شیمانو 21 سرعته، ذوشاخ کمک‌فنر دار، ترمز دیسک سیم برخوردار بوده که در کنار قیمت مناسب سبب شده تا توجه بسیاری از خریدار به آن جلب شود.

  5,950,000 تومان 6,280,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره راپیدو سایز 27.5...

  دوچرخه 27.5 راپیدو R6 محصولی است که با تفکر طراحی یک دوچرخه کوهستان دومنظوره تولید شده است. این دوچرخه کوهسان به سک پیشرانه 24 سرعته از قطعات شیمانو مجهز گردیده، دوشاخ جلو کمک‌فنردار با قابلیت تنظیم و قفل‌شوندگی و ترمز دیسک مکانیکی از ویژگی‌های بارز این دوچرخه 27.5 هستند که البته با توجه به قیمت‌گذاری رقابتی به بازار عرضه شده است.

  9,860,000 تومان 10,200,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره ترینکس سایز 27.5...

  یک دوچرخه 27.5 باکیفیت، یک محصول پر قدرت و بادوام، یک زیبایی کم‌نظیر، همه این گزینه‌ها را می‌توانید در یک محصول منحصر به فرد در اختیار داشته باشید. دوچرخه ترینکس مدل M700 ELITE با بهره‌گیری از بدنه آلومینیومی بسیار مقاوم و سبک حس چابکی خاصی را به شما هدیه می‌دهد، استفاده برترین تکنولوژی در ساخت و دوشاخ کمک‌فنر دار برای سواری نرم و سیستم دنده 27 سرعته، لذت...

  9,290,000 تومان 9,660,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت تالون 2 سایز 27.5...

  از سری دوچرخه های کوهستان می‌توان به دوچرخه جاینت 27.5 مدل Talon 2 2021 اشاره کرد.فریم بسیار سبک آلومینیوم با طراحی بسیار دقیق و مهندسی شده ، استفاده از سیستم دنده شیمانو و ترمز های هیدرولیک Tektro TKD 143 کیفیت این دوچرخه کوهستان جاینت را به شدت افزایش داده است.

  25,172,000 تومان 25,942,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته