لیست محصولات این تولید کننده ویوا VIVA

دوچرخه ویوا VIVA

ویوا یا VIVA یک تولید‎کننده فعال در صنعت دوچرخه با تنوعی بالا از بهترین دوچرخه در تناسب کامل با قیمت می‌باشد. از انواع دوچرخه کودک گرفته تا دوچرخه بزرگسال سایز 26 و سبک کوهستان حرفه‌ای شاهد عرضه محصولاتی جذاب و با کیفیت بالا از این برند نام آشنا هستیم. ویوا از اولین برندهای بین‌المللی دوچرخۀ وارد شده به ایران بوده و قدمت آن به بیش از یک دهه قبل باز می‌گردد. این برند یکی از محبوب‌ترین مارک‌های دوچرخه، بخصوص ایران می‌باشد چرا که همواره از زمان تأسیس تاکنون در تلاش بوده تا با ابداع تکنولوژی‌های جدید محصولات خود را از جهات فنی و کیفی ارتقاء بخشد. حاصل تلاش‌های بی‌وفقه این برند کسب جایگاه 490 در بین 500 برند برتر صنعت دوچرخه‌سازی است. اگر درمورد این برند کنجکاو شده‌اید پس تا انتها با ما همراه باشید.

دوچرخه ویوا VIVA

ویوا یا VIVA یک تولید‎کننده فعال در صنعت دوچرخه با تنوعی بالا از بهترین دوچرخه در تناسب کامل با قیمت می‌باشد. از انواع دوچرخه کودک گرفته تا دوچرخه بزرگسال سایز 26 و سبک کوهستان حرفه‌ای شاهد عرضه محصولاتی جذاب و با کیفیت بالا از این برند نام آشنا هستیم. ویوا از اولین برندهای بین‌المللی دوچرخۀ وارد شده به ایران بوده و قدمت آن به بیش از یک دهه قبل باز می‌گردد. این برند یکی از محبوب‌ترین مارک‌های دوچرخه، بخصوص ایران می‌باشد چرا که همواره از زمان تأسیس تاکنون در تلاش بوده تا با ابداع تکنولوژی‌های جدید محصولات خود را از جهات فنی و کیفی ارتقاء بخشد. حاصل تلاش‌های بی‌وفقه این برند کسب جایگاه 490 در بین 500 برند برتر صنعت دوچرخه‌سازی است. اگر درمورد این برند کنجکاو شده‌اید پس تا انتها با ما همراه باشید.

دوچرخه ویوا ساخت کجاست


حدود 30 قبل در کشور چین، برندی متولد شد که بعدها به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دوچرخه در جهان مبدل گشت، برندی که امروز با نام و نشان ویوا VIVA شناخته می‌شود. برند ویوا 30 سال تجربه‌ خود و استانداردهای جهانی را در جهت افزایش کارایی محصولاتش بکار بسته و بعد از تلاش بی‌وقفه، امروزه دو مقر اصلی در کشورهای سریلانکا و ماکائو تاسیس نموده تا دامنۀ خدمت‌رسانی به مشتریانش را وسعت بخشد. این برند امروزه تولیدات خود را به 45 کشور جهان از جمله ایران صادر می‌کند که نشان‌ دهنده تقاضای بالای محصولات آن در سرتاسر دنیاست. دوچرخۀ ویوا همواره در لیست پر‎فروش‌ترین برندها در کشور ایران قرار می‌گیرد که در قیمت مناسب و کیفیت بالای آن ریشه دارد.
قیمت دوچرخه ویوا


قطعا موافق هستید که مهمترین قسمت در روند انتخاب و تصمیم‌گیری بحث قیمت خواهد بود. قیمت دوچرخه ویوا کاملا برابر با جمع هزینه‌های صرف شده در پروسۀ ساخت بوده که صد البته با توجه به نوع، از مدلی به مدل دیگر متفاوت است. باید در نظر داشت که قیمت دوچرخه همچنین به سطح فنی قطعات نیز وابسته می‌باشد که با افزایش پیچیدگی بیش‌تر خواهد شد. برای مثال قیمت دوچرخه ویوا کوهستان با سایز 26 که سیستم ترمز دیسکی برای آن استفاده شده از مدلی که به سیستم ترمز V-break (لقمه‌ای) تجهیز شده گرانتر است، زیرا مدل نخست برای اهداف سخت‌تر مثل مسابقات استفاده شده اما مورد دوم برای اهدافی مثل تفریح بکارگرفته می‌شود. اما توجه داشته باشید این موضوع اصلا نشان کیفیت پایین نیست بلکه همانطور که شاهد بودید، هدف عامل اصلی در تفاوت میزان توسعه یافتگی قطعات و در نتیجه قیمت خواهد بود. اما در کل انواع مختلف از دوچرخه ویوا در رده دوچرخه‌های اقتصادی هستند که یکی از بزرگترین عامل محبوبیت آن‌ها نیز بشمار می‌آید.


کدام عوامل بر قیمت دوچرخه ویوا تاثیر دارند


همانند سایر تولیدات از برندهای مختلف شاهد آن هستیم که برخی عوامل مهم به صورت مستقیم بر روی قیمت دوچرخه ویوا که با مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند موثر است. این  عوامل را به دو دسته کلی تقسیم می‌نمایند شامل تنه و قطعات بکار رفته در تولید. از دید دقیق‌تر قطعات مورد استفاده وزن بیشتری در تعیین قیمت داشته و سهم تنه کمتر خواهد بود. برای توضیح در رابطه با نحوه تاثیرگذاری هر کدام از این موارد بر روی قیمت هر مدل دوچرخه تولیدی ویوا در ادامه بیشتر توضیح می‌دهیم: 1. تنه: در مورد عامل تنه از یک بعد به سبب آلیاژ که ساخته شده از آلومینیوم یا کربن باشد و از بعد دیگر به سبب تکنولوژی مورد استفاده در تولید تنه مثل تکنولوژی هایدروفرم تاثیرات محسوسی بر قیمت خواهند داشت.

 2. قطعات: انواع مختلفی از قطعات شامل سیتم دنده، ترمز، دوشاخ، تایر و ... هر کدام از جنبه‌هایی نظیر رده ساخت، تعداد دنده‌ها، نوع ترمز، برند تولیدکننده و ... که با ترکیب خاصی بر روی محصول استفاده می‌شوند از جمله عواملی هستند که قیمت تمام شده یک مدل دوچرخه ویوا را تعیین می‌نمایند.


رابطه انواع سبک‌ها و اختلاف قیمت دوچرخه‌های Viva


محصولات تولیدی ویوا در سبک‌های گوناگونی تولید و به بازار عرضه می‌گردند که هر کدام بنابر هدف و نیاز ورزشکار طراحی و با قطعات مناسب تجهیز گشته‌اند. این برند چهار سبک از دوچرخه بزرگسال را تولید می‌نماید: کوهستان، کورسی، شهری و برقی. طبیعتا هر کدام از سبک‌های اشاره شده بنابر اصولی که در طراحی داشته و قطعاتی که برای آن‌ها استفاده شده قیمت متفاوتی خواهند داشت. بصورت کلی اختلاف قیمت مشخصی بین انواع یاد شده وجود دارد به این صورت که با در نظر گرفتن ثبات شرایط قیمت دوچرخه ویوا برقی گرانتر از کورسی بوده و سبک کوهستان و شهری در رده‌های بعدی قیمت قرار دارند.
خرید دوچرخه ویوا


اگر بعد از خواندن این مطالب تصمیم به خرید یکی از ده‌ها مدل دوچرخه ویوا گرفته‌‌اید، حتما اول سعی کنید تا با یک درک صحیح از نوع مسیرهایی که قصد دارید درآنها به پدال‌زدن بپردازید سبک سواری خود را مشخص نمایید. سپس در سبک انتخابی شما قطعا تعدادی مدل مختلف وجود دارد که هر کدام از لحاظ قطعات ویژگی خاصی دارند. در این مرحله نوبت به انتخاب مدل مشخصی می‌رسد، آیا 21 سرعته مناسب است یا 24 سرعته؟ ترمز لقمه‌ا یا دیسک؟ دوشاخ ساده یا کمک‌فنر دار قفل شو؟ همه این موراد از اصولی است که هنگام خرید به ددقت باید بررسی شود تا بتوان با دید باز و به صورت صحیح اقدام به خرید دوچرخه ویوا نمود. پس اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید، کارشناسان ما در آریا چرخ تمام تلاش خود را در جهت ارائه اطلاعات دقیق به شما بکار خواهند بست تا تجربه شیرینی از خرید داشته باشید. 


خرید دوچرخه کوهستان ویوا


یکی از سبک‌های تخصصی که این برند معتبر در آن مشغول فعالیت است و مدل‌های متنوعی هم تولید می‌نماید، ساخت دوچرخه‌های کوهستان بسیار با‌کیفیت می‌باشد که بیشترین تنوع در میان تمام محصولات نیز به این گروه تعلق می‌گیرد. ده‌ها مدل کوهستان در کارخانجات این برند تولید و بازار تزریق می‌شوند تا تمام کسانی که عطش یک سواری هیجان‌انگیز در کوهستان با یک محصول فوق‌العاده و حرفه‌ای را دارند سیراب گردند. دوچرخه کوهستان ویوا در سه سایز 26، 27.5 و 29 عرضه می‌شوند.


بیشتر مدلهای کوهستان از فریمی آلومینیومی ساخته شده و به دوشاخ کمک فنردار مجهز هستند که در بسیاری از موارد قابلیت قفل‌شو نیز دارد، ویژگی‌هایی که ورزشکار را قادر می‌سازند از سفری نرم و سریع در کوهستان لذت ببرد. همان‌طور که اشاره شد این برند سعی دارد تا بهترین متریال و قطعات ممکن را در  تولیدات خود بکار ببرد، از این رو علاقه خاصی برای محصولات شیمانو قائل بوده که سبب شده تمام دوچرخه‌های کوهستان ویوا غیر از مواردی محدود به سیستم‌های شیمانو با سری‌های مختلف مجهز گردند.


خرید دوچرخه کودک Viva


دوچرخه‌های کودک ویوا ارزشمندترین هدیۀ ممکن برای کودک بشمار می‌آیند، چرا؟ پاسخ به این سوال را می‌توان به چند بخش تقسیم کرد، اول کیفیت انواع دوچرخه کودک تولیدی این برند که با توجه به حساسیت این گروه سنی بسیار حیاتی می‌باشد زیرا کیفیت پایین قطعاتی همچون مواد اولیه که در تماس با پوست هستند یا کمک چرخ‌ها، سلامت و امنیت کودک را بشدت تهدید می‌کند. دوم رِنج وسیعی از مدل‌های زیبا که درمورد قیمت، سایز، مدل و طرح صدق می‌کند و با افزایش دایرۀ انتخاب شرایط  برگزیدن مناسب‌ترین مدل برای کودکان را فراهم می‌کند. مدل‌های کودک و نوجوان در سایزهای 12، 16، 20 و 24 طراحی و تولید می‌شوند که اساساً کودک را از 2 سالگی تا نوجوانی همراهی نموده و تا سطوح حرفه‌ای کمک می‌کنند.
انواع بهترین مدل دوچرخه ویوا


این موضوع که کدام مدل بهترین است؟ بدون شک سئوالی بدون جواب است و باید به نحو دیگری مطرح نمود. کدام مدل با توجه به نیاز و نوع مسیر انتخابی، و سطح حرفه‌ای بودن ورزشکار می‌تواند بهترین مدل دوچرخه ویوا باشد؟ چرا که انتخاب یک مدل دوچرخه بعنوان بهترین از میان این رِنج گسترده از محصولات، تقریبا غیرممکن است. چرا که شامل ده‌ها مدل و سایز شده و اینکه در انواع کوهستان، شهری، کورسی، برقی، تاشو و کودک، تولید و به بازار عرضه ‌می‌شوند. تمامی مدل‌ها از تکنولوژی‌ها، قطعات و سیستم‌های بروز و پیشرفته با بالاترین سطح استاندارد ساخته می‌شوند. حال ممکن است به سبب نوع مسیر مورد استفاده و هدف تولیدکننده از قطعات متفاوت بر روی مدلهای مختلف استفاده شود و این به تغاوت قیمت خواهد انجامید. به همین علت در رقابت میان برندهای صنعت دوچرخه‌سازی شانه به شانه برندهای دیگر درحال مبارزه برای جایگاه‌های بهتر است. در هر صورت شما برای انتخاب و تصمیم‌گیری در جهت خرید بهترین مدل نیاز خواهید داشت تا 3 سئوال اساسی را به دقت جواب دهید: 1. هدف شما از پدال‌زدن در چه مسیرهایی است (شهری، کوهستان، دومنظوره)؟ سطح حرفه‌ای بودن شما چه میزان است (آماتور، نیمه حرفه‌ای ، حرفه‌ای در حد مسابقات)؟ و در نهایت بودجه شما چه میزان است؟ آنگاه خواهید توانست تا با تحقیق و دریافت مشاوره دست به انتخاب بزنید.


بررسی مدل‌ها و سایزهای مختلف دوچرخه VIVA


بیایید تا در ابتدا تولیدات این برند را به دو دسته بزرگسال و کودک تقسیم کنیم. حالا در مورد دوچرخه بزرگسال تولیدی ویوا به دو حالت می‌توانیم تقسیم‌بندی نماییم : بر اساس سبک که شامل کوهستان، کورسی، شهری هستند و بر مبنای سایز که تنوع بسیار زیاد با محصولات مختلف و در رنج قیمتی متفاوتی هستند شامل سایزهای 26، 27.5 و 29 می‌گردند. البته نباید دوچرخه‌های بانوان ویوا را قلم انداخت.


در مورد دوچرخه‌های کودک ویوا قابل ذکر است که شامل مدل‌های دخترانه و پسرانه بوده و در سایزهای 12، 16، 20 و 24 با تنوعی بسیار زیاد عرضه می‌گردد. شما می‌توانید در وبسایت ما محصولات تولیدی این برند را بهترین قیمت خریداری نمایید.


بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • دوچرخه ویوا سایز 24 مدل 2427 VIVA FASHION

  برای یک دوچرخه سوار فاکتورهای زیادی وجود دارد که دوچرخه سواری را برای او لذت بخش کند و به او اعتماد به نفس دوچرخه سواری و حرفه ای بودن را بدهد. دوچرخه های مدل ورتکس کمپانی ویوا این قابلیت ها را در دوچرخه های با کیفیت خود قرارداده است.

  12,910,000 تومان 13,120,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ویوا سایز 20 مدل 2082 VIVA TRAVEL

  دوچرخه ویوا مدل Travel سایز 20 یک دوچرخه کودک حرفه‌ای مناسب برای سن از 7 سال به بالا است. این دوچرخه ویوا ساخته شده از آلومینیوم بسیار سبک و مقاوم بوده و به قطعات باکیفیت شامل سیستم دنده 21 سرعته از برند معظم شیمانو، دوشاخ جلو کمک‌فنر دار از برند ZOOM مجهز گشته. طراحی این دوچرخه کودک دقیقا مطابق با دوچرخه کوهستان حرفه‌ای بسیار زیبا و چشم‌نواز است.

  10,410,000 تومان 10,650,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ویوا سایز 26 مدل بلیز | 2683 VIVA...

  دوچرخه ویوا Blaze 26 یک محصول در سبک دوچرخه کوهستان دومنظوره است که باظاهری جذاب و به لطف فریم یکپارچه آلومینیومی خود بسیار مورد توجه دوچرخه‌سواران قرار گرفته است. به سبب استفاده از سیستم دنده 24 سرعته از برند معتبر شیمانو، دوشاخ جلو کمک‌فنر‌داز قفل‌شو و بسیاری دیگر از قطعات با کیفیت تبدیل به یک گزینه مناسب جهت خرید دوچرخه کوهستان از برند ویوا شده است.

  13,440,000 تومان 13,800,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره ویوا سایز 29 مدل...

   فریم آلومینیوم بدون جای جوش (یکپارچه) دوشاخ جلو کمک‌فنر دار با قابلیت قفل‌شو و تنظیمی  طوقه دو جداره آلومینیوم سیستم دنده 24 سرعته شیمانو کلاچدار  شانژمان شیمانو آسرا سیستم ترمز دیسک هیدرولیک شیمانو  رکاب آلومینیوم طبق‌قامه ProWheel  آلومینیوم

  18,990,000 تومان 19,390,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره ویوا سایز 27.5 مدل...

  دوچرخه دومنظوره ویوا مدل BLAZE-18 سایز 27.5 دوچرخه ای نیمه حرفه ای، مناسب علاقمندان سواری در جاده های ناهموار کوهستانی است. ویوا در نو آوری در طراحی و کیفیت بالای ساخت در بین ایرانیان مشهور و محبوب است. تنوع بالای تولیدات و استفاده از قطعات بسیار باکیفیت برندهای مطرحی همچون شیمانو ، RST،ZOOM و این اطمینان را به شما میدهد که میتوانید از یک دوچرخه سواری با...

  18,400,000 تومان 18,800,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره ویوا سایز 27.5 مدل...

  کمپانی ویوا در سال 1992 در کشور چین با هدف تولید دوچرخه‌های با کیفیت بالا و قیمت مناسب تاسیس شد که در این راه موفق بود و توانست سهم خوبی از بازار دوچرخه در جهان و ایران به خود اختصاص دهد. از جمله تولیدات این شرکت، ویوا مدل FIRST سایز 27.5 می‌باشد که باجدیدترین متد روز دنیا طراحی و تولید شده است و از امکانات خوبی مانند سیستم دنده 30 سرعته دئور، دوشاخ...

  29,450,000 تومان 29,900,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان ویوا سایز 27.5 مدل المنت...

  دوچرخه ویوا Element 27.5 از جمله دوچرخه های کوهستان ویوا است.این دوچرخه دومنظوره ویوا با ارائه راندمان بسیار بالا در مسیر های شهری و کوهستانی لذت دوچرخه سواری و ورزش را برای شما بیش از پیش می کند.با این دوچرخه ویوا مجهز به سیستم دنده 24 سرعته شیمانو تجربه جدیدی در دوچرخه سواری را تجربه کنید.

  13,480,000 تومان 13,800,000 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ویوا مدل اکسیژن سایز 20| Viva 20...

  دوچرخه کوهستان ویوا مدل oxygen 20 یک دوچرخهٔ مجهز شده به جدیدترین قطعات و ساخته شده از بهترین مواد اولیه است. اگر بخواهیم اشاره‌ای ریز به مشخصات دوچرخه کوهستان ویوا مدل اکسیژن بیندازیم می‌بینیم که فریم آلومینیومی، دوشاخ کمک‌فنردار و سیستم دنده شیمانو در میان‌آن‌ها خوش می‌درخشند. با این دوچرخه قطعا می‌توانید تجربیات زیبایی را از سواری در کوهستان رقم بزنید.

  10,080,000 تومان 10,330,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان ویوا سایز 26 مدل سیدنی |...

  دوچرخه ویوا سیدنی از محبوب‌ترین دوچرخه‌های ویوا سایز 26 سبک دوچرخه کوهستان است. فریم ساخته شده از آلومینیوم در کنار استفاده از سیستم دنده شیمانو برروی این دوچرخه کیفیت سواری این دوچرخه کوهستان را به شدت افزایش داده . اگر به دنبال خرید دوچرخه ویوا باکیفیت بالا هستید، این دوچرخه گینه ایده‌آل بهترین خرید برای شما خواهد بود. 

  12,440,000 تومان 12,900,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک ویوا 20 مدل باربی | VIVA...

  دوچرخه سواری ورزشی است که هم آقایان و هم بانوان می توانند از مزایای آن بهره مند شوند. با خرید دوچرخه کودک ویوا مدل باربی می توانید از سنین کم فرزندان خود را با این ورزش مفرح آشنا کنید. ظاهر فوق العاده جذاب این دوچرخه می تواند شور و اشتیاق دوچرخه سواری را در کودک شعله ور کند. این دوچرخه ویوا دخترانه همچنین می تواند هدیه مناسبی برای عزیزان شما باشد.

  4,650,000 تومان 4,850,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک ویوا 12 مدل باربی | VIVA...

  دوچرخه ویوا مدل باربی برای کودکان با قد بین 89 تا 102 سانتی متر طراحی شده است. در این دوچرخه بچه گانه امکانات متنوعی همچون چرخ های بغل بند، پشتی، سبد و صندوق وجود دارد که دوچرخه سواری را به فعالیتی لذت بخش برای فرزند شما تبدیل می کند. از لحاظ ظاهری این مدل با بدنه آهنی بنفش و سیستم چرخ یکدست سفید حرف های زیادی برای گفتن دارد. با تمامی این تعاریف قیمت...

  3,690,000 تومان 3,840,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ویوا 27.5 مدل فلای | Viva 27.5 Fly 1.0

  دوچرخه ویوا فلای 27.5 یک دوچرخه دومنظوره فوق العاده جذاب با سیستم دنده شیمانو دئور 30 سرعته و دوشاخ باد با قابلت قفل شو در کنار ترمزهای دیسک هیدرولیک تکترو و سایر قطعات با کیفیت است که به عنوان یک گزینه جذاب برای خرید دوچرخه از برند ویوا بسیار مورد توجه قرار دارد و میتواند سواری بینظیری را به شما ارائه دهد.

  29,450,000 تومان 29,950,000 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف