لیست محصولات این تولید کننده اینتنس INTENSE

دوچرخه اینتنس INTENSE 

دوچرخه های برند اینتنس محصولاتی در رده کیفیتی خوب و با قیمت ارزان، مناسب و مقرون به‌صرفه هستند که از محصولات پرفروش در بازار هستند و با توجه به بازخورد خوب برای دوچرخه‌سواران طرفداران زیادی در بازار حال حاضر دارند. این دوچرخه‌ها در سایزهای متنوع و با طراحی زیبا و دلنشین تولید و عرضه می‌گردند.  چرا که اهمیت انتخاب صحیح دوچرخه برای کودکان به مراتب دشوارتر از بزرگسالان است. دوچرخۀ INTENSE از جهات قیمت، کیفیت و تنوع شایان تقدیر است که باعث می‌شود چشم طرفداران را به خود جذب ‌کند. در اینجا قصد داریم گام به گام شما را با این برند و محصولاتش آشنا کنیم.

دوچرخه اینتنس INTENSE 

دوچرخه های برند اینتنس محصولاتی در رده کیفیتی خوب و با قیمت ارزان، مناسب و مقرون به‌صرفه هستند که از محصولات پرفروش در بازار هستند و با توجه به بازخورد خوب برای دوچرخه‌سواران طرفداران زیادی در بازار حال حاضر دارند. این دوچرخه‌ها در سایزهای متنوع و با طراحی زیبا و دلنشین تولید و عرضه می‌گردند.  چرا که اهمیت انتخاب صحیح دوچرخه برای کودکان به مراتب دشوارتر از بزرگسالان است. دوچرخۀ INTENSE از جهات قیمت، کیفیت و تنوع شایان تقدیر است که باعث می‌شود چشم طرفداران را به خود جذب ‌کند. در اینجا قصد داریم گام به گام شما را با این برند و محصولاتش آشنا کنیم.

دوچرخه INTENSE ساخت کجاست


برند INTENSE در چین بنیان گذاری شده و از این کشور به سایر نقاط جهان صادر می‌شود. کشور ما یکی از مشتریان پر و پا قرص محصولات INTENSE بحساب می‌آید و سالهاست با آغوش باز پذیرای دوچرخه‌های این برند است و این ریشه در امتیازاتی دارد که محصولات INTENSE با خود به ارمغان می‌آورند. از آنجا که بخش بزرگی از مشتریان دوچرخه‌های INTENSE را کودکان و نوجوانان تشکیل می‌دهند حساسیت خاصی در ساخت این دوچرخه‌ها بکار بسته شده و این امر اسبابِ تولید دوچرخه‌هایی کاملا استاندارد، با استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه و باکیفیت‌ترین قطعات را فراهم کرده است. تولیدات این برند چینی می‌توانند یک انتخاب عالی برای کودکان، نوجوانان و جوانان با علایق و سلایق مختلف باشند چرا که هم از حیث کیفیت و هم قیمت، ستایش‌برانگیز است.
خرید دوچرخه اینتنس


در سال‌های اخیر شمار بیشتری از افراد جامعه به دوچرخه‌سواری روی آورده اند و از آن با اهداف حمل و نقل، تفریح و حرفه استفاده می‌کنند. این افزایش با عوامل مختلفی گره خورده که یکی از آنها رواج اضافه وزن در سایۀ سبک زندگی ناسالم و کم تحرک است. دلیل دیگر را هم می‌توان در هوای سیاه و غیرقابل تنفس شهر بخوبی شاهد بود که از تعدد وسایل نقلیۀ گاسوز شهری نشأت می‌گیرد و جایگزین کردن آنها با دوچرخه که وسیله‌ای پاک و دوستدار محیط زیست است، رنگی دوباره به چهرۀ شهر می‎بخشد. خرید دوچرخه INTENSEبرای کودکان، نونهالان و نوجوانان یک انتخاب قابل ستایش است زیرا قطعه به قطعۀ آن با وسواس خاصی برگزیده و بر این محصولات نصب شده که فقط یک معنی می‌دهد و آن کیفیت بدون مرز دوچرخه‌های این برند است. دوچرخه INTENSE را هم می‌توان بصورت آنلاین و هم حضوری خریداری کرد و این کاملا به نظر خود شما بستگی دارد اما مثل هر مورد دیگر هرکدام مزایا و معایب خود را دارا هستند.


مزیتی که در خرید حضوری دوچرخه وجود دارد این است که می‌توانید دوچرخه را شخصا امتحان کنید و از تناسب سایز آن اطمینان کسب کنید. همچنین وقتی از یک فروشگاه دوچرخه محلی خرید می‎کنید امکان ارجاع آن برای شما ممکن است، بعلاوه کسب اطمینان از اعتبار یک فروشگاه در دنیای واقعی ساده‌تر از فضای مجازی است. عیبی که بر خرید حضوری وارد است خسته‌کننده و زمان‌بر بودن آن می‌باشد چرا که باید در گرما یا سرما از فروشگاهی به فروشگاه دیگر رفت تا بهترین ‌آنها را یافت و دوچرخۀ دلخواه را خرید.


خرید اینترنتی اما، بسیار ساده و با تنها چند کلیک امکان‌پذیر می‌باشد و از این لحاظ یک سر و گردن از خرید حضوری جلوتر است. در خرید اینترنتی دوچرخه INTENSE همچنین با تنوع بیشتری روبرو هستیم و دایره انتخاب وسیع‎تر است. ایراداتی که به خرید اینترنتی دوچرخه INTENSE وارد است یکی تهدید از سوی وبسایت‌های کلاهبردار است و دیگری عدم دسترسی به دوچرخه و امتحان کردن آن می‌باشد.


البته فروشگاه حضوری و اینترنتی آریا چرخ از تمام این انتقادات مبراست و تمام این امتیازات و حتی بیشتر را در خود گنجاده است. این فروشگاه با جمع آوری بزرگترین و کامل‌ترین کالکشن دوچرخه و لوازم مرتبط به آن، همچنین استخدام کادر مجرب و پاسخگویی سریع و حرفه‌ای به مشتریان از طریق پل‌های ارتباطی مختلف، در طی 10 سال سابقۀ درخشان به جلب رضایت مشتریان خود پرداخته است. شایان ذکر است که انواع و اقسام دوچرخه INTENSE در فروشگاه حضوری و اینترنتی این فروشگاه موجود می‌باشد و با شرایط استثنایی به فروش می‎رسند. در خرید اینترنتی دوچرخه INTENCE نگران هیچ چیز نباشید چرا که امکان عودت کالا نیز برای شما فراهم شده و به همین صورت شامل تخفیفات ویژه نیز خواهید شد.
قیمت دوچرخه INTENSE


قیمت دوچرخه INTENSE با توجه به سادگی قطعات استفاده شده هنگام ساخت، اقتصادی محسوب می‌شود که خود عاملی موثر در جلب نظر مشتریان از اقشار مختلف جامعه بشمار می‎آید. دوچرخه کودک و نوجوان INTENSEاز مواد مرغوب و اجزای باکیفیت اما ساده تشکیل شده که دلیل اصلی در پایین بودن قیمت دوچرخه INTENSE برشمرده می‌شود اما توجه کنید که سادگی نشانی از کارایی و کیفیت نیست و فقط هدف از استفاده از دوچرخه را گویاست، برای مثال یک سیستم دنده 12 سرعته و پیشرفته برای یک دوچرخه کوهستان مناسب است نه یک دوچرخه کودک.
انواع مدل‌های دوچرخه INTENSE


تمرکز اصلی در تولید و عرضه دوچرخه‌های اینتنس ارائه محصولاتی با کیفیت و برخوردار از قطعات مطلوب و البته قیمت مطلوب و رقابتی است، تا مصرف‌کنندگان بتوانند از محصولات خوب و با قیمت مناسب برخوردار شوند. این برند محصولات متنوعی را در رنج وسیعی از سایزهای مختلف طراحی و تولید می نماید. 


دوچرخه‌های کودک تولید این برند در سایز های مختلفی همچون دوچرخه 12 دوچرخه 16 و دوچرخه 20 از کیفیت معقول  و قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند و طراحی زیبا و دلنشین برای این دوچرخه ها سبب گشته تا یک انتخاب بسیار مناسب برای کودکان در سنین مختلف باشد و آنها را به دوچرخه‌سواری ترغیب نماید.


دوچرخه‌های بزرگسال تولید این برند در رنج کاملی شامل دوچرخه 26، دوچرخه 27.5 در بازار عرضه می‌شوند . این دوچرخه‌ها در کنار بهره‌گیری از قطعات بسیار با کیفیت از طراحی و رنگ‌بندی جذابی برخوردار هستند و قیمت‌های مناسب برای این دوچرخه هر فرد مشتاق به دوچرخه‌سواری را به خود جلب می‌نماید.


همانطور که بیان شد دوچرخه INTENSE در انواع و سایزهای گوناگونانی تولید می‌شود که گواهی است آشکار بر تنوع تولیدات این برند و این خود نشان احترام به مشتریان بحساب می‌آید. دوچرخه‌های کودک و نوجوانان INTENSE در سایزهای 12، 16، 20 و 24 تولید می‌شوند درحالیکه دوچرخه‌های بزرگسال مثلا سایز 26 نیز در میان محصولات آن به چشم می‌خورد.


دوچرخه‌های کودک ساخت این برند مثل دوچرخه 12 373 INTENSE یا INTENSE 373 16، گوناگونی بالایی دارند و در کنار آن از بهترین مواد اولیه ساخته شده اند تا برای استفادۀ کودکان 2 تا 7 سال که گروه سنی بسیار حساسی بشمار می‌آید، بی‌خطر و امن باشند. این دوچرخه‌ها با لوازم جانبی مانند سبد جلو، صندوق پشتی، کمک چرخ و ترمزهای قوی عجین شده اند تا تجربه‌ای شیرین از سواری در ذهن کودک ثبت گردد.


دوچرخه‌های INTENSE 20 و INTENSE 24 که برای استفادۀ نوجوانان و نونهالان ساخته می‌شوند هم ویژگی‌های بخصوصی دارند. دوچرخه INTENSE 20 در مواردی با سبد جلو، صندوق پشت، گلگیر و پشتی عرضه میشود اما در مواردی مثل دوچرخه (2020) Intense Champion 3V 20 به دوشاخ کمک فنردار و سیستم دنده مجهز شده اند. از دوچرخه‌های INTENSE 24 هم می‌توان Intense Champion 6D 24 را نام برد که سیستم دنده کلاجدار و ترمز دیسکی در آن بکارگرفته شده است.


تمرکز اصلی در تولید و عرضه دوچرخه‌های اینتنس ارائه محصولاتی با کیفیت و برخوردار از قطعات مطلوب و البته قیمت مطلوب و رقابتی است، تا مصرف‌کنندگان بتوانند از محصولات خوب و با قیمت مناسب برخوردار شوند. این برند محصولات متنوعی را در رنج وسیعی از سایزهای مختلف طراحی و تولید می نماید. 


شما می‌توانید برای دریافت راهنمایی بیشتر در مورد انتخاب و خرید دوچرخه‌های اینتنس می‌توانید با ما در فروشگاه آریا چرخ در تماس باشید.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • دوچرخه بچه گانه اینتنس سايز 12 مدل 357...

  امروزه با گسترش استفاده کودکان از وسایل مختلف جهت بازی و سرگرمی،یافتن و انتخاب بهترین گرینه توسط والدینشان از حساسیت بالایی برخوردار است،از محبوبترین سرگرمی ها برای کودکان دوچرخه سواری است که با انتخاب هوشمندانه میتوانند بهترین گزینه را در اختیار داشته باشند. دوچرخه اینتنس مدل 357 با بهره گیری از بهترین متریال و داشتن طرحها،رنگها و سایزهای مختلف بهترین...

  2,060,000 تومان 2,280,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچگانه اینتنس مدل چمپیون وان وی سایز Intense Champion 1V 20
  خرید محصول
  دوچرخه بچگانه اینتنس مدل چمپیون وان وی...

  دوچرخه بچگانه اینتنس مدل چمپیون وان وی سایز Intense Champion 1V 20 دوچرخه ی بچگانه جذاب و خوش نقش از سری چمپیون وان وی تنه آلومینیومی با سایز 20 محصول برند دوچرخه ی اینتنس Intense که از برند های مطلوب در بازار می باشد. با این دوچرخه بسیار مقرون به صرفه ، ایمن و زیبا شما نیز به همراه فرزندتان از دوچرخه سواری بسیار لذت خواهید برد.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه بچگانه اینتنس مدل چمپیون وان وی سایز Intense Champion 1V 24
  خرید محصول
  دوچرخه بچگانه اینتنس مدل چمپیون وان وی...

  دوچرخه بچگانه اینتنس مدل چمپیون وان وی سایز Intense Champion 1V 24 دوچرخه بچگانه جذاب و خوش نقش از سری چمپیون وان وی تنه آلومینیومی با سایز 24 محصول برند دوچرخه ی اینتنس Intense که از برند های مطلوب در بازار می باشد. با این دوچرخه بسیار مقرون به صرفه ، ایمن و زیبا از دوچرخه سواری بسیار لذت خواهید برد.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه بچگانه اینتنس مدل چمپیون وان وی سایز Intense Champion 1V 26
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان اینتنس مدل چمپیون وان وی...

  دوچرخه کوهستان اینتنس مدل چمپیون وان وی سایز Intense Champion 1V 26 دوچرخه ی بزرگسال با طراحی بسیار زیبا از سری چمپیون وان وی با سایز 26 دارای تنه آلومینیومی محصول برند دوچرخه ی اینتنس Intense که از برند های مطلوب در بازار می باشد. با این دوچرخه بسیار مقرون به صرفه ، ایمن و زیبا از دوچرخه سواری بسیار لذت خواهید برد.

  اتمام موجودی ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه بچگانه اینتنس مدل چمپیون تو دی سایز Intense Champion 2D 20
  خرید محصول
  دوچرخه کودک اینتنس مدل چمپیون تو دی سایز...

  دوچرخه کودک اینتنس مدل چمپیون تو دی سایز Intense Champion 2D 20 دوچرخه ای دیگر از برند محبوب دوچرخه سازی اینتنس Intense با نام چمپیون تو دی که دارای یک تنه آلومینیومی با کیفیت می باشد. این دوچرخه در کنار اینکه نیاز شما را در سواری روزانه بر طرف می کند ، از قیمت متناسبی نیز برخوردار است که باعث اطمینان خاطر شما از یک خرید به صرفه می شود.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه بچگانه اینتنس مدل چمپیون تو دی سایز Intense Champion 2D 24
  خرید محصول
  دوچرخه کودک اینتنس مدل چمپیون تو دی سایز...

  دوچرخه کودک اینتنس مدل چمپیون تو دی سایز Intense Champion 2D 24 دوچرخه ای با نام چمپیون تو دی محصول دیگری از برند محبوب دوچرخه سازی اینتنس Intense که دارای یک تنه آلومینیومی با کیفیت می باشد. این دوچرخه ایمنی و زیبایی را در کنار قیمت مناسب به شما ارائه می دهد تا بتوانید با صرف هزینه ای بسیار مناسب به آنچه می خواهید دست یابید.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کوهستان اینتنس مدل چمپیون تو دی سایز Intense Champion 2D 26
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان اینتنس مدل چمپیون تو دی...

  دوچرخه کوهستان اینتنس مدل چمپیون تو دی سایز Intense Champion 2D 26 دوچرخه ای با نام چمپیون تو دی محصول دیگری از برند محبوب دوچرخه سازی اینتنس Intense که دارای یک تنه آلومینیومی با کیفیت می باشد. این دوچرخه در کنار اینکه نیاز شما را در سواری روزانه بر طرف می کند ، از قیمت متناسبی نیز برخوردار است که باعث اطمینان خاطر شما از یک خرید به صرفه می شود.

  اتمام موجودی ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه بچه گانه اینتنس سايز 16 INTENCE 357
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه اینتنس سايز 16 INTENSE 357

  امروزه با گسترش استفاده کودکان از وسایل مختلف جهت بازی و سرگرمی،یافتن و انتخاب بهترین گرینه توسط والدینشان از حساسیت بالایی برخوردار است،از محبوبترین سرگرمی ها برای کودکان دوچرخه سواری است که با انتخاب هوشمندانه میتوانند بهترین گزینه را در اختیار داشته باشند. دوچرخه اینتنس مدل 357 با بهره گیری از بهترین متریال و داشتن طرحها،رنگها و سایزهای مختلف بهترین...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه بچه گانه اینتنس سايز 20 مدل 357 INTENSE
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه اینتنس سايز 20 مدل 357...

  امروزه با گسترش استفاده کودکان از وسایل مختلف جهت بازی و سرگرمی،یافتن و انتخاب بهترین گرینه توسط والدینشان از حساسیت بالایی برخوردار است،از محبوبترین سرگرمی ها برای کودکان دوچرخه سواری است که با انتخاب هوشمندانه میتوانند بهترین گزینه را در اختیار داشته باشند. دوچرخه اینتنس مدل 357 با بهره گیری از بهترین متریال و داشتن طرحها،رنگها و سایزهای مختلف بهترین...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه بچه گانه اینتنس سايز 1
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه اینتنس سايز 16 INTENSE 360

  دوچرخه کودک اینتنس مدل 360 سایز 16 بسیار زیبا و سبک و با کیفیت بسیار بالا به صورت استاندارد ساخته شده است، دوچرخه با این سایز مناسب برای کودکان 5 تا 8 سال است، این دوچرخه دارای چرخهای حمایتی (بغل بند) میباشد که کودک در حین دوچرخه سواری کنترل کامل داشته و بتواند بدون واژگونی و زمین خوردن دوچرخه سواری کند. در بدنه‌ این دوچرخه از فلز دارای ضخامت و وزن...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه بچه گانه اینتنس سايز 12 مدل 360 INTENSE
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه اینتنس سايز 12 مدل 360...

  دوچرخه کودک اینتنس مدل 360 سایز 12 بسیار زیبا و سبک و با کیفیت بسیار بالا به صورت استاندارد ساخته شده است، دوچرخه با این سایز مناسب برای کودکان 2 تا 5 سال است، این دوچرخه دارای چرخهای حمایتی (بغل بند) میباشد که کودک در حین دوچرخه سواری کنترل کامل داشته و بتواند بدون واژگونی و زمین خوردن دوچرخه سواری کند. بدنه‌ این دوچرخه از فلز دارای ضخامت و وزن استاندارد...

  2,070,000 تومان 2,250,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-بچه-گانه-اینتنس-سايز-12-مدل-373-INTENSE
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه دخترانه اینتنس سايز 12...

  دوچرخه مخصوص کودکان بسیار زیبا از برند اینتنس مدل 373 در سایز 12 با طراحی جذاب و رنگهای شاد و چشم نواز برای کودکان طراحی شده است که میتواند کودکان را برای دوچرخه سواری به شوق آورد . این دوچرخه از با کیفیت ترین متریال و قطعات بهره می برد و شما می توانید آسوده خاطر و به مدت زمان طولانی و متوالی بدون مشکل از آن استفاده کنید .

  2,090,000 تومان 2,240,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف