بررسی قیمت دوچرخه 28

دوچرخه‌سواری حالا به یک ورزش همگانی تبدیل شده است که تولیدکنندگان را وادار به آماده سازی محصولات نوین‌تر برای جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریان، می‌نماید. دوچرخه‌های 28 توسط خِیل وسیعی از برندهای مطرح ساخته و عرضه می‌شوند. همچنین در کیفیت و انواع از محصولی به محصول دیگر متفاوت هستند. همه این عوامل در قیمت دوچرخه 28 اثر می‌گذارند....

بررسی قیمت دوچرخه 28

دوچرخه‌سواری حالا به یک ورزش همگانی تبدیل شده است که تولیدکنندگان را وادار به آماده سازی محصولات نوین‌تر برای جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریان، می‌نماید. دوچرخه‌های 28 توسط خِیل وسیعی از برندهای مطرح ساخته و عرضه می‌شوند. همچنین در کیفیت و انواع از محصولی به محصول دیگر متفاوت هستند. همه این عوامل در قیمت دوچرخه 28 اثر می‌گذارند. برای مثال قیمت تولیدات کورسی جاینت عمدتا از قیمت محصولات کورسی المپیا گرانتر است. در مورد نوع نیز باید گفت که قیمت دوچرخه 28 بین مثلا دو سبک شهری و کورسی در نوسان است. به معنی که قیمت دوچرخه 28 شهری عمدتا از قیمت دوچرخه 28 کورسی کمتر است. از آنجایی که 28 فقط نماد سایز چرخ‌های این دسته تولیدات است، می‌توان آن‌را در تمام گروهبندی ها مثل سایکل، شهری و کورسی مشاهده کرد. قیمت دوچرخه 28 بیشتر از همین عوامل نشأت می‌گیرد تا سایز 28 آنها. مثلا سبک سایکل در سایه مشخصات فنی و قطعات بکار رفته و برند تولیدکننده آن، قیمت‌گذاری می‌شود نه فقط بر اساس سایز. بنابراین می‌توان گفت که ارزش‌گذاری بر اساس نوع، کیفیت و برند تعیین می‌شود و مثل هر سایز دیگر مثل 26 کمتر از سایز خود تاثیر می‌پذیرد یا اصلا هیچ اثری بر آن ندارد. خلاصه که قیمت‌گذاری تمامی دوچرخه‌ها صرف نظر از سایز و با توجه به نوع، مشخصات و برند صورت می گیرد. لازم به ذکر است بهترین قیمت دوچرخه 28 در کنار تخفیفات ویژه در فروشگاه آریا چرخ به خریداران ارائه می شود تا اولین گام به سمت یک سبک زندگی سالم را بردارید.

ارتباط بین قطعات و قیمت دوچرخه 28

امروزه عده زیادی از دوچرخه‌سواران به سمت سایزهای بزرگتر سوق پیدا کرده‌اند زیرا کارایی آن‌ها در طول سال‌ها حضور، اکنون به اثبات رسیده است، دوچرخه سایز 28 نیز از این امر مستثنا نیست. این سایز با افزایش محبوبیت حالا توسط بسیاری از برند ها مثل جاینت، اسکات و ... به‌صورت تخصصی تولید می‌گردند. و همین توجه سبب شده تا با افزایش نیاز به قطعات دوچرخه 28 بسیاری از تامین‌کنندگان قطعه نیز به سمت تولید تخصصی سوق پیدا کنند. تولیدات این سایز با توجه به قطعات بکار رفته در تولید امتیازات متعددی دارند که در لیست مهم‌ترین مشخصات دوچرخه 28 قرار می‌گیرند و مستقیم بر روی قیمت تاثیر دارند. برای شروع می‌توان به قدرت گشتاور بهتر این سایز و حفظ تعادل آسان تر، اشاره کرد که از ویژگی‌های برجسته تایرهای بزرگ مانند 28 است. دوچرخه 28 در مسیرهای مسطح و آسفالته گشتاور بهتری میان چرخ و زمین ایجاد می‌کند که سبب ارتقا سرعت و لذت سواری می‌شود.

فروشگاه آریا چرخ با گردآوری کامل‌ترین مجموعه از دوچرخه 28، تلاش کرده تا به اعتماد و ذائقه خریدار احترام گذارد. دوچرخه 28 شهری، کورسی و سایکل همگی در وبسایت ما مهیا بوده و شما می‌توانید با بررسی موارد موجود، ثبت سفارش آسان و تحویل رایگان درب منزل یک تجربه فوق‌العاده را رقم بزنید.

شناخت و خرید دوچرخه 28

سایزبندی دوچرخه‌ها اصولا بر اساس اندازه قطر چرخ یا تایرها صورت می‌گیرد. این درحالی است که طبق مصوبات سازمان استاندارد جهانی، سایز 28 به بازه‌ای از چرخ‌ها اطلاق می‌شود که معمولا با قطر mm700 خوانده می‌شود. دوچرخه 28 از سایزهای ابتدایی بوده که در آغاز تولید انبوه دوچرخه، توسط برندهای مختلف ساخته و به بازار عرضه می‌شد. محصولات این سایز در ابتدا بصورت انحصاری در نوع کورسی طراحی می‌شده تا اینکه بعدها نظر تولیدکنندگان را جذب کرده و به موفقیت‌های زیادی رسید. در نتیجۀ توجه تولیدکنندگان به یان سایز و تحقیقات صورت گرفته بعدها دوچرخه سایکل 28، دوچرخه شهری 28 کم‌کم پا به عرصه وجود گذاشتند. با وجود گمنامی تقریبی این سایز در سال‌های اخیر، تعداد فراوانی از ورزشکاران هنوز باور خود به توانایی دوچرخه 28 را از دست نداده‌اند. در انتخاب سایز مناسب برای خرید به مانع برخوردید؟ دوچرخه های 26، 27.5  و 29 برایتان مناسب نیست؟ دوچرخه 28 را امتحان کنید، قطعا با رضایت به سمت مقصد خود پدال خواهید زد. همخوانی این سایز با آناتومی بدن دوچرخه‌سواران گوناگون مسحور کننده بوده، بقدری که هر روز به محبوبیت آن اضافه می‌شود. تولیدات این سایز، بهترین کیفیت سواری برای مسیرهای شهری و مسطح را ارائه داده و حالت استاندارد نشستن را برای شخص به ارمغان می‌آورد، البته تنها در صورت مطابقت قد و وزن شما با سایز فریم.

فروشگاه آریا چرخ با گردهم آوردن کاملترین مجموعه از دوچرخه 28، تلاش کرده تا به اعتماد و ذائقه خریدار احترام گذارد. دوچرخه 28 شهری، کوهستان و کورسی همگی در این وبسایت در دسترس عموم قرار دارند و شما می توانید با بررسی موارد موجود، ثبت سفارش آسان و تحویل رایگان درب منزل یک تجربه فوق العاده را رقم بزنید.

خرید اینترنتی دوچرخه 28

خرید دوچرخه 28 یک تجربه جذاب و شاید بی‌تکرار برای شما خواهد بود زیرا لذتی بی‌همتا را تجربه خواهدی کرد. توجه به این مرحله از خرید دوچرخه گاها مورد اجحاف قرار می‌گیرد زیرا خریدار خود را قانع می‌کند که آخرین مرحله، راحت‌ترین آنهاست. برخلاف باور عموم این قسمت اصلا کم اهمیت نیست. خرید اینترنتی دوچرخه 28 امری است که بعلت اشباع اینترنت از آنلاین شاپ‌های متعدد، میسر شده و برای خیلی از علاقه‌مندان الویت محسوب می‌شود. اگر قصد دارید خرید دوچرخه خود را در فضای مجازی ثبت کنید باید هوشیار باشید، ریزبینانه وبسایت‌ها را در نظر گرفته و بعد از مقایسه تنوع و قیمت‌ها، وبسایت مورد اعتماد خود را بیابید. خرید اینترنتی دوچرخه همچنین برای طرفداران محیط زیست پیشنهادی اغوا کننده است. اولا اینکه دوچرخه‌سواری یعنی استفاده کمتر از سوخت‌های فسیلی و کاهش گازهای گلخانه‌ای، خود به محافظت از محیط زیست ختم می‌شود. دوم اینکه اقدام به خرید آنلاین یعنی کاغذبازی کمتر، ترافیک کم تراکم‌تر و کاهش گازهای گلخانه‌ای. منفعت بعدی که خرید اینترنتی به مشتریان می‌رساند، آسودگی و امنیت بیشتر می‌باشد و بالاخره نیازی به خارج شدن از خانه ندارید. همان‌طور که شواهد گویاست خرید اینترنتی دوچرخه 28 از جهات بسیاری یک حرکت عاقلانه است.

راهنمای خرید دوچرخه 28

از آن‌جا که دوچرخه 28 یک سایز تخصصی بوده، پس باید در مورد آن بسیار تحقیق کرد و از فروشندگان متخصص یا دوچرخه‌سواران کمک گرفت. قسمت خرید دوچرخه 28 زمانی تکمیل می‌شود که فروشنده در فروش این سایز دوچرخه زبده و متخصص باشد. در این مورد بیشتر به فروشنده پرداخته می‌شود تا خریدار، زیرا به همان اندازه اهمیت دارد و باید مورد بحث قرار گیرد. کسی که قصد خرید دارد از قبل تصمیم خود درمورد سایز گرفته و وظیفه فروشنده‌ها ارائه مشاوره درباره برندها، سری‌ها و مدل‌هایی است که با بودجه خریدار هم‌خوانی دارد. لازم به ذکر است که فروشگاه‌هایی بهترین عملکرد در راهنمای و مشاوره در هنگام خرید دارند که بهترین قیمت بازار، بعلاوه فرصت‌هایی مثل تخفیف و حمل رایگان، را برای مشتری فراهم کنند. در اینصورت رضایت مشتری ضمانت شده و این فروشگاه را به سایر علاقمندان معرفی می‌کند تا صعودی چشمگیر در فروش مشاهده شود.

بیشتر

دوچرخه 28 

 • دوچرخه کورسی جاینت Giant TCR Advanced SL...

  دوچرخه کورسی جدید جاینت TCR ADVANCED SL DISC kom 1 از هر لحاظ پیشرفت کرده و حالا به گزینه منتخب خیلی از دوچرخه سواران حرفه‌ای تبدیل شده است. با بکارگیری مطالعات ایرودینامیک در فریم و دوشاخ کامپوزیت کربن و فرمان، این دوچرخه کورسی حالا از بسیاری از رقبای هم کلاس خود پیشی گرفته است. سرعت ارتقا یافته در مشخصات دوچرخه کورسی ، وزن کم بدنه آن و سیستم قابل اعتماد...

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت Giant TCR Advanced SL...

  بعد از خرید دوچرخۀ کورسی TCR ADVANCED SL DISC 0 RED با اعتماد‌بنفس در مسابقات سرعت شرکت کنید چرا که این دوچرخۀ جاینت کورسی برای برنده‌ها طراحی می‌شود. طراحی کاملاً ایرودینامیکیِ فریم و بافت سبک کامپوزیتی آن، در ترکیب با سیستم‌های فوق‌پیشرفتۀ SRAM بهترین دوچرخۀ کورسیِ ممکن را می‌سازند که در تمام مسابقات اول از حریفان از خط پایان عبور می‌کند.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت Giant Revolt 0 (2022)

  بدنه سبک آلومینیوم، دوشاخ کربن، قطعات پیشرفته مثل لوله‌زین و فرمان D_fuse همه و همه، دوچرخه کورسی جاینت REVOLT 0 را برای انواع مسیر مناسب می‌کند. تجهیزات متعدد مثل تایرهای TUBELESS، ترمز دیسکی و سیستم‌دنده شیمانو باعث شده تا این دوچرخه با عنوان بهترین مدل دوچرخه کورسی شناخته شود. 

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه برقی شهری جاینت Giant EXPLORE E+ 1...

  دوچرخه برقی شهری جاینت EXPLORE E+ 1 625WH STA از آن دسته دوچرخه‌هایی است که هم بهترین برند دوچرخه شهری به طراحی و عرضه آن بسیار مفتخر است و هم دوچرخه‌سواران از آن نهایت رضایت را دارند. دوچرخه توریستی EXPLORE E+ 1 625WH STA به نوین‌ترین امکانات مجهز شده است. دو نمایشگر مجزا و سیستم ترمز شیمانو این دوچرخه توریستی را کاملا تحت کنترل دوچرخه سوار قرار می‌دهد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه بانوان لیو الایت|Liv Alight 3 (2022)
  خرید محصول
  دوچرخه بانوان لیو الایت|Liv Alight 3 (2022)

  دوچرخه بانوان Alight 3 محصولی فئق‌العاده و یک دوچرخه سبک شهری تخصصی برای بانوان بوده که با در نظر گرفتن شرایط خاص فیزیولوژیکی بانوان برای بهترین تجربه سواری طراحی و مهندسی گشته است. وزن سبک، تجهیز به بهترین قطعات از برند شیمانو سبب گشته تا در کنار دقیق‌ترین فریم، بالاترین بازدهی برای سواری بانوان را به همراه داشته باشد.

  13,640,000 تومان 14,080,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف