لیست محصولات این تولید کننده اینتنس INTENSE

دوچرخه اینتنس INTENSE 

دوچرخه های برند اینتنس ، محصولاتی در رده کیفیتی خوب و با قیمت مناسب و مقرون به صرفه هستند که از محصولات پرفروش در بازار هستند و با توجه به باخور خوب برای دوچرخه سواران طرفداران زیادی در بازار حال حاضر دارند . این دوچرخه ها در سایز های متنوع و با طراحی زیبا و دلنشین تولید و عرضه می گردند . 

تمرکز اصلی در تولید و عرضه دوچرخه های اینتنس ارائه محصولاتی با کیفیت و برخوردار از قطعات مطلوب و البته قیمت مطلوب و رقابتی است ، تا مصرف کنندگان بتوانند از محصولات خوب و با قیمت مناسب برخوردار شوند . این برند محصولات متنوعی را در رنج وسیعی از سایزهای مختلف طراحی و تولید می نماید. 


دوچرخه های کودک تولید این برند در سایز های مختلفی همچون دوچرخه سایز 12 دوچرخه سایز 16 و دوچرخه سایز 20 از کیفیت معقول  و قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند و طراحی زیبا و دلنشین برای این دوچرخه ها سبب گشته تا یک انتخاب بسیار مناسب برای کودکان در سنین مختلف باشد و آنها را به دوچرخه سواری ترغیب نماید .


دوچرخه های بزرگسال تولید این برند در رنج کاملی شامل دوچرخه سایز 26 ، دوچرخه سایز 27.5 در بازار عرضه می شوند . این دوچرخه در کنار بهره گیری از قطعات بسیار با کیفیت از طراحی و رنگبندی جذابی برخوردار هستند و قیمت های مناسب برای این دوچرخه هر فرد مشتاق به دوچرخه سواری را به خود جلب می نماید .


شما می توانید برای دریافت راهنمایی بیشتر در مورد انتخاب و خرید دوچرخه های اینتنس می توانید با ما در فروشگاه آریا چرخ در تماس باشید .

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • دوچرخه بچه گانه اینتنس مدل Champion 6D از دوچرخه های بچه گانه سایز 20 اینتنس است.این دوچرخه بچه گانه با فریم آلومینیومی بسیار سبک و مقاوم طراحی و تولید شده است تا بالاترین راندمان به هنگام دوچرخه سواری به کودک شما ارائه شود.زین بسیار نرم و پهن این دوچرخه کودک،حس راحتی را برای کودکان به ارمغان می آورد.

  4,860,000 تومان 5,100,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • از دوچرخه های بچه گانه با کیفیت سواری بسیار بالا می توان به دوچرخه اینتنس Champion 6D اشاره کرد.فریم این دوچرخه با استفاده از آلومینیوم بسیار مقاوم و سبک طراحی شده است تا علاوه بر ارائه راندمان بسیار بالا ،سواری بسیار لذت بخشی را برای دوچرخه سوار به ارمغان آورد.  

  5,100,000 تومان 5,350,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه اینتنس مدل Champion 5D از دوچرخه های دومنظوره اینتنس است.این دوچرخه دومنظوره با ارائه راندمان بسیار بالا در مسیر های کوهستانی و شهری لذت شما را از دوچرخه سواری بیش از پیش می کند و شما را علاقه مند به ورزش می کند.فریم بسیار آیرودینامیک این دوچرخه لذت دوچرخه سواری با این دوچرخه را بیش از پیش می کند.

  5,150,000 تومان 5,340,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه اینتنس مدل Champion 3V از دوچرخه های بزرگسال و سبک دومنظوره اینتنس است.ارائه راندمان بسیار بالا و سواری بسیار لذت بخش در مسیر های آفرودی و شهری از ویژگی های بسیار مهم این دوچرخه است.استفاده از سیستم دنده بسیار دقیق و مهندسی در این دوچرخه راندمان سواری را برای شما به شدت افزایش می دهد.

  4,970,000 تومان 5,140,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • از دوچرخه های دومنظوره اینتنس می توان به دوچرخه Champion 4D اشاره کرد.این دوچرخه دومنظوره با کیفیت سواری بسیار بالا در مسیر های کوهستانی و شهری ،لذت شما را از دوچرخه سواری چندین برابر می کند.استفاده از تایر های پهن کندا علاوه بر ارائه راندمان بالا،دوچرخه سواری را برای شما بسیار لذت بخش و کم دغدغه تر می کند.

  5,250,000 تومان 5,500,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه سایز 20 اینتنس مدل Champion 3V از دوچرخه های باکیفیت بسیار بالای دوچرخه های اینتنس است.این دوچرخه کودک با استفاده از آلومینیوم بسیار سبک و مقاوم طراحی و تولید شده است.استفاده از زین بسیار نرم و راحت ،سواری برای کودکان را بسیار دلپذیر و لذت بخش کرده است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی

لیست مقایسه محصولات

انصراف