لیست محصولات این تولید کننده ویوا VIVA

دوچرخه ویوا VIVA

ویوا یا VIVA یک تولید‎کننده فعال در صنعت دوچرخه با تنوعی بالا از بهترین دوچرخه در تناسب کامل با قیمت می‌باشد. از انواع دوچرخه کودک گرفته تا دوچرخه بزرگسال سایز 26 و سبک کوهستان حرفه‌ای شاهد عرضه محصولاتی جذاب و با کیفیت بالا از این برند نام آشنا هستیم. ویوا از اولین برندهای بین‌المللی دوچرخۀ وارد شده به ایران بوده و قدمت آن به بیش از یک دهه قبل باز می‌گردد. این برند یکی از محبوب‌ترین مارک‌های دوچرخه، بخصوص ایران می‌باشد چرا که همواره از زمان تأسیس تاکنون در تلاش بوده تا با ابداع تکنولوژی‌های جدید محصولات خود را از جهات فنی و کیفی ارتقاء بخشد. حاصل تلاش‌های بی‌وفقه این برند کسب جایگاه 490 در بین 500 برند برتر صنعت دوچرخه‌سازی است. اگر درمورد این برند کنجکاو شده‌اید پس تا انتها با ما همراه باشید.

دوچرخه ویوا VIVA

ویوا یا VIVA یک تولید‎کننده فعال در صنعت دوچرخه با تنوعی بالا از بهترین دوچرخه در تناسب کامل با قیمت می‌باشد. از انواع دوچرخه کودک گرفته تا دوچرخه بزرگسال سایز 26 و سبک کوهستان حرفه‌ای شاهد عرضه محصولاتی جذاب و با کیفیت بالا از این برند نام آشنا هستیم. ویوا از اولین برندهای بین‌المللی دوچرخۀ وارد شده به ایران بوده و قدمت آن به بیش از یک دهه قبل باز می‌گردد. این برند یکی از محبوب‌ترین مارک‌های دوچرخه، بخصوص ایران می‌باشد چرا که همواره از زمان تأسیس تاکنون در تلاش بوده تا با ابداع تکنولوژی‌های جدید محصولات خود را از جهات فنی و کیفی ارتقاء بخشد. حاصل تلاش‌های بی‌وفقه این برند کسب جایگاه 490 در بین 500 برند برتر صنعت دوچرخه‌سازی است. اگر درمورد این برند کنجکاو شده‌اید پس تا انتها با ما همراه باشید.

دوچرخه ویوا ساخت کجاست


حدود 30 قبل در کشور چین، برندی متولد شد که بعدها به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دوچرخه در جهان مبدل گشت، برندی که امروز با نام و نشان ویوا VIVA شناخته می‌شود. برند ویوا 30 سال تجربه‌ خود و استانداردهای جهانی را در جهت افزایش کارایی محصولاتش بکار بسته و بعد از تلاش بی‌وقفه، امروزه دو مقر اصلی در کشورهای سریلانکا و ماکائو تاسیس نموده تا دامنۀ خدمت‌رسانی به مشتریانش را وسعت بخشد. این برند امروزه تولیدات خود را به 45 کشور جهان از جمله ایران صادر می‌کند که نشان‌ دهنده تقاضای بالای محصولات آن در سرتاسر دنیاست. دوچرخۀ ویوا همواره در لیست پر‎فروش‌ترین برندها در کشور ایران قرار می‌گیرد که در قیمت مناسب و کیفیت بالای آن ریشه دارد.
قیمت دوچرخه ویوا


قطعا موافق هستید که مهمترین قسمت در روند انتخاب و تصمیم‌گیری بحث قیمت خواهد بود. قیمت دوچرخه ویوا کاملا برابر با جمع هزینه‌های صرف شده در پروسۀ ساخت بوده که صد البته با توجه به نوع، از مدلی به مدل دیگر متفاوت است. باید در نظر داشت که قیمت دوچرخه همچنین به سطح فنی قطعات نیز وابسته می‌باشد که با افزایش پیچیدگی بیش‌تر خواهد شد. برای مثال قیمت دوچرخه ویوا کوهستان با سایز 26 که سیستم ترمز دیسکی برای آن استفاده شده از مدلی که به سیستم ترمز V-break (لقمه‌ای) تجهیز شده گرانتر است، زیرا مدل نخست برای اهداف سخت‌تر مثل مسابقات استفاده شده اما مورد دوم برای اهدافی مثل تفریح بکارگرفته می‌شود. اما توجه داشته باشید این موضوع اصلا نشان کیفیت پایین نیست بلکه همانطور که شاهد بودید، هدف عامل اصلی در تفاوت میزان توسعه یافتگی قطعات و در نتیجه قیمت خواهد بود. اما در کل انواع مختلف از دوچرخه ویوا در رده دوچرخه‌های اقتصادی هستند که یکی از بزرگترین عامل محبوبیت آن‌ها نیز بشمار می‌آید.


کدام عوامل بر قیمت دوچرخه ویوا تاثیر دارند


همانند سایر تولیدات از برندهای مختلف شاهد آن هستیم که برخی عوامل مهم به صورت مستقیم بر روی قیمت دوچرخه ویوا که با مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند موثر است. این  عوامل را به دو دسته کلی تقسیم می‌نمایند شامل تنه و قطعات بکار رفته در تولید. از دید دقیق‌تر قطعات مورد استفاده وزن بیشتری در تعیین قیمت داشته و سهم تنه کمتر خواهد بود. برای توضیح در رابطه با نحوه تاثیرگذاری هر کدام از این موارد بر روی قیمت هر مدل دوچرخه تولیدی ویوا در ادامه بیشتر توضیح می‌دهیم: 1. تنه: در مورد عامل تنه از یک بعد به سبب آلیاژ که ساخته شده از آلومینیوم یا کربن باشد و از بعد دیگر به سبب تکنولوژی مورد استفاده در تولید تنه مثل تکنولوژی هایدروفرم تاثیرات محسوسی بر قیمت خواهند داشت.

 2. قطعات: انواع مختلفی از قطعات شامل سیتم دنده، ترمز، دوشاخ، تایر و ... هر کدام از جنبه‌هایی نظیر رده ساخت، تعداد دنده‌ها، نوع ترمز، برند تولیدکننده و ... که با ترکیب خاصی بر روی محصول استفاده می‌شوند از جمله عواملی هستند که قیمت تمام شده یک مدل دوچرخه ویوا را تعیین می‌نمایند.


رابطه انواع سبک‌ها و اختلاف قیمت دوچرخه‌های Viva


محصولات تولیدی ویوا در سبک‌های گوناگونی تولید و به بازار عرضه می‌گردند که هر کدام بنابر هدف و نیاز ورزشکار طراحی و با قطعات مناسب تجهیز گشته‌اند. این برند چهار سبک از دوچرخه بزرگسال را تولید می‌نماید: کوهستان، کورسی، شهری و برقی. طبیعتا هر کدام از سبک‌های اشاره شده بنابر اصولی که در طراحی داشته و قطعاتی که برای آن‌ها استفاده شده قیمت متفاوتی خواهند داشت. بصورت کلی اختلاف قیمت مشخصی بین انواع یاد شده وجود دارد به این صورت که با در نظر گرفتن ثبات شرایط قیمت دوچرخه ویوا برقی گرانتر از کورسی بوده و سبک کوهستان و شهری در رده‌های بعدی قیمت قرار دارند.
خرید دوچرخه ویوا


اگر بعد از خواندن این مطالب تصمیم به خرید یکی از ده‌ها مدل دوچرخه ویوا گرفته‌‌اید، حتما اول سعی کنید تا با یک درک صحیح از نوع مسیرهایی که قصد دارید درآنها به پدال‌زدن بپردازید سبک سواری خود را مشخص نمایید. سپس در سبک انتخابی شما قطعا تعدادی مدل مختلف وجود دارد که هر کدام از لحاظ قطعات ویژگی خاصی دارند. در این مرحله نوبت به انتخاب مدل مشخصی می‌رسد، آیا 21 سرعته مناسب است یا 24 سرعته؟ ترمز لقمه‌ا یا دیسک؟ دوشاخ ساده یا کمک‌فنر دار قفل شو؟ همه این موراد از اصولی است که هنگام خرید به ددقت باید بررسی شود تا بتوان با دید باز و به صورت صحیح اقدام به خرید دوچرخه ویوا نمود. پس اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید، کارشناسان ما در آریا چرخ تمام تلاش خود را در جهت ارائه اطلاعات دقیق به شما بکار خواهند بست تا تجربه شیرینی از خرید داشته باشید. 


خرید دوچرخه کوهستان ویوا


یکی از سبک‌های تخصصی که این برند معتبر در آن مشغول فعالیت است و مدل‌های متنوعی هم تولید می‌نماید، ساخت دوچرخه‌های کوهستان بسیار با‌کیفیت می‌باشد که بیشترین تنوع در میان تمام محصولات نیز به این گروه تعلق می‌گیرد. ده‌ها مدل کوهستان در کارخانجات این برند تولید و بازار تزریق می‌شوند تا تمام کسانی که عطش یک سواری هیجان‌انگیز در کوهستان با یک محصول فوق‌العاده و حرفه‌ای را دارند سیراب گردند. دوچرخه کوهستان ویوا در سه سایز 26، 27.5 و 29 عرضه می‌شوند.


بیشتر مدلهای کوهستان از فریمی آلومینیومی ساخته شده و به دوشاخ کمک فنردار مجهز هستند که در بسیاری از موارد قابلیت قفل‌شو نیز دارد، ویژگی‌هایی که ورزشکار را قادر می‌سازند از سفری نرم و سریع در کوهستان لذت ببرد. همان‌طور که اشاره شد این برند سعی دارد تا بهترین متریال و قطعات ممکن را در  تولیدات خود بکار ببرد، از این رو علاقه خاصی برای محصولات شیمانو قائل بوده که سبب شده تمام دوچرخه‌های کوهستان ویوا غیر از مواردی محدود به سیستم‌های شیمانو با سری‌های مختلف مجهز گردند.


خرید دوچرخه کودک Viva


دوچرخه‌های کودک ویوا ارزشمندترین هدیۀ ممکن برای کودک بشمار می‌آیند، چرا؟ پاسخ به این سوال را می‌توان به چند بخش تقسیم کرد، اول کیفیت انواع دوچرخه کودک تولیدی این برند که با توجه به حساسیت این گروه سنی بسیار حیاتی می‌باشد زیرا کیفیت پایین قطعاتی همچون مواد اولیه که در تماس با پوست هستند یا کمک چرخ‌ها، سلامت و امنیت کودک را بشدت تهدید می‌کند. دوم رِنج وسیعی از مدل‌های زیبا که درمورد قیمت، سایز، مدل و طرح صدق می‌کند و با افزایش دایرۀ انتخاب شرایط  برگزیدن مناسب‌ترین مدل برای کودکان را فراهم می‌کند. مدل‌های کودک و نوجوان در سایزهای 12، 16، 20 و 24 طراحی و تولید می‌شوند که اساساً کودک را از 2 سالگی تا نوجوانی همراهی نموده و تا سطوح حرفه‌ای کمک می‌کنند.
انواع بهترین مدل دوچرخه ویوا


این موضوع که کدام مدل بهترین است؟ بدون شک سئوالی بدون جواب است و باید به نحو دیگری مطرح نمود. کدام مدل با توجه به نیاز و نوع مسیر انتخابی، و سطح حرفه‌ای بودن ورزشکار می‌تواند بهترین مدل دوچرخه ویوا باشد؟ چرا که انتخاب یک مدل دوچرخه بعنوان بهترین از میان این رِنج گسترده از محصولات، تقریبا غیرممکن است. چرا که شامل ده‌ها مدل و سایز شده و اینکه در انواع کوهستان، شهری، کورسی، برقی، تاشو و کودک، تولید و به بازار عرضه ‌می‌شوند. تمامی مدل‌ها از تکنولوژی‌ها، قطعات و سیستم‌های بروز و پیشرفته با بالاترین سطح استاندارد ساخته می‌شوند. حال ممکن است به سبب نوع مسیر مورد استفاده و هدف تولیدکننده از قطعات متفاوت بر روی مدلهای مختلف استفاده شود و این به تغاوت قیمت خواهد انجامید. به همین علت در رقابت میان برندهای صنعت دوچرخه‌سازی شانه به شانه برندهای دیگر درحال مبارزه برای جایگاه‌های بهتر است. در هر صورت شما برای انتخاب و تصمیم‌گیری در جهت خرید بهترین مدل نیاز خواهید داشت تا 3 سئوال اساسی را به دقت جواب دهید: 1. هدف شما از پدال‌زدن در چه مسیرهایی است (شهری، کوهستان، دومنظوره)؟ سطح حرفه‌ای بودن شما چه میزان است (آماتور، نیمه حرفه‌ای، حرفه‌ای در حد مسابقات)؟ و در نهایت بودجه شما چه میزان است؟ آنگاه خواهید توانست تا با تحقیق و دریافت مشاوره دست به انتخاب بزنید.


بررسی مدل‌ها و سایزهای مختلف دوچرخه VIVA


بیایید تا در ابتدا تولیدات این برند را به دو دسته بزرگسال و کودک تقسیم کنیم. حالا در مورد دوچرخه بزرگسال تولیدی ویوا به دو حالت می‌توانیم تقسیم‌بندی نماییم : بر اساس سبک که شامل کوهستان، کورسی، شهری هستند و بر مبنای سایز که تنوع بسیار زیاد با محصولات مختلف و در رنج قیمتی متفاوتی هستند شامل سایزهای 26، 27.5 و 29 می‌گردند. البته نباید دوچرخه‌های بانوان ویوا را قلم انداخت.


در مورد دوچرخه‌های کودک ویوا قابل ذکر است که شامل مدل‌های دخترانه و پسرانه بوده و در سایزهای 12، 16، 20 و 24 با تنوعی بسیار زیاد عرضه می‌گردد. شما می‌توانید در وبسایت ما محصولات تولیدی این برند را بهترین قیمت خریداری نمایید.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • دوچرخه ویوا سایز 24 مدل 2427 VIVA FASHION

  ویوا به‌عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ تولیدکننده دوچرخه در چین می‌باشد. یکی از محصولات شناخته شده این برند، دوچرخه ویوا مدل fashion سایز 24 است که به جهت قیمت پایین و برخورداری از استانداردهای جهانی به همراه ویژگی‌های منحصربه‌فرد، طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است:ست دنده 21 سرعته شیمانو اوریجینال دوشاخ کمک‌فنردار با قابلیت قفل‌شو  فریم آلومینیومی...

  12,910,000 تومان 13,120,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ویوا سایز 20 مدل 2082 VIVA TRAVEL

  دوچرخه ویوا مدل Travel سایز 20 یک دوچرخه کودک حرفه‌ای مناسب برای سن از 7 سال به بالا است. این دوچرخه ویوا ساخته شده از آلومینیوم بسیار سبک و مقاوم بوده و به قطعات باکیفیت شامل سیستم دنده 21 سرعته از برند معظم شیمانو، دوشاخ جلو کمک‌فنر دار از برند ZOOM مجهز گشته. طراحی این دوچرخه کودک دقیقا مطابق با دوچرخه کوهستان حرفه‌ای بسیار زیبا و چشم‌نواز است.

  10,640,000 تومان 11,900,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره ویوا سایز 27.5 مدل...

  دوچرخه دومنظوره ویوا مدل BLAZE-18 سایز 27.5 دوچرخه ای نیمه حرفه ای، مناسب علاقمندان سواری در جاده های ناهموار کوهستانی است. ویوا در نو آوری در طراحی و کیفیت بالای ساخت در بین ایرانیان مشهور و محبوب است. تنوع بالای تولیدات و استفاده از قطعات بسیار باکیفیت برندهای مطرحی همچون شیمانو ، RST،ZOOM و این اطمینان را به شما میدهد که میتوانید از یک دوچرخه سواری با...

  18,740,000 تومان 19,500,000 تومان موجود
  3 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ویوا مدل اکسیژن سایز 20| Viva 20...

  دوچرخه کوهستان ویوا مدل oxygen 20 یک دوچرخهٔ مجهز شده به جدیدترین قطعات و ساخته شده از بهترین مواد اولیه است. اگر بخواهیم اشاره‌ای ریز به مشخصات دوچرخه کوهستان ویوا مدل اکسیژن بیندازیم می‌بینیم که فریم آلومینیومی، دوشاخ کمک‌فنردار و سیستم دنده شیمانو در میان‌آن‌ها خوش می‌درخشند. با این دوچرخه قطعا می‌توانید تجربیات زیبایی را از سواری در کوهستان رقم بزنید.

  10,920,000 تومان 11,920,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 ویوا مدل جت | Viva 26 Jet

  دوچرخه ویوا 26 مدل جت یک دوچرخه دومنظوره محبوب که ویژگی‌های لازم برای سواری کوهستان لذت‌بخش را دارا است:فریم آلومینیوم مستحکم و سبک سیستم دنده 21 سرعته شیمانو  دوشاخ جلو کمک‌فنر دارد برند Zoom ترمزبندی V-brake تایر کند گل درشت توپ تنه بلبرینگی

  12,390,000 تومان 13,500,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان ویوا سایز 26 مدل اکسیژن 100...

  خرید دوچرخه ویوا 26 مدل اکسیژن 100 یک انتخاب اصولی و درست بوده زیر این دوچرخه دارای تناسب قیمتی بالایی با ویژگی‌های مهمی چون:فریم آلومینیوم مستحکم و سبک سیستم دنده شیمانو 21 سرعته شانژمان شیمانو آسر ترمزبندی V-brake تایرهای پهن Kenda توپ تنه بلبرینگی

  12,490,000 تومان 13,580,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان ویوا سایز 27.5 مدل المنت...

  دوچرخه ویوا Element 27.5 از جمله دوچرخه های کوهستان ویوا است.این دوچرخه دومنظوره ویوا با ارائه راندمان بسیار بالا در مسیر های شهری و کوهستانی لذت دوچرخه سواری و ورزش را برای شما بیش از پیش می کند.با این دوچرخه ویوا مجهز به سیستم دنده 24 سرعته شیمانو تجربه جدیدی در دوچرخه سواری را تجربه کنید.

  14,270,000 تومان 14,590,000 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه-کوهستان-ویوا-سایز-26-مدل-سیدنی-Viva-Sydney-26
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان ویوا سایز 26 مدل سیدنی |...

  دوچرخه ویوا سیدنی از محبوب‌ترین دوچرخه‌های ویوا سایز 26 سبک دوچرخه کوهستان است. فریم ساخته شده از آلومینیوم در کنار استفاده از سیستم دنده شیمانو برروی این دوچرخه کیفیت سواری این دوچرخه کوهستان را به شدت افزایش داده . اگر به دنبال خرید دوچرخه ویوا باکیفیت بالا هستید، این دوچرخه گینه ایده‌آل بهترین خرید برای شما خواهد بود. 

  12,350,000 تومان 13,900,000 تومان ناموجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه ویوا سایز 20 مدل VIVA VORTEX
  خرید محصول
  دوچرخه ویوا سایز 20 مدل 20124 VIVA FD-M8

  اگرچه دیجیتالی شدن زندگی مزایای خود را دارد اما ناگهان متوجه می‌شوید که کودکان به وسیله ابزارها، تماشای کارتون و غیره احاطه شده‌اند، بازی کردن در فضای باز روز به روز کمتر می‌شود . با این حال، شما می‌توانید فرزندان خود را با دوچرخه‌ سواری آشنا کنید که هم بسیار سرگرم‌کننده است و هم یکی از بهترین کارها برای فعال بودن، سلامتی، شادی و جوان‌سازی می باشد.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کودک-ویوا-20-VIVA-20243
  خرید محصول
  دوچرخه کودک ویوا 20 مدل VIVA Batman 20243

  کم تحرگی و چاقی یکی از معظلاتی است که در سال های اخیر بیش از پیش گریبان گیر کودکان و نوجوانان شده است. یکی از راه های مقابله با این پدیده تشویق کودکان به ورزش کردن است. در این راستا خرید دوچرخه ویوا می تواند فرزند شما را به دنیای دوچرخه سواری معرفی کند و نقطه عطفی در مسیر دستیابی به فیتنس باشد. سواری با این دوچرخه کودک در تقویت اراده، استقلال و اعتماد به...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه ویوا سایز 27.5 مدل Viva Travel Disk 18
  خرید محصول
  دوچرخه ویوا سایز 27.5 مدل Viva Travel Disk 18

  دوچرخه سایر 27.5 از برند محبوب ویوا مدل Travel با ترمزهای دیسک مکانیک و لوازم دنده شیمانو و تایرهای کندا با کیفیت ساخت خوب که یک گزینه خوب برای دوچرخه سواری می باشد .

  به‌زودی ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-ویوا-سایز-20-مدل-VIVA-VORTEX
  خرید محصول
  دوچرخه ویوا سایز 20 مدل 2035 VIVA VORTEX

  فرزندان شما در سنین کودکی ونوجوانی به دنبال بهترین و هیجان آور ترین تجربه های زندگی هستند و قطعا از بهترین تجربه های هر فردی دوچرخه و دوچرخه سواری است که نشاط و شادابی را برای همگان و در هر سنی به ارمغان خواهد آورد . پس می توانید فرزندان خود را به بهترین وجه با بهترین سرگرمی و ورزش با زندگی آشنا سازید.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه ویوا سایز 20 مدل 20135 VIVA VORTEX
  خرید محصول
  دوچرخه ویوا سایز 20 مدل 20135 VIVA SPINNER21

  دوچرخه یک وسیله ی بسیار قدیمی و رایجترین و مهمترین وسیله ی عبور و مرور در انسان ها به شمار میرود با دوچرخه میتوانید در کودکان موجب تقویت عزم ، اراده و عضلات کودکتان شوید .

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه ویوا سایز 20 مدل VIVA VORTEX
  خرید محصول
  دوچرخه ویوا سایز 20 مدل2085 VIVA NIKE

  اکثر مردم دوچرخه سواری را به عنوان ورزشی برای پاها می شناسند؛ اما در واقع دوچرخه سواری موجب تقویت کل بدن می شود. و برخلاف ورزش های دیگر به تدریج کل عضلات بدن را تحت تاثیر قرار می دهد.دوچرخه سواری یک ورزش قلبی _عروقی بسیار عالی برای کودکان است.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کودک-ویوا-سایز-24-مدل-نایک-24-VIVA-NIKE
  خرید محصول
  دوچرخه کودک ویوا سایز 24 مدل نایک | 24...

  اگر تصمیم گرفتید که دوچرخه سواری را به کودکتان بیاموزید قبل از هرچیزی انتخاب یک دوچرخه ایمن و راحت اولویت شما می باشد.انتخاب این دوچرخه از کمپانی ویوا یک انتخاب فوق العاده برای شماست که هم زیبایی و هم کیفیت را برای یک دوچرخه سواری لذت بخش فراهم می کند.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه ویوا سایز 24 مدل 2446 VIVA VORTEX
  خرید محصول
  دوچرخه ویوا سایز 24 مدل 2446 VIVA SENATOR

  خرید دوچرخه ویوا مدل VORTEX سایز 24 از جمله بهترین گزینه ها برای یک دوچرخه سواری فوق العاده مطلوب به حساب می آید. این دوچرخه ویوا 24 از ظاهری زیبا برخوردار است و دارای کمک فنر در قسمت جلو و سیستم دنده 21 سرعته شیمانو به همراه زین راحت سواری مناسبی را به دوچرخه سوار میدهد. 

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه ویوا سایز 24 مدل 2409 VIVA VORTEX
  خرید محصول
  دوچرخه ویوا سایز 24 مدل 2409 VIVA DRAGON

  دوچرخه‌ی کوهستان ویوا مدل VIVA DRAGON از سری دوچرخه‌هایی است که برای این رشته ورزشی طراحی و ساخته می‌شوند. دوچرخه‌ها با توجه به نیازهایی که در مسیر دارند تجهیز می‌شوند، درست مانند این دوچرخه که برای مسیرهای پر از شیب و ناهمواری‌ها  و کوهستان طراحی شده است.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه ویوا سایز 24 مدل 2440 VIVA VORTEX
  خرید محصول
  دوچرخه ویوا سایز 24 مدل 2440 VIVA OXYGEN

  دوچرخه کوهستان سایز ۲۴ ویوا مدل ورتکس ۲۱ دنده شیمانو تورنی ترمز ویبرک ساخت تایوان یک دوچرخه حرفه ای برای کودک شماست.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه ویوا سایز 26مدل 26115 VIVA VORTEX
  خرید محصول
  دوچرخه ویوا سایز 26 مدل 26115 VIVA ALMAS

  یکی از بهترین گزینه ها برای اینکه خودتان را تشویق به دوچرخه سواری کنید و از آن لذت ببرید انتخاب این دوچرخه زیبا و با دوام می باشد. با این دوچرخه سایز 26 شما یک دوچرخه سواری  ایمن و راحتی  را تجربه خواهید کرد.

  به‌زودی ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-دخترانه-ویوا-سایز-24-مدل-ورتکس-لیدی-24-VIVA-VORTEXT-LADY
  خرید محصول
  دوچرخه دخترانه ویوا سایز 24 مدل ورتکس لیدی...

  دوچرخه دخترانه ویوا مدل Vortex Lady از جمله دوچرخه‌های طراحی شده برای بانوان است.طراحی دقیق فریم مناسب با آناتومی بدن بانوان در کنار استفاده از سیستم دنده شیمانو ، سیستم ترمز ویبریک و دوشاخ Zoom برروی این دوچرخه ، سواری بسیار لذت بخشی را در هر مسیری به شما ارائه می دهد.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کودک-ویوا-سایز-24-مدل-ورتکس-24-VIVA-VORTEX
  خرید محصول
  دوچرخه کودک ویوا سایز 24 مدل ورتکس |24...

  برند ویوا برای هر سلیقه و هر سنی اقدام به تولید دوچرخه کرده است.از جمله دوچرخه‌های کودک ویوا می توان به دوچرخه ویوا مدل Vortex اشاره کرد.استفاده از آلومینیوم بسیار سبک ، سیستم دنده شیمانو Tourney و سیستم ترمز ویبریک برروی این دوچرخه کودک ، سواری با این دوچرخه را بسیار لذت بخش کرده است

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کودک-ویوا-سایز-24-مدل-کنکورد-24-VIVA-CONCORD
  خرید محصول
  دوچرخه کودک ویوا سایز 24 مدل کنکورد |24...

  دوچرخه کودک ویوا سایز 24 مدل کنکورد |24 VIVA CONCORD انتخاب یک دوچرخه راحت و زیبا بهترین راه است برای اینکه فرزندتان را به دوچرخه سواری علاقه مند کنید و او را از نشستن جلوی تلویزیون و کامپیوتر و .. نجات دهید. دوچرخه ویوا مدل CONCORD  بهترین گزینه برای دوچرخه سواری فرزند شماست .

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه ویوا سایز 24 مدل 2410 VIVA VORTEX
  خرید محصول
  دوچرخه ویوا سایز 24 مدل 2410 VIVA SPINNER

  دوچرخه ویوا مدل SPINNER  با طراحی مناسبی که دارد یک گزینه بسیار خوش ساخت و با کیفیت برای دوچرخه سواری در محیط شهری و کوهستانی می باشند. این محصول با بهره گیری از لوازم شیمانو که در کیفیت زبانزد هستند در کنار فریم آلومینیومی و بسیار سبک و مقاوم میتواند بهترین گزینه برای خرید دوچرخه 24 باشد.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه ویوا سایز 24 مدل 2435 VIVA VORTEX
  خرید محصول
  دوچرخه ویوا سایز 24 مدل 2435 VIVA PARIS

  از دوچرخه های فوق العاده خوب و باکیفیت کمپانی ویوا می توان دوچرخه مدل 2435 PARISرا نام برد که با قابلیت های فراوان امکان دوچرخه سواری راحت و مناسبی را برای فرزندتان فراهم می آورد.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف