شناخت دوچرخه اقتصادی (ارزان قیمت)

برخی اوقات با توجه به نوع نیاز شما برای دوچرخه سواری و بخصوص در ابتدا برای شروع ورزش دوچرخه سواری شما در فکر آن هستید تا با یک دوچرخه ارزان قیمت شروع به دوچرخه سواری کنید و لذت دوچرخه سواری را از نزدیک لمس کنید . زمانی که تصمیم به خرید دوچرخه دارید ، رنج وسیعی از قیمت و برندها و مارک های مختلف دوچرخه در فروشگاه ...

شناخت دوچرخه اقتصادی (ارزان قیمت)

برخی اوقات با توجه به نوع نیاز شما برای دوچرخه سواری و بخصوص در ابتدا برای شروع ورزش دوچرخه سواری شما در فکر آن هستید تا با یک دوچرخه ارزان قیمت شروع به دوچرخه سواری کنید و لذت دوچرخه سواری را از نزدیک لمس کنید . زمانی که تصمیم به خرید دوچرخه دارید ، رنج وسیعی از قیمت و برندها و مارک های مختلف دوچرخه در فروشگاه های دوچرخه موجود هستند که شما می توانید آنها را مورد بررسی قرار داده و مناسب ترین مدل دوچرخه را برای خود انتخاب کنید . انواع دوچرخه شهری ارزان قیمت و یا دوچرخه کوهستان ارزان قیمت ، از جمله مدل هایی هستند که بیشتر اوقات برای دوچرخه سواران جذاب بوده و تمایل به انتخاب و خرید دوچرخه از یکی از این مدلها را دارند. دوچرخه اقتصادی همانطور که از نامش برمی آید قیمت مناسبی دارد، بطوریکه با بودجه های متوسط رو به پایین سازگارند. این دوچرخه ها برای دسترسی همگان به دوچرخه با هر وضعیت اقتصادی تولید می شوند. برندهای مطرحی هستند که محصولات خود را با قیمت اقتصادی و در انواع مختلف روانه بازار می کنند برای مثال المپیا یکی از این برندهاست.


رنج قیمت دوچرخه اقتصادی

قیمت دوچرخه اقتصادی در سطحی نگه داشته می شود که خرید یک دوچرخه برای اکثر قشرهای جامعه از آرزو به واقعیت تبدیل شود. البته باید خاطر نشان کرد که این دوچرخه ارزان قیمت نشان کیفیت ناچیز دوچرخه ها نیست. این دوچرخه ها کیفیتی قابل برای رقابت با غولهای صنعت دوچرخه سازی دارند. قطعات و سیستم های ساده منجر به قیمت اقتصادی دوچرخه می شود که سندی بر عدم کیفیت دوچرخه نیست. مثلا در ساخت دوچرخه المپیا که قیمتی مناسب دارد عمدتا از فلز آلومینیوم استفاده می شود که در بین فلزات دیگر مثل کربنی ارزان قیمت تر تمام می شود. در ثانی قیمت دوچرخه اقتصادی از قطعات ساده یا همان مبتدی تر استفاده می شود تا قیمت یا کیفیت از کنترل خارج نشود. مثلا در دوچرخه های المپیا معمولا از سیستم دنده و ترمز شیمانو و سری altus یا tourney استفاده می شود که علاوه بر کارایی اثبات شده، بعلت مبتدی بودن در میان دیگر سری ها ارزان قیمت تر است. همانطور که شاهد هستید یک برند برای تولید یک دوچرخه اقتصادی این فرمول را بکار می برد، فرمول شناسایی دو مشخصه کیفیت بالا و قیمت پایین در بازارهای جهانی. در فروشگاه اینترنتی آریا چرخ برای دسترسی آسان شما به آنچه در سر دارید فیلترهای مختلفی را اتخاذ کرده است. نکته قابل توجه اختصاص دادن یک سربرگ مجزا به دوچرخه های اقتصادی است که از سرگردانی خریدار جلوگیری می کند.


خرید دوچرخه ارزان قیمت (اقتصادی)

خرید دوچرخه ارزان قیمت برای کسانیکه دلباخته سرعت هستند، به محیط زیست احترام می گذارند یا می خواهند به کشف طبیعت در کوهستان ها بپردازند اما بودجه محدودی دارند، گزینه معقولی است. همچنین برای افرادی کهبه تازگی به دوچرخه سواری علاقه مند شده اند اما هنوز ایده یا توجیه ذهنی برای خرید یک دوچرخه حرفه ای ندارند ، خرید دوچرخه ازران قیمت (اقتصادی) میتواند گزینه مطلوبی جهت شروع دوچرخه سواری و تست لذت دوچرخه سواری باشد. حالا با سیل عظیمی از دوچرخه دوستانی مواجه هستیم که فرض می کنند تنها برندهای گران قیمت جنس مرغوب به دست آنها می رسانند. این افراد بنا را بر این تصور غلط گذاشته و به سمت خرید دوچرخه دست دوم خیز بر می دارند، همه اینها درحالی است که اگر این افراد از اصل ماجرا آگاه باشند کار به اینجا نمی رسد. خرید دوچرخه های اقتصادی (ارزان قمیت) بهترین انتخاب برای این افراد است. پس اگر عشق به دوچرخه سواری در شما تحت الشعاع قیمت بالای آن، تا کنون پاسخی نگرفته، پیشنهاد ما خرید دوچرخه ارزان قیمت (اقتصادی) است که توسط بعضی برندهای معتبر و اصیل تولید می شود. خرید دوچرخه اقتصادی از چندین جهت بر خرید دوچرخه دست دوم ارجحیت دارد. اول این که دوچرخه اقتصادی کاملا جدید است و تا بحال مسیرش به تعمیرگاه نیفتاده، هرچند دوچرخه دست دوم ممکن است مدام شما را به زحمت بیندازد و به تعمیر نیاز داشته باشد. دوم هزینه جانبی دوچرخه دست دوم بقدری زیاد است که در بسیاری از موارد مبلغ تمام شده را به قیمت یک دوچرخه نو اقتصادی می رساند.

خرید اینترنتی دوچرخه ارزان قیمت 

فرصت خرید اینترنتی دوچرخه اقتصادی (ارزان قیمت) به لطف پیشرفت روز افزون تکنولوژی حالا در اختیار دوچرخه دوستان است.  تصور کنید شما یک دوچرخه قیمت مناسب را پیدا می کنید و وقتی به فروشگاه اینترنتی منتخب سر می زنید، می بینید که قیمت این دوچرخه شامل تخفیف شده است. در این صورت شما خرسند از این پیشنهاد اغوا کننده به خرید اینترنتی دوچرخه ارزان قیمت می پردازید. در  خرید اینترنتی دوچرخه اقتصادی همچنین راحتی شما تضمین شده است، این امر در نتیجه عدم نیاز به جابجایی در ترافیک و هوای آلوده میسر می شود. از تفاوتهای خرید اینترنتی دوچرخه اقتصادی و خرید حضوری می توان به این مطلب اشاره کرد که در خرید حضوری می توانید دوچرخه را امتحان کنید، چیزی که در فضای مجازی ممکن نیست. بنابراین مهم است که از یک فروشگاه اینترنتی خرید کنید که امکان تعویض یا عودت کالا را برای شما فراهم می کند. مراقب کلاهبرداری های اینترنتی هم باشید. این روزها به هر وبسایتی نباید اعتماد کرد. این خطری است که در خرید اینترنتی دوچرخه ارازن قیمت خریدار را تهدید می کند، اما با کمی هوشیاری و تیزبینی بی ثر خواهد شد. فروشگاه اینترنتی آریا چرخ، برای شما زمینه ای فراهم کرده تا سریع تر به سمت دوچرخه های اقتصادی راهنمایی شوید تا از دیدن قیمت ها، بعلاوه تخفیفات شگفت زده شوید. در این وبسایت نوید داده شده که خرید اینترنتی دوچرخه ارزان قیمت از آریا چرخ به منزله داشتن امتیاز عودت و یا تعویض کالا است. پس بهتر است همین حالا این فروشگاه ها را چک کنید.


فروش دوچرخه اقتصادی

دوچرخه های اقتصادی، دوچرخه های مشتری پسندی هستند، پس طبیعی است که توجه بسیاری از تولید کننده های دوچرخه به سمت تولید و فروش دوچرخه ارزان قیمت (اقتصادی) معطوف شده است. فروش دوچرخه اقتصادی حالا بصورت گسترده توسط نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر انجام می گیرد. توجه داشته باشید که در فروش دوچرخه اقتصادی فقط با قیمت پایین آن نمی توان خریدار را تحت تاثیر قرار داد، بلکه باید مشخصات آن مثل هر دوچرخه دیگر بخوبی ارائه شود. دوچرخه دوستان علاقه زیادی به دوچرخه های اقتصادی دارند، اما نباید از این علاقه سوء استفاده شود. فروشگاه های معتبر سعی می کنند کاملا صادقانه خریدار را راهنمایی کنند. تاکید بیش از حد به قیمت اغراق آمیز بوده و نوعی دروغ بحساب می آید. دروغ به نا رضایتی ختم می شود و نا رضایتی به شهرت فروشگاه لطمه وارد می کند. فروشگاه اریا چرخ با 10 سال سابقه فعالیت در زمینه فروش دوچرخه، با قابل دسترس قرار دادن انواع دوچرخه های اقتصادی بار دیگر ثابت کرده که وقت و ذائقه دوچرخه دوستان قابل احترام و با ارزش است.

مهمترین مشخصات دوچرخه ارزان قیمت

نمی توان براحتی موارد بسیاری را در لیست مهم ترین مشخصات دوچرخه ارزان قمیت قرار داد زیرا همه انوع دوچرخه ها شامل چند دوچرخه اقتصادی نیز می شوند که یعنی تماما ویژگی های مشابهی را با کمی تغییر با یکدیگر به اشتراک می گذارند. منظور اینکه برای نمونه هر دو دوچرخه کوهستان و دوچرخه کوهستان اقتصادی، مشخصات دوچرخه های کوهستان را دارند زیرا باید با استانداردهای جهانی مطابقت داشته باشند، اما در همین بین دوچرخه کوهستان با قیمت بالا، از همان قطعات اما پیشرفته تر تشکیل شده که یعنی قیمت بالاتر. فرض کنید تولید کننده قصد دارد یک دوچرخه اقتصادی تولید کند. این تولید کننده برای ساخت بدنه سه گزینه روبروی خود دارد: اول آلومینیوم، دوم کربن، سوم تیتانیوم. هرسه این فلزات مقاوم و سخت هستند حال چند درجه کمتر یا بیشتر. اما آلومینیوم از همه ارزان تر است. پس الویت تولید کننده اول آلومینیوم و سپس کربن است تا دوچرخه ای ارزان و با مرغوب به دوچرخه دوستان ارائه کند. پس نتیجه می گیریم کیفیت بالا نسبت به قیمت پایین از مهم ترین مشخصات دوچرخه اقتصادی است. بحث دیگر اجزاء تشکیل دهنده یک دوچرخه اقتصادی است. گفتنی است که برندهای تولید کننده قطعات دوچرخه، محصولات خود را از نظر کاربرد از مبتدی تا پیشرفته رده بندی می کنند. اگر چه این رده بندی نشان بی کیفیتی کالا نیست اما نشان می دهد چه مقدار قابلیت و استعداد برای استفاده از آن لازم است. بعبارتی هرچه پیشرفته تر، پیچیده تر و در نتیجه گران قیمت تر. برند شیمانو همین رویه را در پیش گرفته و تولیدات خود را در قالب سری طبقه بندی می کند. مثلا سری شیمانو tourney از محصولات مبتدی است و شیمانو deore از موارد پیشرفته است. حال اگر یک برند بخواهد یک دوچرخه اقتصادی تولید کند کدام یک را بر می گزیند؟ البته که مورد اول را. پس سادگی از دیگر مهمترین مشخصات دوچرخه اقتصادی است.

بیشتر

دوچرخه ارزان قیمت اقتصادی  

 • دوچرخه 27.5 اوربیتز مدل وکتور | Orbitz...

  با دوچرخه کوهستان  ORBITZ VECTOR 27/5 علاوه بر گشت و گذار در کوهستان، رفت و آمدهای روزانه خود را نیز به یک ماجراجویی هیجان‌انگیز تبدیل کنید. این دوچرخه 27.5 آهنی به دوشاخ کمک فنردار قفل‌شونده مجهز شده و سیستم ترمز دو دیسکی بر آن نصب شده، امکاناتی که از یک دوچرخه کوهستان حرفه ای انتظار می‌رود.

  5,530,000 تومان 5,680,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 27.5 اوربیتز مدل لنسر | Orbitz 27.5...

  دوچرخه کوهستان ORBITZ LANCER یک دوچرخه 27.5 بسیار جذاب و مدرن است که با قیمتی فوق العاده شما را شگفت زده خواهد ساخت. این دوچرخه کوهستان به یک کمک فنر قفل‌شونده، سیستم دنده 8 سرعته کلاجدارو شانژمان طرح آلتوس مجهز شده تا شخص از خرید دوچرخۀ کوهستان ORBITZ LANCER مطمئن باشد.

  5,490,000 تومان 5,640,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان بونیتو سایز 26 مدل استرانگ...

  اگر به فکر خرید دوچرخه کوهستان هستید اما انتخاب دوچرخه مناسب برای شما سخت است ، بهترین خرید برای شما می تواند دوچرخه کوهستان بونیتو سایز 26 مدل Strong 2D باشد.با این دوچرخه کوهستان بونیتو هر مسیر را با بالاترین کیفیت و راندمان بپیمایید و از دوچرخه سواری لذت ببرید.

  5,150,000 تومان 5,400,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 27.5 کوهستان ولوپرو مدل VeloPro...

  اگر به دنبال بهم پیوند‌زدن ورزش و ماجراجویی هستید اما در بودجه خود محدودیت دارید، دوچرخه ارزان قیمت VELOPRO VP1000 تمام آن چیزی است که شما احتیاج دارید. این دوچرخه 27.5 از نوع کوهستان و به طبع مناسب مسیرهای سنگی و خاکی است. خرید دوچرخه کوهستان  VP1000 به دلیل فریم آلومینیومی و سیستم‌های قوی، به دوست‌داران دوچرخه پیشنهاد می‌شود.

  8,950,000 تومان 9,300,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 کوهستان ویل هورس | Wheel Horse...

  عاشق دوچرخه کوهستان هستید اما به دلیل قیمت بالا تا بحال شروع این سفر را عقب انداخته اید؟ پیشنهاد ما دوچرخه ارزان قیمت کوهستان Wheel horse سایز 26 است. خرید دوچرخه کوهستان Wheel horse می‌تواند به منزله خرید اولین دوچرخه 26 کوهستان شما برای ورود به این عرصه باشد. این دوچرخه برخلاف قیمت پایین کیفیفت بالایی داشته و سیستم ترمز دیسکی و سیستم های شانژمان از...

  7,520,000 تومان 7,800,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان انرژی سایز 27.5 مدل Energi...

  دوچرخه کوهستان انرژی EXP 27.5 LTD از متفاوت‌ترین محصولات برند انرژی است . تنها با یک نگاه به مشخصات دوچرخه کوهستان انرژیِ مذکور متوجه برندهایی مثل شیمانو و سیستم ترمز LOGAN خواهید شد و با دلالت به تنها همین دو مورد نیز به عنوان یک دوچرخه‌سوار می‌توانید به عملکرد آن تکیه کنید. به هرحال این تمام ماجرا نیست و ویژگی های درخشان آن فقط یک یا دوتا نیستند.

  14,790,000 تومان 15,000,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 کوهستان مارلین مدل فالکون |...

  بودجه کمی دارید اما دلباخته دوچرخه سواری کوهستان هستید؟ دوچرخه کوهستان مارلین مدل FALCON سایز 26 پاسخی است مناسب به نیازهای شما. این دوچرخه ارزان قیمت در عین زیبا بودن، مشخصات بسیار متنوعی دارد که آن‌را تبدیل به یک دوچرخه کوهستان قابل‌قبول می‌کند.در هیچ یک از مراحل تولیدِ این دوچرخه 26 کیفیت فدای قیمت پایین نشده پس نگران نباشید و در خرید دوچرخه کوهستان...

  5,000,000 تومان 5,190,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه اورلرد 27.5 کوهستان مدل OVERLORD...

  دوچرخه اورلرد 27.5 مدل powerlord 27502-D در سطح متوسط یک دوچرخه قابل قبول به حساب می آید. این دوچرخه کوهستان در نگاه کلی از یک بدنه آلومینیومی و یک سیستم دنده شیمانو و ترمزبندی دیسک مکانیک تشکیل شده است تا اثبات شود که کیفیت تنها در قیمت دوچرخه کوهستان خلاصه نمی شود. اکثر اجزاء این دوچرخه آلومینیومی هستند که وزن کلی دوچرخه کاهش و سختی آن به همان اندازه...

  8,480,000 تومان 8,760,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ویوا 27.5 مدل فلای | Viva 27.5 Fly 1.0

  دوچرخه ویوا فلای 27.5 یک دوچرخه دومنظوره فوق العاده جذاب با سیستم دنده شیمانو دئور 30 سرعته و دوشاخ باد با قابلت قفل شو در کنار ترمزهای دیسک هیدرولیک تکترو و سایر قطعات با کیفیت است که به عنوان یک گزینه جذاب برای خرید دوچرخه از برند ویوا بسیار مورد توجه قرار دارد و میتواند سواری بینظیری را به شما ارائه دهد.

  19,900,000 تومان 20,400,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 اوربیتز مدل اسپرینت| Orbitz 26...

  دوچرخه 26 orbitz مدل sprint با تنه آلیاژی بسیار مقاوم و بادوام به همراه سیستم دنده قدرتمند، لذت دوچرخه‌سواری مثال زدنی را برای دوچرخه‌سوار به ارمغان می‌آورد. این دوچرخه 26 از کیفیت معقول و قیمت مثال زدنی بهره می‌برد و تبدیل به یک انتخاب عقلایی برای دوچرخه سواران شده است.

  5,380,000 تومان 5,540,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان انرژی 29 مدل Energi EXP...

  سواری با دوچرخه کوهستان انرژی EXP 29ER LTD تجربهٔ شیرینی است که تا مدت‌ها مزه‌اش زیر دندان باقی می‌ماند. سیستم دنده شیمانو، فریم آلومینیوم و ترمز دیسک هیدرولیکی از معدود مشخصات دوچرخه کوهستان انرژی مدل EXP 29ER LTD هستند که ارمغانی به جز تضمین راحتی، سرعت و امنیت ندارند. این دوچرخه کوهستان کاملا قابل اعتماد است با درجه کیفیتی که از قطعات آن بر می‌آید،...

  14,600,000 تومان 14,800,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 کوهستان مارلین مدل فالکن MARLIN...

  قصد خرید دوچرخه کوهستان دارید و بدنبال یک معامله فوق‌العاده و منصفانه هستید؟ تا انتها با ما همراه شوید تا با معرفی دوچرخه کوهستان MARLIN FALCON 26 شما را به مراد دلتان برسانیم. مشخصات دوچرخه کوهستان مورد اشاره شامل مواردی مانند سیستم دندۀ کلاجدار 8 سرعته و دوشاخ کمک فنردار و قفل‌شونده می‌شوند که سواری را دلنشین و با کیفیت‌تر می‌سازند.

  5,340,000 تومان 5,490,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف