لیست محصولات این تولید کننده ویوا VIVA

دوچرخه ویوا VIVA

ویوا یا VIVA یک تولید‎کننده فعال در صنعت دوچرخه است که برای تمام دوچرخه‌دوستان جهان نامی ‎آشنا محسوب می‌شود. در واقع ویوا از اولین برندهای بین‌المللی دوچرخۀ وارد شده به ایران است و قدمت آن به ده‌ها سال قبل بازمی‌گیرد. این برند یکیاز محبوب‌ترین مارک‌های دوچرخه در جهان وعلی الخصوص ایران است چرا که همواره از زمان تأسیس تاکنون در تلاش بوده تا با ابداع تکنولوژی‌های جدید محصولات خود را از جهات فنی و کیفی ارتقاء بخشد. حاصل تلاش‌های بی دریغ این برند کسب جایگاه 490 در بین 500 برند برتر صنعت دوچرخه‌سازی است. اگر درمورد این برند کنجکاو شده‌اید پس تا انتها با ما همراه باشید.

دوچرخه ویوا VIVA

ویوا یا VIVA یک تولید‎کننده فعال در صنعت دوچرخه است که برای تمام دوچرخه‌دوستان جهان نامی ‎آشنا محسوب می‌شود. در واقع ویوا از اولین برندهای بین‌المللی دوچرخۀ وارد شده به ایران است و قدمت آن به ده‌ها سال قبل بازمی‌گیرد. این برند یکیاز محبوب‌ترین مارک‌های دوچرخه در جهان وعلی الخصوص ایران است چرا که همواره از زمان تأسیس تاکنون در تلاش بوده تا با ابداع تکنولوژی‌های جدید محصولات خود را از جهات فنی و کیفی ارتقاء بخشد. حاصل تلاش‌های بی دریغ این برند کسب جایگاه 490 در بین 500 برند برتر صنعت دوچرخه‌سازی است. اگر درمورد این برند کنجکاو شده‌اید پس تا انتها با ما همراه باشید.

دوچرخه VIVA ساخت کجاست


حدود 30 قبل در کشور چین، برندی زاده شد که بعدها به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دوچرخه در جهان مبدل گشت، برندی که امروز با نام و نشان VIVA شناخته می‌شود. برند ویوا 30 سال تجربه‌ خود و استانداردهای جهانی را در جهت افزایش کارایی محصولاتش بکاربسته و بعد از سالها تلاش‌ امروز دو مقر اصلی در دو کشور سریلانکا و ماکائو تاسیس کرده تا دامنۀ خدمت‌رسانی به مشتریانش را وسعت ببخشد. برند ویوا امروز تولیدات خود را به 45 کشور جهان از جمله ایران صادر می‌کند که نشان‌دهندۀ تقاضای بی‌شمار برای دوچرخه VIVA در سر تا سر دنیاست. دوچرخۀ ویوا همواره در لیست پر‎فروش‌ترین برندها در کشور ایران قرار می‌گیرد که در قیمت مناسب و کیفیت بالای آن ریشه دارد.
قیمت دوچرخه VIVA


قیمت دوچرخه VIVA کاملا برابر با جمع هزینه‌های صرف شده در پروسۀ ساخت این دوچرخه‌های باکیفیت است که صد البته با توجه به نوع، از دوچرخه‌ای به دوچرخۀ دیگر متفاوت است. باید در نظر داشت که قیمت دوچرخه همچنین به سطح فنی قطعات نیز وابسته می‌باشد که با افزایش پیچیدگی بیش‌تر می‌شود. برای مثال قیمت دوچرخه کوهستان ویوایی که سیستم ترمز دیسکی مکانیکی در قرار داده شده از دوچرخۀ کوهستانی که به سیستم ترمز V-break تجهیز شده بالاتر است، زیرا دوچرخۀ اولی برای اهداف سخت‌تر مثل مسابقات استفاده می‌گردد اما مورد دوم برای اهدافی مثل تفریح بکارگرفته می‌شود. اما این اصلا نشان کیفیت پایین نیست بلکه همانطور که شاهد بودید، هدف دوچرخه مهم‌ترین عامل در تفاوت میزان پیشرفتگی قطعات یک دوچرخه و در نتیجه قیمت آن است. اما در کل دوچرخه‌های VIVA جزو دوچرخه‌های اقتصادی هستند که یکی از بزرگترین عوامل محبوبیت این دوچرخه نیز بشمار می‌آید.
خرید دوچرخه VIVA


اگر بعد از خواندن این مطالب مفید دربارۀ دوچرخۀ ویوا تصمیم به خرید یکی از ده‌ها مدل دوچرخۀ باکیفیت این برند گرفته‌‌اید، چه فروشگاهی بهتر از آریا چرخ که هر چه از حسنات آن بگوییم کم است. آریا چرخ یک فروشگاه دوچرخۀ معتبر با 10 سال سابقۀ فروش و نمایندگی رسمی برند ویوا در ایران است که دوچرخه‌های خود را از مجاری قانونی وارد کرده و با ضمانت اصالت کالا بفروش می‌رساند. اگر به خرید آنلاین دوچرخه علاقه دارید باید اظهار کرد که آریا چرخ به این مطلب نیز توجه داشته و با راه اندازی فروشگاه آنلاین به تمام مشتریان با هر سلیقه، خدمتی نوین می‌رساند. یکی از مزیت‌های خرید از این فروشگاه بهره‌گیری از مشاوره‌های تخصصی است که چه بصورت آنلاین و چه حضوری قابل انجام است. در صورت خرید دوچرخه ویوا از فروشگاه اینترنتی آریا چرخ شامل تخفیفات استثنایی خواهید شد که برای مدتی محدود در نظر گرفته شده‌اند.
دوچرخه کوهستان VIVA


یکی از حوزه‌های تخصص برند ویوا، ساخت دوچرخه‌های کوهستان بسیار با‌کیفیت می‌باشد که بیشترین تنوع در میان تمام محصولات ویوا نیز به این گروه تعلق می‌گیرد. ده‌ها مدل دوچرخه کوهستان VIVAدر کارخانجات این برند تولید و بازار تزریق می‌شوند تا تمام کسانیکه عطش یک سواری هیجان انگیز در کوهستان با یک دوچرخه فوق‌العاده حرفه‌ای را دارند سیراب گردد. دوچرخه کوهستان ویوا در سه سایز 26، 27.5و 29 طراحی می‌شوند تا همه با هر وضعیت فیزیولوژیکی بتوانند یک دوچرخۀ ویوا را صاحب شوند.


دوچرخه کوهستان ویوا اکثرا از فریمی آلومینیومی تشکیل شده و به دوشاخ کمک فنردار مجهز است که در بسیاری از موارد قابلیت قفل شو نیز دارد، ویژگی‌هایی که دوچرخه سوار را قادر می‌سازند از سفری نرم و سریع در کوهستان لذت ببرد. همان‌طور که اشاره شد این برند بهترین متریال و قطعات ممکن را در دوچرخه‌های خود بکار می‌برد، از این رو ارادت خاصی برای محصولات شیمانو قائل است که سبب شده تمام دوچرخه‌های کوهستان ویوا غیر از مواردی محدود به سیستم‌های شیمانو با سری‌های مختلف مجهز گردند. این سیستم‌ها می‌توانند انواع سیستم دنده را دربر گیرند یا سیستم ترمزهای متفاوت را شامل شوند، مثلا یک دوچرخه کوهستان ویوا ممکن است سیستم دنده شیمانو dore و سیستم ترمز شیمانوی دیسکی مکانیکی tourney داشته باشد.
دوچرخه کودک VIVA


دوچرخه‌های کودک ویوا ارزشمندترین هدیۀ ممکن برای کودک بشمار می‌آیند، چرا؟ پاسخ به این سوال را می‌توان به چند بخش تقسیم کرد، اول کیفیت دوچرخۀ کودک ویوا است که با توجه به حساسیت این گروه سنی بسیار حیاتی می‌باشد زیرا کیفیت پایین قطعاتی همچون مواد اولیه که در تماس با پوست هستند یا کمک چرخ‌ها، سلامت و امنیت کودک را بشدت تهدید می‌کند. دوم رِنج وسیع دوچرخه‌های کودک ویوا است که درمورد قیمت، سایز، مدل و طرح صدق می‌کند و با افزایش دایرۀ انتخاب شرایط  برگزیدن مناسب‌ترین دوچرخه برای کودکان را فراهم می‌کند. دوچرخۀ کودک و نوجوان ویوا در سایزهای 12، 16، 20 و 24 طراحی و مونتاژ می‌شود که اساساً یعنی کودک را از 2 سالگی تا نوجوانی همراهی می‌کند و او را تا سطوح حرفه‌ای به دوش می‌کشد.


دوچرخه‌های 12VIVA  و 16 VIVAمطلقاً برای کودکان ساخته می‌شوند و برای همین فریم آنها که عمدتاً از جنس استیل هستند، با رنگ‌های شاد و استیکرهای فانتزی پوشیده شده تا کودکان را به سمت این ورزش که برای آنها فقط تفریح محسوب می‌شود سوق دهند، البته مدل‌های اسپرت نیز از این سایز موجود است. این دوچرخه‌ها همچنین عموما به سبد، صندوق، گلگیر و کمک چرخ مجهز‌اند.


دوچرخه‌های 20 vivaو 24 vivaچهره‌های اسپرت و بالغانه بخود می‌گیرند و این تنها در ظاهر آنها خلاصه نمی‌شود چرا که از این دو سایز به بعد تجهیزات پیچیده‌تری در ساخت دوچرخه ویوا مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای مثال دوچرخه ویوا سایز 20 مدل 2035 VIVA VORTEX را در نظر بگیرید که در تولید آن سیستم دندۀ ساده و 7 سرعتۀ SHIMANO TOURNEY مورد استفاده قرار گرفته تا دست و ذهن دوچرخه‌سوار نونهال برای آیندۀ روشن در عرصۀ دوچرخه‌سواری آماده گردد. دوچرخه ویوا 2446 VIVA SENATOR هم مثالی می‌باشد برای دوچرخۀ 24 که برای نواجوانان ساخته می‌شود و سیستم دندۀ 21 سرعتۀ شیمانو در آن بکارگرفته شده است. این زمینۀ آمادگی دوچرخه‌سوار نوجوان برای استفاده از دوچرخه‌های حرفه‌ای را فراهم می‌کند.
بهترین مدل‌های دوچرخه VIVA


این بدون شک سخت‌ترین بخش از این مقاله بحساب می‌آید چرا که انتخاب یک مدل دوچرخه بعنوان بهترین از میان این رِنج گسترده از دوچرخه‌های باکیفیتِ ویوا، تقریبا غیرممکن است. دوچرخه‌ ویوا از لحاظ تنوع همتا ندارد چرا که شامل ده‌ها مدل و سایز شده و اینکه در انواع کوهستان، شهری، کورسی، برقی، تاشو و کودک، تولید و به بازار عرضه ‌می‌شود. تمامی مدل‌های دوچرخه VIVA از تکنولوژی‌ها، قطعات و سیستم‌های بروز و پیشرفته با بالاترین سطح استاندارد ساخته می‌شوند و به همین علت در رقابت میان برندهای صنعت دوچرخه‌سازی شانه به شانۀ برندهای دیگر درحال مبارزه برای جایگاه‌های بهتر است.


با معرفی بهترین مدل دوچرخه برقی ویوا آغاز می‌کنیم که براساس امتیازات و ویژگی‌های منحصربفردش انتخاب شده است. دوچرخۀ شهری برقی VIVA HYBRID-3 یکی از افتخارات VIVA بحساب می‌آید چرا که مجموعه‌ای بی‌نقص از عالی‌ترین تجهیزات و تکنولوژی‌ها است. اعضای سیستم‌ دندۀ این دوچرخه یعنی شانژمان، شیفترها و خودرو از برند شیمانو اما مدل‌های متفاوت برگزیده شده‌اند و این خود عاملی در بهترین دانستن این دوچرخه است. فریم و دوشاخ این دوچرخه آلومنیومی هستند که آنرا به وسیله‌ای سریع و چالاک مبدل می‌سازند، در ثانی سیستم ترمز قدرتمند tektro V-break نیز بر این دوچرخه نصب شده است.


اگر بخواهیم یک دوچرخه کورسی VIVA را بعنوان بهترین مدل برگزینیم دوچرخه کورسی VIVA RA 1000با در نظرگیری مشخصات عالی که برخوردار است کاندیدای خوبی بنظر می‌رسد. این دوچرخه در سایۀ فریم و دوشاخ خشک آلومینیومی از سریع‌ترین دوچرخه‌های این برند محسوب می‌شود که به شما اجازه می‌دهد در مسابقات مختلف اول از همه از خط پایان عبور کنید. سیستم دنده این دوچرخه از برند و سری SHIMANO SORA انتخاب شده تا مشخص شود چرا این دوچرخه کورسی بهترینِ نوع خود می‌باشد.


در میان دوچرخه‌های شهری، City Life متمایز‌تر از باقی آنها می‌نماید زیرا لیست مشخصات آن بسیار خیره‌کننده است. دوشاخ این دوچرخه شهری ویوا کمک فنردار می‌باشد و قابلیت قفل شوندگی دارد، برای همین از فریم آلومینیومی ساخته شده تا توازن وزن بهم نریزد. برند سیستم‌های این دوچرخه از سیستم دنده گرفته تا سیستم ترمز، تماماً شیمانو هستند. این‌ها خلاصه‌ای کوتاه بود بر مشخصه‌های این دوچرخه تا لیاقت این دوچرخه برای عنوان بهترین مدل دوچرخه شهری VIVA را درک و تأیید کنید.
همه چیز در مورد دوچرخه ویوا VIVA


کمپانی ویوا از برند های بسیار معروف دوچرخه در ایران است. این شرکت برای هر نوع مسیر دوچرخه سواری اقدام به تولید دوچرخه مناسب آن مسیر کرده است.دوچرخه کوهستان ویوا ، دوچرخه شهری ویوا ، دوچرخه هیبرید برقی ویوا ، دوچرخه کورسی ویوا از جمله تولیدات این برند مشهور در ایران است.


دوچرخه های ویوا از لحاظ سایز تایر نیز دسته بندی می شوند. دوچرخه ویوا 26 و دوچرخه ویوا 27.5 و دوچرخه ویوا 29 از دوچرخه های کوهستان ویوا هستند. دوچرخه ویوا سایز 28 از دوچرخه های هیبرید برقی و شهری ویوا هستند. دوچرخه ویوا 24 ، دوچرخه ویوا 20 ، دوچرخه ویوا 16 و دوچرخه ویوا 12 همگی از دوچرخه های بچه گانه ویوا هستند که با کیفیت مطلوبی تولید می شوند .


این برند چینی ، با تولید دوچرخه های با کیفیت اما ارزان قیمت جایگاه ویژه ای در بین برند های دوچرخه در ایران دارد.تولید دوچرخه ارزان قیمت با راندمان بسیار بالا و کیفیت خارق العاده در تولید فریم و استفاده از قطعات مناسب برای سواری های مختلف باعث شده تا توجه بسیاری از ورزشکاران و دوچرخه سواران به برند ویوا جلب شود. با انتخاب دوچرخه مناسب و خرید دوچرخه مطابق با نیاز خود برای همیشه دوچرخه سوار شوید. اگر به فکر سواری باکیفیت هستید و دغدغه انتخاب دوچرخه مناسب دارید ، نمایندگی دوچرخه ویوا  و فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ به شما پیشنهاد می کند مدل های متنوع این برند را مشاهده کنید.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • دوچرخه ویوا 27.5 مدل فلای | Viva 27.5 Fly 1.0

  دوچرخه ویوا فلای 27.5 یک دوچرخه دومنظوره فوق العاده جذاب با سیستم دنده شیمانو دئور 30 سرعته و دوشاخ باد با قابلت قفل شو در کنار ترمزهای دیسک هیدرولیک تکترو و سایر قطعات با کیفیت است که به عنوان یک گزینه جذاب برای خرید دوچرخه از برند ویوا بسیار مورد توجه قرار دارد و میتواند سواری بینظیری را به شما ارائه دهد.

  19,900,000 تومان 20,400,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک ویوا 20 مدل باربی | VIVA...

  دوچرخه سواری ورزشی است که هم آقایان و هم بانوان می توانند از مزایای آن بهره مند شوند. با خرید دوچرخه کودک ویوا مدل باربی می توانید از سنین کم فرزندان خود را با این ورزش مفرح آشنا کنید. ظاهر فوق العاده جذاب این دوچرخه می تواند شور و اشتیاق دوچرخه سواری را در کودک شعله ور کند. این دوچرخه ویوا دخترانه همچنین می تواند هدیه مناسبی برای عزیزان شما باشد.

  4,650,000 تومان 4,850,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک ویوا 12 مدل باربی | VIVA...

  دوچرخه ویوا مدل باربی برای کودکان با قد بین 89 تا 102 سانتی متر طراحی شده است. در این دوچرخه بچه گانه امکانات متنوعی همچون چرخ های بغل بند، پشتی، سبد و صندوق وجود دارد که دوچرخه سواری را به فعالیتی لذت بخش برای فرزند شما تبدیل می کند. از لحاظ ظاهری این مدل با بدنه آهنی بنفش و سیستم چرخ یکدست سفید حرف های زیادی برای گفتن دارد. با تمامی این تعاریف قیمت...

  3,390,000 تومان 3,540,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ویوا 26 مدل ترمیناتور | Viva 26...

  دوچرخه کوهستان ویوا مدل TERMINATOR همانطور که از نامش بر می‌آید، یک نابود‌کننده است که با قدرت نهانیده شده در اجزاء خود عبور از هر مسیری برایش ممکن است و اثر سختی کوهستان را نابود کرده و به صفر می‌رساند. اگر در خرید دوچرخه ویوا مدل TERMINATOR مردد هستید کافیست نگاهی به ویزگی‌های این دوچرخه ویوا بیندازید. فریم آلومینیوم با طراحی دقیق، دوشاخ فنردار و زین...

  9,860,000 تومان 10,160,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ویوا 26 مدل ایکس اسپید | Viva 26 X...

  اینکه بعد از خرید دوچرخه کوهستان احساس کنید که تصمیم خوبی گرفته‌اید هم اعتماد‌بنفس شما را بالا خواهد برد هم سلامت شما تضمین خواهد شد. خرید دوچرخه ویوا مدل X SPEED از این نوع تصمیمات است. این دوچرخه کوهستان ویوا در تلاش است تا به نوبه خود خدمتی نوین به دوچرخه‌سواران برساند. بدنه خوش‌ساخت آلومینیوم، دوشاخ کمک‌فنر‌دار و سیستم‌های شیمانو، همگی ضمانتی هستند بر...

  9,970,000 تومان 10,250,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ویوا مدل اکسیژن سایز 20| Viva 20...

  دوچرخه کوهستان ویوا مدل oxygen 20 یک دوچرخهٔ مجهز شده به جدیدترین قطعات و ساخته شده از بهترین مواد اولیه است. اگر بخواهیم اشاره‌ای ریز به مشخصات دوچرخه کوهستان ویوا مدل اکسیژن بیندازیم می‌بینیم که فریم آلومینیومی، دوشاخ کمک‌فنردار و سیستم دنده شیمانو در میان‌آن‌ها خوش می‌درخشند. با این دوچرخه قطعا می‌توانید تجربیات زیبایی را از سواری در کوهستان رقم بزنید.

  7,740,000 تومان 7,990,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان ویوا سایز 27.5 المنت مدل...

  ویوا برندی بسیار با نفوذ در بازار دوچرخۀ ایران است که هم از لحاظ کیفیت و هم قیمت مشتری پسند بحساب می‌آید. دوچرخه کوهستان ویوا ELEMENT 27.5، یکی از محصولات برتر این برند محسوب می‌شود زیرا ظرافتی چشم‌نواز روی ساخت این دوچرخه کوهستان 27.5 متمرکز شده که ماحصل آن تشکیل مجموعه‌ای از بهترین‌ها مانند دوشاخ کمک فنردار  EASING MLO و سیستم دنده شیمانو است.

  10,490,000 تومان 10,800,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان ویوا سایز 27.5 رتلر Viva...

  دوچرخه کوهستان  ویوا RATTLER 27.5 مثل یک جنگنده به دل کوهستان می‌زند و دوچرخه‌سوار را به هر کجا اراده کند با خود می‌برد. فریم این دوچرخه کوهستان 27.5 از فلز آلومینیوم ساخته شده، سیستم دندۀ آن شیمانو است و سیستم ترمزی از نوع v-break بر آن نصب شده که همگی با هم در کنار ده‌ها مشخصۀ قابل توجه دیگر، یک دوچرخه حرفه‎‌ای در عین حال اقتصادی ساخته‌اند.

  10,470,000 تومان 10,790,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره ویوا سایز 27.5 مدل...

  کمپانی ویوا در سال 1992 در کشور چین با هدف تولید دوچرخه های با کیفیت بالا و قیمت مناسب تاسیس شد که در این راه موفق بود و توانست سهم خوبی از بازار دوچرخه در جهان و ایران به خود اختصاص دهد. از جمله تولیدات این شرکت، ویوا مدل FIRST سایز 27.5 میباشد که باجدیدترین متد روز دنیا طراحی و تولید شده است و از امکانات خوبی مانند دنده شانژمان 30 حالته ، دو شاخ کمک فنر...

  19,950,000 تومان 20,400,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک ویوا 16 مدل باربی | VIVA...

  دوچرخه کودک ویوا مدل باربی انتخابی مناسب برای کودکان 6 تا 12 سال است. این دوچرخه دخترانه با ظاهری فانتزی و رنگ های جذاب می تواند بهترین کادوی تولد برای فرزند شما باشد. وجود صندوق، سبد و تکیه گاه در این مدل از مزایای آن محسوب می شود و زین نرم و کاملا ارگونومیک آن راحتی کودک را در طول دوچرخه سواری تضمین می کند. این دوچرخه همچنین دارای بغل بند است و از قاب...

  3,470,000 تومان 3,650,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ویوا 27.5 مدل ایگنایت | Viva 27.5...

  این دوچرخه ویوا با طراحی فوق العاده جذاب و چشم نواز با استفاده از تنه آلومینیوم و در عین حال تجهیز شده با قطعات حرفه ای از برند شیمانو است. دوچرخه ویوا 27.5 Ignite یک دوچرخه 27 سرعته با سیستم ترمز دیسک هیدرولیک و دوشاخ کمک فنر دار قفل شو است که در کنار تمام این قابلیت ها از قیمت رقابتی بهره میبرد و  از هر لحاظ برای دوچرخه دوستان جذاب و قابل توجه می باشد.

  16,050,000 تومان 16,400,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ویوا مدل میلان سایز 27.5 | Viva...

  دوچرخه ویوا مدل milan  سایز 27.5 یک دوچرخه ی حرفه ای با ویژگی های منحصر به فرد و در عین حال فوق العاده و اقتصادی است. اگر به دوچرخه سواری در طبیعت علاقه دارید برای امنیت رکاب زنی در مسیر های ناهموار بشدت این دوچرخه به شما توصیه میشود و همچنین در مسیر های شهری نیز امنیت و آرامش را برای شما به همراه خواهد داشت.

  15,930,000 تومان 16,390,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف