لیست محصولات این تولید کننده GIANT

شرکت تولیدی سهامی عام جاینت که عموماً با نام جاینت معرفی می‌شود، شرکت تایوانی دوچرخه سازی است که به عنوان بزرگترین سازندهٔ دوچرخه های با کیفیت در جهان شناخته شده‌است

شرکت تولیدی سهامی عام جاینت که عموماً با نام جاینت معرفی می‌شود، شرکت تایوانی دوچرخه سازی است که به عنوان بزرگترین سازندهٔ دوچرخه های با کیفیت در جهان شناخته شده‌است

درباره جاینت
تولید هر دوچرخه ی جاینت با یک ایده شروع می شود. از طرح اولیه روی کاغذ تا تکمیل بافت های کربن و لوله های آلومینیوم؛ از مواد اولیه تا محصول نهایی؛ همه ی محصولات جاینت یک ویژگی منحصر به فرد را به همراه دارند: ساخته شدن توسط تنها و بزرگترین نام در صنعت دوچرخه که تمام مراحل خلق یک دوچرخه را تحت کنترل دارد. ساخت مواد اولیه ی کربن و آلیاژ فلزی، ابداع و اجرای روش های نوین شکل دهی و جوشکاری و ساخت دستی همه ی دوچرخه ها به صورت مستقیم به عهده ی جاینت می باشد.
هدف جاینت ایجاد بهترین تجربه سواری برای شما خواهد بود و این برای دوچرخه سواران حرفه ای، روزمره و یا ماجراجو تفاوتی نخواهد کرد. جاینت اولین تولیدکننده انبوه فریم های آلومینیومی و اولین تولیدکننده فریم کربن برای استفاده همگان بوده است. طراحی انقلابی فشرده (COMPACT) تنه ی دوچرخه ی جاده در سال 1990 یکی از ابداعات جاینت بوده که امروز به استانداردی در ساخت فریم دوچرخه های جاده تبدیل شده و TCR ADVANCED  SL از آخرین تکولوژی های جاینت در تولید فریم های جاده بهره می برد  سیستم تعلیق جاینت، تنها سیستم تعلیق است که برای همه ی مسیرهای کوهستانی مناسب می باشد و جاینت با تحقیقات و آزمایشات با برترین دوچرخه سواران به این طراحی دست یافته است.
تولید دوچرخه پایان ابداع و طراحی جاینت نبوده است. دوچرخه سواران در هر سطحی به لوازم و تجهیزات جانبی مناسب نیاز دارند. از این روی جاینت با شعار ایجاد بهترین تجربه ی سواری دست به ابداع و ساخت مجموعه ای کامل از لوازم جانبی و تجهیزات دوچرخه سواری زد و طی چند سال اخیر با کمک ورزشکاران و متخصصین بیومکانیک به تولید کارآمدترین لوازم و پوشاک دوچرخه سواری روی آورده، برخی از این نوآوری ها هم اکنون مورد استفاده ی تیم های حرفه ای جاینت قرار می گیرد.
شروع راه، ساخت دوچرخه و لوازم جانبی است و تولید به تنهایی کافی نبوده و در سراسر جهان، نمایندگان جاینت در معرفی، خرید و راهنمایی با پشتیبانی و خدمات پس از فروش به دنبال تحقق دستیابی به بهترین تجربه ی سواری برای شما می باشند.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • دوچرخه کورسی جاینت Giant TCX ADVANCED PRO...

  دوچرخه کورسی جاینت TCX ADVANCED PRO 1 از سریع‌ترین تولیدات این برند است که بدون شک می‌توان آن‌را از بهترین مدل‌های دوچرخه کورسی خواند. از مشخصات دوچرخه کورسی یاد شده می‌توان به بدنه کامپوزیت کربن، دوشاخ کربن و فریم طراحی شده برای اجرای سریع و حرفه‌ای نام برد. این دوچرخه کورسی جاینت بسیار سبک است و برای شما سریع‌ترین شتاب زندگی‌تان را به ارمغان می‌آورد . 

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه شهری توریستی جاینت Giant TOUGHROAD...

  با دوچرخه شهری_توریستی جاینت TOUGHROAD SLR 1 به یک کاشف تمام عیار تبدیل شوید زیرا مشخصات منتخب برای این دوچرخه شهری جاینت به دوچرخه‎‌سوار این امکان را می‌دهد از مسیرهای سنگی، زمین‌های گِلی و راه‌های مسطح با‌آرامش و براحتی عبور کنید. در یک کلام دوچرخه جاینت توریستی TOUGHROAD SLR 1 قادر به گذر از سر تا سر زمین بدون توجه به نوع راه است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه توریستی جاینت Giant TOUGHROAD SLR 2...

  قصد دارید کوله بار خود را ببندید و به سفرهای طولانی بروید، به عبور و مرورهای روزانه بپردازید و کوهپایه‌ها را به میدان مانور خود مبدل سازید، اما بودجۀتان خرید سه نوع دوچرخه را کفایت نمی‌کند؟ پیشنهاد ما دوچرخه شهری_توریستی TOUGHROAD SLR 2 است. این دوچرخه را به این دلیل بهترین مدل دوچرخه شهری می‌دانند که پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های جاینت مثل ALUXX SLR و D_fuse...

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه برقی شهری جاینت Giant ROAM E+ (2022)

  دوچرخه برقی شهری_توریستی جاینت +ROAM E به واسطۀ مشخصاتی مانند فریم آلومینیومی و دو کمک‌فنره، لولۀ زین D-fuse و تکنولوژی tubeless، سواری‌هایی راحت در کلان‌شهرهای پر‌ترافیک و سفرهای نرم و طولانی در اطراف شهر را برای شما به ارمغان می‌آورد. تمام قطعات، تکنولوژی‌ها و سیستم‌های این دوچرخه شهری جاینت گواه بر این دارد که این برند دست به تولید بهترین مدل دوچرخه...

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه برقی شهری Giant EXPLORE E+ 1 GTS...

   EXPLORE E+ 1 GTSیک دوچرخه توریستی محکم، یک دوچرخه شهری کاربردی و یک دوچرخه برقی پیشرفته است که از 7 تکنولوژی مجزای کمپانی جاینت، بهترین برند دوچرخه شهری، تشکیل شده است. فریم بسیار سخت دوچرخه  EXPLORE E+ 1 GTS از تکنولوژی بسیار پیشرفته ALUXX ساخته شده که از ابداعات خود جاینت است. باتری با دوام، موتور یاماها و تایرهای tubeless از مشخصات دوچرخه شهری است که...

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت Giant TCR Advanced SL...

  دوچرخه کورسی جدید جاینت TCR ADVANCED SL DISC kom 1 از هر لحاظ پیشرفت کرده و حالا به گزینه منتخب خیلی از دوچرخه سواران حرفه‌ای تبدیل شده است. با بکارگیری مطالعات ایرودینامیک در فریم و دوشاخ کامپوزیت کربن و فرمان، این دوچرخه کورسی حالا از بسیاری از رقبای هم کلاس خود پیشی گرفته است. سرعت ارتقا یافته در مشخصات دوچرخه کورسی ، وزن کم بدنه آن و سیستم قابل اعتماد...

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی جاینت Giant TCR Advanced SL...

  بعد از خرید دوچرخۀ کورسی TCR ADVANCED SL DISC 0 RED با اعتماد‌بنفس در مسابقات سرعت شرکت کنید چرا که این دوچرخۀ جاینت کورسی برای برنده‌ها طراحی می‌شود. طراحی کاملاً ایرودینامیکیِ فریم و بافت سبک کامپوزیتی آن، در ترکیب با سیستم‌های فوق‌پیشرفتۀ SRAM بهترین دوچرخۀ کورسیِ ممکن را می‌سازند که در تمام مسابقات اول از حریفان از خط پایان عبور می‌کند.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه برقی شهری جاینت Giant EXPLORE E+ 1...

  دوچرخه برقی شهری جاینت EXPLORE E+ 1 625WH STA از آن دسته دوچرخه‌هایی است که هم بهترین برند دوچرخه شهری به طراحی و عرضه آن بسیار مفتخر است و هم دوچرخه‌سواران از آن نهایت رضایت را دارند. دوچرخه توریستی EXPLORE E+ 1 625WH STA به نوین‌ترین امکانات مجهز شده است. دو نمایشگر مجزا و سیستم ترمز شیمانو این دوچرخه توریستی را کاملا تحت کنترل دوچرخه سوار قرار می‌دهد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه جاینت سایز 24 مدل اویه | (2022) Giant 24 Oyea
  خرید محصول
  دوچرخه جاینت سایز 24 مدل اویه | (2022)...

  دوچرخه کوهستان جاینت OYEA 2.0 24 وسیله‌‌ای مطمئن و حرفه‌ای در عین حال ساده برای اهداف تفریحی یا حرفه‌‌ای گزینۀ مطلوبی است. فریم بسیار سبک این دوچرخه از تکنولوژی ALUXX حاصل شده که بسیار برازندۀ یک دوچرخه کوهستان 24 محسوب می‌شود و سیستم دندۀ 21 سرعتۀ microshift را هم باید به محسنات این دوچرخه اضافه کرد.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه جاینت 27.5 مدل رینکون 2...

  جاینت هیچوقت در سورپرایز کردن طرفدارانش شکست نمی‌خورد و اینبار نیز دوچرخه کوهستان جاینت RINCON 2 27.5 را تولید و به طرفداران خود عرضه داشته است. مشخصات دوچرخه کوهستان جاینت RINCON 2 27.5 در همان نگاه اول هوش از سر طرفداران می‌پراند خصوصا جایی‌که به سیستم دندۀ 21 سرعته microshift بر می‎خوریم. باقی ویژگی‎‌ها مثل فریم این دوچرخه که از تکنولوژی ALUXX برگرفته...

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بانوان لیو الایت|Liv Alight 3 (2022)
  خرید محصول
  دوچرخه بانوان لیو الایت|Liv Alight 3 (2022)

  دوچرخه بانوان Alight 3 محصولی فئق‌العاده و یک دوچرخه سبک شهری تخصصی برای بانوان بوده که با در نظر گرفتن شرایط خاص فیزیولوژیکی بانوان برای بهترین تجربه سواری طراحی و مهندسی گشته است. وزن سبک، تجهیز به بهترین قطعات از برند شیمانو سبب گشته تا در کنار دقیق‌ترین فریم، بالاترین بازدهی برای سواری بانوان را به همراه داشته باشد.

  13,640,000 تومان 14,080,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه جاینت مدل روام 2 دیسک (GIANT ROAM 2 DISC (2017
  خرید محصول
  دوچرخه شهری جاینت مدل روام 3 دیسک (GIANT...

  این دوچرخه برای ماجراجویی های چند منظوره طراحی و تولید گشته است تا بالاترین لذت دوچرخه سواری در مسیرهای مختلف را به شما ارایه دهد . این دوچرخه با تنه سبک و مقاوم آلومینیومی در کنار چرخ های سایز 700 و ترمزهای دیسک مکانیک یک دوچرخه سواری فوق العاده را برای شما به ارمغان می آورد .

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف