منظور از دوچرخه اقتصادی چیست

برخی اوقات با توجه به نوع نیاز شما و بخصوص در ابتدا برای شروع ورزش دوچرخه سواری شما در فکر آن هستید تا با یک دوچرخه ارزان قیمت شروع کنید و لذت این ورزش مفرح را حس نمایید. منظور از یک دوچرخه اقتصادی محصولی است که در عین حفظ حداقل کیفیت و برخورداری از آپشن‌های معمول بتواند بعنوان یک دوچرخه ارزان قیمت محسوب شود. پس توجه...

منظور از دوچرخه اقتصادی چیست

برخی اوقات با توجه به نوع نیاز شما و بخصوص در ابتدا برای شروع ورزش دوچرخه سواری شما در فکر آن هستید تا با یک دوچرخه ارزان قیمت شروع کنید و لذت این ورزش مفرح را حس نمایید. منظور از یک دوچرخه اقتصادی محصولی است که در عین حفظ حداقل کیفیت و برخورداری از آپشن‌های معمول بتواند بعنوان یک دوچرخه ارزان قیمت محسوب شود. پس توجه داشته باشید که یک دوچرخه ارزن قیمت لزوما یک دوچرخه اقتصادی محسوب نمی‌شود زیرا ممکن است از کیفیت معقول یا آپشن‌های معمول برخوردار نباشد. زمانی که تصمیم به خرید دارید، رنج وسیعی از قیمت و برندها و مارک‌های مختلف در فروشگاه‌ها موجود هستند که شما می‌توانید آن‌ها را مورد بررسی قرار داده و مناسبترین مدل را برای خود انتخاب کنید . انواع دوچرخه شهری ارزن قیمت و یا دوچرخه کوهستان ارزان قیمت ، از جمله مدل‌هایی هستند که بیشتر اوقات برای خریداران جذاب بوده و تمایل به انتخاب یکی از این مدل‌ها را دارند. اما کاملا مراقب باشید که وجود محصولات ارزان قیمت شما را در انتخاب به اشتباه نکشد و با هزینه‌های گزاف تعییر بعد از خرید مواجه نشود علاوه بر اینکه لذت واقعی پدال‌زدن را تجربه نخواهید کرد!


خرید دوچرخه ارزان قیمت (اقتصادی)

خرید دوچرخه ارزان قیمت برای کسانیکه دلباخته سرعت هستند، به محیط زیست احترام می‌گذارند یا می‌خواهند به کشف طبیعت در کوهستان ها بپردازند اما بودجه محدودی دارند، گزینه معقولی است. همچنین برای افرادی که تازگی به پدال‌شدن علاقه‌مند شده‌اند اما هنوز ایده یا توجیه ذهنی برای خرید یک محصول حرفه‌ای ندارند، خرید دوچرخه ازران قیمت (اقتصادی) می‌تواند گزینه مطلوبی جهت شروع باشد. حالا با سیل عظیمی از دوستانی مواجه هستیم که فرض می‌کنند تنها برندهای گران قیمت جنس مرغوب به دست آنها می‌رسانند. این افراد بنا را بر این تصور غلط گذاشته و به سمت خرید دوچرخه دست دوم خیز بر می‌دارند، همه اینها درحالی است که اگر از اصل ماجرا آگاه باشند کار به اینجا نمی‌رسد. خرید دوچرخه های اقتصادی (ارزان قمیت) بهترین انتخاب برای این افراد است. پس اگر علاقه شما تحت‌الشعاع قیمت بالا، تا کنون پاسخی نداشته، پیشنهاد ما فکر به این محصولات است که توسط بعضی برندهای معتبر و اصیل تولید می شود. خرید یک دوچرخه اقتصادی از چندین جهت بر محصول دست دوم ارجحیت دارد. اول این که کاملا جدید است و تا بحال مسیرش به تعمیرگاه نیفتاده، هرچند دوچرخه دست دوم ممکن است مدام شما را به زحمت بیندازد و به تعمیر نیاز داشته باشد. دوم هزینه جانبی دوچرخه دست دوم بقدری زیاد است که در بسیاری از موارد مبلغ تمام شده را به قیمت یک دوچرخه نو اقتصادی می رساند. در نهایت اینکه بسیاری از برندها فقط برای خریدار اول گارانتی را معتبر می‌دانند!

دوچرخه ارزان قیمت را آنلاین بخرید

فرصت خرید اینترنتی دوچرخه اقتصادی (ارزان قیمت) به لطف پیشرفت روز افزون تکنولوژی حالا در اختیار همگان است.  تصور کنید شما یک محصول با قیمت مناسب پیدا می‌کنید و وقتی به فروشگاه اینترنتی منتخب سر می‌زنید، ممکن است که قیمت این دوچرخه شامل تخفیف شده باشد! در این صورت شما خرسند از این پیشنهاد اغوا کننده به خرید اینترنتی خواهید پرداخت. در  خرید اینترنتی همچنین راحتی تضمین شده است، این امر در نتیجه عدم نیاز به جابجایی در ترافیک و هوای آلوده میسر می‌شود. مهم است که از یک فروشگاه اینترنتی خرید کنید که امکان تعویض یا عودت کالا را برای شما فراهم می‌کند. فروشگاه اینترنتی آریا چرخ، برای شما زمینه‌ای فراهم کرده تا سریع‌تر به سمت دوچرخه های اقتصادی راهنمایی شوید تا از دیدن قیمت‌ها، بعلاوه تخفیفات شگفت‌زده شوید.

بهترین برندهای تولیدکننده دوچرخه اقتصادی

برای انتخاب هر چه بهتر در هنگام خرید انواع دوچرخه ارزان قیمت اقتصادی، اطلاع از برندهایی که محصولات مرغوبی در این گروه تولید می‌کنند بسیار مفید خواهد بود. این موضوع می‌تواند در انتخاب سریع، راحت و با ریسک کم به خریدار کمک نماید. از جمله برندهایی که اقدام به تولیید این دسته از محصولات نموده و از محبوبیت بالایی به سبب تناسب قیمت و کیفیت برخوردار هستند می‌توان به برندهایی همچون: المپیا، مارلین، اوربیتز، مونرو و گالانت اشاره کرد. محصولات این برندها تنوع بسیار خوبی داشته و در تولیداتشان انواع محصولات آلومنینیومی و آهنی با آپشن‌های متنوع دیده می‌شود.


تعیین قیمت دوچرخه اقتصادی

قیمت این گروه از محصولات در سطحی نگه داشته می‌شود که خرید آن برای اکثر قشرهای جامعه از آرزو به واقعیت تبدیل شود و یا اینکه بتوانند با ریسک کم برای اطمینان از این ورزش در ابتدا یک محصول ارزان قیمت خریداری کرده و خود را محک بزنند. البته باید خاطر نشان کرد که دوچرخه ارزان قیمت نشان کیفیت پایین نیست.اصولا قطعات و سیستم‌های از برندهایی که گران نیستند اما کیفیت مناسب و خوبی دارند منجر به تولید دوچرخه اقتصادی می‌شود. مثلا در ساخت دوچرخه المپیا که قیمتی مناسب دارد عمدتا از آهن یا آلومینیوم استفاده می‌شود که در بین فلزات دیگر مثل کربنی ارزانتر می‌باشند. در ثانی این نیز ممکنن است که از قطعات ساده یا همان مبتدی‌تر استفاده شود. برای روشن شدن موضوع در نظر بگیرید که اخیرا از سیستم دندهایی از برندهای چینی استفاده می‌شود که قطعا از شیمانو ارزانتر بوده اما واقعا کیفیت خوبی دارند و یا اینکه برخی تولیدات دوشاخ کمک‌فنری دارند اما قابلیت قفل‌شو ندارد که خوب این عوامل سبب صرفه‌جویی در هزینه تمام شده می‌گردد. همانطور که شاهد هستید یک برند برای تولید یک دوچرخه اقتصادی این فرمول را بکار می برد، فرمول شناسایی دو مشخصه کیفیت بالا و قیمت پایین در بازارهای جهانی. در فروشگاه اینترنتی آریا چرخ برای دسترسی آسان شما به آنچه در سر دارید فیلترهای مختلفی را اتخاذ کرده است.

مشخصات دوچرخه اقتصادی و تاثیر بر قیمت

در ابتدا توجه داشته باشید همه سبک‌ها شامل چند دوچرخه اقتصادی نیز می‌شوند که یعنی تماما ویژگی‌های مشابه را با کمی تغییر با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند. منظور اینکه برای نمونه هر دو دوچرخه کوهستان و دوچرخه کوهستان اقتصادی، مشخصات اساسی یک محصول کوهستانی را دارند زیرا باید با استانداردهای جهانی مطابقت داشته باشند، اما در این میان، دوچرخه کوهستان با قیمت بالاتر، از همان قطعات اما پیشرفته‌تر تشکیل شده که یعنی قیمت بالاتر. از جمله مهمترین مشخصه‌های یک دوچرخه اقتصادی باید به موارد زیر اشاره کرد:

 • تنه: در اکثر مدل‌های اقتصادی سعی شده تا از آلیاژ ارزان قیمت در ساخت تنه یا فریم استفاده شود. به همین سبب شاهد استفاده از استیل (آهن) یا آلومینیوم در تولید تنه آن‌ها هستیم.
 • سیستم دنده و ترمز: استفاده از برندهای کمتر معروف چینی اما با کیفیت در سیستم‌های دنده و و ترمز سبب کاهش قیمت چشمگیر در دوچرخه‌های اقتصادی می‌شود.
 • ویل‌ست: تقریبا تمام محصولات این رده از طوقه‌های آلومینیومی برخوردار هستد و هم‌چنین تایرها و تیوپ از کیفیت خوبی برخوردار است.

فروش دوچرخه اقتصادی

این محصولات بسیار مورد پسند مشتریان بوده، پس طبیعی است که توجه بسیاری از تولیدکننده‌ها به سمت تولید و فروش دوچرخه ارزان قیمت (اقتصادی) معطوف شده. فروش دوچرخه اقتصادی حالا بصورت گسترده توسط نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های معتبر انجام می‌گیرد. حتما دقت کنید که یک دوچرخه ارزان قیمت به معنای یک خرید خوب نیست زیرا هر ارزانی بی حکمت نیست اما یک دوچرخه اقتصادی یک محصول ارزان قیمت و خوش کیفیت بوده که قطعا ارزش خرید دارد و در این میان کسب اطلاعات کامل از طریق جستجو، تجربه سایر خریداران و ارائه مشاوره صادقانه از طرف فروشنده به مشتریان در انتخاب کمک نماید. فروشگاه اریا چرخ با 10 سال سابقه فعالیت در زمینه فروش دوچرخه، با قابلیت دسترسی به انواع دوچرخه‌های اقتصادی و ارائه مشاوره رایگان سعی در کسب رضایت مشتریان خود دارد.

بیشتر

دوچرخه ارزان قیمت اقتصادی  

 • دوچرخه کوهستان 27.5 مارلین مدل فالکون |...

  دوچرخه کوهستان مارتین مدل FALCON با ظاهری زیبا و کارایی بی‌بدیل، به سوارکار کمک می‌کند تا مسیرهای خاکی و باریک کوهپایه‌ها را طی کند.این دوچرخه 27.5 مشخصات متعددی برای سازش با شرایط کوهستانی دارد، بعنوان مثال دوشاخ کمک فنر‌دار و تنه آهنی. این دوچرخه ارزان قیمت برای اشخاص یا وضعیت اقتصادی مختلف مناسب است. پس با خیالی آسوده قیمت دوچرخه کوهستان را پرداخت کنید...

  5,890,000 تومان 5,990,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 27.5 اوربیتز مدل وکتور | Orbitz...

  با دوچرخه کوهستان  ORBITZ VECTOR 27.5 علاوه بر گشت و گذار در کوهستان، رفت و آمدهای روزانه خود را نیز به یک ماجراجویی هیجان‌انگیز تبدیل کنید. این دوچرخه 27.5 آهنی به دوشاخ کمک فنردار قفل‌شونده مجهز شده و سیستم ترمز دو دیسکی بر آن نصب شده، امکاناتی که از یک دوچرخه کوهستان حرفه‌ای انتظار می‌رود.

  5,960,000 تومان 6,110,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان انرژی 27.5 مدل Energi 2.0...

  دوچرخه کوهستان انرژی مدل 27.5 2.0 MANTIS با ابزار تخصصی طوری مهندسی شده که در سواری بر رِنج وسیعی از مسیرهای جور و واجور، تواناست. هنگام مرور مشخصات دوچرخه کوهستانِ به عناوین عالیِ متعددی بر می‌خوریم مثلاً جنس کربنی تنه، دوشاخ کمک‌فنر‌دار و ترمزهای دیسکی هیدرولیکی و برجستگی سیستم دنده 30 سرعته که کاملاً مشهود است. غیر از اینها دلایل راضی‌کنندهٔ بسیاری...

  18,190,000 تومان 18,750,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 اوربیتز مدل اسپرینت| Orbitz 26...

  دوچرخه 26 orbitz مدل sprint با تنه آلیاژی بسیار مقاوم و بادوام به همراه سیستم دنده قدرتمند، لذت دوچرخه‌سواری مثال زدنی را برای دوچرخه‌سوار به ارمغان می‌آورد. این دوچرخه 26 از کیفیت معقول و قیمت مثال زدنی بهره می‌برد و تبدیل به یک انتخاب عقلایی برای دوچرخه سواران شده است.

  5,810,000 تومان 5,900,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 اوربیتز مدل وکتور | Orbitz 26...

  فریم دوچرخه 26 orbitz مدل vector، از جنس آلیاژی مستحکم و بادوام در برابر ضربات وخوردگی به همراه قطعات بسیار باکیفیت ساخته شده است که در عین حال از قیمتی مناسب برخوردار می‌باشد. این دوچرخه با ارگونومی خاص نه تنها برای آقایان بلکه برای خانم ها نیز مناسب است و در مسیرهای کوهستان و همچنین شهری سواری نرم و روانی را به همراه دارد.

  5,840,000 تومان 5,920,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه اورلرد 27.5 کوهستان مدل OVERLORD...

  دوچرخه اورلرد مدل OVERLORD 27501-D یک دوچرخه کوهستان است که قابلیت جذب چشم های زیادی را به خود دارد. این دوچرخه از بدنه ای آلومینیومی تشکیل شده که از سبک ترین و مقاوم ترین فلزهاست، درحالیکه که قیمت مناسبی را نیز دارد. دوچرخه 27.5 مذکور برای افزایش امنیت شما خریدار عزیز همچنین به سیستم ترمز دیسکی تجهیز شده است. خرید دوچرخه کوهستان را بر اساس اطلاعات کاملی...

  9,710,000 تومان 9,990,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان 27.5 ویل هورس | Wheel Horse...

  دوچرخه 27.5 مدل wheel horse زمینه هیجان انگیزترین و آرام ترین سواری ممکن را برای شما فراهم می‌کند، آن هم در ازای قیمتی مناسب. این دوچرخه کوهستان ویزگی‌هایی دارد که این دوچرخه 27.5 را برای جنگیدن با محیط‌های کوهستانی آماده می‌کند، مشخصات فنی این دوچرخه شامل دوشاخ کمک‌فنردار،سیستم دنده 21 سرعته و سیستم ترمز مکانیکی دیسکی می‌شود.

  8,490,000 تومان 8,750,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 27.5 اوربیتز مدل اسپرینت | Orbitz...

  دوچرخۀ کوهستانORBITZ SPRINT وسیله ایست که قابلیت‌های لازم برای رقم زدن یک تجربۀ بی‌نظیر در کوهستان یا شهر را دارد. برای مثال دوشاخ کمک فنردار و قفل شوندۀ این دوچرخه 27.5 باعث یک سواریِ نرم صرف نظر از نوع مسیر می‌شود و فریم آهنی خیال دوچرخه‌سوار را از جانب استحکام راحت می‌کند.

  5,950,000 تومان 6,100,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان اورلرد سایز 27.5 مدل...

  خرید دوچرخه کوهستان به خودی خود لبخندی بزرگ روی لب‌های یک طرفدار به ارمغان می‌آورد، حال اگر بحث سر دوچرخه کوهستان OVERLORD FOSTER 3.0-D باشد این تجربه به چندین دلیل شیرین‌تر خواهد بود. اغلب قطعات این دوچرخه آلومینیومی هستند که یعنی شما در شُرف شناخت دوچرخه‌ای سبک، محکم و سریع هستید. سیستم دنده 24 سرعته هم دیگر گواه بر درجه بالای کیفیت این دوچرخه است.

  13,900,000 تومان 14,200,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان اورلرد سایز 27.5 مدل...

  برند overloed در ایران نامی تازه نیست و حتی می‌توان گفت محصولاتش به کیفیت و قیمت مناسب مشهور است. فریم آلومینیومی دوچرخه کوهستان OVERLORD BUGATTI 1.0-D بصورت ویژه طراحی شده و قطعات آن مثل سیستم دنده شیمانو 21 سرعته و سیستم ترمز دیسکی مکانیکی، طوری برچیده و چیدمان شده‌اند‌‌ تا این دوچرخه با آمادگی به میدانِ جنگ با شرایط کوهستان برود.

  9,640,000 تومان 9,940,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 کوهستان مارلین مدل فالکن MARLIN...

  قصد خرید دوچرخه کوهستان دارید و بدنبال یک معامله فوق‌العاده و منصفانه هستید؟ تا انتها با ما همراه شوید تا با معرفی دوچرخه کوهستان MARLIN FALCON 26 شما را به مراد دلتان برسانیم. مشخصات دوچرخه کوهستان مورد اشاره شامل مواردی مانند سیستم دندۀ کلاجدار 8 سرعته و دوشاخ کمک فنردار و قفل‌شونده می‌شوند که سواری را دلنشین و با کیفیت‌تر می‌سازند.

  5,870,000 تومان 5,970,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره فلش سایز 26 مدل...

  دوچرخه 26 دو منظوره مناسب برای مسیرهای شهری و کوهستانی، اولترا 6 محصول کمپانی مشهور و محبوب FLASH که بخاطر ساخت دوچرخه های با کیفیت و در عین حال اقتصادی مشهور است و در ایران هم طرفداران زیادی دارد. این محصول با تنه آلومینیومی 6061 و هم‌چنین سیستم دنده 21 سرعته شیمانو و دوشاخ کمک‌فنر دار خواهد توانست انتظارات شما از دوچرخه‌سواری با این دوچرخه 26 برآورده سازد.

  8,050,000 تومان 8,350,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف