خرید دوچرخه 27.5 

دوچرخه هایی با سایز تایر 27.5 اینچ را دوچرخه 27.5 می‌نامند.با پیدایش دوچرخه 27.5 رفته رفته استفاده از دوچرخه 26 کم و کمتر شد.دوچرخه سایز 27.5 گشتاور بسیار بالاتری به نسبت دوچرخه 26 به شما ارائه می‌دهد و شما با صرف انرژی کمتر می‌توانید مسافت طولانی تری را بپیمایید.دوچرخه هایی با سایز تایر 27.5 در ایجاد شتاب اولیه تفاوت چندانی با...

خرید دوچرخه 27.5 

دوچرخه هایی با سایز تایر 27.5 اینچ را دوچرخه 27.5 می‌نامند.با پیدایش دوچرخه 27.5 رفته رفته استفاده از دوچرخه 26 کم و کمتر شد.دوچرخه سایز 27.5 گشتاور بسیار بالاتری به نسبت دوچرخه 26 به شما ارائه می‌دهد و شما با صرف انرژی کمتر می‌توانید مسافت طولانی تری را بپیمایید.دوچرخه هایی با سایز تایر 27.5 در ایجاد شتاب اولیه تفاوت چندانی با دوچرخه 26 ندارند.تفاوت اصلی دوچرخه 27.5 و دوچرخه 26 این است که دوچرخه 27.5 در مسافت های طولانی خستگی کمتری را به وجود می‌آورند و در ایجاد شتاب ثانویه بی‌رغیب هستند.در ادامه به معرفی انواع دوچرخه سایز 27.5 می‌پردازیم تا شما خرید بهترین دوچرخه 27.5 را تجربه کنید.


انواع دوچرخه 27.5 :

در یک تقسیم بندی ساده دوچرخه های سایز 27.5 را می توانیم به دو دسته زیر دسته بندی کرد: 

دوچرخه کوهستان 27.5 :

همانطور که در بالا اشاره شد دوچرخه سایز 27.5 در ایجاد شتاب و گشتاور نسبت به دوچرخه 26 عمکلرد بهتری دارد از این رو  برای طراحی دوچرخه کوهستان با راندمان و کیفیت سواری بسیار بالا از تایر هایی با سایز 27.5 استفاده می‌شود.

استفاده از تایر 27.5 اینچی در دوچرخه کوهستان علاوه بر افزایش سطح اصطکاک شما با زمین ، به شما کمک می‌کند تا بتوانید از ناهمواری های مسیر بدون آسیب دیدگی عبور کنید.به علت استفاده از تایر 27.5 در دوچرخه های کوهستان نسل جدید ، شرکت های طراح دوشاخ دوچرخه به این فکر افتادند که دوشاخ های بلند تر با میزان تراول بیشتر را طراحی کنند از این رو دوشاخ دوچرخه 27.5 قدرت مانور بیشتری به نسبت دوشاخ دوچرخه 26 دارد.

دوچرخه دومنظوره 27.5 :

دوچرخ 27.5 دومنظوره تفاوت زیادی با دوچرخه 27.5 کوهستان دارند و این تفاوت در طراحی فریم ، سیستم ترمز ، سیستم دنده و سیستم چرخ ها قابل مشاهده است.همانند دوچرخه 27.5 کوهستان ، دوچرخه دومنظوره 27.5 در ایجاد شتاب بی مثال هستند اما دوچرخه دومنظوره 27.5 شتاب بیشتری را در مسیر های شهری به شما ارائه می‌دهد.خرید دوچرخه 27.5 دومنظوره به کسانی پیشنهاد می‌شود که مسیر دوچرخه سواری آنها بیشتر مسیر های شهری است و گاهی در مسیر های کوهستانی به دوچرخه سواری می‌پردازند.


برند های تولید کننده دوچرخه سایز 27.5 :

برند های زیادی مثل برند ویوا ، برند فلش ، برند اسکات ، برند جاینت ، برند گالانت و بسیار از برند های موجود در بازار دوچرخه ، دوچرخه سایز 27.5 تولید می‌کنند اما برند جاینت با ساخت دوچرخه 27.5 تحول عظیمی در صنعت تولید دوچرخه ایجاد کرد.

طراحی فریم منحصر به فرد دوچرخه جاینت سایز 27.5 باعث شده تا دوچرخه های 27.5 این برند دارای بالاترین راندمان سواری باشند و شما با این دوچرخه های 27.5 بتوانید هر مسیر را با دوچرخه خود به چالش بکشید.استفاده از آلومینیوم اختصاصی Aluxx درطراحی فریم دوچرخه 27.5 جاینت ،وزن دوچرخه های این برند را به حداقل و مقاومت آنها را به حداکثر رسانده است.قیمت دوچرخه 27.5 جاینت به نسبت سایر برند های ذکر شده بالاتر است اما نکته اصلی در تفاوت کیفیت بین آن برند ها و جاینت است ، اگر برای سلامتی خود اهمیت قائل هستید ، قطعا خرید دوچرخه جاینت 27.5 به شما پیشنهاد می‌شود.

دوچرخه 27.5 کیفیت سواری بسیار بهتری نسبت به دوچرخه 26 به شما ارائه می‌دهد.برای شروع دوچرخه سواری استفاده از دوچرخه 27.5 قطعا انتخاب مناسب‌تری برای افراد بزرگسال است.فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ مجموعه کاملی از دوچرخه های سایز 27.5 را در کنار هم گرد آورده است.برای آگاهی از قیمت دوچرخه 27.5 و خرید آن می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بیشتر

دوچرخه 27.5  

 • دوچرخه 27.5 کوهستان جاینت تالون 3 |(2021)...

  برای سواری در مسیر کوهستانی و مسیر های جاده ای از بهترین انتخاب برای شما ، دوچرخه تالون 3 2021 است.فریم ساخته شده از آلومینیوم ، استفاده از سیستم دنده شیمانو و ترمز های هیدرولیک Tektro TKD 143 این دوچرخه جاینت را در هر مسیری بینظیر کرده است.با انتخاب این دوچرخه کوهستان ، از دوچرخه سواری لذت بیشتری ببرید.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت تالون 2 سایز 27.5...

  از سری دوچرخه های کوهستان می‌توان به دوچرخه جاینت 27.5 مدل Talon 2 2021 اشاره کرد.فریم بسیار سبک آلومینیوم با طراحی بسیار دقیق و مهندسی شده ، استفاده از سیستم دنده شیمانو و ترمز های هیدرولیک Tektro TKD 143 کیفیت این دوچرخه کوهستان جاینت را به شدت افزایش داده است.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت تالون 3 لیمیتد سایز...

  اگر علاقه مند به دوچرخه سواری در مسیر های کوهستانی هستید اما نمی دانید چه دوچرخه برای سواری شما مناسب است ، حتما دوچرخه تالون 3 لیمیتد را تهیه کنید.این دوچرخه کوهستان جاینت با ارائه راندمان بسیار بالا در مسیر های کوهستانی ،شمارا علاقه مند به کاوش در کوهستان می کند.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 27.5 کوهستان جاینت تالون 4 |(2021)...

  دوچرخه جاینت مدل تالون 4 از دوچرخه های دومنظوره با کیفیت سواری فوق العاده در کوهستان است.فریم بسیار سبک این دوچرخه به شما این امکان را می‌دهد تا در هر مسیری بالاترین راندمان سواری را داشته باشید.نکته قابل توجه درباره این دوچرخه کوهستان جاینت استفاده از سیستم دنده شیمانو با کارایی بسیار بالا است.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بانوان لیو مدل تمپت 2 سایز 27.5 |...

  دوچرخه بانوان جاینت در قالب ساب برند لیو طراحی،تولید و به بازار عرضه می شوند.همواره دوچرخه های جاینت و یا لیو با بهترین کیفیت و بالاترین استانداردها به بازار عرضه می شوند تا تجربه ای بی نظیر از دوچرخه سواری را برای شما به ارمغان بیاورند.پس اگر به دنبال انتخاب یک دوچرخه زنانه با کیفیت و استاندارد هستید حتما دوچرخه های لیو را در الویت قرار دهید .

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بانوان لیو مدل تمپت 3 سایز 27.5 |...

  بر روی زین دوچرخه خود بنشینید و آماده شوید تا ماجراجویی جدیدی را آغاز کنید. دوچرخه های تمپت همان دوستی است که دری به سوی یک دنیای جدید برای شما باز می کند. دوچرخه های سری تمپت با داشتن یک فریم آلومینیومی سبک که مخصوص خانمها طراحی شده است و چرخهای سایز 27.5 که سرعت،کارایی و کنترل را ترکیب میکنند، و می تواند شما را در تمام مسیرهای زمین خاکی با راحتی تمام...

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت 27.5 مدل تالون 1...

  دوچرخه کوهستان تالون 1 در سبک تریل طراحی و تولید شده است.برای کاوش در کوهستان و بالارفتن از مسیر های کوهستانی قطعا از بهترین انتخاب ها برای شما خرید دوچرخه جاینت تالون 1 2021 است.این دوچرخه با ارائه بالاترین کیفیت سواری به شما ، شما را علاقه‌مند به دوچرخه سواری می‌کند.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت مدل ای تی ایکس سایز...

  با خرید دوچرخه کوهستان جاینت 27.5 مدل ای تی ایکس شما صاحب یک دوچرخه ارزان قیمت از برند شناخته شده Giant خواهید شد. این مدل دارای بدنه ای آلومینیومی است و برای سواری در مسیرهای کوهستانی طراحی شده است. با این حال شما می توانید برای تردد در جاده های شهری و پارک ها نیز از آن استفاده کنید.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان المپیا 27.5 مدل Olympia...

  خرید دوچرخه کوهستان با توجه به قیمت های نجومی امروزی سخت شده و کاربران را با تردید و وسواس مواجه کرده است. با این حال اگر قصد دارید دوچرخه ای تهیه کنید که نه تنها کارایی و عملکرد مطلوبی ارائه می دهد، بلکه ارزش هزینه پرداخت شده را دارد، ما دوچرخه المپیا مدل Spider 01 را به شما پیشنهاد می دهیم. این دوچرخه 27 با ارائه بدنه مستحکم و امکانات متنوع می تواند...

  5,050,000 تومان 5,300,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ترینکس 27.5 مدل Trinx 27.5 M1000...

  دوچرخه ترینکس M1000 Elite از جمله محصولات کمپانی دوچرخه سازی ترینکس است که برای دوچرخه سواری در مسیرهای کوهستانی و مسیرهای مسطح شهری طراحی و تجهیز گشته است.سیستم نده 30 سرعته در کنار ترمزهای دیسک هیدرولیک و دوشاخ کمک فنر دار با قابلیت قفل شو از جمله ویژگیهای متمایز اسن دوچرخه ارزان قیمت و با کیفیت است.

  8,999,000 تومان 9,210,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان 27.5 المپیا مدل وینر دیسک...

  برای دوچرخه سواری دومنظوره در سطح شهر و مسیرهای سخت کوهستان دوچرخه المپیا سایز 27.5 وینر دیسک یک گزینه بسیار مناسب و اقتصادی و مقرون بصرفه است که می تواند نیاز شما را برای دوچرخه سواری ابتدایی و اولیه بر طرف سازد تا شما برای ورود به دنیای زیبای دوچرخه سواری آماده و مهیا شوید. پس شما برای خرید دوچرخه ارزان قیمت می توانید به این گزینه فکر کنید. 

  5,520,000 تومان 5,680,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره راپیدو سایز 27.5...

  کمپانی خوشنام راپیدو بعد از تاسیس، ابتدا تصمیم به تولید دوچرخه‌های مخصوص تور و آلومینیومی کرد. دوچرخه های دو منظوره و  کوهستان بعداها در خط تولید این شرکت قرار گرفت. دوچرخه دو منظوره برند راپیدو مدل R6 سایز 27.5 با استفاده از قطعات بسیار با کیفیت شیمانو ، طراحی زیبا و رنگ های مختلف میتواند انتخاب مناسبی هم برای بانوان و هم آقایان باشد.

  8,200,000 تومان 8,540,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف