دوچرخه های 2021

هر سال کمپانی های بزرگ دوچرخه سازی سعی دارند تا با به روز رسانی دوچرخه های خود از لحاظ طراحی و ساخت ، کیفیت بهتر و بالاتر را برای شما در دوچرخه سواری رقم بزنند . گروه تحقیق و توسعه در  کمپانی ها مطرح دوچرخه سازی همانند کمپانی دوچرخه جاینت همواره با تلاش بی وقفه در صدد هست تا هر گونه ایراد و نقص احتمالی دوچرخه ها را رفع نموده و حت...

دوچرخه های 2021

هر سال کمپانی های بزرگ دوچرخه سازی سعی دارند تا با به روز رسانی دوچرخه های خود از لحاظ طراحی و ساخت ، کیفیت بهتر و بالاتر را برای شما در دوچرخه سواری رقم بزنند . گروه تحقیق و توسعه در  کمپانی ها مطرح دوچرخه سازی همانند کمپانی دوچرخه جاینت همواره با تلاش بی وقفه در صدد هست تا هر گونه ایراد و نقص احتمالی دوچرخه ها را رفع نموده و حتی با استفاده از تکنولوژی های بروز شده بهترین کیفیت دوچرخه سواری را برای دوچرخه سوار به ارمغان بیاورد.


اکنون دوچرخه 2021 جاینت در تنوع بسیار بالا و با کیفیت مثال زدنی و طراحی چشم نواز تولید و در سطح جهانی به بازار عرضه شده است . دوچرخه های جاینت 2021 در طیف گسترده ای از سبک های مختلف شامل دوچرخه کوهستان جاینت ، دوچرخه شهری جاینت ، دوچرخه برقی جاینت با بالاترین راندمان و گارانتی و پشتیبانی فنی آماده ارائه هستند . این دوچرخه ها همانند هر سال به روز رسانی گشته و از تمام جهات بهینه گشته اند . شما می توانید مشخصات و عکس های دوچرخه های جاینت مدل 2021 را در این شاخه ببینید و در صورت هر گونه سئوال با ما در فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ در تماس باشید.

بیشتر

دوچرخه 2021 

 • دوچرخه شهری جاینت اسکیپ 2 سیتی دیسک |...

  دوچرخه اسکیپ 2 سیتی دیسک یک سواری شهری لذت بخش را به شما ارائه می دهد.با این دوچرخه در شهر سفر کنید و تناسب اندام خود را حفظ کنید.Escape 2 city Disc با یک فریم آلومینیومی بسیار سبک به همراه ترمز های دیسکی بالاترین راندمان در دوچرخه سواری را به شما ارائه می دهد تا از سواری لذت ببرید.

  27,680,000 تومان 28,080,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه-جاینت-پروپل-ادونسد-پرو-0-دیسک-GIANT-Propel-Advanced-Pro-0-Disc-2021
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت پروپل ادونسد پرو 0 دیسک...

  این دوچرخه کورسی کامپوزیت پیشرفته جاینت یک دوچرخه حرفه ای برای اسپرینت و دوچرخه سواری سرعتی است . این دوچرخه با بهرگیری از یک تنه بسیار دقیق AERO ، و ویل ست WheelSet یکپارچه و تکنولوژی ترمز دیسکی ، سطح جدیدی فراتر از انتظار در دوچرخه سواری جاده را برای هر دوچرخه سواری پدیدار می کند .

  فعلا موجود نیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-جاینت-پروپل-ادونسد-پرو-1-دیسک-GIANT-Propel-Advanced-Pro-1-Disc-2021
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت پروپل ادونسد پرو 1 دیسک...

  دوچرخه پروپل ادونسد پرو 1 دسیک از لحاظ ایرو دینامیکی طوری سخته شده است که مقاومت هوا را به حداقل برساند تا دوچرخه سوار بیشتر سرعت ممکن را تجربه کند.استفاده از مواد کامپوزیت کربن پیشرفته و تولید سبکترین فریم ممکن ،دیسک پیشرفته پروپل و همچنین استفاده از سیستم چرخ های یکپارچه به همراه کالیپر های مسطح  این دوچرخه را به یک موشک مسابقه ای تبدیل کرده است.

  فعلا موجود نیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-جاینت-پروپل-ادونسد-2-GIANT-Propel-Advanced-2-2021
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت پروپل ادونسد 2| (GIANT...

  عملکرد هوایی با بالا ترین راندمان ، هندلینگ سریع و در عین حال با کنترل بالا و یکی از سبک ترین های فریم های جاینت در رده خود است. این نسخه همچنین دارای سیستم ترمز دیسکی تقویت شده برای توقف بهتر است. این فریم با تکنولوژی  Areo system  مهندسی شده است و این به این  معنی است که زاویه های فریم در بهترین حالت قرار دارند.فریم کامپوزیت کربن پیشرفته به همراه ترمز...

  فعلا موجود نیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کورسی-جاینت-تی-سی-ار-ادونسد-اس-ال-2-کی-او-ام-2021-Giant-TCR-ADVANCED-SL-2-KOM
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت تی سی ار ادونسد اس ال 2...

  دوچرخه تی سی آر ادونسد اس ال 2 کی او ام یکی از شاهکار های شرکت دوچرخه سازی جاینت است.این دوچرخه بدون هیچ محدودیتی می تواند هر مسیری از جمله مسیر های کوهستانی و درون شهری را با بالاترین کیفیت سواری بپیماید.وزن فوق العاده کم،انتقال نیرو سریع و راندمان هوایی بالا از دیگر ویژگی های این دوچرخه است.

  فعلا موجود نیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • تی سی ار ادونسد اس ال 0 دیسک |(2021) TCR ADVANCED SL 0 Disc
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت تی سی ار ادونسد اس ال 0...

  شرکت دوچرخه سازی جاینت از تی سی ار ادونسد اس ال 0 دیسک با نام تولد یک افسانه رونمایی کرد.طراحی دوباره فریم کامپوزیت باعث شده تا فریم این دوچرخه بسیار سبک،مقاومت بالا و آیرودینامیک فوق العاده داشته باشد.استفاده از ترمز های دیسکی به جاینت سواران کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن دوچرخه را متوقف کنند.

  فعلا موجود نیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کورسی-جاینت-تی-سی-آر-ادونسد-پرو-1-2021-Giant-TCR-ADVANCED-PRO-1
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت تی سی آر ادونسد پرو 1...

  دوچرخه جاینت تی سی آر ادونسد پرو 1 از مسیر های آموزشی روزانه تا بزرگترین مسابقات جهان یکی از بهترین انتخاب هاست.فریم کاپوزیت کربن به روز شده با تکنولوژی پیشرفته در فرم دهی فریم ،استفاده از ویل سیستم پیشرفته جدید این دوچرخه را بسیار سبک و کار آمد برای هر نوع مسیری کرده است.

  فعلا موجود نیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کورسی جاینت پروپل ادونسد 1 دیسک...

  شرکت بزرگ جاینت با استفاده از فناوری WheelSystem و AeroSystem اقدام به طراحی فریم و ویل سیستم پروپل ادونسد 1 دیسک کرده است.ساخت یک فریم کامپوزیت کربن یک پارچه با مقاومت بالا و وزن بسیار کم این دوچرخه را به یک موشک واقغی تبدیل کرده است.مقاومت بالا فریم این دوچرخه و آیرودینامیک بودن آن ،این دوچرخه را مناسب برای مسیر های جاده ای و کوهستانی کرده است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت پروپل ادونسد 2 دیسک...

  جاینت بزرگترین شرکت تولید دوچرخه در دنیا با استفاده از تکنولوژی  WheelSystem و AeroSystem،فریم و ویل ست پروپل ادونسد 1 دیسک را طراحی کرده است.ساخت فریم کامپوزیت کربن دوچرخه کورسی پروپل ادونسد 2 دیسک با مقاومت بالا و وزن کم این دوچرخه را به یک موشک واقغی تبدیل کرده است. آیرودینامیک بودن این دوچرخه باعث شده تا بتوان سرعت های بالا را با این دوچرخه تجربه کرد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت تی سی ار ادونسد اس ال 1...

  شرکت دوچرخه سازی جاینت از تی سی ار ادونسد اس ال1 دیسک به عنوان یکی از شاهکار های خود رونمایی کرد.استفاده از مواد  کامپوزیت کربن باعث شده تا فریم این دوچرخه بسیار سبک،مقاومت بالا و آیرودینامیک فوق العاده داشته باشد.استفاده از ترمز های دیسکی این امکان را به دوچرخه سوار می دهد تا در هر شرایطی به آسانی دوچرخه را متوقف کند.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت تی سی ار ادونسد پرو 0...

  دوچرخه جاینت مدل تی سی ار ادونسد پرو 0 دیسک از صعود تا فرود،مسیر های کوهستانی تا مسیر های هموار همه را با بی نظیر ترین کیفیت سواری می پیمایید.فریم کامپوزیت کربن بسیار سبک با مقاومت بالا و شکل دهی جدید فریم همگی در کنار هم این دوچرخه را به یکی از بی نظیر ترین دوچرخه های جهان تبدیل کرده است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه-جاینت-تی-سی-ار-ادونسد-پرو-0-دیسک-کی-او-ام-2021-Giant-TCR-ADVANCED-Pro-0-Disc-KOM
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت تی سی ار ادونسد پرو 0...

  دوچرخه جاینت مدل تی سی ار ادونسد پرو 0 دیسک کی او ام هر نوع مسیری را بالاترین کیفیت می پیمایید.این دوچرخه مسیر های صاف تا مسیر های کوهستانی را با بالاترین راندمان می پیمایید.فریم این دوچرخه از مواد کامپوزیت کربن با بالاترین کیفیت ساخته شده است.طراحی فریم این دوچرخه با تکنولوژی های نوین جاینت طراحی شده است که زیبایی و راندمان بالایی را به این دوچرخه می بخشد.

  فعلا موجود نیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف