خرید دوچرخه 27.5 

دوچرخه هایی با سایز تایر 27.5 اینچ را دوچرخه 27.5 می‌نامند.با پیدایش دوچرخه 27.5 رفته رفته استفاده از دوچرخه 26 کم و کمتر شد.دوچرخه سایز 27.5 گشتاور بسیار بالاتری به نسبت دوچرخه 26 به شما ارائه می‌دهد و شما با صرف انرژی کمتر می‌توانید مسافت طولانی تری را بپیمایید.دوچرخه هایی با سایز تایر 27.5 در ایجاد شتاب اولیه تفاوت چندانی با...

خرید دوچرخه 27.5 

دوچرخه هایی با سایز تایر 27.5 اینچ را دوچرخه 27.5 می‌نامند.با پیدایش دوچرخه 27.5 رفته رفته استفاده از دوچرخه 26 کم و کمتر شد.دوچرخه سایز 27.5 گشتاور بسیار بالاتری به نسبت دوچرخه 26 به شما ارائه می‌دهد و شما با صرف انرژی کمتر می‌توانید مسافت طولانی تری را بپیمایید.دوچرخه هایی با سایز تایر 27.5 در ایجاد شتاب اولیه تفاوت چندانی با دوچرخه 26 ندارند.تفاوت اصلی دوچرخه 27.5 و دوچرخه 26 این است که دوچرخه 27.5 در مسافت های طولانی خستگی کمتری را به وجود می‌آورند و در ایجاد شتاب ثانویه بی‌رغیب هستند.در ادامه به معرفی انواع دوچرخه سایز 27.5 می‌پردازیم تا شما خرید بهترین دوچرخه 27.5 را تجربه کنید.


انواع دوچرخه 27.5 :

در یک تقسیم بندی ساده دوچرخه های سایز 27.5 را می توانیم به دو دسته زیر دسته بندی کرد: 

دوچرخه کوهستان 27.5 :

همانطور که در بالا اشاره شد دوچرخه سایز 27.5 در ایجاد شتاب و گشتاور نسبت به دوچرخه 26 عمکلرد بهتری دارد از این رو  برای طراحی دوچرخه کوهستان با راندمان و کیفیت سواری بسیار بالا از تایر هایی با سایز 27.5 استفاده می‌شود.

استفاده از تایر 27.5 اینچی در دوچرخه کوهستان علاوه بر افزایش سطح اصطکاک شما با زمین ، به شما کمک می‌کند تا بتوانید از ناهمواری های مسیر بدون آسیب دیدگی عبور کنید.به علت استفاده از تایر 27.5 در دوچرخه های کوهستان نسل جدید ، شرکت های طراح دوشاخ دوچرخه به این فکر افتادند که دوشاخ های بلند تر با میزان تراول بیشتر را طراحی کنند از این رو دوشاخ دوچرخه 27.5 قدرت مانور بیشتری به نسبت دوشاخ دوچرخه 26 دارد.

دوچرخه دومنظوره 27.5 :

دوچرخ 27.5 دومنظوره تفاوت زیادی با دوچرخه 27.5 کوهستان دارند و این تفاوت در طراحی فریم ، سیستم ترمز ، سیستم دنده و سیستم چرخ ها قابل مشاهده است.همانند دوچرخه 27.5 کوهستان ، دوچرخه دومنظوره 27.5 در ایجاد شتاب بی مثال هستند اما دوچرخه دومنظوره 27.5 شتاب بیشتری را در مسیر های شهری به شما ارائه می‌دهد.خرید دوچرخه 27.5 دومنظوره به کسانی پیشنهاد می‌شود که مسیر دوچرخه سواری آنها بیشتر مسیر های شهری است و گاهی در مسیر های کوهستانی به دوچرخه سواری می‌پردازند.


برند های تولید کننده دوچرخه سایز 27.5 :

برند های زیادی مثل برند ویوا ، برند فلش ، برند اسکات ، برند جاینت ، برند گالانت و بسیار از برند های موجود در بازار دوچرخه ، دوچرخه سایز 27.5 تولید می‌کنند اما برند جاینت با ساخت دوچرخه 27.5 تحول عظیمی در صنعت تولید دوچرخه ایجاد کرد.

طراحی فریم منحصر به فرد دوچرخه جاینت سایز 27.5 باعث شده تا دوچرخه های 27.5 این برند دارای بالاترین راندمان سواری باشند و شما با این دوچرخه های 27.5 بتوانید هر مسیر را با دوچرخه خود به چالش بکشید.استفاده از آلومینیوم اختصاصی Aluxx درطراحی فریم دوچرخه 27.5 جاینت ،وزن دوچرخه های این برند را به حداقل و مقاومت آنها را به حداکثر رسانده است.قیمت دوچرخه 27.5 جاینت به نسبت سایر برند های ذکر شده بالاتر است اما نکته اصلی در تفاوت کیفیت بین آن برند ها و جاینت است ، اگر برای سلامتی خود اهمیت قائل هستید ، قطعا خرید دوچرخه جاینت 27.5 به شما پیشنهاد می‌شود.

دوچرخه 27.5 کیفیت سواری بسیار بهتری نسبت به دوچرخه 26 به شما ارائه می‌دهد.برای شروع دوچرخه سواری استفاده از دوچرخه 27.5 قطعا انتخاب مناسب‌تری برای افراد بزرگسال است.فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ مجموعه کاملی از دوچرخه های سایز 27.5 را در کنار هم گرد آورده است.برای آگاهی از قیمت دوچرخه 27.5 و خرید آن می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بیشتر

دوچرخه 27.5  

 • دوچرخه بانوان جاینت مدل بلیس دیسک|LIV...

  این دوچرخه بانوان طوری طراحی شده است تا بهترین های جهان و جاده و کوه را با هم جمع کرده باشد .اگر میخواهید یکم ماجراجویی داشته باشید Bliss میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد. همچنین اگر قصد دارید تا کارهای روزمره خود را انجام دهید با آرامش کامل می توانید دوچرخه سواری کنید و از مسیر لذت ببرید .

  14,360,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 27.5 کوهستان جاینت تالون 3 |(2021)...

  برای سواری در مسیر کوهستانی و مسیر های جاده ای از بهترین انتخاب برای شما ، دوچرخه تالون 3 2021 است.فریم ساخته شده از آلومینیوم ، استفاده از سیستم دنده شیمانو و ترمز های هیدرولیک Tektro TKD 143 این دوچرخه جاینت را در هر مسیری بینظیر کرده است.با انتخاب این دوچرخه کوهستان ، از دوچرخه سواری لذت بیشتری ببرید.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت تالون 3 لیمیتد سایز...

  اگر علاقه مند به دوچرخه سواری در مسیر های کوهستانی هستید اما نمی دانید چه دوچرخه برای سواری شما مناسب است ، حتما دوچرخه تالون 3 لیمیتد را تهیه کنید.این دوچرخه کوهستان جاینت با ارائه راندمان بسیار بالا در مسیر های کوهستانی ،شمارا علاقه مند به کاوش در کوهستان می کند.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 27.5 کوهستان جاینت تالون 4 |(2021)...

  دوچرخه جاینت مدل تالون 4 از دوچرخه های دومنظوره با کیفیت سواری فوق العاده در کوهستان است.فریم بسیار سبک این دوچرخه به شما این امکان را می‌دهد تا در هر مسیری بالاترین راندمان سواری را داشته باشید.نکته قابل توجه درباره این دوچرخه کوهستان جاینت استفاده از سیستم دنده شیمانو با کارایی بسیار بالا است.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت تالون 2 سایز 27.5...

  از سری دوچرخه های کوهستان می‌توان به دوچرخه جاینت 27.5 مدل Talon 2 2021 اشاره کرد.فریم بسیار سبک آلومینیوم با طراحی بسیار دقیق و مهندسی شده ، استفاده از سیستم دنده شیمانو و ترمز های هیدرولیک Tektro TKD 143 کیفیت این دوچرخه کوهستان جاینت را به شدت افزایش داده است.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت مدل تالون 27.5...

  دوچرخه کوهستان جاینت تالون 27.5  مدل (GIANT TALON 3 (2020 این دوچرخه محبوب و پرطفدار از بزرگترین تولید کننده دوچرخه دنیا - کمپانی دوچرخه سازی جاینت - به شما یک دوچرخه سواری بسیار لذت بخش و راحت با کنترل کامل در مسیرهای ناهموار را می دهد . اگر دنبال یک دوچرخه سواری با کیفیت هستید حتما به این دوچرخه فکر کنید .

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان راپیدو پرو 1 27.5 | Rapido...

  اگر بخواهیم این دوچرخه کوهستان راپیدو را در چند کلمه توصیف کنیم، گفتن دوچرخه اقتصادی و باکیفیت برای این دوچرخه کافیست. استفاده از سیستم دنده شیمانو، فریم آلومینیومی و دارا بودن ترمز های دیسک هیدرولیک خرید این دوچرخه راپیدو را اقتصادی و مقرون به صرفه است.

  9,699,000 تومان 9,920,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره راپیدو سایز 27.5...

  کمپانی خوشنام راپیدو بعد از تاسیس، ابتدا تصمیم به تولید دوچرخه‌های مخصوص تور و آلومینیومی کرد. دوچرخه های دو منظوره و  کوهستان بعداها در خط تولید این شرکت قرار گرفت. دوچرخه دو منظوره برند راپیدو مدل R6 سایز 27.5 با استفاده از قطعات بسیار با کیفیت شیمانو ، طراحی زیبا و رنگ های مختلف میتواند انتخاب مناسبی هم برای بانوان و هم آقایان باشد.

  8,200,000 تومان 8,540,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان تایگر 27.5 مدل آکوا | TIGER...

  دوچرخه تایگر مدل AQUA هم روی جاده های هموار و هم در مسیر های کوهستانی امتحان خود را پس داده است. بهره گیری از فریم و قطعات آلومینیومی در این دوچرخه سبب سبکی و راحتی در کنترل خواهد بود. از سوی دیگر سیستم دنده 21 سرعته دوچرخه کوهستان تایگر کمک شایانی به حرکت در سربالایی می کند و بهره وری را در مسافت بلند افزایش می دهد. اگر قصد دارید برای خرید دوچرخه کوهستان...

  6,299,000 تومان 6,470,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت مدل رین ادونس 0 | (Giant...

  دوچرخه جاینت Reign Advanced 0 از جمله دوچرخه های کوهستان جاینت است.این دوچرخه کوهستان جاینت با استفاده از مواد کامپوزیت کربن طراحی و تولید شده است.وزن بسیار کم ،مقاومت بسیار بالا و فریم آیرودینامیک از جمله ویژگی های فریم Reign Advanced 0 است.

  193,000,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت مدل ای تی ایکس الیت 0|(2020)...

  دوچرخه‌سواری کوهستان بدون شک یکی از مهیج ترین رشته‌های دوچرخه‌سواری است. بدین منظور دوچرخه‌ای نیاز داریم که بدنه و طراحی مقاوم و منعطفی داشته باشد تا بتواند دشواری های مسیر‌های کوهستانی را برای دوچرخه‌سواری از بین ببرد. دوچرخه کوهستان مدل ATX Elite 0 از تولیدات شرکت جاینت یک نمونه خوب بدین منظور می باشد.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستانی جاینت ایکس تی سی ادونسد...

  دوچرخه کوهستانی جاینت مدل XTC Advanced 27.5 +1 با فریم کامپوزیت کربن بسیار مقاوم و سبک یک از بهترین ها در سبک کوهستانی است.این دوچرخه کوهستانی جاینت با سیستم سرعت شیمانو Deore XT و مهندسی بسیار دقیق فریم هر مسیر کوهستانی را به آسانی می پیمایید.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف