لیست محصولات این تولید کننده اورلرد Overlord

کارخانجات تولید دوچرخه اورلرد OVERLORD بیش از 25 سال است که فعالیت خود را در صنعت تولید دوچرخه آغاز کرده و از آن روز به بعد OVERLORD دوچرخه‌های باکیفیت و خوش قیمتی را به بازار عرضه داشته است. این برند تایوانی از برندهای برتری به حساب می‌آید که در نتیجه تحقیقات و تجربه چند ساله خود و با برگزیدن قطعات پیشرفته، در کنار بکارگیری فلزات مرغوب، دوچرخه‌هایی مطابق با استانداردهای جهانی تولید می‌کند. ساخت یک فریم شکیل و مستحکم با سایزهای مختلف از آلومینیوم 6061 از تخصصات برند OVERLORD است که به آن شهرت یافته و حالا دوچرخه‌های فوق سبک خود را به شرکت‌ها و بازارهای جهانی عرضه می‌کند. دوچرخه‌های اورلرد در ایران حالا به یکی از قطب‌های مهم تبدیل شده که ریشه این محبوبیت را می‌توان در قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولات این برند جستجو کرد. برند اورلرد در سه گروه کورسی، شهری و کوهستان و هم‌چنین دوچرخه کودک به تولید می‌پردازد و قطعات شیمانو در اکثر آنها به چشم می‌خورند که حسن سلیقه تولید کننده را نشان می دهد.

کارخانجات تولید دوچرخه اورلرد OVERLORD بیش از 25 سال است که فعالیت خود را در صنعت تولید دوچرخه آغاز کرده و از آن روز به بعد OVERLORD دوچرخه‌های باکیفیت و خوش قیمتی را به بازار عرضه داشته است. این برند تایوانی از برندهای برتری به حساب می‌آید که در نتیجه تحقیقات و تجربه چند ساله خود و با برگزیدن قطعات پیشرفته، در کنار بکارگیری فلزات مرغوب، دوچرخه‌هایی مطابق با استانداردهای جهانی تولید می‌کند. ساخت یک فریم شکیل و مستحکم با سایزهای مختلف از آلومینیوم 6061 از تخصصات برند OVERLORD است که به آن شهرت یافته و حالا دوچرخه‌های فوق سبک خود را به شرکت‌ها و بازارهای جهانی عرضه می‌کند. دوچرخه‌های اورلرد در ایران حالا به یکی از قطب‌های مهم تبدیل شده که ریشه این محبوبیت را می‌توان در قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولات این برند جستجو کرد. برند اورلرد در سه گروه کورسی، شهری و کوهستان و هم‌چنین دوچرخه کودک به تولید می‌پردازد و قطعات شیمانو در اکثر آنها به چشم می‌خورند که حسن سلیقه تولید کننده را نشان می دهد.

قیمت دوچرخه اورلرد


مدل‌های مختلف دوچرخه اورلرد به قیمت مناسب و منظقی خود معروف هستند. نکته حائز اهمیت، کیفیت بالای محصولات تولیدی است که طرفداران زیادی را طی این 25 سال، بدست آورده است. قیمت دوچرخه اورلرد حاصل عوامل متعددی است که برای یک محصول خوب، باکیفیت و اقتصادی انتخاب شده‌اند. این سادگی بر خلاف باور عموم به قیمت گنجاندن قطعات نا مرغوب و در نتیجه بروز ویژگی های ضعیف، تمام نشده است. در جهت اثبات کاربرد این وسیله و ضدیت آن با قیمت اقتصادی دوچرخه OVERLORD نکاتی قابل تامل باید ذکر شود. بدنه آلومینیومی دوچرخه های OVERLORD از آلومینیوم 6061 بطور تخصصی ساخته می شوند. فلز آلومینیوم در بین فلزهای سبک، رتبه های بالایی را دارد. این فلز همچنین درجه استحکام بالایی دارد و در برابر جوشکاری با انعطاف و مقاوم است. یعنی شکل پذیر است و به راحتی نمی شکند. قیمت پایین و اقتصادی این فلز به محبوبیت جهانی آن ختم شده است، بطوریکه همواره برای تولیدکنندگان در الویت قرار دارد. درست مثل تولیدکننده دوچرخه های OVERLORD که این فلز را در ساخت دوچرخه های خود مورد استفاده قرار می دهد، تا قیمت دوچرخه OVERLORD در سطح قابل قبول نگه داشته شود.


قطعات دیگر نیز به همین صورت ساده اند مثلا نایرها و فرمان ها از برندهای نه چندان مطرح برگزیده می شوند، اما باید توجه داشت که گمنامی اساسا به معنی عدم کیفیت نیست. البته برندهای مطرح هم در ساختمان این دوچرخه ها رؤیت می شوند. در نتیجه قیمت دوچرخه OVERBORD از محموعه قطعات مرغوب اما ساده آن، تاثیر گرفته و به این سطح پایین رسیده است.


قیمت دوچرخه اورلرد در سایزهای مختلف


دوچرخه اورلرد سبک کوهستان معمولا به 3 گروه تقسیم می‌شوند که عبارتند از: سایز 26، 27.5 و 29 که گذتشه از تقاوت قیمت به سبب سایز به علت آنکه هر یک از این سایزها در مدل‌های متنوع با ویژگی‌های منحصر بفرد تولید شده که سبب می‌شود تا برای هر مدل یک کیفیت سواری متفاوت را تجربه کنید و قیمت دوچرخه اورلرد در هر مدل متفاوت باشد، اما آنچه که مشخض است این برند همواره به دنبال خلق بهترین کیفیت برای سواری است تا خریداران از آن رضایت داشته باشند.


قیمت دوچرخه 26 اورلرد


با وجود اینکه قیمت دوچرخه 26 تفاوت چندانی با سایر سایزها نداشته اما طرفداران زیادی دارد، این سایز حالا با راندمان بالاتر 27.5 مواجه شده. بطور کلی نوجوانان بالاتر از 12 سال می‌توانند از دوچرخه 26 استفاده کنند. اگرچه حتی در صورت قد بلند بودن هم در بعضی موارد می‌توان از این سایز استفاد هکرد. انواع مختلف دوچرخه 26 اورلرد با تفاوت‌های ریز و درشتی عرضه می‌شوند. این محصولات اکثر به تجهیزات شیمانو و ترمز دیسکی مجهز هستند و از کیفیت قابل قبولی برخوردار می‌باشند.


قیمت دوچرخه 27.5 اورلرد


بعنوان یک سایز نسبتا جدید با توجه به راندمان بالا و اینکه قیمت دوچرخه 27.5 تفاوت زیادی با 26 ندارد، به سرعت در میان دوچرخه دوستان محبوبیت کسب کرد. این چرخ‌ها یک حد وسط میان سایز قدیمی و کوچک 26 و سایز بزرگ 29 هستند. دوچرخه 27.5  بهینه‌ترین سایز برای استفاده دومنظوره هستند. این سایز به تبع چرخ بزگتر، سریعترین شتاب اولیه میان تمام سایزها را دارند. دوچرخه 27.5 اورلرد هم یک دوچرخه سریع و قابل اعتماد خواهد بود که برای سواری در انواع مسیرها مهیا شده تا دوچرخه‌سوار خوش‌ذوق را همراهی کند. بنابر آنچه گفته شد اگر دنبال یک دوچرخه دومنظوره هستید با توجه به تفاوت قیمت ناچیز میان سایز 27.5 و 26 قطعا خرید دوچرخه 27.5 پیشنهاد می‌شود.


قیمت دوچرخه 29 اورلرد


اما بزرگترین سایز که بیشتر برای کوهستان مناسب است. مطلع باشید که هرچند این سایز بزرگترین سایز است، اما با وجود قطعات یکسان قیمت دوچرخه 29 اورلرد نسبت به 26 و 27.5 تفاوتی نداشته و یا اینکه در حد بسیار کم است. اما آنچه مهم می‌نماید استفاده از این دوچرخه فقط برای مسیرهای کوهستانی یا بیشتر کوهستانی مناسب است.
خرید دوچرخه اورلرد OVERLORD


به تمام دوچرخه دوستانی که امروزه به دلیل نوسانات قیمتی و قیمت‌های بالا در پی خرید دوچرخه دسته دوم هستند، باید گفت که دوچرخه OVERLORD حالا بطور گسترده در بازار ایران موجود است. از آنجا که خرید یک دوچرخه کارا با وجود قیمت مناسب، تمام چیزی است که این علاقه‌مندان به دنبال آن می‌گردند، خرید دوچرخه اورلرد را صمیمانه به آنها پیشنهاد می‌کنیم. این گستردگی حضور در بازار در مواردی چالشی است. در این صورت قدرت تشخیص فرد تحت الشعاع قرار گرفته، چرا که سخت می‌تواند میان کالای اصل و تقلبی تمیز قائل شود. از این رو در خرید دوچرخه اورلرد باید هوشیارانه عمل کرد و فروشگاه‌هایی با محصولات اصیل را شناسایی کرد. خرید دوچرخه اورلرد زمانی بهترین بازده را خواهد داشت که شما مدل اشتباه یا تقلبی نخرید. منظور از اشتباه، خرید دوچرخه ایست که با فیزیک بدن، هدف و بودجه شما سازگار نیست. برای جلوگیری از این دسته از اشتباهات، پیشنهاد ما این است که حتما تحقیقات کاملی داشته و از مشاوران ما در آریا چرخ راهنمایی بگیرید.


آنلاین به خرید دوچرخه اورلرد بپردازید


انواع مدل‌های دوچرخه اورلرد هم اکنون چه در وبسایت این برند و چه در فروشگاه‌های اینترنتی مانند آریا چرخ به فروش می‌رسند. یک فروشگاه اینترنتی دوچرخه در فروش محصولات خود باید اطلاعات جزئی، دقیق و درست برای خریدار فراهم کند تا در خرید خطایی صورت نگیرد. در خرید دوچرخه به صورت اینترنتی یک توضیح جامع همراه با نقاط ضعف و قوت و مشخصات فنی محصول در اختیاز شما خواهد بود و می‌توانید تصمیم خود را بر اساس آن بگیرید، بنابراین هرچه این توضیحات واضح‌تر و کامل‌تر باشند، ایده‌آل‌تر خواهد بود. در خرید اینترنتی گاها ممکن است به سوالاتی نیز بر بخورید، بویژه وقتی به قسمت انتخاب سایز می‌رسید. در این مورد لازم است در صورت بروز سوال آنها را یادداشت کرده و در آخر با شماره‌های ذکر شده در وبسایت تماس گرفته و از یک کارشناس مشاوره بگیرید. خرید اینترنتی دوچرخه می‌تواند یک تجربه عالی باشد فقط کافیست یک وبسایت نوین و پویا را انتخاب کنید و تمام دقت خود را بکار گیرید. دوچرخه‌های اورلرد در هر سه نوع اصلی به بازار عرضه می‌شوند و اگر هدف خود را روشن کرده‌اید، حالا باید به دنبال یک مدل مشخص باشید که انتظارات شما را برآورده سازد. وبسایتی را برگزینید که همانند فروشگاه اینترنتی آریا چرخ همه انواع دوچرخه اورلرد را پوشش دهد و تنوع بسیاری را به شما ارائه دهد. بالاخره تمام سلیقه ها احترام گذاشته شود. در آخر فقط و فقط به فروشگاه های معتبر اعتماد کنید، دوچرخه‌های تقلبی جان شما را به خطر خواهند انداخت و پول شما را هدر خواهد داد.


بهترین مدل دوچرخه اورلرد


عنوان بهترین مدل دوچرخه اورلرد کمی بحث برانگیز است چرا که اکثر تولیدات این برند صلاحیت‌های لازم را دارند. بهترین مدل بسته به نوع استفاد فد تعیین می‌شود و در ادامه این قطعات مورد استفاده هستند که قیمت و آپشن‌ها را تعیین می‌کنند. حال بهترین دوچرخه اورلرد مدلی خواهد بود که با توجه به نیاز و هدف فرد از پدال‌زدن محصولی باشد که اوثلا از قطعات با کیفیت بالا مثا شیمانو، پروویل و... برخوردار بوده و ثانیا قیمت رقابتی نسبت به سایرین داشته باشد تا تناسب قیمت و کیفیت رعایت شده باشد. حتما سئوال در ذهن شما خواهد بود که بلاخره کدام مدل؟ در جواب باید گفت که انواع مدلهای دوچرخه اورلرد مثل کانورس، بوگاتی، فاستر و ... فقط به سبب تفاوت ظاهری در فریم و تنه با نام‌های مختلفی عرضه می‌شوند و در اصل تفاوت خاصی بین یک سری از مدل‌ها با قطعات یکسان وجود ندارد و فقط و فقط به سلیقه شما بستگی دارد. 

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • دوچرخه اورلرد سایز 27.5 مدل سوپرمی 4 |...

  چه برای استفاده در مسیرهای مسطح شهری نیاز به یک دوچرخه سرعتی داشته باشید و چه بخواهید در مسیرهای هیجان‌انگیز کوهستان به تفریح بپردازید و بدون خستگی صعود و فرود در کوهستان را تجربه نمایید، دوچرخه اورلرد Superme 4.0-D یک انتخاب ایده‌آل برای شما خواهد بود. با این دوچرخه 27.5 در هر مسیری به راحتی پدال بزنید و لذت ببرید.

  13,850,000 تومان 14,270,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه اورلرد سایز 27.5 مدل بوگاتی 4 |...

  آپشن‌های کامل و کاربردی، قطعات بسیار با کیفیت از معتبرترین برندها، فریم زیبا، سبک و مقاوم از جمله مزیت‌های دوچرخه اورلرد Bugatti 4.0-D است. این دوچرخه 27.5 محصولی ایده‌آل برای دوچرخه‌سواری در مسیرهای مسطح و آسفالته شهری همچنین جاده‌های خرج شهر در مسیرهای سنگلاخی و آفرودی است که طعم شیرین سک سواری دلچسب را به همراه دارد.

  13,840,000 تومان 14,250,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه اورلرد سایز 27.5 مدل فاستر 1 |...

  برای افرادی که تازه قصد دارند تا دوچرخه‌سواری بپردازند و به دنبال یک دوچرخه با کیفیت و در عین حال خوش قیمت هستید، پس دوچرخه اورلرد Foster 1.0-D یک گزینه ایده‌آل برای شما خواهد بود. این دوچرخه 27.5 برای پدال‌زدن در خیابان‌های شهر و یا جاده‌های خاکی و سنگلاخی بیرون شهر می‌تواند کیفیت سواری مطلوب و لذت‌بخشی را برای شما به ارمغان آورد.

  8,950,000 تومان 9,250,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه اورلرد سایز 29 مدل Overlord 29...

  برای سواری هیجان‌انگیز در مسیرهای پر پیچ و خم و پر از آدرنالین، خرید دوچرخه اورلرد Mercury یک انتخاب ایده‌آل خواهد بود. این دوچرخه 26 به سبب طراحی اختصاصی و دوشاخ کمک‌فنر دار و ترمزهای قدرتمند دیسکی، سواری با کیفیتی را برای مسیرهای کوهستانی ارائه خواهد داد. برتری‌های این محصول عبارتند از: فریم آلومینیوم، سیستم دنده 21 سرعته شیمانو، دوشاخ کمک‌فنر دار، ترمز...

  8,930,000 تومان 9,280,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان 27.5 اورلرد مدل Overlord...

  یک طبیعت گردی لذت‌بخش و هیجان‌انگیز در کوهستان با دوچرخه اورلرد OL27503-D می‌تواند خستگیِ یک هفته کار سخت را از بین‌ببرد. این دوچرخه 27.5 دوشاخ کمک فنردارِ قفل‌شونده دارد و اکثر بخش‌های آن از آلومینیوم ساخته شده اند تا وزن در حد ایده‌آلی نگه داشته‌شود و استحکام بالایی داشته باشد مشخصاتی که تنها در یک دوچرخه کوهستان حرفه‌ای وجود دارند.

  14,240,000 تومان 14,450,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان 27.5 اورلرد پانامرا |...

  دوچرخه کوهستان OVERLOARD PANAMERA-D با طراحی بی‌نقص و قطعاتی با‌کیفیت بدون مرز، همچنین قیمتی باورنکردنی در بازار دوچرخه توسط طرفداران مورد استقبال خوبی قرار گرفته است. سیستم دنده 27 سرعتۀ شیمانوی این دوچرخه از نقاط قوت در بین مشخصات دوچرخه کوهستان مذکور است و در کنار آن فریم آلومینیومی و ترمزهای دیسکی نیز به قابلیت‌های این دوچرخه می‌‌افزایند.

  13,680,000 تومان 14,100,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 24 اورلرد مدل Overlord Panamera ATX...

  تنها یک دوچرخه کوهستان قدرتمند مثل Overlord Panamera ATX 1.0_D از پس گذر از مسیرهای پر پیچ و تاب و سنگلاخی کوهستان برمی‌آید. فریم آلومینیومی این دوچرخه ارزان قیمت دوچرخه‌ای سبک و فِرز از آن می‌سازد که کوهستان را به سرعت درمی‌نوردد. این دوچرخه 24 همچنین بخاطر داشتن دوشاخ کمک فنردار قفل شو، یک سواری نرم و منحصربفرد را برای شخص به ارمغان می‌آورد.

  8,860,000 تومان 9,220,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 24 اورلرد مدل Overlord Mericury ATX...

  در اینجا سعی داریم توضیحاتی راجع به دوچرخه Overlord Mericury ATX 1.0_D  24 را ارائه کنیم تا با ذهنیتی باز به خرید آن فکر کنید. برای مثال این دوچرخه 24 ارزان قیمت بدلیل فریم و انبوهی از قطعات آلومینیومی بسیار سبک و فِرز است، در سایۀ سیستم دنده 21 سرعته‌اش قادر به عبور از ده‌ها نوع زمین می‌باشد و دوشاخ کمک فنردار آن یک سواری راحت و نرم را برای دوچرخه‌سوار...

  8,890,000 تومان 9,250,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه اورلرد سایز 29 مدل Overlord 29...

  برای سواری راحت و بدون دردسر در مسیرهای آفرودی که سخت و خشن هستند شما به دوچرخه‌ای نیاز دارید ه بتواند هندلینگ بالا، تعلیق مناسب و هرزگرد کافی را ارائه دهد. دوچرخه اورلرد Foster ATX 1.0-D یک دوچرخه 29 بسیار با کیفیت و خوش قیمت است، این دوچرخه برای استفاده افراد تازه‌کار که علاقه به دوچرخه کوهستان دارند یک گزینه مناسب است.

  8,980,000 تومان 9,280,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 کوهستان اورلرد مدل Overlord 26 OL2601-D
  خرید محصول
  دوچرخه 26 کوهستان اورلرد مدل Overlord 26...

  یک دوچرخه کوهستان در جهت ارائه اجرائی بی‌نظیر باید مشخصات بسیاری داشته باشد. بدنه آلومینیومی از ویژگی‌های بسیار قابل‌توجه است که هم بسیار سخت و هم سبک است، این بدنه هم‌چنین به پایین ماندن وزن دوچرخه کوهستان کمک می‌کند. دوچرخه کوهستان OVERLORD، وسیله‌ایست که به دلایل گوناگون مثل دوشاخ آلومینیومی و سیستم ترمز دیسکی راضی‌کننده‌ترین تجربه شما از خرید دوچرخه...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه 26 کوهستان اورلرد مدل Overlord 26 OL2602-D
  خرید محصول
  دوچرخه 26 کوهستان اورلرد مدل Overlord 26...

  جستجو برای خرید دوچرخه می‌تواند خسته‌کننده باشد، اگر دوچرخه کوهستان هدف شماست قطعا مسئله بودجه هم به میان می‌آید. دوچرخه OVERLORD 26 OL2602-D یک پیشنهاد اقتصادی اما بسیار با کیفیت از طرف ماست تا از خرید دوچرخه کوهستان نا امید نشوید. این دوچرخه به ترمزهای قدرتمند دیسکی مجهز شده است و بدنه آلومینیومی سبکی دارد، بنابراین نگران نباشید زیرا قیمت دوچرخه کوهستان...

  7,750,000 تومان 8,020,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه اورلرد 27.5 کوهستان مدل OVERLORD OL2702-D
  خرید محصول
  دوچرخه اورلرد 27.5 کوهستان مدل OVERLORD...

  دوچرخه اورلرد 27.5 مدل powerlord 27502-D در سطح متوسط یک دوچرخه قابل قبول به حساب می آید. این دوچرخه کوهستان در نگاه کلی از یک بدنه آلومینیومی و یک سیستم دنده شیمانو و ترمزبندی دیسک مکانیک تشکیل شده است تا اثبات شود که کیفیت تنها در قیمت دوچرخه کوهستان خلاصه نمی شود. اکثر اجزاء این دوچرخه آلومینیومی هستند که وزن کلی دوچرخه کاهش و سختی آن به همان اندازه...

  8,480,000 تومان 8,760,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف