منظور از دوچرخه اقتصادی چیست

برخی اوقات با توجه به نوع نیاز شما و بخصوص در ابتدا برای شروع ورزش دوچرخه سواری شما در فکر آن هستید تا با یک دوچرخه ارزان قیمت شروع کنید و لذت این ورزش مفرح را حس نمایید. منظور از یک دوچرخه اقتصادی محصولی است که در عین حفظ حداقل کیفیت و برخورداری از آپشن‌های معمول بتواند بعنوان یک دوچرخه ارزان قیمت محسوب شود. پس توجه...

منظور از دوچرخه اقتصادی چیست

برخی اوقات با توجه به نوع نیاز شما و بخصوص در ابتدا برای شروع ورزش دوچرخه سواری شما در فکر آن هستید تا با یک دوچرخه ارزان قیمت شروع کنید و لذت این ورزش مفرح را حس نمایید. منظور از یک دوچرخه اقتصادی محصولی است که در عین حفظ حداقل کیفیت و برخورداری از آپشن‌های معمول بتواند بعنوان یک دوچرخه ارزان قیمت محسوب شود. پس توجه داشته باشید که یک دوچرخه ارزن قیمت لزوما یک دوچرخه اقتصادی محسوب نمی‌شود زیرا ممکن است از کیفیت معقول یا آپشن‌های معمول برخوردار نباشد. زمانی که تصمیم به خرید دارید، رنج وسیعی از قیمت و برندها و مارک‌های مختلف در فروشگاه‌ها موجود هستند که شما می‌توانید آن‌ها را مورد بررسی قرار داده و مناسبترین مدل را برای خود انتخاب کنید . انواع دوچرخه شهری ارزن قیمت و یا دوچرخه کوهستان ارزان قیمت ، از جمله مدل‌هایی هستند که بیشتر اوقات برای خریداران جذاب بوده و تمایل به انتخاب یکی از این مدل‌ها را دارند. اما کاملا مراقب باشید که وجود محصولات ارزان قیمت شما را در انتخاب به اشتباه نکشد و با هزینه‌های گزاف تعییر بعد از خرید مواجه نشود علاوه بر اینکه لذت واقعی پدال‌زدن را تجربه نخواهید کرد!


خرید دوچرخه ارزان قیمت (اقتصادی)

خرید دوچرخه ارزان قیمت برای کسانیکه دلباخته سرعت هستند، به محیط زیست احترام می‌گذارند یا می‌خواهند به کشف طبیعت در کوهستان ها بپردازند اما بودجه محدودی دارند، گزینه معقولی است. همچنین برای افرادی که تازگی به پدال‌شدن علاقه‌مند شده‌اند اما هنوز ایده یا توجیه ذهنی برای خرید یک محصول حرفه‌ای ندارند، خرید دوچرخه ازران قیمت (اقتصادی) می‌تواند گزینه مطلوبی جهت شروع باشد. حالا با سیل عظیمی از دوستانی مواجه هستیم که فرض می‌کنند تنها برندهای گران قیمت جنس مرغوب به دست آنها می‌رسانند. این افراد بنا را بر این تصور غلط گذاشته و به سمت خرید دوچرخه دست دوم خیز بر می‌دارند، همه اینها درحالی است که اگر از اصل ماجرا آگاه باشند کار به اینجا نمی‌رسد. خرید دوچرخه های اقتصادی (ارزان قمیت) بهترین انتخاب برای این افراد است. پس اگر علاقه شما تحت‌الشعاع قیمت بالا، تا کنون پاسخی نداشته، پیشنهاد ما فکر به این محصولات است که توسط بعضی برندهای معتبر و اصیل تولید می شود. خرید یک دوچرخه اقتصادی از چندین جهت بر محصول دست دوم ارجحیت دارد. اول این که کاملا جدید است و تا بحال مسیرش به تعمیرگاه نیفتاده، هرچند دوچرخه دست دوم ممکن است مدام شما را به زحمت بیندازد و به تعمیر نیاز داشته باشد. دوم هزینه جانبی دوچرخه دست دوم بقدری زیاد است که در بسیاری از موارد مبلغ تمام شده را به قیمت یک دوچرخه نو اقتصادی می رساند. در نهایت اینکه بسیاری از برندها فقط برای خریدار اول گارانتی را معتبر می‌دانند!

دوچرخه ارزان قیمت را آنلاین بخرید

فرصت خرید اینترنتی دوچرخه اقتصادی (ارزان قیمت) به لطف پیشرفت روز افزون تکنولوژی حالا در اختیار همگان است.  تصور کنید شما یک محصول با قیمت مناسب پیدا می‌کنید و وقتی به فروشگاه اینترنتی منتخب سر می‌زنید، ممکن است که قیمت این دوچرخه شامل تخفیف شده باشد! در این صورت شما خرسند از این پیشنهاد اغوا کننده به خرید اینترنتی خواهید پرداخت. در  خرید اینترنتی همچنین راحتی تضمین شده است، این امر در نتیجه عدم نیاز به جابجایی در ترافیک و هوای آلوده میسر می‌شود. مهم است که از یک فروشگاه اینترنتی خرید کنید که امکان تعویض یا عودت کالا را برای شما فراهم می‌کند. فروشگاه اینترنتی آریا چرخ، برای شما زمینه‌ای فراهم کرده تا سریع‌تر به سمت دوچرخه های اقتصادی راهنمایی شوید تا از دیدن قیمت‌ها، بعلاوه تخفیفات شگفت‌زده شوید.

بهترین برندهای تولیدکننده دوچرخه اقتصادی

برای انتخاب هر چه بهتر در هنگام خرید انواع دوچرخه ارزان قیمت اقتصادی، اطلاع از برندهایی که محصولات مرغوبی در این گروه تولید می‌کنند بسیار مفید خواهد بود. این موضوع می‌تواند در انتخاب سریع، راحت و با ریسک کم به خریدار کمک نماید. از جمله برندهایی که اقدام به تولیید این دسته از محصولات نموده و از محبوبیت بالایی به سبب تناسب قیمت و کیفیت برخوردار هستند می‌توان به برندهایی همچون: المپیا، مارلین، اوربیتز، مونرو و گالانت اشاره کرد. محصولات این برندها تنوع بسیار خوبی داشته و در تولیداتشان انواع محصولات آلومنینیومی و آهنی با آپشن‌های متنوع دیده می‌شود.


دوچرخه اقتصادی، قیمت بهترین دوچرخه اقتصادی در سایزهای متفاوت

با افزایش سطح قیمت شاهد هستیم که درخواست برای خرید دوچرخه اقتصادی ارزان در انواع مدل‌های کوهستان و شهری در حال افزایش است. قیمت این گروه از محصولات در سطحی نگه داشته می‌شود که خرید آن برای اکثر قشرهای جامعه از آرزو به واقعیت تبدیل شود و یا اینکه بتوانند با ریسک کم برای اطمینان از این ورزش در ابتدا یک محصول ارزان قیمت خریداری کرده و خود را محک بزنند. البته باید خاطر نشان کرد که دوچرخه ارزان قیمت نشان کیفیت پایین نیست.اصولا قطعات و سیستم‌های از برندهایی که گران نیستند اما کیفیت مناسب و خوبی دارند منجر به تولید دوچرخه اقتصادی می‌شود. مثلا در ساخت دوچرخه المپیا که قیمتی مناسب دارد عمدتا از آهن یا آلومینیوم استفاده می‌شود که در بین فلزات دیگر مثل کربنی ارزانتر می‌باشند. در ثانی این نیز ممکنن است که از قطعات ساده یا همان مبتدی‌تر استفاده شود. برای روشن شدن موضوع در نظر بگیرید که اخیرا از سیستم دندهایی از برندهای چینی استفاده می‌شود که قطعا از شیمانو ارزانتر بوده اما واقعا کیفیت خوبی دارند و یا اینکه برخی تولیدات دوشاخ کمک‌فنری دارند اما قابلیت قفل‌شو ندارد که خوب این عوامل سبب صرفه‌جویی در هزینه تمام شده می‌گردد. همانطور که شاهد هستید یک برند برای تولید یک دوچرخه اقتصادی این فرمول را بکار می برد، فرمول شناسایی دو مشخصه کیفیت بالا و قیمت پایین در بازارهای جهانی. در فروشگاه اینترنتی آریا چرخ برای دسترسی آسان شما به آنچه در سر دارید فیلترهای مختلفی را اتخاذ کرده است.

مشخصات دوچرخه اقتصادی و تاثیر بر قیمت

در ابتدا توجه داشته باشید همه سبک‌ها شامل چند دوچرخه اقتصادی نیز می‌شوند که یعنی تماما ویژگی‌های مشابه را با کمی تغییر با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند. منظور اینکه برای نمونه هر دو دوچرخه کوهستان و دوچرخه کوهستان اقتصادی، مشخصات اساسی یک محصول کوهستانی را دارند زیرا باید با استانداردهای جهانی مطابقت داشته باشند، اما در این میان، دوچرخه کوهستان با قیمت بالاتر، از همان قطعات اما پیشرفته‌تر تشکیل شده که یعنی قیمت بالاتر. از جمله مهمترین مشخصه‌های یک دوچرخه اقتصادی باید به موارد زیر اشاره کرد:

 • تنه: در اکثر مدل‌های اقتصادی سعی شده تا از آلیاژ ارزان قیمت در ساخت تنه یا فریم استفاده شود. به همین سبب شاهد استفاده از استیل (آهن) یا آلومینیوم در تولید تنه آن‌ها هستیم.
 • سیستم دنده و ترمز: استفاده از برندهای کمتر معروف چینی اما با کیفیت در سیستم‌های دنده و و ترمز سبب کاهش قیمت چشمگیر در دوچرخه‌های اقتصادی می‌شود.
 • ویل‌ست: تقریبا تمام محصولات این رده از طوقه‌های آلومینیومی برخوردار هستد و هم‌چنین تایرها و تیوپ از کیفیت خوبی برخوردار است.

فروش دوچرخه اقتصادی

این محصولات بسیار مورد پسند مشتریان بوده، پس طبیعی است که توجه بسیاری از تولیدکننده‌ها به سمت تولید و فروش دوچرخه ارزان قیمت (اقتصادی) معطوف شده. فروش دوچرخه اقتصادی حالا بصورت گسترده توسط نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های معتبر انجام می‌گیرد. حتما دقت کنید که یک دوچرخه ارزان قیمت به معنای یک خرید خوب نیست زیرا هر ارزانی بی حکمت نیست اما یک دوچرخه اقتصادی یک محصول ارزان قیمت و خوش کیفیت بوده که قطعا ارزش خرید دارد و در این میان کسب اطلاعات کامل از طریق جستجو، تجربه سایر خریداران و ارائه مشاوره صادقانه از طرف فروشنده به مشتریان در انتخاب کمک نماید. فروشگاه اریا چرخ با 10 سال سابقه فعالیت در زمینه فروش دوچرخه، با قابلیت دسترسی به انواع دوچرخه‌های اقتصادی و ارائه مشاوره رایگان سعی در کسب رضایت مشتریان خود دارد.

بیشتر

دوچرخه ارزان قیمت اقتصادی  

 • دوچرخه 29 ترینکس مدل Trinx 29 M1000 PRO

  دوچرخه 29 کوهستانی ترنکس مدل M1000 Pro برای شما که به دوچرخه‌سواری حرفه‌ای فکر می‌کنید به عنوان گزینه‌ای برای خرید بهترین دوچرخه کوهستان است.. ویژگی‌های کلیدی این دوچرخه 29 عبارتند از:فریم آلومینیومی 6061 سبک و مستحکم سیستم دنده 30 سرعته دوشاخ جلو کمک‌فنردار قفل‌شو و تنظیمی ترمزبندی دیسک هیدرولیک توپ تنه بلبریگی طوقه دوجداره آلومینیومی توپی چرخ بلبرینگی

  15,490,000 تومان 15,680,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه المپیا سایز 26 مدل بوکسر 2 دیسک|...

  چنانچه به دنبال یافتن یک دوچرخه 26 خوب و خوش کیفیت هستید و از یک برند نام آشنا، دوچرخه 26 المپیا مدل Boxer محصولی بسیار خوب و خوش قیمت است که برای استفاده در مسیرهای مسطح شهری و یا مسیرهای سخت و خشن کوهستانی می‌تواند کیفیت خوبی را به شما ارائه دهد.

  8,780,000 تومان 9,500,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان انرژی 27.5 مدل Energi 2.0...

  دوچرخه کوهستان انرژی مدل 27.5 2.0 MANTIS با ابزار تخصصی طوری مهندسی شده که در سواری بر رِنج وسیعی از مسیرهای جور و واجور، تواناست. هنگام مرور مشخصات دوچرخه کوهستانِ به عناوین عالیِ متعددی بر می‌خوریم مثلاً جنس آلومینیوم یکپارچه تنه، دوشاخ کمک‌فنر‌دار و ترمزهای دیسکی هیدرولیکی و برجستگی سیستم دنده 30 سرعته که کاملاً مشهود است. غیر از اینها دلایل...

  20,500,000 تومان 21,060,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 کوهستان توربو مدل پیک | Turbo 26...

  این دوچرخه کوهستان به سبب مشخصات فنی خوب و بهره‌مندی از ویژگی‌های زیر برای استفاده در مسیرهای مسطح شهری و یا کوهستانی بسیار مناسب و کارا است.فریم مستحکم و سبک آلومینیومی سیستم دنده 21 سرعته شیمانو اوریجینال دوشاخ کمک‌فنردار قفل‌شو و تنظیمی ترمزبندی V_brake توپ تنه بلبرینگی طوقه آلومینیومی دوجداره 5 سانتی

  10,900,000 تومان 11,500,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان راکی سایز 26 مدل Rocky...

  با استفاده از محصولاتی مطمئن ایمن و استاندارد که توسط برندهای معتبر دنیا و تحت کنترل تیم‌های نظارت و مهندسی تهیه شده باشند، می‌توان به راحتی از آسیب‌های ثانویه دوچرخه‌سواری جلوگیری کرد. دوچرخه Rocky R2608-v سایز 26 یکی از محصولات خاص و جدید راکی است که با ویژگی‌های به‌خصوص خود می‌تواند ایمنی شما را در حین مسیر به‌خوبی برآورده سازد:بدنه آهنی مقاوم...

  6,230,000 تومان 6,680,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 اوربیتز مدل وکتور | Orbitz 26...

  فریم دوچرخه 26 orbitz مدل vector، از جنس آلیاژی مستحکم و بادوام در برابر ضربات وخوردگی به همراه قطعات بسیار باکیفیت ساخته شده است که در عین حال از قیمتی مناسب برخوردار می‌باشد. این دوچرخه با ارگونومی خاص نه تنها برای آقایان بلکه برای خانم ها نیز مناسب است و در مسیرهای کوهستان و همچنین شهری سواری نرم و روانی را به همراه دارد.

  7,500,000 تومان 7,580,000 تومان موجود
  3 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان اینتنس سایز 26 مدل Intense...

  این دوچرخه در کنار این‌که نیاز شما را در سواری روزانه بر طرف می‌کند ، از قیمت مناسبی نیز برخوردار است که باعث اطمینان خاطر شما از یک خرید به صرفه می‌شود. از جمله ویژگی‌های این دوچرخه عبارتند از:فریم آلومینیومی سیستم دنده 21 سرعته کلاچدار ترمزبندی دیسک مکانیک دوشاخ جلو کمک‌فنر دار تایر کندا 26 توپ تنه بلبرینگی

  7,990,000 تومان 8,150,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان فلش سایز 29 مدل Flash 29...

  دوچرخه فلش team 7 محصولی بسیار مقرون به صرفه و کاربردی است به صورتی که نیاز شما برای دوچرخه‌سواری با استفاده از این دوچرخه 29 کاملا برطرف خواهد شد. از جمله ویژگی‌های این محصول عبارتند از:فریم آلومینیومی سیستم دنده 21 سرعته کلاچ‌دار شیمانو - Ltwoo ترمزبندی دیسک مکانیک دوشاخ جلو کمک‌فنر دار تایر فلش 29 توپ تنه بلبرینگی

  11,060,000 تومان 11,210,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره فلش سایز 26 مدل...

  دوچرخه 26 دو منظوره مناسب برای مسیرهای شهری و کوهستانی، اولترا 6 محصول کمپانی مشهور و محبوب FLASH که بخاطر ساخت دوچرخه های با کیفیت و در عین حال اقتصادی مشهور است و در ایران هم طرفداران زیادی دارد. این محصول با تنه آلومینیومی 6061 و هم‌چنین سیستم دنده 21 سرعته شیمانو و دوشاخ کمک‌فنر دار خواهد توانست انتظارات شما از دوچرخه‌سواری با این دوچرخه 26 برآورده سازد.

  11,170,000 تومان 11,470,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره ویوا سایز 27.5 مدل...

  دوچرخه دومنظوره ویوا مدل BLAZE-18 سایز 27.5 دوچرخه ای نیمه حرفه ای، مناسب علاقمندان سواری در جاده های ناهموار کوهستانی است. ویوا در نو آوری در طراحی و کیفیت بالای ساخت در بین ایرانیان مشهور و محبوب است. تنوع بالای تولیدات و استفاده از قطعات بسیار باکیفیت برندهای مطرحی همچون شیمانو ، RST،ZOOM و این اطمینان را به شما میدهد که میتوانید از یک دوچرخه سواری با...

  18,740,000 تومان 19,500,000 تومان موجود
  3 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه فلش سایز 26 مدل اولترا دی 15 |...

  برای لذت بردن از مسیر های کوهستانی و داشتن سواری بسیار لذت بخش در مسیر های شهری دوچرخه کوهستان فلش مدل Ultra D15 از مناسب ترین انتخابات برای شما است.این دوچرخه کوهستان فلش با ارائه راندمان بسیار بالا به شما ،دوچرخه سواری را به یک ورزش لذت بخش برای شما تبدیل می کند.

  11,700,000 تومان 12,100,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  تخفیف تا 1402-07-04
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 کوهستان المپیا مدل ردبول 2 دیسک...

  دوچرخه المپیا مدل ردبول 2 دیسک شما را در هر نوع جاده ای اعم از کوهستانی یا شهری همراهی خواهد کرد. این محصول مزیت‌های زیادی دارد و از ویژگی‌های مهم این محصول:فریم مستحکم آلیاژ آهنی سیستم دنده 21 سرعته کلاچ‌دار ترمز دیسک مکانیک دوشاخ جلو کمک‌فنردار ‌تایر Wanda 26*2.35 توپ تنه بلبرینگی

  7,350,000 تومان 8,100,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ترینکس 27.5 مدل Trinx 27.5 M1000 Elite

  دوچرخه ترینکس M1000 Elite از جمله محصولات کمپانی دوچرخه‌سازی ترینکس است که برای دوچرخه‌سواری در مسیرهای کوهستانی و مسیرهای مسطح شهری طراحی و تجهیز گشته است. ویژگی‌های مهم این دوچرخه 27.5 عبارتند از:فریم آلومینیومی 6061 سبک و مستحکم سیستم دنده 30 سرعته دوشاخ جلو کمک‌فنردار قفل‌شو و تنظیمی ترمزبندی دیسک هیدرولیک توپ تنه بلبریگی طوقه دوجداره آلومینیومی

  14,999,000 تومان 15,210,000 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 کوهستان اینفینیتی | Infinity 26 V

  اگر قصد خرید یک دوچرخه ارزان قیمت در سبک کوهستان  را دارید، دوچرخه 26 مدل INFINITY می‌تواند انتظارات شما را برآورده کند. خرید دوچرخه INFINITY مزیت‌های خود را داراست. سر‌آمدترین ویژگی این وسیله فریم خوش‌ساخت آن است که از آلومینیوم ساخته شده است. آلومینیوم سبک، اما در برابر ضربه و خوردگی بسیار مقاوم است. 

  8,729,000 تومان 8,990,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه المپیا سایز 26 مدل پژو 307 |...

  دوچرخه کوهستان اکنون بیشترین متقاضی را در سرتاسر دنیا دارد. برندهای مختلف هم در حال توسعه خط تولید دوچرخه کوهستان هستند تا دوچرخه دوستان را راضی نگه دارند. دوچرخه 26 کوهستان Peugeot 307 17 از تولیدات برند محبوب المپیا است که قابلیت های فراوانی دارد. مهندسین المپیا از تجربه و دانش اندوخته خود طی سالها حضور در این صنعت اقدام به تولید محصولات با کیفیت مینمایند.

  10,900,000 تومان 11,100,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 کوهستان مارلین مدل فالکن MARLIN...

  قصد خرید دوچرخه کوهستان دارید و بدنبال یک معامله فوق‌العاده و منصفانه هستید؟ تا انتها با ما همراه شوید تا با معرفی دوچرخه کوهستان MARLIN FALCON 26 شما را به مراد دلتان برسانیم. مشخصات دوچرخه کوهستان مورد اشاره شامل مواردی مانند سیستم دندۀ کلاجدار 8 سرعته و دوشاخ کمک فنردار و قفل‌شونده می‌شوند که سواری را دلنشین و با کیفیت‌تر می‌سازند.

  7,440,000 تومان 7,540,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه المپیا سایز 27.5 مدل اسپرت‌استیل...

  به عنوان گزینه‌ای برای خرید یک دوچرخه کوهستان دومنظوره که جهت رفت و آمد در شهر و یا کشف مسیرهای هیجان‌انگیز طبیعیت دوچرخه المپیا Sprt Steel یک مورد ایده‌آل محسوب می2شود. این دوچرخه 27.5 مزیت‌های همچون تجهیز به سیستم دنده شیمانو 21 سرعته، ذوشاخ کمک‌فنر دار، ترمز دیسک سیم برخوردار بوده که در کنار قیمت مناسب سبب شده تا توجه بسیاری از خریدار به آن جلب شود.

  9,330,000 تومان 9,880,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 27.5 سان‌اسپید مدل پرو 100 |...

  اگر به دنبال خرید یک محصول با کیفیت و زیبا هستید، دوچرخه 27.5 پرو 100 محصولی ایده‌آل بوده با ویژگی های مهم:فریم آلومینیومی مستحکم و سبک سیستم دنده 24 سرعته شیمانو اوریجینال دوشاخ جلو کمک‌فنردار قفل‌شو و تنظیمی ترمز قدرتمند دیسک هیدرولیک  طوقه دوجداره آلومینیومی توب تنه بلبرینگی

  14,100,000 تومان 16,150,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان اوکی سایز 26 مدل OK 040-D

  یکی از این مارک‌های مطرح در صنعت دوچرخه‌سازی را می‌توان OK برشمرد که با عرضه محصولات جدید خود همچون دوچرخه اوکی 040 دیسکی سایز 26 با مشخصه‌های بارزی، سواری ایمن و لذت بخش را برایمان فراهم می‌سازد:ست دنده 24 سرعته کلاچدار دوشاخ کمک‌فنردار از برند Nova فریم آهنی سبک و مقاوم سیستم ترمز دیسکی مکانیک توپ تنه بلبرینگی تایر پهن گل‌ریز Compass

  7,790,000 تومان 7,950,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه المپیا سایز 26 مدل بیانچی | Olympia...

  دوچرخه 26 المپیا Bianchi disc یکی از تولیدات منحصر به فرد این کمپانی بزرگ به شمار می‌رود که بسیار محبوب و کارآمد بوده و می‌تواند هیجان یک دوچرخه‌سواری استاندارد و ایمن را باری دیگر به شما بچشاند.فریم آلیاژی مستحکم سیستم دنده 21 سرعته کلاچدار دوشاخ کمک‌فنر دار ترمزبندی دیسک مکانیک توپ تنه بلبرینگی تایر گل‌ریز Wanda 26*2.35

  7,180,000 تومان 8,180,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 27.5 بلست مدل آلپینا | Blast 27.5...

   مقاومت فوق‌العاده، ارگونومی استاندارد و کیفیت بالای تولید در کنار زیبایی خاص این دوچرخه از جمله مواردی است که در نگاه اول ما را مجذوب این دوچرخه زیبا می‌سازد. ویژگی‌های کلیدی این محصول عبارتند از:فریم آلومینیوم با تکنولوژی کابل از داخل تنه سیستم دنده 21 سرعته شیمانو اوریجینال ترمزبندی دیسک هیدرولیک شیمانو دوشاخ جلو کمک‌فنر دار قفل‌شو تنظیمی  توپ‌تنه...

  14,190,000 تومان 14,330,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بلست سایز 27.5 مدل چارجر | Blast...

  دوچرخه 27.5 بلست چارجر محصولی مناسب برای استفاده دومنظوره شهری و کوهستانی است که ویژگی‌های لازم برای یک دوچرخه حرفه‌ای را دارد: فریم آلومینیوم با تکنولوژی کابل‌کشی از داخل تنهدوشاخ کمک‌فنردار با قابلیت قفل‌شوسیستم دنده 24 سرعته شیمانو با شیفتر کلاچدارسیستم ترمز دیسک هیدرولیک شیمانو توپ تنه بولبرینگی

  15,850,000 تومان 16,200,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 ویوا مدل جت | Viva 26 Jet

  دوچرخه ویوا 26 مدل جت یک دوچرخه دومنظوره محبوب که ویژگی‌های لازم برای سواری کوهستان لذت‌بخش را دارا است:فریم آلومینیوم مستحکم و سبک سیستم دنده 21 سرعته شیمانو  دوشاخ جلو کمک‌فنر دارد برند Zoom ترمزبندی V-brake تایر کند گل درشت توپ تنه بلبرینگی

  12,390,000 تومان 13,500,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان 29 اورلرد مدل Overlord...

  دوچرخه اورلرد 29 مدل فاستر 3 دیسکی محصولی خوش قیمت و باکیفیت است که ویژگی‌های لازم برای سواری کوهستان لذت‌بخش را دارا است:فریم آلومینیوم یکپارچه بدون جای جوش کابل‌کشی از داخل تنه دوشاخ جلو کمک‌فنر دارد قفل‌شو ترمزبندی دیسک هیدرولیک سیستم دنده 24 سرعته شیمانو آسرا توپ تنه بلبرینگی

  17,990,000 تومان 18,200,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  جنس بدنه
  سال ساخت