دوچرخه دومنظوره بانوان کیوب مدل اکسس دبلیو اس CUBE ACCESS WS

7,024,500 تومان

6,489,300 تومان

دوچرخه دومنظوره بانوان کیوب مدل اکسس دبلیو اس CUBE ACCESS WS

دوچرخه بانوان اکسس دبلیو اس محصولی از کمپانی دوچرخه سازی آلمان با نام کیوب CUBE بسیار ارگونومیک و زیبا که شمارا به دوچرخه سواری علاقه مند می کند. این دوچرخه دومنظوره علاوه بر تنه آلومینیومی از قطعات شیمانو نیز برخوردار است. شما با ظاهر طراحی شده و کارایی این محصول از دوچرخه سواری معمولی به شیفته ی واقعی دوچرخه سواری تبدیل می شوید.

نظرات و امتیازات

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

دوچرخه دومنظوره بانوان کیوب مدل اکسس دبلیو اس CUBE ACCESS WS

هنگامی که شما ترجیح می دهید جاده های خارج از شهر را کشف کنید ، دوچرخه ای را برای انجام این کار می خواهید که راحت ، قابل اعتماد و آسان برای کنترل باشد. به همین دلیل ما با این دوچرخه دسترسی ای ایجاد کردیم مانند سایر دوچرخه های مخصوص زنان ما ، این یک پک کامل با تأکید بر راحتی همه روزه ، کار با عکس العمل اما پایدار و ایمنی است که می توانید به آن وابسته باشید. ما به هندسه زین ، طول ساق و عرض فرمان توجه ویژه ای داشتیم - به طوری که در سواری بجز اذیت کننده نبودن لذت بخش نیز است . ترمزهای دیسک مکانیکی قدرت لازم برای متوقف کردن ایمن در هر شرایطی را به شما می دهد ، همه ی اینها در حالیست که چرخ دنده 24 Shimano به شما کمک می کند تا با تغییر سرعت فقط یک کلیک فاصله داشته باشید. حتی یک دوشاخ سیستم تعلیق Suntour وجود دارد که می تواند مشکلات را از آن خارج کند. و با راه اندازی اندازه Split ما ، دسترسی به هر سوار وجود دارد. این به همه چیزهایی که شما نیاز دارید و هر چیزی که حتی فکر نیازش را نمی کنید و به آن نیازمندید دارد - فقط از جاده خارج شوید و لذت ببرید!

طراحان ما افتخار می کنند تا آنچه را که دوچرخه سوار CUBE از دوچرخه خود می خواهد ، درک می کنند. تمام اطمینان از سواری که از دوچرخه کیوب CUBE انتظار دارید با این محصول خواهید داشت. بنابراین ما از هندسه Compact Agile Ride برای ارائه سواری استفاده کردیم که تا وقتی بخواهید از آن الهام بخش باشد و در صورت نیاز پایدار باشید. کمین کردن در زیر طرح رنگی با دقت اعمال شده - که از یک فرآیند رنگ مرطوب چند لایه استفاده می کند ، باعث می شود دوچرخه خود را از طریق زبری و سختی زندگی روزمره و ماجراهای خارج از جاده حفظ کنید - مسیریابی کابل جدید یکپارچه ، ظاهر عالی این تنه را تکمیل می کند ، در حالی که تغییرات دنده را ارگونومیک و نیاز ترمز را به نگهداری به میزان قابل توجهی کم می کند.

فریمAluminium Lite, AMF, Internal Cable Routing, Easy Mount Kickstand Ready
دوشاخSR SUNTOUR XCT-HLO , 100mm
فرمانCUBE Rise Trail Bar, 680mm
کرپی فرمانCUBE Performance Stem, 31.8mm
شیفترShimano Altus M2000
شانژمانShimano Altus M2000
سیستم ترمزShimano MT 200
خودروcassetteShimano CS-HG200, 9
تایرSchwalbe

نظرات

اولین کسی باشید که نظرتان را بنویسید !

محصولات مرتبط

تنظیمات نما

تصویر پس زیمنه تنها در حالت های جعبه ای،قاب بندی و گرد شده به نمایش در خواهد آمد