خرید دستکش دوچرخه‌سواری

همانطور که در مورد لباس مطرح است، خرید دستکش دوچرخه‌سواری هم بنابر نوع و سبک دوچرخه متفاوت است، مثلا دستکش‌های کامل برای دوچرخه کوهستان و دستکش نیمه برای دوچرخه کورسی و تور ایده‌آل هستند. از جمله اکسسوری‌های مهم برای یک دوچرخه‌سوار استفاده از دستکش دوچرخه‌سواری استاندارد است. خرید دستکش دوچرخه سواری از چندین جهت اهمیت دار...

خرید دستکش دوچرخه‌سواری

همانطور که در مورد لباس مطرح است، خرید دستکش دوچرخه‌سواری هم بنابر نوع و سبک دوچرخه متفاوت است، مثلا دستکش‌های کامل برای دوچرخه کوهستان و دستکش نیمه برای دوچرخه کورسی و تور ایده‌آل هستند. از جمله اکسسوری‌های مهم برای یک دوچرخه‌سوار استفاده از دستکش دوچرخه‌سواری استاندارد است. خرید دستکش دوچرخه سواری از چندین جهت اهمیت دارد: 1.ایمنی دوچرخه‌سوار در هنگام بروز حادثه را تامین می‌کند. 2.هنگام دوچرخه‌سواری به راحتی دست بر روی فرمان کمک خواهد کرد. 3.در فصل سرما، دما دست دوچرخه‌سوار را که در معرض باد سرد قرار دارد در حالت تعادل نگه می‌دارد. به همین دلایل که ذکر شد انتخاب و خرید دستکش دوچرخه‌سواری خوب بسیار مهم و اساسی است. ما در فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی دوچرخه آریا چرخ طیف گسترده‌ای از دستکش‌های مردانه و دستکش‌های زنانه در سایزهای دستکش‌های نیمه و کامل را برای شما فرآهم آوردیم تا به راحتی محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

تفاوت دستکش دوچرخه کوهستان و دوچرخه کورسی

زمانی‌که در حال انتخاب هستید و قبل از خرید دستکش، باید در نظر بگیرید که کدام کاربرد و چه شرایطی برای دستکش دوچرخه شما ابده‌آل است. دستکش دوچرخه کورسی بدون انگشت انتخاب خوبی برای دوچرخه‌سواری جاده‌ای هستند. اما اگر مسیرها و زمین‌های سخت و خشن آفرودی را برای دوچرخه‌سواری مد نظر دارید، خرید دستکش‌های دوچرخه‌سواری کامل نه تنها در زمستان بهتر هستند، زیرا محافظت بیشتر و حتی چسبندگی بیشتری را ارائه می دهند. تناسب جنسیتی نیز مطرح هستند، به عنوان مثال، تفاوت‌هایی بین دستکش‌های دوچرخه‌سواری زنانه و مردانه وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. علاوه بر این، دستکش دوچرخه کودکان نه تنها کوچکتر است، بلکه از نظر تناسب نیز متفاوت است. و طرح های آنها به طور طبیعی مطابق با ترجیحات بچه‌ها است. علاوه بر این، طیف وسیعی از ویژگی‌های خاص نیز برای مدل های مختلف دستکش در بازار وجود دارد، مانند دستکش‌های دوچرخه سواری راحت با بالشتک ژله ای. دستکش های مخصوص فری راید یا سراشیبی نیز می‌توانند دارای محافظ های یکپارچه برای حداکثر ایمنی باشند.


قیمت دستکش دوچرخه‌سواری

همانطور که به تفصیل در بالا ذکر شد برای هر سبکی از دوچرخه یک نوع دستکش وجود دارد و در ادامه نیز قیمت دستکش دوچرخه‌سواری برای هر نوع نیز متفاوت است، هم‌چنین نباید از جنس الیاف و متریالی که در تولید استفاده می‌شود و تاثیری که بر قیمت دارند غافل شد زیرا مستقیما قیمت دستکش را تغییر خواهند داد. به همین عبت است که شناخت و درک تفاوت بین انواع و نوع می‌تواند کمک شایانی در انتخاب درست محصول با بهترین قیمت داشته باشد، پس این مطلب را کمی مفصل‌تر برای شما توضیح می‌دهیم:

  • قیمت دستکش زمستانه: در فصل سرما هدف اصلی استفاده از دستکش دوچرخه عایق محافظت از دستان شما در برابر دمای پایین، درست تا نوک انگشتان است. برای زمستان، از مدل‌هایی با عایق سبک به لطف مواد ضد باد گرفته تا انواع با عایق بسیار مؤثر Primaloft. مناسب هستند. از آنجایی که پاییز و زمستان نه تنها سرد، بلکه روزهای بارانی و مرطوب زیادی را نیز به همراه دارند، دستکش ضد آب گزینه مناسبی برای دستکش دوچرخه‌سواری هستند. پوشش داخلی دستکش دوچرخه باید بتواند رطوبت را جذب کند، بدون اینکه سرما و رطوبت به دستکش وارد شود. بنابر موارد گفته شده می‌توان انتظار داشت که قیمت دستکش زمستانه بالاتر باشد.
  • قیمت دستکش دوچرخه کوهستان: در مورد قیمت دستکش دوچرخه کوهستان و سواری آفرودی باید گفت که دستکش‌های دوچرخه سواری کوهستان عمدتاً دستکش های دوچرخه سواری بلند یا تمام انگشت هستند. اما برای تابستان یا دوچرخه‌های ماراتن و کراس کانتری، دستکش‌های سبک‌تر و دارای تهویه بهتر توصیه می‌شود. به طور کلی سطح کف دست باید تا حد امکان کمتر درز داشته باشد و از مواد چسبنده تشکیل شده باشد. چند نکته برای انتخاب دستکش دوچرخه کوهستان: دستکش های دوچرخه کوهستانی نباید گشاد باشند و باید در نظر داشت در نهایت، آنها نقطه تماس مستقیم بین دستان شما و دوچرخه هستند. باید فضای کمی در نوک انگشتان وجود داشته باشد، در غیر این صورت ممکن است نقاط فشار ناخوشایندی بین انگشتان ایجاد شود. برای ورزش‌های گرانشی، بهتر است از دستکش های دوچرخه با محافظ های یکپارچه و محافظ پشت دست استفاده کنید. بنابراین با توجه به نوع متریال بکار رفته در ساخت قیمت دستکش دوچرخه کوهستان متفاوت خواهد بود و اصولا از دستکش دوچرخه کورسی گرانتر است.
  • قیمت دستکش دوچرخه کورسی: در مورد بررسی قیمت دستکش دوچرخه کورسی باید بیان داشت که برای این سبک دستکش نیمه مناسب است و  در دستکش‌های نیمه انگشتی، دو بند انگشت آخر را آزاد می‌کنند. هنگام دوچرخه‌سواری کورسی باید دستکش مانند پوست دوم احساس شود. بالای دست دارای تهویه مناسب و راحتی بالایی را فراهم کند. اگر در تابستان نیز از دستکش دوچرخه‌سواری استفاده می‌کنید، تهویه خوب مهم است. سطح داخلی کاملا صاف بوده و هیچ چین و چروکی نباید ایجاد شود، حتی زمانی که دستان شما در حالت چنگ زدن هستند، در غیر این صورت ممکن است نقاط فشار روی کف دست ایجاد شود.
بیشتر

دستکش دوچرخه سواری 

لیست مقایسه محصولات

انصراف