دوچرخه های 2021

هر سال کمپانی های بزرگ دوچرخه سازی سعی دارند تا با به روز رسانی دوچرخه های خود از لحاظ طراحی و ساخت ، کیفیت بهتر و بالاتر را برای شما در دوچرخه سواری رقم بزنند . گروه تحقیق و توسعه در  کمپانی ها مطرح دوچرخه سازی همانند کمپانی دوچرخه جاینت همواره با تلاش بی وقفه در صدد هست تا هر گونه ایراد و نقص احتمالی دوچرخه ها را رفع نموده و حت...

دوچرخه های 2021

هر سال کمپانی های بزرگ دوچرخه سازی سعی دارند تا با به روز رسانی دوچرخه های خود از لحاظ طراحی و ساخت ، کیفیت بهتر و بالاتر را برای شما در دوچرخه سواری رقم بزنند . گروه تحقیق و توسعه در  کمپانی ها مطرح دوچرخه سازی همانند کمپانی دوچرخه جاینت همواره با تلاش بی وقفه در صدد هست تا هر گونه ایراد و نقص احتمالی دوچرخه ها را رفع نموده و حتی با استفاده از تکنولوژی های بروز شده بهترین کیفیت دوچرخه سواری را برای دوچرخه سوار به ارمغان بیاورد.


اکنون دوچرخه 2021 جاینت در تنوع بسیار بالا و با کیفیت مثال زدنی و طراحی چشم نواز تولید و در سطح جهانی به بازار عرضه شده است . دوچرخه های جاینت 2021 در طیف گسترده ای از سبک های مختلف شامل دوچرخه کوهستان جاینت ، دوچرخه شهری جاینت ، دوچرخه برقی جاینت با بالاترین راندمان و گارانتی و پشتیبانی فنی آماده ارائه هستند . این دوچرخه ها همانند هر سال به روز رسانی گشته و از تمام جهات بهینه گشته اند . شما می توانید مشخصات و عکس های دوچرخه های جاینت مدل 2021 را در این شاخه ببینید و در صورت هر گونه سئوال با ما در فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ در تماس باشید.

بیشتر

دوچرخه 2021 

 • دوچرخه کوهستان جاینت تالون 3 سایز 29...

  دوچرخه جاینت 29 مدل تالون 3 2021 از جمله دوچرخه های کوهستانی تولید شده توسط جاینت است.فریم فوف العاده سبک این دوچرخه کوهستان ، سواری بسیار لذت بخشی را در هر مسیر به شما ارائه می‌دهد.استفاده از سیستم دنده شیمانو و ترمز های تکترو در افزایش راندمان سواری شما در کوهستان تاثیر به سزایی دارد.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 27.5 کوهستان جاینت تالون 3 |(2021)...

  برای سواری در مسیر کوهستانی و مسیر های جاده ای از بهترین انتخاب برای شما ، دوچرخه تالون 3 2021 است.فریم ساخته شده از آلومینیوم ، استفاده از سیستم دنده شیمانو و ترمز های هیدرولیک Tektro TKD 143 این دوچرخه جاینت را در هر مسیری بینظیر کرده است.با انتخاب این دوچرخه کوهستان ، از دوچرخه سواری لذت بیشتری ببرید.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 29 کوهستان جاینت تالون 2 |(2021) 29...

  سواری در مسیر‌های کوهستانی و لذت بردن از مسیر‌های کوهستانی با خرید دوچرخه کوهستان باکیفیت امکان پذیر است.دوچرخه کوهستان جاینت تالون 2 29 2021 با فریم بسیار سبک و مقاوم ، سیستم دنده شیمانو و سیستم ترمز Tektro TKD 143 تمام نیاز های شما را در مسیر کوهستانی برطرف می‌کند.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 27.5 کوهستان جاینت تالون 4 |(2021)...

  دوچرخه جاینت مدل تالون 4 از دوچرخه های دومنظوره با کیفیت سواری فوق العاده در کوهستان است.فریم بسیار سبک این دوچرخه به شما این امکان را می‌دهد تا در هر مسیری بالاترین راندمان سواری را داشته باشید.نکته قابل توجه درباره این دوچرخه کوهستان جاینت استفاده از سیستم دنده شیمانو با کارایی بسیار بالا است.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت تالون 2 سایز 27.5...

  از سری دوچرخه های کوهستان می‌توان به دوچرخه جاینت 27.5 مدل Talon 2 2021 اشاره کرد.فریم بسیار سبک آلومینیوم با طراحی بسیار دقیق و مهندسی شده ، استفاده از سیستم دنده شیمانو و ترمز های هیدرولیک Tektro TKD 143 کیفیت این دوچرخه کوهستان جاینت را به شدت افزایش داده است.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت تالون 4 سایز 29...

  دوچرخه کوهستان جاینت تالون 4 29 از دوچرخه های دومنظوره جاینت است.طراحی این دوچرخه به گونه‌ای انجام شده است که برای سواری در کوهستان بی‌نظیر باشد.فریم بسیار سبک آلومینیومی ، سیستم دنده شیمانو و ترمز های تکترو به کار رفته برروی این دوچرخه ، کیفیت سواری شما را به صورت چشم گیری افزایش می‌دهد.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کورسی جاینت پروپل ادونسد پرو 0 دیسک...

  این دوچرخه کورسی کامپوزیت پیشرفته جاینت یک دوچرخه حرفه ای برای اسپرینت و دوچرخه سواری سرعتی است . این دوچرخه با بهرگیری از یک تنه بسیار دقیق AERO ، و ویل ست WheelSet یکپارچه و تکنولوژی ترمز دیسکی ، سطح جدیدی فراتر از انتظار در دوچرخه سواری جاده را برای هر دوچرخه سواری پدیدار می کند .

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت پروپل ادونسد پرو 1 دیسک...

  دوچرخه پروپل ادونسد پرو 1 دسیک از لحاظ ایرو دینامیکی طوری سخته شده است که مقاومت هوا را به حداقل برساند تا دوچرخه سوار بیشتر سرعت ممکن را تجربه کند.استفاده از مواد کامپوزیت کربن پیشرفته و تولید سبکترین فریم ممکن ،دیسک پیشرفته پروپل و همچنین استفاده از سیستم چرخ های یکپارچه به همراه کالیپر های مسطح  این دوچرخه را به یک موشک مسابقه ای تبدیل کرده است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت پروپل ادونسد 2| (GIANT...

  عملکرد هوایی با بالا ترین راندمان ، هندلینگ سریع و در عین حال با کنترل بالا و یکی از سبک ترین های فریم های جاینت در رده خود است. این نسخه همچنین دارای سیستم ترمز دیسکی تقویت شده برای توقف بهتر است. این فریم با تکنولوژی  Areo system  مهندسی شده است و این به این  معنی است که زاویه های فریم در بهترین حالت قرار دارند.فریم کامپوزیت کربن پیشرفته به همراه ترمز...

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت تی سی ار ادونسد اس ال 2...

  دوچرخه تی سی آر ادونسد اس ال 2 کی او ام یکی از شاهکار های شرکت دوچرخه سازی جاینت است.این دوچرخه بدون هیچ محدودیتی می تواند هر مسیری از جمله مسیر های کوهستانی و درون شهری را با بالاترین کیفیت سواری بپیماید.وزن فوق العاده کم،انتقال نیرو سریع و راندمان هوایی بالا از دیگر ویژگی های این دوچرخه است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت تی سی ار ادونسد اس ال 0...

  شرکت دوچرخه سازی جاینت از تی سی ار ادونسد اس ال 0 دیسک با نام تولد یک افسانه رونمایی کرد.طراحی دوباره فریم کامپوزیت باعث شده تا فریم این دوچرخه بسیار سبک،مقاومت بالا و آیرودینامیک فوق العاده داشته باشد.استفاده از ترمز های دیسکی به جاینت سواران کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن دوچرخه را متوقف کنند.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت تی سی آر ادونسد پرو 1...

  دوچرخه جاینت تی سی آر ادونسد پرو 1 از مسیر های آموزشی روزانه تا بزرگترین مسابقات جهان یکی از بهترین انتخاب هاست.فریم کاپوزیت کربن به روز شده با تکنولوژی پیشرفته در فرم دهی فریم ،استفاده از ویل سیستم پیشرفته جدید این دوچرخه را بسیار سبک و کار آمد برای هر نوع مسیری کرده است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  سازنده
  سایز فریم